abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176135998


Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 80’s liedjes

Echo & The Bunnymen - The Killing Moon 9
Long John Baldry - (Walk Me Out In The) Morning Dew 8
Pet Shop Boys - Suburbia 8
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: OUT in 2017
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOK!'er ter plaatse ArnieAlberts kreeg de groetjes door van zowel Annemieke... O+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
...als van de 'ons zo geliefde' Stefan Stasse! _O- Mét karaoke-optredentje van ArnieAlberts! :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:




Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:09 #2
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136001
*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* BOOGIE WONDERLAND *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*
pi_176136002
Goeie TT
Toch niet gaan slapen :P
pi_176136004
Ja hoor, het eerste vuurwerk is afgestoken :')

Uiteraard katten gelijk van slag...

Paupervolk :r
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_176136005
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:12 schreef Ferdo het volgende:

[..]

Twee jaar geleden een actie (eenzelfde actie waardoor Ede Staal buiten de Top2000 werd gehouden, maar soit), vorig jaar natuurlijk Pokémon Go, maar dit jaar steeg het weer gezakt dus, maar nog steeds aanwezig, en waardoor? Joost mag het weten...
Voor de generatie die in de jaren '90 is opgegroeid is Pokémon gewoon jeugdsentiment.
Grote groep jongeren die dit nog feilloos mee kan blèren
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:22 #6
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136006
*O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:23 #7
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136007
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef Hamlapjes het volgende:
*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* BOOGIE WONDERLAND *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:27 #8
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136008
Dit moet op nummer 1 _O_
pi_176136009
*O* *O* *O* *O* *O* En straks ook nog September *O* *O* *O*
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_176136013
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:43 #11
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136015
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ja hoor, het eerste vuurwerk is afgestoken :')

Uiteraard katten gelijk van slag...

Paupervolk :r
Nu pas? hier al op eerste kerstdag :')
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:55 #12
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136016
*O* *O* *O*
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_176136017
DISCO BROEKJE GAAT WEER AAN *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:15:56 #14
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136018
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:14 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Klopt. Toen ze andere dingen gingen doen dan muziek vond ik het wel een stuk minder trouwens.
Wat ze nu doen vind ik ook nog wel sterk hoor. De analyse van Paay bij Jinek was bijvoorbeeld messcherp.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136019
Yay *O* *O* *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136020
Goedenavond luitjes
Schakel meteen in met een lekker ploatje!
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:02 #17
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136021
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IK BEN TERUG
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136022
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef Kyran het volgende:
Dit moet op nummer 1 _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136023
Lekkere hoge nootjes hiero
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136024
*O*
-XOXO-
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:14 #21
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136025
Earth, Wind & Fire _O_

GENOT
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:20 #22
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136027
#NOOITMEERSLAPEN
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_176136028
Lijkt me best tof, als er vuurwerk ergens wordt afgestoken er heen rijden met je auto en dan over het vuurwerk heenrijden _O_
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:23 #24
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136029
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef bjanaan het volgende:
Goedenavond luitjes
Schakel meteen in met een lekker ploatje!
:W :W
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:29 #25
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136030
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ja hoor, het eerste vuurwerk is afgestoken :')

Uiteraard katten gelijk van slag...

Paupervolk :r
Nu pas? Hier al de hele week. Mijn katten zijn of kwijt of we liggen met zijn drieën op een vierkant meter. Het liefst nog op of onder mijn dekens ;(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136031
Ik vind Evelien niet leuk }:|
And the man in the back said Everyone attack and it turned into a ballroomblitz
pi_176136032
pi_176136033
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef Dagoduck het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IK BEN TERUG
:W
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:38 #29
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136035
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef Dagoduck het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IK BEN TERUG
WAT EEN TIMING!
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:42 #30
362868 crew  Slobeend
of all places
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:42 #31
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136037
Vandaag vooral in de auto geluisterd naar de Top 2000. Maar met alle deadlines voor 2017 gehaald, kan ik vannacht wel een stukje doorluisteren. Moet zeggen dat ik net onderweg de presentatie van Jan-Willem Roodbeen wel plezierig vond. Weinig geklets en hij liet zowaar een aantal intro's helemaal horen.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:43 #32
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136038
Evelien probeert echt te hard.
pi_176136040
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef OscarMopperkont het volgende:
Ja hoor, het eerste vuurwerk is afgestoken :')

Uiteraard katten gelijk van slag...

Paupervolk :r
Nu pas? Hier in Groningen al begonnen.

Altijd jammer van de katten, ik ken het helaas ;(
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136041
Volgens mij mag een DJ ook hun eigen berichtjes uitzoeken bij de stemmers, Evelien heeft allemaal van die muts berichten :{
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:16:51 #35
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136042
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Voor de generatie die in de jaren '90 is opgegroeid is Pokémon gewoon jeugdsentiment.
Grote groep jongeren die dit nog feilloos mee kan blèren
Ik vind Pokémon best leuk hè, maar dit is een principekwestie.
pi_176136044
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef Dagoduck het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IK BEN TERUG
Hoi :W
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:17:04 #37
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136045
Intouchables _O_
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136046
Ze danst ook echt als een herintredende huisvrouw :')
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:17:24 #39
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136048
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef Dwersdriever het volgende:
Vandaag vooral in de auto geluisterd naar de Top 2000. Maar met alle deadlines voor 2017 gehaald, kan ik vannacht wel een stukje doorluisteren. Moet zeggen dat ik net onderweg de presentatie van Jan-Willem Roodbeen wel plezierig vond. Weinig geklets en hij liet zowaar een aantal intro's helemaal horen.
Jan-Willem is veruit de beste DJ van deze Top 2000 _O_
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:17:25 #40
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136049
Evelien heeft wel moves :@ :')
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:17:27 #41
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136050
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Intouchables _O_
Precies dit. Wát een film O+
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136052
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef TheVulture het volgende:
Ze danst ook echt als een herintredende huisvrouw :')
:Y Echt een Anja
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136053
Wat is er mis met deze vrouwelijke DJ? ;) -O-
pi_176136054
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef Ghostbuster het volgende:
Volgens mij mag een DJ ook hun eigen berichtjes uitzoeken bij de stemmers, Evelien heeft allemaal van die muts berichten :{
Goh, ze is een muts
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136055
pi_176136056
Evelien leeft ff op. Muziek van toen zij 17 was
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:17:50 #47
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136058
pi_176136063
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Voor de generatie die in de jaren '90 is opgegroeid is Pokémon gewoon jeugdsentiment.
Grote groep jongeren die dit nog feilloos mee kan blèren
Ja ik ook, maar objectief gezien is het gewoon een solide 90s nummer. Veels te hoog :{
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:18:00 #49
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136064
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef bjanaan het volgende:
Wat is er mis met deze vrouwelijke DJ? ;) -O-
Ze is het net niet.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136065
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:15 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Voor de generatie die in de jaren '90 is Pokémon gewoon jeugdsentiment.
Grote groep jongeren die dit nog feilloos mee kan blèren
Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
pi_176136066
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Ik vind Pokémon best leuk hè, maar dit is een principekwestie.
Iconische nummers horen in de lijst.
Alle die 50'ers stemmen op dat nummer uit Dirty Dancing "want dat was zo'n mooie film"
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:18:09 #52
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136067
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

WAT EEN TIMING!
Boogie Wonderland *O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136070
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
Deze man weet
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_176136071
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef ok01 het volgende:
[ afbeelding ]
Bazenfilm _O_
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_176136072
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef bjanaan het volgende:
Wat is er mis met deze vrouwelijke DJ? ;) -O-
Alles :{
Annemiekegodin daarentegen _O_
-XOXO-
pi_176136073
Ze kunnen haar gewoon beter in het café zelf neerzetten, het is gewoon een gepromoveerde top2000-fangirl
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_176136074
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
Ben ik het eigenlijk wel mee eens...
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:05 #58
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136076
Stijn is weer met volzinnen aan het strooien.

Dat wordt bukken jongens!
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:07 #59
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136077
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
Ik heb serieus overwogen om als een soort protest op de introtune van Inspector Gadget te stemmen, maar ben een beetje nerveus dat ze die ook daadwerkelijk in de lijst gaan zetten. :')

100% mee eens trouwens.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:12 #60
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136079
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Iconische nummers horen in de lijst.
Alle die 50'ers stemmen op dat nummer uit Dirty Dancing "want dat was zo'n mooie film"
Time of my Life is gewoon een sterk nummer. Goed gezongen door twee geweldige stemmen.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_176136080
Anyway, poging 2

:W
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:20 #62
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136082
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Boogie Wonderland *O*
Meteen alle energie die je nodig hebt om Eveliens stem aan te kunnen
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:35 #63
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136084
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef OscarMopperkont het volgende:
Anyway, poging 2

:W
:W
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_176136085
Mannen die binnen hun sjaal omhouden :')
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:36 #65
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136086
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef OscarMopperkont het volgende:
Anyway, poging 2

:W
:W
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:38 #66
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136087
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Stijn is weer met volzinnen aan het strooien.

Dat wordt bukken jongens!
Wie de fuck is Stijn?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136089
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
Nummer uit Dirty Dancing om maar iets te noemen
-XOXO-
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:19:46 #68
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136090
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Ik heb serieus overwogen om als een soort protest op de introtune van Inspector Gadget te stemmen, maar ben een beetje nerveus dat ze die ook daadwerkelijk in de lijst gaan zetten. :')
Ik wil graag de tune van Alfred J. Kwak in de lijst.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136091
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef OscarMopperkont het volgende:
Anyway, poging 2

:W
Truste :W :D
pi_176136092
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Alles :{
Annemiekegodin daarentegen _O_
Ja die is wel fijntjes
pi_176136094
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Scorpion_17 het volgende:
Mannen die binnen hun sjaal omhouden :')
Mannen die sowieso sjaalen hebben :7
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:11 #72
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136096
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

Meteen alle energie die je nodig hebt om Eveliens stem aan te kunnen
Ik heb vanaf Don Henley begin vorig uur wel alles geluisterd in de auto :)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136099
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Ik wil graag de tune van Alfred J. Kwak in de lijst.
#metoo
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:18 #74
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136100
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
Eens!

Tuurlijk ziet er een stukje sentiment bij, maar dan moeten het nog steeds fatsoenlijke platen zijn. Ik kan Rainbow in the Sky snappen, maar Pokemon tune niet ...

Dan wil ik het deuntje van the A-Team of Knight Rider ....
pi_176136103
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:20 schreef Ghostbuster het volgende:

[..]

Mannen die sowieso sjaalen hebben :7
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:31 #76
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136104
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Wie de fuck is Stijn?
Die jongen van die lange boze post van net.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:39 #77
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136106
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Ik wil graag de tune van Alfred J. Kwak in de lijst.
Als we nu allemaal op een andere introtune stemmen kunnen ze iig niet per ongeluk in de lijst komen. :)
pi_176136107
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef Scorpion_17 het volgende:
Evelien leeft ff op. Muziek van toen zij 17 was
Nou, ze is van '74. :P

Leuke van Babs en Barry nu.
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:42 #79
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136108
Twintig topics gemist, dat belooft nog wat voor morgen. :')
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:42 #80
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136109
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Jan-Willem is veruit de beste DJ van deze Top 2000 _O_
Eens :Y :Y hoor `m altijd al graag maar zeker met de Top 2000 _O_ _O_
die gast heeft een hele fijne radio stem en weet de sfeer van de Top 2000 heel goed te vatten
pi_176136110
I am a woman in love O+ O+ O+ O+ O+ O+
pi_176136111
Guilty pleasure :@
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_176136112
1TJE VAN MIJN LIJST *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136113
Even schaamteloos meezingen hierop O+ O+ O+ O+ O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136114
Bahbah schijtsand
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:20:49 #86
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136115
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Ik wil graag de tune van Alfred J. Kwak in de lijst.
Van Veen staat erin _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:21:00 #87
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136120
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef bjanaan het volgende:
Wat is er mis met deze vrouwelijke DJ? ;) -O-
wat mij betreft niet zo veel :p
pi_176136121
I am a woman in love *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136122
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:20 schreef Dagoduck het volgende:
Twintig topics gemist, dat belooft nog wat voor morgen. :')
En mijn 50.000ste post :'(
-XOXO-
pi_176136124
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:20 schreef MielMonteur het volgende:
Bahbah schijtsand
Ik haat haar ook maar deze plaat is zo heerlijk O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136125
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:16 schreef bjanaan het volgende:
Goedenavond luitjes
Schakel meteen in met een lekker ploatje!
w/ w/ w/
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:21:22 #92
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136126
SPETTER PIETER PATER LEKKER IN HET WATER

Heerlijk nummertje voor in de top2000 toch?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:21:29 #93
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136128
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:21 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

En mijn 50.000ste post :'(
:'( Op naar de 100k *O*
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:21:33 #94
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136129
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Die jongen van die lange boze post van net.
Oh. Hut.

Ik zat naar de TV te kijken op zoek naar Stijn. :@
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:21:35 #95
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136130
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:17 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Jan-Willem is veruit de beste DJ van deze Top 2000 _O_
Mijn stem voor slechtste wijzigt trouwens van die vrouw die op de plek van Stenders zit naar Ruud de Wild. Die heeft echt geen enkel gevoel bij de Top 2000. Voegt helemaal niets toe aan de muziek, lult desondanks toch te veel en heeft niet eens een redelijke radiostem. En die sidekick maakt het alleen maar erger. Hopelijk is hij in zijn eigen programma wat effectiever, want het is bijna afstotend wat hij in zijn uurtjes doet.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_176136131
I STUMBLE AND FALLLLLLLLLLLLL *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136132
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
SPETTER PIETER PATER LEKKER IN HET WATER

Heerlijk nummertje voor in de top2000 toch?
Zeker. Veel liever dan Pokemon.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136133
Blonde barmeisje :@
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:22:03 #99
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136135
Oja, bedacht me dat deze er ook wel in mag:

|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:22:05 #100
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136136
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:21 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ik haat haar ook maar deze plaat is zo heerlijk O+
Met dank aan de Bee Gees.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:22:07 #101
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136138
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:20 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik heb vanaf Don Henley begin vorig uur wel alles geluisterd in de auto :)
Niet de neiging gehad om de auto in de vangrail te parkeren met die stem?
pi_176136139
God z'on fijn nummer *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:22:16 #103
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136140
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:18 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol nee, dan is die kansloze gimmick opeens te verklaren ja. Het is allemaal geveinsd stemmen en pure lijstverkrachtiging. Rot toch op man, zo zit de Top2000 niet in elkaar. Als we op jeugdsentiment zouden moeten gaan stemmen, gaan we dan opeens de tune van de Meneer Cactus-show ook in de top 2000 gooien?

Muziek hoort oprecht te zijn, passie, dat je meent wat er in elk zinnetje gezegd wordt, puur, rauw, echt. Dat Jason Paige-gedoe is in de verste verten geen passie, oprecht, niets. Rot toch op met dat geschreeuw en gedoe dat Pokemon jeugdsentiment is, het gaat om de muziek. Daarvoor stem ik op Going to the run, op hotel California, op elk serieus nummer waar ik op stem.
Op basis van jeugdsentiment zou ik moeten stemmen op Vanessa Carlton of all places.
pi_176136144
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:21 schreef bjanaan het volgende:
Blonde barmeisje :@
FF op letten dan :9~
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136145
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:21 schreef Dwersdriever het volgende:

[..]

Mijn stem voor slechtste wijzigt trouwens van die vrouw die op de plek van Stenders zit naar Ruud de Wild. Die heeft echt geen enkel gevoel bij de Top 2000. Voegt helemaal niets toe aan de muziek, lult desondanks toch te veel en heeft niet eens een redelijke radiostem. En die sidekick maakt het alleen maar erger. Hopelijk is hij in zijn eigen programma wat effectiever, want het is bijna afstotend wat hij in zijn uurtjes doet.
Cielke? :?
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:22:28 #106
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136147
pi_176136148
Allemaal we zijn allemaal Woman's in love *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:22:41 #108
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136149
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Op basis van jeugdsentiment zou ik moeten stemmen op Vanessa Carlton of all places.
Dat is stiekem ook wel een kicken nummertje.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136150
Waarom vind ik dit zo leuk? Ik zing gewoon dat ik een verliefde vrouw ben :@
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136151
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef Kyran het volgende:
[ afbeelding ]
South Park _O_ _O_
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:00 #111
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136153
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef Hamlapjes het volgende:

[..]

Niet de neiging gehad om de auto in de vangrail te parkeren met die stem?
Heb alleen moeten janken toen ze de mic van het café opendraaide tijdens Acda..
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136155
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef MTheBassman het volgende:
Waarom vind ik dit zo leuk? Ik zing gewoon dat ik een verliefde vrouw ben :@
:D
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:09 #113
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136156
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:19 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Stijn is weer met volzinnen aan het strooien.

Dat wordt bukken jongens!
In DRT ook al een prachtige post.
pi_176136157
Als ABBA dit had geschreven was het een topplaat geweest
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136158
Ooit #92 :o
"Bijna niemand durft de islam te bekritiseren en te bespotten zoals dat met het christendom werd en wordt gedaan, terwijl daar gezien het totalitaire en onderdrukkende karakter van de islam toch alle reden toe is." ~ H.Heeresma
pi_176136159
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Op basis van jeugdsentiment zou ik moeten stemmen op Vanessa Carlton of all places.
Die mag er ook wel in eigenlijk :@
-XOXO-
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:32 #117
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136160
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef MTheBassman het volgende:
Waarom vind ik dit zo leuk? Ik zing gewoon dat ik een verliefde vrouw ben :@
Nogmaals, nummer is geschreven door de Bee Gees. Dan wordt het vanzelf aanstekelijk, al zingen ze over een prullenbak.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:33 #118
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136161
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:21 schreef Dwersdriever het volgende:

[..]

Mijn stem voor slechtste wijzigt trouwens van die vrouw die op de plek van Stenders zit naar Ruud de Wild. Die heeft echt geen enkel gevoel bij de Top 2000. Voegt helemaal niets toe aan de muziek, lult desondanks toch te veel en heeft niet eens een redelijke radiostem. En die sidekick maakt het alleen maar erger. Hopelijk is hij in zijn eigen programma wat effectiever, want het is bijna afstotend wat hij in zijn uurtjes doet.
Dat zijn dus ook echt de enige uren waarvan ik het niet erg vind dat ik ze mis. Wat een verschrikking is dat, alweer. Een schande voor de Top 2000
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:33 #119
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136162
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef MTheBassman het volgende:
Waarom vind ik dit zo leuk? Ik zing gewoon dat ik een verliefde vrouw ben :@
Als ik nog in de auto had gezeten had ik het ook hard meegezongen. Hier thuis ben ik te bang dat de buren er wakker van worden :-)
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:34 #120
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136163
Ik ga mezelf eens richting mijn bed bewegen, heel langzaam
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:34 #121
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136164
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef MTheBassman het volgende:
Waarom vind ik dit zo leuk? Ik zing gewoon dat ik een verliefde vrouw ben :@
Zodat ik niet de enige vrouw ben hier? *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136165
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:22 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

FF op letten dan :9~
Twee woorden,
Zeker doen
pi_176136167
O+ O+ O+
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136168
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:23 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Die mag er ook wel in eigenlijk :@
Nah. Teveel Sky Radio-achtig
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:23:54 #125
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136169
Ik ga volgend jaar op Tarkan stemmen, fuck it.
pi_176136172
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:23 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik ga mezelf eens richting mijn bed bewegen, heel langzaam
Truste :W
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:24:03 #127
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136173
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:23 schreef Slobeend het volgende:

[..]

In DRT ook al een prachtige post.
Boos op Barney? Van Gerwen? Taylor? Maijer?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:24:09 #128
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136174
Isorden lekker bezig geweest zie ik, 1/3e van zijn posts gister gemaakt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136175
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:23 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Zodat ik niet de enige vrouw ben hier? *O*
Ik heb ook een kuth even hoor love this *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:24:27 #130
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136177
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:24 schreef Ghostbuster het volgende:

[..]

Ik heb ook een kuth even hoor love this *O*
:*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136178
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Nogmaals, nummer is geschreven door de Bee Gees. Dan wordt het vanzelf aanstekelijk, al zingen ze over een prullenbak.
Zeker invloed van de Bee Gess, maar Barbra zingt dit dan ook oprecht mooi.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136179
Lust For Life _O_.
pi_176136181
Trainspotting _O_
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_176136182
_O_
-XOXO-
pi_176136183
Froukje bergsma is een vrouw en was -O-
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136184
Pohhh
Even wakker worden allemaal
Lust for Life!!!
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:02 #137
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136185
Lust for life _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:03 #138
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136186
Trainspotting genot *O* *O* *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:08 #139
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136187
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Boos op Barney? Van Gerwen? Taylor? Maijer?
Rant over Taylor.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:09 #140
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136188
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:24 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Zeker invloed van de Bee Gess, maar Barbra zingt dit dan ook oprecht mooi.
Dat is ook wel weer zo.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136189
lust for life *O* *O* *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:24 #142
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136190
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:25 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Rant over Taylor.
Kwam het woord 'seniel' in de rant voor?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:26 #143
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_176136191
Pure lust dit.
pi_176136192
Are You Gonna Be My Girl <3
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136193
Lust for life *O* *O* *O* *O*
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:27 #146
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136195
Ik ken dit en ben 23jaren jong ben ik dan goed opgevoed? :P
pi_176136196
Iggy is best wel een koning ook
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:32 #149
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136197
En ik zeg het maar weer: Iggy Pop & The Stooges moeten er ook in, fucking grondleggers van de punk.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:43 #150
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136198
Deze dame geeft de intro's ook wel wat ruimte gelukkig. En dit is een geweldig intro.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:46 #151
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136199
The Passenger vind ik wel beter, maar ook hier is weinig mis mee.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136200
Origineel van Jet is beter
pi_176136202
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:25 schreef MielMonteur het volgende:
Are You Gonna Be My Girl <3
Bijna ;)
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:25:55 #154
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136203
Cafe doe eens een dansje :(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136204
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:25 schreef Dwersdriever het volgende:
Deze dame geeft de intro's ook wel wat ruimte gelukkig. En dit is een geweldig intro.
Ze heeft ook 0 muziekkennis -O-
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136206
I CHOOSE FOR. HEROIN
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:26:21 #157
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136207
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:25 schreef Dagoduck het volgende:
En ik zeg het maar weer: Iggy Pop & The Stooges moeten er ook in, fucking grondleggers van de punk.
Waar was je! Moest in mijn eentje Grohl god verdedigen hier :(
pi_176136209
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:26:28 #159
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136210
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
I CHOOSE FOR. HEROIN
_O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:26:29 #160
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136211
Was vanmiddag nog in een boek aan het lezen over de eerste ontmoeting van David Bowie en Iggy Pop in 1971.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_176136212
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
I CHOOSE FOR. HEROIN
Zou ik niet aan beginnen als ik jou was.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:26:41 #162
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136215
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
The Passenger vind ik wel beter, maar ook hier is weinig mis mee.
Eens.
pi_176136216
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef Ghostbuster het volgende:

[..]

Ze heeft ook 0 muziekkennis -O-
Nah, ze probeert wel wat te vertellen over de nummers
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136218
quote:
Carlton _O_
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:05 #165
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136219
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Nah, ze probeert wel wat te vertellen over de nummers
WikipediaGod
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:06 #166
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136220
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef Ghostbuster het volgende:

[..]

Ze heeft ook 0 muziekkennis -O-
Ik hoor haar pas voor het eerst, dus ik wil nog niet te snel oordelen :-)
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:07 #167
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136221
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Kwam het woord 'seniel' in de rant voor?
Niet eens.
pi_176136222
Wil er iemand een band met me oprichten? Genaamd The Hypnotizing Chickens natuurlijk
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136223
*O* *O*
-XOXO-
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:12 #170
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136224
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Nah, ze probeert wel wat te vertellen op te lezen over de nummers
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:20 #171
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_176136226
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Nah, ze probeert wel wat te vertellen over de nummers
ze doet d'r best :Y
Same shit, different day
SC hopper present
pi_176136227
Ik probeer nu de blonde bardame te spotten maar ze komt maar niet in beeld :(
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136233
Evelien doet altijd verschrikkelijk lang over die interventies met het café. Dat doet Cielke tenminste kort en krachtig.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:44 #174
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136234
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Niet eens.
Tegenvallend.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:27:54 #175
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136237
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef Kyran het volgende:

[..]

Waar was je! Moest in mijn eentje Grohl god verdedigen hier :(
Ik was naar bandjes kijken, Jan Akkerman & friends met de fucking heldengitaristen Ruben Hoeke _O_ en Leif de Leeuw, wat een genot. Sue the Night was ook leuk, Fleetwood Mac van de lage landen. En BAZZOOKAS, ska-partyband _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136238
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef MTheBassman het volgende:
Ik probeer nu de blonde bardame te spotten maar ze komt maar niet in beeld :(
Goed opletten ;)
pi_176136239
Ohhh Barry komt eraan *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:28:09 #178
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136241
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef MTheBassman het volgende:
Ik probeer nu de blonde bardame te spotten maar ze komt maar niet in beeld :(
Die andere dame (brunette) is nu weg volgens mij. Die zit lekker hele tijd vrolijk te dansen en bier te tappen _O_

*fanclub begint*
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:28:14 #179
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136242
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Nah, ze probeert wel wat te vertellen over de nummers
Nog altijd beter dan die fucking Ruud de Wild :r :r :r :r
pi_176136243
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef Ghostbuster het volgende:
Ohhh Barry komt eraan *O*
White?
pi_176136244
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef Ghostbuster het volgende:
Ohhh Barry komt eraan *O*
Manilow?
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:28:24 #182
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136245
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Nah, ze probeert wel wat te vertellen over de nummers
Ik zag vanmiddag een stukje van een top 1000 op de Vlaamse radio. Daar hebben ze wel fijne stemmen moet ik zeggen. Daar hadden ze bij ieder nummer een popup met info. Ik vroeg me af of Top 2000 dat in het verleden ook niet had?
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:28:37 #183
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136247
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Nog altijd beter dan die fucking Ruud de Wild :r :r :r :r
Ej :(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136250
Ik ken het type Evelien wel, die noemen zichzelf ook ''meisjes'' :|W
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136251
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Nog altijd beter dan die fucking Ruud de Wild :r :r :r :r
Hahaha, Gijs Staverman is honderd keer erger.
pi_176136253
Ja white :P
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136257
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef Dwersdriever het volgende:

[..]

Ik zag vanmiddag een stukje van een top 1000 op de Vlaamse radio. Daar hebben ze wel fijne stemmen moet ik zeggen. Daar hadden ze bij ieder nummer een popup met info. Ik vroeg me af of Top 2000 dat in het verleden ook niet had?
Klopt, maar die hebben ze voor een of andere reden weggedaan. Dan wel die kisscam introduceren :r
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_176136258
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Hahaha, Gijs Staverman is honderd keer erger.
GIJSALARM
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136259
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:20 #190
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136261
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:26 schreef MielMonteur het volgende:

[..]

Nah, ze probeert wel wat te vertellen over de nummers
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

WikipediaGod
Ze noemde allemaal bands op die Blowing in the Wind coverden, zegt ze niet eens Neil Young, ik heb Ol' Neil dat nummer verdomme 8 keer live horen en zien spelen. Misschien die Wikipagina maar eens aanpassen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:20 #191
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136262
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Ej :(
wat? ga je nou serieus zeggen dat je `m goed vindt?
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:21 #192
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136263
Evelien kapt niet af en lult niet door intros dat scheelt al in ieder geval.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:39 #193
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136265
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Hahaha, Gijs Staverman is honderd keer erger.
Staverman is een lege huls. Maar heeft in ieder geval nog een goede radiostem. Ruud de Wild heeft helemaal niets.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_176136266
Ik ga pitten, mijn ogen vallen dicht :W
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:47 #195
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136268
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:29 schreef Kyran het volgende:
Evelien kapt niet af en lult niet door intros dat scheelt al in ieder geval.
Dat had er nog bij moeten komen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:50 #196
362868 crew  Slobeend
of all places
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:29:52 #197
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136270
Overcome _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:02 #198
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136271
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:29 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga pitten, mijn ogen vallen dicht :W
Truste :W
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136272
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:29 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga pitten, mijn ogen vallen dicht :W
Trusten :W
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:07 #200
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136273
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

WikipediaGod
ProducerGod
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_176136274
Oh Live O+
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:11 #202
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136275
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:28 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Hahaha, Gijs Staverman is honderd keer erger.
Wel met dat alarm en het cafe maar zijn stem en manier van presenteren (te lang lullen, nummers afkappen etc) vind ik minder erg
pi_176136276
Ik ga even roken zo terug
pi_176136277
Deze is wel mooi O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:23 #205
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136278
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:29 schreef Timo20 het volgende:

[..]

wat? ga je nou serieus zeggen dat je `m goed vindt?
Ik heb een zwak voor de beste man ja.

Verder ook voor Blof, DE Disturbed-cover en Live.
>:) O+
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136279
Ruud de Wild was prima vandaag, ook al kwam dat door een beetje tijdnood. Van Gijs Staveraids krijg je gewoon overal vlekken. Die man heeft nul respect voor het hele gebeuren maar alleen voor zichzelf.
pi_176136282
Oh deze O+
-XOXO-
pi_176136283
NEEEEEE :r :r :r :r :r :r
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:35 #209
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136284
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:29 schreef Slobeend het volgende:
Snel de radio uit voor Overcome
Dat is echt een draak van een plaat. Neppe emotie, ik walg ervan.

Piano aan het begin had van Blof kunnen zijn. Zo goedkoop. Vader Jacob.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:45 #210
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136286
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:30 schreef Ajacied422 het volgende:
Ruud de Wild was prima vandaag, ook al kwam dat door een beetje tijdnood. Van Gijs Staveraids krijg je gewoon overal vlekken. Die man heeft nul respect voor het hele gebeuren maar alleen voor zichzelf.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:30:48 #211
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136287
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:29 schreef Kyran het volgende:
Evelien kapt niet af en lult niet door intros dat scheelt al in ieder geval.
Exact, maar wellicht hebben dj's in de avond en nacht wat minder die neiging. Iets meer rust.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
pi_176136288
Dit is ff vloerpizza leggen hoor
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
pi_176136289
Holy water over Fok *O*
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:31:07 #214
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136290
Dit niet waarderen cq begrijpen :{w
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:31:09 #215
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136291
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dat is echt een draak van een plaat. Neppe emotie, ik walg ervan.

Piano aan het begin had van Blof kunnen zijn. Zo goedkoop. Vader Jacob.
Je krijgt het ook niet uit je kop.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:31:13 #216
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136292
Beetje een zeurnummer.
pi_176136294
MAN MAN MAN MAN
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:31:47 #218
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136297
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:31 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Je krijgt het ook niet uit je kop.
Oh jawel hoor. Dat is dan weer het voordeel van Live. Alles is zo vlak dat het op geen enkele manier kan blijven hangen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136298
Dit vind ik zo'n zeiknummer
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:31:58 #220
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136300
So drive me out O+
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:32:02 #222
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136301
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:30 schreef Ajacied422 het volgende:
Ruud de Wild was prima vandaag,
Nee, gewoon nee. Het outro van Alice in Chains vol lullen, dan ben je al gezien voor mij
pi_176136304
Ik block gewoon de hele tent hier :7
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:32:26 #224
442544 schoonmams
2 stuks fruit per dag
pi_176136305
Edje Kowalmoeilijkenaam keertje live gezien, wat een zoutzak.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:32:53 #225
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136307
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:32 schreef schoonmams het volgende:
Edje Kowalmoeilijkenaam keertje live gezien, wat een zoutzak.
Ik op Pinkpop, in een periode dat ik ze aardig wat luisterde, vond het wel leuk.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:32:58 #226
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136308
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:30 schreef Ajacied422 het volgende:
Ruud de Wild was prima vandaag, ook al kwam dat door een beetje tijdnood. Van Gijs Staveraids krijg je gewoon overal vlekken. Die man heeft nul respect voor het hele gebeuren maar alleen voor zichzelf.
Hij heeft helemaal niets toegevoegd aan de lijst. Hij is niet grappig, hij is niet vlot, hij heeft geen goede stem, hij heeft geen kennis en ik vraag me bij hem af of hij überhaupt wel iets met muziek heeft. Hij straalt geen enkele liefde uit voor muziek. Geen plezier in het mogen draaien van mooie nummers.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:04 #227
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136309
Is dit eigenlijk de Live-versie?
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:06 #228
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_176136311
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Oh jawel hoor. Dat is dan weer het voordeel van Live. Alles is zo vlak dat het op geen enkele manier kan blijven hangen.
Dit deuntje wel hoor.
pi_176136313
Ik mis de tijd dat men aanstekers gebruikten ipv smartphones, en ik was toen nog niet eens geboren :P
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:16 #230
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136314
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:31 schreef Slobeend het volgende:
Water in m’n longen.
Holy water. Beautiful drowning.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136315
Ik heb deze CD :7
I may be wrong, but it's highly unlikely.
pi_176136316
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:32 schreef Ghostbuster het volgende:
Ik block gewoon de hele tent hier :7
;(
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:26 #233
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136317
Die "side chick" beweegt ook echt zoals die goth lui in Southpark

  zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:40 #234
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136318
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef MTheBassman het volgende:
Ik mis de tijd dat men aanstekers gebruikten ipv smartphones, en ik was toen nog niet eens geboren :P
De vloek van de sprinklers.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:40 #235
442544 schoonmams
2 stuks fruit per dag
pi_176136319
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:32 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik op Pinkpop, in een periode dat ik ze aardig wat luisterde, vond het wel leuk.
Met het orkest? Het leek wel of hij er geen zin in had. Ik zag 'm daar ook
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:41 #236
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136320
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Dit deuntje wel hoor.
Ik heb na dat goedkope gepingel op de piano meteen op mute gedrukt, geen last van.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_176136321
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef Kyran het volgende:
Die "side chick" beweegt ook echt zoals die goth lui in Southpark

[ afbeelding ]
Ja daar dacht ik ook al aan :D
pi_176136323
Live hoort niet thuis in de 2000 beste platen aller tijde. Basta
Solidair met het Palestijnse volk 🍉
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:33:59 #239
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136324
Overigens was Overcome het enige nummer uit 2001 in de Top 2000 van 2001.
pi_176136325
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef MTheBassman het volgende:
Ik mis de tijd dat men aanstekers gebruikten ipv smartphones, en ik was toen nog niet eens geboren :P
Echt hé
Coldplay heeft dat trouwens wel goed opgelost met die armbandjes die ze uitdelen :Y
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:34:00 #241
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_176136326
Kap dit eens niet af :( kdoei bed. :W
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_176136334
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:32 schreef Timo20 het volgende:

[..]

Nee, gewoon nee. Het outro van Alice in Chains vol lullen, dan ben je al gezien voor mij
Lol, ik zie hier een hoop mensen als een stel dramaqueens doen om het minste of geringste. Misschien om leuk gevonden te worden door dit topic of je bent gewoon een oeverloze azijnrukker.

Als ik even alles bij elkaar optel zijn Gijs Staverman en Evelien de Bruyn gewoon de twee DJ's die zo verschrikkelijk kut zijn waar compleet geen chemie is. Gijs Staverman lult alweer twee/drie jaar alles vol en Evelien de Bruyn is gewoon zo nep.
pi_176136335
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:34 schreef houdjemond het volgende:
Kap dit eens niet af :( kdoei bed. :W
:W
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:34:24 #244
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136336
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:32 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ik op Pinkpop, in een periode dat ik ze aardig wat luisterde, vond het wel leuk.
Vorig jaar op Fortarock gezien, maar alleen de Live nummers waren leuk rest was bagger.
pi_176136337
Oh ik dacht Halt mir of iets
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:34:34 #246
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136338
Herbert is zo geweldig.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:34:40 #247
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136340
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef MTheBassman het volgende:
Ik mis de tijd dat men aanstekers gebruikten ipv smartphones, en ik was toen nog niet eens geboren :P
Ik ging in 2014 naar Jack White in HMH en toen vroegen ze aan het begin om niet te filmen, er werden prof-foto's gemaakt die op de site kwamen enzo. NIEMAND pakte zijn telefoon, ik heb er niet één gezien de hele show. :D Was echt bizar, nooit meegemaakt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136341
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:34 schreef houdjemond het volgende:
Kap dit eens niet af :( kdoei bed. :W
Truste :*
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:34:42 #249
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136342
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ja daar dacht ik ook al aan :D
^O^
pi_176136343
O+
pi_176136345
Belgh, niks met Herbertje gehad :N
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:01 #252
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136349
Het origineel van Guus Meeuwis is natuurlijk veel...

Nee, lukt nog steeds niet.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:02 #253
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136350
_O_ _O_ _O_ _O_ Der Weg O+ O+ O+ O+ _O_ _O_
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:07 #254
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136351
Wat is deze
pi_176136352
O+ O+ O+
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:13 #256
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136354
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:34 schreef houdjemond het volgende:
Kap dit eens niet af :( kdoei bed. :W
:W
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_176136355
Gejat van Guus
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:29 #258
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_176136356
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:35 schreef Kyran het volgende:
Wat is deze
Herbert :Y
Same shit, different day
SC hopper present
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:53 #259
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136359
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:35 schreef Koen66 het volgende:

[..]

Herbert :Y
Moet ik dit kennen? :P
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:35:54 #260
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136360
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:33 schreef schoonmams het volgende:

[..]

Met het orkest? Het leek wel of hij er geen zin in had. Ik zag 'm daar ook
2014 ja, was niet heel goed of bijzonder ofzo maar ik vond het niet slecht en heb me wel vermaakt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136361
Godver zo mooi :'(
Het beste adres voor al uw primeurs!
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:36:04 #262
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136363
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:32 schreef Dwersdriever het volgende:

[..]

Hij heeft helemaal niets toegevoegd aan de lijst. Hij is niet grappig, hij is niet vlot, hij heeft geen goede stem, hij heeft geen kennis en ik vraag me bij hem af of hij überhaupt wel iets met muziek heeft. Hij straalt geen enkele liefde uit voor muziek. Geen plezier in het mogen draaien van mooie nummers.
Dat dus. Daar moet Radio2 echt wat aan doen, aan zo`n dj`s gaat de Top 2000 nog kapot. Bij die 2, Staverman en De Wild, vergaat me de zin van het luisteren
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:36:16 #263
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136365
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het origineel van Guus Meeuwis is natuurlijk veel...

Nee, lukt nog steeds niet.
Dit is beter dan het origineel van Guus.

Kan je ook zeggen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:36:20 #264
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136366
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:35 schreef Kyran het volgende:
Wat is deze
Het bewijs dat Duitse popmuziek veel te weinig aandacht krijgt in Nederland. Nee, liever weer het zoveelste uitwisselbare anglesaksische zangeresje of opgeblazen gitaarbandje.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:36:31 #265
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136367
Hier kan ik ook niet extreem veel mee.

Al met al niet mijn favoriete uurtje, maar er gloort hoop aan de horizon vanaf 2 uur :)
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:36:32 #266
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136368
Ik vind gewoon beide versies niets.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136370
Dit wel een mooi Duits nummer :)
-XOXO-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:37:14 #268
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_176136374
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:35 schreef Kyran het volgende:

[..]

Moet ik dit kennen? :P
nee hoor, eigen keuze ;)
Same shit, different day
SC hopper present
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:38:06 #269
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136381
Alweer Fleetwood Mac :D
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136386
Landslide O+ O+ O+ O+ O+
pi_176136387
Barmeid nog steeds niet gespot :N
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:38:16 #272
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136388
Volgend uur weer :)
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:38:29 #273
215658 Trashcanman
I talk to planets baby!
pi_176136390
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef ok01 het volgende:
Landslide O+ O+ O+ O+ O+
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:38:34 #274
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136393
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef Dagoduck het volgende:
Alweer Fleetwood Mac :D
Na David Bowie wordt ik ook Fleetwood Mac moe ook al vind ik ze tof.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:38:39 #275
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136394
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef Dagoduck het volgende:
Alweer Fleetwood Mac :D
Ik zei voor de lijst begon al dat die er te vaak instaan :')
pi_176136395
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:36 schreef datismijnmening het volgende:
Dit wel een mooi Duits nummer :)
Ik luister liever Rammstein.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:38:44 #277
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136396
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:34 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Lol, ik zie hier een hoop mensen als een stel dramaqueens doen om het minste of geringste. Misschien om leuk gevonden te worden door dit topic of je bent gewoon een oeverloze azijnrukker.

Als ik even alles bij elkaar optel zijn Gijs Staverman en Evelien de Bruyn gewoon de twee DJ's die zo verschrikkelijk kut zijn waar compleet geen chemie is. Gijs Staverman lult alweer twee/drie jaar alles vol en Evelien de Bruyn is gewoon zo nep.
:') heeft niks met azijnrukkerigheid te maken. Bij Staverman erger ik me daar ook aan, dat ie alles vol lult. Maar die heeft nog een redelijke radiostem. Dat is bij de Wild absoluut niet zo. Daarbij maakt ie ook zo veel fouten, let ie niet op en heeft ie er volgens mij gewoon geen zin in.

Nep of niet, ik vind Evelien beter dan De Wild en Staverman samen
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:39:03 #278
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136398
Die dochter van Jan Akkerman was trouwens weer een genot om naar te kijken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:39:38 #279
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136403
Deze van Fleetwood Mac hoeft van mij ook niet zo. En ik ben wel een liefhebber van het stemgeluid van Stevie.
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:39:47 #280
465903 Hamlapjes
Niet voor op de BBQ
pi_176136404
Zo, ik lig in bed.
Truste allen :W
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 30 december 2017 @ 01:39:52 #281
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_176136405
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef Timo20 het volgende:

[..]

:') heeft niks met azijnrukkerigheid te maken. Bij Staverman erger ik me daar ook aan, dat ie alles vol lult. Maar die heeft nog een redelijke radiostem. Dat is bij de Wild absoluut niet zo. Daarbij maakt ie ook zo veel fouten, let ie niet op en heeft ie er volgens mij gewoon geen zin in.

Nep of niet, ik vind Evelien beter dan De Wild en Staverman samen
Cielke redt Ruud de Wild echt zo vaak. Helft van de tijd weet hij niet welke nummer komt of welke nummer een liedje staat. Cielke praat het steeds weer recht.
pi_176136406
Fleetwood Mac O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:39:58 #283
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136407
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Dagoduck het volgende:
Die dochter van Jan Akkerman was trouwens weer een genot om naar te kijken.
Pics?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:39:58 #284
79262 Dwersdriever
Justified Ancient of MuMu
pi_176136408
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Hamlapjes het volgende:
Zo, ik lig in bed.
Truste allen :W
Welterusten
We Came A Long Time Ago
Nine Nine Two - But You Did Not Know
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:05 #285
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136410
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Pics?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:15 #286
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136413
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Ik zei voor de lijst begon al dat die er te vaak instaan :')
:D :')
er kan nooit teveel Fleetwood Mac in staan _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:16 #287
215658 Trashcanman
I talk to planets baby!
pi_176136414
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ik luister liever Rammstein.
Ik liever Dýse.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:17 #288
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136415
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Hamlapjes het volgende:
Zo, ik lig in bed.
Truste allen :W
Truste :W
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136416
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Hamlapjes het volgende:
Zo, ik lig in bed.
Truste allen :W
:W Trusten
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:26 #290
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136419
Blijkbaar een van de sterkste stijgers dit. Vraag me niet waarom.
pi_176136421
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:38 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Ik luister liever Rammstein.
Ik ook :D
Maar vind de meeste "gevoelige" liedjes echt :r
-XOXO-
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:41 #292
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136422
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Kyran het volgende:

[..]

Cielke redt Ruud de Wild echt zo vaak. Helft van de tijd weet hij niet welke nummer komt of welke nummer een liedje staat. Cielke praat het steeds weer recht.
Ruud is al vroeg aan het dementeren ja.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator zaterdag 30 december 2017 @ 01:40:56 #293
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_176136424
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:40 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik zie potentie.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:41:10 #294
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_176136427
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:39 schreef Kyran het volgende:

[..]

Cielke redt Ruud de Wild echt zo vaak. Helft van de tijd weet hij niet welke nummer komt of welke nummer een liedje staat. Cielke praat het steeds weer recht.
Ja precies, die let ten minste wel op. Vanmiddag zat ie er bij een nummer ook 100 plaatsen naast. En lette ie niet op tijdens het journaal. Zo irritant...
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:41:10 #295
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_176136428
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:40 schreef DecoAoreste het volgende:
Blijkbaar een van de sterkste stijgers dit. Vraag me niet waarom.
Laat maar ik kijk scheel. Vorig jaar ja.
pi_176136429
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik ook :D
Maar vind de meeste "gevoelige" liedjes echt :r
-O-
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:41:24 #297
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_176136431
Blonde barmeid gespot
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
pi_176136432
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Ruud is al vroeg aan het dementeren ja.
Gelukkig hebben we Cielke nog O+ O+
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  zaterdag 30 december 2017 @ 01:41:26 #299
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_176136433
Barry White :D
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_176136434
Barrrrrrry
pi_176136435
quote:
6s.gif Op zaterdag 30 december 2017 01:40 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Leuke zangeres :@
-XOXO-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')