SPOILER: VoorverkiezingenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Poll: Op welke kandidaat zou jij stemmen?
• Donald Trump
• Hillary Clinton
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
Poll: Op welke kandidaat zou jij stemmen?
• Donald Trump
• Hillary Clinton
• Gary Johnson
• Jill Stein
Tussenstand:
Ook een poll maken? Klik hier
OP met dank aan Odaiba en polls met dank aan Martijnde3de.
Game on..
Of het is gewoonweg waar wat er staat.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:36 schreef Refragmental het volgende:
Dit is trouwens ook wel een mooie.
[ afbeelding ]
Heel duidelijk de invloed van CTR te zien. Een volledige subreddit, vroeger 1 van de grotere zelfs, is helemaal overgenomen door de betaalde "shills", zelfs op moderator niveau.
Een normale forum heeft een veel eerlijkere mix tussen anti trump en anti clinton, en die mix is op r/politics niet te vinden.
En het is algemeen bekend dat Clinton geen grote online aanwezigheid heeft (zelfs niet in het echt, getuige de opkomst van haar rallies), dit maakt deze situatie des te dubieuzer.
Als politiek forum moeten wij hier toch faliekant tegen zijn? Deze inmenging van het grote geld om zo een bepaalde onwerkelijke narrative te creëren.
Welnee, Hillary zelf zit er hoogstpersoonlijk de hele tijd te posten, om 3 uur 's nachts, die is namelijk overal de schuld van,quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:55 schreef arie_bc het volgende:
[..]
Of het is gewoonweg waar wat er staat.
En zijn bovendien het merendeel van de mensen (en journalisten) tegen Trump.
Wat je voor het gemak even vergeet is dat het een vrij dramatische week voor Trump was. Slecht debat, kleutertweets, tax returns, enzovoort. Er waren ook gewoon periodes waarin Clinton veel meer negatief in het nieuws was, net voor het debat bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:36 schreef Refragmental het volgende:
Dit is trouwens ook wel een mooie.
[ afbeelding ]
Heel duidelijk de invloed van CTR te zien. Een volledige subreddit, vroeger 1 van de grotere zelfs, is helemaal overgenomen door de betaalde "shills", zelfs op moderator niveau.
Een normale forum heeft een veel eerlijkere mix tussen anti trump en anti clinton, en die mix is op r/politics niet te vinden.
En het is algemeen bekend dat Clinton geen grote online aanwezigheid heeft (zelfs niet in het echt, getuige de opkomst van haar rallies), dit maakt deze situatie des te dubieuzer.
Als politiek forum moeten wij hier toch faliekant tegen zijn? Deze inmenging van het grote geld om zo een bepaalde onwerkelijke narrative te creëren.
quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:13 schreef Zith het volgende:
Assange hint erop dat dit vandaag niet grote leak zal worden.
Ah, de écht 'Groote Onthuling' houden ze nog héél eventjes vast en uiteindelijk zal het écht heus een enorme Klapper worden en zal Clinton absoluut volledig klaar zijn, als die 'Groote Onthulling' eindelijk ge-openbaart wordt ...quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:13 schreef Zith het volgende:
Assange hint erop dat dit vandaag niet grote leak zal worden.
Ach, hij heeft op inhoud nog nooit teleurgesteld voor mij. Al had ik toch liever die leaks nu gehadquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:20 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hij is toch ook niet meer serieus te nemen? Tjongejonge.
https://www.wired.com/201(...)t-moral-high-ground/
Ik meen me te herinneren dat hij jaren geleden ook met veel bombarie aankondigde met grote onthullingen over een Amerikaanse bank te komen die enorme gevolgen zouden hebben. Ik kan me niet herinneren dat er vervolgens ook daadwerkelijk belangrijke berichten volgden.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:24 schreef Zith het volgende:
[..]
Ach, hij heeft op inhoud nog nooit teleurgesteld voor mij. Al had ik toch liever die leaks nu gehad
Wikileaks werkt alleen als het duidelijk zorgvuldig, onafhankelijk en neutraal is. Dat heeft Assange zelf kapot gemaakt met zijn arrogantie en partijdige opmerkingen en zijn gedweep met russische staatstelevisie.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:24 schreef Zith het volgende:
[..]
Ach, hij heeft op inhoud nog nooit teleurgesteld voor mij. Al had ik toch liever die leaks nu gehad
Toen de Panama Papers gepubliceert werden, (wat niet via Wikileaks gebeurde) en hier van een aantal Putin vertrouwenspersonen financiele zwartgeldrekeningen bekend werden (evenals politici van de EU, bv Neelie smit-Kroes) begon het Wikileaks twitteraccount te beweren dat de Panama-papers een amerikaanse 'setup' waren gericht tegen Putin...quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:30 schreef Ulx het volgende:
Dan komt vanzelf de vraag: Wat houden ze zelf achter? Hoe betrouwbaar is wikileaks nog?
Zoals meneer al een paar maanden doet dus. Kunnen we er dan nu over stoppen?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:13 schreef Zith het volgende:
Assange hint erop dat dit vandaag niet grote leak zal worden.
Omwille van deze ene mogelijke valstrik van de USA? Ik houd nog een slag om de arm omdat de lokatie van de betrokken witwassers over wie gelekt kon worden ook van invloed kan zijn op de oververtegenwoordiging van mensen uit bepaalde delen van de wereld.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:45 schreef RM-rf het volgende:
Toen de Panama Papers gepubliceert werden, (wat niet via Wikileaks gebeurde) en hier van een aantal Putin vertrouwenspersonen financiele zwartgeldrekeningen bekend werden (evenals politici van de EU, bv Neelie smit-Kroes) begon het Wikileaks twitteraccount te beweren dat de Panama-papers een amerikaanse 'setup' waren gericht tegen Putin...
Het is jammer, maar volgens mij is wikileaks behoorljk ver onder russische regeringsinvloed gekomen en weing objectief meer...
Snowden lekte niet naar wikileaks.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:30 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Denk bijvoorbeeld aan het feit dat burgers nu weten dat overheden zonder de burgers te informeren op grote schaal zijn gaan spioneren
Of misschien hebben deze deze constante grandioze beloften met financiën te maken?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:19 schreef Hexagon het volgende:
Ik denk dat er niks bijzonders is en Assange Clinton probeert te stangen
De eerdere onthullingen over de DNC zijn ook niet echt boeiend te noemen. Het maakt vooral duidelijk dat topbestuurders ook menselijk gedrag vertonen.
Yep, maar de diplo-cables leak bevatte wel orders (toen Hillary minister van BUZA was) om o.a. UN diplomaten af te luisten en vingerafdrukken + DNA van ze (waaronder Ban Ki-moon) te verzamelen.quote:
Wat een bizarre spinsels!quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 10:59 schreef Zith het volgende:
Als er op reddit politics 55% voor hillary zijn en 45% voor Trump, dan betekent dat niet dat 45% van de topics pro-Trump zullen zijn, maar dat bijna 100% pro-Hillary is. Gewoon omdat er meer geupvote zal worden op pro-Hillary topics en meer gedownvote op pro-Trump topics.
Net zoals, als 55% van de stemmers voor Hillary is dat niet betekent dat Trump 45% kans heeft om president te worden, maar bijna 0%.
/r/Politics is inderdaad geen unbiased subreddit, en ja, er is weinig ruimte voor anti-Hillary (omdat die meer downvotes dan upvotes zal krijgen). En Ja, CTR bestaat en die zijn er ook actief, maar het hoeft niet per se zo te zijn dat het helemaal door CTR is overgenomen.
Beweer je nu dat jij dit allemaal vrijwillig plaatst?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:48 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Ik zou benieuwd zijn naar julkie reacties als Trump 100 mensen betaald om constant in dit top pro trump en anti clinton crap te posten
CTR heeft alles met de verkiezingen van doen.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:04 schreef Euribob het volgende:
Bespreek Reddit maar gewoon op Reddit heren, het heeft met de Amerikaanse verkiezingen weinig van doen.
quote:One hundred and fifty years after the Thirteenth Amendment abolished slavery in the United States, the nation’s first black president paid tribute to “a century and a half of freedom—not simply for former slaves, but for all of us.” It sounds innocuous enough till you start listening to the very different kinds of political rhetoric around us. All of us are not free, insists the Black Lives Matter movement, when “the afterlife of slavery” endures in police brutality and mass incarceration. All of us are not free, says the Occupy movement, when student loans impose “debt slavery” on the middle and working classes. All of us are not free, protests the Tea Party, when “slavery” lurks within big government. Social Security? “A form of modern, twenty-first-century slavery,” says Florida congressman Allen West. The national debt? “It’s going to be like slavery when that note is due,” says Sarah Palin. Obamacare? “Worse than slavery,” says Ben Carson. Black, white, left, right—all of us, it seems, can be enslaved now.
LOLquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:59 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Beweer je nu dat jij dit allemaal vrijwillig plaatst?
CTR is geen complot maar bestaat echt en heeft intussen minimaal 7mil gekregen van clinton om online invloed uit te oefenen. Serieus de onkunde van sommige mensen hier om ook maar een beetje de ontwikkelingen te volgenquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:05 schreef Chewie het volgende:
Best wel grappig al die boze complottheorieen van boze mannetjes om het falen van hun held te verklaren.
Ik krijg in dit topic altijd het idee dat hij dit wel doet. Er is hier een bepaalde user altijd wanhopig op zoek naar positief nieuws over Trump, er lopen mensen rond die alles wat Trump doet geweldig en briljant vinden, enzovoort.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 12:49 schreef Falco het volgende:
Ik zou het wel een slimme zet vinden van Trump als ie dat deed. Beetje dom dat ie het niet doet, maar ja dat is ook inherent.
Waarom voel je je dan aangesproken?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:11 schreef Refragmental het volgende:
[..]
CTR is geen complot maar bestaat echt en heeft intussen minimaal 7mil gekregen van clinton om online invloed uit te oefenen. Serieus de onkunde van sommige mensen hier om ook maar een beetje de ontwikkelingen te volgen
En nee, ben geen trumpfan en hij is geen held.
/r/carequote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:11 schreef Refragmental het volgende:
[..]
CTR is geen complot maar bestaat echt en heeft intussen minimaal 7mil gekregen van clinton om online invloed uit te oefenen. Serieus de onkunde van sommige mensen hier om ook maar een beetje de ontwikkelingen te volgen
En nee, ben geen trumpfan en hij is geen held.
En vergeet niet dat 50 Shades of Grey ook populair is.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:09 schreef Maxerazzi het volgende:
Voor wie er wat tijd over heeft: ik zag een best interessant artikel langskomen bij de New York Review of Books over de betekenis van freedom en slavery in de VS. Zowel de historische context als hoe - warrig - de begrippen nu worden gebruikt.
[..]
Hey, wanneer beantwoird jij nou eens vragen die aan je gesteld worden ipv alleen debiel te trollen.quote:
Oh je bericht ging niet over mijn posts? Over welke posts had je het dan?quote:
Daar is het standaard Clinton riedeltje weer... "ja maar Trump, bla bla bla"quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:19 schreef Falco het volgende:
Trump is zo rijk, zo slim en zo goed als zakenman. Waarom besteedt hij dan niet minimaal het tienvoudige van Clinton, 70miljoen, om zo de online invloed te vergroten?
quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:19 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Oh je bericht ging niet over mijn posts? Over welke posts had je het dan?
Moet je natuurlijk wel durven toegeven dat ie stiekem toch wel over mijn posts ging, en dat deze reactie van je nu eigenlijk onzin is
Omdat hij het natuurlijk wel is. Maar als hij dat toegeeft dan kan hij zichzelf niet meer wijs maken dat hij een "onafhankelijke kritische blik" heeft.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:22 schreef Chewie het volgende:
[..]op je hoofd gevallen als baby?
En waarom verdedig je die clown zo en waarom voel je je zo aangevallen door negatieve opmerkingen over die narcistische clown als het je held niet is?
Wat mij betreft zijn ze beiden totaal niet geschikt.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:21 schreef Chewie het volgende:
Dat Clinton niet erg geschikt is mag wel duidelijk zijn
Maar wat heeft Trump gepresteerd wat hem geschikt zou maken in de afgelopen decennia? Geld verdienen aan faillissementen lijken me nu niet echt positief voor een presidentskandidaat.
En hoe die clown met de "gewone man" omgaat is nu ook niet echt netjes te noemen, is wel een aardige docu over met betrekking tot zijn plannen voor een golfbaan in Schotland.
inderdaad een interessante analysequote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:13 schreef Monolith het volgende:
Nog wel een aardige analyse van de pre- en postdebatpolls in swing states van FiveThirtyEight:
http://fivethirtyeight.co(...)llary-clintons-lead/
Waarom nou weer op de persoon?quote:
Zie eerdere post. Ik voel me verre van aangevallen wanneer men trump aanvalt. Ik stoor me er echter wel aan dat er constant met 2 maten wordt gemeten. En ook dat men niks over clinton kan zeggen zonder "ja maar trump..."quote:En waarom verdedig je die clown zo en waarom voel je je zo aangevallen door negatieve opmerkingen over die narcistische clown als het je held niet is?
Ik ben niet gediend van deze ongefundeerde persoonlijke aanval. Mod onwaardig.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:24 schreef Euribob het volgende:
[..]
Omdat hij het natuurlijk wel is. Maar als hij dat toegeeft dan kan hij zichzelf niet meer wijs maken dat hij een "onafhankelijke kritische blik" heeft.
Het is ook niet echt handig dat het enige alternatief Trump is, die sowieso een ramp squote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:32 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Waarom nou weer op de persoon?
En waarom niet mij simpele ja/nee vraag beantwoorden. Had jou post wel of niet betrekking op mijn posts?
[..]
Zie eerdere post. Ik voel me verre van aangevallen wanneer men trump aanvalt. Ik stoor me er echter wel aan dat er constant met 2 maten wordt gemeten. En ook dat men niks over clinton kan zeggen zonder "ja maar trump..."
Leuk en aardig. Maar wij wonen hier bijna allemaal in nederland en hoeven niet te kiezen. We mogen genadeloos kritisch zijn naar alle kandidaten toe en hoeven niet mee te doen aan het lesser of two evils spelletje.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:40 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het is ook niet echt handig dat het enige alternatief Trump is, die sowieso een ramp s
Ja sorry hoor maar dat zijn helaas deze verkiezingen, de andere 2 kandidaten maken jammer genoeg geen enkele kans dus is de keus tussen 2 kwaden en dan is Clinton wat mij betreft de minst kwade.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:32 schreef Refragmental het volgende:
Zie eerdere post. Ik voel me verre van aangevallen wanneer men trump aanvalt. Ik stoor me er echter wel aan dat er constant met 2 maten wordt gemeten. En ook dat men niks over clinton kan zeggen zonder "ja maar trump..."
Het is ook weer niet echt heel opvallend. Eigenlijk is het een beetje een shift die je al langer ziet. Staten als NC hebben een wat veranderende demografie waardoor ze meer richting de Democraten schuiven, zie bijvoorbeeld dit verhaal. Ohio is weer wat blanker en de demografische groep waar Trump het hoofdzakelijk van moet hebben zijn er wat sterker vertegenwoordigd.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:28 schreef RM-rf het volgende:
[..]
inderdaad een interessante analyse
de surge van Clinton in Colorado en zeker North-Carolina is erg opvallend (Als NC 'valt' denk ik dat het voor Trump absoluut voorbij is, die staat wist zelfs Romney in 2012 te winnen voor de GOP... tevens is het voor de GOP erg lullig aangezien er ook een doorslaggevend spannende Senaatsrace loopt die de Republikeinen ook hard nodig hebben.
Wel reuze interssant dat kennelijk in Ohio Trump juist ook in post-debat polls niet lijkt te verliezen, exact dezelfde score (en wint in een belangrijkse battlegroundstate, die Obama juist in 2012 wel won) nog haalt als voor het debat..
waarom dus? Je kunt prima stemmen op de groenen of de libertariers als je deze beter vindt. Die ene stem maakt voor het eindresultaat toch niet uit.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:52 schreef Chewie het volgende:
de andere 2 kandidaten maken jammer genoeg geen enkele kans dus is de keus tussen 2 kwaden
Daarom dus, het maakt voor het eindresultaat niet uit omdat die 2 geen schijn van kans maken.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:57 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
waarom dus? Je kunt prima stemmen op de groenen of de libertariers als je deze beter vindt. Die ene stem maakt voor het eindresultaat toch niet uit.
Maakt voor de einduitslag niet uit op wie je stemt, jouw stem gaat de doorslag echt niet geven. Dus waarom zou je je wijsmaken dat je moet kiezen tussen 2 kwaden?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 14:02 schreef Chewie het volgende:
[..]
Daarom dus, het maakt voor het eindresultaat niet uit omdat die 2 geen schijn van kans maken.
Omdat dit nu eenmaal de realiteit is van deze verkiezingen en hoe kom je er bij dat het om mijn keus zou gaan? In de VS is er nu eenmaal sprake van een twee partijen stelsel en voor de discussie hier op een Nederlands forum gaat het eigenlijk ook alleen maar over die 2 kwaden.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 14:11 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Maakt voor de einduitslag niet uit op wie je stemt, jouw stem gaat de doorslag echt niet geven. Dus waarom zou je je wijsmaken dat je moet kiezen tussen 2 kwaden?
Waarom zou hij dat doen? Hij heeft de primaries op zijn sloffen gewonnen met minimale uitgaven tegen kandidaten die door superpacs/miljardairs gepushed werden met gigantische campagne uitgaven. En nu blijft hij ook redelijk dichtbij, ondanks de zogenaamde nevertrumpers en de honderden anti-artikelen iedere dag weer.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:19 schreef Falco het volgende:
Trump is zo rijk, zo slim en zo goed als zakenman. Waarom besteedt hij dan niet minimaal het tienvoudige van Clinton, 70miljoen, om zo de online invloed te vergroten?
Iedereen maakt voor zichzelf de keuze op wie te stemmen, niet voor anderen. En het feit dat er meer dan 2 kandidaten zijn geeft al aan dat het 'kiezen uit 2 kwaden' onzin is. Dat ze weinig kans maken doet verder niet ter zake.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 14:15 schreef Chewie het volgende:
[..]
Omdat dit nu eenmaal de realiteit is van deze verkiezingen en hoe kom je er bij dat het om mijn keus zou gaan? In de VS is er nu eenmaal sprake van een twee partijen stelsel en voor de discussie hier op een Nederlands forum gaat het eigenlijk ook alleen maar over die 2 kwaden.
De komende weken (tot verkiezingsdag) zal er steeds info onthuld worden? Is dat het plan? Ik hoorde: 1 miljoen documenten m.b.t. de US election en 3 overheden.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 11:13 schreef Zith het volgende:
Assange hint erop dat dit vandaag niet grote leak zal worden.
Linkje naar die confrontatie en waar dat over ging?quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 14:26 schreef antiderivative het volgende:
[..]
De komende weken (tot verkiezingsdag) zal er steeds info onthuld worden? Is dat het plan? Ik hoorde: 1 miljoen documenten m.b.t. de US election en 3 overheden.
Het is altijd gevaarlijk om aan te kondigen dat iets heel groots zal zijn, maar qua inhoud heeft ie tot nu toe altijd wel geleverd. Het was een mooie dag toen Morning Joe (MSNBC) en Jake Tapper (CNN) live werden geconfronteerd met die emails waarin ze genoemd werden
Ik vind het prima. Trump zou het ook moeten doenquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 13:21 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Daar is het standaard Clinton riedeltje weer... "ja maar Trump, bla bla bla"
Rechtstreekse vraag aan jou Falco, laten we het tenslote inhoudelijk en ontopic houden, wat vindt jij van CTR?
doettie ook, maar enkel tussen 3:00 AM en 5:20 AM ... terwijl dat wijf van Bill vals speelt en het stiekem andere laat doenquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 14:30 schreef Falco het volgende:
[..]
Ik vind het prima. Trump zou het ook moeten doen
En al zouden ze winnen, de VS kent een heel ander politiek stelsel dan Nederland. Kijk even naar de zetels die de Groenen en libertariërs op alle niveau's hebben, respectievelijk 0 en 4 van de in totaal pakweg 8200 te vergeven posities. Een president van zo'n partij kan enkel een beetje veto's uitspreken tegen beslissingen van het congres.quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 14:02 schreef Chewie het volgende:
[..]
Daarom dus, het maakt voor het eindresultaat niet uit omdat die 2 geen schijn van kans maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |