http://www.dvhn.nl/gronin(...)mannen-21489180.htmlquote:Een 18-jarige amazone uit Oude Pekela is woensdagmiddag in Zuidwending door zeven mannen belaagd terwijl ze aan het paardrijden was. In Pekela en Veendam is daardoor grote onrust ontstaan.
‘Gigantisch bang geweest’
De zeven mannen probeerden haar woensdagmiddag van haar pony te trekken. Het meisje uit Oude Pekela kon ontkomen en is ongedeerd. ,,Ik ben gigantisch bang geweest.’’
De vrouw reed woensdagmiddag rond kwart voor 3 met haar pony in Zuidwending, een plaatsje ingeklemd tussen Pekela en Veendam. Volgens haar volgde een getinte man haar met de fiets. ,,Ik voelde me heel ongemakkelijk. Ik heb drie langsfietsende kinderen gevraagd om samen met mij de weg te vervolgen. Even verderop doken zes andere mannen uit de bossen. Stop, stop, stop riepen ze in het Engels. De kinderen zijn toen gevlucht’’, vertelt de vrouw. Volgens haar probeerden de zeven mannen haar van de pony te trekken. ,,Mijn pony steigerde en heeft een van hen nog een flinke trap verkocht. Daar schrokken ze van en gelukkig kon ik wegkomen en naar een erf vluchten.’’ Daar is ze opgevangen door een man en een vrouw in Zuidwending. ,,Ik heb toen in paniek mijn zus gebeld.’’
Asielzoekers
Het meisje heeft een verklaring afgelegd bij de politie. Zowel de politie als de gemeente Pekela nemen het incident zeer serieus, laat burgemeester Jaap Kuin weten. De vrouw vermoedt dat ze is belaagd door vluchtelingen. ,,De mannen hadden een donkere huidskleur en spraken geen Nederlands.’’
Volgens Kuin is nog niet bekend wie de daders zijn, maar het lijkt om asielzoekers te gaan.
Een pony. Geen paard.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:33 schreef hugecooll het volgende:
Iemand die een trap van een paard heeft gekregen, zal toch niet zo moeilijk te vinden zijn in een AZC
De geneugten der multiculturele droom als een nachtmerrie bestempelenquote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:28 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
http://www.dvhn.nl/gronin(...)mannen-21489180.html
http://www.prachtigpekela(...)d-door-Irakezen.html
https://www.powned.tv/art(...)onymeisje-bij-pekela
Wat een nachtmerrie.
Gelukkig wordt het incident serieus genomen. Hopelijk gaan de daders snel opgespoord worden zodat de meneertjes uitgelegd kan worden dat we dat hier zo niet doen. Ondertussen: wees alert mensen. Wat zou er gebeurd zijn als de pony haar niet had gered? Als ze alleen met de fiets was?
Een pony is een paard. En daar wil je alsnog niet door getrapt worden.quote:
Precies dit. Ook een pony schopt je hardstikke dood als ' ie je verkeerd/goed raakt.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Een pony is een paard. En daar wil je alsnog niet door getrapt worden.
Get three coffins ready.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:01 schreef WammesWaggel het volgende:
7 mannen probeerden dus een paard te stelenClint Eastwood heeft voor dat vergrijp doden laten vallen
quote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:28 schreef frietenstamp het volgende:
Volgens haar probeerden de zeven mannen haar van de pony te trekken. ,,Mijn pony steigerde en heeft een van hen nog een flinke trap verkocht.
Haha wat stond er?quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:09 schreef Fok-it het volgende:
[ Bericht 100% gewijzigd door Fok-it op 09-07-2016 21:09 ]
Dat dit woordgrapje nog niet opgemerkt is. Ongelooflijkquote:
ehm sorry, maar we doen alleen sceptisch als moslims dingen beweren. Wat Nederlanders zeggen, nemen we gewoon klakkeloos aan, begrepen?quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:10 schreef The_Temp het volgende:
reemd verhaal. Eerst maar eens afwachten wat er van waar is.
Maar is dit geen racisme? En moeten we niet nog meer van dit soort gasten hiernaartoe halen? Is toch goed voor de economie? Zolang het een dochter is van een policor lach ik me kapot hahaha.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:28 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
http://www.dvhn.nl/gronin(...)mannen-21489180.html
http://www.prachtigpekela(...)d-door-Irakezen.html
https://www.powned.tv/art(...)onymeisje-bij-pekela
Wat een nachtmerrie.
Gelukkig wordt het incident serieus genomen. Hopelijk gaan de daders snel opgespoord worden zodat de meneertjes uitgelegd kan worden dat we dat hier zo niet doen. Ondertussen: wees alert mensen. Wat zou er gebeurd zijn als de pony haar niet had gered? Als ze alleen met de fiets was?
Geen geweldige bronnen nee.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
Maar nog veel vervelende voor die asielzoekers, die moeten weer surfen naar pornhub. Moeten we die meisjes niet verplichten zich beschikbaar te stellen voor dat soort gasten, staat ook in de koran volgens mij.quote:
Het prachtdorp Oude Pekela is niet zo heel erg bekend meer volgens mij.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
Bizar dat het niet opgepakt wordt. Is toch weer een nieuwe fase in ons landje aangebroken met dit "incident".quote:
Bizar ja. Ik denk dat de slinkse grote nieuws mediums het verborgen houden. Slinksquote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:18 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Bizar dat het niet opgepakt wordt. Is toch weer een nieuwe fase in ons landje aangebroken met dit "incident".
was bij Keulen ook zo. Landelijke media zwegen het dood, lokale rapporteerden het welquote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:18 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Bizar dat het niet opgepakt wordt. Is toch weer een nieuwe fase in ons landje aangebroken met dit "incident".
Laat es zienquote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:13 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Maar nog veel vervelende voor die asielzoekers, die moeten weer surfen naar pornhub. Moeten we die meisjes niet verplichten zich beschikbaar te stellen voor dat soort gasten, staat ook in de koran volgens mij.
Ja, en laatst was er nog een jongen die door een racist inelkaar was geslagen terwijl hij alleen maar een slokje bier wilde.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:21 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
was bij Keulen ook zo. Landelijke media zwegen het dood, lokale rapporteerden het wel
Dat weten we inmiddels wel dat jij het niet gelooft, jij zou het alleen geloven als het om een moslima ging bij wiens paard het hoofddoekje afgerukt was.quote:
Of ze hadden nog wat baklava over van het suikerfeest en wilden dat delen met het aardige meisje en haar trouwe viervoeterquote:Op zaterdag 9 juli 2016 22:02 schreef Oud_student het volgende:
Het is helemaal niet zeker dat ze de vrouw wilden verkrachten, misschien was ze onbekend met hun cultuur en hadden ze het voorzien op de pony, het beest voelde dat intuïtief aan en bood verzet
Vieze onderbuikracisten ook die kindjes op de fiets die vroegtijdig het angsthazenpad kozen.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 22:02 schreef Oud_student het volgende:
Het is helemaal niet zeker dat ze de vrouw wilden verkrachten, misschien was ze onbekend met hun cultuur en hadden ze het voorzien op de pony, het beest voelde dat intuïtief aan en bood verzet
Hmmmm. Dit is wel een té origineel verhaal om verzonnen te zijn. Op een pony.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
Precies dit, toen maar gestopt met lezen en afvragende of deze text niet gewoon gekopieerd is uit een of ander sprookjes boek in een vreemde taalquote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:49 schreef Hathor het volgende:
Stop stop stop zeiden ze in het Engels....dat vind ik een knappe conclusie, want laat dat In het Nederlands nou exact hetzelfde klinken.
Gewoon buitenlanders naar NL halen met een totaal andere cultuur, want die kunnen vast wel integreren in onze westerse cultuur met de normen en waarden die we hier kennenquote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:28 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
http://www.dvhn.nl/gronin(...)mannen-21489180.html
http://www.prachtigpekela(...)d-door-Irakezen.html
https://www.powned.tv/art(...)onymeisje-bij-pekela
Wat een nachtmerrie.
Gelukkig wordt het incident serieus genomen. Hopelijk gaan de daders snel opgespoord worden zodat de meneertjes uitgelegd kan worden dat we dat hier zo niet doen. Ondertussen: wees alert mensen. Wat zou er gebeurd zijn als de pony haar niet had gered? Als ze alleen met de fiets was?
Misschien hadden deze nog geen tijd gehad om de folder van het COA te lezen over hoe met onze meisjes om te gaan.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:12 schreef Syntix het volgende:
[..]
Gewoon buitenlanders naar NL halen met een totaal andere cultuur, want die kunnen vast wel integreren in onze westerse cultuur met de normen en waarden die we hier kennen
Het is Irakees Engels hè, misschien klinkt het dan weer heel andersquote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:28 schreef Eenskijken het volgende:
wij zeggen 'stop'. Engelsen zeggen ' stawp'. Dat verschil hoor je dus echt wel duidelijk.
quote:Stop, stop, stop riepen ze in het Engels
die kreeg een kopstootquote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:40 schreef Physsic het volgende:
Oude Pekela.. Is dat niet ook de plaats waar eerder een caissière was aangevallen?
En geen aangifte gedaan, omdat ze nog niet weten om wie het gaat...quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:41 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]x 999
Buiten dat is dit in Oude Pekela, dat dorp zit vol met tokkies. Waarschijnlijk zijn er verder ook geen getuigen en verkoopt deze dame bullshit.
Je kunt ook aangifte doen zonder dat je weet om wie het gaat.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:44 schreef Physsic het volgende:
[..]
En geen aangifte gedaan, omdat ze nog niet weten om wie het gaat...
Kansloos schijtvolk daar inderdaadquote:
I know. :pquote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:46 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Je kunt ook aangifte doen zonder dat je weet om wie het gaat.
Knap dat ze kon horen dat ze "Stop, stop, stop" in het Engels riepen.quote:Ik voelde me heel ongemakkelijk. Ik heb drie langsfietsende kinderen gevraagd om samen met mij de weg te vervolgen. Even verderop doken zes andere mannen uit de bossen. Stop, stop, stop riepen ze in het Engels. De kinderen zijn toen gevlucht’’
Ze zal waarschijnlijk een accent gehoord hebben.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:54 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Knap dat ze kon horen dat ze "Stop, stop, stop" in het Engels riepen.
Iets anders dan dat hunebedden taaltje van hun s foute boel natuurlijk.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:55 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ze zal waarschijnlijk een accent gehoord hebben.
Please stop?quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:54 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Knap dat ze kon horen dat ze "Stop, stop, stop" in het Engels riepen.
Ik weet het niet, ik ben nog nooit in Oude Pekela geweest.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:56 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Iets anders dan dat hunebedden taaltje van hun s foute boel natuurlijk.
Engels, staat er. Verder vind ik het maar een vaag verhaal.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:55 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ze zal waarschijnlijk een accent gehoord hebben.
Politie zal het wel weer afgeraden hebben. Tevens zullen ze het slachtoffer gedwongen hebben te twitteren dat asielzoekers allemaal liev zijn en irakeze verkrachters zelf ook slachtoffer zijn. Volgende stap is de kaffer stenigen wegens uitlokking c.q. overspel.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:46 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Je kunt ook aangifte doen zonder dat je weet om wie het gaat.
quote:Op zondag 10 juli 2016 00:01 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Politie zal het wel weer afgeraden hebben. Tevens zullen ze het slachtoffer gedwongen hebben te twitteren dat asielzoekers allemaal liev zijn en irakeze verkrachters zelf ook slachtoffer zijn. Volgende stap is de kaffer stenigen wegens uitlokking c.q. overspel.
en de pony wegens trappen.quote:Op zondag 10 juli 2016 00:01 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Politie zal het wel weer afgeraden hebben. Tevens zullen ze het slachtoffer gedwongen hebben te twitteren dat asielzoekers allemaal liev zijn en irakeze verkrachters zelf ook slachtoffer zijn. Volgende stap is de kaffer stenigen wegens uitlokking c.q. overspel.
Dat is zielig. Zij kunnen ook niet weten dat meisjes aanvallen hier een misdrijf is.quote:Op zondag 10 juli 2016 00:06 schreef Seamonkey- het volgende:
Ik vind het maar een vaag verhaal maar mocht het waar zijn dan moet je ze alle 7 direct het land uitkankeren.
Nee, ze moeten op cursus.quote:Op zondag 10 juli 2016 00:08 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dat is zielig. Zij kunnen ook niet weten dat meisjes aanvallen hier een misdrijf is.
Van dat SP-raadslid hoef je niets te verwachten.quote:Op zondag 10 juli 2016 00:06 schreef Seamonkey- het volgende:
Ik vind het maar een vaag verhaal maar mocht het waar zijn dan moet je ze alle 7 direct het land uitkankeren.
Uitleggen? Uitzetten zul je bedoelen. "Vluchtelingen" en migranten die de wet overtreden er gelijk uit trappen. Desnoods dumpen we ze op een onbewoond eiland waar ze goed kunnen nadenken over hun gedrag.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:28 schreef frietenstamp het volgende:
Hopelijk gaan de daders snel opgespoord worden zodat de meneertjes uitgelegd kan worden dat we dat hier zo niet doen.
Volgens de politie hebben ze (nog) niks strafbaars gedaan, dus dat kan lastig worden in dit geval..quote:Op zondag 10 juli 2016 01:38 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Uitleggen? Uitzetten zul je bedoelen. "Vluchtelingen" en migranten die de wet overtreden er gelijk uit trappen. Desnoods dumpen we ze op een onbewoond eiland waar ze goed kunnen nadenken over hun gedrag.
Maar als een Irakees het zegt klinkt het weer anders, in ieder geval niet zoals een Engelsman het zou zeggen.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:28 schreef Eenskijken het volgende:
wij zeggen 'stop'. Engelsen zeggen ' stawp'. Dat verschil hoor je dus echt wel duidelijk.
En dan heb je in het vervolg dus te maken met gewapende struikrovers.quote:Op zondag 10 juli 2016 01:55 schreef Peachbird het volgende:
En dit is waarom ze legaal wapenbezit moeten invoeren in dit land zodat je je kunt verdedigen tegen dit soort letterlijke struikrovers.
Zo'n pony erbij kan ook erg handig zijn.quote:Op zondag 10 juli 2016 01:55 schreef Peachbird het volgende:
En dit is waarom ze legaal wapenbezit moeten invoeren in dit land zodat je je kunt verdedigen tegen dit soort letterlijke struikrovers.
Dat heb je sowieso, maar dan hebben ze minder kans om succes te hebben.quote:Op zondag 10 juli 2016 02:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
En dan heb je in het vervolg dus te maken met gewapende struikrovers.
Het is dan ook enkel om de geweldaad van die pony dat dat meisje niet verkracht is. Geweld helpt dus wel degelijk als zelfprotectie. Niet iedereen kan een pony bij zich hebben maar een revolver moet toch moeten mogen.. alas...quote:Op zondag 10 juli 2016 02:21 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zo'n pony erbij kan ook erg handig zijn.
niet de enigequote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
Harstikke gezellig iedereen zo'n ding op zak en wanneer NL elftal wint allemaal in de lucht schieten.quote:Op zondag 10 juli 2016 02:25 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Het is dan ook enkel om de geweldaad van die pony dat dat meisje niet verkracht is. Geweld helpt dus wel degelijk als zelfprotectie. Niet iedereen kan een pony bij zich hebben maar een revolver moet toch moeten mogen.. alas...
Alsof asielzoekers correct en accentloos Engels kunnen pratenquote:Op zaterdag 9 juli 2016 23:28 schreef Eenskijken het volgende:
wij zeggen 'stop'. Engelsen zeggen ' stawp'. Dat verschil hoor je dus echt wel duidelijk.
quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
quote:Op zondag 10 juli 2016 07:00 schreef Loekie1 het volgende:
Ik zei toch dat dit fenomeen blijft als je dit soort gasten niet het land uitstuurt.
Want meisjes liegen nooit natuurlijkquote:Op zondag 10 juli 2016 07:48 schreef Loekie1 het volgende:
Meisjes horen thuis te zitten of onder begeleiding van broer op pad. En anders is ze vogelvrij. Dat hebben we snel ingevoerd in Nederland.
Dag vrijheid.
Daar staan ze wel om bekend ja.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:16 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Je denkt dat de burgemeester staat te liegen?
Volgens een bepaalde cultuur mag je kinderen trouwen...quote:Op zaterdag 9 juli 2016 22:29 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Vieze onderbuikracisten ook die kindjes op de fiets die vroegtijdig het angsthazenpad kozen.
De kinderen die tot op heden nog niet zijn gevonden....quote:Op zondag 10 juli 2016 08:35 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
[..]
Volgens een bepaalde cultuur mag je kinderen trouwen...
Wees blij dat de kinderen konden ontsnappen!
O nee?quote:Op zondag 10 juli 2016 08:37 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
De kinderen die tot op heden nog niet zijn gevonden....
Nee, waarschijnlijk komen die 7 asielzoekers + die kinderen alleen voor in haar natte droom waarin ze is verkracht door 7 Syriërs, vervolgens verzon ze de rest uit haar duim zodat de PVV weer kan schreeuwen dat alle asielzoekers het land uit moetenquote:
Nee hoor, ik heb grote twijfels bij dit verhaal.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
Ik hoop het voor je.quote:Op zondag 10 juli 2016 09:01 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Nee, waarschijnlijk komen die 7 asielzoekers + die kinderen alleen voor in haar natte droom waarin ze is verkracht door 7 Syriërs, vervolgens verzon ze de rest uit haar duim zodat de PVV weer kan schreeuwen dat alle asielzoekers het land uit moeten
Dat is de versie op marokko.nl ?quote:Op zondag 10 juli 2016 09:01 schreef Nerdslayer het volgende:
[..]
Nee, waarschijnlijk komen die 7 asielzoekers + die kinderen alleen voor in haar natte droom waarin ze is verkracht door 7 Syriërs, vervolgens verzon ze de rest uit haar duim zodat de PVV weer kan schreeuwen dat alle asielzoekers het land uit moeten
Nee, zeker niet. Ik heb zelf ook paarden en vind daarom het stuk dat die pony zou gaan steigeren en trappen naar die mannen vooral ongeloofwaardig. Dat zie je in films en in Black Beauty ja, in het echt maakt het die dieren echt niet veel uit wie er om hen heen staan en waarom.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
Je lijkt wel een karikatuur met je gegil en overmatig uitroeptekengebruik.quote:Op zondag 10 juli 2016 10:55 schreef juliusceasar het volgende:
De vrouw vermoedt dat ze is belaagd door vluchtelingen. ,,De mannen hadden een donkere huidskleur en spraken geen Nederlands.’’
Ik zou zeggen PVV stemmen in maart 2017!!!
Het was een pony, geen eenhoorn.quote:Op zondag 10 juli 2016 10:09 schreef Vluchteling het volgende:
Misschien wilden ze alleen haar pony hebben om daarmee naar Engeland te vliegen.
halt halt halt!quote:Op zondag 10 juli 2016 11:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh? En wat is dat dan in het Nederlands?
Hahahaquote:Op zondag 10 juli 2016 11:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh? En wat is dat dan in het Nederlands?
Bron?quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:16 schreef Physsic het volgende:
Oke, dus de beveiliger van het AZC heeft erkend dat hij 7 Irakese mannen heeft zien fietsen.
Dit ja. Klinkt als een verhaal van iemand met een rijke fantasie.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:10 schreef The_Temp het volgende:
Vreemd verhaal. Eerst maar eens afwachten wat er van waar is.
Die pony heeft slechts 1 PK en de Usain Bolts zouden haar ongetwijfeld inhalen, want 3,5 PKquote:Op zondag 10 juli 2016 12:20 schreef Lovechild het volgende:
Je zou toch denken dat het voor een amazone een goede optie is haar pony de sporen te geven en er in galop vandoor te gaan op het moment dat ze achtervolgd werd.
En dat maal 7 he, die maken er zo een estafette van.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:33 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Die pony heeft slechts 1 PK en de Usain Bolts zouden haar ongetwijfeld inhalen, want 3,5 PK
Je kunt het ook omdraaien, dat het bizar is dat zo'n verhaal direct geloofd zou worden.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:46 schreef ChrisCarter het volgende:
Bizar dat we al op zo'n maatschappelijk punt beland zijn dat het "normaal" is om het verhaal van dit meisje in twijfel te trekken.
Dit land is soms best ziek.
Bizar ja.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:46 schreef ChrisCarter het volgende:
Bizar dat we al op zo'n maatschappelijk punt beland zijn dat het "normaal" is om het verhaal van dit meisje in twijfel te trekken.
Dit land is soms best ziek.
Dat is ook bizar natuurlijk. Maar ik vind het ziek dat mensen standaard daar van uitgaan. Goed voor echte slachtoffers.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:48 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bizar ja.
En hoe bizar en ziek is het als blijkt dat ze het wel verzonnen heeft? Of hoor ik je dan niet meer?
Laatst was er ook een donkere jongen die verzon dat hij in elkaar geslagen was door een racist. En dat verhalen verzinnen werkt beide kanten op. Nu heeft dat hele schijtdorp al geen goeie eerste indruk omdat het uitschot van Nederland er woont. En het verhaal is iets te overdreven allemaal met te weinig bronnen die het oppakken,quote:Op zondag 10 juli 2016 12:49 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Dat is ook bizar natuurlijk. Maar ik vind het ziek dat mensen standaard daar van uitgaan. Goed voor echte slachtoffers.
Komt eerder omdat het verhaal ongeloofwaardig overkomt volgens sommigen. Het is niet zo zwart wit als "Nederlands meisje belaagd door asielzoekers -> Nederlands meisje liegt".quote:Op zondag 10 juli 2016 12:49 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Dat is ook bizar natuurlijk. Maar ik vind het ziek dat mensen standaard daar van uitgaan. Goed voor echte slachtoffers.
welk schijtdorp ?quote:Op zondag 10 juli 2016 12:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Laatst was er ook een donkere jongen die verzon dat hij in elkaar geslagen was door een racist. En dat verhalen verzinnen werkt beide kanten op. Nu heeft dat hele schijtdorp al geen goeie eerste indruk omdat het uitschot van Nederland er woont. En het verhaal is iets te overdreven allemaal met te weinig bronnen die het oppakken,
Dus vooralsnog is het meisje inderdaad ziek die dit verzint, niet de reacties die er op volgen
Ouwe Pekela?quote:
Dat zou op zich gewoon kunnen natuurlijk. Die 7 fietsende Irakezen konden ook langs haar gefietst zijn en dat daarna haar hoofdje op hol sloeg in allerlei fantasieen.quote:
Zuidwending is gemeente Veendamquote:
Zal vast een stuk geciviliseerder zijn daar ja sorryquote:
Ik vroeg om een bron omdat ik het idee had dat Physsic maar wat roept. Ik ben het natuurlijk met je eens dat fietsende Irakezen om en nabij een AZC niet verdacht is.quote:Op zondag 10 juli 2016 13:02 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dat zou op zich gewoon kunnen natuurlijk. Die 7 fietsende Irakezen konden ook langs haar gefietst zijn en dat daarna haar hoofdje op hol sloeg in allerlei fantasieen.
Tenzij het wel echt is gebeurd, dan is het zeer ernstig natuurlijk.
Kun jij ook eens niet neerkijken op het nederlandse volk? Verrader.quote:Op zondag 10 juli 2016 12:41 schreef KoosVogels het volgende:
Oude Pekela, is dat niet dat grafdorp waar enkel asociale onaangepasten wonen?
quote:Op zondag 10 juli 2016 13:36 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Kun jij ook eens niet neerkijken op het nederlandse volk? Verrader.
'Nederlandse' is met een hoofdletter, ouwe patriot.quote:Op zondag 10 juli 2016 13:36 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Kun jij ook eens niet neerkijken op het nederlandse volk? Verrader.
Lijkt me sterk gezien de vechtpartijen daarquote:Op zaterdag 9 juli 2016 20:33 schreef hugecooll het volgende:
Iemand die een trap van een paard heeft gekregen, zal toch niet zo moeilijk te vinden zijn in een AZC
Ohquote:Op zondag 10 juli 2016 12:33 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Die pony heeft slechts 1 PK en de Usain Bolts zouden haar ongetwijfeld inhalen, want 3,5 PK
Ik ben niet je vriend gast.quote:Op zondag 10 juli 2016 14:32 schreef Physsic het volgende:
[..]
Staat gewoon in de links in de OP, vriend.
Oh, dat had ik niet verwacht. Dat meisje schrijft ook dat een van de mannen de kop (hoofd?) van de pony wilde vastpakken. Ik dacht dat die beesten best makkelijk konden schrikken.quote:Op zondag 10 juli 2016 10:30 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, zeker niet. Ik heb zelf ook paarden en vind daarom het stuk dat die pony zou gaan steigeren en trappen naar die mannen vooral ongeloofwaardig. Dat zie je in films en in Black Beauty ja, in het echt maakt het die dieren echt niet veel uit wie er om hen heen staan en waarom.
Ze schrikken inderdaad snel, maar dan rennen ze weg. Het zijn vluchtdieren, ze gaan echt niet iemand aanvallen of zo.quote:Op zondag 10 juli 2016 14:35 schreef Physsic het volgende:
[..]
Oh, dat had ik niet verwacht. Dat meisje schrijft ook dat een van de mannen de kop (hoofd?) van de pony wilde vastpakken. Ik dacht dat die beesten best makkelijk konden schrikken.
Oke, duidelijk.quote:Op zondag 10 juli 2016 14:36 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ze schrikken inderdaad snel, maar dan rennen ze weg. Het zijn vluchtdieren, ze gaan echt niet iemand aanvallen of zo.
Ah het teken van geen argumenten, het over de grammatica gaan hebben.quote:Op zondag 10 juli 2016 14:02 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
'Nederlandse' is met een hoofdletter, ouwe patriot.
Dit ja, als een paard zo overstuur is dat hij gaat steigeren en trappen dan is dat paard er onmiddellijk vandoor zodra hij de kans ziet (desnoods over iemand heen dan).quote:Op zondag 10 juli 2016 14:36 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ze schrikken inderdaad snel, maar dan rennen ze weg. Het zijn vluchtdieren, ze gaan echt niet iemand aanvallen of zo.
Ze vechten toch niet met paarden?quote:Op zondag 10 juli 2016 14:12 schreef Jenji het volgende:
[..]
Lijkt me sterk gezien de vechtpartijen daar
Spellingquote:Op zondag 10 juli 2016 15:19 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Ah het teken van geen argumenten, het over de grammatica gaan hebben.
Ja ik hoopte ook op een "Ik ben niet je gast, vriend" reactiequote:
Ik moet beargumenteren waarom ik geen landverrader ben?quote:Op zondag 10 juli 2016 15:19 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Ah het teken van geen argumenten, het over de grammatica gaan hebben.
Dat hoef je niet te pogen, ik weet al dat je een landverrader bent.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik moet beargumenteren waarom ik geen landverrader ben?
Wat denk je van:quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat dit woordgrapje nog niet opgemerkt is. Ongelooflijk
quote:Even verderop doken zes andere mannen uit de bossen. Stop, stop, stop riepen ze in het Engels.
Beter stop je gewoon überhaupt met posten.quote:Op zondag 10 juli 2016 19:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik moet beargumenteren waarom ik geen landverrader ben?
Ik begrijp ook niet waarom ze eerst spreekt over Syrische/Irakese mannen, terwijl ze later aangeeft dat de beveiliger 7 Irakese mannen heeft zien fietsen.quote:
Zie jij het verschil tussen die twee?quote:Op zondag 10 juli 2016 20:46 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik begrijp ook niet waarom ze eerst spreekt over Syrische/Irakese mannen, terwijl ze later aangeeft dat de beveiliger 7 Irakese mannen heeft zien fietsen.
Waar komen die Syriers dan vandaan?
Denk dat ze 7 syrische of irakese mannen bedoelde.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:46 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik begrijp ook niet waarom ze eerst spreekt over Syrische/Irakese mannen, terwijl ze later aangeeft dat de beveiliger 7 Irakese mannen heeft zien fietsen.
Waar komen die Syriers dan vandaan?
Nee, maar als ik door een blanke man word aangevallen, ga ik niet roepen dat het een Duitser/Belg was, als ik geen flauw idee heb.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:46 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Zie jij het verschil tussen die twee?
Vraag aan een Syriër of hij een Nederlander van een Duitser of Belg kan onderscheiden. Denk dat ie niet ver komt.
Ja, dat begrijp ik. Maar ik vraag me dus af waar dat op gebaseerd is. Volgens mij zitten er meerdere nationaliteiten doorelkaar in zo'n AZC, niet alleen Syriers of Irakezen. Ik ga er van uit dat ze niet zomaar wat roept.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:47 schreef Vluchteling het volgende:
[..]
Denk dat ze 7 syrische of irakese mannen bedoelde.
Wat moest ze volgens jouw zeggen? 7 lichtgetinte?quote:Op zondag 10 juli 2016 20:52 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, maar als ik door een blanke man word aangevallen, ga ik niet roepen dat het een Duitser/Belg was, als ik geen flauw idee heb.
Dus dat de beveiliger van het AZC zegt dat hij Irakese mannen heeft zien fietsen, deed mij vermoeden dat de beveiliger weet dat het Irakezen zijn (omdat hij daar dus werkt).
quote:Op zondag 10 juli 2016 14:36 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ze schrikken inderdaad snel, maar dan rennen ze weg. Het zijn vluchtdieren, ze gaan echt niet iemand aanvallen of zo.
Het paard waar ik op zat heeft ook een keer een flinke deuk in een auto getrapt van de schrik hoor? Ik reed bij een manege, en dat was dus tijdens een buitenrit. Paarden van een manege zijn over het algemeen toch heel mak.quote:Op zondag 10 juli 2016 15:33 schreef erodome het volgende:
[..]
Dit ja, als een paard zo overstuur is dat hij gaat steigeren en trappen dan is dat paard er onmiddellijk vandoor zodra hij de kans ziet (desnoods over iemand heen dan).
Of het moet een zeer goed getraind paard zijn, maar die gaat niet uit zichzelf steigeren of trappen, doet dat evt op commando.
Waarschijnlijk op haar aannames. Wat niet zo gek is aangezien het overal op het nieuws en op forums over Syrische en Irakeze vluchtelingen gaat.quote:Op zondag 10 juli 2016 20:56 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ja, dat begrijp ik. Maar ik vraag me dus af waar dat op gebaseerd is.
Was jij dit?quote:Op zondag 10 juli 2016 20:57 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
[..]
Het paard waar ik op zat heeft ook een keer een flinke deuk in een auto getrapt van de schrik hoor? Ik reed bij een manege, en dat was dus tijdens een buitenrit. Paarden van een manege zijn over het algemeen toch heel mak.
Nee, ik bleef zitten.quote:
Nee, ik heb dat ook.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 21:11 schreef Physsic het volgende:
Ik heb wat twijfels bij dit verhaal. Ben ik de enige?
ze zegt eerst alleen dat de fiets van Irakees/Syrische afkomst isquote:Op zondag 10 juli 2016 20:46 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik begrijp ook niet waarom ze eerst spreekt over Syrische/Irakese mannen, terwijl ze later aangeeft dat de beveiliger 7 Irakese mannen heeft zien fietsen.
Waar komen die Syriers dan vandaan?
Ze was nog aan het natrillen van angst; haar mama heeft dat geschrevenquote:Op zondag 10 juli 2016 22:49 schreef Za het volgende:
Een 18 jarig meisje dat haar bericht begin met "Beste Facebook vrienden" ? Please.
De hele vertelstijl komt op me over als van iemand van middelbare leeftijd, geen slang etc.
Het is hoogstwaarschijnlijk een Facebookhoax aangezwengeld door een verveelde babyboomer.quote:
Wie zijn de slinkse MSM?quote:Op maandag 11 juli 2016 09:34 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Het is hoogstwaarschijnlijk een Facebookhoax aangezwengeld door een verveelde babyboomer.
Je vindt namelijk alleen dat bericht terug op het Pekela krantje waar een vaag vervolg wordt beloofd over een gesprek met de burgemeester. Vooralsnog heeft de persoon in kwestie nog geen aangifte gedaan. Wat op zijn minst opmerkelijk genoemd kan worden.
Nu zullen er types zijn die claimen dat de slinkse MSM dit dood zwijgt. Echter is zelfs de onderbuik uit krantenland nog niet in dit gapende nieuwsgat gesprongen. Gevaarlijke asielzoekers zou de Telegraaf een enorm aantal clicks opleveren.
Volkskrant, NRC, NOS. Alles wat niet dood en verderf roeptoetert.quote:Op maandag 11 juli 2016 09:38 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Wie zijn de slinkse MSM?
Of dit is zo'n verhaal wat z'n eigen leven is gaan leiden of complete bullshit. Of het is waar. Begrijp nooit waarom mensen zulke dingen verzinnen net zoals die donkere jongen op de kermis laatst die geslagen was. Geloofde ik onterecht
twitter:TPOnl twitterde op zaterdag 09-07-2016 om 13:18:0218-jarige vrouw op pony belaagd door 7 mannen in Oude Pekela https://t.co/4Fu39HiEAK 'Donkere huidskleur en spraken geen Nederlands' reageer retweet
Over onderbuiken gesprokenquote:Op maandag 11 juli 2016 09:34 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Het is hoogstwaarschijnlijk een Facebookhoax aangezwengeld door een verveelde babyboomer.
Je vindt namelijk alleen dat bericht terug op het Pekela krantje waar een vaag vervolg wordt beloofd over een gesprek met de burgemeester. Vooralsnog heeft de persoon in kwestie nog geen aangifte gedaan. Wat op zijn minst opmerkelijk genoemd kan worden.
Nu zullen er types zijn die claimen dat de slinkse MSM dit dood zwijgt. Echter is zelfs de onderbuik uit krantenland nog niet in dit gapende nieuwsgat gesprongen. Gevaarlijke asielzoekers zou de Telegraaf een enorm aantal clicks opleveren.
Haha, dat is dat sprookje van Hans Teeuwen toch?quote:Op maandag 11 juli 2016 08:56 schreef DrDentz het volgende:
Klinkt als een hedendaagse variant op het sprookje Het Meisje en de Zeven Turken.
Misschien moeten mensen gewoon eens hun bek houden over dingen die te ingewikkeld voor ze zijn.quote:Op maandag 11 juli 2016 10:48 schreef StaceySinger het volgende:
Misschien is het goed dat iemand de politie in Veendam en ook woordvoerder Ron Reinds eens wijst op de artikelen 141 en 284 van het Wetboek van Strafrecht. Misschien dat men dan begrijpt dat het gedrag van de mannen wel degelijk strafbaar is.
Misschien is het daarnaast ook goed dat eerst iemand met kennis van zaken naar een persbericht kijkt voordat men dit soort onzinnige berichten naar buiten brengt. Dit is bepaald geen reclame voor de politie.
http://www.waarheidsvinding.com/?p=5501
Zo opmerkelijk is dat helemaal niet. Politie in Keulen weigerde aanvankelijk ook aangiftes op te nemen en stuurden de meisjes weg alsof ze zwerfhonden in Bangladesh waren. Meisje kan door de bromsnor van dienst geïntimideerd zijn om de zaak te laten rusten. Lekker policor onder de pet houden zodat de veiligheidsbeleving in het dorp/land beschermd blijft en Wilders niet in de kaart gespeeld wordt.quote:Op maandag 11 juli 2016 09:34 schreef hoink581 het volgende:
Vooralsnog heeft de persoon in kwestie nog geen aangifte gedaan. Wat op zijn minst opmerkelijk genoemd kan worden.
Hangt er vanaf hoe je geraakt wordt. Heb weleens zeer goed de anatomie van de onderkant van de hoef kunnen bekijken op mijn been. Je zag alles netjes zitten totdat het verging tot een groot paars/geel/blauw geheel.quote:Op maandag 11 juli 2016 15:49 schreef Jenji het volgende:
[..]
In tegenstelling tot tekenfilms krijg je meestal geen hoef afdrukken als je geschopt wordt
Je weet dat dit minder te maken heeft met de afkomst van de dader, maar iets is dat bij dit type misdaad hoort?quote:Op maandag 11 juli 2016 12:38 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Zo opmerkelijk is dat helemaal niet. Politie in Keulen weigerde aanvankelijk ook aangiftes op te nemen en stuurden de meisjes weg alsof ze zwerfhonden in Bangladesh waren. Meisje kan door de bromsnor van dienst geïntimideerd zijn om de zaak te laten rusten. Lekker policor onder de pet houden zodat de veiligheidsbeleving in het dorp/land beschermd blijft en Wilders niet in de kaart gespeeld wordt.
In dit geval heeft het waarschijnlijk vooral te maken met dat er (nog) niks strafbaars is gebeurd, aldus politie, en er dus waarschijnlijk geen aangifte gedaan kan worden.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Je weet dat dit minder te maken heeft met de afkomst van de dader, maar iets is dat bij dit type misdaad hoort?
Deels omdat het een lastig te bewijzen misdaad is, deels omdat er bar weinig tot geen antwoord is op dit soort misdaden?
Jij zit nog steeds in die wegkijkkramp.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Je weet dat dit minder te maken heeft met de afkomst van de dader, maar iets is dat bij dit type misdaad hoort?
Deels omdat het een lastig te bewijzen misdaad is, deels omdat er bar weinig tot geen antwoord is op dit soort misdaden?
Juist ja, de policor kaart. Het is een complot.quote:Op maandag 11 juli 2016 12:38 schreef frietenstamp het volgende:
Zo opmerkelijk is dat helemaal niet. Politie in Keulen weigerde aanvankelijk ook aangiftes op te nemen en stuurden de meisjes weg alsof ze zwerfhonden in Bangladesh waren. Meisje kan door de bromsnor van dienst geïntimideerd zijn om de zaak te laten rusten. Lekker policor onder de pet houden zodat de veiligheidsbeleving in het dorp/land beschermd blijft en Wilders niet in de kaart gespeeld wordt.
Het is geen complot maar politiek. En daar zou de politie zich verre van moeten houden.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:42 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Juist ja, de policor kaart. Het is een complot.
Nogmaals, het nieuwsbericht is niet overgenomen. Er zijn geen verdere getuigen die zich melden ondanks dat het een klein dorp is. Daarbij is Facebook een zèèr twijfelachtige bron als het om zulke meldingen gaat.
Dagblad van het Noorden is geen pulpkrantje he. Bovendien moeten we het nieuws ook niet opblazen.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:42 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Juist ja, de policor kaart. Het is een complot.
Nogmaals, het nieuwsbericht is niet overgenomen. Er zijn geen verdere getuigen die zich melden ondanks dat het een klein dorp is. Daarbij is Facebook een zèèr twijfelachtige bron als het om zulke meldingen gaat.
Dat hangt een beetje onder het kopje geen antwoord op dit soort misdaden. Als er (nog) niets ernstigs is gebeurd kunnen ze er niets mee. Dat terwijl (uitgaande van het verhaal die geheel waar is) de bedoeling duidelijk was en uit zou lopen in iets ernstigs.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:41 schreef Physsic het volgende:
[..]
In dit geval heeft het waarschijnlijk vooral te maken met dat er (nog) niks strafbaars is gebeurd, aldus politie, en er dus waarschijnlijk geen aangifte gedaan kan worden.
Want met 7 man een pony vastpakken en een meisje er vanaf proberen te sleuren, moet kunnen.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:44 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Dagblad van het Noorden is geen pulpkrantje he. Bovendien moeten we het nieuws ook niet opblazen.
Er is gelukkig niks concreets gebeurd behalve een voor het meisje bedreigend voelende situatie.
Nee.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:41 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Jij zit nog steeds in die wegkijkkramp.
Hoe verrot het ook is, dat is wel de realiteit in ons land. En dat is een probleem in ons handhavingssysteem.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:47 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Want met 7 man een pony vastpakken en een meisje er vanaf proberen te sleuren, moet kunnen.
Nee dat zeg ik toch nietquote:Op maandag 11 juli 2016 16:47 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Want met 7 man een pony vastpakken en een meisje er vanaf proberen te sleuren, moet kunnen.
Volgens mij kan je van ditsoort dingen overigens wel een 'melding' maken. Die dan gebruikt kan worden als er weer iets soortgelijks gebeurt in de buurt.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:45 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat hangt een beetje onder het kopje geen antwoord op dit soort misdaden. Als er (nog) niets ernstigs is gebeurd kunnen ze er niets mee. Dat terwijl (uitgaande van het verhaal die geheel waar is) de bedoeling duidelijk was en uit zou lopen in iets ernstigs.
Maar ook als ze wel ongepast aangeraakt was hadden ze amper tot geen antwoord erop gehad, er is amper tot geen straf voor ongepaste aanrakingen totdat ze heel erg ver gaan en het overgaat tot verkrachting.
Zelfs dan is de strafmaat bedroevend laag en zal het slachtoffer vaak te horen krijgen dat aangifte doen en het tot veroordeling te laten komen zeer moeilijk zal zijn en vooral de moeite amper waard zal zijn.
Dit is een hiaat in ons handhavingssysteem. Maar zoals al gezegd heeft dat niets met de afkomst van de daders van doen, gebeurd dit ook bij autochtone daders, alleen gilt dan niemand dat het onder de mat geschoven wordt, komt het niet eens in het nieuws.
Dikke onzin. De TT is ook niet aangepast vanwege een hiaat in het handhavingssysteem maar vanuit dezelfde kramp.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Hoe verrot het ook is, dat is wel de realiteit in ons land. En dat is een probleem in ons handhavingssysteem.
Maar ze kunnen nu dan toch gaan zoeken naar een irakees in de nabij gelegen opvang die een blauwe plek heeft?quote:Op maandag 11 juli 2016 16:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Hoe verrot het ook is, dat is wel de realiteit in ons land. En dat is een probleem in ons handhavingssysteem.
Een pony vastpakken is niet echt een strafbaar feit. Iemand ergens vanaf proberen te sleuren eveneens niet.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:47 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Want met 7 man een pony vastpakken en een meisje er vanaf proberen te sleuren, moet kunnen.
Nee? Ga jij straks een motoragent van z'n brommer afsleuren?quote:Op maandag 11 juli 2016 17:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een pony vastpakken is niet echt een strafbaar feit. Iemand ergens vanaf proberen te sleuren eveneens niet.
In haar originele Facebookpost staat volgens mij ook niks over pogingen om haar eraf proberen te sleuren.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een pony vastpakken is niet echt een strafbaar feit. Iemand ergens vanaf proberen te sleuren eveneens niet.
quote:Op maandag 11 juli 2016 17:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een pony vastpakken is niet echt een strafbaar feit. Iemand ergens vanaf proberen te sleuren eveneens niet.
Dus wel.quote:Hij die door geweld of een andere feitelijkheid of bedreiging met geweld of een andere feitelijkheid iemand dwingt tot
Goeie vergelijking man.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:11 schreef grimselman het volgende:
[..]
Nee? Ga jij straks een motoragent van z'n brommer afsleuren?
Dat is het wel.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een pony vastpakken is niet echt een strafbaar feit. Iemand ergens vanaf proberen te sleuren eveneens niet.
Want een politieagent van z'n motor afsleuren is natuurlijk heel wat anders dan "Iemand ergens vanaf proberen te sleuren"quote:
Je moet met je klauwen van andere mensen afblijven. Dat iemand toevallig op een pony zat is volstrekt irrelevant.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:17 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En hoe wordt iemand van z'n pony af proberen te trekken precies gewaardeerd denk je?
Een agent tijdens dienst belagen wordt wel wat zwaarder gewaardeerd dan iemand van zijn of haar pony af proberen te trekken. En terecht.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Want een politieagent van z'n motor afsleuren is natuurlijk heel wat anders dan "Iemand ergens vanaf proberen te sleuren"![]()
Zo snel jezelf al volledig vast geluld, joh?
Dat klopt, maar er zitten nogal wat meters tussen probéren iemand van een pony af te trekken en iemand daadwerkelijk slaan met letsel tot gevolg. Dat laatste wordt bestraft, dat eerste logischerwijs zelden tot nooit.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je moet met je klauwen van andere mensen afblijven.
Ja, dat klopt, want je krijgt de bonus bedreigen ambtenaar in functie.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:21 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een agent tijdens dienst belagen wordt wel wat zwaarder gewaardeerd dan iemand van zijn of haar pony af proberen te trekken. En terecht.
En dat is dik gelul.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:05 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Een pony vastpakken is niet echt een strafbaar feit. Iemand ergens vanaf proberen te sleuren eveneens niet.
Als je met je klauwen aan iemand zit hebben we het over een misdaad.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat klopt, maar er zitten nogal wat meters tussen probéren iemand van een pony af te trekken en iemand daadwerkelijk slaan met letsel tot gevolg. Dat laatste wordt bestraft, dat eerste logischerwijs zelden tot nooit.
Juist, dan wegen gedragingen een stuk zwaarder.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:25 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, dat klopt, want je krijgt de bonus bedreigen ambtenaar in functie.
Het door jou aangehaalde wetsartikel is in de praktijk zelden tot nooit gebruikt om tot strafrechtelijke vervolging over te gaan.quote:En dat is dik gelul.
Maar probeer het nog eens.
Ah, dan ben ik vandaag toch al flink wat misdaden begaan. Dat wordt vannacht in een cel slapen dus. Godver.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:26 schreef ExTec het volgende:
[..]
Als je met je klauwen aan iemand zit hebben we het over een misdaad.
quote:Op maandag 11 juli 2016 17:28 schreef Xa1pt het volgende:
Het door jou aangehaalde wetsartikel is in de praktijk zelden tot nooit gebruikt om tot strafrechtelijke vervolging over te gaan.
Maar daar kan je dus gewoon 3 jaar voor krijgenquote:In zijn algemeen kan worden gezegd dat mishandeling het toebrengen van fysieke schade, verwondingen of pijn bij een ander is.
Voor verschillende vormen van het misdrijf mishandeling en voor het misdrijf zware mishandeling kunnen verschillende maximumstraffen worden gegeven.
Eenvoudige mishandeling: 3 jaren;
Dat kan inderdaad, alleen dan onder 'optimale omstandigheden'.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
[..]
Maar daar kan je dus gewoon 3 jaar voor krijgen
Maar volgens jou was het geen strafbaar feit.
Het is dus wel een strafbaar feit.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat kan inderdaad, alleen dan onder 'optimale omstandigheden'.
Alsof je met 6 medegriezels dmv een fucking hinderlaag in het bos vrouwen hebt geprobeerd te vangen.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:29 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ah, dan ben ik vandaag toch al flink wat misdaden begaan. Dat wordt vannacht in een cel slapen dus. Godver.
Dat is dus de vraag. Strikt gezien misschien, maar in de praktijk leidt het niet tot een veroordeling. Ik weet niet in hoeverre je dan nog kunt spreken van een strafbaar feit.quote:
quote:Op maandag 11 juli 2016 17:45 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat is dus de vraag. Strikt gezien misschien, maar in de praktijk leidt het niet tot een veroordeling. Ik weet niet in hoeverre je dan nog kunt spreken van een strafbaar feit.
Alleen als het meisje een verwonding heeft opgelopen, kan er vervolging volgen, maar in dit geval is er feitelijk niks gebeurd, behalve dat ze flink geschrokken is. Maar goed, eerst maar eens afwachten of dit verhaal klopt.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:45 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat is dus de vraag. Strikt gezien misschien, maar in de praktijk leidt het niet tot een veroordeling. Ik weet niet in hoeverre je dan nog kunt spreken van een strafbaar feit.
Dit is geen dikke onzin....quote:Op maandag 11 juli 2016 16:59 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dikke onzin. De TT is ook niet aangepast vanwege een hiaat in het handhavingssysteem maar vanuit dezelfde kramp.
En dan? Dat is namelijk het probleem in deze. Ja, ze kan de daders misschien aanwijzen, maar welke straf is er dan voor de daders? Zelfs al worden ze ervoor veroordeeld?quote:Op maandag 11 juli 2016 17:03 schreef ExTec het volgende:
[..]
Maar ze kunnen nu dan toch gaan zoeken naar een irakees in de nabij gelegen opvang die een blauwe plek heeft?
Ze kunnen toch de dame in kwestie mee nemen naar die opvang locatie en kijken of ze misschien een van die mensen kan identificeren?
Wel leuk hoe je hier je best doet om te stellen "dat er heus niks aan te doen is", maar ik denk eerder dat er gewoon geen wil is om er iets aan te doen.
En er zijn anno nu toch al zat voorbeelden geweest van wantoestanden die echt bewust onder de pet gehouden worden?
Maar we moeten maar van je aannemen dat 'dit nu heus niet zo het geval is' ofzo?
Het is idd een strafbaar feit, maar in de praktijk komt er geen straf uitrollen. DAT is het grote probleem.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:35 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het is dus wel een strafbaar feit.
Jammer joh.
Al wat nieuws bedacht om het kromme recht te lullen?
Dat is ook een probleem maar niet dit probleem. In Keulen en bij andere voorvallen is al lang toegegeven dat er instructies zijn om negatieve nieuwsfeiten over asielzoekers onder de pet te houden om politieke redenen. Dat het door de burgemeester en COA verstrekte daderprofiel van dit "incident" hier op FOK! weggemodereerd wordt terwijl msm er al open over zijn geeft wel aan hoe ernstig de kramp is.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:35 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is idd een strafbaar feit, maar in de praktijk komt er geen straf uitrollen. DAT is het grote probleem.
Dat is ook dit probleem, we hebben een probleem met hoe we naar aanranding kijken, zelfs naar verkrachting kijken.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:37 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Dat is ook een probleem maar niet dit probleem. In Keulen en bij andere voorvallen is al lang toegegeven dat er instructies zijn om negatieve nieuwsfeiten over asielzoekers onder de pet te houden om politieke redenen.
Wen er maar aan, het gaat alleen maar erger worden.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat is ook dit probleem, we hebben een probleem met hoe we naar aanranding kijken, zelfs naar verkrachting kijken.
Dat al vele en vele jaren aanranding een groot probleem is in het uitgaansleven, op festivals, bij wedstrijden en zelfs op de verdomde werkvloer is ook "onder de pet" gehouden. Want he, je kan de naam van een festival toch niet gaan besmeuren omdat een vrouw of 25/50 geklaagd hebben over aanranding?
Het is PRECIES hetzelfde probleem dat al vele jaren speelt, dat zit in onze maatschappij, in ons handhavingssysteem.
quote:Op maandag 11 juli 2016 19:45 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Wen er maar aan, het gaat alleen maar erger worden.
Heb je vergelijkbare zaken waarin het wel tot een veroordeling is gekomen dan?quote:Op maandag 11 juli 2016 17:50 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het leid in de praktijk niet tot een veroordeling omdat onze justitie blijkbaar geen zin heeft om er achteraan te zitten.
Precies.quote:Op maandag 11 juli 2016 17:51 schreef Falco het volgende:
[..]
Alleen als het meisje een verwonding heeft opgelopen, kan er vervolging volgen, maar in dit geval is er feitelijk niks gebeurd, behalve dat ze flink geschrokken is. Maar goed, eerst maar eens afwachten of dit verhaal klopt.
Voor mishandeling? Ik heb zo'n vermoeden dat daar wel met enige regelmaat iemand voor veroordeeld word.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:49 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Heb je vergelijkbare zaken waarin het wel tot een veroordeling is gekomen dan?
Ik snap je punt maar je moet ook erkennen dat met een bepaalde groep buitenlanders deze problematiek nog veel meer speelt.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:49 schreef erodome het volgende:
[..]![]()
Je kan helpen dat te voorkomen, door je aan te sluiten bij de strijd om aanranding in onze maatschappij op de kaart te zetten en serieuzer te gaan nemen.
Maar dan moet je wel je fixatie op buitenlanders als daders loslaten, anders schiet je het doel voorbij.
Ik stem PVV. Dat is mijn bijdrage.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:49 schreef erodome het volgende:
[..]![]()
Je kan helpen dat te voorkomen, door je aan te sluiten bij de strijd om aanranding in onze maatschappij op de kaart te zetten en serieuzer te gaan nemen.
Maar dan moet je wel je fixatie op buitenlanders als daders loslaten, anders schiet je het doel voorbij.
'Normale' gevallen, alsin waar de daders blank zijn, zijn in ieder geval op dit forum weinig nieuwswaardig.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Maar dan moet je wel je fixatie op buitenlanders als daders loslaten, anders schiet je het doel voorbij.
Want de cijfers wijzen echt niet in die richting, echt niet hoor....quote:Op maandag 11 juli 2016 19:43 schreef erodome het volgende:
Let op, daarmee zeg ik dus NIET dat dit onder de pet houden niet erg is omdat het anders ook gebeurd, ik zeg juist dat het heel ernstig is en dat het probleem breder is dan "buitenlandertjes".
Voor mishandeling wel inderdaad, maar als een OVJ een dader voor dit zou dagvaarden in het kader van mishandeling gok ik dat het op niks uitloopt. Maar als je vergelijkbare zaken hebt waarin straffen werden uitgedeeld hou ik me aanbevolen.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:50 schreef ExTec het volgende:
[..]
Voor mishandeling? Ik heb zo'n vermoeden dat daar wel met enige regelmaat iemand voor veroordeeld word.
En dat is op z'n minst opmerkelijk, je zou zeggen dat dat dan juist nieuwswaardig moet zijn.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:54 schreef ExTec het volgende:
[..]
'Normale' gevallen, alsin waar de daders blank zijn, zijn in ieder geval op dit forum weinig nieuwswaardig.
Ja, het is een complot. Om de zich doorgaans voorbeeldige gedragende aanhangers van de islam een slechte naam te gevenquote:Op maandag 11 juli 2016 19:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
En dat is op z'n minst opmerkelijk, je zou zeggen dat dat dan juist nieuwswaardig moet zijn.
Als je zo marchandeert met het slachtofferschap lijkt de focus op daders met een andere etnische achtergrond me niet heel relaxt voor vrouwen die slachtoffer worden van een roomblanke dader.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:55 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Want de cijfers wijzen echt niet in die richting, echt niet hoor....
Geen idee waar je dat uit afleidt, maar als dat de norm is zouden afwijkingen van de norm juist nieuwswaardig moeten zijn. Dat zijn ze echter niet blijkbaar.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, het is een complot. Om de zich doorgaans voorbeeldige gedragende aanhangers van de islam een slechte naam te geven
Een hinderlaag van 7 buitenlanders in Nederland die een meisje proberen te kidnappen waarbij de pony erger heeft voorkomen, is een ongekend ernstig feit in Nederland. Dat er geen klopjacht gaande is met live tv vanuit helicopters is gewoon te bizar voor woorden.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:55 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Voor mishandeling wel inderdaad, maar als een OVJ een dader voor dit zou dagvaarden in het kader van mishandeling gok ik dat het op niks uitloopt. Maar als je vergelijkbare zaken hebt waarin straffen werden uitgedeeld hou ik me aanbevolen.
Dat weet ik nog zo net niet om eerlijk te zijn. Heb iets teveel te maken gehad met aanranding in mijn leven om daar een groep voor aan te kunnen wijzen.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:51 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik snap je punt maar je moet ook erkennen dat met een bepaalde groep buitenlanders deze problematiek nog veel meer speelt.
Not sure if serious...quote:Op maandag 11 juli 2016 19:59 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Een hinderlaag van 7 buitenlanders in Nederland die een meisje proberen te kidnappen waarbij de pony erger heeft voorkomen, is een ongekend ernstig feit in Nederland. Dat er geen klopjacht gaande is met live tv vanuit helicopters is gewoon te bizar voor woorden.
En wat wil de pvv dan doen aan dit algemene probleem? Want buitenlandertjes weren gaat dit niet oplossen.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:52 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ik stem PVV. Dat is mijn bijdrage.
Die veroordeel ik ook, maar ik bagatelliseer in ieder geval niet de oververtegenwoordiging van seksuele delicten bij bepaalde culturen die anders naar vrouwen kijken. Verkrachting en aanranding is daar slechts een klein gedeelte van het veel grotere probleem.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:58 schreef Xa1pt het volgende:
Als je zo marchandeert met het slachtofferschap lijkt de focus op daders met een andere etnische achtergrond me niet heel relaxt voor vrouwen die slachtoffer worden van een roomblanke dader.
Nope. Je kan er niet meer naast zitten.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:59 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Geen idee waar je dat uit afleidt, maar als dat de norm is zouden afwijkingen van de norm juist nieuwswaardig moeten zijn. Dat zijn ze echter niet blijkbaar.
Niet alleen op dit forum, gewoon in zijn algemeenheid niet nieuwswaardig. Dat wil zeggen als het om aanranding gaat.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:54 schreef ExTec het volgende:
[..]
'Normale' gevallen, alsin waar de daders blank zijn, zijn in ieder geval op dit forum weinig nieuwswaardig.
En dat blijf jij maar verwarren met dat de goegemeente het blijkbaar niet erg vind, als de dader blank is.
In jouw favoriete cultuur wellicht de normaalste zaak van de wereld maar hier is zoiets ongekend.quote:
En wie zijn dan 'de heren'?quote:Op maandag 11 juli 2016 20:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Niet alleen op dit forum, gewoon in zijn algemeenheid niet nieuwswaardig. Dat wil zeggen als het om aanranding gaat.
En ja, dat komt neer op de goedgemeente vindt het niet zo spannend, want als iets dan wel het nieuws haalt duikelen de heren over elkaar heen om te zeggen dat die wijven zich aanstellen/liegen.
De cijfers wijzen alle richtingen op, ook naar autochtone daders. De cijfers zijn trouwens een extreme onderrapportage. Want tot nu toe kon je amper een vrouw vinden die naar de politie stapte omdat iemand haar bij haar tieten greep in het openbaar. Simpelweg omdat het geen enkele zin heeft om naar de politie te gaan daarvoor.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:55 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Want de cijfers wijzen echt niet in die richting, echt niet hoor....
Je staat welkom te zingen voor de bruutste verkrachters ter wereld maar maakt je meer druk over een dronken clubgenootje die verkeerd naar je kijkt. Ik kan dit echt niet serieus nemen.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:00 schreef erodome het volgende:
[..]
En wat wil de pvv dan doen aan dit algemene probleem? Want buitenlandertjes weren gaat dit niet oplossen.
Klopt, ik zie net dat in 2016 er verhoudingsgewijs net zoveel topics op FOK! zijn geopend en er net zoveel nieuwsberichten zijn verschenen. Oh wacht...quote:Op maandag 11 juli 2016 20:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nope. Je kan er niet meer naast zitten.
Daar zit helaas een kern van waarheid in.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:04 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Je staat welkom te zingen voor de bruutste verkrachters ter wereld maar maakt je meer druk over een dronken clubgenootje die verkeerd naar je kijkt. Ik kan dit echt niet serieus nemen.
Nou inderdaad. Gelukkig zijn de arrestatieteams al in aantocht.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:02 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
In jouw favoriete cultuur wellicht de normaalste zaak van de wereld maar hier is zoiets ongekend.
Waarom is het wel een complot als het lijkt alsof de daden van buitenlanders amper aandacht krijgen en geen complot, zelfs hartstikke normaal als datzelfde gebeurd met autochtone daders?quote:Op maandag 11 juli 2016 19:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, het is een complot. Om de zich doorgaans voorbeeldige gedragende aanhangers van de islam een slechte naam te geven
Hoe weet je wat ze van plan waren? Het meest ernstige lijkt nog de trap van de pony te zijn.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:59 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Een hinderlaag van 7 buitenlanders in Nederland die een meisje proberen te kidnappen waarbij de pony erger heeft voorkomen, is een ongekend ernstig feit in Nederland. Dat er geen klopjacht gaande is met live tv vanuit helicopters is gewoon te bizar voor woorden.
Groepsverkrachtingen vanuit hinderlagen op je werk, je maakt het dagelijks mee jij he?quote:Op maandag 11 juli 2016 20:06 schreef erodome het volgende:
[..]
Waarom is het wel een complot als het lijkt alsof de daden van buitenlanders amper aandacht krijgen en geen complot, zelfs hartstikke normaal als datzelfde gebeurd met autochtone daders?
Daders zijn daders wat mij betreft, helemaal nergens stel ik dat buitenlandse daders niet bestaan of het minder erg is. Ik wijs enkel en alleen op het feit dat we al met jaar en dag zo omgaan met dit soort misdaden (aanranding en zelfs verkrachting tot in bepaalde mate), dat dit dus niet gaat om een complot om buitenlandertjes te beschermen, maar gaat over hoe we tegen dit soort misdaden aankijken.
Ze wilden de weg naar Irak vragen, for sure.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:07 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Hoe weet je wat ze van plan waren? Het meest ernstige lijkt nog de trap van de pony te zijn.
Ze wilde de dame in kwestie er vanaf trekken, voor.... een goed gesprekquote:Op maandag 11 juli 2016 20:07 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Hoe weet je wat ze van plan waren? Het meest ernstige lijkt nog de trap van de pony te zijn.
Zou echt niet anders zijn met autochtone daders. Nu komt het in het daglicht en dat is op zichzelf een goed iets, als we nu maar niet in de val vallen dit als buitenlander-ding te zien.quote:Op maandag 11 juli 2016 19:59 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Een hinderlaag van 7 buitenlanders in Nederland die een meisje proberen te kidnappen waarbij de pony erger heeft voorkomen, is een ongekend ernstig feit in Nederland. Dat er geen klopjacht gaande is met live tv vanuit helicopters is gewoon te bizar voor woorden.
Stomme buitenlanders ook altijd.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:07 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Groepsverkrachtingen vanuit hinderlagen op je werk, je maakt het dagelijks mee jij he?
Nee, jij bagataliseert alleen maar als het om autochtone daders gaat. Downplayed dat maar al te graag om de problemen met buitenlanders te onderstrepen.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:01 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Die veroordeel ik ook, maar ik bagatelliseer in ieder geval niet de oververtegenwoordiging van seksuele delicten bij bepaalde culturen die anders naar vrouwen kijken. Verkrachting en aanranding is daar slechts een klein gedeelte van het veel grotere probleem.
Die cijfers wijzen op een oververtegenwoordiging van seksuele delicten door andere culturen dan de Nederlandse. Wereldwijd zie je die problematiek ook in de cijfers. Blijf van mijn lijf huizen, 60% allochtone afkomst. Maar nee, we gaan wijzen naar de autochtone mannen. En dan nam ik het nog wel voor vrouwen op in de kroeg tot hoogoplopende ruzies aan toe, ik hoop echt dat ik dat nooit voor zo'n type als jij gedaan heb.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:03 schreef erodome het volgende:
De cijfers wijzen alle richtingen op, ook naar autochtone daders. De cijfers zijn trouwens een extreme onderrapportage. Want tot nu toe kon je amper een vrouw vinden die naar de politie stapte omdat iemand haar bij haar tieten greep in het openbaar. Simpelweg omdat het geen enkele zin heeft om naar de politie te gaan daarvoor.
Dan stikt het van de mensen die het goed komen praten. Het is maar een lolletje, er is niet echt wat gebeurd, wijf stelt zich aan, wijven liegen zo vaak over dit soort zaken en ga zo maar door.quote:Op maandag 11 juli 2016 20:01 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nope. Je kan er niet meer naast zitten.
Maar: als iemand hier wel een topic opent waar een blanke dader zich vergrijpt aan iemand,
Dan komen er niet mensen zoals xa1pt om wat krom is recht te praten.Dus dat levert vanzelf topics op waar niemand reageert
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |