En geen al te eerlijkequote:Op vrijdag 30 december 2016 23:18 schreef luxerobots het volgende:
Een spreekwoordelijke autoverkoper.
ik heb hier eigenlijk nog niet bij stilgestaan, dat dubbel-stemmen, dus bedankt voor de info (en luxerobot)quote:Op zaterdag 31 december 2016 00:09 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ok dus van de 500.000 waren er 270.000 stemgerechtigd. ongeveer 135.000 stemden waarvan 69% op de Akp. Dat waren er dus zo'n 93150. Daarmee kunnen ze in theorie 1 zetel behalen en Kuzu op t platform krijgen.
Het is voor ze te hopen dat de Akp stemmer ook gaat warmlopen voor Denk. Ik verwacht geen makkelijke race voor ze.
Nooit gedacht dat ik Öztürk ooit zou verdedigen: Die vastgoeddeal is onderzocht, en Öztürk is niets te verwijten. Het pand heeft hij inderdaad voor een hele lage prijs kunnen kopen, maar dat lag aan incompetentie bij de verkopende partij.quote:Op zaterdag 31 december 2016 02:27 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
En geen al te eerlijke
De zaken van Selçuk Öztürk
https://www.nrc.nl/nieuws(...)urk-2710952-a1507157
twitter:Denk_NL twitterde op dinsdag 13-09-2016 om 14:35:22Islam verbiedt orgaandonatie en terecht. Wel is het toegestaan als moslim een orgaan te ontvangen als je leven bedrijgt wordt. #donorwet reageer retweet
Dat is een nepaccount.quote:Op zaterdag 31 december 2016 18:37 schreef 0906 het volgende:
twitter:Denk_NL twitterde op dinsdag 13-09-2016 om 14:35:22Islam verbiedt orgaandonatie en terecht. Wel is het toegestaan als moslim een orgaan te ontvangen als je leven bedrijgt wordt. #donorwet reageer retweet
Heel interessant allemaal, bedankt voor het delen van je visie.quote:Op vrijdag 30 december 2016 08:24 schreef Bilge het volgende:
[..]
Bedankt dat je ons een blik gunt van de wereld vanachter jouw orientalistische bril. Voor zover je geïnteresseerd bent in een rationele bril:
(...)
Opkomstcijfers onder allochtonen zijn inderdaad bedroevend laag vaak. Het landelijk percentage voor de Tweede Kamer was de laatste keren iets van 73 procent geloof ik. Maar onder allochtonen gaat echt geen 73 procent van de kiesgerechtigden stemmen. Met de helft mag DENK al blij zijn.quote:Op zondag 1 januari 2017 12:16 schreef Homey het volgende:
Veel turken en Marokkanen leven in een zichzelf gekeerde paralelle samenleving, die doen niet echt mee met de samenleving. Waaronder stemmen. DENK kan max 2 zetels pakken.
SGP leider praatte zeer vaag. De ene keer wilde hij alleen de radicale weg hebben de andere keer gewoon alle moslims (stond onder andere in z'n manifest).quote:Op woensdag 1 februari 2017 00:20 schreef Morendo het volgende:
Hoe deed hij het? Debat met Van der Staaij? Dat moet laatstgenoemde normaal gesproken gewonnen hebben.
Staaij was tergend. Ik kreeg gewoon sympathie voor die denkturk. Best eng.quote:Op woensdag 1 februari 2017 00:20 schreef Morendo het volgende:
Hoe deed hij het? Debat met Van der Staaij? Dat moet laatstgenoemde normaal gesproken gewonnen hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |