Relaxed!quote:Om tedie lul
Zeilstra loog, Blok spreekt de waarheid. Een politici die per ongeluk de waarheid vertelt moet je koesteren.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:38 schreef Het_Bokje het volgende:
Begin me nu toch wel af te vragen waarom Halbe Dweilstra dan wél moest opkrassen....
Uitspraak van Blok lijkt me gevoeliger liggen.
"vieze vuile k*****h***!"
-Oh, dat neem ik terug
"ok, nueken?"
T werk van politici bestaat voor 80% uit woorden, en dan zo makkelijk "afstand doen" van je fouten?
Moet ik eens doen...
"Wie heeft die 15 cabines zo kut gespoten?"
-IK, maar ik doe er afstand van.
"ok!"
Ja, das waar.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:47 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Zeilstra loog, Blok spreekt de waarheid. Een politici die per ongeluk de waarheid vertelt moet je koesteren.
Werk jij in een sexshop ofzo?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:38 schreef Het_Bokje het volgende:
Moet ik eens doen...
"Wie heeft die 15 cabines zo kut gespoten?"
-IK, maar ik doe er afstand van.
"ok!"
Zie het werkt en iedereen trapt er in. Na jaren van het volgen van EU-linkschbeleid om immigranten op te nemen. Wilt VVD weer een beetje reklame maken voor zichelf.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:47 schreef franske19 het volgende:
Weg moeten omdat hij de waarheid zegt. Als politicus moet je kennelijk liegen.
Israël.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:52 schreef Shaggy_2000 het volgende:
Ik ging zojuist even op zoek naar een lijst om Blok te weerleggen, maar toen ik zag welke landen het meest divers waren, schrok ik wel
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_ranked_by_ethnic_and_cultural_diversity_level#List_based_on_Fearon's_analysis
Minst diverse landen: Noord-Korea, Zuid-Korea, Japan en Israël
hmmmmmmmmmm
Het stabiele Nederland is ook niet zo divers als ik dacht (top 10 van minst diverse landen volgens Fearon, ik denk dan ook dat we een verkeerd beeld hebben van hoe divers NL is door alleen naar de grote steden te kijken).
Blok heeft toen dit politiek moest van de EU, immigrantenbeleid juist verdedigd. Nu wil hij zijn kiezers natuurlijk terugwinnen middels rechtsere uitspraken. Ik vertrouw die gluiperds voor geen centimeter.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 17:01 schreef Harvest89 het volgende:
Niets mis met zijn uitspraken.
Blok kwam er snel achter dat de waarheid niet gezegd mag worden, dus nam hij zijn woorden maar weer terug helaas.
Precies! De waarheid kwam hard aan, maar hij heeft niet gelogen zoals Halbe.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:39 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Hij heeft ook niets verkeerd gezegd.
Die lijst kijkt naar de talen. Israël als minst divers, omdat de daar wonende Palestijnen ook Hebreeuws hebben geleerd, is een beetje gek.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:52 schreef Shaggy_2000 het volgende:
Ik ging zojuist even op zoek naar een lijst om Blok te weerleggen, maar toen ik zag welke landen het meest divers waren, schrok ik wel
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_ranked_by_ethnic_and_cultural_diversity_level#List_based_on_Fearon's_analysis
Minst diverse landen: Noord-Korea, Zuid-Korea, Japan en Israël
hmmmmmmmmmm
Het stabiele Nederland is ook niet zo divers als ik dacht (top 10 van minst diverse landen volgens Fearon, ik denk dan ook dat we een verkeerd beeld hebben van hoe divers NL is door alleen naar de grote steden te kijken).
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:05 schreef Nattekat het volgende:
Wat heeft hij dan voor verkeerds gezegd?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:05 schreef Nattekat het volgende:
Wat heeft hij dan voor verkeerds gezegd?
Even los van het feit dat hij onwaarheden verspreidde, iemand die op zo'n post zulke onhandige uitspraken doet alleen maar om PVV-corvee te hebben, dan kun je je afvragen of je dan op een geschikte plek zit.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:01 schreef Wijs-aperig het volgende:
EEN MENING DIE NIET IN ONS STRAATJE PAST!!! ONTSLA DE SLECHTERIK!!
Hij is echt geen typische PVV’er. Er zijn vast genoeg “gewone” Nederlanders die net als hij net zo denken, maar hebben geleerd om het niet hardop te zeggen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:15 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Even los van het feit dat hij onwaarheden verspreidde, iemand die op zo'n post zulke onhandige uitspraken doet alleen maar om PVV-corvee te hebben, dan kun je je afvragen of je dan op een geschikte plek zit.
Nee, maar de VVD heeft er de laatste tijd wel een handje van om uitspraken te doen die van de PVV te komen in de hoop om wat extra stemmen te trekken.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:21 schreef Igen het volgende:
[..]
Hij is echt geen typische PVV’er. Er zijn vast genoeg “gewone” Nederlanders die net als hij net zo denken, maar hebben geleerd om het niet hardop te zeggen.
Neuh, de VVD zelf.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:19 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Er waren geen onwaarheden en er was niets onhandigs aan. Waarschijnlijk heeft D66 lopen zeuren en daarom komt hij nu met deze halfbakken excuses.
Om PVVV-corvee te hebben? Wat bedoel je daar mee?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:15 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Even los van het feit dat hij onwaarheden verspreidde, iemand die op zo'n post zulke onhandige uitspraken doet alleen maar om PVV-corvee te hebben, dan kun je je afvragen of je dan op een geschikte plek zit.
Ja, maar dit was bij een elitaire besloten bijeenkomst.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, maar de VVD heeft er de laatste tijd wel een handje van om uitspraken te doen die van de PVV te komen in de hoop om wat extra stemmen te trekken.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:26 schreef Wijs-aperig het volgende:
[..]
Om PVVV-corvee te hebben? Wat bedoel je daar mee?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, maar de VVD heeft er de laatste tijd wel een handje van om uitspraken te doen die van de PVV te komen in de hoop om wat extra stemmen te trekken.
Rutte weet dat hij in zijn eentje niets betekend, zijn motto zal wel zijn samen zijn we sterk. Dus roeit hij maar met de riemen die hij heeft. Want dat betekend nog steeds dat hij daardoor een riant inkomen heeft en dat heeft Rutte toch graag wat langer.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 17:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Dat is hoe Rutte rolt, hij is extreem loyaal naar zijn eigen VVD-matties. Is waarschijnlijk zijn grootste makke als premier. Het verbaast me ook wel. Over het algemeen komt hij vrij pragmatisch over, maar hij blijft steeds bewindslieden verdedigen die aangeschoten wild zijn. Daarmee steeds zijn eigen kabinet onder druk zettend.
Ook in het geval Blok weer dus. Reken maar dat geen van de coalitiepartners blij is met Blokkie. Maar die bijten vooralsnog op hun tong. Het helpt de stabiliteit echter niet en bij een volgende uitglijder van een VVD'er zal men zich nog harder achter de oren krabben.
Ja, dit dus.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:28 schreef Igen het volgende:
[..]
Ja, maar dit was bij een elitaire besloten bijeenkomst.
Eigenlijk al zijn controversiële uitspraken waren niet waar.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:36 schreef Nattekat het volgende:
Schijnbaar stelde ik een lastige vraag.
Hij moet wel want onder VVD zitten ook pro-asiel rechtse stemmers. Hij zegt het en verontschuldigt zich vevolgens. win-win.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 20:03 schreef Infection het volgende:
Stef Blok had überhaupt nooit zijn woorden moeten terug nemen. Zwakkeling.
Ja. Meestal betekent dat dat je een poosje later op straat staat. Net als met voetbaltrainers.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:32 schreef Monolith het volgende:
Moet je je juist niet zorgen gaan maken als Rutte zegt dat er geen enkele reden is voor aftreden?
Een zwakkeling dus. Durft zijn eigen mening niet eens te verdedigen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 20:06 schreef Unlucky1 het volgende:
[..]
Hij moet wel want onder VVD zitten ook gematigde pro-asiel rechtse stemmers. Hij zegt het en verontschuldigt zich vevolgens. win-in.
En die wil Rutte er dus bijhouden.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 20:07 schreef Infection het volgende:
[..]
Een zwakkeling dus. Durft zijn eigen mening niet eens te verdedigen.
Ik bedoel dat dit allemaal opzet kan zijn geweest. Als goedmaker voor hun tijd samen met links. Zeg nu zelf. VVD vaart ook wel bij de toevoer van immigranten. Liksom-rechtsom Het maakt ze zelf niet zoveel uit. Alleen de toeschouwers die denken een kant te moeten kiezen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 20:07 schreef Infection het volgende:
[..]
Een zwakkeling dus. Durft zijn eigen mening niet eens te verdedigen.
Dit heeft niks met “pro-asiel” te maken.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 20:06 schreef Unlucky1 het volgende:
[..]
Hij moet wel want onder VVD zitten ook pro-asiel rechtse stemmers. Hij zegt het en verontschuldigt zich vevolgens. win-win.
VVD'ers zien overal brood in hoor. Immigratie betekent bijvoorbeeld je camping kunnen verhuren en geld slurpen van je medemens. Of in gval van Rutte wanneer hij EU beleid gehoorzaamt, een wit voetje voor zijn volgende baan. Dat gekibbel is toneel voor de bühne.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 20:14 schreef Igen het volgende:
[..]
Dit heeft niks met “pro-asiel” te maken.
Het gaat natuurlijk om z'n functie. Als BuZa zoiets zeggen is op z'n zachtst gezegd niet handig en dat snap jij ook wel.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 19:01 schreef Wijs-aperig het volgende:
EEN MENING DIE NIET IN ONS STRAATJE PAST!!! ONTSLA DE SLECHTERIK!!
D66quote:"En Blok moet beloven te geloven in de kracht van de multiculturele samenleving. Doet hij dat niet, dan 'past hij niet in dit kabinet', stellen bronnen bij D66." (Parool)
Ik had stukjes gelezen dat het hele ministerie bestaat uit idealistische linkse ambtenaren die de realiteit van Blok niet willen horen en het lekken van de beelden een soort van stille coup was, omdat ze Kaag als minister willen en niet Blok.quote:Op dinsdag 4 september 2018 23:40 schreef Jellereppe het volgende:
Hij heeft alleen zijn mening gegeven. Het is een constatering die hij heeft gemaakt en een verdomd goed punt: verschillende culturen segregeren. Waarom moet de constatering van die man worden onderdrukt? Belachelijk. Eerst moeten bepaalde problemen worden geconstateerd voordat men aan oplossingen kan werken. De cultuur van politieke correctheid helpt daar niet bij.
Ik zie DENK of GL er wel voor aan om er een Blut und Boden-debat van te maken met Stef 'von Ribbentrop' Blok. Dan is het popcorntijd.quote:Op dinsdag 4 september 2018 23:38 schreef hugecooll het volgende:
Klagen dat het beledigend is, maar het niet weerleggen
Stef Blok, dezelfde persoon die tijdens een structureel tekort aan sociale huurwoningen de opdracht geeft om meer sociale huurwoningen in de verkoop te gooien. De VVD weet prima hoe ze hun marges moeten vergroten.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:50 schreef Unlucky1 het volgende:
[..]
Zie het werkt en iedereen trapt er in. Na jaren van het volgen van EU-linkschbeleid om immigranten op te nemen. Wilt VVD weer een beetje reklame maken voor zichelf.
Hebben we het hier over Blok voor of nadat ie z'n uitspraken introk?quote:Op woensdag 5 september 2018 08:33 schreef kurk_droog het volgende:
Blok heeft gelijk, en elke echte Nederlander heeft dezelfde mening als Blok.
Blokfuhrergod
Wanneer is dat debat dan? Vandaag?quote:Op woensdag 5 september 2018 09:32 schreef Molurus het volgende:
Is dit het "volg hier het debat" topic?
* Molurus zich meldt
Ik hoorde net op tv dat het debat om 10 uur begint, maar misschien begreep ik dat verkeerd.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wanneer is dat debat dan? Vandaag?
Had gister agenda gecheckt stond er niet bij.
Had wel gelezen dat de politieke partij DENK de hele publieke tribune wil vol stampen met folks of color.
Ja, toch idd, hebben ze de agenda aangepast, wat kan natuurlijk. Van 10.15u tot 13.15u. https://www.tweedekamer.n(...)enaire_vergaderingenquote:Op woensdag 5 september 2018 09:35 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik hoorde net op tv dat het debat om 10 uur begint, maar misschien begreep ik dat verkeerd.
Hij had überhaupt nooit zijn excuses aan moeten bieden. Een beetje vent toont ballen en blijft achter z'n standpunt staan.quote:Op woensdag 5 september 2018 08:52 schreef Loekie1 het volgende:
Ik vind het pijnlijk om te zien dat iemand die excuses heeft gemaakt, nog twee maanden lang door de media achtervolgd wordt, het is niks minder dan een ordinaire heksenjacht.
Dat zou respectabeler zijn geweest, maar ook het einde van z'n ministerspost.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:38 schreef Infection het volgende:
[..]
Hij had überhaupt nooit zijn excuses aan moeten bieden. Een beetje vent toont ballen en blijft achter z'n standpunt staan.
Het debat begint om 10.15 uur en is via een liveblog op deze site te volgen.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:35 schreef Molurus het volgende:
Ik hoorde net op tv dat het debat om 10 uur begint, maar misschien begreep ik dat verkeerd.
Hoe dan? Als hij zelf niet opstapt...quote:Op woensdag 5 september 2018 09:39 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat zou respectabeler zijn geweest, maar ook het einde van z'n ministerspost.
quote:En hij moet beloven te geloven in de kracht van de multiculturele samenleving.
Doet hij dat niet, dan 'past hij niet in dit kabinet', stellen bronnen bij D66.
Ik moet het helaas zonder geluid doen, dus ik hoop voldoende mee te krijgen van dit topic. De rest kijk ik later thuis wel.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:40 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Het debat begint om 10.15 uur en is via een liveblog op deze site te volgen.
https://www.ad.nl/politie(...)-opmerking~acf311eb/
kijken dus
Geloof je het zelf? Hoeveel ministers is de VVD al verloren de afgelopen jaren? Dit is gewoon weer een opoffering voor de VVD en daarna gaan ze vrolijk verder.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
Blok maakte tot nu toe telkens een nerveuze indruk als hem naar zijn uitspraken werd gevraagd.![]()
De VVD’er staat juist als solide en betrouwbaar te boek. Het was de reden dan uitgerekend hij werd aangezocht als opvolger van brekebeen Halbe Zijlstra. Blok zat nooit eerder in de politieke problemen. Dit is voor hem een unicum. Als hij ook in het debat zenuwachtig blijft, is er een risico dat Blok zijn eigen ondergang inluidt door opnieuw een ‘onzorgvuldige en ongelukkige’ uitspraak.![]()
In dat geval kan voor de VVD een rampscenario waarheid worden. Premier en partijleider Mark Rutte zag zijn grote vertrouwelingen Halbe Zijlstra en Jeanine Hennis (ze gaat voor de VN naar Irak) al vertrekken, en ook ervaren Kamerlid Han ten Broeke stapte vorige week op. Als Blok in het debat zou struikelen, is hij de laatste VVD’er kwijt die jarenlang aan zijn zijde stond.
https://www.ad.nl/politie(...)-opmerking~acf311eb/
VVD Going down Going down![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Je kunt er een smiley bij plaatsen, maar dat is denk ik wel de realiteit. Als hij hier niet overtuigend stelt vertrouwen te hebben in onze multiculturele samenleving raakt hij de steun van z'n eigen kabinet kwijt.quote:
Die wordt coûte que coûte binnenboord gehouden hoor. Zal wrs ook een vrij kort debat worden, schat ik in.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:42 schreef ikweethetookniet het volgende:
Blok maakte tot nu toe telkens een nerveuze indruk als hem naar zijn uitspraken werd gevraagd.![]()
De VVD’er staat juist als solide en betrouwbaar te boek. Het was de reden dan uitgerekend hij werd aangezocht als opvolger van brekebeen Halbe Zijlstra. Blok zat nooit eerder in de politieke problemen. Dit is voor hem een unicum. Als hij ook in het debat zenuwachtig blijft, is er een risico dat Blok zijn eigen ondergang inluidt door opnieuw een ‘onzorgvuldige en ongelukkige’ uitspraak.![]()
In dat geval kan voor de VVD een rampscenario waarheid worden. Premier en partijleider Mark Rutte zag zijn grote vertrouwelingen Halbe Zijlstra en Jeanine Hennis (ze gaat voor de VN naar Irak) al vertrekken, en ook ervaren Kamerlid Han ten Broeke stapte vorige week op. Als Blok in het debat zou struikelen, is hij de laatste VVD’er kwijt die jarenlang aan zijn zijde stond.![]()
![]()
![]()
https://www.ad.nl/politie(...)-opmerking~acf311eb/
VVD Going down Going down![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat, ja. Ze komen niet verder dan ''ja maar Turkse pizza's zijn lekker dus de multicul is geslaagd''.quote:Op dinsdag 4 september 2018 23:38 schreef hugecooll het volgende:
Klagen dat het beledigend is, maar het niet weerleggen
In elk geval niet als minister van Buitenlandse Zaken in dit kabinet.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:44 schreef Loekie1 het volgende:
Zijn uitspraken zijn gewoon waar - zie interview Sven Kockelman met Ploumen - maar hij had het niet mogen zeggen als minister van Buitenlandse zaken.
Het was kroegpraat, zeker voor de baas van de diplomatieke dienst. Vraag is wel of de islam samengaat met een multiculturele samenleving, maar die gaat men niet stellen natuurlijk.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:44 schreef Loekie1 het volgende:
Zijn uitspraken zijn gewoon waar - zie interview Sven Kockelman met Ploumen - maar hij had het niet mogen zeggen als minister van Buitenlandse zaken. Daar kun je op zich over discussieren, maar als dit een reden is om af te treden, vrees ik voor het niveau van de volgende ministers van Buitenlandse zaken waarnaar je niet meer hoeft te luisteren want ze zullen toch met meel in de mond gaan praten.
Hij is helemaal niet maandenlang opgejaagd. Juist niet.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:46 schreef Loekie1 het volgende:
Ik ben benieuwd naar het debat niet vanwege Blok van wie ik wel weet wat hij gaat zeggen en ik hoop dat hij dat goed doet zonder al te veel zenuwen door het maandenlang opgejaagd zijn door de pers, maar vooral het gehuichel van links ben ik benieuwd naar, hoever ze daarin zullen gaan.
Dan luister je zeker geen radio en kijk je geen tv.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hij is helemaal niet maandenlang opgejaagd. Juist niet.
Jawel, de kwestie was eigenlijk alweer als een nachtkaars uitgegaan zelfs.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:48 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Dan luister je zeker geen radio en kijk je geen tv.
Tijdens een besloten bijeenkomst? Volgens mij waren de aanwezigen het er ook niet helemaal mee eens, vandaar dat het ook naar buiten gebracht werd wrs.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:51 schreef Montagui het volgende:
Diplomatiek of recht voor z'n raap. Wat hebben we liever? Bestaat er een gulden middenweg?
Net zoals Dijsselbloem destijds (over Zuid Europa) bevat ook de uitspraak van Blok een kern van waarheid.
Diplomatiek niet handig, maar verfrissend als het een keer gezegd wordt door iemand op een invloedrijke positie.
Kijk jij alleen naar Turkse tv ofzo?quote:Op woensdag 5 september 2018 09:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jawel, de kwestie was eigenlijk alweer als een nachtkaars uitgegaan zelfs.
quote:Op woensdag 5 september 2018 09:55 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Kijk jij alleen naar Turkse tv ofzo?
Het was dan ook nogal kort door de bocht, beetje flapuiterig.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tijdens een besloten bijeenkomst? Volgens mij waren de aanwezigen het er ook niet helemaal mee eens, vandaar dat het ook naar buiten gebracht werd wrs.
Ja, kroegpraat, hoofd van de diplomatieke dienst onwaardig. Zo iemand moet alleen dingen zeggen die hij ook zou kunnen zeggen voor de algemene vergadering van de VN.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:58 schreef Montagui het volgende:
[..]
Het was dan ook nogal kort door de bocht, beetje flapuiterig.
Pak dan het verhaal erbij in Chemitz waar de media stock beelden van Nazi's gebruikten om te framen dat tijdens die demonstratie nazi's erbij lopen. En dan nog lachen mensen je uit als je zegt dat je geen vertrouwen hebt in de media. Blok heeft inmiddels wel al meer aandacht gehad dan al die duizenden imams en andere radicalen bij elkaar, die wel wat extremere uitspraken hebben gedaan en daarna weer bij Pauw of zo mogen aanschuiven.quote:Op woensdag 5 september 2018 09:58 schreef Loekie1 het volgende:
Als je alle zendtijd optelt die vanaf juni is besteed radio en tv aan minister Blok, kom je op heel wat uren. Die aan andere zaken besteed had kunnen worden. Vooral het geinterpreteer dat nergens op sloeg was frappant: 'en daarmee zegt hij eigenlijk' etc. Maar Blok zelf heb ik geen een keer gehoord. Alleen citaten die uit hun verband werden gerukt.
En het ene moment iets compleet iets anders zeggen dan het andere moment vind je wel integer?quote:Op woensdag 5 september 2018 09:46 schreef Loekie1 het volgende:
Ik ben benieuwd naar het debat niet vanwege Blok van wie ik wel weet wat hij gaat zeggen en ik hoop dat hij dat goed doet zonder al te veel zenuwen door het maandenlang opgejaagd zijn door de pers, maar vooral het gehuichel van links ben ik benieuwd naar, hoever ze daarin zullen gaan.
ik zit echt niet te wachten op weer een wisseling. De vorige deed het ook goed en moest weg, willen ze een kneus daar hebben?quote:Op woensdag 5 september 2018 09:46 schreef Loekie1 het volgende:
Ik ben benieuwd naar het debat niet vanwege Blok van wie ik wel weet wat hij gaat zeggen en ik hoop dat hij dat goed doet zonder al te veel zenuwen door het maandenlang opgejaagd zijn door de pers, maar vooral het gehuichel van links ben ik benieuwd naar, hoever ze daarin zullen gaan.
Prima. En door.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 16:35 schreef ikweethetookniet het volgende:
Premier Mark Rutte ziet geen reden voor minister Stef Blok (Buitenlandse Zaken) om te vertrekken vanwege diens omstreden uitspraken over migratie. Volgens Rutte heeft Blok zijn uitspraken teruggenomen en kan hij daarmee ,,prima doorfunctioneren''.![]()
![]()
Baudet is trouwplannen aan het maken.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:16 schreef Ryan3 het volgende:
Hiddema voert het woord voor FvD, wrs is Baudet te druk met andere dingen...?
Kuzu trapt af.
Het andere alternatief is dat het kabinet achter Blok gaat staan... dus de Blok *voordat* hij z'n uitspraken introk. Maar dat zie ik echt niet gebeuren.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:14 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
ik zit echt niet te wachten op weer een wisseling. De vorige deed het ook goed en moest weg, willen ze een kneus daar hebben?
Met een jongensmeisje.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:21 schreef Infection het volgende:
[..]
Baudet is trouwplannen aan het maken.
deden ze dat maar. Maar met een goor links d66 gaat dat niet gebeuren.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het andere alternatief is dat het kabinet achter Blok gaat staan... dus de Blok *voordat* hij z'n uitspraken introk. Maar dat zie ik echt niet gebeuren.
Dat duurt nog even.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:33 schreef Molurus het volgende:
Jammer dat ik het niet live mee kan kijken. Ik ben reuze benieuwd naar met name de reactie van Blok zelf.
Ik snap dat rechts FOK een stijfje krijgt van wat Blok binnenskamers eruit flapte, maar binnen dit kabinet.. en ik zou haast zeggen binnen het huidige politieke klimaat in Nederland is het echt niet houdbaar.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:33 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
deden ze dat maar. Maar met een goor links d66 gaat dat niet gebeuren.
In een ander topic liep je net nog te beweren dat een multiculturele samenleving uitstekend ging.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:35 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[ afbeelding ]![]()
Ik hoop zo dat hij achter zijn woorden blijft staan, maar ja de SJW hyena's zullen er massaal opspringen en dan is het beter je woorden terug te nemen voordat je dadelijk zoals Pim een kogel mag koppen of zoals Geert in een bunker dient te leven.
hopelijk zegt die gewoon de waarheid. Maar niet naar Suriname wijzen maar de kutwijken hier benoemen.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:33 schreef Molurus het volgende:
Jammer dat ik het niet live mee kan kijken. Ik ben reuze benieuwd naar met name de reactie van Blok zelf.
Als dat "de waarheid" is die ik denk dat je bedoelt dan kan ie net zo goed meteen z'n ontslag indienen.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:37 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
hopelijk zegt die gewoon de waarheid.
Die gaat ook prima, is toch niets mis met de multiculturele samenleving? Probleem is dat mensen het meteen weer moeten doortrekken tot het extreme. We leven samen met veel culturen en veel afkomsten, en dat werkt ook goed. Chinezen, Duitsers, Fransen, Brazilianen, Vietnamezen etc. etc. etc. Allemaal geen problemen en werken en wonen in harmonie samen. Hetzelfde in die landen. Maar het is de groep van veelal de islamitische afkomst waar niet mee is samen te leven, ook niet in andere landen.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
In een ander topic liep je net nog te beweren dat een multiculturele samenleving uitstekend ging..
Nah, ik heb ook een hekel aan dat moralisme van links, maar deze uitspraken van Blok zijn gewoon kroegpraat.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:38 schreef -Ondskapt- het volgende:
Ik heb altijd links gestemd maar ik word zo ziek van dat wijzende moralistische vingertje van linkse partijen die nu aan het woord zijn gekomen.
Ja, goed de vraag moet dus anders gesteld worden, multiculturele samenleving gaat best (echter niet zonder problemen, maar die heb je bij een monoculturele samenleving ook), alleen de vraag is of de islam c.q. de politieke islam samengaat met een multiculturele samenleving. Antwoord op dat laatste is wrs: nee.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:39 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Die gaat ook prima, is toch niets mis met de multiculturele samenleving? Probleem is dat mensen het meteen weer moeten doortrekken tot het extreme. We leven samen met veel culturen en veel afkomsten, en dat werkt ook goed. Chinezen, Duitsers, Fransen, Brazilianen, Vietnamezen etc. etc. etc. Allemaal geen problemen en werken en wonen in harmonie samen. Hetzelfde in die landen. Maar het is de groep van veelal de islamitische afkomst waar niet mee is samen te leven, ook niet in andere landen.
De multiculturele samenleving bestaat uit meer dan alleen Nederlanders en moslims.
Dat laatste vooral, daarom snap ik niet dat ze er zo veel waarde aan hechten. Iedereen floept er wel eens iets uit wat niet door de beugel kan of wat achteraf misschien niet zo handig was om te zeggen.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nah, ik heb ook een hekel aan dat moralisme van links, maar deze uitspraken van Blok zijn gewoon kroegpraat.
Misschien had Blok het anders moeten verwoorden ja, dat geef ik toe. Maar hij heeft wel degelijk een punt, het is alleen niet de gehele multiculturele samenleving het is vooral één bepaalde groep die niet integreert en blijft vasthouden aan hun radicale ideologie. En dan hebben we het nog niet eens gehad wat die ideologie voor een ellende verzaakt in alle samenlevingen wereldwijd.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, goed de vraag moet dus anders gesteld worden, multiculturele samenleving gaat best (echter niet zonder problemen, maar die heb je bij een monoculturele samenleving ook), alleen de vraag is of de islam c.q. de politieke islam samengaat met een multiculturele samenleving. Antwoord op dat laatste is wrs: nee.
Misschien omdat:quote:Op woensdag 5 september 2018 10:42 schreef -Ondskapt- het volgende:
Dat laatste vooral, daarom snap ik niet dat ze er zo veel waarde aan hechten. Iedereen floept er wel eens iets uit wat niet door de beugel kan of wat achteraf misschien niet zo handig was om te zeggen.
Beetje apart ja, daar Baudet lid is van de BuZa commissie.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:16 schreef Ryan3 het volgende:
Hiddema voert het woord voor FvD, wrs is Baudet te druk met andere dingen...?
Kuzu trapt af.
Ik heb hetzelfde, ik stem Partij voor de Dieren en ik hoop dat die niet al te schijnheilig gaan doen.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:38 schreef -Ondskapt- het volgende:
Ik heb altijd links gestemd maar ik word zo ziek van dat wijzende moralistische vingertje van linkse partijen die nu aan het woord zijn gekomen.
De coalitiepartijen zullen Blok niet wegstemmen iig. Als CDA/CU/D'66 dat doen valt het kabinet. Dus blijft Blok zitten, tenzij hij nog meer kroegpraat uit gaat kramen in het debat.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:45 schreef john2406 het volgende:
Volg het debat maar 999 tegen 1000 dat het afloopt met een sisser.
Al for te money al for the show.
En terecht.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:45 schreef napoleonfour het volgende:
D66 hoop natuurlijk dat Kaag BuZa gaat overnemen.
Je krijgt toch meteen plaatsvervangende schaamte als een bewindspersoon op allerlei dubieuze sociaal-darwinistische c.q. biologische theorietjes overgaat? Daar is hij in de eerste plaats al niet kundig in, en dan kan hij nog wel een mening hebben, maar ventileer dat dan op FOK! oid of in de kroeg. Wat Pechtold zei: een minister onwaardig. Maar goed, Blok hadden ze ook nooit op die plaats moeten zetten imho. Nu had Rutte wrs niet veel keus meer.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:43 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Misschien had Blok het anders moeten verwoorden ja, dat geef ik toe. Maar hij heeft wel degelijk een punt, het is alleen niet de gehele multiculturele samenleving het is vooral één bepaalde groep die niet integreert en blijft vasthouden aan hun radicale ideologie. En dan hebben we het nog niet eens gehad wat die ideologie voor een ellende verzaakt in alle samenlevingen wereldwijd.
Wat ik vooral opmerkelijk vind van de rechts georiënteerde fokkers hier is dat men vooral naar de oppositie aan het wijzen is.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:45 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Pechtold: Hij is er om dat ideaal te bevorderen.
maar wat als dat ideaal momenteel niet te verwezenlijken is? Koste wat kost moet dat ideaal worden doorgevoerd al werkt het niet, het gaat niet over feiten, het gaat niet over argumenten, het gaat om een ideaal, een ideaal wat een persoonlijke opvatting is.
Ja, je kunt niet verlangen dat Blok nu zegt: ik ben het niet meer eens met wat ik paar maanden geleden zei.quote:
Zeker, afgezien het feit dat Blok ook dingen zei om een discussie te ontlokken. Dat hoeft niet een op een gelijk te lopen met wat hij zelf vindt. Dat weet Wilders ook wel, die zit nu expres te boel op te stoken.quote:
Vallen kan ik er echt niet over, ja ik vind het onzin dat hij zijn woorden terugneemt. Het is laf, als je een uitspraak doet moet je erachter blijven staan. Maar in deze tijd niet raar meer, er wordt een complete hetze gestart in de media en de linkse politici zodra iemand iets zegt wat niet in hun straatje past. Mensen worden kapot gemaakt zodra ze niet in de linkse lijn lopen. Dan kies je eieren voor je geld, hij is niet de eerste en ook niet de laatste.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:47 schreef Molurus het volgende:
[..]
Wat ik vooral opmerkelijk vind van de rechts georiënteerde fokkers hier is dat men vooral naar de oppositie aan het wijzen is.
Valt nou niemand hier over het feit dat Blok niet de ballen heeft om op te komen voor zijn mening? (Aangenomen dat wat hij binnenskamers zei ook echt zijn mening was natuurlijk.) Dat hij die uitspraken weer intrekt kun je de oppositie onmogelijk verwijten.
Integer maar Blok ernstig beschadigend.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:54 schreef Loekie1 het volgende:
Ik vind dat Pechtold het behoorlijk integer aanpakt.
Vind ik helemaal niet. Ik had een schijnheilige vertoning verwacht, maar dat doet hij gelukkig niet.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:55 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Integer maar Blok ernstig beschadigend.
Eisen (al ontkent Pechtold dat) dat Blok zijn uitingen niet meende is politiek dodelijk voor Blok.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:55 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Vind ik helemaal niet. Ik had een schijnheilige vertoning verwacht, maar dat doet hij gelukkig niet.
Je moet beter luisteren.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:58 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Eisen (al ontkent Pechtold dat) dat Blok zijn uitingen niet meende is politiek dodelijk voor Blok.
Is Kuzu ooit wel eens niet boos?quote:
Nee dat mag niet van Erdogan.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:00 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Is Kuzu ooit wel eens niet boos?
Pechtold heeft allang op een kladje aangeleverd gekregen wat Blok gaat zeggen. Die dekt zichzelf en het kabinet in, die coalitie is één grote poppenkast.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:03 schreef Loekie1 het volgende:
Ik vind het wel netjes dat er eindelijk eens iemand benieuwd is naar wat Blok te zeggen heeft. Dat is Pechtold tot nu toe als enige.
Asscher wordt een vervelend mannetje die het liefst iemand van achteren wil vloeren.
Nogmaals: dat hij z'n uitspraken intrekt kun je de media en linkse oppositie onmogelijk verwijten. Het is een compleet bullshit excuus.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:50 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Vallen kan ik er echt niet over, ja ik vind het onzin dat hij zijn woorden terugneemt. Het is laf, als je een uitspraak doet moet je erachter blijven staan. Maar in deze tijd niet raar meer, er wordt een complete hetze gestart in de media en de linkse politici zodra iemand iets zegt wat niet in hun straatje past. Mensen worden kapot gemaakt zodra ze niet in de linkse lijn lopen. Dan kies je eieren voor je geld, hij is niet de eerste en ook niet de laatste.
Luisteren zonder een politieke voorkeur als geluidsbeschermer..quote:
Zal wel al dicht getimmerd zijn wrs.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:04 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Pechtold heeft allang op een kladje aangeleverd gekregen wat Blok gaat zeggen. Die dekt zichzelf en het kabinet in, die coalitie is één grote poppenkast.
Ja, wrs is dat dan ook de reële situatie. Zou ongeloofwaardig zijn indien niet zo.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:06 schreef Montagui het volgende:
Blok moet gewoon zeggen dat wat hij op een besloten bijeenkomst heeft gezegd gewoon ook zo 'vindt', maar normaal gesproken (omdat hij nou eenmaal op een diplomatieke verantwoordelijke hoge post zit) niet zou uitdragen. Geen excuses, geen gedraai, gewoon zoals het is.
Zat Pechtold in de oppositie dan had hij ook het functioneren van Blok aan de kaak gesteld. Genoeg debatten van deze man gevolgd, dit is idd een toneelstukje zoals Kuzo vermeld. Even voor de bühne wat roeptoeteren om de rust te bewaren. De rangen blijven gesloten, dit is het zoveelste nutteloze debat, de uitkomst staat toch al vast.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:05 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zal wel al dicht getimmerd zijn wrs.
Oke, daar heb je gelijk in. Aan de andere kant vind ik wel dat hij zoiets gewoon zou moeten mogen zeggen op wat voor bijeenkomst of discussie dan ook.quote:Op woensdag 5 september 2018 10:44 schreef Molurus het volgende:
[..]
Misschien omdat:
1) de uitspraken niet in een kroeg werden gedaan
2) het overduidelijk is dat hij z'n woorden *wel* zorgvuldig koos
3) omdat hij - naar eigen zeggen - exact dezelfde bewoording had voorgelegd aan zijn eigen ministerie.
Da's wel echt iets anders dan met een glaasje teveel iets onhandigs zeggen.
Pechtold zegt nu net dat de boel niet dicht getimmerd is...quote:Op woensdag 5 september 2018 11:08 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Zat Pechtold in de oppositie dan had hij ook het functioneren van Blok aan de kaak gesteld. Genoeg debatten van deze man gevolgd, dit is idd een toneelstukje zoals Kuzo vermeld. Even voor de bühne wat roeptoeteren om de rust te bewaren. De rangen blijven gesloten, dit is het zoveelste nutteloze debat, de uitkomst staat toch al vast.
Idd. Die gozer is hilarisch altijd.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:00 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Is Kuzu ooit wel eens niet boos?
Hij mag het ook wel zeggen, dat is niet het probleem. Er is geen enkele wet die hem verbiedt om die mening te hebben.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:08 schreef -Ondskapt- het volgende:
[..]
Oke, daar heb je gelijk in. Aan de andere kant vind ik wel dat hij zoiets gewoon zou moeten mogen zeggen op wat voor bijeenkomst of discussie dan ook.
Op een verjaardagsfeestje.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:08 schreef -Ondskapt- het volgende:
[..]
Oke, daar heb je gelijk in. Aan de andere kant vind ik wel dat hij zoiets gewoon zou moeten mogen zeggen op wat voor bijeenkomst of discussie dan ook.
nog niet, wel met zijn kerk.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:12 schreef Ryan3 het volgende:
Komt-ie nu met 8 jaar Egypte op de proppen?
Ja, 9 tegen 10 dat het sws snel valt. Ligt echt nog een mooi nieuw dossiertje na Prinsjesdag te wachten, tegenvallende loonontwikkeling. Naast wat er sws nog wacht. In EK: belastingplan met daarin verstopt de afschaffing van de dividendbelasting.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:13 schreef john2406 het volgende:
Is dit kabinet al niet allang over houdbaarheids datum.
Eindelijk tijd voor Klaver Iquote:Op woensdag 5 september 2018 11:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, 9 tegen 10 dat het sws snel valt. Ligt echt nog een mooi nieuw dossiertje na Prinsjesdag te wachten, tegenvallende loonontwikkeling. Naast wat er sws nog wacht. In EK: belastingplan met daarin verstopt de afschaffing van de dividendbelasting.
Nah nee.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:17 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Eindelijk tijd voor Klaver I
Pechtold I? Baudet I?quote:
Rutte IV? Marijnissen I? Erdogan I?quote:
quote:Op woensdag 5 september 2018 11:19 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Rutte IV? Marijnissen I? Erdogan I?
quote:Op woensdag 5 september 2018 11:17 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Eindelijk tijd voor Klaver I
Nou, ik moet zeggen dat waar ik woon mensen toch wel vreedzaam samenwonen hoor. Buurt is steeds rustiger geworden, omdat huidige kinderen weinig buiten spelen. Iedereen werkt, dus nu overdag is er niemand op straat. Om 9 uur gaat iedereen op stok en daarna is de stilte de gehele avond en nacht oorverdovend bijna.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:21 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Vreedzaam samenleven![]()
In welke buurt woont Yassar![]()
Misschien moeten ze eens die ivoren toren uitkomen, mensen leven niet vreedzaam samen maar worden geterroriseerd door veelal multicultureel import tuig.
Evt Sp erbij, zie ik even door de vingers dat Wilders ook al eens gedoogde.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:23 schreef DrMabuse het volgende:
Klaver en Wilders.
Beide leven in een / hun ivoren toren.
Het tegenovergestelde hiervan betogen lijkt voor de meeste politici veel lastiger. Dat Blok en zijn VVD daar niet de ballen voor hebben ligt niet aan Klaver.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:22 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Die somt de wereld van het sprookjesbos op, ongelooflijk wat een onzin. Gewoon blijven roepen dat het overal goed gaat, en op basis van die "mening" je argumenten aanvoeren.
Je beschrijft het treffend: iedereen trekt zich terug in de eigen bubbel gezin > familie > werk > vrijetijdsactiviteiten. Het liefst met gelijkgestemden. Nederland was lang, lang geleden nog een echte samenleving.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou, ik moet zeggen dat waar ik woon mensen toch wel vreedzaam samenwonen hoor. Buurt is steeds rustiger geworden, omdat huidige kinderen weinig buiten spelen. iedereen werkt, dus nu overdag is er niemand op straat. Om 9 uur gaat iedereen op stok en daarna is de stilte de gehele avond en nacht oorverdovend bijna.
Ik zie die van mij alleen maar verpauperen, ik kom al uit een achterbuurt wat veelal gedomineerd werd door islamitisch tuig. En drie maal raden wat het beeld nu is in de nieuwe wijk. Jarenlang goed gegaan, en opeens werd onze buurt multicultureel verrijkt en steeg de criminaliteit.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou, ik moet zeggen dat waar ik woon mensen toch wel vreedzaam samenwonen hoor. Buurt is steeds rustiger geworden, omdat huidige kinderen weinig buiten spelen. Iedereen werkt, dus nu overdag is er niemand op straat. Om 9 uur gaat iedereen op stok en daarna is de stilte de gehele avond en nacht oorverdovend bijna.
Nou ja, het was toch al een redelijk rechts kabinet.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:12 schreef Molurus het volgende:
[..]
Hij mag het ook wel zeggen, dat is niet het probleem. Er is geen enkele wet die hem verbiedt om die mening te hebben.
Het probleem is dat die mening niet houdbaar is in dit kabinet.
Dat Blok nerveus is begrijp ik wel.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:26 schreef john2406 het volgende:
Blok zag ik eerder tijdens dit debat nerveus met zijn spullen aan de gang, dus volgens mij geen scenario.
Er zijn 2 scenario's, of Blok stapt op om het kabinet te redden of er gebeurd geen klote. Zo gaat het keer op keer, dat is allang van te voren besproken bij deze poppenkast.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:26 schreef john2406 het volgende:
Blok zag ik eerder tijdens dit debat nerveus met zijn spullen aan de gang, dus volgens mij geen scenario.
Zelfs in dit 'redelijk rechtse kabinet' is die mening niet houdbaar. En dat ligt niet eens aan D'66 ofzo... ook zijn eigen VVD neemt daar geen genoegen mee.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:27 schreef -Ondskapt- het volgende:
[..]
Nou ja, het was toch al een redelijk rechts kabinet.
Berouw komt naar de zonde?quote:Op woensdag 5 september 2018 11:27 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat Blok nerveus is begrijp ik wel.
In mijn buurt zijn de afgelopen 5 jaar zeker de helft meer immigranten gekomen en de buurt is zwaar aan het verpauperen. De Nederlanders werken inderdaad en die kinderen daarvan zitten veelal binnen. Wat je nu ziet is vooral islamieten in het straatbeeld (veelal werkloos), die overal hun afval dumpen, jankende kinderen, auto's op de stoep, etc.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou, ik moet zeggen dat waar ik woon mensen toch wel vreedzaam samenwonen hoor. Buurt is steeds rustiger geworden, omdat huidige kinderen weinig buiten spelen. Iedereen werkt, dus nu overdag is er niemand op straat. Om 9 uur gaat iedereen op stok en daarna is de stilte de gehele avond en nacht oorverdovend bijna.
Ja goed, dat soort buurten en wijken bestaan natuurlijk. Maar er is ook een andere kant van de medaille. Nu is dit verder een weinig/niet multiculturele buurt, weinig multicultureel dorp ook, alhoewel dat ook wel meer wordt in het dorp. Maar je merkt er behalve wat hoofddoeken weinig van.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:26 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Ik zie die van mij alleen maar verpauperen, ik kom al uit een achterbuurt wat veelal gedomineerd werd door islamitisch tuig. En drie maal raden wat het beeld nu is in de nieuwe wijk. Jarenlang goed gegaan, en opeens werd onze buurt multicultureel verrijkt en steeg de criminaliteit.
Als ik toch van plan zou zijn op te stappen, hoorde ik mij dit theater helemaal niet aan.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:27 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Er zijn 2 scenario's, of Blok stapt op om het kabinet te redden of er gebeurd geen klote. Zo gaat het keer op keer, dat is allang van te voren besproken bij deze poppenkast.
Voor minister van BuZa vond ik de uitspraak dat Suriname een failed state zou zijn wel zeer ongepast. Rest wat hij zei over multiculturele samenleving vond ik niet zo schokkend.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op een verjaardagsfeestje.
Maar ook dan zal hij wel opgenomen worden stiekem, want dit is gewoon allemaal opmerkelijk te noemen voor een min v BuZa. Van NL.
Nou multiculturele samenlevingen zijn nooit zonder problemen, maar monoculturele samenlevingen ook niet, geen enkele samenleving in feite. De meeste culturen passen dan ook prima binnen een liberale democratie, zeker daar waar minderheden er ook actief deel van kunnen maken. Alleen olifant in de kamer is dus de islam of politieke islam, de vraag zou dus anders gesteld moeten worden imho.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:29 schreef -Ondskapt- het volgende:
[..]
Voor minister van BuZa vond ik de uitspraak dat Suriname een failed state zou zijn wel zeer ongepast. Rest wat hij zei over multiculturele samenleving vond ik niet zo schokkend.
Mijn dorp was ook ooit weinig multicultureel verrijkt. We spreken ons over enkele jaren nog wel eens.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:28 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja goed, dat soort buurten en wijken bestaan natuurlijk. Maar er is ook een andere kant van de medaille. Nu is dit verder een weinig/niet multiculturele buurt, weinig multicultureel dorp ook, alhoewel dat ook wel meer wordt in het dorp. Maar je merkt er behalve wat hoofddoeken weinig van.
Ja, goed, dan verkas ik, als we dat hier ook krijgen.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:32 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Mijn dorp was ook ooit weinig multicultureel verrijkt. We spreken ons over enkele jaren nog wel eens.
Je kunt natuurlijk ook gewoon eens op de juiste persoon stemmen in jou gemeente of landelijk. Dan kan het bij de bron aangepakt worden en hoef je ook niet te verhuizen.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:33 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, goed, dan verkas ik, als we dat hier ook krijgen.
Nederland van nu kun je niet vergelijken met bwvs het Nederland van mijn jeugd in de jaren 70, edoch waar ik hier woon lijkt het er ten minste nog een beetje op.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:26 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Je beschrijft het treffend: iedereen trekt zich terug in de eigen bubbel gezin > familie > werk > vrijetijdsactiviteiten. Het liefst met gelijkgestemden. Nederland was lang, lang geleden nog een echte samenleving.
Ik vind de bestuurders in deze gemeente het verhoudingsgewijs vrij goed doen. Daar zal het niet aan liggen.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:36 schreef Infection het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk ook gewoon eens op de juiste persoon stemmen in jou gemeente of landelijk. Dan kan het bij de bron aangepakt worden en hoef je ook niet te verhuizen.
Ik sta juist minder negatief tegenover de islam.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou multiculturele samenlevingen zijn nooit zonder problemen, maar monoculturele samenlevingen ook niet, geen enkele samenleving in feite. De meeste culturen passen dan ook prima binnen een liberale democratie, zeker daar waar minderheden er ook actief deel van kunnen maken. Alleen olifant in de kamer is dus de islam of politieke islam, de vraag zou dus anders gesteld moeten worden imho.
Nou ja, goed, daar kun je dan over discussiëren.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:41 schreef -Ondskapt- het volgende:
[..]
Ik sta juist minder negatief tegenover de islam.Heb veel contact met mijn Iraanse buurman, krijg vaak hele verhalen naar mijn hoofd over de islam en de politieke situatie in het Midden-Oosten. Na een uur stuur ik hem altijd weg omdat ik dan moe van hem wordt. Ik denk juist dat die vervelende straatjochies (vaak van Marokkaanse afkomst) volledig van god los zijn.
Ben verder beslist ongelovig maar de islam zie ik niet als een probleem.
Het is Klavertje, die valt permanent door de mand. Zelf een enorme one-trick pony en dan Dijkhoff de maat nemen.quote:
Dan moet je landelijk de juiste keuze gaan maken.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik vind de bestuurders in deze gemeente het verhoudingsgewijs vrij goed doen. Daar zal het niet aan liggen.
Wat vaag op de achtergrond loert is een eventuele gemeentelijke herindeling, dat dit zootje dorpjes gevoegd worden bij een grotere gemeente en dat die gemeente dan bepaalde mensen in deze dorpen wegzet. Maar dat ligt dus aan de landelijke politiek.
Ja, dat doe ik dan ook, vind ik althans.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:45 schreef Infection het volgende:
[..]
Dan moet je landelijk de juiste keuze gaan maken.
Ik heb Klaver nog nooit echt sterk gezien, maar ja de hype in de media. Mensen moesten eens wat meer debatten volgen, keken ze eens wat meer door de gehypte en kleurde berichten in de media.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:44 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Het is Klavertje, die valt permanent door de mand. Zelf een enorme one-trick pony en dan Dijkhoff de maat nemen.
Ok, niet de VVD of één van de (extreem)linkse partijen mag ik hopen.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat doe ik dan ook, vind ik althans.
Nee, en ook geen PVV, FvD of christelijke partijen.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:46 schreef Infection het volgende:
[..]
Ok, niet de VVD of één van de (extreem)linkse partijen mag ik hopen.
Dan blijft alleen de Partij voor Mens en Spirit en de Feestpartij van Johan Vlemmix overquote:Op woensdag 5 september 2018 11:48 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, en ook geen PVV, FvD of christelijke partijen.
Of het merendeel was van mening dat hij gelijk had. Het is altijd die roeptoeterende minderheid die dit soort discussies kaapt.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:48 schreef Loekie1 het volgende:
Wat waren het dan voor lege koppen in dat zaaltje dat ze niet in discussie gingen?
quote:Op woensdag 5 september 2018 11:49 schreef Aquarii het volgende:
[..]
Dan blijft alleen de Partij voor Mens en Spirit over
Dijkhoff heeft dat redelijk uitgelegd. Wrs voorproefje van de tekst die Blokje moet uitspreken.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:50 schreef Oostwoud het volgende:
Dijkhoff, "tribalisering", oei oei, let nou op je woorden.
quote:Op woensdag 5 september 2018 11:49 schreef Aquarii het volgende:
[..]
Dan blijft alleen de Partij voor Mens en Spirit en de Feestpartij van Johan Vlemmix over
Misschien zagen ze het als een spreekbeurt van Blok en hadden ze niet het idee dat het een discussie moest worden. Blok is niet echt sociaal heel handig, het is geen onderwijzer die aanwezigen het gevoel geeft dat ze vrij mogen spreken. Daartoe moet je een publiek echt aanzetten, anders gebeurt het niet.quote:Op woensdag 5 september 2018 11:49 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Of het merendeel was van mening dat hij gelijk had. Het is altijd die roeptoeterende minderheid die dit soort discussies kaapt.
Adrem baasje.quote:Op woensdag 5 september 2018 12:07 schreef LTVDK het volgende:
Ghehe, lekkere sneer naar Turkije tegen Kuzu van Klaasje
Hij was mooi idd.quote:Op woensdag 5 september 2018 12:07 schreef LTVDK het volgende:
Ghehe, lekkere sneer naar Turkije tegen Kuzu van Klaasje
Ja, ook niet altijd alles, maar gemiddeld genomen wel een goede idd.quote:Op woensdag 5 september 2018 12:10 schreef -Ondskapt- het volgende:
Dijkhoff![]()
![]()
Ik heb niks met de VVD maar die gozer vind ik geweldig.
Wat zou dat een stunt zijn.quote:Op woensdag 5 september 2018 12:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Blok stapt straks live over naar FvD
Dat zou zeker komisch zijn. Of het nou zo heel goed zou zijn voor z'n politieke carrière betwijfel ik.quote:Op woensdag 5 september 2018 12:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Blok stapt straks live over naar FvD
Zitten nog aan de kroketten.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:19 schreef Molurus het volgende:
Maar is het nu pauze? Is het feestje al voorbij? Heeft Blok al gesproken?
Jongens, hou me ff op de hoogte!
Spannend!quote:Op woensdag 5 september 2018 13:33 schreef Ryan3 het volgende:
Blok met een toelichting op de uitspraken.
Hij heeft 12 jaar lang de Schilderswijk in Den Haag geadopteerd, veel heeft-ie geleerd, gaat veel goed, ook veel fout.quote:
Minder minder minder?quote:Op woensdag 5 september 2018 13:43 schreef Linkie3 het volgende:
Oke hij zei het, maar meende het niet. Dus iedereen die ooit een polariserende opmerking maakt kan gewoon later er op terugkomen en zeggen dat hij het nooit meende. Goed om te weten.
Ik heb daar (in mijn studententijd) een jaartje gewoond. Heel aparte wijk, maar eigenlijk nooit ergens echt problemen mee gehad.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hij heeft 12 jaar lang de Schilderswijk in Den Haag geadopteerd, veel heeft-ie geleerd, gaat veel goed, ook veel fout.
Zijn ze aan het debatteren of het polariserend is, of dat het gewoon onzin is? Kan ff niet meekijken.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:43 schreef Linkie3 het volgende:
Oke hij zei het, maar meende het niet. Dus iedereen die ooit een polariserende opmerking maakt kan gewoon later er op terugkomen en zeggen dat hij het nooit meende. Goed om te weten.
Ja, ik reed er wel eens met de stadsbus doorheen vanaf HS station naar Laakkwartier, maar heel lang geleden al. Waar mijn oma woonde tot 1990.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:44 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb daar (in mijn studententijd) een jaartje gewoond. Heel aparte wijk, maar eigenlijk nooit ergens echt problemen mee gehad.
Ok... dus "ik koos mijn woorden onzorgvuldig", wat al niet zo geloofwaardig was, wordt nu "ik meende het niet".quote:Op woensdag 5 september 2018 13:43 schreef Linkie3 het volgende:
Oke hij zei het, maar meende het niet. Dus iedereen die ooit een polariserende opmerking maakt kan gewoon later er op terugkomen en zeggen dat hij het nooit meende. Goed om te weten.
Het is maar hoe je het bekijkt. Je 'vrijheid' betaal je hier ook weer voor.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:44 schreef Ryan3 het volgende:
Je kunt niet dichter bij het paradijs komen dan NL, Scandinavische landen en Zwitserland.
Dat zegt Blok hè.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:47 schreef Infection het volgende:
[..]
Het is maar hoe je het bekijkt. Je 'vrijheid' betaal je hier ook weer voor.
Ah, ik kan het helaas niet helemaal volgen. Af en toe een stukje. Ben ook aan het werk namelijk.quote:
Wellicht, maar zoals je in dit topic ziet kweekt hij wel goodwill van rechts. Er zit dus wel een strategie achter in denk ik.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 18:49 schreef Sicstus het volgende:
Rutte is een enge, seksloze VVD-robot.
Eigenlijk zegt ie nu hetzelfde...... alleen benaderd ie het nu vanuit het glas is haflvol ipv halfleeg.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:44 schreef Ryan3 het volgende:
Je kunt niet dichter bij het paradijs komen dan NL, Scandinavische landen en Zwitserland.
Gaat al zoveel mis in NL, dat je je afvraagt hoe het in al die andere landen gaat. Beetje Hollands exceptionisme is het in feite. We denken nog steeds wel gidslandje te zijn. Lijkt een beetje op het exceptionisme dat de VS zich altijd toebedeelt.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:50 schreef Montagui het volgende:
[..]
Eigenlijk zegt ie nu hetzelfde...... alleen benaderd ie het nu vanuit het glas is haflvol ipv halfleeg.
Echt verrassend is dit niet natuurlijk.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:58 schreef Postbus100 het volgende:
Die gaat echt niet opstappen hoor.
Dat zou Ramautarsing all over again zijn.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:58 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
'Moet je aan wetenschappers over laten'
Als je als politicus met wetenschappelijke onderzoeken komt waar genetische verschillen tussen rassen blijkt mag dat ook niet
Met 'dat moet je aan wetenschappers overlaten' bedoelt hij 'weet niet'quote:Op woensdag 5 september 2018 13:59 schreef Loekie1 het volgende:
Wat gelooft u dat nou echt? Misschien weet hij het niet, zou dat kunnen?
Wat onaangenaam nationalistisch van jou.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:44 schreef Ryan3 het volgende:
Je kunt niet dichter bij het paradijs komen dan NL, Scandinavische landen en Zwitserland.
Maar Zwitserland is totaal niet met de rest te vergelijken. Hoge lonen, maar lage belastingen en weinig sociale voorzieningen.quote:Op woensdag 5 september 2018 13:44 schreef Ryan3 het volgende:
Je kunt niet dichter bij het paradijs komen dan NL, Scandinavische landen en Zwitserland.
quote:Op woensdag 5 september 2018 14:03 schreef Molurus het volgende:
Serieus, is Blok hier de Ramautarsing verdediging aan het spelen? Wtf?
Dat zei Blok.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:02 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Wat onaangenaam nationalistisch van jou.
Neuh, hij neemt wel afstand van die genetische benadering.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:03 schreef Molurus het volgende:
Serieus, is Blok hier de Ramautarsing verdediging aan het spelen? Wtf?
Dat zei Blok dus hè.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:03 schreef Igen het volgende:
[..]
Maar Zwitserland is totaal niet met de rest te vergelijken. Hoge lonen, maar lage belastingen en weinig sociale voorzieningen.
Ah, ok... ik dacht al. Dat zou wel heel zot zijn.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Neuh, hij neemt wel afstand van die genetische benadering.
Ja, hij begrijpt wel waar die bandbreedte ligt natuurlijk.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:05 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ah, ok... ik dacht al. Dat zou wel heel zot zijn.
Ook als minister van BuZa mag hij dat best 'geloven'.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:01 schreef Loekie1 het volgende:
Gelooft u nou echt dat er nog een tweede aarde in het heelal is? Dat heeft u daar gezegd! Kan wel zijn dat ik dat gezegd heb, maar echt weten doe ik het niet. Is dat erg?
Het was de conclusie tussen een paar ambtenaren in een discussie, maar het wil niet zeggen dat die alles weten. Hij bedoelt dat het geen conclusie was uit een formeel onderzoek.quote:Op woensdag 5 september 2018 14:17 schreef Ryan3 het volgende:
O, hij heeft het niet uitgezet de vraag of je ergens in de wereld een vreedzame multicul samenleving hebt. Maar de conclusie is toch?
Verwacht je dat van een misdadig regime?quote:Op woensdag 5 september 2018 14:22 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Suriname heeft sorry niet geaccepteerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |