Het was echt rustig en gecontroleerd gedrag toen natuurlijk. Zullen we de beelden er nog eens bijpakken? Dan kun je zien dat extra gewapende mensen op straat totaal geen enkel effect heeft. Volgens mij renden zelfs de wouten toen wegquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:06 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat iets extra veiligheid oplevert hoeft toch niet te betekenen dat het alle gevaar totaal wegneemt? Godsamme.
Man man man wat een cartoons zijn er alweer in elkaar gezet.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:04 schreef Zipportal het volgende:
https://twitter.com/hashtag/PrayForBelgium?src=tren
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zal zorgen dat ik mn laptoptas niet laat rondslingeren daar.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:08 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Op station. Meldt FOK!verslaggever Sneakydesert net, die is ter plaatse.
Precies. Je niet laten kisten door terrorisme.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:07 schreef F1gamer het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)ie_gaat_door___.html
the show must go on
Jawel, maar mensen die helemaal naar Nederland komen doen dat niet om te vluchten, maar voor de huizen en uitkeringen. De echte vluchtelingen zitten in de regio, waar genoeg veilige plekken zijn. Niet voor niets zijn de zogenaamde 'vluchtelingen' in Nederlands hondsbrutaal, ondankbaar en onaangepast. Mensen die vluchten voor moslim-extremisme doen afstand van de islam.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:07 schreef Nielsch het volgende:
[..]
inderdaad, IS is een hoax, geen enkele reden om te vluchten...
Ik snap dat niet, die mensen dragen toch die mutsen om niet herkenbaar te zijn? En dan toch zulke foto's? (of ben ik echt zo dom?)quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:johnvandertol twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:05:47Gebeurtenissen op Amsterdam CS staan los van aanslagen in België, meldt de politie zojuist. Eén verdachte aangehouden #amsterdam reageer retweet
Die liggen al lang klaar tochquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:08 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Man man man wat een cartoons zijn er alweer in elkaar gezet.
Als je het Midden-Oosten een beetje kent dan weet je 1) dat de onrust al begon voordat de dictators werden verwijderd en 2) dat de hele onrust die kon leiden tot dergelijke uitspattingen mede in de hand is gewerkt met hulp van deze dictators, het was niet een kwestie van of het zou gebeuren, maar wanneer dit mis zou gaan in het Midden-Oosten.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:08 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Is dat zo ? In de meest repressieve regimes in het midden-oosten (Irak, Syrië, Tunesië onder Ben Ali, Libië onder Khadaffi, ...) was het extremisme net het minst en was het altijd rustig. Het is daar beginnen misgaan net nadat we tussengekomen zijn en de dictator daar verwijderd hebben ...
Geklikt en ik kreeg 'dit kan u ook interesseren':quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:07 schreef F1gamer het volgende:
http://www.telegraaf.nl/p(...)ie_gaat_door___.html
the show must go on
Dat heeft de Britse regering nooit geprobeerd.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:07 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Meh, zo heeft de Britse regering ooit geprobeerd het katholicisme uit de Ierse provincie te verdrijven. Dat leverde ook alleen maar gekut op en was uiteindelijk een fiasco.
De VUB zelf meldde hier een minuut geleden nog niets van. Wel geen lessen, en iedereen binnen blijven.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:07 schreef Frutsel het volgende:
Is dit oud nieuws of is dit echt van nu net?twitter:demorgen twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:01:07Evacuaties na 'concrete dreiging' campus VUB Etterbeekhttps://t.co/BOHHE2Qzkc https://t.co/8dqjxGNmhk reageer retweet
Snap t ook wel ik zou mn peperdure macbook niet daar achterlaten bijvquote:
Ik vind zo'n AT wat een vreemde vertoning. Waarom niet gewone kleding aan? Niet voor niets gebeurt het regelmatig dat criminelen mensen ontvoeren door zich voor te doen als AT.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:09 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
[..]
Ik snap dat niet, die mensen dragen toch die mutsen om niet herkenbaar te zijn? En dan toch zulke foto's? (of ben ik echt zo dom?)
’Wie het laatst naakt is, verliest’.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:10 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Geklikt en ik kreeg 'dit kan u ook interesseren':
http://www.telegraaf.nl/b(...)s_met_tieners__.html
Die onrust was er dus wel, maar werd alleen altijd direct de kop ingedrukt door dictators. Kwestie van tijd natuurlijk voordat er een 'gat' gevonden wordt. Bijvoorbeeld doordat het westen een dictator weghaalt, maar kan natuurlijk ook gebeuren op het moment dat de ene dictator de andere opvolgt.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:08 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Is dat zo ? In de meest repressieve regimes in het midden-oosten (Irak, Syrië, Tunesië onder Ben Ali, Libië onder Khadaffi, ...) was het extremisme net het minst en was het altijd rustig. Het is daar beginnen misgaan net nadat we tussengekomen zijn en de dictator daar verwijderd hebben ...
Naast de toespraken van Ruttequote:
Er moeten nog vele aanslagen volgen voordat mensen het in Nederland ook allemaal snappenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Jawel, maar mensen die helemaal naar Nederland komen doen dat niet om te vluchten, maar voor de huizen en uitkeringen. De echte vluchtelingen zitten in de regio, waar genoeg veilige plekken zijn. Niet voor niets zijn de zogenaamde 'vluchtelingen' in Nederlands hondsbrutaal, ondankbaar en onaangepast. Mensen die vluchten voor moslim-extremisme doen afstand van de islam.
Eens, straffen en verbannen dit Middeleeuws haat geloof.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:02 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Laten we eens beginnen met het verbieden van moskeeën en hoofddoekjes. De islam moet uit het Europese straatbeeld als we ooit van deze ellende af willen.
als je vlucht kun je het maar beter goed doen...quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Jawel, maar mensen die helemaal naar Nederland komen doen dat niet om te vluchten, maar voor de huizen en uitkeringen. De echte vluchtelingen zitten in de regio, waar genoeg veilige plekken zijn.
Nee, die vluchten voor mongolen en blijven moslim omdat de islam er niet voor zorgt dat ze ook terroristen worden.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Jawel, maar mensen die helemaal naar Nederland komen doen dat niet om te vluchten, maar voor de huizen en uitkeringen. De echte vluchtelingen zitten in de regio, waar genoeg veilige plekken zijn. Niet voor niets zijn de zogenaamde 'vluchtelingen' in Nederlands hondsbrutaal, ondankbaar en onaangepast. Mensen die vluchten voor moslim-extremisme doen afstand van de islam.
Tjsa, sommige mensen hebben gewoon een baan en kunnen dit topic dus niet van A tot Z blijven volgenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:09 schreef matthias24 het volgende:
[..]
amsterdam ook hoor. dat is ook heel logisch.
Ken je ze persoonlijk ?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:06 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Die mensen zijn geen vluchtelingen, maar komen hier om hier zonder enige aanpassing door te leven op kosten van ons.
twitter:NUnl twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:09:01Afzetting Station Hoofddorp uitgebreid na arrestatie inzittenden DHL-busje. https://t.co/WSCPLbslPJ https://t.co/0fM8RG48xz reageer retweet
nu komt het wel heel erg dichtbij.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:11 schreef Twiitch het volgende:
Dus arrestaties in trein van Brussel richting Schiphol? Dachten ze een tweede luchthaven aan te kunnen vallen vandaag?
Gewoon wat moslimjongeren die op vakantie gingen vandaag. Niets aan de handquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:11 schreef Twiitch het volgende:
Dus arrestaties in trein van Brussel richting Schiphol? Dachten ze een tweede luchthaven aan te kunnen vallen vandaag?
twitter:POL_KENland twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:10:05Trein Hoofddorp is vrijgegeven, maar rijdt niet verder. Passagiers worden vervoerd met bussen. Niets verdachts aangetroffen in de trein. reageer retweet
nee hoorquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:10 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Dat heeft de Britse regering nooit geprobeerd.
ja maar het is toch logisch dat amsterdam nu heel erg beveiligd word. amsterdam is de hoofdstad van nederland.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:11 schreef DonJames het volgende:
[..]
Tjsa, sommige mensen hebben gewoon een baan en kunnen dit topic dus niet van A tot Z blijven volgen
Verder heeft logica hier vrij weinig mee te maken, maar ik verwacht niet dat jij daar enig benul van hebt.
dat zijn in de regel ook niet echt de figuren die dit soort aanslagen ondernemenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:11 schreef Nielsch het volgende:
[..]
als je vlucht kun je het maar beter goed doen...
en tuurlijk zullen er Marokkaanse en Tunesische profiteurs tussen zitten, maar die beschouw ik dan ook niet als vluchteling maar als illegale parasieten...
Zoals jouw taalgebruik, waarom kies je geen ander woord om je onvrede te uiten?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 12:59 schreef NoNickOne het volgende:
[..]
Als dit waar blijkt dan is Nederland naar de kanker.
En de kruistochten hadden niks met het christendom en Europeanen van doen!!!quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:11 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nee, die vluchten voor mongolen en blijven moslim omdat de islam er niet voor zorgt dat ze ook terroristen worden.
Nou........., maar zonder gekheid, de onrust in het Midden-Oosten is natuurlijk onmiskenbaar verbonden met dit soort aanslagen, en wat gewoon klopt is dat in veel Europese steden Moslims de negeerde onderlaag vormen. Het staat los van de vraag waarom ze er zijn, en waarom met zo veel, maar de zaak dat de Belgische regering zo lang niets met wijken als Molenbeek heeft gedaan, of de Franse politiek met hun achterwijken, dat is gewoon vragen om problemen en de onrust in het Midden-Oosten is vervolgens iets wat dit soort lui dan gebruiken.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:10 schreef matthias24 het volgende:
[..]
ja maar brussel is toch niet het midden oosten?
?quote:
?quote:
Tuurlijk niet. Zie Polen, Hongarije en al die andere voormalige Oostbloklanden die weigeren mee te doen aan massa-immigratie uit het Midden-Oosten. Daar zie je geen aanslagen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:08 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dan krijg je juist meer kans op aanslagen.
Wellicht liepen ze er al rond als politie in burger?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ik vind zo'n AT wat een vreemde vertoning. Waarom niet gewone kleding aan? Niet voor niets gebeurt het regelmatig dat criminelen mensen ontvoeren door zich voor te doen als AT.
Ik zou een rechtzaak aanspannen. ID kan je ook in de trein checkenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:13 schreef Woods het volgende:
Op rtlz nu
Je wordt zomaar uit ds trein afgevoerd en je te registreren
Ik zou maar geen verdachte pakketjes meenemen als ik jou wasquote:
quote:Op dinsdag 22 maart 2016 12:58 schreef Zelfscanner het volgende:
Tijdens de aanslagen van 9/11 moest ik ook keihard lachen, op de basisschool. Als kind besef je totaal niet wat er speelt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas
Nederland is een heel ander land dan Belgie of Frankrijk, wij hebben ook onze probleemwijken en probleemgroepen maar ons sociaal beleid en integratiebeleid, al laat het meer dan voldoende de Wensen over, is veel beter dan in de bovengenoemde landen. De Sociale Controle in Nederland is veel groter, maakt dat het dan onmogelijk voor een Nederlandse Moslim om een aanslag te plegen nee natuurlijk niet, maar ten eerste is de bereidheid om Nederland te treffen minder groot onder Nederlandse Moslims, en ten tweede is het gewoon moeilijker voor ze, zo.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:11 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Er moeten nog vele aanslagen volgen voordat mensen het in Nederland ook allemaal snappen
Wel. Mannen raken er hartstikke gefrustreerd van dat leuke meisjes zich bedekken en die frustraties kunnen ze niet kwijt tot ze trouwen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Dat lijkt mij alleen maar onnodige symbool politiek. Vrouwen met hoofddoekjes zijn nou niet echt direct een oorzaak van aanslagen.
Nou ik niet hoor..quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:15 schreef Drinky het volgende:
[..]
Tijdens de aanslagen van 9/11 moest ik ook keihard lachen, op de basisschool. Als kind besef je totaal niet wat er speelt.
Misschien moeten we fundamentalistische clubjes meer subsidie geven, dat zal ze leren.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:05 schreef Fer het volgende:
[..]
Iedere vorm van repressie zal het extremisme aanwakkeren.
Belgie heeft gewoon jarenlang lopen slapen en nu stapelen alle problemen van de afgelopen jaren zich in een keer op. Nederland is op dit moment bijna het enige west Europese land dat nog neer aanslag heeft meegemaakt, dat komt waarschijnlijk ook omdat Nederland meer controle heeft op de achterstandswijken in de grote steden.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:13 schreef Kissinger89 het volgende:
[..]
Nou........., maar zonder gekheid, de onrust in het Midden-Oosten is natuurlijk onmiskenbaar verbonden met dit soort aanslagen, en wat gewoon klopt is dat in veel Europese steden Moslims de negeerde onderlaag vormen. Het staat los van de vraag waarom ze er zijn, en waarom met zo veel, maar de zaak dat de Belgische regering zo lang niets met wijken als Molenbeek heeft gedaan, of de Franse politiek met hun achterwijken, dat is gewoon vragen om problemen en de onrust in het Midden-Oosten is vervolgens iets wat dit soort lui dan gebruiken.
Die had ze wel verjaagd door pang pang te roepenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:13 schreef BlackLining het volgende:
PechtoldAlsof er nog niet genoeg ellende op TV is geweest vandaag.
Dat maakt weinig uit als terroristen gewoon vrolijk met de auto vanuit Molenbeek naar A'dam kunnen rijden.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:15 schreef Kissinger89 het volgende:
[..]
Nederland is een heel ander land dan Belgie of Frankrijk, wij hebben ook onze probleemwijken en probleemgroepen maar ons sociaal beleid en integratiebeleid, al laat het meer dan voldoende de Wensen over, is veel beter dan in de bovengenoemde landen. De Sociale Controle in Nederland is veel groter, maakt dat het dan onmogelijk voor een Nederlandse Moslim om een aanslag te plegen nee natuurlijk niet, maar ten eerste is de bereidheid om Nederland te treffen minder groot onder Nederlandse Moslims, en ten tweede is het gewoon moeilijker voor ze, zo.
ja dus gaan we die leuke meisjes straffenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:16 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Wel. Mannen raken er hartstikke gefrustreerd van dat leuke meisjes zich bedekken en die frustraties kunnen ze niet kwijt tot ze trouwen.![]()
[ afbeelding ]
quote:PVV: beperk personeel islamlanden op vliegveld
16 min geleden
DEN HAAG - Mensen met een nationaliteit van een islamitisch land mogen niet meer werkzaam zijn op beveiligde delen en in zenuwcentra van Nederlandse luchthavens. Dat wil de PVV, die daarmee reageert op de bloedige aanslagen op onder meer de internationale luchthaven van Brussel.
PVV-Tweede Kamerlid Dion Graus verwijst dinsdag naar waarschuwingen van Belgische veiligheidsdiensten. Daaruit zou blijken dat meerdere (oud-)werknemers van Brussel Airport jihadstrijders of -voorstanders blijken te zijn.
Graus wijst er ook op dat zich op Schiphol een islamitische gebedsruimte bevindt in het hart van de luchthaven, vanwaar koffers naar de vliegtuigen worden getransporteerd. Hij vindt dat „dit soort onveilige situaties op Nederlandse vliegvelden waar mogelijk voorkomen dient te worden”.
Mee eens, maar het gaat nooit lukken dat tegen te houden; een paar politici kunnen het misschien wel willen tegenhouden, maar om er landelijk iets mee te doen moet je echt wel heel veel steun krijgen. Dan is er nog zoiets als de grondwet, en DAN heb je Europa ook nog eens in je nek hijgen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:13 schreef matthias24 het volgende:
[..]
ben ik helemaal met je eens. ik vind dat daar eens een einde aan moet komen. we moeten dit zien als een waarschuwing! en we moeten ons afvragen of het wel verstandig is om steeds meer van deze mensen hier naartoe te halen.
Als het dan geen Mo of Ali is is het wel een Ryan of Winstonquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:06 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:johnvandertol twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:05:47Gebeurtenissen op Amsterdam CS staan los van aanslagen in België, meldt de politie zojuist. Eén verdachte aangehouden #amsterdam reageer retweet
Verschil met middelbare schoolquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:15 schreef Drinky het volgende:
[..]
Tijdens de aanslagen van 9/11 moest ik ook keihard lachen, op de basisschool. Als kind besef je totaal niet wat er speelt.
of een keer stoppen met dat halfzachte gedoe en de fluwelen handschoentjes uittrekkenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:17 schreef PSVCL het volgende:
msshien moet de navo stoppen met bommen gooien
Dan komen ze de boel ook nog wel opblazen hoor, het wemelt in West-Europa van de heidenen en dat vinden ze stom.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:17 schreef PSVCL het volgende:
msshien moet de navo stoppen met bommen gooien
Dit dus, full on brandbommen op ISISquote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:17 schreef sp3c het volgende:
[..]
of een keer stoppen met dat halfzachte gedoe en de fluwelen handschoentjes uittrekken
Idd, als ze net zo weinig geven om burgerslachtoffers als de vijand zou er daar weinig meer over zijn.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 13:17 schreef sp3c het volgende:
[..]
of een keer stoppen met dat halfzachte gedoe en de fluwelen handschoentjes uittrekken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |