abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158869979
Hier weer verder...

quote:
Burgemeester Keulen heeft oplossing tegen aanrandingen: gedragscode voor jonge vrouwen

'Vrouwen moeten tenminste op armlengte afstand blijven van vreemde mannen'

De burgemeester van Keulen Henriette Reker (partijloos) heeft na afloop van een crisisvergadering dinsdag een persconferentie gegeven. Daarin vertelde zij welke afspraken zijn gemaakt met politie en justitie om nieuwe aanrandingen en diefstallen zoals tijdens afgelopen Oud en Nieuw-viering te voorkomen, bijvoorbeeld tijdens het carnaval dat binnenkort in Keulen losbarst. Belangrijkste voorstel: er komt een gedragscode voor vrouwen, waarin bijvoorbeeld zal staan dat ‘vrouwen het beste op armlengte afstand van vreemde mannen kunnen blijven’.

Letterlijk liet de burgemeester aan de pers weten dat “de stad een gedragscode voor jonge vrouwen online zal zetten”.
Door deze gedragscode, waar onder andere instaat dat vrouwen op armlengte afstand moeten blijven en dat ‘groepen mannen en vrouwen beter niet gescheiden worden’, zullen vrouwen “zich tijdens carnaval veiliger en zekerder voelen”.

De gedragscode zal ook aan jonge mannen van buitenlandse afkomst worden gericht. “Aan mensen van andere culturen moeten we uitleggen hoe we hier carnaval vieren, zodat ze begrijpen dat vrolijk gedrag niet hetzelfde is als seksuele openheid”, aldus Reker.

Tevens beloofde de burgemeester dat er “maatregelen worden genomen zodat dit in de toekomst niet weer gebeurt” en dat met de politie wordt gewerkt aan “een speciaal veiligheidsconcept voor feesten, net als bij voetbalwedstrijden of grote demonstraties”.
Wat dit ‘veiligheidsconcept’ precies inhoudt blijft onduidelijk.

Ook belooft de politie meer cameratoezicht en zal er tijdens de carnavalviering veel politie aanwezig zijn, zowel zichtbaar als onzichtbaar in burger. De videobewaking zal er in de eerste plaats zijn voor controle en veiligheid, inplaats van voor bewijsvoering achteraf.

De politie liet tijdens de persconferentie verder weten dat de vijf mannen die zijn opgepakt niets met de aanrandingen te maken hebben. De politie bevestigde dat er aangifte is gedaan van een verkrachting.

Wederom maakte de politie duidelijk dat “vluchtelingen niets met deze zaak hebben te maken”.
“Het is absoluut ontoelaatbaar om een uit Noord-Afrika afkomstige etnische automatisch te verbinden met vluchtelingen. Er is geen aanwijzing dat mensen die asiel zoeken in Keulen de daders waren”, aldus Wolfgang Albers, de baas van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)gscode-voor-vrouwen/
quote:
Oudejaarsaanrandingen Keulen - Politie bevestigt: 'Daders van Noord-Afrikaanse afkomst'

De politie van Keulen heeft maandag een persconferentie gegeven over de enorme hoeveelheid aanrandingen en berovingen van vrouwen tijdens de afgelopen Oud & Nieuw-viering in Keulen. De vrouwen werden aangerand en beroofd op het stationsplein voor het Centraal station en bij het plein voor de Dom.

Het onderzoek van de politie richt zich op een groep van maarliefst 1000(!) jongemannen. Binnen deze groep heeft een gedeelte zich schuldig gemaakt aan aanrandingen en berovingen. Het is echter nog onduidelijk om hoeveel daders het exact gaat. Wel zijn inmiddels vijf jonge mannen opgepakt.

Er zijn tot nu toe zestig aangiftes gedaan. Maar de politie gaat er van uit dat er zeker 80 slachtoffers zijn. Van alle vrouwen die aangifte hebben gedaan heeft ongeveer een kwart ook aangifte gedaan van aanranding, naast diefstal en beroving.

Vooralsnog zijn er dus tussen de vijftien en twintig slachtoffers van aanranding bekend. De meerderheid is alleen slachtoffer geworden van beroving. Wel heeft de politie laten weten dat het in sommige gevallen gaat om ernstige vergrijpen waarbij vrouwen zijn vastgehouden en betast.

Opvallend genoeg windt de Keulse politie er geen doekjes om als het gaat om de afkomst van de daders: "Deze misdrijven zijn gepleegd door een groep mannen die, afgaande op hun uiterlijk, voornamelijk van Noord-Afrikaanse, Arabische afkomst zijn", aldus Wolfgang Albers, het hoofd van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)ijk-80-slachtoffers/
quote:
Schokkende quotes: agente en slachtoffer vertellen over de aanrandingsnachtmerrie in Keulen

"Rond 23:00 uur kregen we de melding dat er een vechtpartij tussen 400 buitenlanders zou zijn uitgebroken op het centraal station. Toen we daar aankwamen zagen we bijna 2000 mensen die werden bekogeld met zwaar illegaal vuurwerk.

Nadat we meerdere gewonden constateerden besloten we het plein te ontruimen. Maar een groep jonge mannen leek geen enkel woord Duits te verstaan. We hebben ze uiteindelijk met fysiek geweld van het plein moeten verwijderen.

Kort na middernacht kwamen de eerste slachtoffers van aanranding naar ons toe. Huilende en geschokte meisjes die beschreven hoe ze door een grote groep mannen waren aangerand. We zijn toen in de menigte op zoek gegaan naar meer slachtoffers. We vonden een 20-jarig slachtoffer uit Stuttgart. Ze schreeuwde en huilde. De daders hadden haar slipje van haar lichaam gescheurd en ze hadden haar onderlichaam betast. Drie andere meisjes, vriendinnen van het slachtoffer, konden we niet uit de menigte redden omdat we zelf werden bekogeld met vuurwerk.

Uiteindelijk hebben we acht mannen kunnen aanhouden. Allemaal waren ze in het bezit van kopieën van certificaten voor een asielaanvraag.

Wat die vrouwen daar hebben meegemaakt was gewoon verkrachting."

Bovenstaande quotes zijn het verbijsterende relaas van een Duitse politieagente die tijdens de oudejaarswisseling aanwezig was bij het centraal station in Keulen en daardoor één van de getuigen is van een massale aanranding en beroving van vooral jonge vrouwen door vooral Noord-Afrikaanse jonge mannen.

Maar het Duitse Magazine Express heeft niet alleen een politieagente gesproken over die dramatische nacht. Ook één van de vele jonge slachtoffers doet haar ontluisterende verhaal:

"Toen we uit het station kwamen waren we al verbaasd over de enorme groep jonge buitenlandse mannen. We moesten door de menigte heen en ik voelde een hand op mijn kont. Toen greep iemand mijn borsten vast. Daarna waren er handen overal op mijn lichaam, het was een nachtmerrie.

We schreeuwden en sloegen van ons af, maar het hield niet op. Ik denk dat ik tijdens een stukje van 200 meter zeker 100 keer ben betast.

De jongens riepen 'neuken, neuken' en scholden ons uit voor 'slet'.

Ik ben er kapot van, ik ben woedend en bang. Ik hoop dat de politie de daders pakt, want anders ga ik nooit meer naar festiviteiten in de stad."

http://nieuws.tpo.nl/2016/01/04/aanrandingen-keulen-citaten/
Waarom bleef het zo lang stil?
http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493
  woensdag 6 januari 2016 @ 12:53:36 #2
78918 SeLang
Black swans matter
pi_158870000
Om de OP wat op te leuken

"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  woensdag 6 januari 2016 @ 12:53:39 #3
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_158870002
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:36 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ik wel. Kijk maar wat er gebeurt in een dorp waar een uitgeprocedeerde asielzoeker wordt uitgezet, waarvan het asielverzoek al door 3 rechters is afgewezen.
Maar dan gaat het om personen of 1 persoon die je ként. Mensen zullen anders reageren als het gaat om een massa onbekenden.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_158870135
Zag er wel gezellig uit overigens ;(



In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870160
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:53 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Maar dan gaat het om personen of 1 persoon die je ként. Mensen zullen anders reageren als het gaat om een massa onbekenden.
True, maar die massa onbekenden bestaan uit individuen die wel bekenden hebben en in opstand komen.

Daarnaast heb je nog de linkse media die de boel ophitsen: Dan denk ik terug aan die 26.000-gezichten campagne. Het publieke bestel moet flink op de schop. De hervormingen in Polen waar zoveel kritiek op is zijn zo gek nog niet.
pi_158870172
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:59 schreef Eufonie het volgende:
Zag er wel gezellig uit overigens ;(

[ afbeelding ]
Dit is station Keulen? Hoe komt het zo vol?
Het is er vaak druk, maar dit is een menigte illegalen/asielzoekers.
pi_158870191
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:00 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dit is station Keulen? Hoe komt het zo vol?
Het is er vaak druk, maar dit is een menigte illegalen/asielzoekers.
Je moet wat met Oud & Nieuw natuurlijk. Of men oefent alvast voor later :v
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870196
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:00 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Dit is station Keulen? Hoe komt het zo vol?
Het is er vaak druk, maar dit is een menigte illegalen/asielzoekers.
Trein naar Nederland zat vol
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:01:38 #9
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870202
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:43 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Het Nederlandse beleid is niet inefficiënt, al die gevallen hebben al heel lang geleden te horen dat ze weg moesten maar gingen niet.
Die mensen hebben keurig de juiste juridische paden bewandelt, ze mochten immers heel vaak in beroep en deden dat ook. Dat is een fout in het systeem.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870207
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Je moet wat met Oud & Nieuw natuurlijk. Of men oefent alvast voor later :v
Ja hoor in een stationstunnel staan waar alleen mensen met een geldig vervoersbewijs horen te zijn. Wat een idioterie.
pi_158870208
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

True, maar die massa onbekenden bestaan uit individuen die wel bekenden hebben en in opstand komen.

Daarnaast heb je nog de linkse media die de boel ophitsen: Dan denk ik terug aan die 26.000-gezichten campagne. Het publieke bestel moet flink op de schop. De hervormingen in Polen waar zoveel kritiek op is zijn zo gek nog niet.
Als men kritiek heeft op het publieke bestel moet men eerste eens kijken naar hoe het in Nederland is. :')

Overigens, hoe weet nu opeens dat het niks met vluchtelingen te maken heeft terwijl er nog 0 arrestaties zijn? :?
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:01:59 #12
262 Re
Kiss & Swallow
pi_158870214
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 12:59 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

True, maar die massa onbekenden bestaan uit individuen die wel bekenden hebben en in opstand komen.

Daarnaast heb je nog de linkse media die de boel ophitsen: Dan denk ik terug aan die 26.000-gezichten campagne. Het publieke bestel moet flink op de schop. De hervormingen in Polen waar zoveel kritiek op is zijn zo gek nog niet.
de natte droom van onze ras-PVVer ;(
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_158870222
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Die mensen hebben keurig de juiste juridische paden bewandelt, ze mochten immers heel vaak in beroep en deden dat ook. Dat is een fout in het systeem.
Ja, het is eigenlijk schandalig ook dat die procedures soms meer dan tien jaar kunnen duren. Kan mij goed voorstellen dat mensen daar ook heel gefrustreerd en onzeker van worden. Zoiets hoort in maximaal een paar maanden afgerond te zijn.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870225
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als men kritiek heeft op het publieke bestel moet men eerste eens kijken naar hoe het in Nederland is. :')

Overigens, hoe weet nu opeens dat het niks met vluchtelingen te maken heeft terwijl er nog 0 arrestaties zijn? :?
Ondertussen 3 arrestaties, meer als ik had verwacht
See I'd like to share your point of view
As long as it's my view too
pi_158870229
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Die mensen hebben keurig de juiste juridische paden bewandelt, ze mochten immers heel vaak in beroep en deden dat ook. Dat is een fout in het systeem.
Ze maakten bewust misbruik van het systeem door procedures te stapelen. Ik ben het met je eens dat het een fout in het systeem is dat het mogelijk is, maar je mag het die mensen zelf ook aanrekenen. Ze weten dondersgoed dat ze weg moeten, dus moeten ze er niet raar van staan kijken als ze na jaren alsnog moeten vertrekken.
pi_158870242
Je kunt je afvragen hoe het kan dat deze kanspareltjes blijkbaar al maanden voor overlast zorgen rondom dat station, de politie dat dus weet en men dit niet voorzien had. Dan ga je toch in de loop van de avond al observeren of het aantal toeneemt en tref je passende maatregelen. Nu hebben ze ze uit elkaar gedreven (ja dat zien we... :') ) en kwam de ellende. Schakel de ME in of het leger.
En hoe zouden de kanspareltjes elkaar gecontact hebben, dat moet toch ook opgevallen zijn... aangezien het afgesproken werk lijkt te zijn.
pi_158870272
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:01 schreef Cactus1 het volgende:

[..]

Als men kritiek heeft op het publieke bestel moet men eerste eens kijken naar hoe het in Nederland is. :')

Overigens, hoe weet nu opeens dat het niks met vluchtelingen te maken heeft terwijl er nog 0 arrestaties zijn? :?
De overheden worden in een crisis situatie altijd helderziend. Zo wist de PvdA minister van binnenlandse zaken, direct na de moord op Fortuyn dat Volkert "alleen"had gehandeld :)
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:04:24 #18
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870280
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:02 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Ze maakten bewust misbruik van het systeem door procedures te stapelen. Ik ben het met je eens dat het een fout in het systeem is dat het mogelijk is, maar je mag het die mensen zelf ook aanrekenen. Ze weten dondersgoed dat ze weg moeten, dus moeten ze er niet raar van staan kijken als ze na jaren alsnog moeten vertrekken.
Nee, dat is geen misbruik. Zo werkt het systeem gewoon. Natuurlijk willen die mensen blijven en zullen ze alle mogelijke juridische paden bewandelen die onze(!) wetgeving aanbiedt

Als je dat niet wilt, moet je de wetgeving aanpassen. En hopelijk gebeurd dat nu een keer.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870293
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:03 schreef empa1010 het volgende:
Je kunt je afvragen hoe het kan dat deze kanspareltjes blijkbaar al maanden voor overlast zorgen rondom dat station, de politie dat dus weet en men dit niet voorzien had. Dan ga je toch in de loop van de avond al observeren of het aantal toeneemt en tref je passende maatregelen. Nu hebben ze ze uit elkaar gedreven (ja dat zien we... :') ) en kwam de ellende. Schakel de ME in of het leger.
En hoe zouden de kanspareltjes elkaar gecontact hebben, dat moet toch ook opgevallen zijn... aangezien het afgesproken werk lijkt te zijn.
Het is mij in oktober, toen ik er zelf 's avonds laat was, al opgevallen hoeveel onguur volk daar rondloopt. Er loopt wat particuliere beveiliging in de stationshal, maar dat is lang niet genoeg om zo'n menigte aan te pakken. Het meest idiote is dat op de Dom, die direct tegenover het station ligt, een pro-vluchtelingen spanddoek hangt :')
pi_158870308
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:02 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Ja, het is eigenlijk schandalig ook dat die procedures soms meer dan tien jaar kunnen duren. Kan mij goed voorstellen dat mensen daar ook heel gefrustreerd en onzeker van worden. Zoiets hoort in maximaal een paar maanden afgerond te zijn.
Feitelijk onjuist. Ze hebben na een jaar al zekerheid. Dat ze dan weigeren en om de paar jaar weer een aanvraag doen kunnen wij niets aan doen.
pi_158870343
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:05 schreef Confetti het volgende:

[..]

Feitelijk onjuist. Ze hebben na een jaar al zekerheid. Dat ze dan weigeren en om de paar jaar weer een aanvraag doen kunnen wij niets aan doen.
Precies. Die onzekerheid is een enorme leugen.
natuurlijk is het een fout in het systeem dat dit allemaal mogelijk is, maar de primaire verantwoordelijkheid ligt bij de uitgeprocedeerde asielzoeker. Dat ze vervolgens kinderen nemen, zal niet ons probleem moeten zijn.
  woensdag 6 januari 2016 @ 13:06:37 #22
52811 DustPuppy
The North Remembers
pi_158870344
quote:
1s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:05 schreef Confetti het volgende:

[..]

Feitelijk onjuist. Ze hebben na een jaar al zekerheid. Dat ze dan weigeren en om de paar jaar weer een aanvraag doen kunnen wij niets aan doen.
Natuurlijk kunnen we daar wel wat aan doen. We moeten gewoon zorgen dat er geen (of in ieder geval een stuk minder) beroepsmogelijkheden zijn.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
pi_158870352
quote:
3s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:04 schreef Re het volgende:

[..]

je zou toch maar trots zijn op je politieke overtuiging, niet?
Prawo i Sprawiedliwość en de PVV staan behoorlijk ver uit elkaar. De PVV is vooral de VVD met een sterk anti-immigratiebeleid. Prawo i Sprawiedliwość is meer overeenkomstig met Front National; overheidsinterventie in de economie, geen marktwerking in de zorg et al, slechts mild tegen de EU en ondertussen sociaal conservatief en (streng) katholiek. Allen behoorlijk tegenovergesteld aan de VVD en PVV.
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158870355
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:06 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Natuurlijk kunnen we daar wel wat aan doen. We moeten gewoon zorgen dat er geen (of in ieder geval een stuk minder) beroepsmogelijkheden zijn.
Zelfs dat wil links niet.
pi_158870362
quote:
0s.gif Op woensdag 6 januari 2016 13:04 schreef JanKorteachternaam het volgende:

[..]

Het is mij in oktober, toen ik er zelf 's avonds laat was, al opgevallen hoeveel onguur volk daar rondloopt. Er loopt wat particuliere beveiliging in de stationshal, maar dat is lang niet genoeg om zo'n menigte aan te pakken. Het meest idiote is dat op de Dom, die direct tegenover het station ligt, een pro-vluchtelingen spanddoek hangt :')
"Welkom in mijn land" wij willen wel even benadrukken dat u niet in Sodom of Gomorra bent :{
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')