Autocorrectquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:52 schreef Cassandra87 het volgende:
Gefeliciteerd Kantinehier ook benieuwd naar de naam
Heerlijk, autocorrectquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 21:52 schreef Cassandra87 het volgende:
Gefeliciteerd Kantinehier ook benieuwd naar de naam
Kraamzorg komt toch (vrijwel) direct ook al is het middenin de nacht? Bij ons wordt de kraam wss al erbij gehaald (bij t poliklinisch bevallen om vk te assisteren) en dan gaat ze mee naar huis. Dat kan dan wel eventjes een tijdelijke kraam zijn (ligt er aan wie er op oproep is) maar je wordt iig niet aan je lot overgelaten die eerste uurtjes. Tenminste dat is mij zo uitgelegd vorige week.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 23:48 schreef Mariposas het volgende:
Gefeliciteerd Jantina!Wat apart dat die ontsluiting ineens toch als een malle is gegaan. Is daar een (medisch / wetenschappelijke
) verklaring voor?
Wist niet dat ze je zo midden in de nacht naar huis laten gaan. Lijkt me best spannend zo zonder kraamzorg.
Verschilt dan denk ik per bureau, bij het bureau waar ik zat, had je wel avondzorg (tussen 17:00 en 0:00), maar niet midden in de nacht, wel voor bevallingen uiteraard.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 23:53 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Kraamzorg komt toch direct ook al is het middenin de nacht? Bij ons wordt de kraam wss al erbij gehaald (bij t poliklinisch bevallen om vk te assisteren) en dan gaat ze mee naar huis als we dat willen en als om de een of andere reden t niet zo loopt en ze er niet bij is, dan kunnen we 24/7 bellen en staat er zsm iemand op de stoep - ook middenin de nacht. Dat kan dan wel eventjes een tijdelijke kraam zijn (ligt er aan wie er op oproep is) maar je wordt iig niet aan je lot overgelaten die eerste uurtjes. Tenminste dat is mij zo uitgelegd vorige week.
Ja edit daarop want nu twijfel ik en niet dat ik hier dingen neerzet die niet kloppen :p - iig bij bevalling weet ik sws zeker en kraam blijft sowieso tot 2u na de bevalling, dus volgens mij is dat bij mijn bureau dan dus ook als dat snachts is. Ik had er sowieso nog nooit van gehoord dat de kvz aanwezig is bij de bevallling trouwens.quote:Op zaterdag 24 oktober 2015 23:57 schreef Mariposas het volgende:
[..]
Verschilt dan denk ik per bureau, bij het bureau waar ik zat, had je wel avondzorg (tussen 17:00 en 0:00), maar niet midden in de nacht, wel voor bevallingen uiteraard.
Ik gok dat Jantina s nachts wel kraamzorg heeft gehad, want ik herinner mij dat ze in het ziekenhuis nog een paar keer hebben gevraagd of we de kraamzorg hadden gebeld. Denk dat ze je anders wel adviseren te blijven in t ziekenhuis tot de ochtend (voor zover dat mogelijk is bij een poliklinische bevalling zonder medische indicatie.quote:Op zondag 25 oktober 2015 00:02 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ja edit daarop want nu twijfel ik en niet dat ik hier dingen neerzet die niet kloppen :p - iig bij bevalling weet ik sws zeker en kraam blijft sowieso tot 2u na de bevalling, dus volgens mij is dat bij mijn bureau dan dus ook als dat snachts is. Ik had er sowieso nog nooit van gehoord dat de kvz aanwezig is bij de bevallling trouwens.
Maar verder ben ik t helemaal met je eens, als je middenin de nacht mag gaan en dan zo de eerste uurtjes alleen bent dat lijkt me best spannend, zeker bij een eerste kindje.
Dat zou leuk zijn met een tweeling, is de ene in theorie eerder geboren, de ander in de praktijk eerder geborenquote:Op zaterdag 24 oktober 2015 23:49 schreef hetzusjevan het volgende:
Gefeliciteerd Jantina!geniet ervan! En ik ben ook benieuwd naar de naam!
Ik ben de 30 weken voorbij! En de muur vd babykamer is vandaag geschilderd en we hebben gordijnen besteld dus happy hormones hiero
.
Vanmacht wordt de klok teruggezet he? Dan krijg je dus kindjes die bv om 2.58u geboren worden en kindjes die 3 min later geboren worden zijn dan om 2.01u geboren?
Ik vroeg me vanochtend nog af hoe het met je ging. Het klinkt goed maar ik begrijp dat het nu toch even wat spannender is. Ik duim in elk geval! En die 2,5 week is ook zo voorbijquote:Op zondag 25 oktober 2015 07:41 schreef groofskendezoveelste het volgende:
En ik voel erg veel trouwens. Eerder keren voelde ik bijna niets de eerste periode. Nu wel, er gebeurt van alles daarbinnen, het trekt, het steekt, het doet... Zouden het er twee.....? Neeeee, vast niet. Toch?![]()
![]()
![]()
![]()
Met z'n tweeën in verwachting van een tweeling lijkt me ook wel gezelligquote:Op zondag 25 oktober 2015 08:00 schreef Kyara het volgende:
Nee, maar als Daui gaat bevallen dan is het tijd voor een nieuwe tweeling in de lijst. Maar vooralsnog gaat dat tussen Chanty en Kniftyhooker
haha ik heb van te voren echt allerlei series en muziek uitgezocht, ging uit van een bevalling van 10+ uur. Mijn vliezen braken en ik had direct regelmatige weeën en geen tijd om ergens anders om te denken. Lag ik dan met mijn 32gig geheugen kaartjequote:Op zondag 25 oktober 2015 09:15 schreef Kuukske het volgende:
Oh mensen, waar begin ik aan. Uit meer dan 2.500 liedjes de ideale bevallingsmuziek filteren.
Maar als de MvMtest voorspelt wie de tweeling krijgt, hadden mijn beide kinderen met zijn tweeën moeten zijnquote:Op zondag 25 oktober 2015 08:00 schreef Kyara het volgende:
Nee, maar als Daui gaat bevallen dan is het tijd voor een nieuwe tweeling in de lijst. Maar vooralsnog gaat dat tussen Chanty en Kniftyhooker
quote:Op zondag 25 oktober 2015 09:32 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
haha ik heb van te voren echt allerlei series en muziek uitgezocht, ging uit van een bevalling van 10+ uur. Mijn vliezen braken en ik had direct regelmatige weeën en geen tijd om ergens anders om te denken. Lag ik dan met mijn 32gig geheugen kaartje
Voor ons abosluut yay. Goed, op sommige punten wat zweverig, maar niets moet.quote:Op zondag 25 oktober 2015 09:47 schreef Lamb29 het volgende:
Muziek met bevallingwoh dat klinkt fijn... Nu dus maar vast beginnen met mn lijst :p
En een doula.. Yay or nah?
Ben nog vergeten te kijken naar evt cursussen oid. Dacht joga maar dat vinden mijn bekken niet goed. Andere tips?
Palmbomen en rietstengels hadden wij niet hoor! Wel fijne ademhalingstechnieken en ok, soms wat bijzondere opmerkingen (iets met "open van onder om pijnloos te bevallen!") . Nahjah, die gingen er ene kant in en andere kant uit hierquote:Op zondag 25 oktober 2015 10:27 schreef Chanty het volgende:
Yoga.... Ik was een palmboom en een rietstengelveel te zweverig en dan beweerde dat mens ook nog dat de cursus totaal niet zweverig ws. ik ben daarna een cursus Samen bevallen met mijn man gaan doen. Vond ik veel fijner. Gewoon lekker informatief wat vooral fijn was voor man en ademhalingstecnieken. Weet niet of ik nu iets ga doen. Misschien herhaalcursus maar het lijkt zo kort geleden...
Haha, hier hetzelfde. Maar dan op bluesmuziekquote:Op zondag 25 oktober 2015 10:22 schreef Chanty het volgende:
Ik had lekker klassiek opstaan maar eerlijk gezegd heb ik er door de weeenstorm en de morfine niks van mee gekregen
Oh God ja zulke onzin kwam er ook nog uit. Ik heb het verdrongenquote:Op zondag 25 oktober 2015 10:30 schreef silliegirl het volgende:
[..]
Palmbomen en rietstengels hadden wij niet hoor! Wel fijne ademhalingstechnieken en ok, soms wat bijzondere opmerkingen (iets met "open van onder om pijnloos te bevallen!") . Nahjah, die gingen er ene kant in en andere kant uit hier
En? Heb je veel geglimlacht?quote:Op zondag 25 oktober 2015 11:44 schreef Chanty het volgende:
[..]
Oh God ja zulke onzin kwam er ook nog uit. Ik heb het verdrongenwe gingen ook allemaal bevallen met een glimlach...
Van harte gefeliciteerd met jullie dochter!quote:Op zondag 25 oktober 2015 16:38 schreef Natalie het volgende:
Onze dochter Amber is afgelopen donderdag (22 oktober) geborenBlakende baby van bijna 8 pond en 53 cm lang. Snelle bevalling & diezelfde avond weer thuis. Steenz is echt een geboren vader! Het is zo aandoenlijk
Aah liefquote:
Gefeliciteerd!quote:Op zondag 25 oktober 2015 16:38 schreef Natalie het volgende:
Onze dochter Amber is afgelopen donderdag (22 oktober) geborenBlakende baby van bijna 8 pond en 53 cm lang. Snelle bevalling & diezelfde avond weer thuis. Steenz is echt een geboren vader! Het is zo aandoenlijk
Gefeliciteerd!!quote:Op zondag 25 oktober 2015 16:38 schreef Natalie het volgende:
Onze dochter Amber is afgelopen donderdag (22 oktober) geborenBlakende baby van bijna 8 pond en 53 cm lang. Snelle bevalling & diezelfde avond weer thuis. Steenz is echt een geboren vader! Het is zo aandoenlijk
Oh zeg datquote:Op zondag 25 oktober 2015 18:14 schreef gestreeptestoel het volgende:
Weer 2 baby's!Van harte allemaal. Het lijstje gaat er nu vlot doorheen zo!
quote:Op zondag 25 oktober 2015 18:45 schreef silliegirl het volgende:
Gefeliciteerd Natalie!![]()
En eh. Migonne! Jij mag voor hoor!
Ik had het ook niet over de dikte van de streep op de testquote:Op zondag 25 oktober 2015 09:37 schreef McLaura het volgende:
[..]
Maar als de MvMtest voorspelt wie de tweeling krijgt, hadden mijn beide kinderen met zijn tweeën moeten zijn
Mijn koffiedik zegt dat er een poosje geen tweeling in de lijst komt. Kijken wat beter werkt
Hier is ook ingezet op de 27e, dus dan wordt het nog spannend.quote:Op zondag 25 oktober 2015 19:06 schreef mignonne het volgende:
[..]ben benieuwd hoor. T zou me niet verbazen als deze een verrassingsei is en het langst van alledrie blijft zitten
B. denkt de 27e, mn moeder dacht de 8e... Als ik moest kiezen dan ging ik toch wel voor oktober. Ik ben zo benieuwd ♡
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |