Het streven naar soevereiniteit in eigen kring, vanzelfsprekend. Met het verschijnen van DENK komt tenminste een einde aan de gotspe dat 70% van de Turkse Nederlanders AKP stemt en PvdA.quote:Op vrijdag 25 november 2016 23:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, akkoord maar dat zei ik ook al ze kunnen behoorlijk scoren. Maar in die aflevering van tegenlicht heb je ook gehoord dat ze gewoon zeggen: wij zijn Turken en voor een sterke leider, zoals Erdogan.
Dus ja, waar heeft dit mee te maken?
Emancipatie?
Geen GS'iaanse reedt hebben ze dus te maken met de beef van sommige Surinamers met ZP, dat bevestig je nu?quote:Op zaterdag 26 november 2016 00:38 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het streven naar soevereiniteit in eigen kring, vanzelfsprekend. Met het verschijnen van DENK komt tenminste een einde aan de gotspe dat 70% van de Turkse Nederlanders AKP stemt en PvdA.
De nucleus van die beweging idd niet. Natuurlijk proberen ze hun appeal te verbreden door thema's als zwarte piet en slavernij aan te boren. Ze gaan het niet hebben over homo-emancipatie vanzelfsprekend. Dat zou dan weer botsen met de kerngroep die ze willen aanspreken.quote:Op zaterdag 26 november 2016 00:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Geen GS'iaanse reedt hebben ze dus te maken met de beef van sommige Surinamers met ZP, dat bevestig je nu?
Ja, maar dan begrijp ik de kritiek dus op deze partij hè. Mensen hebben wel in de gaten dat al dat gedoe met Sylvana niet echt oprecht is. Ottomanen willen over andere volkeren heersen. Beetje lullig allemaal voor Sylvana dus en ook voor die Marokkaanse pief.quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:01 schreef Morendo het volgende:
[..]
De nucleus van die beweging idd niet. Natuurlijk proberen ze hun appeal te verbreden door thema's als zwarte piet en slavernij aan te boren. Ze gaan het niet hebben over homo-emancipatie vanzelfsprekend. Dat zou dan weer botsen met de kerngroep die ze willen aanspreken.
80%quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:11 schreef 6star6lord6 het volgende:
Ik kijk momenteel tegenlicht.
Al die Turken en Marokkanen gaan op denk stemmen.
Tsjop, tsjop.quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:15 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
'ja, ik weet zeker dat 80% op denk gaat stemmen.'
Turkse Nederlanders bestaan niet. Je bent of Turk of Nederlander. Iedere Turk in Nederland die stemrecht heeft in Turkije zou hier geen stemrecht moeten hebben. Dat voorkomt dit soort dubbele loyaliteit. Genoeg is genoeg.quote:Op zaterdag 26 november 2016 00:38 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het streven naar soevereiniteit in eigen kring, vanzelfsprekend. Met het verschijnen van DENK komt tenminste een einde aan de gotspe dat 70% van de Turkse Nederlanders AKP stemt en PvdA.
Als ze dan nog geen burnout heeft. Ze maken gehakt van haar in de Tweede Kamer. Pauw geeft haar nog de ruimte om dwars door anderen heen te praten, maar in de Tweede Kamer zal de voorzitter ingrijpen. Dan wordt ze ingemaakt. Ze zal huilend ze zaal uitlopen. Ik kan niet wachten op de live streams met Sylvana. Gratis cabaret.quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mocht Sylvana gekozen worden dan gaat ze wrs wel afscheiden.
De Marokkaan wrs wat later, maar uiteindelijk ook.
Popcorn volgende periode iig.
Klassieke drogreden.quote:Op dinsdag 22 november 2016 10:50 schreef Ringo het volgende:
[..]
Is dat voor de PVV ooit een reden geweest om ermee te stoppen?
Jij ziet in Sylvana dus een soort pvv'er?quote:Op zaterdag 26 november 2016 02:34 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Als ze dan nog geen burnout heeft. Ze maken gehakt van haar in de Tweede Kamer. Pauw geeft haar nog de ruimte om dwars door anderen heen te praten, maar in de Tweede Kamer zal de voorzitter ingrijpen. Dan wordt ze ingemaakt. Ze zal huilend ze zaal uitlopen. Ik kan niet wachten op de live streams met Sylvana. Gratis cabaret.
Mocht ze zich afscheiden, dan zal zij een kamerlid zijn dat er nooit is. Dan heeft ze - als het kabinet niet valt - 4 jaar gratis geld en daarna nog wachtgeld.
Niks daarvan. De geschiedenis van de PVV bewijst dat een halfbakken kandidatenlijst een "normale" bedrijfsvoering in de Tweede Kamer niet in de weg hoeft te staan.quote:
Het 'jij-ook argument' is wel degelijk een drogreden.quote:Op zaterdag 26 november 2016 10:45 schreef Ringo het volgende:
[..]
Niks daarvan. De geschiedenis van de PVV bewijst dat een halfbakken kandidatenlijst een "normale" bedrijfsvoering in de Tweede Kamer niet in de weg hoeft te staan.
Blauwe stoeltjes krijg je zo gevuld. Kwestie van stevig management om iedereen min of meer in het gareel te houden.
Maar ik begrijp dat jij jouw minachting voor DENK laat zegevieren boven het logisch verstand. Dat is een keuze.
Oh, uiteraard. De vraag is even of dat stevig management wel voldoende gaat zijn om bijv. een Sylvana Simons binnen de partijdiscipline te houden. Een normaal partijlid kan je wel zoet houden met wortel en stok ten opzichte van hun politieke carrière, maar iemand die zo bevlogen is als Simons lijkt te zijn? Die volgt als een moderne Jeanne d'Arc haar eigen koers omdat dat is wat haar wordt ingegeven.quote:Op zaterdag 26 november 2016 10:45 schreef Ringo het volgende:
Blauwe stoeltjes krijg je zo gevuld. Kwestie van stevig management om iedereen min of meer in het gareel te houden.
Tja, we zullen zien. Vooralsnog is het alleen wishful thinking.quote:Op zondag 27 november 2016 14:08 schreef Litpho het volgende:
Oh, uiteraard. De vraag is even of dat stevig management wel voldoende gaat zijn om bijv. een Sylvana Simons binnen de partijdiscipline te houden. Een normaal partijlid kan je wel zoet houden met wortel en stok ten opzichte van hun politieke carrière, maar iemand die zo bevlogen is als Simons lijkt te zijn? Die volgt als een moderne Jeanne d'Arc haar eigen koers omdat dat is wat haar wordt ingegeven.
En die zich niet laten inspireren door zwijnhondje pedogan en zijn ministers van debilisatie.quote:Op dinsdag 29 november 2016 23:48 schreef studentje7 het volgende:
Iemamd die vanavond Pauw heeft gekeken?
6 jonge politici die voor het eerst verkiesbaar zijn voor de tweede kamer. 3 daarvan allochtonen die WEL geloven in vrijheid van meningsuiting en niet overal racisme in zien. Heerlijk.
Een grote fuck you naar Denk. Heerlijk dat er wel genoeg normale allochtone politici zijn.
De partijkas van DENK zal binnenkort toch wel leeg zijn, want Kuzu en co sturen natuurlijk meteen 1000 euro p.p. per airmail naar bedelaar Erdogan.quote:Op woensdag 30 november 2016 05:55 schreef Beathoven het volgende:
[..]
En die zich niet laten inspireren door zwijnhondje pedogan en zijn ministers van debilisatie.
Dat zijn een miljoen potentiële stemmen voor DENK, alleen al vanuit hun kant.quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:11 schreef 6star6lord6 het volgende:
Ik kijk momenteel tegenlicht.
Al die Turken en Marokkanen gaan op denk stemmen.
Uiteraard dat gaat allemaal vanuit de Moskee en 'cultuurcentra' geregeld worden. Ik zie ze groter worden dan de PvdA als de Jesse Klaver machine op deze manier blijft pruttelen en de linkse media Monasch verder afbreekt.quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:11 schreef 6star6lord6 het volgende:
Ik kijk momenteel tegenlicht.
Al die Turken en Marokkanen gaan op denk stemmen.
Ik verwacht dat een boel het uiteindelijk toch teveel moeite vinden om even een stemkantoor op te zoeken. Het zal meevallen.quote:Op zaterdag 26 november 2016 01:11 schreef 6star6lord6 het volgende:
Ik kijk momenteel tegenlicht.
Al die Turken en Marokkanen gaan op denk stemmen.
Ja, dat zeiden ze ook bij het Oekraïne-referendum. En bij de Brexit. En bij Trump.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:35 schreef Twiitch het volgende:
Ik verwacht dat een boel het uiteindelijk toch teveel moeite vinden om even een stemkantoor op te zoeken. Het zal meevallen.
Ja, wat was de opkomst in veel van die gevallen? De helft of minder?quote:Op donderdag 1 december 2016 08:37 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja, dat zeiden ze ook bij het Oekraïne-referendum. En bij de Brexit. En bij Trump.
Bij twee van die drie was de opkomst alsnog erg laag.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:37 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja, dat zeiden ze ook bij het Oekraïne-referendum. En bij de Brexit. En bij Trump.
Oh ja, ik zie nu dat de opkomst voor Brexit nog vrij normaal was.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Bij twee van die drie was de opkomst alsnog erg laag.
Verschil is dat DENK niet de grootste kan worden. Zelfs als alle stemgerechtigde Turken en Marokkanen in Nederland kiezen voor Kuzu, dan nog komen ze niet boven de 5/6 zetels uit.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:37 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja, dat zeiden ze ook bij het Oekraïne-referendum. En bij de Brexit. En bij Trump.
heeft iemand cijfers over de opkomst van niet-westerse allochtonen excuus mensen met een niet westerse migratieachtergrond? Als dat gelijkstaat aan dat van de autochtonen dan slik ik m'n woorden in, maar ik verwacht het niet.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verschil is dat DENK niet de grootste kan worden. Zelfs als alle stemgerechtigde Turken en Marokkanen in Nederland kiezen voor Kuzu, dan nog komen ze niet boven de 5/6 zetels uit.
Opkomst ligt stukken lager, meen ik.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:45 schreef Twiitch het volgende:
[..]
heeft iemand cijfers over de opkomst van niet-westerse allochtonen excuus mensen met een niet westerse migratieachtergrond? Als dat gelijkstaat aan dat van de autochtonen dan slik ik m'n woorden in, maar ik verwacht het niet.
Erg matige opkomst over het algemeen.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:45 schreef Twiitch het volgende:
[..]
heeft iemand cijfers over de opkomst van niet-westerse allochtonen excuus mensen met een niet westerse migratieachtergrond? Als dat gelijkstaat aan dat van de autochtonen dan slik ik m'n woorden in, maar ik verwacht het niet.
Nogmaals, ik ben niet vóór, ik constateer een verschil tussen verwachtingen en werkelijkheid, tussen totale opkomst en stembereidheid van bepaalde deelgroepen.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:40 schreef Twiitch het volgende:
Ja, wat was de opkomst in veel van die gevallen? De helft of minder?
Bij drie zetels mag je juichen. Wel apart dat iemand die ik (meen) vaak over Wilders zie zeuren nu zelf voor de polariserende populisten is.
Reken die cijfers nog maar eens goed door.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:44 schreef KoosVogels het volgende:
Verschil is dat DENK niet de grootste kan worden. Zelfs als alle stemgerechtigde Turken en Marokkanen in Nederland kiezen voor Kuzu, dan nog komen ze niet boven de 5/6 zetels uit.
Ach, en wat dan nog? De fractie kan dan hooguit luidkeels oppositie gaan voeren, vergelijkbaar met wat de PVV deed tijdens het laatste kabinet Balkenende.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:57 schreef Ringo het volgende:
[..]
Reken die cijfers nog maar eens goed door.
De grootste worden ze nooit, nee. Maar tien zetels is zeker haalbaar.
Ik maak me er geen zorgen over, maar als het gebeurt, zal het veel mensen in verwarring brengen.quote:Op donderdag 1 december 2016 09:00 schreef KoosVogels het volgende:
Ach, en wat dan nog? De fractie kan dan hooguit luidkeels oppositie gaan voeren, vergelijkbaar met wat de PVV deed tijdens het laatste kabinet Balkenende.
Nog zo'n gevalletje potentiële electorale verrassing.quote:Voorlopig staat 50Plus wel daadwerkelijk op tien zetels in de peilingen. Dat vind ik een stuk zorgwekkender.
Ik ben Nederlander en ik stem met velen ook gewoon op DENK.quote:Op donderdag 1 december 2016 08:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Verschil is dat DENK niet de grootste kan worden. Zelfs als alle stemgerechtigde Turken en Marokkanen in Nederland kiezen voor Kuzu, dan nog komen ze niet boven de 5/6 zetels uit.
Jij bent dan ook wel een erg......apart individu Corehype.quote:Op donderdag 1 december 2016 09:29 schreef corehype het volgende:
[..]
Ik ben Nederlander en ik stem met velen ook gewoon op DENK.
Velen hier noem ik bangerik.quote:Op donderdag 1 december 2016 09:30 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Jij bent dan ook wel een erg......apart individu Corehype.
Binnen twee minuten op mijn quote reageren, die rant typen en de opmaak bewerken of gewoon ergens klaarliggen om te knippen/plakken? Ik vermoed het laatste, en daarom noem ik je apart. Hou het gewoon bij je vrouwenhaat topics mang, dit wordt wel erg doorzichtig.quote:Op donderdag 1 december 2016 09:32 schreef corehype het volgende:
[..]
Velen hier noem ik bangerik.
Bangerik zeg ik ja. Bang-e-rik.
Waarom? Omdat een commerciele instelling wat schilderijtjes vervangt wegens (zie commentaar van Rivas zelf) en u en de uwen vervolgens helemaal in de kramp schieten dat dit toegeven aan moslims is, dhimmi gedrag, tralalalala.
U ziet de hordesmuzelmannen al aan de horizon staan. U ziet uw vrouw en dochters al verkocht worden op de slaveninnenmarkt van Perzië.
Daarom BANGerik.
Ik ageer tegen u en de uwen omdat ik uw bangmaakverhaaltjes ZAT ben. Z. A. T.
Ik hoor al 25 jaar op feestjes hetzelfde GE-ZEIK. "Over 10 jaar zijn ze de baas hier"
Nu zijn "ZE" dat nog steeds niet, sterker nog er is niet eens een moslim partij in de 2e kamer. Waarom niet? Omdat ze helemaal niet van die machtwellustige talibans zijn maar mensen zoals jij en ik. Met vrouw en kind(eren). Ze willen net als jij en ik een huis, een auto, een of twee keer per jaar op vakantie, een iets betere toekomst voor de kinderen dan zij zelf en een overheid die ze met rust laat.
Ik woon ernaast. Ik zie ze elke dag. Ze hebben geen bomgordel aan. Ze hebben niet eens hoofddoeken op. Behalve oma die zo eens in de week komt poetsen.
Maar wat weet ik. Ik woon "slechts" in de Randstad. Ik zal in velen ogen precies naast die ene uitzondering wonen of een landverrader zijn...
Ik heb een typcursus gevolgdquote:Op donderdag 1 december 2016 09:38 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Binnen twee minuten die rant getypt of gewoon ergens klaarliggen om te knippen/plakken?
Klopt, die opkomst ligt veel lager. Onderzoeksbureau Motivaction claimde in 2012 een opkomst van 45% onder allochtonen voor de Tweede-Kamerverkiezingen. Let wel: de allochtonen die wél kiesgerechtigd zijn. https://www.motivaction.n(...)chtonen-gaat-stemmenquote:Op donderdag 1 december 2016 08:45 schreef Twiitch het volgende:
[..]
heeft iemand cijfers over de opkomst van niet-westerse allochtonen excuus mensen met een niet westerse migratieachtergrond? Als dat gelijkstaat aan dat van de autochtonen dan slik ik m'n woorden in, maar ik verwacht het niet.
Eerdere opkomstcijfers zijn niet zo heel relevant, als er bij deze verkiezingen, itt vorige verkiezingen, wél wat te kiezen valt.quote:Op donderdag 1 december 2016 10:34 schreef freako het volgende:
Klopt, die opkomst ligt veel lager. Onderzoeksbureau Motivaction claimde in 2012 een opkomst van 45% onder allochtonen voor de Tweede-Kamerverkiezingen. Let wel: de allochtonen die wél kiesgerechtigd zijn.
Tja. Stemmen om anderen een hak te zetten. Populisme werkt blijkbaar.quote:Op donderdag 1 december 2016 09:32 schreef corehype het volgende:
[..]
Velen hier noem ik bangerik.
Bangerik zeg ik ja. Bang-e-rik.
Waarom? Omdat een commerciele instelling wat schilderijtjes vervangt wegens (zie commentaar van Rivas zelf) en u en de uwen vervolgens helemaal in de kramp schieten dat dit toegeven aan moslims is, dhimmi gedrag, tralalalala.
U ziet de hordesmuzelmannen al aan de horizon staan. U ziet uw vrouw en dochters al verkocht worden op de slaveninnenmarkt van Perzië.
Daarom BANGerik.
Ik ageer tegen u en de uwen omdat ik uw bangmaakverhaaltjes ZAT ben. Z. A. T.
Ik hoor al 25 jaar op feestjes hetzelfde GE-ZEIK. "Over 10 jaar zijn ze de baas hier"
Nu zijn "ZE" dat nog steeds niet, sterker nog er is niet eens een moslim partij in de 2e kamer. Waarom niet? Omdat ze helemaal niet van die machtwellustige talibans zijn maar mensen zoals jij en ik. Met vrouw en kind(eren). Ze willen net als jij en ik een huis, een auto, een of twee keer per jaar op vakantie, een iets betere toekomst voor de kinderen dan zij zelf en een overheid die ze met rust laat.
Ik woon ernaast. Ik zie ze elke dag. Ze hebben geen bomgordel aan. Ze hebben niet eens hoofddoeken op. Behalve oma die zo eens in de week komt poetsen.
Maar wat weet ik. Ik woon "slechts" in de Randstad. Ik zal in velen ogen precies naast die ene uitzondering wonen of een landverrader zijn...
Daar is DENK toch niet voor nodig, om die stelling te bewijzen?quote:Op donderdag 1 december 2016 10:54 schreef Fir3fly het volgende:
Tja. Stemmen om anderen een hak te zetten. Populisme werkt blijkbaar.
Neuh, maar sommige mensen lijken te denken dat alleen 'de boze blankman' er gevoelig voor is.quote:Op donderdag 1 december 2016 10:58 schreef Ringo het volgende:
[..]
Daar is DENK toch niet voor nodig, om die stelling te bewijzen?
Waarom zouden ALLE allochtonen op Denk stemmen?quote:Op woensdag 30 november 2016 09:57 schreef corehype het volgende:
[..]
Dat zijn een miljoen potentiële stemmen voor DENK, alleen al vanuit hun kant.
Sylvana Simons krijgt ook een boel stemmen.
Nu nog Peter R de Vries bij de partij en het politieke establishment krijgt de minderheid
Dat beweer ik ook niet.quote:Op donderdag 1 december 2016 12:00 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Waarom zouden ALLE allochtonen op Denk stemmen?
A. Er zijn genoeg allochtonen die per definitie niet onder hun doelgroep vallen. Denk aan Koerden, Hindoestanen, Chinezen enz.
B. Er zijn nog steeds Turken en Morokkanen die op PvdA of Groenlinks enz zullen stemmen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |