Je weet dat Trump juist alle Amerikaanse troepen gaat terugtrekken en juist iedereen het zelf laat uitzoeken?quote:Op woensdag 9 november 2016 17:52 schreef Zipportal het volgende:
[..]
28 januari gaan we het regelen.
We spreken elkaar over vier jaar, aangenomen dat hij erin slaagt om zijn termijn af te maken.quote:Op woensdag 9 november 2016 17:52 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Bij jou en vele anderen. Bij mij en vele anderen wekt hij die indruk wel.
Koning van de jinx strikes again.quote:Op woensdag 9 november 2016 01:42 schreef Gtaboy107 het volgende:
Mensen, ga lekker slapen. Clinton wint de verkiezingen.
Groeten van de koning van de jinx.
Dan zal Trump moeten luisteren naar wat de hard working people in het midden-Oosten willen dat de VS doet.quote:Op woensdag 9 november 2016 17:53 schreef Infection het volgende:
Overigens is het niet Trump's doel om Assad om te liggen, maar om IS te verslaan.
Trust me, dat is niet het enige waar ik deze man op beoordeel. Hij heeft zover ik kan ontdekken niet 1 kwaliteit die hem geschikt maakt als president.quote:Op woensdag 9 november 2016 17:52 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Geef hem eens de tijd, wie weet doet hij het fantastisch, wie weet waardeloos. Maar om hem nu te beoordelen op een harde campagne vind ik te vroeg.
Dankzij haar heeft Donald gewonnen.quote:Op woensdag 9 november 2016 17:55 schreef skysherrif het volgende:
oh bah is dat debbie schulz
weg met dat mens
en bernie verlorenquote:Op woensdag 9 november 2016 17:55 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Dankzij haar heeft Donald gewonnen.
Precies dit, ja.quote:
Breaking? Dit zagen we net al live.quote:Op woensdag 9 november 2016 17:55 schreef superniger het volgende:
BREAKING http://nos.nl/artikel/214(...)ient-onze-steun.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |