Misschien dat maanstenen helpen? Of Turkse kristallen tegen het boze oog?quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:18 schreef Drinky het volgende:
GE KKE HUIS. Leek wel een modeshow uit Parijs in de gym, alleen dan zonder mode en met bravo's in Kanjij Wäst kleding. Was de bedoeling om chest te pakken, uiteindelijk weer een leg day geworden
Schrijf "Nee marica" en je zal de magische werking wel merkenquote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:17 schreef clumsy_clown het volgende:
Ondertussen op facebook
'Heeft iemand een idee of ik hier op het eiland maanstenen kan kopen, die een werking hebben om straling tegen te gaan van bijv je telefoon? Danki'
Ze krijgt allemaal edelstenen aangeraden die ook helpen. Ik haat mensen.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:19 schreef Drinky het volgende:
[..]
Schrijf "Nee marica" en je zal de magische werking wel merken
anal beads?quote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:31 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ze krijgt allemaal edelstenen aangeraden die ook helpen. Ik haat mensen.
kun je hier meer over vertellequote:Op dinsdag 19 januari 2016 22:27 schreef Drinky het volgende:
Wejoo, de laatste paar weken ben ik na de training goed diep aan het strekken, zeker de benen, en ik heb echt veel minder last van DOM en een veel betere houding + ROM. Ik had laat van "tight chest muscles" waardoor mijn schouders naar voren werden getrokken en ik veel last van mijn schouders kreeg. Na de training 2x 30 seconden aan de pull-up bar hangen en opeens geen last meer van.
Dat wou ik even melden
Gr drinky
Ja komt denk ik omdat je meer ruimte maakt voor gains in de spieren, denk ik dan. En zo kunnen de gayboys in de gym zien hoe ik doggy doe.quote:
Wat maakt het uit dat ik nu een andere gamer date? Heb hem niet in een game ontmoet ofzoquote:Op dinsdag 19 januari 2016 10:47 schreef fathank het volgende:
[..]
En vervolgens weer een of andere gamer daten.
'Ja maar online in Second Life was hij echt ZO leuk'
Jekkie Bruin bdoel ikquote:
Iedere ochtend injecties in mijn gluteus maximalusquote:Op woensdag 20 januari 2016 01:19 schreef Sapstengel het volgende:
"shakes gebruiken"alsof het een drugs is
je gebruikt toch ook geen eieren, of steak.
Vind je het gek als een miljoen potentiële rapists je land omver lopen en ze gaan gooien met waterflessen omdat ze naar Duitsland willen? Ze zijn gewoon verdrietig dat al die waterflessen zijn weggegooid, terwijl de Hongaren alleen maar die éne vrouw en baby wilden helpen.quote:Op woensdag 20 januari 2016 05:42 schreef no1uknow het volgende:
Wat me nog wel het meest verbaasde/intrigeerde was de mentaliteit van een beaten-down dog van de gemiddelde 40+ hongaar. Allemaal een lege blik, starend in het niets, overal. Vooral in het OV goed merkbaar. Hoezo niet communistisch
als je eens een echte man ontmoeten wilt moet je me maar dmmmen voor een afspraakquote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:19 schreef IrCute het volgende:
[..]
Wat maakt het uit dat ik nu een andere gamer date? Heb hem niet in een game ontmoet ofzo
gamers zijn over het algemeen niet echt stabiele mensen tbhquote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:19 schreef IrCute het volgende:
[..]
Wat maakt het uit dat ik nu een andere gamer date? Heb hem niet in een game ontmoet ofzo
Voor mij niks hoor. Alleen grote kans dat deze op termijn ook liever aan z'n computertje sleutelt dan aan jou.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 23:19 schreef IrCute het volgende:
[..]
Wat maakt het uit dat ik nu een andere gamer date? Heb hem niet in een game ontmoet ofzo
Gisteren net deels uitgestapt.quote:
idd same herequote:Op woensdag 20 januari 2016 08:14 schreef Questular het volgende:
Ik game al jaren, heb gewoon een baan, vriendin en een mooi huis.
#hetkanduswel
Hoeveel uur per week gamen is een gamer dan?quote:Op woensdag 20 januari 2016 07:55 schreef seto het volgende:
[..]
gamers zijn over het algemeen niet echt stabiele mensen tbh
ik ben als echte rustige jongen wel een uitzondering
quote:Op woensdag 20 januari 2016 08:48 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
idd same here
behalve het mooie huis dan
en de baan
en vriendin
denk wel 20quote:Op woensdag 20 januari 2016 08:49 schreef Chai het volgende:
[..]
Hoeveel uur per week gamen is een gamer dan?
quote:Op woensdag 20 januari 2016 09:18 schreef Klokov het volgende:
20 uur, neem liever een halve baan erbij
gamen doe je in je rust fase, beetje jammer dit kaas.quote:Op woensdag 20 januari 2016 09:40 schreef kaasplankje het volgende:
jullie kunnen beter aan je lichaam gaan werken ipv achter je beeldscherm vluchten vootr de realiteit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |