Welquote:Op vrijdag 23 september 2016 23:41 schreef DO2 het volgende:
Is ie nu wel of niet gereekst? Heb echt geen idee...
Maar hoeveel albums zijn er gemaakt ten opzichte van films?quote:Op vrijdag 23 september 2016 23:14 schreef Beregd het volgende:
Alweer de vgl met netflix, LR
Ik heb het even opgezocht. In NL staan 1.675 films op netflix, op spotify staan meer dan 3 mio albums.
Als ik de laatste schattingen mag geloven komen er ruim 10.000 films per jaar uit. Daar zit uiteraard wel on-tieg-lijk veel zooi tussen wat nauwelijks mag doorgaan voor n film, maar toch... Dat betekent dus zo'n 30 per dag. Kortom: het is onmogelijk om ze allemaal te zien.quote:Op vrijdag 23 september 2016 23:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Maar hoeveel albums zijn er gemaakt ten opzichte van films?
Lijkt me niet eens zo onwaarschijnlijk dat er 2000 albums per film worden uitgebracht.
Nou..?quote:Op zaterdag 24 september 2016 00:19 schreef DO2 het volgende:
Weten jullie trouwens wat het beste is aan Die Antwoord?
Die artiest maakt toch een product en biedt dat te koop aanquote:Ik download ook niet wat die artiest te koop zet. Of denk je soms dat ik in een kamer vol met gedownloade LP's zit
quote:Op vrijdag 23 september 2016 23:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Maar hoeveel albums zijn er gemaakt ten opzichte van films?
Lijkt me niet eens zo onwaarschijnlijk dat er 2000 albums per film worden uitgebracht.
quote:Op zaterdag 24 september 2016 00:19 schreef DO2 het volgende:
Weten jullie trouwens wat het beste is aan Die Antwoord?
Ja hier ook zeg. Wat lekker zegquote:Op vrijdag 23 september 2016 23:49 schreef DO2 het volgende:
Valt niet tegen, dan.
- Album ( zie TT ) klinkt veelbelovend op het eerste gehoor, trouwens.
Wat loop je nou dom te doen? Jouw ervaring zegt zeer weinig over wat feitelijk is. Wat is volgens jou de grote meerderheid 51%, 70%, 90%? Mijn ervaring die ongeveer even betrouwbaar is als de jouwe leert juist dat als je Spotify gebruikt een groot gedeelte van de muziek die je wilt horen er niet opstaat. Probeer maar een keer Keep It Like A Secret te vinden van Built To Spill. Of dat bij oude muziek vaker voorkomt dan bij nieuwe muziek weet ik niet, ik vind het moeilijk in te schatten en heb weinig zin om een urenlang onderzoek te doen naar hoe falend Spotify precies is. Dat ze in de buurt van de 50% komen wil ik nog wel geloven maar om dat de overgrote meerderheid te noemen lijkt me zwaar overdreven.quote:Op zaterdag 24 september 2016 06:59 schreef Beregd het volgende:
[..]
Je kan anders blijven het daglicht ontkennen. De ervaring leert dat van alle nieuwe releases de grote meerderheid op spotify komen, wat bij netflix totaal niet het geval is
Mwah, volgens mij heb ik niet een heel gemiddelde muzieksmaak, maar ik schat dat 90% van de muziek die ik op fysieke geluidsdragers heb wel op Spotify staat.quote:Op zaterdag 24 september 2016 14:30 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat loop je nou dom te doen? Jouw ervaring zegt zeer weinig over wat feitelijk is. Wat is volgens jou de grote meerderheid 51%, 70%, 90%? Mijn ervaring die ongeveer even betrouwbaar is als de jouwe leert juist dat als je Spotify gebruikt een groot gedeelte van de muziek die je wilt horen er niet opstaat. Probeer maar een keer Keep It Like A Secret te vinden van Built To Spill. Of dat bij oude muziek vaker voorkomt dan bij nieuwe muziek weet ik niet, ik vind het moeilijk in te schatten en heb weinig zin om een urenlang onderzoek te doen naar hoe falend Spotify precies is. Dat ze in de buurt van de 50% komen wil ik nog wel geloven maar om dat de overgrote meerderheid te noemen lijkt me zwaar overdreven.
Als je me wilt overtuigen moet je opzoeken hoeveel muziek er uitkomt en hoeveel daarvan op Spotify beland. Of met een beter argument komen dan jouw anekdotische ervaring, vanzelfsprekend heb ik meer vertrouwen in mijn eigen ervaring dan die van een willekeurige internetvreemde.
Als ik van dit soort geweldige tracks zoek krijg ik bij spotify ook vaak 0 op het rekest. Echt doe mij maar youtube.
Vuig dit.quote:Op zaterdag 24 september 2016 16:36 schreef ranja het volgende:
Wie vroeg er laatst ook weer om de hoes van het jaar? La Femme - Mystere
[ afbeelding ]
Mooie hoesquote:Op zaterdag 24 september 2016 16:36 schreef ranja het volgende:
Wie vroeg er laatst ook weer om de hoes van het jaar? La Femme - Mystere
[ afbeelding ]
Ik zit dagelijks op spotify, jij nooit. Wiens ervaring is dan het meest betrouwbaar? Iedereen die een beetje mee bezig is weet dat netflix qua films helemaal niks is, en dat bijna elk nieuw album op spotify komt. Vorig jaar miste ik een tiental albums, en had er meer dan honderd geluisterd, dus 90% qua nieuwe releases komt wel in de buurt. Van oudere albums zijn er idd meer hiaten, en hoe verder terug, hoe meer er missen. Maar ook daar merk je af en toe een inhazlbeweging.quote:Op zaterdag 24 september 2016 14:30 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat loop je nou dom te doen? Jouw ervaring zegt zeer weinig over wat feitelijk is. Wat is volgens jou de grote meerderheid 51%, 70%, 90%? Mijn ervaring die ongeveer even betrouwbaar is als de jouwe leert juist dat als je Spotify gebruikt een groot gedeelte van de muziek die je wilt horen er niet opstaat. Probeer maar een keer Keep It Like A Secret te vinden van Built To Spill. Of dat bij oude muziek vaker voorkomt dan bij nieuwe muziek weet ik niet, ik vind het moeilijk in te schatten en heb weinig zin om een urenlang onderzoek te doen naar hoe falend Spotify precies is.
quote:Op zondag 25 september 2016 14:06 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Mijn pa is zo'n groot fan van Olafur Arnalds dat hij bijna kaartjes had gekocht voor een feest met Kiasmos op ADE. Heb hem maar even op de tijd van het event gewezen. 22:00 - 8:00 ofzo en gezegd dat we beter naar Le Guess Who kunnen gaan
Oeh ben benieuwd, Straks luisterenquote:Op maandag 26 september 2016 07:55 schreef Maxerazzi het volgende:
Awesome. Godverdommese koning, die Jaar. Ik heb 'm nu een keertje of vijf geluisterd, denk ik, en hij blijft maar groeien en groeien. Staat geen zwakke broeder op in ieder geval.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
quote:Op zondag 25 september 2016 10:42 schreef N.i.c.k het volgende:
Had verwacht dat hier wel een discussie zou zijn losgebarsten over Starboy
Ooeh, goede tipquote:Op maandag 26 september 2016 10:18 schreef DO2 het volgende:
Mooi lijstje op P4K. Staat nog genoeg tussen wat ik niet ken.
Nieuwe plaat van The Weeknd. Titletrack is al te beluisteren.quote:
Ik zoeken op Youtube, is het enige wat ik vind 'reaction videos' van mensen die het nummer voor het eerst horen. Zuchtquote:Op maandag 26 september 2016 10:38 schreef DO2 het volgende:
[..]
Nieuwe plaat van The Weeknd. Titletrack is al te beluisteren.
quote:Op maandag 26 september 2016 10:42 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Ik zoeken op Youtube, is het enige wat ik vind 'reaction videos' van mensen die het nummer voor het eerst horen. Zucht![]()
Op Spotify staat ie gelukkig wel
Ja, die 'reactievideo's' zijn echt te sneu voor woorden:quote:Op maandag 26 september 2016 10:42 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Ik zoeken op Youtube, is het enige wat ik vind 'reaction videos' van mensen die het nummer voor het eerst horen. Zucht![]()
Op Spotify staat ie gelukkig wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |