quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:18 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Gaat het ook niet om. Het gaat om de retoriek van links. Bevolkingsgroepen opzetten tegen een kandidaat is een vaak gebruikte.
Welke partij won die keren?quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Bizar systeem, ja.
Is 3 keer gebeurd dat de persoon met de meeste stemmen toch verloor.
In principe zou je kunnen zeggen of kunnen stellen dat bepaalde staten VEEL meer impact hebben op de verkiezingen dan andere grote staten. Er is dus sprake van een voortrekkersrol ofzo, heel raar systeem dit. Niet iedere stem is evenveel waard zeg maar.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Bizar systeem, ja.
Is 3 keer gebeurd dat de persoon met de meeste stemmen toch verloor.
Democratie ten top.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:19 schreef Poepz0r het volgende:
Het hele systeem in USA is wel een lachertje natuurlijk met die kiesmannen. Al Gore had 500.000 stemmen meer en werd geen president, wat een genot.
Stemmen in de kleinere staten zijn per stem veel meer waard tegelijkertijd hebben die staten veel minder invloed op de uitslag.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
In principe zou je kunnen zeggen of kunnen stellen dat bepaalde staten VEEL meer impact hebben op de verkiezingen dan andere grote staten. Er is dus sprake van een voortrekkersrol ofzo, heel raar systeem dit. Niet iedere stem is evenveel waard zeg maar.
Nee, die laat zich ook niet sturen. En is alleen loyaal aan Wilders.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:19 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat Wilders zich wel laat sturen door die paar mensen die hij vertrouwt en volgens mij is vrijwel alles wat hij zegt grondig voorbereid en doorgesproken met zijn juridisch adviseurs zodat hij bijna altijd net binnen de lijntjes blijft.
Een wereld van verschil met Trump die regelmatig het eerste dat in hem opkomt eruit floept.
Pfoe, weet ik niet meer.quote:
Ja, weet het.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
In principe zou je kunnen zeggen of kunnen stellen dat bepaalde staten VEEL meer impact hebben op de verkiezingen dan andere grote staten. Er is dus sprake van een voortrekkersrol ofzo, heel raar systeem dit. Niet iedere stem is evenveel waard zeg maar.
Juist niet. Als jij als kandidaat de staten pakt met veel kiesmannen dan zijn al die kleine staten voor jan lul naar de stembus gereden oftewel die stemmen zijn minder waard.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:22 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Stemmen in de kleinere staten zijn per stem veel meer waard.
exit-polls moet je alleen al met een hele flinke korrel zout nemen ivm early voters. Die tellen daarin niet mee.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:19 schreef Montov het volgende:
[..]
Wie schuift er, of waarom zouden we dat nu al serieus nemen terwijl er nog geen stemmen geteld zijn? Zelfs exit-polls moet je met een korreltje zout nemen, en die zijn er zelfs nog niet.
Die hoge opkomst zijn gewoon allemaal Trump stemmers die proberen te voorkomen dat Clinton wint door alle early latino voters.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Heel groot aantal pre-voters, waarvan veel latino's/immigranten, heel hoge opkomst... allemaal tekenen dat het blauw wordt
1. Het zijn vooral westerse bedrijven die in China produceren.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:18 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
China heeft geen probleem aangezien de hele wereld bij hun koopt. Een simpel voorbeeld als AliExpress heeft al 1 MILJOEN orders per dag. China produceert werkelijk alles zoals tv's, spijkerbroeken etc etc wat de hele wereld bij ze afneemt. Wat wil USA zonder China? Ze kunnen het nooit zo goedkoop produceren ivm loonkosten.
Lees wat ik schrijf.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:23 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Juist niet. Als jij als kandidaat de staten pakt met veel kiesmannen dan zijn al die kleine staten voor jan lul naar de stembus gereden oftewel die stemmen zijn minder waard.
We begrijpen elkaar even nietquote:Op dinsdag 8 november 2016 22:24 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Lees wat ik schrijf.
California; 55 kiesmannen 38.8 miljoen inwoners
Idaho, 4 kiesmannen 1.6 miljoen inwoners
Volgens wike 4x. 3x daarvan won een republikeinquote:Op dinsdag 8 november 2016 22:23 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Pfoe, weet ik niet meer.
Is 2 weken geleden dat ik het zag.
Was op youtube, van CGP Grey.
Serieus?quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:23 schreef vipergts het volgende:
Hoe hoog zou de staatschuld over 4 jaar zijn met een vrouw als grote Roerganger
Stel je voor in Nederland.quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:24 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Lees wat ik schrijf.
California; 55 kiesmannen 38.8 miljoen inwoners
Idaho, 4 kiesmannen 1.6 miljoen inwoners
Dus, per stem zijn die kleinere staten meer waard.
quote:Op dinsdag 8 november 2016 22:26 schreef LXIV het volgende:
Ik ga er nog geen 10 minuten langer voor opblijven. Waarom zou ik dat doen? Moet ik dan onmiddelijk handelen wanneer Trump ipv Hillary wint? Zó nieuwsgierig ben ik nu ook weer niet.
You will be missed, byequote:Op dinsdag 8 november 2016 22:26 schreef LXIV het volgende:
Ik ga er nog geen 10 minuten langer voor opblijven. Waarom zou ik dat doen? Moet ik dan onmiddelijk handelen wanneer Trump ipv Hillary wint? Zó nieuwsgierig ben ik nu ook weer niet.
Inderdaad maar per stem zijn ze meer waardquote:Op dinsdag 8 november 2016 22:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
We begrijpen elkaar even nietDie stemmen in Idaho zijn MINDER waard want je kan maar 4 kiesmannen winnen in tegenstelling tot 55 in California dus de stemmen uit Idoha zijn minder waard zeg maar, want 4 kiesmannen gaan het verschil niet maken snap je.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |