Die zal sowieso wel aangepast worden voor F1 neem ik aan.quote:Op vrijdag 2 november 2018 13:30 schreef raptorix het volgende:
[..]
Gerlach - HugenHoltz gaat fun worden,
Ze hebben de baan indertijd vernieuwd/verkort met als doel om er meer inhaalmogelijkheden te creëren. Met name uitrembochten. Maar al bij de eerste races bleek dat de Clio's en Porshes er volgas doorheen gingen.quote:Op vrijdag 2 november 2018 13:26 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Nou nou kut kart baantje is ook overdreven. Vraag je het aan coureurs is het gewoon een top baan hoor. Zandvoort is een echt rijders circuit.
Reken er maar niet op, op de Nederlandse markt is er relatief weinig winst te behalen voor Heineken, in opkomende markten zijn de euro's beter besteed. Uitgesloten is het uiteraard niet, maar ik heb hier nog niks over opgevangen.quote:Op vrijdag 2 november 2018 13:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Van die 20 miljoen komt het echt wel goed, je hebt enorme inkomsten aan sponsoring, met name Heineken zal over lijken gaan om dit in te brengen, wat denk je hoe prestigieus het voor hen is als er in Nederland een GP word gehouden? Daarnaast wil iedereen zich associeren met het koninklijk huis, onderschat niet dat dat enorm mee speelt.
Het gaat om lokale activaties. Voordat de Mexico GP wordt gehouden is er al een lange campagne bezig in Mexico zelf, hier wordt de echte winst geboekt in de lokale markt.quote:Op vrijdag 2 november 2018 12:00 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Ja dus? Je zwetst nogal. Zo redenerend heeft het voor Heineken geen enkele zin om in de Formule 1 titel sponsor te zijn. Terwijl ik toch echt vorig weekend in Mexico dood gegooid werd met Heineken. Die paar duizend supporters die in Azië op het circuit zelf kijken en daar toevallig Heineken zien staan maken echt niet het verschil hoor.
Geen file voor mij hoor. Gewoon op twee wielen er naartoe. File is voor mietjes die vier wielen nodig hebben om overeind te blijven.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:16 schreef ondeugend het volgende:
Ik verheug me nu al op de klagende fokkers die al 5 uur in de file staan.
Ah, jij bent er zo een die bijna de spiegels van auto's ramt, om maar vooraan bij de verkeerslichten te komen en aldaar aangekomen je tweewieler voor een auto plempt en vervolgens de boel ophoudt als het licht op groen gaat.quote:Op vrijdag 2 november 2018 15:19 schreef RetepV het volgende:
[..]
Geen file voor mij hoor. Gewoon op twee wielen er naartoe. File is voor mietjes die vier wielen nodig hebben om overeind te blijven.
[ afbeelding ]
Lekker in de regenquote:Op vrijdag 2 november 2018 15:19 schreef RetepV het volgende:
[..]
Geen file voor mij hoor. Gewoon op twee wielen er naartoe. File is voor mietjes die vier wielen nodig hebben om overeind te blijven.
[ afbeelding ]
Nee hoor. Ik ben er zo eentje die naar voren rijdt bij de verkeerslichten en hem aldaar voor een auto plempt. Maar bij groen licht wegspuit nog voordat iemand anders zijn gaspedaal kan indrukken, en de heerlijke lucht van een goed hete en rijk afgestelde motor achterlaat waardoor iedereen met een passie voor motorsport zich meteen een stuk beter voelt.quote:Op vrijdag 2 november 2018 15:29 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Ah, jij bent er zo een die bijna de spiegels van auto's ramt, om maar vooraan bij de verkeerslichten te komen en aldaar aangekomen je tweewieler voor een auto plempt en vervolgens de boel ophoudt als het licht op groen gaat.
Ik zal je geen mietje noemen hoor, dat laat ik over aan gay's met een motor...
Ah, dan heb jij nooit kennis gemaakt met onze Clio RS bij het verkeerslichtquote:Op vrijdag 2 november 2018 16:03 schreef RetepV het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik ben er zo eentje die naar voren rijdt bij de verkeerslichten en hem aldaar voor een auto plempt. Maar bij groen licht wegspuit nog voordat iemand anders zijn gaspedaal kan indrukken, en de heerlijke lucht van een goed hete en rijk afgestelde motor achterlaat waardoor iedereen met een passie voor motorsport zich meteen een stuk beter voelt.
Op sommige dagen doe ik zelfs avgas in mijn motor om de motorsportfanaat nog gelukkiger te maken!
Hmz. Ik heb wel eens moeite gehad om ene Audi RS6 bij te houden. Maar dat was het dan wel zo'n beetje.quote:Op vrijdag 2 november 2018 16:10 schreef KillerBee4ever het volgende:
[..]
Ah, dan heb jij nooit kennis gemaakt met onze Clio RS bij het verkeerslicht. Drie keer raden... een andere motorrijder met een soortgelijke houding als jij, heeft er wél kennis mee gemaakt en voelde zich op dat moment heel wat minder 'man'
![]()
Ontopic: "Ondeugend" begon er mee, door te schrijven: "Ik verheug me nu al op de klagende fokkers die al 5 uur in de file staan."quote:Ontopic: doe gewoon niet alsof je beter bent dan de rest van de verkeersdeelnemers, je reactie is nogal kinderachtig (net zoals het mijne, maar ik probeerde je iets duidelijk te maken).
Ik heb een vriend op C level van Delta Lloyd, daar gaat het echt niet om een bewuste uitgave van knaken maar om hoe je je zelf neer zet, geloof me 20 miljoen is helemaal niks.quote:Op vrijdag 2 november 2018 14:24 schreef ETA het volgende:
[..]
Reken er maar niet op, op de Nederlandse markt is er relatief weinig winst te behalen voor Heineken, in opkomende markten zijn de euro's beter besteed. Uitgesloten is het uiteraard niet, maar ik heb hier nog niks over opgevangen.
Een titelrace is niet alleen adverteren op het circuit en tijdens de F1 uitzendingen, er wordt ook veel tijd en geld gespendeerd aan lokale activaties. Hier zitten de grootste kosten, voornamelijk in de landen waar de race wordt gehouden.
Ik zit redelijk dicht bij het vuur en heb wel goed inzicht wat er speelt. 20 miljoen op je jaaromzet is inderdaad haast niets, maar 20 miljoen blijft een flink pak geld voor sponsoring. Voor dat geld kan je een kwartaal hoofdsponsor blijven van bijvoorbeeld Champions League, dat is waarschijnlijk effectiever dan het uit te geven aan 1 GP in NL.quote:Op vrijdag 2 november 2018 16:12 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik heb een vriend op C level van Delta Lloyd, daar gaat het echt niet om een bewuste uitgave van knaken maar om hoe je je zelf neer zet, geloof me 20 miljoen is helemaal niks.
Met allerlei boetes weer naar huis.quote:Op vrijdag 2 november 2018 15:19 schreef RetepV het volgende:
[..]
Geen file voor mij hoor. Gewoon op twee wielen er naartoe. File is voor mietjes die vier wielen nodig hebben om overeind te blijven.
[ afbeelding ]
Auwquote:Op vrijdag 2 november 2018 17:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
Volgens RTL-Z net op tv hebben zowel Heineken als Jumbo aangegeven niet te gaan mee-finaciëren.
Om alleen de 20 miljoen fee +2,5 miljoen personeelskosten elk jaar terug te verdienen zijn er 125.000 toeschouwers nodig. Gemiddelde prijs voor een kaartje een kleine 200 euro.
Aan de verbouwingen vooraf is 10 miljoen nodig maar die is uit de toeschouwers niet terug te verdienen..
Boetes zijn een soort snelheidsbelasting. Als je te hard rijdt, dan betaal je meer belasting.quote:
Waarom doen ze zandvoort dan een aanbod? Of willen ze een ander circuit dumpen?quote:Op vrijdag 2 november 2018 19:06 schreef MakkieR het volgende:
Het grote probleem is denk ik dat er een GP is in Belgie, Duitsland, Engeland en alle landen er om heen. F1 wil het F1 seizoen mondiaal maken, dan is nog een GP in Europa niet zo aantrekkelijk, gezien er zoveel in Europa zijn. Mondiaal is België en Nederland vrijwel hetzelfde.
Hockenheim en Silverstone gaan er waarschijnlijk mee stoppen. Contract met Spa loopt ook in 2019 af.quote:Op vrijdag 2 november 2018 19:06 schreef MakkieR het volgende:
Het grote probleem is denk ik dat er een GP is in Belgie, Duitsland, Engeland en alle landen er om heen. F1 wil het F1 seizoen mondiaal maken, dan is nog een GP in Europa niet zo aantrekkelijk, gezien er zoveel in Europa zijn. Mondiaal is België en Nederland vrijwel hetzelfde.
125k moet te doen zijn lijkt me. Snap echter wel dat Heineken en Jumbo niet mee willem financieren. Jumbo heeft geen baat bij internationale exposure en kan voor veel minder geld de Jumbo dagen blijven doen. Heineken kan veel beter buitenlandse markten proberen te bereiken.quote:Op vrijdag 2 november 2018 17:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
Volgens RTL-Z net op tv hebben zowel Heineken als Jumbo aangegeven niet te gaan mee-finaciëren.
Om alleen de 20 miljoen fee +2,5 miljoen personeelskosten elk jaar terug te verdienen zijn er 125.000 toeschouwers nodig. Gemiddelde prijs voor een kaartje een kleine 200 euro.
Aan de verbouwingen vooraf is 10 miljoen nodig maar die is uit de toeschouwers niet terug te verdienen..
https://www.dvhn.nl/sport(...)g&utm_source=twitterquote:Nieuws uit Londen: Formule 1 nog niet vergeven (dus Assen heeft nog alle kans)
2-3 minuten
Het TT Circuit heeft nog steeds net zoveel kans om de Formule 1 binnen te halen als het Circuitpark Zandvoort. Dat heeft het Formula One Management (FOM) aan de organisatoren in Assen laten weten.
,,We hebben contact gehad met Londen’’, klinkt het opgelucht uit de mond van voorzitter Jos Vaessen van The Netherlands Grand Prix Foundation, die zich al een tijdje inspant om Max Verstappen in de Drentse hoofdstad aan de start te krijgen.
,,In het mailtje dat teruggekomen is, geeft de FOM aan dat ze wel in gesprek zijn met Zandvoort, maar dat er absoluut geen toezegging is gedaan en dat er ook zeker geen beslissing is genomen. Ze zijn niet blij met de publiciteit, maar dat terzijde. Het heeft er alle schijn van dat er sprake is van een opzetje tussen Circuit Zandvoort en De Telegraaf.’’
Volgens Vaessen komt er, zoals reeds afgesproken was, nog gewoon een delegatie van het Formula One Management naar Assen om de faciliteiten van het Drentse circuit nader onder de loep te nemen. ,,We krijgen alle kansen. Er zal gewoon een vergelijking plaatsvinden, waarin de voors en tegens tegenover elkaar worden gezet. Wij zien dat met vertrouwen tegemoet. Wij zijn overtuigd van de kwaliteit van ons product en de kwaliteit van onze organisatie. Alles ligt nog volledig open en dat is prima.’’ Technisch werd het TT Circuit in een eerder stadium al goed bevonden.
De Telegraaf opende vrijdagochtend de krant met het nieuws dat de Formule 1 voor Zandvoort zou hebben gekozen. In het artikel van het landelijke dagblad rept prins Bernhard van Oranje, de directeur van Circuit Zandvoort, van een harde, schriftelijke toezegging van de Formule 1-top dat het duinencircuit boven Assen verkozen zou zijn en dat hij alleen nog maar ja hoeft te zeggen tegen een aanbieding van de FOM in ruil voor een fee van 20 miljoen euro.
Als dat echt waar is, dan begrijp ik dit verhaal wel. Maar zo lang dit nog niet zeker is, dan lijkt mij een GP in Nederland een heel moeilijk verhaal met al de organisatorische landen om ons heen.quote:Op vrijdag 2 november 2018 19:12 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Hockenheim en Silverstone gaan er waarschijnlijk mee stoppen. Contract met Spa loopt ook in 2019 af.
Is alleen wat anders als 130 duizend mensen met de trein moeten gaan hequote:Op vrijdag 2 november 2018 13:05 schreef raptorix het volgende:
Trouwens dat gezeur over die files moet echt eens stoppen, allemaal boertjes uit de provincie die maar denken dat je tot de deurmat moet rijden, ik heb jarenlang op Zandvoort op de camping gestaan, en dan zie je het elke zomer weer, mensen die om 10 uur met de wagen komen en het dan vreemd vinden dat je 3 uur in de file staat en niet kunt parkeren. Terwijl je prima je wagen rond Sloterdijk of Haarlem kunt zetten waarbij het 15 minuten met de trein is, en je letterlijk binnen 200 meter het strand op stapt. Maar nee boertjes blijven boertjes.
Kortom, de stelligheid van de Telegraaf komt ongelegen want schendt afspraken tussen Zandvoort en FOM, maar in wezen klopt het verhaal dat de bal bij Zandvoort ligt. Als er een sluitende business case is heeft Assen geen schijn van kans.quote:Op vrijdag 2 november 2018 23:11 schreef TAV74 het volgende:
Directeur van circuit bij F1 cafe, waar ze blijkbaar een formele brief onderschept hebben, Bottom line: Zandvoort is een preferred circuit voor 2020 ALS ze de business case rondkrijgen.
Zo werkt het niet bij dit soort events, daar doe je het niet om de zichtbaarheid maar om je vrienden uit te nodigen, tuurlijk zeggen ze dat het voor de naamsbekendheid is, maar het gaat om hun eigen ego. De grote skybox bij Ajax is voor 10 miljoen verkocht (aan Phillips), dacht je dat dat ging om "sponsoring" ?quote:Op vrijdag 2 november 2018 14:24 schreef ETA het volgende:
[..]
Reken er maar niet op, op de Nederlandse markt is er relatief weinig winst te behalen voor Heineken, in opkomende markten zijn de euro's beter besteed. Uitgesloten is het uiteraard niet, maar ik heb hier nog niks over opgevangen.
Een titelrace is niet alleen adverteren op het circuit en tijdens de F1 uitzendingen, er wordt ook veel tijd en geld gespendeerd aan lokale activaties. Hier zitten de grootste kosten, voornamelijk in de landen waar de race wordt gehouden.
Je hebt wel eens over de Zeeweg gereden in de zomer?quote:Op vrijdag 2 november 2018 15:19 schreef RetepV het volgende:
[..]
Geen file voor mij hoor. Gewoon op twee wielen er naartoe. File is voor mietjes die vier wielen nodig hebben om overeind te blijven.
[ afbeelding ]
Volgens mij zijn we het wel redelijk eens dat je het niet alleen doet om naamsbekendheid, dat is wel een erg achterhaalde visie op deze sponsoringscampagne. Alleen vind ik een stelling dat het alleen gedaan om de ego's van de hoge heren te bevredigen wel erg kort door de bocht. Het zal mij niet verbazen dat het in de achterhoofd heeft meegespeeld (is toch erg leuk om mee te mogen op het podium en een beker uit te reiken), maar niet dat dit de doorslaggevende factor is geweest.quote:Op zaterdag 3 november 2018 08:03 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zo werkt het niet bij dit soort events, daar doe je het niet om de zichtbaarheid maar om je vrienden uit te nodigen, tuurlijk zeggen ze dat het voor de naamsbekendheid is, maar het gaat om hun eigen ego. De grote skybox bij Ajax is voor 10 miljoen verkocht (aan Phillips), dacht je dat dat ging om "sponsoring" ?
Ah, dus Heineken/Jumbo zou niet eens kúnnen sponsorenquote:Op zaterdag 3 november 2018 10:19 schreef Nieuwschierig het volgende:
Voor de de gemeente Zandvoort zelf is het vooral interessant buiten de zomer lees ik hier
http://decisio.nl/wp-cont(...)mule-1-Zandvoort.pdf
Als de race in een weekend met strandweer wordt verreden zullen de F1 bezoekers de 125000 strandgasten verdringen, omdat Zandvoort op een stranddag normaal ook al "vol" is.
Maar buiten het strandseizoen is er wel plaats op de parkeerterreinen, de restaurants en hotels, dus wel extra toeristen-inkomsten
Het circuit krijgt alleen inkomsten uit de kaartverkoop. Alle rechten op horeca, merchandise en reclame-uitingen zijn eigendom van Formula One Group.
Zelfde als bij de Tour de France en Championsleague dus
Dat zou wel kunnen denk ik maar ze mogen dat niet gebruiken om reclame mee te maken.quote:Op zaterdag 3 november 2018 10:27 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ah, dus Heineken/Jumbo zou niet eens kúnnen sponsoren
Ah, klinkt logisch.quote:Op zaterdag 3 november 2018 10:35 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat zou wel kunnen denk ik maar ze mogen dat niet gebruiken om reclame mee te maken.
Dat mag alleen als ze Formula One Group betalen, maar daar heeft het circuit weer niks aan.
Heineken heeft die rechten al... Mexico niet gezien?quote:Op zaterdag 3 november 2018 10:27 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ah, dus Heineken/Jumbo zou niet eens kúnnen sponsoren
Dit gaat over Zandvoort.quote:Op zaterdag 3 november 2018 11:03 schreef ETA het volgende:
[..]
Heineken heeft die rechten al... Mexico niet gezien?
Het gaat erom of ze de exploitatie van Zandvoort willen sponsorenquote:Op zaterdag 3 november 2018 11:03 schreef ETA het volgende:
[..]
Heineken heeft die rechten al... Mexico niet gezien?
Wel met korrel zout nemen, intern wordt er natuurlijk positief op gereageerd, alle werknemers zien al paddock kaartjes in het verschietquote:Op zaterdag 3 november 2018 10:36 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Heineken heeft er wel zin in.
https://www.gpblog.com/nl(...)e-in-zandvoort-.html
quote:Op zaterdag 3 november 2018 11:05 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Het gaat erom of ze de exploitatie van Zandvoort willen sponsoren
quote:
ok, ok...quote:
TT Assen trekt ook een enorme massa publiek zonder Nederlandse favoriet. Ook zonder Max is het op zich wel levensvatbaar denk ik. Vraag is dan wel hoe interessant het nog voor dit soort sponsoren is.quote:Op zaterdag 3 november 2018 11:18 schreef Nieuwschierig het volgende:
Jumbo, Hema, Blokker, Philips, BAM, in die vijver moet het circuit vissen.
Maarja, als Max voor die tijd een keer per ongeluk op het gas trapt in plaats van de rem is de hype al over voordat de eerste betonwagen het terrein op draait.
Dan zou f1 allang elektrisch moeten zijn als ze echt schoner willen worden.quote:Op vrijdag 2 november 2018 11:48 schreef TagForce het volgende:
[..]![]()
F1 is bijna klimaat neutraal, en dankzij de technologie die in de F1 ontwikkeld wordt worden straatauto's schoner en schoner.
Dus per saldo zorgt de F1 voor minder uitstoot.
Wat dan wel, en mocht je waterstof zeggen kijk eens hier: https://tweakers.net/revi(...)n-tegenstanders.htmlquote:Op vrijdag 2 november 2018 11:52 schreef Nattekat het volgende:
En elektrisch rijden is niet de toekomst. Echt niet.
Waterstof. Dat het nu nog niet helemaal werkt is wat anders.quote:Op zaterdag 3 november 2018 12:38 schreef nils7 het volgende:
[..]
Wat dan wel, en mocht je waterstof zeggen kijk eens hier: https://tweakers.net/revi(...)n-tegenstanders.html
Hoeveel azijn heeft die vent gezopen voor hij die nonsens schreef?quote:Op zaterdag 3 november 2018 11:27 schreef ondeugend het volgende:
Youp heeft er ook wat van te zeggen.
https://www.nrc.nl/nieuws/2018/11/03/hup-assen-a2753769
Over de Oranjes en die prins Bernhard heeft hij gewoon dik gelijk. Hij is ook niet tegen de F1 in NL ofzo.quote:Op zaterdag 3 november 2018 13:12 schreef DaMart het volgende:
[..]
Hoeveel azijn heeft die vent gezopen voor hij die nonsens schreef?.
Daarnaast worden de kosten volgens mij wel heel positief voorgespiegeld. Er moet heel veel aan dat circuit gebeuren om het op F1-niveau te brengen (want dat is het nu verre van), de kosten voor de infrastructuur zullen nog aanzienlijk meer zijn dan dat. Dat lijkt me wel wat meer dan enkele tientallen miljoenen te kosten. Het lekken dat het (op de financiën na) zo goed als rond is lijkt ook positiever te zijn dan dat de werkelijkheid is. In ieder geval komt Bernard jr. nu wel wat positiever in beeld, wat natuurlijk ook mee kan spelen om dit voortijdig naar buiten te brengen.quote:Op zaterdag 3 november 2018 13:16 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Over de Oranjes en die prins Bernhard heeft hij gewoon dik gelijk. Hij is ook niet tegen de F1 in NL ofzo.
Alsof er ook maar een kip is die daar om geeft lolquote:Op vrijdag 2 november 2018 08:32 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Shell kan ook nog wel wat “goedmaak-PR” gebruiken na dividendgate...
quote:Op zaterdag 3 november 2018 12:38 schreef nils7 het volgende:
[..]
Wat dan wel, en mocht je waterstof zeggen kijk eens hier: https://tweakers.net/revi(...)n-tegenstanders.html
Elektrisch rijden is niet schoon.quote:Op zaterdag 3 november 2018 11:28 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dan zou f1 allang elektrisch moeten zijn als ze echt schoner willen worden.
Alleen de infra valt tegen, wat is er mis met het circuit. Die voldoet grotendeels al aan de eisen, moeten ze niet in Assen juist de hele baan nog breder maken?quote:Op zaterdag 3 november 2018 20:05 schreef bianconeri het volgende:
Tegenstrijdige verhalen.
Bij F1 café leken ze ook vrij stellig te zijn dat het zeker is dat Zandvoort het kan krijgen, als ze het zelf voor elkaar krijgen.
Dan heb je nog de verhalen vanuit Assen die nergens iets van weten en van de FOM horen dat er niets bekend is.
Tja Zandvoort. Verliest op alles van Assen. Heeft alleen het verleden mee.
Slechte infra, slechte/onvoldoende voorzieningen circuit. En ga maar door, financien nog lang niet klaar (Assen zegt van wel).
Leuk idee maar ja.
Alles kan, alleen zal iemand 10 tot 20 miljoen vooraf en daarna elk jaar een miljoentje of 5 moeten dokken terwijl daar vrijwel niets voor terugkomt omdat alle rechten bij Formula One Group lichten.quote:Op zaterdag 3 november 2018 21:14 schreef Blik het volgende:
[..]
Alleen de infra valt tegen, wat is er mis met het circuit. Die voldoet grotendeels al aan de eisen, moeten ze niet in Assen juist de hele baan nog breder maken?
Charlie Whiting en Hermann Tilke - mannen die er verstand van hebben - denken daar volgens mij heel anders over. Of is je post enkel gebaseerd op wat historie?quote:Op zondag 4 november 2018 11:23 schreef Nattekat het volgende:
Als de F1 naar Nederland gaat, is het op Zandvoort. Als Zandvoort het niet wordt moeten we het met Spa doen.
Assen is gewoon geen baan voor de F1.
Of een baan een race kan organiseren is natuurlijk een ander verhaal dan of een baan een goede race kan brengen, nog even los van het om zeep helpen van de Cathedral of Motorsport. Ik heb liever een Nürburgring op de kalender.quote:Op zondag 4 november 2018 11:34 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Charlie Whiting - de man die er verstand van heeft - denkt daar volgens mij heel anders over. Of is je post enkel gebaseerd op wat historie?
Precies. Assen lijkt mij prima. De Indycars(Champcars) destijds hebben daar met Doornbos ook gereden. Perfect evenement waarbij ik totaal geen enkel probleem met parkeren en toegang heb ondervonden.quote:Op zaterdag 3 november 2018 13:16 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Over de Oranjes en die prins Bernhard heeft hij gewoon dik gelijk. Hij is ook niet tegen de F1 in NL ofzo.
Volgens de eigenaar van Assen zullen de aanpassingen geen enkele invloed hebben op de TT lay-out. De organisatie (MotoGP ofzo?) heeft het ook al goedgekeurd.quote:Op zondag 4 november 2018 11:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Of een baan een race kan organiseren is natuurlijk een ander verhaal dan of een baan een goede race kan brengen, nog even los van het om zeep helpen van de Cathedral of Motorsport. Ik heb liever een Nürburgring op de kalender.
Wederom: liever Nürburgring, Hockenheim, Spa of Zandvoort, dan zo'n baggerbaantje als Assen. Zonder MotoGP-verpestende maatregelen gaat dat nooit een goede race opleveren.quote:Op zondag 4 november 2018 13:58 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Volgens de eigenaar van Assen zullen de aanpassingen geen enkele invloed hebben op de TT lay-out. De organisatie (MotoGP ofzo?) heeft het ook al goedgekeurd.
Er is wel een probleem met Zandvoort: de uitgaven die moeten worden gedaan, en de aanpassingen die moeten gedaan worden aan het circuit zijn groot. Bij Assen is alles al zo goed als klaar. En de infrastructuur bij Assen is veel handiger.quote:Op vrijdag 2 november 2018 00:19 schreef Fokker89 het volgende:
Zou wel super mooi zijn, ik zie Zandvoort 10x liever dan Assen, al zou ik naar beide circuits niet gaan als de F1 er is. Vind die Maxgekte echt verschrikkelijk, ook al is het een goede coureur.
Wederom: Assen is geen autoracecircuit. Die baan mag gewoon niet op de kalender komen, zeker als het ten koste gaat van een echte baan. De vergelijking is zinloos, kijk liever naar de positieve zaken van een race op Zandvoort.quote:Op zondag 4 november 2018 20:18 schreef vharox333 het volgende:
[..]
Er is wel een probleem met Zandvoort: de uitgaven die moeten worden gedaan, en de aanpassingen die moeten gedaan worden aan het circuit zijn groot. Bij Assen is alles al zo goed als klaar. En de infrastructuur bij Assen is veel handiger.
Helikopter. 25 minuten.quote:Op zondag 4 november 2018 20:40 schreef Fer het volgende:
Vergeet de geldschieters niet. Die komen niet voor een leuk avondje uit in Amsterdam/Rotterdam/Scheveningen om de volgende ochtend 2,5 uur in de auto naar Drente te rijden.
Dat hebben ze wel.quote:Op zondag 4 november 2018 13:58 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Volgens de eigenaar van Assen zullen de aanpassingen geen enkele invloed hebben op de TT lay-out. De organisatie (MotoGP ofzo?) heeft het ook al goedgekeurd.
Behalve dan dat het 1 grote optocht was omdat met de hoeveelheid benodigde downforce op die baan vlak achter iemand rijden met al die knikjes onmogelijk was.quote:Op zondag 4 november 2018 12:04 schreef Cherni het volgende:
[..]
Precies. Assen lijkt mij prima. De Indycars(Champcars) destijds hebben daar met Doornbos ook gereden. Perfect evenement waarbij ik totaal geen enkel probleem met parkeren en toegang heb ondervonden.
Ja hoor. Ruimte genoeg tussen de auto's. En in het slechtste geval kan ik nog rechts of links door de berm.quote:Op zaterdag 3 november 2018 08:04 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je hebt wel eens over de Zeeweg gereden in de zomer?
[ afbeelding ]
Dat is inderdaad waar.quote:Op maandag 5 november 2018 10:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat hebben ze wel.
MotoGP coureurs hebben er last van dat als F1 regelmatig komt op een circuit waar zij ook zijn. Bijvoorbeeld bij de remzone's zitten er van die kleine hobbels. F1 auto's zijn zo krachtig dat het remmen het asfalt stuk maakt waardoor zij weer evenwichtsproblemen hebben.
.
Elk jaar opnieuw asfalteren? Dat is een prijzig grapje.quote:Op maandag 5 november 2018 13:52 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Dat is inderdaad waar.
Ware het niet dat het ook gewoon weer simpel gefiktst kan worden zodat die hobbels er tijdens de MotoGP niet meer zijn.
Volgend jaar nieuwe voorvleugels.quote:Op maandag 5 november 2018 10:42 schreef TagForce het volgende:
[..]
Behalve dan dat het 1 grote optocht was omdat met de hoeveelheid benodigde downforce op die baan vlak achter iemand rijden met al die knikjes onmogelijk was.
Champcars hadden bijna geen vleugels.quote:Op maandag 5 november 2018 14:06 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Volgend jaar nieuwe voorvleugels.
Historic GP op Zandvoort is ook een aanrader wat betreft, alles is open en je kunt overal doorheen lopenquote:Op maandag 5 november 2018 15:07 schreef Spockjuh_ het volgende:
mooi was dat, champcars. Om zeven uur op het circuit de grote poort door, rechte stuk over en letterlijk in alle pitsboxen mee kunnen kijken, praten etc. En dat drie dagen lang, dat deden die Amerikanen wel goed
Op de ovals niet maar wel op de normale circuits.quote:Op maandag 5 november 2018 14:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Champcars hadden bijna geen vleugels.
En denk je dat Zandvoort geen optocht word?quote:Op maandag 5 november 2018 10:42 schreef TagForce het volgende:
[..]
Behalve dan dat het 1 grote optocht was omdat met de hoeveelheid benodigde downforce op die baan vlak achter iemand rijden met al die knikjes onmogelijk was.
In verhouding tot de F1 dan hèquote:Op dinsdag 6 november 2018 00:42 schreef Cherni het volgende:
[..]
Op de ovals niet maar wel op de normale circuits.
Minder, want daar zitten geen high downforce stukken vlak voor uitrem zones.quote:Op dinsdag 6 november 2018 00:45 schreef Cherni het volgende:
[..]
En denk je dat Zandvoort geen optocht word?
Zandvoort heeft ook slechts 2 uitrem zones waarvan 1 na een zeer kort recht stuk. Beide circuits zullen geen hele spannende races leveren. Maarja boeie, als je langs de kant zit is het toch wel genieten.quote:Op dinsdag 6 november 2018 06:26 schreef TagForce het volgende:
[..]
Minder, want daar zitten geen high downforce stukken vlak voor uitrem zones.
Dat klopt. Volgens mij is het plan om de Mastersbocht (na het Scheivlak) te verscherpen om daar ook een uitrembocht van te maken. In hoeverre dat helpt weet ik niet. Scheivlak is high downforce, maar met meerdere lijnen. Of dat voor de F1 ook zo is is afwachten.quote:Op dinsdag 6 november 2018 06:39 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Zandvoort heeft ook slechts 2 uitrem zones waarvan 1 na een zeer kort recht stuk. Beide circuits zullen geen hele spannende races leveren. Maarja boeie, als je langs de kant zit is het toch wel genieten.
ben benieuwd hoeveel plakken asfalt ze moeten gaan aanleggen in Zandvoortquote:Op dinsdag 6 november 2018 10:08 schreef Spockjuh_ het volgende:
Belangrijkste voor mij is dat er weer een baan komt waar elke fout gelijk einde race kan betekenen. Dat ik een paar uur in het gras moet zitten en een half uurtje moet staan in een bomvolle trein neem ik op de koop toe
Wat Assen betreft niet zoveel.quote:Op dinsdag 6 november 2018 19:10 schreef rubbereend het volgende:
Is er een lijst van wat er allemaal aangepast moet worden aan het circuit?
Wat ik zo snel even kan bedenken uit mijn hoofd.quote:Op dinsdag 6 november 2018 19:10 schreef rubbereend het volgende:
Is er een lijst van wat er allemaal aangepast moet worden aan het circuit?
dat is nogal een lijstquote:Op dinsdag 6 november 2018 19:41 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat ik zo snel even kan bedenken uit mijn hoofd.
-Het paddock is niet zo groot. Echter als dat groter moet worden zal de baan verlegd moeten worden.
-Het pit complex is verouderd.
-Er staat slechts 1 vaste oude tribune op s/f, aan de binnenkant van audi S tuigens ze wel eens een tribune op maar verder heb je alleen duinen langs de baan waar je niet zomaar even een tijdelijke tribune op kunt plaatsen.
- uitkomen rechte stuk is 0 uitloop. Ik verwacht dat daar wat aangedaan moet worden. Er staat daar echter een duin/dijk die ook als geluids wand dient. Verder hier en daar wss nog wel wat aanpassingen m.b.t. veiligheid.
- Op het terrein zelf is weinig parkeerplek. Buiten het terrein ook beperkt trouwens.
- de pit entry en exit zijn ook niet heel fijn omdat je op het rechte stuk af moet remmen alvorens je de pit in kan en met een slakkengang weer de baan op komt vlak voor de Tarzan bocht. Weet niet of dat echt aangepast zal moeten worden maar optimaal is het niet.
- Sowieso moeten er faciliteiten als wc huisjes ed komen rondom het circuit.
Ik zie dat dan ook niet zomaar gebeuren in anderhalf jaar tijd. 2020 op zijn vroegst denk ik zelf. Hoop wel dat het gaat gebeuren want ik kom graag op Circuit Park Zandvoort maar het heeft wel dringend een opknapbeurt nodig.quote:
Wat een dodelijk saai circuit zou dit worden met de huidige krachtverdeling in de F1quote:Op dinsdag 6 november 2018 19:24 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Wat Assen betreft niet zoveel.
In de strubbenbocht een meter breder, zodat er ingehaald kan worden.
En de veenslang zou moeten worden verlengd.
[ afbeelding ]
alleen al de vergunningen gaan meer dan een jaar duren vermoed ikquote:Op dinsdag 6 november 2018 19:55 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ik zie dat dan ook niet zomaar gebeuren in anderhalf jaar tijd. 2020 op zijn vroegst denk ik zelf. Hoop wel dat het gaat gebeuren want ik kom graag op Circuit Park Zandvoort maar het heeft wel dringend een opknapbeurt nodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |