abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158869979
Hier weer verder...

quote:
Burgemeester Keulen heeft oplossing tegen aanrandingen: gedragscode voor jonge vrouwen

'Vrouwen moeten tenminste op armlengte afstand blijven van vreemde mannen'

De burgemeester van Keulen Henriette Reker (partijloos) heeft na afloop van een crisisvergadering dinsdag een persconferentie gegeven. Daarin vertelde zij welke afspraken zijn gemaakt met politie en justitie om nieuwe aanrandingen en diefstallen zoals tijdens afgelopen Oud en Nieuw-viering te voorkomen, bijvoorbeeld tijdens het carnaval dat binnenkort in Keulen losbarst. Belangrijkste voorstel: er komt een gedragscode voor vrouwen, waarin bijvoorbeeld zal staan dat ‘vrouwen het beste op armlengte afstand van vreemde mannen kunnen blijven’.

Letterlijk liet de burgemeester aan de pers weten dat “de stad een gedragscode voor jonge vrouwen online zal zetten”.
Door deze gedragscode, waar onder andere instaat dat vrouwen op armlengte afstand moeten blijven en dat ‘groepen mannen en vrouwen beter niet gescheiden worden’, zullen vrouwen “zich tijdens carnaval veiliger en zekerder voelen”.

De gedragscode zal ook aan jonge mannen van buitenlandse afkomst worden gericht. “Aan mensen van andere culturen moeten we uitleggen hoe we hier carnaval vieren, zodat ze begrijpen dat vrolijk gedrag niet hetzelfde is als seksuele openheid”, aldus Reker.

Tevens beloofde de burgemeester dat er “maatregelen worden genomen zodat dit in de toekomst niet weer gebeurt” en dat met de politie wordt gewerkt aan “een speciaal veiligheidsconcept voor feesten, net als bij voetbalwedstrijden of grote demonstraties”.
Wat dit ‘veiligheidsconcept’ precies inhoudt blijft onduidelijk.

Ook belooft de politie meer cameratoezicht en zal er tijdens de carnavalviering veel politie aanwezig zijn, zowel zichtbaar als onzichtbaar in burger. De videobewaking zal er in de eerste plaats zijn voor controle en veiligheid, inplaats van voor bewijsvoering achteraf.

De politie liet tijdens de persconferentie verder weten dat de vijf mannen die zijn opgepakt niets met de aanrandingen te maken hebben. De politie bevestigde dat er aangifte is gedaan van een verkrachting.

Wederom maakte de politie duidelijk dat “vluchtelingen niets met deze zaak hebben te maken”.
“Het is absoluut ontoelaatbaar om een uit Noord-Afrika afkomstige etnische automatisch te verbinden met vluchtelingen. Er is geen aanwijzing dat mensen die asiel zoeken in Keulen de daders waren”, aldus Wolfgang Albers, de baas van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)gscode-voor-vrouwen/
quote:
Oudejaarsaanrandingen Keulen - Politie bevestigt: 'Daders van Noord-Afrikaanse afkomst'

De politie van Keulen heeft maandag een persconferentie gegeven over de enorme hoeveelheid aanrandingen en berovingen van vrouwen tijdens de afgelopen Oud & Nieuw-viering in Keulen. De vrouwen werden aangerand en beroofd op het stationsplein voor het Centraal station en bij het plein voor de Dom.

Het onderzoek van de politie richt zich op een groep van maarliefst 1000(!) jongemannen. Binnen deze groep heeft een gedeelte zich schuldig gemaakt aan aanrandingen en berovingen. Het is echter nog onduidelijk om hoeveel daders het exact gaat. Wel zijn inmiddels vijf jonge mannen opgepakt.

Er zijn tot nu toe zestig aangiftes gedaan. Maar de politie gaat er van uit dat er zeker 80 slachtoffers zijn. Van alle vrouwen die aangifte hebben gedaan heeft ongeveer een kwart ook aangifte gedaan van aanranding, naast diefstal en beroving.

Vooralsnog zijn er dus tussen de vijftien en twintig slachtoffers van aanranding bekend. De meerderheid is alleen slachtoffer geworden van beroving. Wel heeft de politie laten weten dat het in sommige gevallen gaat om ernstige vergrijpen waarbij vrouwen zijn vastgehouden en betast.

Opvallend genoeg windt de Keulse politie er geen doekjes om als het gaat om de afkomst van de daders: "Deze misdrijven zijn gepleegd door een groep mannen die, afgaande op hun uiterlijk, voornamelijk van Noord-Afrikaanse, Arabische afkomst zijn", aldus Wolfgang Albers, het hoofd van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)ijk-80-slachtoffers/
quote:
Schokkende quotes: agente en slachtoffer vertellen over de aanrandingsnachtmerrie in Keulen

"Rond 23:00 uur kregen we de melding dat er een vechtpartij tussen 400 buitenlanders zou zijn uitgebroken op het centraal station. Toen we daar aankwamen zagen we bijna 2000 mensen die werden bekogeld met zwaar illegaal vuurwerk.

Nadat we meerdere gewonden constateerden besloten we het plein te ontruimen. Maar een groep jonge mannen leek geen enkel woord Duits te verstaan. We hebben ze uiteindelijk met fysiek geweld van het plein moeten verwijderen.

Kort na middernacht kwamen de eerste slachtoffers van aanranding naar ons toe. Huilende en geschokte meisjes die beschreven hoe ze door een grote groep mannen waren aangerand. We zijn toen in de menigte op zoek gegaan naar meer slachtoffers. We vonden een 20-jarig slachtoffer uit Stuttgart. Ze schreeuwde en huilde. De daders hadden haar slipje van haar lichaam gescheurd en ze hadden haar onderlichaam betast. Drie andere meisjes, vriendinnen van het slachtoffer, konden we niet uit de menigte redden omdat we zelf werden bekogeld met vuurwerk.

Uiteindelijk hebben we acht mannen kunnen aanhouden. Allemaal waren ze in het bezit van kopieën van certificaten voor een asielaanvraag.

Wat die vrouwen daar hebben meegemaakt was gewoon verkrachting."

Bovenstaande quotes zijn het verbijsterende relaas van een Duitse politieagente die tijdens de oudejaarswisseling aanwezig was bij het centraal station in Keulen en daardoor één van de getuigen is van een massale aanranding en beroving van vooral jonge vrouwen door vooral Noord-Afrikaanse jonge mannen.

Maar het Duitse Magazine Express heeft niet alleen een politieagente gesproken over die dramatische nacht. Ook één van de vele jonge slachtoffers doet haar ontluisterende verhaal:

"Toen we uit het station kwamen waren we al verbaasd over de enorme groep jonge buitenlandse mannen. We moesten door de menigte heen en ik voelde een hand op mijn kont. Toen greep iemand mijn borsten vast. Daarna waren er handen overal op mijn lichaam, het was een nachtmerrie.

We schreeuwden en sloegen van ons af, maar het hield niet op. Ik denk dat ik tijdens een stukje van 200 meter zeker 100 keer ben betast.

De jongens riepen 'neuken, neuken' en scholden ons uit voor 'slet'.

Ik ben er kapot van, ik ben woedend en bang. Ik hoop dat de politie de daders pakt, want anders ga ik nooit meer naar festiviteiten in de stad."

http://nieuws.tpo.nl/2016/01/04/aanrandingen-keulen-citaten/
Waarom bleef het zo lang stil?
http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493
  woensdag 6 januari 2016 @ 12:53:36 #2
78918 SeLang
Black swans matter
pi_158870000
Om de OP wat op te leuken

"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  woensdag 6 januari 2016 @ 12:53:39 #3
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158870002
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:36 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ik wel. Kijk maar wat er gebeurt in een dorp waar een uitgeprocedeerde asielzoeker wordt uitgezet, waarvan het asielverzoek al door 3 rechters is afgewezen.
Maar dan gaat het om personen of 1 persoon die je ként. Mensen zullen anders reageren als het gaat om een massa onbekenden.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158870135
Zag er wel gezellig uit overigens ;(



In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870160
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:53 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Maar dan gaat het om personen of 1 persoon die je ként. Mensen zullen anders reageren als het gaat om een massa onbekenden.
True, maar die massa onbekenden bestaan uit individuen die wel bekenden hebben en in opstand komen.

Daarnaast heb je nog de linkse media die de boel ophitsen: Dan denk ik terug aan die 26.000-gezichten campagne. Het publieke bestel moet flink op de schop. De hervormingen in Polen waar zoveel kritiek op is zijn zo gek nog niet.
pi_158870172
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:59 schreef Eufonie het volgende:
Zag er wel gezellig uit overigens ;(

[ afbeelding ]
Dit is station Keulen? Hoe komt het zo vol?
Het is er vaak druk, maar dit is een menigte illegalen/asielzoekers.
pi_158870191
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:00 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dit is station Keulen? Hoe komt het zo vol?
Het is er vaak druk, maar dit is een menigte illegalen/asielzoekers.
Je moet wat met Oud & Nieuw natuurlijk. Of men oefent alvast voor later :v
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870196
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:00 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dit is station Keulen? Hoe komt het zo vol?
Het is er vaak druk, maar dit is een menigte illegalen/asielzoekers.
Trein naar Nederland zat vol
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:01:38 #9
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870202
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:43 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Het Nederlandse beleid is niet inefficiënt, al die gevallen hebben al heel lang geleden te horen dat ze weg moesten maar gingen niet.
Die mensen hebben keurig de juiste juridische paden bewandelt, ze mochten immers heel vaak in beroep en deden dat ook. Dat is een fout in het systeem.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870207
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Je moet wat met Oud & Nieuw natuurlijk. Of men oefent alvast voor later :v
Ja hoor in een stationstunnel staan waar alleen mensen met een geldig vervoersbewijs horen te zijn. Wat een idioterie.
pi_158870208
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

True, maar die massa onbekenden bestaan uit individuen die wel bekenden hebben en in opstand komen.

Daarnaast heb je nog de linkse media die de boel ophitsen: Dan denk ik terug aan die 26.000-gezichten campagne. Het publieke bestel moet flink op de schop. De hervormingen in Polen waar zoveel kritiek op is zijn zo gek nog niet.
Als men kritiek heeft op het publieke bestel moet men eerste eens kijken naar hoe het in Nederland is. :')

Overigens, hoe weet nu opeens dat het niks met vluchtelingen te maken heeft terwijl er nog 0 arrestaties zijn? :?
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:01:59 #12
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870214
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

True, maar die massa onbekenden bestaan uit individuen die wel bekenden hebben en in opstand komen.

Daarnaast heb je nog de linkse media die de boel ophitsen: Dan denk ik terug aan die 26.000-gezichten campagne. Het publieke bestel moet flink op de schop. De hervormingen in Polen waar zoveel kritiek op is zijn zo gek nog niet.
de natte droom van onze ras-PVVer ;(
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870222
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Die mensen hebben keurig de juiste juridische paden bewandelt, ze mochten immers heel vaak in beroep en deden dat ook. Dat is een fout in het systeem.
Ja, het is eigenlijk schandalig ook dat die procedures soms meer dan tien jaar kunnen duren. Kan mij goed voorstellen dat mensen daar ook heel gefrustreerd en onzeker van worden. Zoiets hoort in maximaal een paar maanden afgerond te zijn.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870225
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als men kritiek heeft op het publieke bestel moet men eerste eens kijken naar hoe het in Nederland is. :')

Overigens, hoe weet nu opeens dat het niks met vluchtelingen te maken heeft terwijl er nog 0 arrestaties zijn? :?
Ondertussen 3 arrestaties, meer als ik had verwacht
See I'd like to share your point of view
As long as it's my view too
pi_158870229
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Die mensen hebben keurig de juiste juridische paden bewandelt, ze mochten immers heel vaak in beroep en deden dat ook. Dat is een fout in het systeem.
Ze maakten bewust misbruik van het systeem door procedures te stapelen. Ik ben het met je eens dat het een fout in het systeem is dat het mogelijk is, maar je mag het die mensen zelf ook aanrekenen. Ze weten dondersgoed dat ze weg moeten, dus moeten ze er niet raar van staan kijken als ze na jaren alsnog moeten vertrekken.
pi_158870242
Je kunt je afvragen hoe het kan dat deze kanspareltjes blijkbaar al maanden voor overlast zorgen rondom dat station, de politie dat dus weet en men dit niet voorzien had. Dan ga je toch in de loop van de avond al observeren of het aantal toeneemt en tref je passende maatregelen. Nu hebben ze ze uit elkaar gedreven (ja dat zien we... :') ) en kwam de ellende. Schakel de ME in of het leger.
En hoe zouden de kanspareltjes elkaar gecontact hebben, dat moet toch ook opgevallen zijn... aangezien het afgesproken werk lijkt te zijn.
pi_158870272
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als men kritiek heeft op het publieke bestel moet men eerste eens kijken naar hoe het in Nederland is. :')

Overigens, hoe weet nu opeens dat het niks met vluchtelingen te maken heeft terwijl er nog 0 arrestaties zijn? :?
De overheden worden in een crisis situatie altijd helderziend. Zo wist de PvdA minister van binnenlandse zaken, direct na de moord op Fortuyn dat Volkert "alleen"had gehandeld :)
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:04:24 #18
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870280
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:02 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ze maakten bewust misbruik van het systeem door procedures te stapelen. Ik ben het met je eens dat het een fout in het systeem is dat het mogelijk is, maar je mag het die mensen zelf ook aanrekenen. Ze weten dondersgoed dat ze weg moeten, dus moeten ze er niet raar van staan kijken als ze na jaren alsnog moeten vertrekken.
Nee, dat is geen misbruik. Zo werkt het systeem gewoon. Natuurlijk willen die mensen blijven en zullen ze alle mogelijke juridische paden bewandelen die onze(!) wetgeving aanbiedt

Als je dat niet wilt, moet je de wetgeving aanpassen. En hopelijk gebeurd dat nu een keer.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870293
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:03 schreef empa1010 het volgende:
Je kunt je afvragen hoe het kan dat deze kanspareltjes blijkbaar al maanden voor overlast zorgen rondom dat station, de politie dat dus weet en men dit niet voorzien had. Dan ga je toch in de loop van de avond al observeren of het aantal toeneemt en tref je passende maatregelen. Nu hebben ze ze uit elkaar gedreven (ja dat zien we... :') ) en kwam de ellende. Schakel de ME in of het leger.
En hoe zouden de kanspareltjes elkaar gecontact hebben, dat moet toch ook opgevallen zijn... aangezien het afgesproken werk lijkt te zijn.
Het is mij in oktober, toen ik er zelf 's avonds laat was, al opgevallen hoeveel onguur volk daar rondloopt. Er loopt wat particuliere beveiliging in de stationshal, maar dat is lang niet genoeg om zo'n menigte aan te pakken. Het meest idiote is dat op de Dom, die direct tegenover het station ligt, een pro-vluchtelingen spanddoek hangt :')
pi_158870308
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:02 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Ja, het is eigenlijk schandalig ook dat die procedures soms meer dan tien jaar kunnen duren. Kan mij goed voorstellen dat mensen daar ook heel gefrustreerd en onzeker van worden. Zoiets hoort in maximaal een paar maanden afgerond te zijn.
Feitelijk onjuist. Ze hebben na een jaar al zekerheid. Dat ze dan weigeren en om de paar jaar weer een aanvraag doen kunnen wij niets aan doen.
pi_158870343
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:05 schreef Confetti het volgende:

[..]

Feitelijk onjuist. Ze hebben na een jaar al zekerheid. Dat ze dan weigeren en om de paar jaar weer een aanvraag doen kunnen wij niets aan doen.
Precies. Die onzekerheid is een enorme leugen.
natuurlijk is het een fout in het systeem dat dit allemaal mogelijk is, maar de primaire verantwoordelijkheid ligt bij de uitgeprocedeerde asielzoeker. Dat ze vervolgens kinderen nemen, zal niet ons probleem moeten zijn.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:06:37 #22
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870344
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:05 schreef Confetti het volgende:

[..]

Feitelijk onjuist. Ze hebben na een jaar al zekerheid. Dat ze dan weigeren en om de paar jaar weer een aanvraag doen kunnen wij niets aan doen.
Natuurlijk kunnen we daar wel wat aan doen. We moeten gewoon zorgen dat er geen (of in ieder geval een stuk minder) beroepsmogelijkheden zijn.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870352
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:04 schreef Re het volgende:

[..]

je zou toch maar trots zijn op je politieke overtuiging, niet?
Prawo i Sprawiedliwość en de PVV staan behoorlijk ver uit elkaar. De PVV is vooral de VVD met een sterk anti-immigratiebeleid. Prawo i Sprawiedliwość is meer overeenkomstig met Front National; overheidsinterventie in de economie, geen marktwerking in de zorg et al, slechts mild tegen de EU en ondertussen sociaal conservatief en (streng) katholiek. Allen behoorlijk tegenovergesteld aan de VVD en PVV.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870355
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:06 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Natuurlijk kunnen we daar wel wat aan doen. We moeten gewoon zorgen dat er geen (of in ieder geval een stuk minder) beroepsmogelijkheden zijn.
Zelfs dat wil links niet.
pi_158870362
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:04 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Het is mij in oktober, toen ik er zelf 's avonds laat was, al opgevallen hoeveel onguur volk daar rondloopt. Er loopt wat particuliere beveiliging in de stationshal, maar dat is lang niet genoeg om zo'n menigte aan te pakken. Het meest idiote is dat op de Dom, die direct tegenover het station ligt, een pro-vluchtelingen spanddoek hangt :')
"Welkom in mijn land" wij willen wel even benadrukken dat u niet in Sodom of Gomorra bent :{
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:07:37 #26
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870364
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:07 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Zelfs dat wil links niet.
Dan ben je slecht op de hoogte want ook links wil dat.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870379
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:06 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Prawo i Sprawiedliwość en de PVV staan behoorlijk ver uit elkaar. De PVV is vooral de VVD met een sterk anti-immigratiebeleid. Prawo i Sprawiedliwość is meer overeenkomstig met Front National; overheidsinterventie in de economie, geen marktwerking in de zorg et al, slechtjes mild tegen de EU en ondertussen sociaal conservatief en (streng) katholiek. Allen behoorlijk tegenovergesteld aan de VVD en PVV.
Ik denk dat de PVV juist zichter bij PiS ligt dan bij de VVD.
Maar los daarvan is het niet relevant wat voor politieke overtuiging ik zelf heb, en daar begint meneer Re steeds over.
pi_158870389
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:07 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dan ben je slecht op de hoogte want ook links wil dat.
Ik hoor het ze nooit zeggen en volg wel de debatten. Als iedereen dit wil, dan zou het allang geregeld zijn.
pi_158870407
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:06 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Natuurlijk kunnen we daar wel wat aan doen. We moeten gewoon zorgen dat er geen (of in ieder geval een stuk minder) beroepsmogelijkheden zijn.
In de praktijk hebben ze ook geen recht op een geheel nieuwe procedure. Ze moeten namelijk aantonen dat er nieuwe feiten en omstandigheden zijn en dar is er vaak niet.

De beroepsmogelijkheden zijn niet de reden dat ze niet opdonderen. Een vervolgaanvraag wordt binnen een paar dagen afgehandeld.

Het komt door organisaties als Vluchtelingenwerk die hebben bedongen dat families niet op straat worden geknikkerd. Of de politie die niet op illegalenjacht mag gaan.
pi_158870412
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:08 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ik denk dat de PVV juist zichter bij PiS ligt dan bij de VVD.
Maar los daarvan is het niet relevant wat voor politieke overtuiging ik zelf heb, en daar begint meneer Re steeds over.
Probleem met de PVV is dat men op sociaal vlak A zegt maar vervolgens B doet. Enerzijds roepen dat wij moeten opkomen voor de ouderen maar onderwijl instemmen voor het inperken voor het persoonsgebonden budget bijvoorbeeld.

Heeft verder weinig met de discussie te maken inderdaad.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870446
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:09 schreef Confetti het volgende:

[..]

In de praktijk hebben ze ook geen recht op een geheel nieuwe procedure. Ze moeten namelijk aantonen dat er nieuwe feiten en omstandigheden zijn en dar is er vaak niet.

De beroepsmogelijkheden zijn niet de reden dat ze niet opdonderen. Een vervolgaanvraag wordt binnen een paar dagen afgehandeld.

Het komt door organisaties als Vluchtelingenwerk die hebben bedongen dat families niet op straat worden geknikkerd. Of de politie die niet op illegalenjacht mag gaan.
Allemaal waar.
De subsidies voor Vluchtelingenwerk moeten zsm. ingetrokken worden. Nog beter is die organisatie illegaal verklaren wegens opruiing (wat niet mag).

Met nieuwe feiten en omstandigheden wordt creatief omgegaan: Medisch, arbeid, studie, alles wordt er bijgesleept. De liegende illegaal Mauro mocht immers blijven op een studievisum (met zijn MBO niveau 2) :')
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:11:24 #32
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870452
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:09 schreef Confetti het volgende:

[..]

In de praktijk hebben ze ook geen recht op een geheel nieuwe procedure. Ze moeten namelijk aantonen dat er nieuwe feiten en omstandigheden zijn en dar is er vaak niet.

De beroepsmogelijkheden zijn niet de reden dat ze niet opdonderen. Een vervolgaanvraag wordt binnen een paar dagen afgehandeld.

Het komt door organisaties als Vluchtelingenwerk die hebben bedongen dat families niet op straat worden geknikkerd. Of de politie die niet op illegalenjacht mag gaan.
dat lijkt zo, maar het is gewoon wettelijk bepaald, dat aanvragen tot 10-15 jaar kunnen uitlopen ligt niet aan de asielzoeker natuurlijk
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870459
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Re het volgende:

[..]

de natte droom van onze ras-PVVer ;(
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_158870466
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Nog beter is die organisatie illegaal verklaren wegens opruiing (wat niet mag).

Hahahaha :D _O-
pi_158870473
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:11 schreef Re het volgende:

[..]

dat lijkt zo, maar het is gewoon wettelijk bepaald, dat aanvragen tot 10-15 jaar kunnen uitlopen ligt niet aan de asielzoeker natuurlijk
Zij starten steeds weer nieuwe procedures, ook al weten ze dat het kansloos is. Alles gericht op een pardonregeling of tijdrekken om een kind te nemen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:12:09 #36
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870476
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:11 schreef Red_85 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
zijn PVVers racisten dan?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:12:33 #37
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870484
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:12 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Zij starten steeds weer nieuwe procedures, ook al weten ze dat het kansloos is. Alles gericht op een pardonregeling of tijdrekken om een kind te nemen.
doen ze iets illegaals dan?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870490
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:12 schreef Re het volgende:

[..]

doen ze iets illegaals dan?
Formeel niet. Moreel gezien wel, door een kind te gebruiken om een verblijfsvergunning te eisen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:13:24 #39
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870495
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Allemaal waar.
De subsidies voor Vluchtelingenwerk moeten zsm. ingetrokken worden. Nog beter is die organisatie illegaal verklaren wegens opruiing (wat niet mag).
Wie ruien ze waar tegenop precies? Door de Nederlandse overheid te wijzen op zijn plichten jegens het vluchtelingenverdrag en de rechten van de mens?
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870497
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:11 schreef Re het volgende:

[..]

dat lijkt zo, maar het is gewoon wettelijk bepaald, dat aanvragen tot 10-15 jaar kunnen uitlopen ligt niet aan de asielzoeker natuurlijk
Lees je wel wat ik zeg? Aanvragen duren helemaal geen 10 jaar. Totale flauwekul.

Een aanvraag, zelfs in deze topdrukte, wordt binnen een jaar afgehandeld. Daarna kun je een vervolgaanvraag indienen maar die wordt nog veel sneller afgehandeld in de zogeheten eendaagse-procedure.

Van de 10 jaar loopt er 9 jaar lang geen enkele procedure joh.
pi_158870501
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:12 schreef Re het volgende:

[..]

zijn PVVers racisten dan?
Ze staan synoniem volgens velen (in de politiek zelfs) aan extreem rechts, fascisten, racisten en xenofoben.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:13:52 #42
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870504
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Formeel niet. Moreel gezien wel, door een kind te gebruiken om een verblijfsvergunning te eisen.
ah morel gezien, gelukkig hebben we daar dan gewoon objectieve wetten voor
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870505
Naarmate meer bekend word over wat er zich heeft afgespeeld en gezien de zaken die al jaren spelen in Europa begin ik mij steeds meer te ergeren, het bloed kookt zelfs. Je voelt je gewoon zo onmachtig omdat de regering niet ingrijpt, en hulpeloze in onze samenleving zijn het slachtoffer. Ik zal natuurlijk altijd zo net zijn om niet iedereen over één kam te scheren, maar ik denk als ik er ooit één in mijn handen krijg dat die het komende half jaar door een rietje kan eten. Als je ze dan ziet lachen op foto's wetende dat de politie toch niets kan, ze weten dat ze een vrijbrief hebben bah :r

Hoelang duurt het nog voordat de bevolking het recht in eigen hand neemt, binnenkort heb je groepen mannen staan bij uitgaansgelegenheden hun kinderen/dochters beschermen, is dat waar we naartoe moeten vraag ik mij af.
pi_158870507
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:13 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Wie ruien ze waar tegenop precies? Door de Nederlandse overheid te wijzen op zijn plichten jegens het vluchtelingenverdrag en de rechten van de mens?
Doordat ze "vluchtelingen" oproepen om niet te vertrekken, maar misbruik te maken van allerlei beroepsmogelijkheden.
pi_158870539
Er loopt een hele discussie over procedures stapelen, maar er is nog altijd één hele gemakkelijke oplossing: Zet per direct het vluchtelingen verdrag buiten werking (totdat er een grondig herziene versie is) en accepteer geen enkele asielzoeker meer.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:15:28 #46
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870550
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Doordat ze "vluchtelingen" oproepen om niet te vertrekken, maar misbruik te maken van allerlei beroepsmogelijkheden.
Ik val in herhaling, maar dan moeten we gewoon zorgen dat er veel minder beroepsmogelijkheden zijn. Vluchtelingenwerk doet niets anders dan mensen op de mogelijkheden wijzen.

Het is aan de overheid om dat systeem dicht te timmeren, doen ze dat niet door laksheid of whatever dan is dat alsnog niet de schuld van de vluchteling.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:15:30 #47
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870551
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:13 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ze staan synoniem volgens velen (in de politiek zelfs) aan extreem rechts, fascisten, racisten en xenofoben.
voelt blijkbaar meer als een self-fulfilling prophecy eigenlijk
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:16:28 #48
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870576
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:13 schreef Confetti het volgende:

[..]

Lees je wel wat ik zeg? Aanvragen duren helemaal geen 10 jaar. Totale flauwekul.

Een aanvraag, zelfs in deze topdrukte, wordt binnen een jaar afgehandeld. Daarna kun je een vervolgaanvraag indienen maar die wordt nog veel sneller afgehandeld in de zogeheten eendaagse-procedure.

Van de 10 jaar loopt er 9 jaar lang geen enkele procedure joh.
feit blijft dat ze hier legaal 10-15 kunnen verblijven voordat ze (indien niet toegewezen) tot illegaal worden gekenmerkt... dat is niet hun schuld hoor
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870600
Er komt een demonstratie in Keulen, begrijp ik, politie is iig aan het opschalen op plein bij Dom en hoofdstation.
I´m back.
pi_158870613
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:15 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Ik val in herhaling, maar dan moeten we gewoon zorgen dat er veel minder beroepsmogelijkheden zijn. Vluchtelingenwerk doet niets anders dan mensen op de mogelijkheden wijzen.

Het is aan de overheid om dat systeem dicht te timmeren, doen ze dat niet door laksheid of whatever dan is dat alsnog niet de schuld van de vluchteling.
Als ze dan toch bezig zijn, laat alleen vluchtelingen toe afkomstig uit onveilige landen in een straal van 500 kilometer om Nederland.
pi_158870616
quote:
15s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:17 schreef Ryan3 het volgende:
Er komt een demonstratie in Keulen, begrijp ik, politie is iig aan het opschalen op plein bij Dom en hoofdstation.
Dan kan het ineens wel :')
pi_158870629
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:15 schreef Re het volgende:

[..]

voelt blijkbaar meer als een self-fulfilling prophecy eigenlijk
Hoe kan het self-fulfilling prophecy zijn als het niet van mijzelf komt, maar van een PhD - Religion, Multiculturalism, Secularism. Worden we toch geil van hier op fok!, dit soort 'bronnetjes'?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_158870634
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:14 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Er loopt een hele discussie over procedures stapelen, maar er is nog altijd één hele gemakkelijke oplossing: Zet per direct het vluchtelingen verdrag buiten werking (totdat er een grondig herziene versie is) en accepteer geen enkele asielzoeker meer.
Precies. De oplossingen zijn belachelijk simpel; maar die worden door de politiek (zowel landelijk als in de EU) niet aangedragen/uitgevoerd.

Ik hou mijn hart vast voor carnaval in Duitsland.

Dit soort toestanden gaan we 100% in Nederland ook krijgen als er niet tijdig ingegrepen gaat worden.

Als de stroom niet snel opdroogt dan verwacht ik alvast heel wat problemen de komende jaren en zal Wilders in 2017 ongetwijfeld een klinkende overwinning vieren die zijn weerga niet kent.

Mensen worden het meer en meer spuugzat.
Het zal verdomme je dochter of vrouw maar wezen.

Merkel zou eigenlijk gewoon keihard gelynched moeten worden met haar "wir schaffen das".

Hoe legt die debiele en godsachterlijke naïeve kut dat in godsnaam uit aan al die slachtoffers?
Zij heeft bloed (en kutvocht inmiddels) aan haar handen en moet afgezet worden :r
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_158870652
quote:
15s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:17 schreef Ryan3 het volgende:
Er komt een demonstratie in Keulen, begrijp ik, politie is iig aan het opschalen op plein bij Dom en hoofdstation.
Kijken of de DE factie van de afa nu ook de ballen heeft om die demonstratie met stenen te bekogelen, zoals bij pegida iedere keer gebeurd.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:19:37 #55
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158870654
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:15 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Ik val in herhaling, maar dan moeten we gewoon zorgen dat er veel minder beroepsmogelijkheden zijn. Vluchtelingenwerk doet niets anders dan mensen op de mogelijkheden wijzen.

Het is aan de overheid om dat systeem dicht te timmeren, doen ze dat niet door laksheid of whatever dan is dat alsnog niet de schuld van de vluchteling.
Correct. Het zijn overheden die falen.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:19:40 #56
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
pi_158870655
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:13 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
Naarmate meer bekend word over wat er zich heeft afgespeeld en gezien de zaken die al jaren spelen in Europa begin ik mij steeds meer te ergeren, het bloed kookt zelfs. Je voelt je gewoon zo onmachtig omdat de regering niet ingrijpt, en hulpeloze in onze samenleving zijn het slachtoffer. Ik zal natuurlijk altijd zo net zijn om niet iedereen over één kam te scheren, maar ik denk als ik er ooit één in mijn handen krijg dat die het komende half jaar door een rietje kan eten. Als je ze dan ziet lachen op foto's wetende dat de politie toch niets kan, ze weten dat ze een vrijbrief hebben bah :r

Hoelang duurt het nog voordat de bevolking het recht in eigen hand neemt, binnenkort heb je groepen mannen staan bij uitgaansgelegenheden hun kinderen/dochters beschermen, is dat waar we naartoe moeten vraag ik mij af.
Nee natuurlijk niet maar op deze manier gaan we wel naar een dergelijke samenleving toe.

Ik herken mij overigens wel in je verhaal en vrees dat het uiteindelijk compleet uit de hand gaat lopen. Ik kan nauwelijks geloven dat we niet afstevenen op grote maatschappij ontwrichtende problemen tussen bepaalde bevolkingsgroepen :{
pi_158870670
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:16 schreef Re het volgende:

[..]

feit blijft dat ze hier legaal 10-15 kunnen verblijven voordat ze (indien niet toegewezen) tot illegaal worden gekenmerkt... dat is niet hun schuld hoor
Wederom onjuist. Zodra de eerste procedure is afgelopen zijn ze illegaal in Nederland. Tussen de beslissing op de vervolgaanvraag en beslissing zit nog geen paar weken. En dan is het klaar. Je kunt wel 2-3 keer slagen in het aantonen van nieuwe feiten en omstandigheden maar daarna houdt wel op.

Aanvragen waarbij geen nieuwe feiten zijn aangetoond worden niet-ontvankelijk verklaard en schorten het illegaal verblijf niet op.

Conclusie: van de 10 jaar zijn ze hier in de best case 2 jaar legaal.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:20:48 #58
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870684
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:18 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Hoe kan het self-fulfilling prophecy zijn als het niet van mijzelf komt, maar van een PhD - Religion, Multiculturalism, Secularism. Worden we toch geil van hier op fok!, dit soort 'bronnetjes'?
jij komt met een tegeltjeswijsheid aanzetten, ik niet hoor
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870689
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:19 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Kijken of de DE factie van de afa nu ook de ballen heeft om die demonstratie met stenen te bekogelen, zoals bij pegida iedere keer gebeurd.
Waarom zouden ze dat willen doen volgens jou dan? :')
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_158870714
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:16 schreef Re het volgende:

[..]

feit blijft dat ze hier legaal 10-15 kunnen verblijven voordat ze (indien niet toegewezen) tot illegaal worden gekenmerkt... dat is niet hun schuld hoor
Hoe verwacht je dat de overheid dit gaat aanpassen? Als je beroep mogelijkheden terug wilt brengen tot 1 heb je sowieso alles links van de VVD al tegen. Als je verder wilt dat deze hele procedure inclusief beroep maximaal 3 maanden mag duren zal je zo enorm veel moeten investeren in de IND dat ik je daar weer veel succes mee wens.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:22:17 #61
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870716
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:20 schreef Confetti het volgende:

[..]

Wederom onjuist. Zodra de eerste procedure is afgelopen zijn ze illegaal in Nederland. Tussen de beslissing op de vervolgaanvraag en beslissing zit nog geen paar weken. En dan is het klaar. Je kunt wel 2-3 keer slagen in het aantonen van nieuwe feiten en omstandigheden maar daarna houdt wel op.

Aanvragen waarbij geen nieuwe feiten zijn aangetoond worden niet-ontvankelijk verklaard en schorten het illegaal verblijf niet op.

Conclusie: van de 10 jaar zijn ze hier in de best case 2 jaar legaal.
ik denk dat het toch iets anders ligt maar goed dan ligt de politiek dus al 40 jaar te slapen blijkbaar, ook niet de schuld van de aanvrager
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870735
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:21 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Waarom zouden ze dat willen doen volgens jou dan? :')
Er word hier ook tegen de islam geprotesteerd?
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
pi_158870784
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:22 schreef Re het volgende:

[..]

ik denk dat het toch iets anders ligt maar goed dan ligt de politiek dus al 40 jaar te slapen blijkbaar, ook niet de schuld van de aanvrager
De media houdt deze leugen dan ook moedwillig in stand waardoor mensen het ook gaan geloven. Types als Mauro hebben hier gewoon heel lang illegaal geleefd. Dat hij naar school mocht betekent niet dat hij in een procedure zat of legaal verblijf had.

Maarja, als je alleen in uitzonderingstoestanden iemand in vreemdelingendetentie mag zetten krijg je dit..
pi_158870790
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:23 schreef Harlon het volgende:

[..]

Er word hier ook tegen de islam geprotesteerd?
Het schijnt om de aanrandingen te gaan. ( http://nos.nl/artikel/207(...)andingen-keulen.html ) En voor het geval je het nog niet doorhad, iedereen van links tot rechts heeft een diepe afkeur voor wat er gebeurd is.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_158870795
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:21 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Waarom zouden ze dat willen doen volgens jou dan? :')
Die zijn niet zo vies van wat gedwongen seksuele activiteiten :v

In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870817
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:21 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Waarom zouden ze dat willen doen volgens jou dan? :')
Vraag het ze zelf. Ik heb geen idee. In Dresden was het ook iedere week raak omdat ze 'tegen islamisering' stonden te demonstreren.
Blijkbaar reden genoeg voor een paar linkslieden om een meute te stenigen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:26:46 #67
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870822
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:25 schreef Confetti het volgende:

[..]

De media houdt deze leugen dan ook moedwillig in stand waardoor mensen het ook gaan geloven. Types als Mauro hebben hier gewoon heel lang illegaal geleefd. Dat hij naar school mocht betekent niet dat hij in een procedure zat of legaal verblijf had.

Maarja, als je alleen in uitzonderingstoestanden iemand in vreemdelingendetentie mag zetten krijg je dit..
nog steeds niet de schuld van de aanvrager...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870823
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:25 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Het schijnt om de aanrandingen te gaan. ( http://nos.nl/artikel/207(...)andingen-keulen.html ) En voor het geval je het nog niet doorhad, iedereen van links tot rechts heeft een diepe afkeur voor wat er gebeurd is.
Maar grenzen sluiten en illegalen Europa uitgooien doen ze niet. Ze blijven ze met open armen welkom heten.
pi_158870834
Zojuist op BNR gemeld dat er nog drie arrestaties zijn gedaan en dat dit ging om asielzoekers, kan er alleen niets van vinden?!
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_158870843
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:21 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Waarom zouden ze dat willen doen volgens jou dan? :')




Why stay small, if you can grow big..
pi_158870855
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:26 schreef Re het volgende:

[..]

nog steeds niet de schuld van de aanvrager...
Ja leuk en aardig maar ook geen reden om het illegaal verblijf maar door de vingers te zien. Ze kiezen er tenslotte zelf voor.
pi_158870856
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:26 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Vraag het ze zelf. Ik heb geen idee. In Dresden was het ook iedere week raak omdat ze 'tegen islamisering' stonden te demonstreren.
Blijkbaar reden genoeg voor een paar linkslieden om een meute te stenigen.
Democratie geldt niet voor anti-immigratie betogingen. Overal wordt het keurige Pegida aangevallen, en de overheid werkt er aan mee (zie de demonstraties in Nederland die dankzij dreiging van links vrijwel onmogelijk zijn gemaakt).
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:28:23 #73
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870863
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:22 schreef Harlon het volgende:

[..]

Hoe verwacht je dat de overheid dit gaat aanpassen? Als je beroep mogelijkheden terug wilt brengen tot 1 heb je sowieso alles links van de VVD al tegen. Als je verder wilt dat deze hele procedure inclusief beroep maximaal 3 maanden mag duren zal je zo enorm veel moeten investeren in de IND dat ik je daar weer veel succes mee wens.
investeren lijkt me een uitstekend plan eigenlijk, maar ja dat kost blijkbaar geld wat later blijkbaar niet wordt terugverdient, denkt men
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870894
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:25 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Het schijnt om de aanrandingen te gaan. ( http://nos.nl/artikel/207(...)andingen-keulen.html ) En voor het geval je het nog niet doorhad, iedereen van links tot rechts heeft een diepe afkeur voor wat er gebeurd is.
Dan ga ik er maar vanuit dat ook door een flink aantal moslims en afa's gedemonstreerd gaat worden in Keulen.
I´m back.
pi_158870905
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:28 schreef Re het volgende:

[..]

investeren lijkt me een uitstekend plan eigenlijk, maar ja dat kost blijkbaar geld wat later blijkbaar niet wordt terugverdient, denkt men
Investeren in de IND? De IND kan flink krimpen als we niet langer asielzoekers accepteren uit conflictgebieden die meer dan 500 kilometer verderop liggen.

Echte oplossingen zijn nodig. De IND functioneert niet dus investeren heeft geen zin als er niets verandert. Een stage in Japan is relatief goedkoop en heel zinvol voor de IND.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:30:06 #76
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870907
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:28 schreef Confetti het volgende:

[..]

Ja leuk en aardig maar ook geen reden om het illegaal verblijf maar door de vingers te zien. Ze kiezen er tenslotte zelf voor.
ok, wat dringt nou niet door... dat is weer niet de schuld van de aanvrager...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870908
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:27 schreef D.D.W. het volgende:
Onzin. Hippies zijn tegen conservatieve religie en voor vrije seksualiteit. Die midden-oosten en noord-afrikaanse figuren moeten juist een hippie revolutie krijgen.
Question authorities, fuck religion, educate yourself, Viva el individualismo!
There's only one way of life, and that's your own!
pi_158870933
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:28 schreef Re het volgende:

[..]

investeren lijkt me een uitstekend plan eigenlijk, maar ja dat kost blijkbaar geld wat later blijkbaar niet wordt terugverdient, denkt men
preaching to the choir here, maar helaas zal een meerderheid van Nederland dat niet zo zien. "WAAROM MOTTE WE NOG MEER IN DIE BUITUHLANDES STEKUH?"
Terwijl investeren zodat zo'n procedure snel kan verlopen en ze zsm op het vliegtuig terug kunnen toch echt een hoop geld aan opvang gaat schelen. Denk dat je als je een fatsoenlijke kosten-baten analyse maakt je een stuk goedkoper uit bent.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
pi_158870943
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:30 schreef Re het volgende:

[..]

ok, wat dringt nou niet door... dat is weer niet de schuld van de aanvrager...
Ik snap je punt niet. Het doet er helemaal niet toe of het hun schuld is of niet. Het falende uitzetbeleid is zeker de schuld van de politici maar illegalen zijn daar geen slachtoffers van maar profiteurs.
pi_158870961
quote:
14s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:29 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dan ga ik er maar vanuit dat ook door een flink aantal moslims en afa's gedemonstreerd gaat worden in Keulen.
Waarom ben je zelf nog niet aan het demonstreren?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:32:22 #81
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870964
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:30 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Investeren in de IND? De IND kan flink krimpen als we niet langer asielzoekers accepteren uit conflictgebieden die meer dan 500 kilometer verderop liggen.

Echte oplossingen zijn nodig. De IND functioneert niet dus investeren heeft geen zin als er niets verandert. Een stage in Japan is relatief goedkoop en heel zinvol voor de IND.
functioneert de IND niet of de overheid, wellicht een pot nat maar dat is niet zo natuurlijk
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870967
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:31 schreef Harlon het volgende:

[..]

preaching to the choir here, maar helaas zal een meerderheid van Nederland dat niet zo zien. "WAAROM MOTTE WE NOG MEER IN DIE BUITUHLANDES STEKUH?"
Terwijl investeren zodat zo'n procedure snel kan verlopen en ze zsm op het vliegtuig terug kunnen toch echt een hoop geld aan opvang gaat schelen. Denk dat je als je een fatsoenlijke kosten-baten analyse maakt je een stuk goedkoper uit bent.
Jij denkt dat mensen niet uitgezet worden omdat de IND niet binnen 10 jaar een beslissing kan nemen door drukte?
pi_158870985
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:30 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Investeren in de IND? De IND kan flink krimpen als we niet langer asielzoekers accepteren uit conflictgebieden die meer dan 500 kilometer verderop liggen.

Echte oplossingen zijn nodig. De IND functioneert niet dus investeren heeft geen zin als er niets verandert. Een stage in Japan is relatief goedkoop en heel zinvol voor de IND.
ja vriend allemaal leuk en aardig, maar die mensen ZIJN HIER GEWOON. Kan zeggen dat we ze niet toe moeten laten, maar dat gebeurd nou eenmaal. Om dat tegen te houden moet eerst die kas verrotte EU een keer vallen en dat gaat voorlopig nog niet gebeuren. Dus dan kan je gaan brullen dat het geen zin heeft om in de IND te investeren, maar zolang de IND niet voldoende mankracht heeft om die procedures snel af te handelen en ze dus snel terug te schoppen blijven ze hier 10 jaar rondhangen. Dat wat je wilt?
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
pi_158871002
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:32 schreef Re het volgende:

[..]

functioneert de IND niet of de overheid, wellicht een pot nat maar dat is niet zo natuurlijk
Dat is lastig. Dus dan de gemakkelijke weg maar: Vluchtelingenverdrag opschorten en herzien. Alleen vluchtelingen opvangen uit onveilige gebieden binnen een straal van 500 kilometer over land (dus niet over zee). Probleem opgelost.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:34:09 #85
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871010
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:31 schreef Confetti het volgende:

[..]

Ik snap je punt niet. Het doet er helemaal niet toe of het hun schuld is of niet. Het falende uitzetbeleid is zeker de schuld van de politici maar illegalen zijn daar geen slachtoffers van maar profiteurs.
ok, waarom zouden ze dan niet mogen profiteren of indien inconsistente uitvoering van belied geen recht geeft op slachtoffer te zijn van die inconsistentie
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871034
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:33 schreef Harlon het volgende:

[..]

ja vriend allemaal leuk en aardig, maar die mensen ZIJN HIER GEWOON. Kan zeggen dat we ze niet toe moeten laten, maar dat gebeurd nou eenmaal. Om dat tegen te houden moet eerst die kas verrotte EU een keer vallen en dat gaat voorlopig nog niet gebeuren. Dus dan kan je gaan brullen dat het geen zin heeft om in de IND te investeren, maar zolang de IND niet voldoende mankracht heeft om die procedures snel af te handelen en ze dus snel terug te schoppen blijven ze hier 10 jaar rondhangen. Dat wat je wilt?
Het uitzetbeleid heeft geen ene donder met de IND te maken. Die doen dat helemaal niet. Die geven netjes binnen een jaar de beslissing dat ze weg moeten.

Wat daarna faalt is de politie die ze niet mag arresteren en falende afspraken met herkomstlanden.
pi_158871038
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:33 schreef Harlon het volgende:

[..]

ja vriend allemaal leuk en aardig, maar die mensen ZIJN HIER GEWOON. Kan zeggen dat we ze niet toe moeten laten, maar dat gebeurd nou eenmaal. Om dat tegen te houden moet eerst die kas verrotte EU een keer vallen en dat gaat voorlopig nog niet gebeuren. Dus dan kan je gaan brullen dat het geen zin heeft om in de IND te investeren, maar zolang de IND niet voldoende mankracht heeft om die procedures snel af te handelen en ze dus snel terug te schoppen blijven ze hier 10 jaar rondhangen. Dat wat je wilt?
Dus moeten we die mensen (asielzoekers en illegalen) zo snel mogelijk uitzetten (en zolang uitzetten niet lukt, ze geen rechten geven).
Mensen die al een verblijfsvergunning hebben, daar moeten we het helaas mee doen.
pi_158871064
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:34 schreef Re het volgende:

[..]

ok, waarom zouden ze dan niet mogen profiteren of indien inconsistente uitvoering van belied geen recht geeft op slachtoffer te zijn van die inconsistentie
Omdat ze geen slachtoffer van inconsistent beleid zijn maar profiteurs.

Als het beleid consistent en goed uitgevoerd werd zaten ze binnen een paar weken na de negatieve beslissing op het vliegtuig.
pi_158871091
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:36 schreef Confetti het volgende:

[..]

Omdat ze geen slachtoffer van inconsistent beleid zijn maar profiteurs.

Als het beleid consistent en goed uitgevoerd werd zaten ze binnen een paar weken na de negatieve beslissing op het vliegtuig.
Binnen een uur na binnenkomst al, geen onveilige gebieden in de buurt dus ze zijn illegaal doorgereisd.

Het huidige vluchtelingenverdrag maakt consistent beleid maken heel ingewikkeld, vandaar dat ik pleit voor herziening. En zolang dat niet is gebeurd (kan jaren duren), eenzijdig opschorten. Maak hele simpele regels, dan kan "vluchtelingenwerk" zichzelf opheffen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:37:55 #90
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871112
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:36 schreef Confetti het volgende:

[..]

Als het beleid consistent en goed uitgevoerd werd zaten ze binnen een paar weken na de negatieve beslissing op het vliegtuig.
mooi dan zijn we daar iig over uit,
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871135
quote:
10s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:32 schreef Confetti het volgende:

[..]

Jij denkt dat mensen niet uitgezet worden omdat de IND niet binnen 10 jaar een beslissing kan nemen door drukte?
Ik denk dat mensen niet binnen 10 jaar worden uitgeprocedeerd omdat bijvoorbeeld het land van herkomst ze niet terug wilt nemen, of bijvoorbeeld omdat men eindeloos door blijft procederen of wat dan ook. Als je dat gewoon allemaal dicht timmert en gewoon zorgt "uitgeprocedeerd is vertrekken, of je thuisland je wilt hebben of niet, je gaat er maar mooi heen", dan gaat dat een heleboel tijd schelen.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
pi_158871146
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:38 schreef Harlon het volgende:

[..]

Ik denk dat mensen niet binnen 10 jaar worden uitgeprocedeerd omdat bijvoorbeeld het land van herkomst ze niet terug wilt nemen, of bijvoorbeeld omdat men eindeloos door blijft procederen of wat dan ook. Als je dat gewoon allemaal dicht timmert en gewoon zorgt "uitgeprocedeerd is vertrekken, of je thuisland je wilt hebben of niet, je gaat er maar mooi heen", dan gaat dat een heleboel tijd schelen.
Probleem is dat de IND moet bewijzen dat het geen vluchteling is, in plaats van andersom. Dat volk kan gewoon liegen en papieren zoek maken, en dan nog moet de IND bewijzen dat ze geen vluchteling zijn :')
pi_158871183
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:38 schreef Harlon het volgende:

[..]

Ik denk dat mensen niet binnen 10 jaar worden uitgeprocedeerd omdat bijvoorbeeld het land van herkomst ze niet terug wilt nemen, of bijvoorbeeld omdat men eindeloos door blijft procederen of wat dan ook. Als je dat gewoon allemaal dicht timmert en gewoon zorgt "uitgeprocedeerd is vertrekken, of je thuisland je wilt hebben of niet, je gaat er maar mooi heen", dan gaat dat een heleboel tijd schelen.
Uitgeprocedeerd zijn heeft niets te maken met of het land wel of niet iemand terugneemt. Die 10 jaar is onzin.

Nogmaals, de IND doet zijn werk prima. Mensen krijgen gewoon netjes en redelijk snel een beslissing. Je kunt wel 10,000 nieuwe ambtenaren in dienst nemen waardoor ze binnen een dag al een beslissing hebben maar daardoor gaan ze echt niet eerder weg.

De enige oplossing is op grote schaal vreemdelingendetentie toepassen.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-01-2016 13:41:08 ]
pi_158871228
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:40 schreef Confetti het volgende:

[..]

De enige oplossing is op grote schaal vreemdelingendetentie toepassen.
Zeker. De andere twee zijn 1. Stoppen met Schengen en 2. Geen asielaanvragen accepteren van mensen uit onveilige gebieden die niet binnen 500 kilometer afstand over land gelegen zijn.
pi_158871247
We gaan wel erg offtopic trouwens. Het zeiken op Afrikanen verveelt ook denk ik.
pi_158871282
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:43 schreef Confetti het volgende:
We gaan wel erg offtopic trouwens. Het zeiken op Afrikanen verveelt ook denk ik.
Het gaat niet over Afrikanen nu maar over asielzoekers/illegalen.
Het is niet helemaal ontopic, maar ik ben er van overtuigd dat deze massa-verkrachtingen het directe gevolg zijn van open grenzen en ruimhartig toelatingsbeleid.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:44:31 #97
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871285
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:43 schreef Confetti het volgende:
We gaan wel erg offtopic trouwens. Het zeiken op Afrikanen verveelt ook denk ik.
zijn het nou illegalen of asielzoekers of gewoon immigranten?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871292
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:43 schreef Confetti het volgende:
We gaan wel erg offtopic trouwens. Het zeiken op Afrikanen verveelt ook denk ik.
Dat zal sommigen nooit vervelen :')
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:45:01 #99
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871301
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:44 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Het gaat niet over Afrikanen nu maar over asielzoekers/illegalen.
Het is niet helemaal ontopic, maar ik ben er van overtuigd dat deze massa-verkrachtingen het directe gevolg zijn van open grenzen en ruimhartig toelatingsbeleid.
aanrandingen en berovingen...
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871326
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:44 schreef Re het volgende:

[..]

zijn het nou illegalen of asielzoekers of gewoon immigranten?
Op papier zijn het asielzoekers, volgens linkse mensen "vluchtelingen". Het beleid zorgt er voor dat het uiteindelijk immigranten worden, want er helaas is wordt het vluchtelingen-verdrag in west-Europa toegepast als immigratie-verdrag: Ze gaan nooit meer terug, behalve voor vakantie.

Defacto zijn het illegalen, want illegaal Europa binnen gedrongen zonder dat dit noodzakelijk was om zich in veiligheid te brengen.
pi_158871379
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:46 schreef Re het volgende:

[..]

wat jij vindt is niet zo relevant eigenlijk, het is hooguit je mening
Niet minder relevant dan wat jij vindt.
Bovendien heb ik in de post die jij quote uitsluitend feiten genoemd.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:48:54 #102
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871392
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Niet minder relevant dan wat jij vindt.
ik vraag dan ook niet wat ik vind, ik vraag wat het zijn
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871411
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:48 schreef Re het volgende:

[..]

ik vraag dan ook niet wat ik vind, ik vraag wat het zijn
Daar heb ik netjes op geantwoord. Of bedoelde je met de vraag wie die aanranders zijn?
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:50:26 #104
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871448
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Daar heb ik netjes op geantwoord. Of bedoelde je met de vraag wie die aanranders zijn?
ja daar gaat het topic toch over?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871462
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:45 schreef Re het volgende:

[..]

aanrandingen en berovingen...
Als vingers in alle lichaamsopeningen gerost worden denk ik niet dat dat nog valt onder aanranding. Aanranding zou in de billen knijpen zijn daar waar dat door de eigenaar van de billen als ongewenst ervaren wordt.

Vingers in je reet en kut is gewoon verkrachting. Me dunkt.
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:51:05 #106
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158871464
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:45 schreef Re het volgende:

[..]

aanrandingen en berovingen...
Twee verkrachtingen volgens slachtoffers.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:51:26 #107
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158871473
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:30 schreef Re het volgende:

[..]

ok, wat dringt nou niet door... dat is weer niet de schuld van de aanvrager...
Het feit dat je hem geen gelijk geeft, vermoed ik.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158871476
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:50 schreef Re het volgende:

[..]

ja daar gaat het topic toch over?
Illegalen.
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_158871495
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:50 schreef Re het volgende:

[..]

ja daar gaat het topic toch over?
Aha. We hadden het over "vluchtengen"/asielzoekers in het algemeen dus vatte ik jouw vraag ook zo op.

Maar wat die menigte aanranders/rovers/verkrachters betreft: Ik heb geen kristallenbol dus ik weet het niet. Dat kun je alleen weten als ze zijn opgepakt. Maar de oorsprong is duidelijk: Mensen uit niet-westerse landen die zijn Duitsland binnen zijn gekomen. Legaal of illegaal, het is een enorme historische fout geweest om de hele niet-westerse wereld tot Europa toe te laten.
pi_158871518
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:44 schreef Re het volgende:

[..]

zijn het nou illegalen of asielzoekers of gewoon immigranten?
Zal wel een combinatie zijn. Als een horde van 1000 Noord-Afrikanen op hol zijn geslagen kun je vergif op nemen dat het Duitse Marokkanen zijn, asielzoekers en wat uitgeprocedeerde Afrikanen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:52:55 #111
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871524
quote:
13s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:51 schreef Geralt het volgende:

[..]

Als vingers in alle lichaamsopeningen gerost worden denk ik niet dat dat nog valt onder aanranding. Aanranding zou in de billen knijpen zijn daar waar dat door de eigenaar van de billen als ongewenst ervaren wordt.

Vingers in je reet en kut is gewoon verkrachting. Me dunkt.
tru, maar de aangiftes zijn voor aanranding en beroving... niet dat dat mijns inziens vergrijpen zijn die niet zwaar moeten worden bestraft,
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871538
quote:
13s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:51 schreef Geralt het volgende:

[..]

Als vingers in alle lichaamsopeningen gerost worden denk ik niet dat dat nog valt onder aanranding. Aanranding zou in de billen knijpen zijn daar waar dat door de eigenaar van de billen als ongewenst ervaren wordt.

Vingers in je reet en kut is gewoon verkrachting. Me dunkt.
RE leeft gewoon nog in zijn naïeve wereldje
pi_158871542
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:52 schreef Confetti het volgende:

[..]

Zal wel een combinatie zijn. Als een horde van 1000 Noord-Afrikanen op hol zijn geslagen kun je vergif op nemen dat het Duitse Marokkanen zijn, asielzoekers en wat uitgeprocedeerde Afrikanen.
Maar ze hebben allemaal met elkaar gemeen dat zij of hun (voor)ouders ooit Europa hebben binnen kunnen komen, en dat is waar het fout is gegaan.
pi_158871582
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:44 schreef JanKorteachternaam het volgende:
... het directe gevolg zijn van open grenzen en ruimhartig toelatingsbeleid.
uiteindelijk is gewoon een bende tasjesdieven die fysiek contact gebruiken om mensen te beroven en gebruik maken van chaotische omstandigheden, grote hoeveelheden dronken mensen en dikke mensenmenigtes...

de 15 aangiftes van aanranding en 1 van verkrachting betreffen vrouwen die allemaal beroofd zijn, waarbij het sexuele geweld vooral bedoeld was hen af te leiden om zo hun portemonee/telefoon te bemachtigen..
Daarnbaast zijn er nog 75 andere angiftes van 'enkel' beroving in de sylvesternacht op het plein voor Hbf, zonder aanranding/sexueel geweld maar wel met dezelfde truc (opzoeken van lichaamscontact met slachtoffer door dader)

de bende die dit uitvoert is al een behoorlijke tijd actief in Köln, maar heeft vooral weten te profiteren van de chaos en mensenmassa rondom Köln Hbf in de sylvesternacht, en de onmogelijkheid van de politie om daar doortasten op te treden...

zie bv dit artikel uit september 2014 dat exact gaat obver de aanweuziogheid en methode s vand e bende noordafrikaanse rovers rondom Köln Hbf
http://www.faz.net/aktuel(...)ubt-13137457-p2.html

voor degenen die willen klagen over buitenlanerrs/asielzoekers wordt daar ook duidelijk dat de afkomst inderdaad ook toen al speelde en ook benoemd werd (zonder dat dat overigens wveel oplost, het maakt een roofoverval niet aners of deze nu uitgevoerd wordt door een noord-afrikaan of door iemand anders)

quote:
Trickdiebe an Bahnstationen
Angetanzt und ausgeraubt

Veröffentlicht: 06.09.2014, 12:36 Uhr

Die „Antänzer“ in Köln haben die CDU im nordrhein-westfälischen Landtag im Juni zu einer „Kleinen Anfrage“ an die rot-grüne Landesregierung bewogen. Die Fraktion wollte wissen, in wie vielen Fällen es zu Verletzungen gekommen sei und welche Nationalität die Tatverdächtigen haben.
(...)
Überwiegend Nordafrikaner verübten die „Antanz“-Delikte, heißt es in Polizeipräsidien. Manche seien noch nicht lange in Deutschland, doch das „Antanz“-Wissen werde schnell weitergegeben. Im Kölner Karneval findet er fast paradiesische Bedingungen
(...)
Während Taschendiebe heimlich arbeiten, ist es beim Antanzen genau anders: Der Täter gibt sich offen zu erkennen. Das ist Teil der Strategie, was wiederum der Polizei hilft. „Wir haben inzwischen Wahllichtbilder von Tatverdächtigen, die wir den Geschädigten vorlegen können. Die werden oft wiedererkannt“, sagt Spier. Doch es wird schwierig, wenn alle Kapuzen-Sweatshirts tragen, dunkelhaarig und zwischen 20 und 30 Jahren alt sind. Ohnehin ist die Beweiskette oft schwer darzulegen, da er vielleicht zwar wiedererkannt wird, das Handy jedoch längst verschollen und seine Helfer nicht bekannt sind.
Interessant overigens is dat ook toen al de Politie aangaf dat de beste tegenstrategie is informatie te verstrekken aan mogelijke slachtoffers en hen aan te raden hun gedrag te veranderen, oppassender te worden en een armlengte afstand te houden tussen zichzelf en de dader.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_158871638
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:54 schreef RM-rf het volgende:

[..]

uiteindelijk is gewoon een bende tasjesdieven die fysiek contact gebruiken om mensen te beroven en gebruik maken van chaotische omstandigheden, grote hoeveelheden dronken mensen en dikke mensenmenigtes...

de 15 aangiftes van aanranding en 1 van verkrachting betreffen vrouwen die allemaal beroofd zijn, waarbij het sexuele geweld vooral bedoeld was hen af te leiden om zo hun portemonee/telefoon te bemachtigen..

de bende die dit uitvoert is al een behoorlijke tijd actief in Köln, maar heeft vooral weten te profiteren van de chaos en mensenmassa rondom Köln Hbf in de sylvesternacht, en de onmogelijkheid van de politie om daar doortasten op te treden...

zie bv dit artikel uit september 2014 dat exact gaat obver de aanweuziogheid en methode s vand e bende noordafrikaanse rovers rondom Köln Hbf
http://www.faz.net/aktuel(...)ubt-13137457-p2.html

voor degenen die willen klagen over buitenlanerrs/asielzoekers wordt daar ook duidelijk dat de afkomst inderdaad ook toen al speelde en ook benoemd werd (zonder dat dat overigens wveel oplost, het maakt een roofoverval niet aners of deze nu uitgevoerd wordt door een noord-afrikaan of door iemand anders)

[..]

Interessant overigens is dat ook toen al de Politie aangaf dat de beste tegenstrategie is informatie te verstrekken aan mogelijke slachtoffers en hen aan te raden hun gedrag te veranderen, oppassender te worden en een armlengte afstand te houden tussen zichzelf en de dader.
Het is dan eigenlijk toch gek dat de politie het dit jaar weer niet kan/wil voorkomen
pi_158871655
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:53 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Maar ze hebben allemaal met elkaar gemeen dat zij of hun (voor)ouders ooit Europa hebben binnen kunnen komen, en dat is waar het fout is gegaan.
Ze hadden Europa gewoon blank moeten houden, de sukkels :(
pi_158871656
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:53 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Maar ze hebben allemaal met elkaar gemeen dat zij of hun (voor)ouders ooit Europa hebben binnen kunnen komen, en dat is waar het fout is gegaan.
Het is ook onwijs moeilijk om toe te geven dat je al die jaren complete mis zat. Dat zullen veel mensen niet doen en alles tot in den treurnis verdedigen.
pi_158871670
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:54 schreef RM-rf het volgende:

[..]

uiteindelijk is gewoon een bende tasjesdieven die fysiek contact gebruiken om mensen te beroven en gebruik maken van chaotische omstandigheden, grote hoeveelheden dronken mensen en dikke mensenmenigtes...

de 15 aangiftes van aanranding en 1 van verkrachting betreffen vrouwen die allemaal beroofd zijn, waarbij het sexuele geweld vooral bedoeld was hen af te leiden om zo hun portemonee/telefoon te bemachtigen..
Daarnbaast zijn er nog 75 andere angiftes van 'enkel' beroving in de sylvesternacht op het plein voor Hbf, zonder aanranding/sexueel geweld maar wel met dezelfde truc (opzoeken van lichaamscontact met slachtoffer door dader)

de bende die dit uitvoert is al een behoorlijke tijd actief in Köln, maar heeft vooral weten te profiteren van de chaos en mensenmassa rondom Köln Hbf in de sylvesternacht, en de onmogelijkheid van de politie om daar doortasten op te treden...

zie bv dit artikel uit september 2014 dat exact gaat obver de aanweuziogheid en methode s vand e bende noordafrikaanse rovers rondom Köln Hbf
http://www.faz.net/aktuel(...)ubt-13137457-p2.html

voor degenen die willen klagen over buitenlanerrs/asielzoekers wordt daar ook duidelijk dat de afkomst inderdaad ook toen al speelde en ook benoemd werd (zonder dat dat overigens wveel oplost, het maakt een roofoverval niet aners of deze nu uitgevoerd wordt door een noord-afrikaan of door iemand anders)

[..]

Interessant overigens is dat ook toen al de Politie aangaf dat de beste tegenstrategie is informatie te verstrekken aan mogelijke slachtoffers en hen aan te raden hun gedrag te veranderen, oppassender te worden en een armlengte afstand te houden tussen zichzelf en de dader.
Dat maakt mijn opmerking niet minder waar: Het is een historische blunder geweest om in grote aantallen mensen uit niet-westerse landen Europa binnen te laten komen.

Dat verhaal van die armlengte is een typisch voorbeeld van de politiek correcte reacties die hierop volgen: Eigenlijk zijn de slachtoffers zelf schuldig :')
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:57:21 #119
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158871676
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:56 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Het is dan eigenlijk toch gek dat de politie het dit jaar weer niet kan/wil voorkomen
en dat de hele zaak wordt gekidnapt voor de stokpaardjesrace
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158871691
quote:
10s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:56 schreef mootie het volgende:

[..]

Ze hadden Europa gewoon blank moeten houden, de sukkels :(
Als je "blank" gebruikt als synoniem voor "Europees" (zijn Portugezen wel blank te noemen? Zo nee, dan hanteer ik liever het begrip "Europees" of monocultureel) dan zeg ik ja.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:58:00 #121
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158871696
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:54 schreef RM-rf het volgende:

[..]

Tja, als je het zo uitlegt klinkt het meer als bepaalde Roma-bendes die al decennia in Europa leven.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_158871728
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:57 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Als je "blank" gebruikt als synoniem voor "Europees" (zijn Portugezen wel blank te noemen? Zo nee, dan hanteer ik liever het begrip "Europees" of monocultureel) dan zeg ik ja.
Maar dan had je Geertje moeten missen O+
pi_158871730
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:32 schreef xpompompomx het volgende:

[..]

Waarom ben je zelf nog niet aan het demonstreren?
Omdat ik aan het werk ben, en woon niet in Keulen.
I´m back.
pi_158871756
De oorsprong van al deze ellende ligt in het plan van von Coudenhove-Kalergi, een van de grondleggers van de EU. Deze meneer schreef in zijn boek Praktischer Idealismus:
quote:
The man of the future will be of mixed race. Today's races and classes will gradually disappear owing to the vanishing of space, time, and prejudice. The Eurasian-Negroid race of the future, similar in its appearance to the Ancient Egyptians, will replace the diversity of peoples with a diversity of individuals.
Racisme pur sang.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:06:25 #125
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_158871907
Monocultureel. Prachtig woord.

Maar het wordt wel even nadenken wat dan precies de gemeenschappelijke factor is tussen mezelf als niet-praktiserend kinderloos katholiek die naar Arrow Classic Rock luistert en een hekel heeft aan huisdieren, mijn buurman die lid is van de HKN en op alle dagen die eindigen op een G iedereen verrot scheldt sigarettenpeuken uit zijn raam schiet, of mijn buurvrouw die samen met haar vier kinderen aan taoïsme of iets anders zweverigs doet en actief is in de Buurtvereniging.

Heerlijk monocultureel zijn wij met zijn drietjes.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_158871929
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:05:03 Extreemlinks probeert rechtse demonstranten te verhinderen #Keulen https://t.co/Y70jdDE4dH reageer retweet
I´m back.
pi_158871933
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:54 schreef RM-rf het volgende:

[..]

106 aangiftes, 2 verkrachtingen, meer dan 3 kwart van de aangiftes ging over aanranding. Dus geen tasjesbende, gewoon een bende opgefokte allochtonen die geen respect heeft voor de westerse vrouw. Misschien is dit wel de volgende normale stap voor na ipv. het naroepen, hoer roepen of pssst wat ook al jaren gebeurd.
pi_158871980
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:07 schreef Ryan3 het volgende:
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:05:03 Extreemlinks probeert rechtse demonstranten te verhinderen #Keulen https://t.co/Y70jdDE4dH reageer retweet
[ afbeelding ]
Extreem links is nog erger dan extreem rechts
pi_158871986
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:06 schreef Janneke141 het volgende:
Monocultureel. Prachtig woord.

Maar het wordt wel even nadenken wat dan precies de gemeenschappelijke factor is tussen mezelf als niet-praktiserend kinderloos katholiek die naar Arrow Classic Rock luistert en een hekel heeft aan huisdieren, mijn buurman die lid is van de HKN en op alle dagen die eindigen op een G iedereen verrot scheldt sigarettenpeuken uit zijn raam schiet, of mijn buurvrouw die samen met haar vier kinderen aan taoïsme of iets anders zweverigs doet en actief is in de Buurtvereniging.

Heerlijk monocultureel zijn wij met zijn drietjes.
Onze cultuur, nationaliteit, vaderland. Dat is lastig om aan een Nederlander uit te leggen, aangezien de Nederlandse cultuur al helemaal is verkwanseld.
pi_158872003
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:07 schreef Ryan3 het volgende:
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:05:03 Extreemlinks probeert rechtse demonstranten te verhinderen #Keulen https://t.co/Y70jdDE4dH reageer retweet
[ afbeelding ]
Het gore lef na alles wat als gevolg van links beleid is gebeurd daar :r :r
pi_158872016
En de AFA is er ook weer bij :r
pi_158872021
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:07 schreef Ryan3 het volgende:
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:05:03 Extreemlinks probeert rechtse demonstranten te verhinderen #Keulen https://t.co/Y70jdDE4dH reageer retweet
[ afbeelding ]
Ik lees niks over demonstraties?
pi_158872038
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:09 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Extreem links is nog erger dan extreem rechts
Zeker.
Qua geweld wordt extreem rechts overtroffen door extreem links. Daarnaast is extreem rechts marginaal terwijl extreem links in alle gelederen van de samenleving aanwezig en geaccepteerd is.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:11:39 #134
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872056
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Onze cultuur, nationaliteit, vaderland. Dat is lastig om aan een Nederlander uit te leggen, aangezien de Nederlandse cultuur al helemaal is verkwanseld.
Ok, genius. Omschrijf jij dé Nederlandse Cultuur maar eens dan.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158872058
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:10 schreef Houtenbeen het volgende:
En de AFA is er ook weer bij :r
[ afbeelding ]
Nota-bene recht voor het stationsgebouw waar het allemaal is gebeurd. Alsof dit iets met nazi's te maken heeft... :r
pi_158872074
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Het gore lef na alles wat als gevolg van links beleid is gebeurd daar :r :r
Die zijn toch ook niet meer serieus te nemen :P En dan komen ze weer met hun nazisme en fascisme beschuldigingen aan *)
Why stay small, if you can grow big..
pi_158872077
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:07 schreef Ryan3 het volgende:
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:05:03 Extreemlinks probeert rechtse demonstranten te verhinderen #Keulen https://t.co/Y70jdDE4dH reageer retweet
[ afbeelding ]
Dat die het lef hebben om te komen demonstreren, die hadden die avond eens op dat station moeten zijn, kijken of ze dan nu nog gepiept hadden. Het is een demonstratie voor vrouwen, en tegen verkrachtingen en dan komt weer extreem links om de bocht kijken om de boel te verzieken. Alles om het tuig maar een hand boven hun hoofd te houden. Het is toch van de zotte, ik zie steeds die foto voor me van zo'n gastje wat net uit het politiebureau komt lachend wetende dat de politie hen toch niets kan maken. Wetende dat hij net iemand beroofd/aangerand heeft, hij kotst op de westerse samenleving, op onze normen en waarden. En dan komt dit volk het ook nog opnemen voor zo'n volk.

Ik hoop dat indien het ooit escaleert zoals velen voorspellen en verwachten, dat deze linkse mensen niet gelyncht worden maar na afloop vervolgd worden voor het in het gevaar brengen van onze vrijheden. Dom volk.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:12:41 #138
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872082
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:11 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Zeker.
Qua geweld wordt extreem rechts overtroffen door extreem links. Daarnaast is extreem rechts marginaal terwijl extreem links in alle gelederen van de samenleving aanwezig en geaccepteerd is.
Onzin, qua geweld zijn extreem links en rechts elkaars gelijken. Het belangrijke woord hier is 'extreem'.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158872093
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:11 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Ok, genius. Omschrijf jij dé Nederlandse Cultuur maar eens dan.
Dat vind ik als relatief jongere moeilijk, want de Nederlandse cultuur is al sinds de zestiger jaren, toen ik nog niet eens was geboren, in verval. Maar het is in ieder geval niet de cultuur die we hier binnen hebben gehaald van geweld, minderwaardigheid van vrouwen, homohaat, macho-gedrag en smakeloze muziek.
pi_158872109
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:12 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Onzin, qua geweld zijn extreem links en rechts elkaars gelijken. Het belangrijke woord hier is 'extreem'.
Dat wel, maar als je alle concrete voorvallen bij elkaar optelt dan wordt extreem rechts ruimschoots overtroffen door extreem links. Het ergste is ook dat extreem links geweld vaak goed gepraat wordt. Denk aan het verstoren van Pegida-demonstraties en de aanslag op de Centrum Democraten.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:14:29 #141
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872130
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dat vind ik als relatief jongere moeilijk, want de Nederlandse cultuur is al sinds de zestiger jaren, toen ik nog niet eens was geboren, in verval. Maar het is in ieder geval niet de cultuur die we hier binnen hebben gehaald van geweld, minderwaardigheid van vrouwen, homohaat, macho-gedrag en smakeloze muziek.
Je weet dus niet waar je het over hebt. Prima, zoveel is duidelijk.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:14:45 #142
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158872139
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:10 schreef Houtenbeen het volgende:
En de AFA is er ook weer bij :r
[ afbeelding ]
Die lui zijn net zo gevaarlijk als de criminele bendes.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:14:56 #143
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872147
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dat wel, maar als je alle concrete voorvallen bij elkaar optelt dan wordt extreem rechts ruimschoots overtroffen door extreem links. Het ergste is ook dat extreem links geweld vaak goed gepraat wordt. Denk aan het verstoren van Pegida-demonstraties en de aanslag op de Centrum Democraten.
Ok, prima. Tel het maar bij elkaar op. Kom maar met de voorbeelden.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158872156
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:12 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Onzin, qua geweld zijn extreem links en rechts elkaars gelijken. Het belangrijke woord hier is 'extreem'.
Extreem links lijkt vooral te willen trollen en extreem rechts streeft naar een ongewenste situatie. Vind ik extreem links toch wat triester.
Why stay small, if you can grow big..
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:15:22 #145
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158872166
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dat vind ik als relatief jongere moeilijk, want de Nederlandse cultuur is al sinds de zestiger jaren, toen ik nog niet eens was geboren, in verval. Maar het is in ieder geval niet de cultuur die we hier binnen hebben gehaald van geweld, minderwaardigheid van vrouwen, homohaat, macho-gedrag en smakeloze muziek.
de tijd dat vrouwen nog geen stemrecht hadden, dat waren nog eens mooie tijden voor onze Nederlanders
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158872175
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:14 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Ok, prima. Tel het maar bij elkaar op. Kom maar met de voorbeelden.
Ik heb er twee genoemd en ik zou wel heel erg offtopic gaan als ik een complete lijst ga maken. Kijk maar even op Indymedia.nl voor wat fraaie voorbeelden. Van extreem rechts merk je tegenwoordig amper wat.
pi_158872233
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Het gore lef na alles wat als gevolg van links beleid is gebeurd daar :r :r
Nee hoor, het is rechts beleid om met massa-immigratie het arbeidsaanbod te blijven vergroten. Vervolgens niet meer omkijken naar die mensen en de gevolgen voor gewone mensen is ook heel rechts.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158872235
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:15 schreef D.D.W. het volgende:

[..]

Extreem links lijkt vooral te willen trollen en extreem rechts streeft naar een ongewenste situatie. Vind ik extreem links toch wat triester.
Zeker. Maar alleen in Duitsland en Griekenland heb je nog een clubje echte nazi's en voor de rest zijn het wat marginale groepjes sukkels. Stelt niets voor. Extreem-links daarentegen is talrijk, actief, georganiseerd en het meest ernstige is dat het geaccepteerd is. Een Pegida-demonstratie verstoren wordt normaal gevonden. De belemmering van de bouw van een vreemdelingen-gevangenis wordt ook geaccepteerd. Panden kraken om illegalen op te vangen: Wordt geaccepteerd, ondanks dat kraken illegaal is.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:17:55 #149
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158872253
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

en de aanslag op de Centrum Democraten.
kom je nou echt met een gebeurtenis van 30 jaar geleden :o
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:18:03 #150
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158872258
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:17 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Nee hoor, het is rechts beleid om met massa-immigratie het arbeidsaanbod te blijven vergroten. Vervolgens niet meer omkijken naar die mensen en de gevolgen voor gewone mensen is ook heel rechts.
In welk geval de PVV links is.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_158872260
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:17 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Nee hoor, het is rechts beleid om met massa-immigratie het arbeidsaanbod te blijven vergroten. Vervolgens niet meer omkijken naar die mensen en de gevolgen voor gewone mensen is ook heel rechts.
Dat is klassiek economisch rechts. Zoals VVD en D66. Deze partijen zijn wel cultureel links.
De enige cultureel rechtse partij is de PVV (en wellicht SGP).
pi_158872273
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:17 schreef Re het volgende:

[..]

kom je nou echt met een gebeurtenis van 30 jaar geleden :o
De moord op Fortuyn. Hoeveel moorden heeft extreem-rechts gepleegd?
pi_158872287
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dat wel, maar als je alle concrete voorvallen bij elkaar optelt dan wordt extreem rechts ruimschoots overtroffen door extreem links. Het ergste is ook dat extreem links geweld vaak goed gepraat wordt. Denk aan het verstoren van Pegida-demonstraties en de aanslag op de Centrum Democraten.
Ach, extreem rechts en extreem links worden op hun beurt zwaar overtroffen door het wegkijkende midden. Die hebben al zoveel slachtoffers op hun geweten. Ik zou me doodschamen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:18:49 #154
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872290
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:15 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ik heb er twee genoemd en ik zou wel heel erg offtopic gaan als ik een complete lijst ga maken. Kijk maar even op Indymedia.nl voor wat fraaie voorbeelden. Van extreem rechts merk je tegenwoordig amper wat.
Dat valt vies tegen: Right-wing terrorism
In dat rijtje staat bijvoorbeeld ook Anders Breivik, Weet je nog wie dat was?
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158872302
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:18 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dat valt vies tegen: [url=Right-wing terrorism]https://en.wikipedia.org/wiki/Right-wing_terrorism[/url]
In dat rijtje staat bijvoorbeeld ook Anders Breivik, Weet je nog wie dat was?
Zeker. Het rijtje links geweld is alleen veel langer.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:19:23 #156
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158872304
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:18 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

De moord op Fortuyn. Hoeveel moorden heeft extreem-rechts gepleegd?
daar ging mijn opmerking niet over, je komt met een voorbeeld van 30 jaar geleden, dat vond ik gewoon grappig
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:20:10 #157
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872322
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:19 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Zeker. Het rijtje links geweld is alleen veel langer.
Nou ja, laat maar zien dan.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158872356
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:18:44 Dat is bijzonder: de pers mag van politie niet in de buurt komen van extreemrechts. Toespraak onverstaanbaar... #Keulen reageer retweet
pi_158872364
Zelfs nu hebben ze nog het lef hun straatje schoon te vegen en extreem-rechts van alles de schuld te geven. :r
pi_158872367
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:21 schreef Houtenbeen het volgende:
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:18:44 Dat is bijzonder: de pers mag van politie niet in de buurt komen van extreemrechts. Toespraak onverstaanbaar... #Keulen reageer retweet
Censuur!
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_158872377
De tijd van de PVDA is voorbij, het is nu tijd voor PGDA
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:25:28 #162
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158872441
Alle extremistische bewegingen zijn natuurlijk per definitie fout. Aangezien de werkelijkheid een stuk weerbarstiger is dan links of rechts, zwart of wit, goed en kwaad.

Dus eenieder die het denkt te moeten zoeken in een extreme hoek, kiest ervoor om niet langer rationeel te handelen.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158872448
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:15 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ik heb er twee genoemd en ik zou wel heel erg offtopic gaan als ik een complete lijst ga maken. Kijk maar even op Indymedia.nl voor wat fraaie voorbeelden. Van extreem rechts merk je tegenwoordig amper wat.
pi_158872450
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:21 schreef Houtenbeen het volgende:
alexanderbakker twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:18:44 Dat is bijzonder: de pers mag van politie niet in de buurt komen van extreemrechts. Toespraak onverstaanbaar... #Keulen reageer retweet
Ongelooflijk, ik kook meer en meer. Je bent een paria in deze samenleving als je rechts denkend bent. Je word democratisch monddood gemaakt, en nog grijpt rechts niet naar geweld itt. links en hetgeen links verdedigd. Je hoeft het er niet mee eens te zijn, maar ik vind dat er teveel met twee maten gemeten word. We weten allemaal dat dit ook weer overwaait en in de doofpot beland, de daders worden nooit gestraft/gevonden, en het is wachten op het volgende islam gerelateerde incident. Maar zeg er niet teveel negatiefs over want dan word je aangekeken en ben je een racist.

Misschien moest links de islamieten eens zo aankijken zoals ze rechts aankijken, dan waren er misschien geen incidenten met dat volk en had rechts ook geen reden te demonstreren.
pi_158872473
Hoguhugo twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:19:28 PRO NRW (Rechtse partij) vs de antifa. #Keulen https://t.co/pbevwQMfk7 reageer retweet
I´m back.
pi_158872501
Wat was die Duitse Antifa poster ook alweer? Ahja:



Infantiel volk.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158872680
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:52 schreef Re het volgende:

[..]

tru, maar de aangiftes zijn voor aanranding en beroving... niet dat dat mijns inziens vergrijpen zijn die niet zwaar moeten worden bestraft,
Ga lekker je propaganda in BNW verspreiden. Je vriendjes op dat plein hebben ook vrouwen verkracht.

http://www.nu.nl/dvn/4193(...)ingen-in-keulen.html
pi_158872695
Ondertussen op krapuul.nl

quote:
“Zie je wel!”
wltrrr 6 jan 2016 “Zie je wel!”2016-01-06T11:17:40+00:00 COLUMNS &OPINIE, VLUCHTELINGEN, XENOFOBIE EN RACISME
biertjeDe dag nadat in Nederland ophef ontstond over wat er in Keulen tijdens de jaarwisseling was gebeurd. Er worden allerlei vergelijkingen gemaakt om het voor het publiek gemakkelijk te maken. Daders en slachtoffers van verkrachtingen worden gebruikt om de discussie over wat in Keulen is gebeurd richting vluchtelingen, asielzoekers, allochtonen en immigranten te duwen. Politiek en politie proberen tevergeefs het publiek te informeren met de weinige feitelijke informatie over wat er in de bewuste nacht is gebeurd, buiten dat 90 vrouwen in de afgelopen dagen aangifte van aanranding en diefstal hebben gedaan.

De media lukt dat aardig zonder te luisteren naar politici of autoriteiten, die iets zeggen wat men liever niet wil horen. Liever citeert men slachtoffers en het publiek. Op The Post Online, motto: “voorbij het eigen gelijk”, vertelt Twitterlegende Geert Wilders dat wat in Keulen is gebeurd ook in Nederland zal gebeuren als men niet naar Geert Wilders luistert en de grenzen niet dicht gaan voor moslims en vluchtelingen, die allemaal onze vrouwen willen verkrachten. Ook op TPO weet Wierd Duk heel zeker dat het om Noord-Afrikanen* en duizend daders gaat, want hij was tenslotte de eerste die op het bericht van Express wees. Bart Schut maakt op Jalta een vergelijking met het Tahrirplein in Caïro, waar men in opstand kwam tegen het regime van Moebarak en waarschuwt tegen miljoenen moslims die ons willen overnemen en verkrachten.

De vergelijking die Schut maakt is dat er tijdens de demonstraties vrouwen werden aangerand en verkracht. Wat hij niet noemt is dat die verkrachtingen plaatsvonden aan de rand van het Tahrirplein, waar in 2011 een kamp ontstond van demonstranten tegen de toenmalige regering. Dat neemt hij als bewijs dat islam verkrachting propageert en moslims verkrachters zijn. Dat de grijpgrage daders ook stomdronken waren en de meeste aangiften diefstal betroffen is niet belangrijk genoeg om te noemen. Omdat de daders waarschijnlijk lid zijn van bendes die vooral uit Algerijnen en Marokkanen bestaan, die al jaren de buurt onveilig maken, trekt hij de lijn van Keulen naar Caïro en weer naar Keulen. Het waren verlossende woorden voor hen die al jaren wachten op de protocollen die ze graag willen horen.

In werkelijkheid wordt de omgeving rond het station tegenover de dom van Keulen al jaren geplaagd door criminele bendes die inbreken, zakkenrollen en vrouwen lastig vallen. Daarbij zijn er drugs in het spel en wordt er veel gedronken. Volgens de politie is er geen sprake van duizend verkrachters, maar toch wist de nationale nieuwszender NOS baas Bert Brussen van TPO te strikken, die ons er nog eens op wees dat het toch echt om asielzoekers ging. Een tweet van Jan Roos werd geciteerd op de website van de NOS die er nog maar eens inwreef dat er tot grote schande mensen zijn die wegkijken bij duizend mannen die een vrouw verkrachten, nadat hij vorig jaar op Twitter had gemeld dat hij graag vrouwen verwelkomde die via een DM (direct message) hun borsten met hem wilde delen.

Over de eigenlijke misdaad, seksueel misbruik van vrouwen, heeft men het nauwelijks. Die verdwijnen volgens genoemde ‘opiniemakers’ vanzelf als je de grenzen sluit en de vreemdelingen eruit gooit. Er is in Duitsland veel kritiek op de rol van de politie en de media. De politie in Keulen doet niet meer dan crowd control dan de gewenste misdaadpreventie of -bestrijding. Politici eisen in grote bewoordingen een hardere aanpak en zeggen dat de politie heeft gefaald. Er werd gisteren op het plein voor de dom in Keulen gedemonstreerd door enkele honderden personen tegen geweld tegen vrouwen. Als iedereen zo enorm betrokken is bij het lot van deze vrouwen, waarom stonden daar gisterenavond geen duizenden mensen of meer?

De onduidelijke en stemmige berichtgeving mondde in ieder geval op sociale media uit in een waar volksfeest vol dronken beleving als protest. Aangemoedigd door opiniestukken, gedeelde meningen en ooggetuigenverklaringen op Facebook kon je lekker tekeer gaan tegen de vermeende daders over de ruggen van de slachtoffers. Iedere samenzweringstheorie heeft evenveel recht van bestaan en als je niet PVV stemt ben je tegen Nederland. Andere ‘kritische geluiden’ waren dat iedereen die twijfelt over de georkestreerde berichtgeving medeschuldig was aan de “massale verkrachtingen”. Ook moest Merkel worden verkracht en opgehangen en werden online bedreigingen geuit aan het adres van mensen die graag goed geïnformeerd willen zijn. Voor de slachtoffers zelf is er helemaal geen aandacht. Die zijn slechts een instrument voor het eigen gelijk.

* In eerdere versie stond hier dat Wierd Duk asielzoekers had genoemd. Dat is onjuist, hij noemde Noord-Afrikanen.

- See more at: http://www.krapuul.nl/pol(...)sthash.DgScVXGw.dpuf
Je kunt beter één kaars opsteken dan duizend maal de duisternis vervloeken.
pi_158872736
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:37 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Ondertussen op krapuul.nl

[..]

Ach ja, sommige mensen hebben gewoon een plank voor hun kop en zijn extreem naïef
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:38:55 #170
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158872742
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:36 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Ga lekker je propaganda in BNW verspreiden. Je vriendjes op dat plein hebben ook vrouwen verkracht.

http://www.nu.nl/dvn/4193(...)ingen-in-keulen.html
het ging om de term massa-verkrachtingen... en ik associeer me niet echt met aanranders en criminelen, dank :)
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158872792
De politie is het trouwens schuld volgens moslimorganisaties in Duitsland.

Ook zijn ze woedend over het benoemen van de afkomst van de daders en ontkennen ze dat het gebeurd is.

quote:
Duitse moslims woedend over benoemen afkomst daders Keulen

'Islam veroordeelt juist alcoholgebruik, diefstal, geweld en aanranding'
06-01-2016, 13:22 Tags: islam, keulen
Diverse Duitse molsimorganisaties eisen dat de massa-aanrandingen door jongeren van Noord-Afrikaanse afkomst tijdens oudejaarsavond in Keulen niet zonder gevolgen blijft voor de politie, bestuur en veiligheidsdiensten. Volgens de moslims wordt er nu vooral de nadruk gelegd op de afkomst van de daders en wordt de integratie er onnodig bij betrokken.

‘Beheerst door rechts’
Lamya Kador van de Liberale Islamitische Federatie laat aan Die Welt weten: “Als 1000 man zoiets kunnen doen zonder dat de politie ingrijpt verwacht ik daarvan de personele consequenties bij politiediensten en veiligheidsdiensten.”

Kador zegt te kunnen constateren dat het seksuele geweld nu wordt misbruikt voor politieke doeleinden. “De discussie wordt beheerst door ‘rechts’. Men doet nu alsof dit schandaal alleen door de afkomst van de daders erger is dan de misdaad zelf.”

Vooral de opmerking van de voormalige Duitse minister Hans-Peter Friedrich dat ‘de media deze zaak bewust stil probeerden te houden’ en dat ‘de gevolgen van de mislukte integratie nu niet meer onder het tapijt zijn te vegen’, wekt woede bij Kador: “Van een voormalig minister mag je toch enige objectiviteit verwachten”.

“Wat mij stoort is de focus op de herkomst of religieuze achtergrond van de daders. Patriarchaal gedrag is echt geen probleem van specifiek de islam. Het is evengoed wijdverbreid in India en Zuid-Amerikaanse landen, dus niet alleen in islamitische landen.”

Islam
Ook Bekir Alboğa, commissaris interreligieuze dialoog van de Duitse islamitische koepelorganisatie DITIB, vindt dat de politie en veiligheidsdiensten hun conclusies moeten trekken. “Als het de politie niet lukt vrouwen te beschermen tegen seksueel geweld dan verwacht ik dat daaraan consequenties zitten voor de verantwoordelijken.”

Alboğa heeft ook zo zijn twijfels over de gebeurtenissen zoals die nu worden beschreven. Zo vindt hij het verwonderlijk dat er zoveel is gebeurd zonder dat politie en voorbijgangers iets merkten.

Ook zegt hij het ‘verrassend’ te vinden dat van ‘1000 Noord-Afrikanen wordt gesproken’. “Dat klinkt als een georganiseerde bijeenkomst. Het is hoe dan ook een zeldzaam voorval.”

Net als Kador denkt ook Alboğa zeker te weten dat de islamitische cultuur er niets mee heeft te maken. “Dat de islam zowel alcoholgebruik als diefstal, aanranding en geweld veroordeelt is toch al lang bij iedereen bekend”.
http://nieuws.tpo.nl/2016(...)komst-daders-keulen/

Het is toch werkelijk niet te geloven? :')
pi_158872793
quote:
14s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:38 schreef Re het volgende:

[..]

het ging om de term massa-verkrachtingen... en ik associeer me niet echt met aanranders en criminelen, dank :)
Nee, je probeert de boel met je leugens te bagatelliseren.
pi_158872839
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:30 schreef truthortruth het volgende:

[..]

Onzin. Hippies zijn tegen conservatieve religie en voor vrije seksualiteit. Die midden-oosten en noord-afrikaanse figuren moeten juist een hippie revolutie krijgen.
De jaren 60 en 70 zijn ook helemaal niet langs hen heengegaan. Het probleem daarvan was echter dat het vaak gepaard ging met radicaal linkse ideeen zoals dat natuurlijke rijkdommen van een land aan dat land ten goede moesten komen, en niet aan Westerse bedrijven en een kleine elite in dienst daarvan. De verlichtingsidealen gedijen niet in oorlog en imperialisme.

De wederopstanding van de conservatieve islam sinds eind jaren 70 correleert sterk met de toename van internationale spanningen tussen het Westen en islamitische volkeren. De duidelijkste voorbeelden zijn natuurlijk de regime changes in Irak en Libië, maar het mechanisme is veel ouder en ook Israel heeft er dankbaar gebruik van gemaakt om de gematigde PLO te decimeren ten bate van Hamas.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_158872907
TPOnl twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:43:03 Ook in Hamburg 39 aangiftes van aanranding jonge vrouwen - Meer dan 50 totaal https://t.co/s7hA5p8ad3 reageer retweet
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:44:38 #175
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158872910
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:40 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Nee, je probeert de boel met je leugens te bagatelliseren.
sure... wijs me even aan in de berichtgeving waaruit blijkt dat er in Keulen en masse is verkracht... of probeer jij de boel met jouw leugens wat aan te dikken voor de stokpaardjesrace
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:45:53 #176
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158872944
Als ik zie hoe men hier met onze normen en waarden omgaat begin ik er aan te twijfelen of die wel zo goed zijn. Het land en de bevolking zonder slag of stoot uitleveren aan niet Europeanen, domweg de andere kant uit blijven kijken als die zich misdragen en alleen de eigen burger steeds harder aanpakken als die hiertegen in verzet komt. Zijn dat onze normen en waarden ? Nou dan is het niet zo vreemd dat de migranten lak aan ons hebben en ons voor heel onnozel verslijten.
Hele buurten omvormen naar hun eigen model en van daaruit nu proberen nog meer te bereiken.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158872956
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:44 schreef Re het volgende:

[..]

sure... wijs me even aan in de berichtgeving waaruit blijkt dat er in Keulen en masse is verkracht... of probeer jij de boel met jouw leugens wat aan te dikken voor de stokpaardjesrace
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:52 schreef Re het volgende:

[..]

tru, maar de aangiftes zijn voor aanranding en beroving... niet dat dat mijns inziens vergrijpen zijn die niet zwaar moeten worden bestraft,
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:47:31 #178
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158872975
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:46 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

[..]

dank je voor je bevestiging :)
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158873030
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:40 schreef Cactus1 het volgende:
De politie is het trouwens schuld volgens moslimorganisaties in Duitsland.

Ook zijn ze woedend over het benoemen van de afkomst van de daders en ontkennen ze dat het gebeurd is.

[..]

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)komst-daders-keulen/

Het is toch werkelijk niet te geloven? :')
Wat had je anders verwacht, het is de Islam. Het grootste gezwel op deze wereld naar mijn mening. Als 3 voetbal relschoppers iets doen dan boeten daar vaker duizenden mensen voor. Hier word niets over gezegd en is doodnormaal, bij de Islam mag je het nog niet eens benoemen als één iemand iets doet vanuit de Islam of hun cultuur/achtergrond, want dan discrimineer je, en de overheid doet leuk mee.

Het is natuurlijk ieders schuld behalve de rakkers die zich misdragen hebben, en het zal natuurlijk wel weer niet waar zijn. Hoe meer ik deze geluiden hoor hoe meer ik overtuigd raak dat de Islam gewoon uitgeroeid moet worden in deze wereld. Nog nergens heb ik in heel mijn leven zo'n zieke ideologie meegemaakt als de Islam.
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:49:59 #180
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158873033
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:40 schreef Cactus1 het volgende:
De politie is het trouwens schuld volgens moslimorganisaties in Duitsland.

Ook zijn ze woedend over het benoemen van de afkomst van de daders en ontkennen ze dat het gebeurd is.

[..]

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)komst-daders-keulen/

Het is toch werkelijk niet te geloven? :')
Juist wel, dit is toch hun normale reactie ? Die nemen echt geen verantwoording voor hun eigen uitwassen hoor. Dat doen ze pas als hun eigen vrouwvolk wordt lastig gevallen, maar dan reageren ze ook zeer drastisch.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158873057
quote:
14s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:47 schreef Re het volgende:

[..]

dank je voor je bevestiging :)
Vind jij stiekem dat mannen het recht hebben om vrouwen te verkrachten of zo? Er zijn aangiftes gedaan van verkrachting. Waarom zou je daarover willen liegen? Waarom zou je dat sowieso willen benadrukken bij zo'n ernstige situatie als dit?
pi_158873098
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:44 schreef Houtenbeen het volgende:
TPOnl twitterde op woensdag 06-01-2016 om 14:43:03 Ook in Hamburg 39 aangiftes van aanranding jonge vrouwen - Meer dan 50 totaal https://t.co/s7hA5p8ad3 reageer retweet
What the fuck. 8)7
pi_158873133
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:52 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

What te fuck. 8)7
Ik ga me ook aansluiten bij de linkse beweging in Duitsland. Ik ben al een spanbord aan het maken met "Refugees need sex too! No discrimination!",
Why stay small, if you can grow big..
pi_158873154
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:52 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

What the fuck. 8)7
quote:
Ook in Hamburg 39 aangiftes van aanranding jonge vrouwen

Jonge vrouwen hebben in Hamburg meer dan vijftig aangiftes gedaan naar aanleiding van gevallen van aanranding, mishandeling of beroving rond oud en nieuw op de Reeperbahn. Dit heeft de politie van de havenstad woensdag bekendgemaakt. Het gaat om 39 klachten over aanrandingen en veertien over beroving en diefstal.

De slachtoffers zijn vrouwen van 18 tot 25 jaar oud. De politie heeft een speciaal onderzoeksteam op de zaak gezet en vraagt getuigen zich te melden.

Volgens de Hamburgse politie zijn er geen aanwijzingen dat deze zaken iets te maken hebben met het seksueel geweld rond oud en nieuw in Keulen.

pi_158873168
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:50 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Vind jij stiekem dat mannen het recht hebben om vrouwen te verkrachten of zo? Er zijn aangiftes gedaan van verkrachting. Waarom zou je daarover willen liegen? Waarom zou je dat sowieso willen benadrukken bij zo'n ernstige situatie als dit?
Brain, Re weerspreekt alleen de term massa-verkrachting. En daar heeft hij gelijk in, er was geen massa-verkrachting.
pi_158873199
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:54 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Ook in Hamburg 39 aangiftes van aanranding jonge vrouwen
14 aangiftes van beroving
06-01-2016, 14:41 Tags: hamburg, keulen
Jonge vrouwen hebben in Hamburg meer dan vijftig aangiftes gedaan naar aanleiding van gevallen van aanranding, mishandeling of beroving rond oud en nieuw op de Reeperbahn. Dit heeft de politie van de havenstad woensdag bekendgemaakt. Het gaat om 39 klachten over aanrandingen en veertien over beroving en diefstal.

De slachtoffers zijn vrouwen van 18 tot 25 jaar oud. De politie heeft een speciaal onderzoeksteam op de zaak gezet en vraagt getuigen zich te melden.

Volgens de Hamburgse politie zijn er geen aanwijzingen dat deze zaken iets te maken hebben met het seksueel geweld rond oud en nieuw in Keulen.
Daar gaat het toch helemaal niet om? Alsof het dan minder erg is..

Net zoals er mensen worden aangehouden in België die aanslagen wilden plegen, ja het heeft niks te maken met de aanslagen in Parijs.

Er is geen link, dus is het dan minder erg ofzo?
pi_158873240
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:54 schreef mootie het volgende:

[..]

Brain, Re weerspreekt alleen de term massa-verkrachting. En daar heeft hij gelijk in, er was geen massa-verkrachting.
Hij schreef "maar de aangiftes zijn voor aanranding en beroving" en niet "maar de aangiftes zijn voor aanranding en beroving en verkrachting".
  woensdag 6 januari 2016 @ 14:59:44 #188
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_158873283
Lijkt me dat men de whatsapps, sms, telefoontjes etc die in de buurt van het station Keulen zijn verzonden eens in raster leggen moet op ontvangers in de buurt van de Reeperbahn en omgekeerd.
Mooie big data analyse op uitvoeren.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:02:17 #189
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_158873348
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:44 schreef Re het volgende:

[..]

sure... wijs me even aan in de berichtgeving waaruit blijkt dat er in Keulen en masse is verkracht... of probeer jij de boel met jouw leugens wat aan te dikken voor de stokpaardjesrace
Volgens mij begon het ermee dat vingers in al je lichaamsopeningen werd gezien als verkrachting en niet als aanranding. Dat snap jij blijkbaar niet.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:05:42 #190
78918 SeLang
Black swans matter
pi_158873438
Kijk, dit is het probleem:

quote:
Duitse moslims woedend over benoemen afkomst daders Keulen

Diverse Duitse molsimorganisaties eisen dat de massa-aanrandingen door jongeren van Noord-Afrikaanse afkomst tijdens oudejaarsavond in Keulen niet zonder gevolgen blijft....
^O^

quote:
....voor de politie, bestuur en veiligheidsdiensten.
-O-

Elke keer als je denkt: nu steken ze hand in eigen boezem dan krijg je weer dit. Ik snap daar dus niks van. Als ik een noord-Afrikaan was dan zou ik me kapotschamen dat leden uit mijn hechte groep dit soort dingen flikken en zou ik wensen dat die figuren gearresteerd worden. Ik mag toch hopen dat de overgrote meerderheid van die mensen dit soort dingen afwijst.

Die moslim organisaties e.d. hebben veel meer grip op die criminelen dan de politie. Laat ze daar dan eens een keer gebruik van maken en niet steeds het slachtoffer te gaan lopen uithangen zoals nu dus weer gebeurt.

Ik ben er zeker van dat als de eigen gemeenschap het wil dat ze dan een groot deel van die criminelen kunnen pakken. Maar iedereen loopt elkaar te dekken en het slachtoffer uit te hangen. En om die reden mag je op een bepaald moment ook die hele gemeenschap erop gaan aanspreken vind ik.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:06:47 #191
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158873474
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:05 schreef SeLang het volgende:
Kijk, dit is het probleem:

[..]

Maar iedereen loopt elkaar te dekken en het slachtoffer uit te hangen. En om die reden mag je op een bepaald moment ook die hele gemeenschap erop gaan aanspreken vind ik.
Als je dat doet ben je een ongenuanceerde racist :N
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:07:24 #192
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158873487
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:06 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

"Wat weten we zeker?
De meeste van de 106 aangiftes betreffen aanranding, twee vrouwen hebben aangifte gedaan van verkrachting. Driekwart van de aangiftes heeft een 'seksuele achtergrond', aldus de politie."

http://www.nu.nl/dvn/4193(...)ingen-in-keulen.html
zoals gezegd, dank je voor het bevestigen van wat ik stelde :)
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:08:48 #193
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_158873524
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:05 schreef SeLang het volgende:
Elke keer als je denkt: nu steken ze hand in eigen boezem dan krijg je weer dit. Ik snap daar dus niks van.
Dat is inherent aan de cultuur, zwakheden erkennen wordt zelf als zwak gezien. En de islam is perfect dus daar ligt het sowieso niet aan.
pi_158873537
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:34 schreef Confetti het volgende:

[..]

Het uitzetbeleid heeft geen ene donder met de IND te maken. Die doen dat helemaal niet. Die geven netjes binnen een jaar de beslissing dat ze weg moeten.

Wat daarna faalt is de politie die ze niet mag arresteren en falende afspraken met herkomstlanden.
Nee hoor. Binnen half jaar moet de eerste uitspraak er zijn. Maar daar is verlenging tot maximaal twee jaar mogelijk. Hoger beroep hetzelfde verhaal. Cassatie mag minder lang duren, net iets minder dan een jaar. Die drie mogelijkheden samen zijn dan (als alle termijnen gehaald worden, wat de IND dus niet doet) net iets minder dan vijf jaar.

Waarom vijf jaar? Omdat na vijf jaar verblijf een andere (reguliere) procedure op humanitaire gronden gestart mag worden, waardoor iemand opnieuw niet uitgezet mag worden zo lang de procedure (en de diverse beroepsmogelijkheden) loopt.

Het probleem begint ermee dat de IND de termijnen van de asielaanvraag of niet haalt, of haar werk zo slecht doet dat hoger beroep aanvragen een appeltje eitje wordt wegens grove fouten en nalatigheid. Meestal is het allebei. Er zijn te weinig regiospecialisten, de informatiehuishouding is naadje en de juridische kennis is niet op niveau, zeker niet in vergelijking met de advocaten van de asielzoekers.

Het systeem is op zich goed, en het is het goed recht van de asielzoekers om die aanvraag in te dienen en in beroep te gaan. Die mogelijkheid biedt de wet ze. De uitvoering van de instantie die er voor verantwoordelijk is, is prut.

Daarnaast is het uitzettingsbeleid als een hete aardappel heen en weer gegooid. Niemand wil dat doen, en terecht, want na 13 jaar een gezin uitzetten is onmenselijk.

Staat los van hoe ze zich gedragen dit hoor. Wat mij betreft gaan ze met carnaval eerst met een knuppel door dat station zodra het weer raak is met dat tuig. En dan zo *hop* afvoeren met bussen naar Europees Turkije. Cadeautje voor Erdo, hier heb je je rotzooi terug :*
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
pi_158873583
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:05 schreef SeLang het volgende:
[..]

Elke keer als je denkt: nu steken ze hand in eigen boezem dan krijg je weer dit. Ik snap daar dus niks van. Als ik een noord-Afrikaan was dan zou ik me kapotschamen dat leden uit mijn hechte groep dit soort dingen flikken en zou ik wensen dat die figuren gearresteerd worden. Ik mag toch hopen dat de overgrote meerderheid van die mensen dit soort dingen afwijst.

Die moslim organisaties e.d. hebben veel meer grip op die criminelen dan de politie. Laat ze daar dan eens een keer gebruik van maken en niet steeds het slachtoffer te gaan lopen uithangen zoals nu dus weer gebeurt.

Ik ben er zeker van dat als de eigen gemeenschap het wil dat ze dan een groot deel van die criminelen kunnen pakken. Maar iedereen loopt elkaar te dekken en het slachtoffer uit te hangen. En om die reden mag je op een bepaald moment ook die hele gemeenschap erop gaan aanspreken vind ik.
Jij overschat echt enorm de zogenaamde hechtheid van de Marokkaanse gemeenschap.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:13:23 #196
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158873655
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:05 schreef SeLang het volgende:
Kijk, dit is het probleem:

[..]

^O^

[..]

-O-

Elke keer als je denkt: nu steken ze hand in eigen boezem dan krijg je weer dit. Ik snap daar dus niks van. Als ik een noord-Afrikaan was dan zou ik me kapotschamen dat leden uit mijn hechte groep dit soort dingen flikken en zou ik wensen dat die figuren gearresteerd worden. Ik mag toch hopen dat de overgrote meerderheid van die mensen dit soort dingen afwijst.

Die moslim organisaties e.d. hebben veel meer grip op die criminelen dan de politie. Laat ze daar dan eens een keer gebruik van maken en niet steeds het slachtoffer te gaan lopen uithangen zoals nu dus weer gebeurt.

Ik ben er zeker van dat als de eigen gemeenschap het wil dat ze dan een groot deel van die criminelen kunnen pakken. Maar iedereen loopt elkaar te dekken en het slachtoffer uit te hangen. En om die reden mag je op een bepaald moment ook die hele gemeenschap erop gaan aanspreken vind ik.
Alles draait om tot elke prijs gezichtsverlies te vermijden. Fouten toegeven is not done, je eigen volk afvallen ook niet. Gewoon he-le-maal niet. Kan niet. Mag niet. Wordt er van kleins af aan ingestampt.
Ze snappen ons ook niet hoor, ze vinden ons maar laf en eerloos.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158873673
De bezem is er weer eens doorheen gegaan
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:14:37 #198
78918 SeLang
Black swans matter
pi_158873683
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:10 schreef moby_jones het volgende:

[..]

Jij overschat echt enorm de zogenaamde hechtheid van de Marokkaanse gemeenschap.
Ik zal eens een Marokkaanse aanranden. Dan staan er binnen 5 minuten 47 vaders broers achterneven etc met knuppels voor de deur. En terecht.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_158873702
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:05 schreef SeLang het volgende:
Kijk, dit is het probleem:

[..]

^O^

[..]

-O-

Elke keer als je denkt: nu steken ze hand in eigen boezem dan krijg je weer dit. Ik snap daar dus niks van. Als ik een noord-Afrikaan was dan zou ik me kapotschamen dat leden uit mijn hechte groep dit soort dingen flikken en zou ik wensen dat die figuren gearresteerd worden. Ik mag toch hopen dat de overgrote meerderheid van die mensen dit soort dingen afwijst.

Die moslim organisaties e.d. hebben veel meer grip op die criminelen dan de politie. Laat ze daar dan eens een keer gebruik van maken en niet steeds het slachtoffer te gaan lopen uithangen zoals nu dus weer gebeurt.

Ik ben er zeker van dat als de eigen gemeenschap het wil dat ze dan een groot deel van die criminelen kunnen pakken. Maar iedereen loopt elkaar te dekken en het slachtoffer uit te hangen. En om die reden mag je op een bepaald moment ook die hele gemeenschap erop gaan aanspreken vind ik.
Ik heb enkele dagen hier een artikel over gelezen, dit word ook niet gedaan in islamitische kringen want dan staat er een straf op. Maar aanvallen jegens de westerse wereld maakt iemand een vrome moslim. Vrouwen mogen lastig gevallen worden, het zit in de cultuur en word verwacht van een goed moslim. Zij hebben ten alle tijden een grotere haat jegens het Westen en zullen daarom nooit hun afkeer uitspreken bij deze acties.
pi_158873730
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:14 schreef SeLang het volgende:

[..]

Ik zal eens een Marokkaanse aanranden. Dan staan er binnen 5 minuten 47 vaders broers achterneven etc met knuppels voor de deur. En terecht.
Familie =/= de Marokkaanse gemeenschap
pi_158873754
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:14 schreef SeLang het volgende:

[..]

Ik zal eens een Marokkaanse aanranden. Dan staan er binnen 5 minuten 47 vaders broers achterneven etc met knuppels voor de deur. En terecht.
Dan word je 10x herhaalt in het nieuws, staan er pagina's vol op internet, roepen weer allemaal moslims op Facebook wat voor een schande het is. Komen allemaal experts en Moslims aan het woord bij de VARA. Krijgt Wilders de schuld in de schoenen geschoven van Pechtold.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:17:42 #202
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_158873775
One man described how his partner and 15-year-old daughter were surrounded by a crowd outside the station and he was unable to help.
"The attackers grabbed her and my partner's breasts and groped them between their legs."

http://www.bbc.com/news/world-europe-35241818

Je zou maar zien hoe de politie niets doet.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:18:10 #203
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158873789
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:16 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Dan word je 10x herhaalt in het nieuws, staan er pagina's vol op internet, roepen weer allemaal moslims op Facebook wat voor een schande het is. Komen allemaal experts en Moslims aan het woord bij de VARA. Krijgt Wilders de schuld in de schoenen geschoven van Pechtold.
prop er nog wat stokpaardjes tussen joh :D
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158873831
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:15 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Ik heb enkele dagen hier een artikel over gelezen, dit word ook niet gedaan in islamitische kringen want dan staat er een straf op. Maar aanvallen jegens de westerse wereld maakt iemand een vrome moslim.
Hoe komt het dan toch dat Marokkaanse Nederlanders vaker het slachtoffer zijn van criminaliteit dan autochtone Nederlanders?
pi_158873844
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:06 schreef Perrin het volgende:

[..]

Als je dat doet ben je een ongenuanceerde racist :N
Sarcasme? Een racist omdat je een religie bekritiseerd?
pi_158873878
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:20 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Sarcasme? Een racist omdat je een religie bekritiseerd?
Wel volgens bepaalde users hier op het forum
pi_158873897
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:19 schreef moby_jones het volgende:

[..]

Hoe komt het dan toch dat Marokkaanse Nederlanders vaker het slachtoffer zijn van criminaliteit dan autochtone Nederlanders?
Bron? En niet marokko.nl een echte bron, want jij en ik net zoals ieder rationeel denkend mens weten ook dat dit niet waar is. En kom niet met racisme aan als "Criminaliteit".
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:23:50 #208
442104 Pielemenneke
Welkom in de poppenkast
pi_158873946
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:19 schreef moby_jones het volgende:

[..]

Hoe komt het dan toch dat Marokkaanse Nederlanders vaker het slachtoffer zijn van criminaliteit dan autochtone Nederlanders?
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:24:00 #209
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158873952
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:20 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Sarcasme? Een racist omdat je een religie bekritiseerd?
Als je een groep mensen bekritiseert die bepaalde culturele kenmerken (en sektarisch gedrag) deelt.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:24:00 #210
168739 Red_85
'echt wel'
pi_158873953
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:10 schreef Houtenbeen het volgende:
En de AFA is er ook weer bij :r
[ afbeelding ]
Voorspellende gave

Check.

Toegegeven, redelijk voorspelbaar dat simplistische verraderlijke kutvolk.

quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:19 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Kijken of de DE factie van de afa nu ook de ballen heeft om die demonstratie met stenen te bekogelen, zoals bij pegida iedere keer gebeurd.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:24:11 #211
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_158873958
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:22 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Bron? En niet marokko.nl een echte bron, want jij en ik net zoals ieder rationeel denkend mens weten ook dat dit niet waar is. En kom niet met racisme aan als "Criminaliteit".
Jongen, je vergeet de Marokkaanse Nederlanders die met een AK47 neergemaaid worden in hartje Amsterdam. Dat zijn ook slachtoffers van criminaliteit. :')
pi_158873963
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:21 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Wel volgens bepaalde users hier op het forum
Er zijn bepaalde users hier op het forum die kritiek op de Islam gebruiken als gelegenheid om hun zorgen te uiten dat Europa straks niet meer "blank" is. Dat is natuurlijk gewoon racisme. Als je je daar als Islam-criticus door aangesproken voelt...
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:24:33 #213
442104 Pielemenneke
Welkom in de poppenkast
pi_158873973
[quote]0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:23 schreef Pielemenneke het volgende:

[..]

Dat zeg je verkeerd, Marokkaanse medelanders zijn vaker betrokken bij criminaliteit dan autochtone Nederlander.
pi_158874000
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:22 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Bron? En niet marokko.nl een echte bron, want jij en ik net zoals ieder rationeel denkend mens weten ook dat dit niet waar is. En kom niet met racisme aan als "Criminaliteit".
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:23 schreef Pielemenneke het volgende:

[..]

Dat zeg je verkeerd, Marokkaanse medelanders zijn vaker betrokken bij criminaliteit dan autochtone Nederlanders.
pi_158874007
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:17 schreef 2Happy4U het volgende:
One man described how his partner and 15-year-old daughter were surrounded by a crowd outside the station and he was unable to help.
"The attackers grabbed her and my partner's breasts and groped them between their legs."

http://www.bbc.com/news/world-europe-35241818

Je zou maar zien hoe de politie niets doet.
Collateral damage. Hoeveel onschuldige landgenoten er ook vallen, hoe ernstig de schade ook is, het empathische :') Goedvolk zal altijd zeggen "Doen, wir schaffen das".
pi_158874025
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:24 schreef Perrin het volgende:

[..]

Als je een groep mensen bekritiseert die bepaalde culturele kenmerken (en sektarisch gedrag) deelt.
Het gaat over de religie, waar toevallig veel mensen zich mee identificeren en een onderdeel van hun cultuur hebben gemaakt en hun fatsoensnormen op baseren. Dit maakt het nog steeds niet tot een en hetzelfde ding.
pi_158874034
quote:
10s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:24 schreef Twiitch het volgende:

[..]

Jongen, je vergeet de Marokkaanse Nederlanders die met een AK47 neergemaaid worden in hartje Amsterdam. Dat zijn ook slachtoffers van criminaliteit. :')
_O- _O_
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:27:44 #218
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158874069
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:26 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Het gaat over de religie, waar toevallig veel mensen zich mee identificeren en een onderdeel van hun cultuur hebben gemaakt en hun fatsoensnormen op baseren. Dit maakt het nog steeds niet tot een en hetzelfde ding.
Lees anders SeLang's reactie nog eens.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_158874074
Och och och Perrin toch, jij hebt daadwerkelijk die post verwijderd? Dat zegt veel.
pi_158874075
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:25 schreef moby_jones het volgende:

[..]

[..]

[ afbeelding ]
Ja geen wonder ;') die jat een fiets op het station van jou of mij, zet hem voor zijn deur neer. Dan komen daar de neefjes, ooms, vrienden langs. Die fiets veranderd elke dag wel van eigenaar :')
pi_158874103
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:27 schreef Perrin het volgende:

[..]

Lees anders SeLang's reactie nog eens.
Welke van zijn 36.596.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:29:07 #222
442104 Pielemenneke
Welkom in de poppenkast
pi_158874107
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:25 schreef moby_jones het volgende:

[..]

[..]

[ afbeelding ]
Op basis van een enquête, waar b.v. 1000 mensen worden ondervraagd.
Dat zijn geen harde feiten.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:30:02 #223
168739 Red_85
'echt wel'
pi_158874127
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:40 schreef Cactus1 het volgende:
De politie is het trouwens schuld volgens moslimorganisaties in Duitsland.

Ook zijn ze woedend over het benoemen van de afkomst van de daders en ontkennen ze dat het gebeurd is.

[..]

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)komst-daders-keulen/

Het is toch werkelijk niet te geloven? :')
Iedere dag een groter 'WTF!, hoe dan?' momentje..
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_158874162
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:27 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Ja geen wonder ;') die jat een fiets op het station van jou of mij, zet hem voor zijn deur neer. Dan komen daar de neefjes, ooms, vrienden langs. Die fiets veranderd elke dag wel van eigenaar :')
quote:
inbraak en fietsendiefstal gebeurt bij allochtonen juist ongeveer twee keer zo vaak als bij autochtonen.
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:29 schreef Pielemenneke het volgende:

[..]

Op basis van een enquête, waar b.v. 1000 mensen worden ondervraagd.
Dat zijn geen harde feiten.
Sorry, ik was vergeten dat CBS-cijfers onbetrouwbaar zijn zodra ze niet overeenkomen met je beeld van de werkelijkheid :')
pi_158874177
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:27 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Ja geen wonder ;') die jat een fiets op het station van jou of mij, zet hem voor zijn deur neer. Dan komen daar de neefjes, ooms, vrienden langs. Die fiets veranderd elke dag wel van eigenaar :')
Wat een prachtig staaltje bagatelliseren en "blaming the victim". ^O^
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:32:22 #226
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158874192
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:27 schreef TwenteFC het volgende:
Och och och Perrin toch, jij hebt daadwerkelijk die post verwijderd? Dat zegt veel.
Ik mag hier niks verwijderen. Als je feedback hebt, is daar het feedback-topic voor.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_158874224
..

Ook tientallen aangiftes aanranding Hamburg
HAMBURG -

Jonge vrouwen hebben in Hamburg meer dan vijftig aangiftes gedaan naar aanleiding van gevallen van aanranding, mishandeling of beroving rond oud en nieuw op de Reeperbahn. Dit heeft de politie van de havenstad woensdag bekendgemaakt. Het gaat om 39 klachten over aanrandingen en veertien over beroving en diefstal.

De slachtoffers zijn vrouwen van 18 tot 25 jaar oud. De politie heeft een speciaal onderzoeksteam op de zaak gezet en vraagt getuigen zich te melden. Volgens de Hamburgse politie zijn er geen aanwijzingen dat deze zaken iets te maken hebben met het seksueel geweld rond oud en nieuw in Keulen.

In en voor het station van Keulen zijn circa honderd vrouwen betast, beledigd en beroofd rond het Nieuwjaar. De vele honderden beschonken daders gingen systematisch te werk en zagen eruit als buitenlanders, mogelijk van Noord-Afrikaanse komaf.

Bron;

http://www.telegraaf.nl/b(...)nding_Hamburg__.html

Net zoals in Nederland zijn het slechts enkele die zich misdragen. die zijn zeer actief ze hebben een dikke (gestolen) moped om zo op meerdere plaatsen tijdens oud en nieuw toe te kunnen slaan.

We kunnen dus spreken van incidenten.
Ik weet niet met welke wapens de derde wereldoorlog uitgevochten zal worden, maar de vierde wereldoorlog wordt uitgevochten met stokken en stenen.
pi_158874230
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:32 schreef Perrin het volgende:

[..]

Ik mag hier niks verwijderen. Als je feedback hebt, is daar het feedback-topic voor.
Ah oké, laten we het inhoudelijk houden dan. Naar welke post refereerde jij zojuist?
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:35:03 #229
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158874262
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:33 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Ah oké, laten we het inhoudelijk houden dan. Naar welke post refereerde jij zojuist?
NWS / Crisisberaad justitie en politie Keulen om massa-aanrandingen #6

Staat direct boven mijn eigen reactie, overigens.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_158874284
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:27 schreef TwenteFC het volgende:
Och och och Perrin toch, jij hebt daadwerkelijk die post verwijderd? Dat zegt veel.
Nee, ik lees ook mee.
pi_158874310
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 14:07 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

106 aangiftes, 2 verkrachtingen, meer dan 3 kwart van de aangiftes ging over aanranding. Dus geen tasjesbende,
waarop baseer je dat..
de officiele getallen die mij voorliggen zijn 'ongeveer 100 aangiftes van beroving' waaronder 2 waarin een verkrachting meespeelde en meerdere waarin er sprake van aanranding was (een aantal daarvan is niet aangegeven maar een eerdere politieverklaring noemde toendertijd 60 aangiftes waarvan 15, dus een kwart aanranding bevatten en toendertijd 1 verkrachting)

http://www.zeit.de/gesell(...)uebergriffe-raub-faq
(recent ge-update artikel van een grote duitse krant)

Juist de officiele bronnen maken heel duidelijk dat de verdenking vooral uitgaat naar een grote bende van straatrovers die de strafbare feiten pleegden, met als doel beroving van de slachtoffers, hierbij geholpen door de chaotische situatie en mensenmassa vol dronken personen

Het is dus onzin en juist een vorm van 'de waarheid pogen weg te drukken vanuit een politiek-ideologisch' motief om hier te gaan ontkennen dat het vooral gaat om beroving, en dit bestreden kan worden door keihard op te treden tegen zulke straatroofbende's, van tientallen vooral noorafrikaanse personen
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_158874387
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:35 schreef Perrin het volgende:

[..]

NWS / Crisisberaad justitie en politie Keulen om massa-aanrandingen #6

Staat direct boven mijn eigen reactie, overigens.
En hoe is dat een antwoord op wat ik had gepost? Jij stelt kritiek op de islam gelijk aan racisme, ik zeg dat dit onjuist is.
pi_158874393
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:35 schreef Specularium het volgende:

[..]

Nee, ik lees ook mee.
:W
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:39:24 #234
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158874397
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:38 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

En hoe is dat een antwoord op wat ik had gepost? Jij stelt kritiek op de islam gelijk aan racisme, ik zeg dat dit onjuist is.
Waar heb ik het in hemelsnaam over de islam?!
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:39:53 #235
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_158874407
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:36 schreef RM-rf het volgende:

[..]

waarop baseer je dat..
de officiele getallen die mij voorliggen zijn 'ongeveer 100 aangiftes van beroving' waaronder 2 waarin een verkrachting meespeelde en meerdere waarin er sprake van aanranding was (een aantal daarvan is niet aangegeven maar een eerdere politieverklaring noemde toendertijd 60 aangiftes waarvan 15, dus een kwart aanranding bevatten en toendertijd 1 verkrachting)

http://www.zeit.de/gesell(...)uebergriffe-raub-faq
(recent ge-update artikel van een grote duitse krant)

Juist de officiele bronnen maken heel duidelijk dat de verdenking vooral uitgaat naar een grote bende van straatrovers die de strafbare feiten pleegden, met als doel beroving van de slachtoffers, hierbij geholpen door de chaotische situatie en mensenmassa vol dronken personen

Het is dus onzin en juist een vorm van 'de waarheid pogen weg te drukken vanuit een politiek-ideologisch' motief om hier te gaan ontkennen dat het vooral gaat om beroving, en dit bestreden kan worden door keihard op te treden tegen zulke straatroofbende's, van tientallen vooral noorafrikaanse personen
http://www.faz.net/aktuel(...)vester-14000124.html
106 aangiftes waarbij 3/4 een seksueel component bevatten
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_158874514
http://nieuws.tpo.nl/2016(...)oom-noord-afrikanen/

''De Duitse minister van Binnenlandse Zaken, Thomas de Maizière (CDU), zegt zich zorgen te maken over de snelle toename van vluchtelingen uit de Noord-Afrikaanse landen Marokko en Algerije. In de laatste maand van 2015 steeg de vluchtelingenstroom uit die landen plotseling, terwijl de vluchtelingenstroom uit de Balkanlanden vrijwel opdroogde.

Volgens De Maizière is de toename van vluchtelingen uit Noord-Afrika reden tot zorg en “moeten we uitzoeken waar dit precies door komt”.

:{w

Prutsers
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:44:21 #237
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_158874528
http://www.independent.co(...)ssault-a6798186.html

The Mayor of Cologne said today that women should adopt a “code of conduct” to prevent future assault at a crisis meeting following the sexual attack of women by 1000 men on New Year’s eve.
The suggested code of conduct includes maintaining an arm’s length distance from strangers, to stick within your own group, to ask bystanders for help or to intervene as a witness, or to inform the police if you are the victim of such an assaul
-----------------------------------------------
Zo, het is de vrouwen hun schuld.
Hadden ze zich maar niet zo dichtbij een vremdeling moeten bewegen!!
Eigen schuld!!
Ferme taal van de bewindvoerders... _O- _O- _O-
pi_158874538
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:39 schreef Perrin het volgende:

[..]

Waar heb ik het in hemelsnaam over de islam?!
Jij reageert op SeLang welke het heeft over de islamitische gemeenschap en haar invloed op aanhangers van de islam. Daar mag je best kritiek op hebben zonder een racist te zijn, maar jij stelde dat je dan gewoon een ongenuanceerde racist was.

Of jouw interpretatie van die post is anders, of jij had het wel degelijk over de islam.
pi_158874550
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:43 schreef Harmankardon het volgende:
http://nieuws.tpo.nl/2016(...)oom-noord-afrikanen/

''De Duitse minister van Binnenlandse Zaken, Thomas de Maizière (CDU), zegt zich zorgen te maken over de snelle toename van vluchtelingen uit de Noord-Afrikaanse landen Marokko en Algerije. In de laatste maand van 2015 steeg de vluchtelingenstroom uit die landen plotseling, terwijl de vluchtelingenstroom uit de Balkanlanden vrijwel opdroogde.

Volgens De Maizière is de toename van vluchtelingen uit Noord-Afrika reden tot zorg en “moeten we uitzoeken waar dit precies door komt”.

:{w

Prutsers
Dat is de burgeroorlog in Marokko en Algerije hè. Toch?
I´m back.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:48:00 #240
198365 Morendo
The Real Deal
pi_158874624
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:44 schreef DUTCHKO het volgende:
http://www.independent.co(...)ssault-a6798186.html

The Mayor of Cologne said today that women should adopt a “code of conduct” to prevent future assault at a crisis meeting following the sexual attack of women by 1000 men on New Year’s eve.
The suggested code of conduct includes maintaining an arm’s length distance from strangers, to stick within your own group, to ask bystanders for help or to intervene as a witness, or to inform the police if you are the victim of such an assaul
-----------------------------------------------
Zo, het is de vrouwen hun schuld.
Hadden ze zich maar niet zo dichtbij een vremdeling moeten bewegen!!
Eigen schuld!!
Ferme taal van de bewindvoerders... _O- _O- _O-
Vrouwen kunnen zich best wat 'bedekter' kleden.

Zal hopelijk niet het volgende advies zijn.
Die Lebenslust bringt dich um.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:48:04 #241
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_158874625
quote:
5s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:45 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dat is de burgeroorlog in Marokko en Algerije hè. Toch?
Klopt, ongekende slagvelden daar.
pi_158874720
Het verbaast me dat alle aangiftes voor aanranding zijn als je sommige verhalen leest. Ik neem aan dat de juridische invulling van verkrachting in Duitsland niet fundamenteel verschilt van de onze.
pi_158874765
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:39 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

http://www.faz.net/aktuel(...)vester-14000124.html
106 aangiftes waarbij 3/4 een seksueel component bevatten
maar opvallend is dat de politie ook aangeeft dat er specifiek naar gevraagd moet worden, de aangevers doen vooral aangifte van diefstal:

quote:
Allerdings berichteten Geschädigte, die etwa den Diebstahl ihres Handys anzeigten, häufig erst auf Nachfrage von sexualisierter Gewalt.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:54:27 #244
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158874798
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:44 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Jij reageert op SeLang welke het heeft over de islamitische gemeenschap en haar invloed op aanhangers van de islam. Daar mag je best kritiek op hebben zonder een racist te zijn, maar jij stelde dat je dan gewoon een ongenuanceerde racist was.

Of jouw interpretatie van die post is anders, of jij had het wel degelijk over de islam.
Met mijn reactie wilde ik vooral benadrukken dat het lastig is als zo'n groep elkaar telkens dekt, maar als ze daar als groep op worden aangesproken iedereen begint te piepen.

quote:
Die moslim organisaties e.d. hebben veel meer grip op die criminelen dan de politie. Laat ze daar dan eens een keer gebruik van maken en niet steeds het slachtoffer te gaan lopen uithangen zoals nu dus weer gebeurt.

Ik ben er zeker van dat als de eigen gemeenschap het wil dat ze dan een groot deel van die criminelen kunnen pakken. Maar iedereen loopt elkaar te dekken en het slachtoffer uit te hangen. En om die reden mag je op een bepaald moment ook die hele gemeenschap erop gaan aanspreken vind ik.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_158874831
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:54 schreef Perrin het volgende:

[..]

Met mijn reactie wilde ik vooral benadrukken dat het lastig is als zo'n groep elkaar telkens dekt, maar als ze daar als groep op worden aangesproken iedereen begint te piepen.

[..]

:P Dan zijn we het dus gewoon met elkaar eens.
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:57:33 #246
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158874888
quote:
5s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:45 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dat is de burgeroorlog in Marokko en Algerije hè. Toch?
Men leert het wel hoor, Gisteren bij de NOS journaal werd er al over verdronken migranten gesproken en nu.nl begint t ook te snappen en heeft t over aangespoelde migranten. :Y
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  woensdag 6 januari 2016 @ 15:57:41 #247
442104 Pielemenneke
Welkom in de poppenkast
pi_158874891
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:31 schreef moby_jones het volgende:

[..]

[..]

[..]

Sorry, ik was vergeten dat CBS-cijfers onbetrouwbaar zijn zodra ze niet overeenkomen met je beeld van de werkelijkheid :')
Ik zeg niet dat de door jou geposte CBS cijfers onbetrouwbaar zijn, ze zijn alleen niet representatief omdat het in verhouding een heel klein percentage ondervraagden betreft.
Cijfers die aangeven dat er in 2014 vaker aangifte is gedaan van criminaliteit jegens allochtone Nederlanders zijn dat wel. Zolang daar geen sprake van is, is mijn ''beeld van de werkelijkheid'' inderdaad anders.
pi_158874904
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:51 schreef Harmankardon het volgende:
Het verbaast me dat alle aangiftes voor aanranding zijn als je sommige verhalen leest. Ik neem aan dat de juridische invulling van verkrachting in Duitsland niet fundamenteel verschilt van de onze.
Ik vermoed dat de politie daar ook een rol in heeft gespeeld. "Dus er werd bij u alleen ongevraagd een paar vingers in de vagijn en de anus gestoken, ik noteer dat als aanranding".
pi_158874991
quote:
5s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:45 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Dat is de burgeroorlog in Marokko en Algerije hè. Toch?
Ik dacht global warming, dat was toch de nieuwste reden voor aanslagen/terrorisme/jihadisme?
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:02:40 #250
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158874999
Keulen onthult bij deze ook een nieuw verkeersbord. Alvast ter sensibilisering van de Duitse vrouw voor het Carnavalsfeest volgende maand:

Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_158875005
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:02 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik dacht global warming, dat was toch de nieuwste reden voor aanslagen/terrorisme/jihadisme?
Volgens Marianne en haar dierenclubje wel
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:06:14 #252
198365 Morendo
The Real Deal
pi_158875084
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:53 schreef RM-rf het volgende:

[..]

maar opvallend is dat de politie ook aangeeft dat er specifiek naar gevraagd moet worden, de aangevers doen vooral aangifte van diefstal:

[..]

Dat lijkt mij helemaal niet zo opvallend.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_158875090
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:02 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Ik dacht global warming, dat was toch de nieuwste reden voor aanslagen/terrorisme/jihadisme?
Deels wel. Schijnt wel degelijk een oorzaak te zijn voor het gedoe in Syrie.
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:02 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Volgens Marianne en haar dierenclubje wel
Ja, steek je kop maar in het zand als het je niet uitkomt. Wat je hier doet is geen spat beter dan die verduivelde linksen die andere problemen bagatelliseren.
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:08:10 #254
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158875137
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:06 schreef Igen het volgende:

[..]

Deels wel. Schijnt wel degelijk een oorzaak te zijn voor het gedoe in Syrie.
Ongetwijfeld één van de vele oorzaken, maar absoluut niet de belangrijkste.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_158875163
Gelukkig komt de politiek al met harde maatregelen.

quote:
SPD wil AfD en Pegida laten doorlichten door geheime dienst

6 januari 2016

De SPD ziet bij AfD en Pegida 'gevaarlijke extreemrechtse tendensen'. Een klus voor de geheime dienst, vinden de sociaaldemocraten.
Beide organisaties misbruiken de angst en zorgen bij burgers en deze te richten op moslims en vreemdelingen.
De haat tegen vluchtelingen, azc's en politici neemt zorgwekkende vormen aan.

SPD will AfD und Pegida vom Verfassungsschutz beobachten lassen
o, wacht...
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
pi_158875185
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:57 schreef Pielemenneke het volgende:

[..]

Ik zeg niet dat de door jou geposte CBS cijfers onbetrouwbaar zijn
Oh oké dus ik kan ze gewoon gebruiken ? mooi want. . .
quote:
. . . ze zijn alleen niet representatief
:') :') :')
pi_158875188
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:09 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Gelukkig komt de politiek al met harde maatregelen.

[..]

o, wacht...
Two wrongs don't make a right.
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:11:28 #258
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158875211
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:10 schreef Igen het volgende:

[..]

Two wrongs don't make a right.
Laat dan meteen ook die knuppels van Antifa doorlichten. Zijn bewezen agressieve relschoppers. Of nog: islamistische organisaties. Of het politieapparaat wat jammerlijk faalde op oudejaarsnacht.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_158875268
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:08 schreef Heilwasser het volgende:

[..]

Ongetwijfeld één van de vele oorzaken, maar absoluut niet de belangrijkste.

Verwoestijningsgevaar in de wereld.

Is het toeval dat Maleisie en Indonesie de enige twee Islamitische landen zijn (en grote ook) die niet door uitdroging bedreigd worden en dat precies daar ook niet de terroristen vandaan komen?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-01-2016 16:13:58 ]
pi_158875295
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:13 schreef Igen het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Verwoestijningsgevaar in de wereld.

Is het toeval dat Maleisie en Indonesie de enige twee Islamitische landen zijn (en grote ook) die niet door uitdroging bedreigd worden en dat precies daar ook niet de terroristen vandaan komen?
Daar komt net zo goed islamitisch terreur voor
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:25:39 #261
198365 Morendo
The Real Deal
pi_158875578
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:13 schreef Igen het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Verwoestijningsgevaar in de wereld.

Is het toeval dat Maleisie en Indonesie de enige twee Islamitische landen zijn (en grote ook) die niet door uitdroging bedreigd worden en dat precies daar ook niet de terroristen vandaan komen?
Sinds wanneer heb je in Indonesië geen terreur of islamitisch extremisme? Met name dat laatste wordt steeds erger.
Die Lebenslust bringt dich um.
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:26:48 #262
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158875614
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:13 schreef Igen het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Verwoestijningsgevaar in de wereld.

Is het toeval dat Maleisie en Indonesie de enige twee Islamitische landen zijn (en grote ook) die niet door uitdroging bedreigd worden en dat precies daar ook niet de terroristen vandaan komen?
Op 12 oktober 2002 vond op het Indonesische eiland Bali een aanslag plaats, waarbij 202 doden vielen, voornamelijk Australiërs. De aanslag werd gepleegd door Amrozi bin Nurhasyim, Imam Samudra en Ali Ghufron.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:30:49 #263
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158875717
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:13 schreef Igen het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Verwoestijningsgevaar in de wereld.

Is het toeval dat Maleisie en Indonesie de enige twee Islamitische landen zijn (en grote ook) die niet door uitdroging bedreigd worden en dat precies daar ook niet de terroristen vandaan komen?
Daar zijn ook islamitische terroristen, maar die komen niet hierheen want de regio heeft weinig binding met het Westen. Klimaatverandering en de ontberingen die daarmee gepaard gaan zullen ongetwijfeld bijdragen aan het vormen van de juiste condities waarbinnen terroristen opstaan, maar er is heel wat meer nodig. Het is derhalve niet meer dan een toevallige bijkomstigheid, niet een doorslaggevende reden.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_158875762
pi_158875779
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:26 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Op 12 oktober 2002 vond op het Indonesische eiland Bali een aanslag plaats, waarbij 202 doden vielen, voornamelijk Australiërs. De aanslag werd gepleegd door Amrozi bin Nurhasyim, Imam Samudra en Ali Ghufron.
Is er eigenlijk ergens een land waar er een moslimminderheid is en geen gedonder op één of andere manier, vraag ik me af?

[ Bericht 0% gewijzigd door Ryan3 op 06-01-2016 16:47:34 ]
I´m back.
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:33:48 #266
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_158875787
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:13 schreef Igen het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Verwoestijningsgevaar in de wereld.

Is het toeval dat Maleisie en Indonesie de enige twee Islamitische landen zijn (en grote ook) die niet door uitdroging bedreigd worden en dat precies daar ook niet de terroristen vandaan komen?
https://nl.wikipedia.org/(...)i_op_12_oktober_2002
Vanaf 2000 tot nu zijn er een slordige 30 aanslagen met bijna 400 doden geweest in Indonesië, vooral westerse toeristen.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:36:45 #267
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158875884
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:33 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Is er eigenlijk ergens een land waar er een moslim minderheid is en geen gedonder op één of andere manier, vraag ik me af?
Overal waar moslims zijn is gedonder. Dat hoort er gewoon bij. Maakt niet uit of ze een meerderheid of minderheid vormen. Tenzij ze zeer streng onder de duim worden gehouden zorgen ze voor narigheid.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:43:38 #268
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158876077
quote:
Wat een baasje toch, onze Geert
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_158876108
quote:
Seksuele jihad wordt de term van 2016.
  woensdag 6 januari 2016 @ 16:45:36 #270
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158876140
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:44 schreef Specularium het volgende:

[..]

Seksuele jihad wordt de term van 2016.
Geuzennaam in wording.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_158876243
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:36 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Overal waar moslims zijn is gedonder. Dat hoort er gewoon bij. Maakt niet uit of ze een meerderheid of minderheid vormen. Tenzij ze zeer streng onder de duim worden gehouden zorgen ze voor narigheid.
En dat ligt nooit aan de moslims?
Overigens je doelt op een dictatuur als ze onder de duim worden gehouden, maar ja in feite leef je dan in zo'n dictatuur ook in een situatie waarin altijd gedonder is en de mensenrechten met voeten wordt getreden.
I´m back.
pi_158876259
'Hallo meneer de minister-president, bent u er nog?'

Wat een kleuter is het ook :')
pi_158876263
Benieuwd hoeveel carnavalswagens iets met het thema armlengte doen.

Deze variant zal wel teveel van het goede zijn...
quote:
Grenzen sluiten helpt niet. Ten eerste zit het tuig hier al en anders laten ze zich echt niet door een slagboom tegenhouden. maar erom vragen klonkt wel ferm.
Farts are jazz to assholes
pi_158876321
quote:
Wat een poëzie weer van Wilders. _O_
pi_158876330
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:50 schreef trabant het volgende:
Benieuwd hoeveel carnavalswagens iets met het thema armlengte doen.
[ afbeelding ]
Deze variant zal wel teveel van het goede zijn...

[..]

Grenzen sluiten helpt niet. Ten eerste zit het tuig hier al en anders laten ze zich echt niet door een slagboom tegenhouden. maar erom vragen klonkt wel ferm.
Grappig dan dat de instroom in Zweden, Noorwegen, Hongarije en Denemarken wel is gedaald.
pi_158876407
Wilders weer met z'n eeuwig stokpaardje van 'de grenzen sluiten'. Wat een flauwekul steeds.
٩๏̯͡๏)۶
pi_158876430
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:52 schreef Confetti het volgende:

[..]

Grappig dan dat de instroom in Zweden, Noorwegen, Hongarije en Denemarken wel is gedaald.
Die van Nederland is ook gedaald, 't is namelijk winter
pi_158876490
Overigens zo naast een kathedraal. Het is alsof je naar het Midden Oosten gaat en daar bij een grote moskee islamitische vrouwen gaat verkrachten. Het geeft de minachting aan van die mensen. Ze kotsen op het westen, kotsen. De enige manier om dit te stoppen is ze allemaal verwijderen.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_158876523
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Wilders weer met z'n eeuwig stokpaardje van 'de grenzen sluiten'. Wat een flauwekul steeds.
Tja, als mensen niet luisteren willen moet je nou eenmaal dingen herhalen.
pi_158876619
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Wilders weer met z'n eeuwig stokpaardje van 'de grenzen sluiten'. Wat een flauwekul steeds.
Wegkijkers met hun eeuwige stokpaardje weer "dat is geen oplossing". Wat een flauwekul steeds.
pi_158876643
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:52 schreef Confetti het volgende:

[..]

Grappig dan dat de instroom in Zweden, Noorwegen, Hongarije en Denemarken wel is gedaald.
We weten nog bar weinig over het vluchtelingengehalte onder de daders. En als een arrestant asielpapieren op zich heeft, moet ook gecontroleerd worden of die kloppen. Die Griekse vluchtelingenregistratie van die Parijse schutters bleek ook in scene gezet te zijn; iedereen die niet blond is kan zich op Lesbos als vluchteling melden.

Ander punt.
Als de rechtstaat faalt haar burgers te beschermen, in hoeverre mag de rechtstaat dan die burgers hinderen als ze zichzelf -al dan niet preventief- willen beschermen?

Want je hoeft op het moment in Keulen geen skinhead te zijn om erop los te willen slaan.
Farts are jazz to assholes
  woensdag 6 januari 2016 @ 17:03:57 #282
450965 Heilwasser
Verworven smaak
pi_158876653
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:55 schreef Ronaldsen het volgende:
Wilders weer met z'n eeuwig stokpaardje van 'de grenzen sluiten'. Wat een flauwekul steeds.
Simpele oplossingen voor simpel volk. Kun je veel stemmen mee winnen.
Heilwasser stammt aus unterirdischen, vor Verunreinigung geschützten, ursprünglichen reinen Wasservorkommen.
pi_158876690
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:03 schreef Heilwasser het volgende:

[..]

Simpele oplossingen voor simpel volk. Kun je veel stemmen mee winnen.
Wilders heb ik nog nooit op een oplossing betrapt. Het enige dat hij doet is de onvrede in een tweet samenvatten.
Farts are jazz to assholes
  woensdag 6 januari 2016 @ 17:06:46 #284
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
pi_158876722
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:50 schreef trabant het volgende:
Benieuwd hoeveel carnavalswagens iets met het thema armlengte doen.
[ afbeelding ]
Deze variant zal wel teveel van het goede zijn...

[..]

_O-
pi_158876822
quote:
19s.gif Op woensdag 6 januari 2016 15:33 schreef Stokken_en_stenen het volgende:
..

Ook tientallen aangiftes aanranding Hamburg
HAMBURG -

Jonge vrouwen hebben in Hamburg meer dan vijftig aangiftes gedaan naar aanleiding van gevallen van aanranding, mishandeling of beroving rond oud en nieuw op de Reeperbahn. Dit heeft de politie van de havenstad woensdag bekendgemaakt. Het gaat om 39 klachten over aanrandingen en veertien over beroving en diefstal.

De slachtoffers zijn vrouwen van 18 tot 25 jaar oud. De politie heeft een speciaal onderzoeksteam op de zaak gezet en vraagt getuigen zich te melden. Volgens de Hamburgse politie zijn er geen aanwijzingen dat deze zaken iets te maken hebben met het seksueel geweld rond oud en nieuw in Keulen.

In en voor het station van Keulen zijn circa honderd vrouwen betast, beledigd en beroofd rond het Nieuwjaar. De vele honderden beschonken daders gingen systematisch te werk en zagen eruit als buitenlanders, mogelijk van Noord-Afrikaanse komaf.

Bron;

http://www.telegraaf.nl/b(...)nding_Hamburg__.html

Net zoals in Nederland zijn het slechts enkele die zich misdragen. die zijn zeer actief ze hebben een dikke (gestolen) moped om zo op meerdere plaatsen tijdens oud en nieuw toe te kunnen slaan.

We kunnen dus spreken van incidenten.
Bij de reeperbahn mag dit toch indien je betaald?
De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
  woensdag 6 januari 2016 @ 17:11:29 #286
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_158876827
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:33 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Is er eigenlijk ergens een land waar er een moslimminderheid is en geen gedonder op één of andere manier, vraag ik me af?
Nee de islam is overal dezelfde walgelijke troep. En als ze eenmaal een land totaal hebben geïslamiseerd gaan ze kijken wie sjiiet en soenniet is om daarna elkaar de kop in te slaan. Vicieuze cirkel van geweld.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 6 januari 2016 @ 17:13:59 #287
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158876881
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:49 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

En dat ligt nooit aan de moslims?
Overigens je doelt op een dictatuur als ze onder de duim worden gehouden, maar ja in feite leef je dan in zo'n dictatuur ook in een situatie waarin altijd gedonder is en de mensenrechten met voeten wordt getreden.
Moslims hebben volgens mij onderling niks met wat wij onder mensenrechten verstaan. De mens is ondergeschikt aan familie eer en religie e.d.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158877074
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:11 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Bij de reeperbahn mag dit toch indien je betaald?
Even aan Christiane F. vragen.
Ik weet niet met welke wapens de derde wereldoorlog uitgevochten zal worden, maar de vierde wereldoorlog wordt uitgevochten met stokken en stenen.
  woensdag 6 januari 2016 @ 17:23:00 #289
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158877082
quote:
wat een kansloze terminologie
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158877114
quote:
11s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:22 schreef Stokken_en_stenen het volgende:

[..]

Even aan Christiane F. vragen.
Die stond op Bahnhof Zoo, Bln.
Farts are jazz to assholes
pi_158877155
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:24 schreef trabant het volgende:

[..]

Die stond op Bahnhof Zoo, Bln.
Ik check even of de FOK!-ers weten hoe en wat en ja geslaagd voor de test ;)
Ik weet niet met welke wapens de derde wereldoorlog uitgevochten zal worden, maar de vierde wereldoorlog wordt uitgevochten met stokken en stenen.
pi_158877322
quote:
2s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:03 schreef trabant het volgende:

[..]

We weten nog bar weinig over het vluchtelingengehalte onder de daders. En als een arrestant asielpapieren op zich heeft, moet ook gecontroleerd worden of die kloppen. Die Griekse vluchtelingenregistratie van die Parijse schutters bleek ook in scene gezet te zijn; iedereen die niet blond is kan zich op Lesbos als vluchteling melden.
Als het inheemse salafisten zijn die dit als georganiseerde terroristische daad hebben gedaan dan lijkt me dat net zo goed een reden om even heel goed na te denken of je zonder screening asielzoekers wil laten rondlopen die maar zo IS-lid kunnen zijn o.i.d. en er vergelijkbare ideeën op na kunnen houden.
pi_158877389
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 16:58 schreef SuperHarregarre het volgende:
Overigens zo naast een kathedraal. Het is alsof je naar het Midden Oosten gaat en daar bij een grote moskee islamitische vrouwen gaat verkrachten. Het geeft de minachting aan van die mensen. Ze kotsen op het westen, kotsen. De enige manier om dit te stoppen is ze allemaal verwijderen.
Zelfs 'sterke' landen zoals Rusland en China "verwijderen" niet alle moslims.

Wat ze wel doen, is heel duidelijk maken dat de vrijheid van religie uitsluitend en alleen binnen de wettelijke kaders geldt en ondergeschikt is aan de overheid.
pi_158877396
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:34 schreef Igen het volgende:

[..]

Als het inheemse salafisten zijn die dit als georganiseerde terroristische daad hebben gedaan dan lijkt me dat net zo goed een reden om even heel goed na te denken of je zonder screening asielzoekers wil laten rondlopen die maar zo IS-lid kunnen zijn o.i.d. en er vergelijkbare ideeën op na kunnen houden.
Dat gebeurt ook echt wel. Met alle capaciteit die er is. En daar wringt de schoen.
Farts are jazz to assholes
pi_158877496
Nou de Duitse moslims zijn iig woedend.
http://koppenkrant.nl/dui(...)komst-daders-keulen/

quote:
Diverse Duitse molsimorganisaties eisen dat de massa-aanrandingen door jongeren van Noord-Afrikaanse afkomst tijdens oudejaarsavond in Keulen niet zonder gevolgen blijft voor de politie, bestuur en veiligheidsdiensten. Volgens de moslims wordt er nu vooral de nadruk gelegd op de afkomst van de daders en wordt de integratie er onnodig bij betrokken.

‘Beheerst door rechts’

Lamya Kador van de Liberale Islamitische Federatie laat aan Die Welt weten: “Als 1000 man zoiets kunnen doen zonder dat de politie ingrijpt verwacht ik daarvan de personele consequenties bij politiediensten en veiligheidsdiensten.”

Kador zegt te kunnen constateren dat het seksuele geweld nu wordt misbruikt voor politieke doeleinden. “De discussie wordt beheerst door ‘rechts’. Men doet nu alsof dit schandaal alleen door de afkomst van de daders erger is dan de misdaad zelf.”

Vooral de opmerking van de voormalige Duitse minister Hans-Peter Friedrich dat ‘de media deze zaak bewust stil probeerden te houden’ en dat ‘de gevolgen van de mislukte integratie nu niet meer onder het tapijt zijn te vegen’, wekt woede bij Kador: “Van een voormalig minister mag je toch enige objectiviteit verwachten”.


“Wat mij stoort is de focus op de herkomst of religieuze achtergrond van de daders. Patriarchaal gedrag is echt geen probleem van specifiek de islam. Het is evengoed wijdverbreid in India en Zuid-Amerikaanse landen, dus niet alleen in islamitische landen.”

Islam

Ook Bekir Alboğa, commissaris interreligieuze dialoog van de Duitse islamitische koepelorganisatie DITIB, vindt dat de politie en veiligheidsdiensten hun conclusies moeten trekken. “Als het de politie niet lukt vrouwen te beschermen tegen seksueel geweld dan verwacht ik dat daaraan consequenties zitten voor de verantwoordelijken.”

Alboğa heeft ook zo zijn twijfels over de gebeurtenissen zoals die nu worden beschreven. Zo vindt hij het verwonderlijk dat er zoveel is gebeurd zonder dat politie en voorbijgangers iets merkten.

Ook zegt hij het ‘verrassend’ te vinden dat van ‘1000 Noord-Afrikanen wordt gesproken’. “Dat klinkt als een georganiseerde bijeenkomst. Het is hoe dan ook een zeldzaam voorval.”

Net als Kador denkt ook Alboğa zeker te weten dat de islamitische cultuur er niets mee heeft te maken. “Dat de islam zowel alcoholgebruik als diefstal, aanranding en geweld veroordeelt is toch al lang bij iedereen bekend”.

Duitse moslims woedend over benoemen afkomst daders Keulen

Over dat de afkomst van de daders benoemd werd.....
Het lag allemaal aan de alcohol. (En een echte moslim drinkt geen alcohol????)
En het patriarchaal gedrag is echt geen probleem specifiek van moslims. Komt ook voor bij Indiërs en Zuidamerikanen.
8)7 .
I´m back.
pi_158877600
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:40 schreef Ryan3 het volgende:
Ook zegt hij het ‘verrassend’ te vinden dat van ‘1000 Noord-Afrikanen wordt gesproken’. “Dat klinkt als een georganiseerde bijeenkomst. Het is hoe dan ook een zeldzaam voorval.”
Zelfs de minister van justitie (die van de linkse SPD is) zegt dat het hem té toevallig voor toeval is en dat hij vermoedt dat het inderdaad wel degelijk een georganiseerde bijeenkomst was.

Wat laten die 'diverse moslimorganisaties' zich kennen zeg. :')
  Moderator woensdag 6 januari 2016 @ 17:48:54 #297
249559 crew  Lavenderr
pi_158877688
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:40 schreef Ryan3 het volgende:
Nou de Duitse moslims zijn iig woedend.
http://koppenkrant.nl/dui(...)komst-daders-keulen/

[..]

Over dat de afkomst van de daders benoemd werd.....
Het lag allemaal aan de alcohol. (En een echte moslim drinkt geen alcohol????)
En het patriarchaal gedrag is echt geen probleem specifiek van moslims. Komt ook voor bij Indiërs en Zuidamerikanen.
8)7 .
Ze zijn woedend op de verkeerde personen.
pi_158877776
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ze zijn woedend op de verkeerde personen.
Komt er eigenlijk op neer dat-ie er niet zoveel van gelooft ook.
quote:
Alboğa heeft ook zo zijn twijfels over de gebeurtenissen zoals die nu worden beschreven. Zo vindt hij het verwonderlijk dat er zoveel is gebeurd zonder dat politie en voorbijgangers iets merkten.
I´m back.
  woensdag 6 januari 2016 @ 17:55:39 #299
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_158877810
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:11 schreef MichelWuyts het volgende:

[..]

Bij de reeperbahn mag dit toch indien je betaald?
Behalve prostitutie is Reeperbahn vooral ook een uitgaanscentrum, er zitten theaters, restaurants, kroegen, clubs. Als er alleen maar prostitutie zat hadden deze knapen geen kans gehad, de pooiers hadden ze tussen de straatstenen geslagen. Het deel van de Reeperbahn waar de meeste prostitutie is, daar wordt je niet lastig gevallen, één gil en er staan een paar hulks

In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_158877993
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:02 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Wegkijkers met hun eeuwige stokpaardje weer "dat is geen oplossing". Wat een flauwekul steeds.
Als je niet gelooft in dichte grenzen ben je volgens het pvv volk meteen een wegkijker.
٩๏̯͡๏)۶
pi_158878006
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 17:48 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ze zijn woedend op de verkeerde personen.
Psst, vrouw, wil je ook even op armlengte posten? :{w
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')