Wanneer in de afgelopen 30 jaar was ze daar verantwoordelijk voor?quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:41 schreef Poepz0r het volgende:
Ik mag toch hopen dat niemand Clinton gelooft. Ze gaat 10 miljoen banen fixen, maar de afgelopen 30 jaar deed ze dat niet![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vrees dat er veel mensen die stemmen in dat land er met 2 poten intrappen , Hillary maakt het te ingewikkeld.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:39 schreef KoosVogels het volgende:
Hoe heeft die Trump ooit de Republikeinse primaries kunnen winnen? Ik vind het maar een matig verhaal waar eenvoudig doorheen is te prikken. Het lukt die man ook niet om bij het onderwerp te blijven.
Ja, was ze min van buitenlandse zaken, senator (1 van de 100), first lady en lawyer. Is wat moeilijk dan hè.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:41 schreef Poepz0r het volgende:
Ik mag toch hopen dat niemand Clinton gelooft. Ze gaat 10 miljoen banen fixen, maar de afgelopen 30 jaar deed ze dat niet![]()
![]()
![]()
![]()
Wijn.quote:
Box!, of hoe dat ook heet.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:41 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Haha exact
Hoopte al (maar verwachtte niet) dat iemand hem zou herkennen!
Want ze was ook inde afgelopen 30 jaar aan de machtquote:Op dinsdag 27 september 2016 03:41 schreef Poepz0r het volgende:
Ik mag toch hopen dat niemand Clinton gelooft. Ze gaat 10 miljoen banen fixen, maar de afgelopen 30 jaar deed ze dat niet![]()
![]()
![]()
![]()
Ze had er in ieder geval invloed op. Als minister president kun je het ook niet alleen beslissen en dat zei Trump net ook. Ze gaf het in 30 jaar niet eens aan, nou geloofwaardigquote:Op dinsdag 27 september 2016 03:42 schreef Tweek het volgende:
[..]
Wanneer in de afgelopen 30 jaar was ze daar verantwoordelijk voor?
Joah, in het begin viel het mee. Nu is het weer Amerikaans.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:42 schreef KoosVogels het volgende:
Beide kandidaten zijn vooral bezig met elkaar aanvallen.
Beetje jammer. Maakt het debat niet boeiender.
Misschien heeft het meer te maken met Clinton die op een of andere manier erg gemaakt en irritant overkomt en compleet onbetrouwbaar.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:40 schreef Euribob het volgende:
[..]
Nouja, je ziet hier toch ook weer users over elkaar heen vallen om steun aan Trump te betuigen? Blijkbaar spreekt het aan bij een bepaalde groep.
Ook al ben je aan de macht dan nog kun je dat niet zomaar regelen + dat ze er niet eens over begon in 30 jaar tijd dus gewoon gelul om stemmen te roggelen.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:43 schreef L3gend het volgende:
[..]
Want ze was ook inde afgelopen 30 jaar aan de macht
Weer? Nog steeds.quote:
Hij zegt toch veel zinnige dingen over de economie?quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:43 schreef heywoodu het volgende:
Dit is eigenlijk alles wat Trump doet:
Lijkt mij wel vrij helder dat iemand die 700 miljoen per jaar verdient een betere Hans Worst voor je land is dan een volgertje/neukertje van een ex-president.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:44 schreef Mike het volgende:
Clinton moet gewoon zeggen dat het feit dat de wegen en bruggen zo slecht zijn, komt omdat de partij van Trump investeringen daarin al 8 jaar tegenhoudt.
Ik vond dat zij beter was in het laatste deel over emails vs taxesquote:Op dinsdag 27 september 2016 03:44 schreef Kaas- het volgende:
Deel 1 was voor Trump.
Op naar deel 2 nu.
Weer.quote:
Deze man is eng.. moet je ook niet willen..quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:45 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Lijkt mij wel vrij helder dat iemand die 700 miljoen per jaar verdient een betere Hans Worst voor je land is dan een volgertje/neukertje van een ex-president.
Jamaicaans/Engels-Indiase akomst.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:45 schreef ludovico het volgende:
Tis maar goed dat hij donker is die man.
Clinton is ook eng. Geilt op macht en is ook niet te vertrouwen, toch geloof ik Trump meer als mens dan die poppenkast van een Clinton.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:45 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Deze man is eng.. moet je ook niet willen..
Waar uit blijkt dat hij dat verdient, met de erfenis van ze pa heeft hij verlies geleden vergeleken met het gewoon in aandelen steken. Slechte zakenman.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:45 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Lijkt mij wel vrij helder dat iemand die 700 miljoen per jaar verdient een betere Hans Worst voor je land is dan een volgertje/neukertje van een ex-president.
Nee Hillary "Cyberdyne" Clinton komt sympathiek overquote:Op dinsdag 27 september 2016 03:45 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Deze man is eng.. moet je ook niet willen..
Haha.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:45 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Lijkt mij wel vrij helder dat iemand die 700 miljoen per jaar verdient een betere Hans Worst voor je land is dan een volgertje/neukertje van een ex-president.
Bedankt voor de verdieping, en hoe lang is hij?quote:
Volgens mij bij elkaar meer dan in de rest van de wereld.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:46 schreef ludovico het volgende:
0.8% van de Amerikanen zit opgesloten in een gevangenis.
Maar nog redelijk slim as said tis sowieso kiezen tussen twee kwade..quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:46 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Clinton is ook eng. Geilt op macht en is ook niet te vertrouwen, toch geloof ik Trump meer als mens dan die poppenkast van een Clinton.
6"1, 57 jaar.quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:46 schreef ludovico het volgende:
[..]
Bedankt voor de verdieping, en hoe lang is hij?
Trump is ook niet dom. Weet precies te verwoorden wat men wil horen, noem het domquote:Op dinsdag 27 september 2016 03:46 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Maar nog redelijk slim as said tis sowieso kiezen tussen twee kwade..
Ik word misselijk van Clinton met haar SAMEN MOETEN WE HET DOEN!quote:Op dinsdag 27 september 2016 03:46 schreef oompaloompa het volgende:
Hoop dat ze het verder trekt dan alleen police violence en guns, essentie van het probleem ligt veel globaler in racial inequality en alle gevolgen van dien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |