Dit gaat Stannis zeer waarschijnlijk ook in de boeken doen:quote:Op maandag 8 juni 2015 04:35 schreef Mortaxx het volgende:
Stannis is compleet verneukt nu. Favo character en doen ze dit met hem :s
Shireen als erfgename komt inderdaad een beetje in de boeken voor, maar ik heb het nooit overtuigend gevonden. Hij lijkt het een beetje te doen omdat hij blijkbaar een moment voorziet waarin hij lijkt te zijn gestorven, zonder dat te zijn, zodat mensen niet meteen opgeven. Verder vind ik het meer loze hoop waarin hij waarschijnlijk zelf ook niet helemaal gelooft: Shireen is de slechtste erfgenaam in de serie. Ze is jong, een meisje, heeft greyscale en weinig charisma (sad). Daarnaast is de loyaliteit voor Stannis niet echt overdraagbaar. Mensen hielden van Ned en willen zijn kleine meisje redden. Mensen zijn bang voor Stannis en respecteren hem als generaal, maar dan ga je niet postuum door het vuur voor zijn dochter.quote:Op maandag 8 juni 2015 19:52 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Mwah, ik vind het opofferen van je enige erfgename niet erg logisch. Hij noemt Shireen juist altijd als een van de redenen waarom hij blijft vechten voor zijn claim. Als hij nu onverhoopt toch nog als winnaar uit de strijd komt valt het rijk meteen weer uiteen in een nieuwe burgeroorlog. Stannis is niet zo obsessief met zijn legacy bezig als een Tywin, maar met het effectief beëindigen van de Baratheon-lijn heeft hij zichzelf weinig diensten bewezen.
Ik had deze beslissing van Stannis enkel kunnen accepteren als het duidelijk was dat het noodzakelijk was om de oorlog te winnen, of dat anders iedereen in zijn kamp zou sterven. Dan kan ik Stannis dit offer zien maken. Maar nu? Hij kan waarschijnlijk zelf nog terugrijden naar de Wall, en van daaruit nieuwe moves maken. Of desnoods Shireen met Davos meesturen en hem opdragen om in haar naam de oorlog voort te zetten mocht hij overlijden. Denk dat dat een betere positie was geweest dan waar hij zich nu in bevindt. Vind ik ook veel meer in-character.
Zelfs als twee paden hetzelfde doel hebben kunnen er er natuurlijk ontzettend veel verschillen tussen zijn. Het is bijvoorbeeld al onmogelijk om Shireen door Stannis op te laten offeren op deze manier omdat de slag om Winterfell al in volle gang is en Shireen niet in de buurt is. Ik verwacht in de boek dat Shireen ook zal worden verbrand, maar dat Stannis er niet zo direct bij betrokken is als hier. En zelfs als ze het ook in de boeken precies zo doen vind ik het nog steeds niet in zijn karakter passenquote:Op maandag 8 juni 2015 20:03 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Dit gaat Stannis zeer waarschijnlijk ook in de boeken doen:
Het kan er zeker mee te maken hebben dat zijn supporters niet meteen wil verliezen, maar ook al lang daarvoor spreekt hij over de plicht die hij allereerst tegenover zijn dochter heeft om de troon op te eisen. Ik las daarin wel iemand die zijn dochter serieus als zijn erfgename beschouwt en de intentie heeft dat zij na hem zal regeren. Die overtuiging kan ik gewoon niet combineren met wat ze me in de show laten zien.quote:Op maandag 8 juni 2015 20:11 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Shireen als erfgename komt inderdaad een beetje in de boeken voor, maar ik heb het nooit overtuigend gevonden. Hij lijkt het een beetje te doen omdat hij blijkbaar een moment voorziet waarin hij lijkt te zijn gestorven, zonder dat te zijn, zodat mensen niet meteen opgeven. Verder vind ik het meer loze hoop waarin hij waarschijnlijk zelf ook niet helemaal gelooft: Shireen is de slechtste erfgenaam in de serie. Ze is jong, een meisje, heeft greyscale en weinig charisma (sad). Daarnaast is de loyaliteit voor Stannis niet echt overdraagbaar. Mensen hielden van Ned en willen zijn kleine meisje redden. Mensen zijn bang voor Stannis en respecteren hem als generaal, maar dan ga je niet postuum door het vuur voor zijn dochter.
Volgens mij probeerden ze juist duidelijk te maken dat dit inderdaad nodig was om de oorlog te winnen. Het is een beetje gehaast gedaan en werkte waarschijnlijk beter als de nood iets meer opgebouwd was, maar het idee was dat ze Winterfell al niet of nauwelijks konden halen, en nu helemaal niet meer. Ook de Wall was te ver. De enige hoop was een einde aan de storm en Melissandre is krachtig, wat je ook van haar vind.
Ik vind het ook matig gedaan. Als je eerst wat mensen van de kou zag sterven over een aflevering of twee, misschien Stannis die wat kannibalen verbrand had de keuze iets "redelijker" geleken. Als je over redelijk kan spreken als je je dochter verbrand.
Bullshit, als Mellisandre's leven in gevaar was geweest dan zou ze een visioen gezien hebben in de vlammen. En gewaarschuwd hebben voor Ramsey's ´twenty good men.´quote:Op maandag 8 juni 2015 21:18 schreef ToT het volgende:
Kleine nuance: in deze aflevering zag je wel 1 van zijn manschappen wat bibberen van de kou en een andere was zo te zien doodgevroren.De nood zal vast wel vrij hoog geweest zijn, alleen de uitbeelding daarvan was NOGAL kut uitgevoerd.
Zijzelf zal vast wel goed te eten krijgen, en die vuurgod van d'r houdt haar wel warm.quote:Op maandag 8 juni 2015 21:22 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Bullshit, als Mellisandre's leven in gevaar was geweest dan zou ze een visioen gezien hebben in de vlammen. En gewaarschuwd hebben voor Ramsey's ´twenty good men.´
Melissandre heeft geen eten nodig, iirc.quote:Op maandag 8 juni 2015 21:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Zijzelf zal vast wel goed te eten krijgen, en die vuurgod van d'r houdt haar wel warm.
En R'hllor laat haar ook niet echt alles zien wat er gebeurt, en z interpreteert ook lang niet alles even goed.
Precies ja. Ik volg de redenering ook niet helemaal.quote:Op maandag 8 juni 2015 21:27 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Melissandre heeft geen eten nodig, iirc.
Snap verder niet zo goed wat gevaar voor Mel hiermee te maken heeft, de rest van het leger kan ook verhongeren.
Bedreigingen op haar leven zijn de enige beelden die ze wel altijd zonder twijfel helder krijgt.quote:Op maandag 8 juni 2015 21:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Zijzelf zal vast wel goed te eten krijgen, en die vuurgod van d'r houdt haar wel warm.
En R'hllor laat haar ook niet echt alles zien wat er gebeurt, en z interpreteert ook lang niet alles even goed.
D. B. Weiss en David Benioff haten Stannis en zien hem als een zwakzinnige, arrogante, religieuze fanaticus waarmee ze zich af kunnen zetten tegen andere religieuze fanaten.quote:Op maandag 8 juni 2015 21:24 schreef ToT het volgende:
Maar wil je dan suggereren dat Stanni z'n dochter dan voor de fun verbrand heeft, als ze blijkbaar toch geen gevaar liepen?
Ach, half KL geilt over 12/13 jarige Sansa in de boeken, dat meisje zal ook wel zoiets zijn geweest.quote:Op maandag 8 juni 2015 22:16 schreef Funzel het volgende:
Wel apart dat Hizdahr ook dood lijkt nu. Dat maakt het verhaal daar stuk anders.
Oh en Meryn Trant is in de boeken toch helemaal geen pedo?
Ik heb gelezen dat het juist GRRM was die vroeg om de verbranding van Shireen.quote:Op maandag 8 juni 2015 21:31 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Bedreigingen op haar leven zijn de enige beelden die ze wel altijd zonder twijfel helder krijgt.
[..]
D. B. Weiss en David Benioff haten Stannis en zien hem als een zwakzinnige, arrogante, religieuze fanaticus waarmee ze zich af kunnen zetten tegen andere religieuze fanaten.
GRRM heeft ze verteld dat Shireen verbrand zou worden, maar we weten niet precies hoe het in het boek gaat, omdat de omstandigheden in de serie in de boeken niet kunnen voorkomen. Zegt dus niet alles. Dat D&D een hekel hebben aan Stannis is algemeen bekend, dus ze kunnen het best iets hebben aangepast om het goed in hun verhaal te laten passen van Stannis als villain.quote:Op maandag 8 juni 2015 22:28 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat het juist GRRM was die vroeg om de verbranding van Shireen.
Nee, maar we hebben blijkbaar nog een andere reden nodig om hem dood te wensen, zodat we allemaal extra hard kunnen juichen als Arya hem vermoordt.quote:Op maandag 8 juni 2015 22:16 schreef Funzel het volgende:
Wel apart dat Hizdahr ook dood lijkt nu. Dat maakt het verhaal daar stuk anders.
Oh en Meryn Trant is in de boeken toch helemaal geen pedo?
Om zijn dochter erop te zetten ja. Hij zei nog tegen mensen dat ze door moesten vechten om zijn dochter op de troon te zetten mocht hij stervenquote:Op maandag 8 juni 2015 23:21 schreef arie_bc het volgende:
Het past wat mij betreft juist perfect bij boom Stannis.
Ook daar heeft hij al meerdere keren laten zien alles over te hebben voor de Iron Throne.
Zie het verbranden van zijn vorige hand en het willen verbranden van zijn neefje.
Ook ontzet hij het noorden niet, hij verovert het. Hij accepteerde ook alleen de huizen die trouw aan hem zweren.
Slechtste erfgenaam?quote:Op maandag 8 juni 2015 20:11 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Shireen als erfgename komt inderdaad een beetje in de boeken voor, maar ik heb het nooit overtuigend gevonden. Hij lijkt het een beetje te doen omdat hij blijkbaar een moment voorziet waarin hij lijkt te zijn gestorven, zonder dat te zijn, zodat mensen niet meteen opgeven. Verder vind ik het meer loze hoop waarin hij waarschijnlijk zelf ook niet helemaal gelooft: Shireen is de slechtste erfgenaam in de serie. Ze is jong, een meisje, heeft greyscale en weinig charisma (sad). Daarnaast is de loyaliteit voor Stannis niet echt overdraagbaar. Mensen hielden van Ned en willen zijn kleine meisje redden. Mensen zijn bang voor Stannis en respecteren hem als generaal, maar dan ga je niet postuum door het vuur voor zijn dochter.
Nee maar hij moet toch wel echt als een grote boef worden afgeschilderd voordat Arya hem volgende week genadeloos met een klein zwaardje in zn pielemaus steekt..quote:Op maandag 8 juni 2015 22:16 schreef Funzel het volgende:
Wel apart dat Hizdahr ook dood lijkt nu. Dat maakt het verhaal daar stuk anders.
Oh en Meryn Trant is in de boeken toch helemaal geen pedo?
Nou ja, hij heeft vanuit zijn optiek wel een goede reden om te doen wat zij zegt. Zij ziet de eindtijd en dat hij die kan voorkomen, mits hij doet wat ze zegt.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 10:17 schreef Gwywen het volgende:
Stannis is gewoon een sukkel die als een hondje achter Mel aanloopt en braaf alles doet wat haar rode god haar influistert. Dat maakt hem niet slecht, maar dom. Jammer, want hij was net op weg om mijn sympathie te winnen.
Ik kan me met al die religies in Westeros niet voorstellen dat die van de Red God nou juist de ware religie is. Ik denk dat aan het eind blijkt dat ze het allemaal bij het verkeerde eind hadden. Er wordt nu al zo lang de suggestie gewekt dat de Red God de enige is die echt is en doet wat je vraagt, dat het me niks zou verbazen als dat uiteindelijk ook allemaal op toeval of magie oid blijkt te berusten.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 10:26 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Nou ja, hij heeft vanuit zijn optiek wel een goede reden om te doen wat zij zegt. Zij ziet de eindtijd en dat hij die kan voorkomen, mits hij doet wat ze zegt.
Prima, maar dat is niet wat Stannis geloofd, dus wat hij doet is wel geloofwaardig.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 10:34 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Ik kan me met al die religies in Westeros niet voorstellen dat die van de Red God nou juist de ware religie is. Ik denk dat aan het eind blijkt dat ze het allemaal bij het verkeerde eind hadden. Er wordt nu al zo lang de suggestie gewekt dat de Red God de enige is die echt is en doet wat je vraagt, dat het me niks zou verbazen als dat uiteindelijk ook allemaal op toeval of magie oid blijkt te berusten.
Ja, dat is wel een theorie die leeft (no pun intended).quote:Op dinsdag 9 juni 2015 11:03 schreef DustPuppy het volgende:
Correct me if I'm wrong here but (wild book speculation incoming):
In het laatste boek is Jon net neergestoken en zijn Melisandre en Shireen nog steeds in Castle Black.
Dit heeft tot de verwachting geleidt dat Melisandre waarschijnlijk Jon wel zal resurrecten.
We weten immers dat Thoros of Myr dat ook kon (met Beric Dondarion).
We weten ook dat Shireen ook in de boeken levend verbrand gaat worden als een soort offer (althans dat zeggen Benioff en Weiss).
Wat als Melisandre niet sterk genoeg is om Jon in d'r eentje te resurrecten en ze 'hulp' nodig heeft of zoals Mirri Maz Duur zou zeggen: "Only death can pay for life".
Ofttewel: Burn Shireen to resurrect Jon?
Wat denken jullie?
Serie-versie misschien. Maar in het boek absoluut niet. Mja D&D haten Stannis en dit is het resultaatquote:Op dinsdag 9 juni 2015 10:17 schreef Gwywen het volgende:
Stannis is gewoon een sukkel die als een hondje achter Mel aanloopt en braaf alles doet wat haar rode god haar influistert. Dat maakt hem niet slecht, maar dom. Jammer, want hij was net op weg om mijn sympathie te winnen.
in de boeken is Davos toch helemaal niet bij Stannis op die tocht? hij zit toch in witeharbor waar hij wordt gevraagd om Rickon Stark op te gaan halen?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 14:15 schreef avotar het volgende:
Maar hoe past Davos dan in het verhaal?
Dat ie hem vanuit serie oogpunt terug stuurt naar de Wall zodat hij niet het gezeur aan hoeft te horen van de Onion Knight...... snap ik. Ik zou hem ook hartstikke beu geweest zijn ookal was ik niet van plan mijn dochter te verbranden.
Nee, ze doen net alsof hij vermoord is. Hij leeft nog gewoon in de boeken.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 14:38 schreef avotar het volgende:
Volgens mij wordt hij in Whiteharbor vermoord omdat hij schepen aan het ronselen is voor Stannis, maar Tywin hem voor is geweest.
Maar ik kan het me verkeerd herinneren.
Hij is in opdracht van Wyman Manderly onderweg naar Skagos om Rickon Stark te vinden:quote:Op dinsdag 9 juni 2015 14:42 schreef Jivis het volgende:
[..]
Nee, ze doen net alsof hij vermoord is. Hij leeft nog gewoon in de boeken.
Wyman had trouwens een van de coolste speeches in DwD (zie ook mijn onderschrift):quote:The wolf will prove the boy is who we say he is, should the Dreadfort attempt to deny him. That is my price, Lord Davos. Smuggle me back my liege lord, and I will take Stannis Baratheon as my king.
Nog steeds jammer dat hij er niet in zit.quote:My son Wendel came to the Twins a guest. He ate Lord Walder's bread and salt, and hung his sword upon the wall to feast with friends. And they murdered him. Murdered, I say, and may the Freys choke upon their fables. I drink with Jared, jape with Symond, promise Rhaegar the hand of my own beloved granddaughter ... but never think that means I have forgotten. The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer's farce is almost done. My son is home.
"Fuck the king" en sluit zich aan bij Jon en de watch.quote:
Ik zie wel wat in de theorie waarbij Stannis zijn dood in scene heeft gezet, maar dat Selyse en Melisandre dat niet weten en schrikken als ze via de Pink Letter te horen krijgen dat Stannis is gesneuveld tegen Ramsay. Melisandre krijgt dan toestemming van Selyse om Shireen op te offeren om Azor Ahai (ze denken dat dat Stannis is) weer tot leven te brengen.. En dan blijkt dat Jon Azor Ahai isquote:Op dinsdag 9 juni 2015 11:03 schreef DustPuppy het volgende:
Correct me if I'm wrong here but (wild book speculation incoming):
In het laatste boek is Jon net neergestoken en zijn Melisandre en Shireen nog steeds in Castle Black.
Dit heeft tot de verwachting geleidt dat Melisandre waarschijnlijk Jon wel zal resurrecten.
We weten immers dat Thoros of Myr dat ook kon (met Beric Dondarion).
We weten ook dat Shireen ook in de boeken levend verbrand gaat worden als een soort offer (althans dat zeggen Benioff en Weiss).
Wat als Melisandre niet sterk genoeg is om Jon in d'r eentje te resurrecten en ze 'hulp' nodig heeft of zoals Mirri Maz Duur zou zeggen: "Only death can pay for life".
Ofttewel: Burn Shireen to resurrect Jon?
Wat denken jullie?
Of het is allemaal een ruse.quote:Op woensdag 10 juni 2015 12:21 schreef Timwonnacott het volgende:
Stond artikel over Kit Harrington in de krant vandaag, hij klaagde over zn volle agenda omdat de opnamens voor seizoen 6 weer bijna gingen beginnen.
Hij zal dan iig nog niet dit seizoen het loodje leggen, als die dat al doen.
"Don't worry about Jon. He always comes back."quote:Op woensdag 10 juni 2015 12:21 schreef Timwonnacott het volgende:
Stond artikel over Kit Harrington in de krant vandaag, hij klaagde over zn volle agenda omdat de opnamens voor seizoen 6 weer bijna gingen beginnen.
Hij zal dan iig nog niet dit seizoen het loodje leggen, als die dat al doen.
Is meer credit muziek. Heeft ook die lengte. Verwacht maar niet te veel.quote:Op woensdag 10 juni 2015 10:17 schreef Dale__Cooper het volgende:
dit het laatste nummer van de soundtrack. Zal wel gespeeld worden bij FTW, vind hem erg mooi:
quote:As for the Night's King (the form I prefer), in the books he is a legendary figure, akin to Lann the Clever and Brandon the Builder, and no more likely to have survived to the present day than they have.
Nou ja, die zijn erfgenaam van een regio, niet een koningsclaim plus leger zonder thuisbasis, dan zijn veel dingen minder problematisch.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 06:00 schreef avotar het volgende:
[..]
Slechtste erfgenaam?
Robin Arryn?
Tyrion Lannister? (in elk geval vanuit het oogpunt van een Lannister)
Maar goed, ze draaien wel een hoop.
Feitelijk was het wegvliegen van Dany op Drogon een van de weinige dingen die nog in het boek staan. En wat mis ik Strong Belwas. Maar dat terzijde.
Ik denk dat met betrekking tot Stannis wellicht R'hllor weg willen gaan zetten als een echte force, een tegenhanger voor de White Walkers.
Hoeveel kanslozer wil je zijn situatie immers hebben.
Jammer genoeg kom je op een punt dat de boeken ook niet veel soelaas meer bieden.
quote:Op vrijdag 12 juni 2015 05:29 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
http://airows.com/culture(...)in-this-funny-sketch
Eigenlijk is die gewoon een gemiddelde Nederlander zo achter Carice aanlopend.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 10:17 schreef Gwywen het volgende:
Stannis is gewoon een sukkel die als een hondje achter Mel aanloopt en braaf alles doet wat haar rode god haar influistert. Dat maakt hem niet slecht, maar dom. Jammer, want hij was net op weg om mijn sympathie te winnen.
Gezien het feit dat die deze week bij diverse Amerikaanse talkshows zit, lijkt het me duidelijk dat die iig neergestoken zal worden in de finale.quote:Op woensdag 10 juni 2015 12:21 schreef Timwonnacott het volgende:
Stond artikel over Kit Harrington in de krant vandaag, hij klaagde over zn volle agenda omdat de opnamens voor seizoen 6 weer bijna gingen beginnen.
Hij zal dan iig nog niet dit seizoen het loodje leggen, als die dat al doen.
Ik verwacht het niet eigenlijk, zeker niet omdat hij de laatste twee afleveringen behoorlijk wat screentime gekregen heeft.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 10:44 schreef dz5b604 het volgende:
[..]
Gezien het feit dat die deze week bij diverse Amerikaanse talkshows zit, lijkt het me duidelijk dat die iig neergestoken zal worden in de finale.
Voorwerk zoals dat jochie dat al drie afleveringen screentest en een flashback kreeg? Is heel duidelijk, ook voor niet boekenlezers dat hij pissed is.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:51 schreef avotar het volgende:
[..]
Ik verwacht het niet eigenlijk, zeker niet omdat hij de laatste twee afleveringen behoorlijk wat screentime gekregen heeft.
En daarbij zullen ze Cersei's walk of shame niet afraffelen.
Er moet nog wel eea gebeuren voordat hij neergestoken wordt, als ze het tenminste brengen als de mutiny of the watch en daarbij enigszins het boek volgen.
Die Ollie gaat hem 100% neersteken, vrijwel elke scene in het Noorden zit hij 1 of meerdere keren vies naar John te kijken. Viel me nog mee dat ze na die battle bij Hardholme niet even naar een vies kijkende Ollie overgingen.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:57 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Voorwerk zoals dat jochie dat al drie afleveringen screentest en een flashback kreeg? Is heel duidelijk, ook voor niet boekenlezers dat hij pissed is.
Nah, het is duidelijk dat velen in de NW hem haten. De vraag is alleen of ze het een cliffhanger laten worden nadat hij neergestoken is, of dat we duidelijkheid krijgen (itt in ADWD).quote:Op vrijdag 12 juni 2015 11:51 schreef avotar het volgende:
[..]
Er moet nog wel eea gebeuren voordat hij neergestoken wordt, als ze het tenminste brengen als de mutiny of the watch en daarbij enigszins het boek volgen.
Nu zit ik met een Stannis-kat opgescheeptquote:
Want?quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:17 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Nu zit ik met een Stannis-kat opgescheept
Want ja, je mag niet zeggen dat je #TeamboekStannis bent natuurlijk.
Het is natuurlijk wel een wereld van verschil of je een paar 100 vreemdelingen in de hens steekt of 1 meisje...quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:17 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Nu zit ik met een Stannis-kat opgescheept
Want ja, je mag niet zeggen dat je #TeamboekStannis bent natuurlijk.
Die heb ik bewust weggefilterd.quote:Op zaterdag 13 juni 2015 08:23 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Je bent de boekJaime/serieJaime discussies van vorig jaar vergeten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben nog steeds #TeamboekStannis.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 22:17 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Nu zit ik met een Stannis-kat opgescheept
Want ja, je mag niet zeggen dat je #TeamboekStannis bent natuurlijk.
quote:Op zondag 14 juni 2015 20:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
Kleine spoiler wegens de preview van aflevering 10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Swiggity swooty, I'm coming for that booty.
quote:Op maandag 15 juni 2015 06:09 schreef J0ttem het volgende:
Holy shit
Die is van de touwbrug af geflikkerd in de boeken en zou dood zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vermoord door een faceless man!
@ Jon: het zal toch niet zo zijn dat ook zijn uiterlijk door Mellisandre gemaskeerd is en dat ze iemand anders vermoord hebben?
In het andere topic zeggen ze dat de acteur te horen heeft gekregen dat hij echt dood is, maar jah; niets is zeker in de wereld van GoT.![]()
van de zomer wordt het wel duidelijk inderdaad.quote:Op maandag 15 juni 2015 11:16 schreef DaveDave09 het volgende:
Snap het niet, als die echt revived word merken we dat wel als ze aan het filmen zijn..
Ja.. dat is te vaak zo eigenlijk...quote:Op maandag 15 juni 2015 11:24 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
van de zomer wordt het wel duidelijk inderdaad.
Vond overigens dat veel te veel verhaallijnen in deze aflevering hebben gestopt. Alles moest zodoende in a 5 a 10 minuten afgerond worden.
Klopt ja, de aflevering had gewoon 10 minuten langer gemaakt moeten worden als ze dit allemaal er echt in hadden willen houden.quote:Op maandag 15 juni 2015 11:24 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
van de zomer wordt het wel duidelijk inderdaad.
Vond overigens dat veel te veel verhaallijnen in deze aflevering hebben gestopt. Alles moest zodoende in a 5 a 10 minuten afgerond worden.
Ja, hij klaagde in elk geval vorige week nog dat het weer druk in zijn agenda werd want seizoen 6 werd gefilmed, maar tis maar de vraag welk van de 'verhalen' echt is. Zodra ze gaan filmen merk je het snel genoeg ja.quote:Op maandag 15 juni 2015 11:16 schreef DaveDave09 het volgende:
Snap het niet, als die echt revived word merken we dat wel als ze aan het filmen zijn..
Wut. In de boeken is hij juist niet slaafsquote:Op maandag 15 juni 2015 12:21 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Stannis wel erg baas in de serie. Helemaal niet zon slaafse volger zoals in het boek, beetje jammer van de andere kant #tvStannis.
Mereense verhaallijn lijkt ook eindelijk wat te worden met Tyrion en Varys.
Zou eigenlijk wel tof zijn als John gewoon dood is en blijft wat mij betreft. Zie dat liever dan L+R=J
quote:He's certainly a quotable badass with a dry sense of humor. But really it's his words that condemn him as a hypocrite. For all of his talk of duty he is an adultering kinslayer who, unsatisfied with his life and family, becomes convinced that he is the savior of the world. He is willing to drive his men to death in multiple conflicts but is hailed as unyielding rather than cruel. He uses dark magic like a coward to murder multiple brave and honorable men:
Cortnay Penrose defends Robert's bastard child because he knows that Stannis means to burn him alive. Cortnay challenges Stannis to single combat, putting his own life on the line. Rather than face him in combat, Stannis uses part of his soul in dark magic to assassinate Cortnay on the battlements. What could be more cowardly than this? How is that possibly reconcilable with the notion that he is a brave and honorable man?
Oja, met Lord Connington haha. Zou die nog in de serie terugkomen? In de boeken vond ik het vrij verrassend dat er nog een Targaryen was.quote:Op maandag 15 juni 2015 14:11 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Bran had toch ook dingen naar mensen gefluisterd in de boeken. Of iets dergelijks? Aegons verovering is ook nog niet in de serie misschien dat ze dat opvangen met een oorlog tussen Dorne en de troon?
Ach de belangrijkste plotwendingen die in het boek voorkomen, zijn er ff doorheen gestampt. Als je de boeken nog niet kende, zal dit vast wel erg vet geweest zijn.quote:
hehe eindelijk hoef ik me over die spoiler niet meer in te houden.quote:Op maandag 15 juni 2015 16:53 schreef ToT het volgende:
[..]
Ach de belangrijkste plotwendingen die in het boek voorkomen, zijn er ff doorheen gestampt. Als je de boeken nog niet kende, zal dit vast wel erg vet geweest zijn.
Dat met het bordje "Traitor!" en alles wat er op volgde zal ongetwijfeld echt een WTF-moment voor velen zijn geweest.
Hahah, ik wist van niks en toen ik dat bordje zag had ik echt zo van: "Jaaaaa, eindelijk, maak 'm af!", omdat ik eerst dacht dat Jon het lievelingetje was die overal steeds maar mee wegkwam.quote:Op maandag 15 juni 2015 16:53 schreef ToT het volgende:
Ach de belangrijkste plotwendingen die in het boek voorkomen, zijn er ff doorheen gestampt. Als je de boeken nog niet kende, zal dit vast wel erg vet geweest zijn.
Dat met het bordje "Traitor!" en alles wat er op volgde zal ongetwijfeld echt een WTF-moment voor velen zijn geweest.
Om Jon ben ik niet rouwig, maar ondanks dat Dany in het laatste boek en het huidige seizoen absoluut niet interessant is (althans dat vind ik persoonlijk), gun ik haar wel dat ze nog voorspoed blijft houden. In de boeken heeft ze sowieso bergen ellende te verwerken; het is echt geen Disneyprinsesje met een plotschild van een meter dik, zoals sommigen zeggen.quote:Op maandag 15 juni 2015 17:31 schreef Shakkara het volgende:
[..]
Hahah, ik wist van niks en toen ik dat bordje zag had ik echt zo van: "Jaaaaa, eindelijk, maak 'm af!", omdat ik eerst dacht dat Jon het lievelingetje was die overal steeds maar mee wegkwam.
Nu Dany nog, dat is ook zo'n prutser die veel te veel mazzel heeft, steeds.
Ah ok, in de serie vind ik dat namelijk wel en vind ik haar verhaallijn sinds het begin al totaal niet interessant. Baelish en Varys blijven mijn favoriten, en van Melisandre en haar god ben ik benieuwd hoe de vork nou werkelijk in de steel zit.quote:Op maandag 15 juni 2015 17:33 schreef ToT het volgende:
Om Jon ben ik niet rouwig, maar ondanks dat Dany in het laatste boek en het huidige seizoen absoluut niet interessant is (althans dat vind ik persoonlijk), gun ik haar wel dat ze nog voorspoed blijft houden. In de boeken heeft ze sowieso bergen ellende te verwerken; het is echt geen Disneyprinsesje met een plotschild van een meter dik, zoals sommigen zeggen.
Eens @ Baelish & Varys!quote:Op maandag 15 juni 2015 17:36 schreef Shakkara het volgende:
[..]
Ah ok, in de serie vind ik dat namelijk wel en vind ik haar verhaallijn sinds het begin al totaal niet interessant. Baelish en Varys blijven mijn favoriten, en van Melisandre en haar god ben ik benieuwd hoe de vork nou werkelijk in de steel zit.
O, stond dat er opquote:Op maandag 15 juni 2015 16:53 schreef ToT het volgende:
[..]
Ach de belangrijkste plotwendingen die in het boek voorkomen, zijn er ff doorheen gestampt. Als je de boeken nog niet kende, zal dit vast wel erg vet geweest zijn.
Dat met het bordje "Traitor!" en alles wat er op volgde zal ongetwijfeld echt een WTF-moment voor velen zijn geweest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij leed ernstige verliezen in zijn tocht naar Winterfell, Mensen en paarden vroren dood. Er ontstond kannibalisme. Er gingen al mensen deserteren. De overblijvers werden steeds zwakker en zwakker, en toen werden op een gegeven moment ook nog de voedselreserves verbrand.quote:Op maandag 15 juni 2015 20:09 schreef zipcon het volgende:
Nu de finale voorbij is, kunnen we speculeren of Shireens dood nuttig is geweest. Ik had niet verwacht dat Stannis zo snel het loodje zou leggen. In de boeken zijn beide legers wat gelijker opgezet. In de serie is het duidelijk een "lost cause".
Dus Stannis is door Melisandre verlaten, ze zegt nauwelijks een woord. Maar kan ze nu Jon doen herrijzen? Zijn lijk is nog warm dus misschien kan het volstaan om hem te reanimeren zonder al te veel hocus pocus.
De verhaallijn van Stannis zal me nog lang dwars liggen, vijf seizoenen rationeel en gepland bezig zijn en dan in 2-3 afleveringen wanhopig worden, dat lijkt toch compleet een ommekeer te zijn van zijn personage.
We zagen Ramsay toch ook niet vooropgaan.quote:Op maandag 15 juni 2015 20:41 schreef Funzel het volgende:
Ik vond het wel jammer dat we Roose niet ook voorop zagen gaan in de strijd. Lijkt nu net of Ramsay daar de baas is terwijl hij toch echt moet doen wat z'n vader 'm verteld.
Ja dat is zo, maar imo geven ze Ramsay wel erg veel screentime vergeleken Roose. Niet dat ik Ramsay geen goede gespeeld personage vind, maar ik zou wel wat meer willen zien/horen van Roose z'n dialogen met bijvoorbeeld Reek.quote:Op maandag 15 juni 2015 20:42 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
We zagen Ramsay toch ook niet vooropgaan.
Alleen wat mensen vermoorden die om genade smeekten.
Ze hebben inderdaad een soort fixatie op Ramsay, in de serie is ie een soort halfgod die zonder moeite de meest ervaren generaal in Westeros compleet in de pan hakt, in plaats van een gehaaide bastaard zonder enige opleiding/kwalificaties/ervaring.quote:Op maandag 15 juni 2015 20:43 schreef Funzel het volgende:
[..]
Ja dat is zo, maar imo geven ze Ramsay wel erg veel screentime vergeleken Roose. Niet dat ik Ramsay geen goede gespeeld personage vind, maar ik zou wel wat meer willen zien/horen van Roose z'n dialogen met bijvoorbeeld Reek.
Nou van Stannis was gewoon een wanhoopsdaad; hij kon gewoon echt niet anders dan doordrukken; het was nu of nooit. Wachten of omkeren zou sowieso hun dood betekenen.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:11 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Ze hebben inderdaad een soort fixatie op Ramsay, in de serie is ie een soort halfgod die zonder moeite de meest ervaren generaal in Westeros compleet in de pan hakt, in plaats van een gehaaide bastaard zonder enige opleiding/kwalificaties/ervaring.
Ik vind het trouwens zo jammer wat ze met Stannis hebben gedaan in de serie. Al vanaf het begin hebben de makers laten weten dat ze fans waren van Renly en Stannis als een kwade slechterik zien die blindelings het religieuze fanatisme van Melisandre navolgt, terwijl het in de boeken zoveel complexer is. Vorige week was een dieptepunt wat dat betreft, maar dit seizoen hebben ze hem behalve zijn morele overtuigingen ook zijn capaciteiten afgepakt. Eerst merkt hij niet dat halfgod Ramsay zijn kamp in brand zet (), en daarna besluit hij om op goed geluk naar Winterfell te wandelen, zonder verkenning, zonder enig idee wat hem te verwachten staat, zonder zijn troepen in formatie te houden...
Naja, verder heb ik me wel vermaakt (walk of shame was goed gedaan, Jons dood idem) maar dit verpest wel een hoop voor mij. Als ik kijk naar de boeken en ik zie wat voor prachtige situatie Martin heeft gecreëerd in het noorden, met al die verschillende huizen en facties (Manderly,Frey,Bolton,Stannis,Umber,Karstark) baal ik gewoon dat de makers er zo'n zootje van maken.
Nou er zou een PIEPkleine ruimte voor interpretatie kunnen zijn, maar hij lijkt me behoorlijk dood, ja, hoewel er wel een kans bestaat dat Mellisandre hem weer tot leven kan wekken.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:17 schreef MaJo het volgende:
Ik loop erg achter met de serie dus heel benieuwd hoe ze het neersteken van Jon in beeld hebben gebracht. In het boek is het niet echt duidelijk of hij nou dood gaat, maar in de serie dus wel?
En wat is er gebeurd met Cersei?Moet echt weer eens gaan kijken
Ik heb alle boeken gelezen dus alles wat er in het boek staatquote:Op maandag 15 juni 2015 23:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Nou er zou een PIEPkleine ruimte voor interpretatie kunnen zijn, maar hij lijkt me behoorlijk dood, ja, hoewel er wel een kans bestaat dat Mellisandre hem weer tot leven kan wekken.
Cersei....wat weet je van haar arrestatie door die high Sparrow?
quote:Op maandag 15 juni 2015 23:23 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb alle boeken gelezen dus alles wat er in het boek staatIs ze al naakt door de straten gegaan?
Ik snap wel dat hij niet de tijd heeft om nog eens rustig na te gaan denken over een groot meesterplan, maar hij kan toch wel gewoon wat mensen erop uitsturen om de omgeving te verkennen? Dat hebben we bij elk leger in de show gezien, en Stannis is de beste nog levende generaal in de show. De manier waarop hij ten ondergaat is gewoon niet plausibel en doet wat mij betreft geen recht aan het karakter.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:20 schreef ToT het volgende:
[..]
Nou van Stannis was gewoon een wanhoopsdaad; hij kon gewoon echt niet anders dan doordrukken; het was nu of nooit. Wachten of omkeren zou sowieso hun dood betekenen.
Verder idd @ dat kamp in de fik steken.....sowieso leek dat LETTERLIJK door onzichtbare entiteiten te gebeuren!
Maar ook dat die sellswords gingen deserteren, en dat hij pas 's ochtends dat te horen kreeg toen hij de tent uit ging, net als de dood van zijn vrouw.
Slordig, slordig....
Ah dan moet ik echt even kijken, ik zat echt te juichen toen ik het lasquote:Op maandag 15 juni 2015 23:23 schreef ToT het volgende:
[..]Deze aflevering dus. Vrij goed uitgebeeld!
Snap ik, maar in de boeken was hijzelf en zijn hele leger op sterven na dood. Daarbij kregen ze ook amper de kans iets te doen, aangezien ze al een huge fucking army op zich afgestuurd kregen. Het leek er al op dat ze vrij dicht bij Winterfell zaten, maar dat ze gewoon niks konden zien door de sneeuw en de storm.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:23 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Ik snap wel dat hij niet de tijd heeft om nog eens rustig na te gaan denken over een groot meesterplan, maar hij kan toch wel gewoon wat mensen erop uitsturen om de omgeving te verkennen? Dat hebben we bij elk leger in de show gezien, en Stannis is de beste nog levende generaal in de show. De manier waarop hij ten ondergaat is gewoon niet plausibel en doet wat mij betreft geen recht aan het karakter.
Haha, echt wel!quote:Op maandag 15 juni 2015 23:24 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ah dan moet ik echt even kijken, ik zat echt te juichen toen ik het las
Net als Joffrey die dood gaat, ik kon wel schreeuwen van gelukquote:Op maandag 15 juni 2015 23:25 schreef ToT het volgende:
[..]
Haha, echt wel!
Nou je krijgt serieus haast medelijden met haar!
Bij Joffrey schreeuwde ik bijna van paniek omdat iemand gespoilerd gehad dat een belangrijk persoon teruggebracht zou worden door de Lord of Light!quote:Op maandag 15 juni 2015 23:26 schreef MaJo het volgende:
[..]
Net als Joffrey die dood gaat, ik kon wel schreeuwen van geluk![]()
Ik ben benieuwd!
In de boeken moest hij het eerst opnemen tegen een leger van Freys en Manderlys, en ik verwacht dat de Manderlys zich gewoon tegen de Freys keren om eindelijk The North Remembers eens waar te laten wordenquote:Op maandag 15 juni 2015 23:25 schreef ToT het volgende:
[..]
Snap ik, maar in de boeken was hijzelf en zijn hele leger op sterven na dood. Daarbij kregen ze ook amper de kans iets te doen, aangezien ze al een huge fucking army op zich afgestuurd kregen. Het leek er al op dat ze vrij dicht bij Winterfell zaten, maar dat ze gewoon niks konden zien door de sneeuw en de storm.
Klopt, dat was echt een facepalm-momentje, na een eerder facepalm-moment van dat het kaarsje fucking PRECIES werd aangestoken toen ze zich omkeerde en wegliep.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:30 schreef Gambetta het volgende:
[..]
In de boeken moest hij het eerst opnemen tegen een leger van Freys en Manderlys, en ik verwacht dat de Manderlys zich gewoon tegen de Freys keren om eindelijk The North Remembers eens waar te laten wordennaja, ik vind het gewoon een gemiste kans om alles zo te simplificeren terwijl de kracht van de serie voor mij juist in de talloze nuances ligt
![]()
Nog een voorbeeldje van zo'n simplificatie, we hebben een zware veldslag gehad, Stannis lijkt het te overleven als hij uit de buurt van de Boltons weet te komen, en wie staat hem op te wachten.. Juist, iemand die heeft gezworen hem te vermoordenzoiets zou in de boeken nooit gebeuren wil ik maar zeggen. Het moet allemaal zo netjes en 'clean' in de serie.
Dat was ook héél makkelijk en voorspelbaar jaquote:Op maandag 15 juni 2015 23:32 schreef ToT het volgende:
[..]
Klopt, dat was echt een facepalm-momentje, na een eerder facepalm-moment van dat het kaarsje fucking PRECIES werd aangestoken toen ze zich omkeerde en wegliep.
Dit zorgt misschien voor een oorlog met Dorne, Kan dus enorme gevolgen hebben......met personages die ik geen fuck aan vind!quote:Op maandag 15 juni 2015 23:35 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Dat was ook héél makkelijk en voorspelbaar jazijn helaas te veel van die voorbeelden te bedenken.
Edit: De hele Dorne-arc bijvoorbeeld, die ik alweer bijna vergeten was. Wat was nou de toevoeging daarvan? Weer zo'n verzonnen verhaal dat alleen maar dient om wat vrouwelijk naakt in beeld te brengen en te kunnen eindigen met een schokkende dood. Niets wat daar gebeurde hield echt stand als je het onder de loep neemt. Waarom had Jaime niet gewoon naar de Riverlands gekund, zoals hij in het boek deed? Dan hadden we Edmure en de Blackfish gehad, misschien zelfs Stoneheart. Het voelt als een gemiste kans.
Het plan van de Sand Snakes is ook zo ontzettend zwak. Als ik aanneem dat hun enige motief wraak van huis Martell op de Lannisters is neem ik aan dat ze hun doel bereikt hebben, maar ze hebben tegelijkertijd de erfgenaam van huis Martell meegestuurd zodat Jaime die ook meteen maar een kopje kleiner kan maken als hij beseft wat er is gebeurd..? Of als hij rustig blijft, wat weerhoudt hem ervan om de boot om te draaien en Doran erop te wijzen dat de Sand Snakes hem (wederom) hebben verraden? Elke aflevering heeft nog genoeg scenes waar ik van geniet en ik zal het ook blijven volgen, maar dit seizoen is een stuk rommeliger en minder samenhangend dan de vorige. Beslissingen die door karakters worden genomen zijn gewoon niet logisch meer, maar we worden steeds maar verwacht om er gewoon in mee te gaan.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Dit zorgt misschien voor een oorlog met Dorne, Kan dus enorme gevolgen hebben......met personages die ik geen fuck aan vind!
Klopt helemaal!quote:Op maandag 15 juni 2015 23:49 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Het plan van de Sand Snakes is ook zo ontzettend zwak. Als ik aanneem dat hun enige motief wraak van huis Martell op de Lannisters is neem ik aan dat ze hun doel bereikt hebben, maar ze hebben tegelijkertijd de erfgenaam van huis Martell meegestuurd zodat Jaime die ook meteen maar een kopje kleiner kan maken als hij beseft wat er is gebeurd..? Of als hij rustig blijft, wat weerhoudt hem ervan om de boot om te draaien en Doran erop te wijzen dat de Sand Snakes hem (wederom) hebben verraden? Elke aflevering heeft nog genoeg scenes waar ik van geniet en ik zal het ook blijven volgen, maar dit seizoen is een stuk rommeliger en minder samenhangend dan de vorige. Beslissingen die door karakters worden genomen zijn gewoon niet logisch meer, maar we worden steeds maar verwacht om er gewoon in mee te gaan.
Wat er volgens mij nog zou kunnen gebeuren in de serie dat in de boeken al is geweest (maar misschien ook gewoon geskipt wordt):quote:Op maandag 15 juni 2015 14:02 schreef Romanus het volgende:
Nu is de serie toch op hetzelfde punt als het laatste boek? Ik kan me niet herinneren dat er nog nieuwe dingen gebeuren in de boeken (Behalve Euron dan)
Het speelt wellicht ook mee dat de sandsnakes zijn geen echte Martell's zijn. Terwijl Doran een (extreem) langdurig plan heeft om de Lannisters te verslaan, denken zij meer aan de korte termijn.quote:Op maandag 15 juni 2015 23:49 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Als ik aanneem dat hun enige motief wraak van huis Martell op de Lannisters is neem ik aan dat ze hun doel bereikt hebben, maar ze hebben tegelijkertijd de erfgenaam van huis Martell meegestuurd zodat Jaime die ook meteen maar een kopje kleiner kan maken als hij beseft wat er is gebeurd..?
Zal er wel mee te maken hebben dat ze blind werd. Verder is het natuurlijk magie, ze plakt niet een stuk vel op haar gezicht.quote:Op maandag 15 juni 2015 18:13 schreef ToT het volgende:
Trouwens WTF dat Arya's eigen gezicht op dat lijk kwam? Die gezichten komen toch pas beschikbaar als ze van lijken af gesneden worden?Hoe kan het gezicht van een nog levend persoon gebruikt worden? Misschien omdat ze een gezicht uit die bibliotheek gebruikt heeft?
In de boeken ging dat wel vrij letterlijk zo.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 02:19 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Het speelt wellicht ook mee dat de sandsnakes zijn geen echte Martell's zijn. Terwijl Doran een (extreem) langdurig plan heeft om de Lannisters te verslaan, denken zij meer aan de korte termijn.
[..]
Zal er wel mee te maken hebben dat ze blind werd. Verder is het natuurlijk magie, ze plakt niet een stuk vel op haar gezicht.
Hehehe ja met dat ui in "zijn" mond!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:47 schreef DustPuppy het volgende:
Wat ik eigenlijk nog het meest mis is 'the Great Northern Conspiracy'.
Hopelijk komt daar nog iets van terug volgend seizoen (Davos die naar White Harbor gaat bijvoorbeeld).
Dat heeft weinig zin he met jon snow doodquote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:47 schreef DustPuppy het volgende:
Wat ik eigenlijk nog het meest mis is 'the Great Northern Conspiracy'.
Hopelijk komt daar nog iets van terug volgend seizoen (Davos die naar White Harbor gaat bijvoorbeeld).
Jon Snow heeft weinig te maken met de Northern Conspiracy.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 11:03 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dat heeft weinig zin he met jon snow dood
Als serie-Doran geen plan heeft, dan is die verhaallijn wel erg slecht.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:25 schreef ToT het volgende:
[..]
In de boeken ging dat wel vrij letterlijk zo.
ik dacht dat die conspiracy juist was dat jon de erfgenaam van robb is.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 12:08 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Jon Snow heeft weinig te maken met de Northern Conspiracy.
Nee, dat heeft er niets mee te maken. Ze doelen op de complotten van Manderly en andere northern-houses die een broertje dood hebben aan de Boltons en liever weer een Stark in Winterfell zien.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:04 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ik dacht dat die conspiracy juist was dat jon de erfgenaam van robb is.
ja, jon snow.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:10 schreef ems. het volgende:
[..]
Nee, dat heeft er niets mee te maken. Ze doelen op de complotten van Manderly en andere northern-houses die een broertje dood hebben aan de Boltons en liever weer een Stark in Winterfell zien.
quote:What’s more, it’s speculated that the conspirators don’t merely want a Stark in Winterfell but a King in the North again. And the northmen have already agreed on whose head Robb’s crown shall grace, though they haven’t yet informed the lucky bastard.
Jon Stark, King of Winter
Nee, Rickon Stark!quote:
Probably the same as a drunkquote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:40 schreef Maanvis het volgende:
de vraag is ook hoe goed een zombie als regent is.
Oh nee ik bedoelde van het gezicht plakken.quote:Op dinsdag 16 juni 2015 13:54 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Als serie-Doran geen plan heeft, dan is die verhaallijn wel erg slecht.Zou zomaar kunnen natuurlijk.
Ohquote:Op dinsdag 16 juni 2015 16:26 schreef ToT het volgende:
[..]
Oh nee ik bedoelde van het gezicht plakken.
Zowel in de serie, als in de boeken, gaat er een Trial by Combat komen. Of Cersei schuldig wordt bevonden, of niet, is niet bekend.quote:Op woensdag 17 juni 2015 01:46 schreef THEALPHA het volgende:
Wat zal cersei voor wraak nemen op die godsdienst mensen, moet wel aardig episch worden denk ik. Maar in de boeken wordt alleen zij veroordeeld en Margary vrijgesproken toch?
Ze gooien wel vaker de volgorde van dingen door elkaar heen. Misschien dat ze volgend seizoen nog terug komt. Geen idee, ligt er aan wat voor rol ze in de volgende boeken krijgt.quote:Op woensdag 17 juni 2015 10:58 schreef DestroyerPiet het volgende:
ik vind het nog steeds jammer dat Lady stoneheart niet terug is gekomen. Maar mischien dat Sansa die rol van wraker van de starks op zich gaat nemen.
Ik hoorde net een goeie theorie: Ze hebben LS expres niet geïntroduceerd om de uiteindelijke herrijzenis van JS spectaculairder en onverwachter te maken. Anders zou het maar een herhaling zijn van iets wat we eerder hebben gezien.quote:Op woensdag 17 juni 2015 10:58 schreef DestroyerPiet het volgende:
ik vind het nog steeds jammer dat Lady stoneheart niet terug is gekomen. Maar mischien dat Sansa die rol van wraker van de starks op zich gaat nemen.
Fluttheorie, anders had je Beric ook moeten skippen. Het is en blijft nu nog steeds een herhaling.quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:49 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ik hoorde net een goeie theorie: Ze hebben LS expres niet geïntroduceerd om de uiteindelijke herrijzenis van JS spectaculairder en onverwachter te maken. Anders zou het maar een herhaling zijn van iets wat we eerder hebben gezien.
Niet mee eens. We kenden Beric niet daarvoor, plus dat het alweer een tijd geleden was.quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:54 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Fluttheorie, anders had je Beric ook moeten skippen. Het is en blijft nu nog steeds een herhaling.
Yep, dat zou zomaar eens de reden kunnen zijn. Anders waren de BWB niet nodig geweest in de serie.quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:58 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Niet mee eens. We kenden Beric niet daarvoor, plus dat het alweer een tijd geleden was.
Het terugbrengen van een zo duidelijk gruwelijk overleden Cathelyn Stark en daarna Jon zou echt wel een herhaling van zetten zijn.
Komt nog bij dat dit meteen verklaart waarom ze Melisandre Thoros of Myr hebben laten ontmoeten. Dit was zodat Melisandre die skill kon oppakken. Ze hebben zelfs nog een heel gesprek erover in die aflevering. Kijk maar eens terug!
Ze heeft gewoon haar visioenen verkeerd geïnterpreteerd en dat beseft ze op het moment dat ze hoort dat Stannis de helft van zijn mannen kwijt is.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:01 schreef stbabylon het volgende:
Ik vind het heel vreemd dat ze in de serie Meli zo hard laten falen. Een compleet gezin opofferen vanwege een verkeerde voorspelling. Ze komt nu heel zwak over.
Ik ken de aflevering, maar het is en blijft een herhaling, het is bekend dat zodra iemand dood is hij nog terug gebracht kan worden. Als Mel nu direct naast zn lijk gaat staan is het precies hetzelfde. Cat daarintegen was een uitzondering omdat die al een tijd dood was.quote:Op woensdag 17 juni 2015 11:58 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Niet mee eens. We kenden Beric niet daarvoor, plus dat het alweer een tijd geleden was.
Het terugbrengen van een zo duidelijk gruwelijk overleden Cathelyn Stark en daarna Jon zou echt wel een herhaling van zetten zijn.
Komt nog bij dat dit meteen verklaart waarom ze Melisandre Thoros of Myr hebben laten ontmoeten. Dit was zodat Melisandre die skill kon oppakken. Ze hebben zelfs nog een heel gesprek erover in die aflevering. Kijk maar eens terug!
Wat was dan volgens jou het nut om Melisandre naar Thoros te sturen? Bad writing?quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:03 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ik ken de aflevering, maar het is en blijft een herhaling, het is bekend dat zodra iemand dood is hij nog terug gebracht kan worden. Als Mel nu direct naast zn lijk gaat staan is het precies hetzelfde. Cat daarintegen was een uitzondering omdat die al een tijd dood was.
En beric kende we nog kort uit S1, wel andere acteur.
Als ze het niet eerder hadden laten zien was het compleet nieuw geweest en had iedereen deus ex machina! geklaagd. Een herhaling is niet slecht, keer op keer herhalen wel en helemaal snel achter elkaar.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:03 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Ik ken de aflevering, maar het is en blijft een herhaling, het is bekend dat zodra iemand dood is hij nog terug gebracht kan worden. Als Mel nu direct naast zn lijk gaat staan is het precies hetzelfde. Cat daarintegen was een uitzondering omdat die al een tijd dood was.
En beric kende we nog kort uit S1, wel andere acteur.
Behoorlijk ja, Gendry moest richting Dragonstone om als samenvoeging van Edric te dienen. Door het weglaten van meerdere characters moeten ze nu eenmaal flink schuiven, en onder andere de aanwezigheid van Mel daar is nou eenmaal bad writing. Net als de huidige afwezigheid van Gendry.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:08 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Wat was dan volgens jou het nut om Melisandre naar Thoros te sturen? Bad writing?
Let's agree to disagree and wait to see what happens in season 6quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:13 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Behoorlijk ja, Gendry moest richting Dragonstone om als samenvoeging van Edric te dienen. Door het weglaten van meerdere characters moeten ze nu eenmaal flink schuiven, en onder andere de aanwezigheid van Mel daar is nou eenmaal bad writing. Net als de huidige afwezigheid van Gendry.
Laten we het zo zeggen, in de boeken is ze niet bij Thoros geweest, dus voor de skill zal ze het niet gedaan hebben als ze Jon inderdaad weer tot leven brengt.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:14 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Let's agree to disagree and wait to see what happens in season 6
Dan was het gesprek wat ze erover hadden ook zinloos.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:16 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Laten we het zo zeggen, in de boeken is ze niet bij Thoros geweest, dus voor de skill zal ze het niet gedaan hebben als ze Jon inderdaad weer tot leven brengt.
Een beetje van allebei.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:40 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dan was het gesprek wat ze erover hadden ook zinloos.
Dus ik blijf erbij: Het is of bad writing of Melisandre gaat Jon resurrecten.
Het is ook bad writing, de scenes en settings die vanuit D&D zijn bedacht pik je er zo uit. Brienne, Dorne, etc. De uitkomst is dan wel gelijk aan de boeken Myrcella en Stannis dood (gok ik, want nog niet in de boeken) maar de manier waarop het uitgevoerd wordt is zo TV cliché als het maar kan.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:40 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dan was het gesprek wat ze erover hadden ook zinloos.
Dus ik blijf erbij: Het is of bad writing of Melisandre gaat Jon resurrecten.
Boek-Meli zou dat niet overkomen.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:02 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Ze heeft gewoon haar visioenen verkeerd geïnterpreteerd en dat beseft ze op het moment dat ze hoort dat Stannis de helft van zijn mannen kwijt is.
Dus nu is ze even compleet de kluts kwijt.
Die weet het al, daar gaf ze al aan tegen dat als ze in haar vuur kijkt ze Stannis niet meer ziet maar alleen nog Jon. Arme Stannisquote:
Dit. Natuurlijk moet het voor een serie aangepast worden en alle verhalen moeten in 10 episodes voorbij komen. Maar de manier waarop hangt qua toevalligheden aan elkaar. Brienne zit wekenlang te posten in de hoop die kaars te zien branden, draait ze net weg zodra dag het geval is. Sam en Gilly vertrekken (is Ghost soms met hun mee?) zodat Jon alleen overblijft. Dany loopt te genieten van de groene weides en wordt opeens omcirkeld door een nieuwe Khalasar die opdoemen uit het niets.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:50 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Het is ook bad writing, de scenes en settings die vanuit D&D zijn bedacht pik je er zo uit. Brienne, Dorne, etc. De uitkomst is dan wel gelijk aan de boeken Myrcella en Stannis dood (gok ik, want nog niet in de boeken) maar de manier waarop het uitgevoerd wordt is zo TV cliché als het maar kan.
Daarom is het imo vrij jammer dat de show nu voorloopt op de boeken want naar mijn gevoel betekent dat de show in de toekomst alleen nog maar meer bad writing en clicheachtig wordt.
Dit gebeurd ook in de boeken.quote:Op woensdag 17 juni 2015 13:20 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dit. Natuurlijk moet het voor een serie aangepast worden en alle verhalen moeten in 10 episodes voorbij komen. Maar de manier waarop hangt qua toevalligheden aan elkaar. Brienne zit wekenlang te posten in de hoop die kaars te zien branden, draait ze net weg zodra dag het geval is. Sam en Gilly vertrekken (is Ghost soms met hun mee?) zodat Jon alleen overblijft. Dany loopt te genieten van de groene weides en wordt opeens omcirkeld door een nieuwe Khalasar die opdoemen uit het niets.
Alle paarden zijn door de sellswords meegenomen en toch komt Melisandre te paard aan bij Castle Black
Jep, en er is een baby switch en Aemon gaat mee, maar goed, Sam gaat hoe dan ook weg.quote:Op woensdag 17 juni 2015 13:31 schreef ems. het volgende:
In de boeken is het geloof ik zelfs Jon die Sam overtuigt om Maester te gaan worden ipv andersom, maar dat kan ik verkeerd hebben.
Weinig toevallig aan, behalve Brienne wat nogalquote:Op woensdag 17 juni 2015 13:20 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dit. Natuurlijk moet het voor een serie aangepast worden en alle verhalen moeten in 10 episodes voorbij komen. Maar de manier waarop hangt qua toevalligheden aan elkaar. Brienne zit wekenlang te posten in de hoop die kaars te zien branden, draait ze net weg zodra dag het geval is. Sam en Gilly vertrekken (is Ghost soms met hun mee?) zodat Jon alleen overblijft. Dany loopt te genieten van de groene weides en wordt opeens omcirkeld door een nieuwe Khalasar die opdoemen uit het niets.
Alle paarden van de soldaten.quote:Alle paarden zijn door de sellswords meegenomen en toch komt Melisandre te paard aan bij Castle Black
ik vind het wel mooi dat ze telkens in het midden laten of die Melisandre wel echt die krachten heeft of dat het steeds toeval betreft en zij gewoon een reli gek is.quote:Op woensdag 17 juni 2015 12:01 schreef stbabylon het volgende:
Ik vind het heel vreemd dat ze in de serie Meli zo hard laten falen. Een compleet gezin opofferen vanwege een verkeerde voorspelling. Ze komt nu heel zwak over.
Resurectie, toekomst voorspellen, shadowbabies, gif immuniteit, greendreams, wargs...quote:Op woensdag 17 juni 2015 13:43 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
ik vind het wel mooi dat ze telkens in het midden laten of die Melisandre wel echt die krachten heeft of dat het steeds toeval betreft en zij gewoon een reli gek is.
het lijkt er niet echt op ofdat de goden in ice and fire echt directe invloed hebben op de gebeurtenissen.
wie zegt dat dat directe invloed is van de goden of mischien gewoon magiequote:Op woensdag 17 juni 2015 13:46 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Resurectie, toekomst voorspellen, shadowbabies, gif immuniteit, greendreams, wargs...
quote:Op woensdag 17 juni 2015 13:49 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
wie zegt dat dat directe invloed is van de goden of mischien gewoon magie
Ze heeft duidelijk wel magische krachten.quote:ik vind het wel mooi dat ze telkens in het midden laten of die Melisandre wel echt die krachten heeft of dat het steeds toeval betreft en zij gewoon een reli gek is.
1. Mel heeft dus wel echt krachten, ongeacht of ze een reli gek is of niet.quote:Op woensdag 17 juni 2015 13:49 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
wie zegt dat dat directe invloed is van de goden of mischien gewoon magie
2x een schaduw, ze steek een adelaar in de fik, kan in de toekomst kijken hoewel haar interpretatie matig is, is immuun voor vergif en kou, heeft geen slaap of eten nodig iirc en is heel erg oud maar ziet er nog steeds uit als een lekker ding in haar 20-30.quote:Op woensdag 17 juni 2015 13:56 schreef ems. het volgende:
Het Stannis-spook was volgens mij de enige keer dat we -echt- haar krachten zagen. Voor de rest is het vooral gegoochel.
Wie deed ze die 2e schaduw ookalweer op?quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:02 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
2x een schaduw, ze steek een adelaar in de fik, kan in de toekomst kijken hoewel haar interpretatie matig is, is immuun voor vergif en kou, heeft geen slaap of eten nodig iirc en is heel erg oud maar ziet er nog steeds uit als een lekker ding in haar 20-30.
Dat is wel heel erg goed gegoochel.
Jep, glamours.quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:06 schreef Timwonnacott het volgende:
De Rattleshirt/Mance body switch was ook wel mooi trucje.
Eén voor Renly, één voor de castellan van Storm's End, Cortney Penrose.quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:04 schreef ems. het volgende:
[..]
Wie deed ze die 2e schaduw ookalweer op?
Is al lang geleden. Toen ik net de boeken uithad en de hele tijd op asoiaf wiki aan het lezen was wist ik al deze dingen nog
Ah ja, dat was emquote:Op woensdag 17 juni 2015 14:08 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Eén voor Renly, één voor de castellan van Storm's End, Cortney Penrose.
Storm's End if I'm not mistaken.quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:04 schreef ems. het volgende:
[..]
Wie deed ze die 2e schaduw ookalweer op?
Is al lang geleden. Toen ik net de boeken uithad en de hele tijd op asoiaf wiki aan het lezen was wist ik al deze dingen nog
Yep, nog wel geloof ik.quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:28 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Storm's End if I'm not mistaken.
Storm's End is nog steeds van Stannis in de boeken toch?
But the Young Dragon approaches!quote:
quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:39 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Wat is er gebeurd met Rowan en de rest die Mace achterliet bij Storm's End? Komen die zo gewoon fAegon tegen?
quote:Later in the war, the castle is besieged by a strong army under Mace Tyrell, but he only has the castle under siege for a few weeks before he abandons the siege to return to King's Landing after the arrest of his daughter Margaery by the Faith. Mace leaves a token force with Lord Mathis Rowan to continue the siege but the castle continues to support Stannis's claim to the throne. Its defenders include Ser Gilbert, Lord Elwood, and Stannis's uncle, Ser Lomas Estermont.
quote:Lord Seaworth is a man of humble birth, but he reminded me of my duty, when all I could think of was my rights. I had the cart before the horse, Davos said. I was trying to win the throne to save the kingdom, when I should have been trying to save the kingdom to win the throne.
Dat met Cortney staat me echt helemaal niks meer van bij.quote:Op woensdag 17 juni 2015 14:08 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Jep, glamours.
[..]
Eén voor Renly, één voor de castellan van Storm's End, Cortney Penrose.
Kort na de dood van Renly. Stannis wilde Edric Storm hebben want die zat nog in het kasteel. Penrose vertelde Stannis toen, kernachtig samengevat, dat hij z'n balzak op z'n kin zou leggen voordat hij Edric zou doneren.quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:13 schreef Funzel het volgende:
[..]
Dat met Cortney staat me echt helemaal niks meer van bij.Wanneer was dat?
http://awoiaf.westeros.org/quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:31 schreef Funzel het volgende:
Hmm dat ben ik dus helemaal kwijt in m'n hoofd.
dat zou voor de serie kijkers wel erg uit het niks komen aangezien in de serie nergens is gebleken dat Jon een warg is. alleen bij Bran is dat duidelijk.quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:46 schreef Maanvis het volgende:
melisandre zag toch jon snow in het vuur en dat zijn hoofd in dat van een wolf veranderde? dat is dus wat er gaat gebeuen, dat ie wargt naar ghost en daarin verder leeft..
Bran is geloof ik in de boeken de enige die het bewust doet. Voor de anderen is het een soort 'dromen'.quote:Op woensdag 17 juni 2015 21:14 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
dat zou voor de serie kijkers wel erg uit het niks komen aangezien in de serie nergens is gebleken dat Jon een warg is. alleen bij Bran is dat duidelijk.
in de boeken kan volgens mij ieder stark kind dat.
In de boeken hebben we Varamir voor het hele warg gebeuren en komt Ghost veel meer meer vol en kost direwolf CGI geen fortuin. Dus ik denk dat Jon daarin wel wargt, misschien later weer terug in zijn eigen lichaam.quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:46 schreef Maanvis het volgende:
melisandre zag toch jon snow in het vuur en dat zijn hoofd in dat van een wolf veranderde? dat is dus wat er gaat gebeuen, dat ie wargt naar ghost en daarin verder leeft..
Dat is een theorie, volgens mij voornamelijk gebasseerd op Daenerys' visioen in House of the Undying. Hij zou bijvoorbeeld een Blackfyre kunnen zijn, die Varys en Illyrio Mopatis op de troon willen zetten.quote:Op woensdag 17 juni 2015 17:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik kan het me niet heel goed meer herinneren allemaal (tijd om opnieuw te gaan lezen) maar waarom noemen jullie die Targaryen jongen uit het laatste boek fAegon? Hij is niet echt begrijp ik? En waarom niet dan?
http://awoiaf.westeros.or(...)_Young_Griff_is_fakequote:Quaithe telling Daenerys Targaryen to beware "the mummer's dragon". Either this refers to Aegon being under the control of "the mummer" - Varys was a mummer in his childhood and is a master actor - or that he's a false dragon, a fake Targaryen.
At the House of the Undying, Daenerys is referred to as the Slayer of Lies while she sees 3 visions. The second vision is of A cloth dragon swayed on poles amid a cheering crowd. This could mean that she will encounter a fake Targaryen.
quote:Op donderdag 18 juni 2015 04:05 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Dat is een theorie, volgens mij voornamelijk gebasseerd op Daenerys' visioen in House of the Undying. Hij zou bijvoorbeeld een Blackfyre kunnen zijn, die Varys en Illyrio Mopatis op de troon willen zetten.
[..]
http://awoiaf.westeros.or(...)_Young_Griff_is_fake
Bedankt beiden. Deze theorie had ik gemist, ik zal er eens meer over gaan lezen.quote:Op donderdag 18 juni 2015 09:21 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Er zijn meer aanwijzingen:
1. Golden Company is een mercenary company opgezet om een Blackfyre op de troon te zetten, en is fAegons invasie leger.
2. Verhaal waarin een gietijzeren zwarte draak in de zee wordt gegooid en een hoofd rood van roest weer opduikt.
3. Onwaarschijnlijkheid: of Varys bedacht van tevoren dat Aegon gevaar liep en hij hem kon vervangen en niemand goed zou kijken, of hij zag het verbrijzelde hoofd achteraf en dacht: hmmm, die is onherkenbaar, daar kan ik wat mee doen.
En er zijn er meer.
Ik denk dat (fake)Aegon best in het verhaal kan, als hij Westeros begint te veroveren kan dat voor Dany een aanleiding zijn om nu eindelijk eens van haar kont in Mereen te komen en richting west te reizen.quote:Op donderdag 18 juni 2015 09:31 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Aegon: verwacht het niet. Tyrion is al in Meereen, Ariane bestaat niet, Varys is een Dany supporter, met wie zou hij contact hebben?
Greyjoy: Euron zou voorkomen, geloof ik van de casting rumours, dus wellicht dat ze daar wat doen. Asha/Yara is ook niet in de North geloof ik, dus een mini kingsmoot Asha versus Euron kan wel. Balon is ook nog steeds niet dood, dus dat komt goed uit.
Oja, dat ook.quote:Op donderdag 18 juni 2015 09:21 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Er zijn meer aanwijzingen:
1. Golden Company is een mercenary company opgezet om een Blackfyre op de troon te zetten, en is fAegons invasie leger.
2. Verhaal waarin een gietijzeren zwarte draak in de zee wordt gegooid en een hoofd rood van roest weer opduikt.
3. Onwaarschijnlijkheid: of Varys bedacht van tevoren dat Aegon gevaar liep en hij hem kon vervangen en niemand goed zou kijken, of hij zag het verbrijzelde hoofd achteraf en dacht: hmmm, die is onherkenbaar, daar kan ik wat mee doen.
En er zijn er meer.
Of een verwijzing naar Stark. Jon is in principe vrij om te gaan als hij weer tot leven wordt gewekt door Mel, Alleen de dood bevrijdt je van de eed die je neemt als je bij de Night's Watch gaat...quote:Op woensdag 17 juni 2015 18:46 schreef Maanvis het volgende:
melisandre zag toch jon snow in het vuur en dat zijn hoofd in dat van een wolf veranderde? dat is dus wat er gaat gebeuen, dat ie wargt naar ghost en daarin verder leeft..
quote:Op vrijdag 19 juni 2015 20:55 schreef MAHL het volgende:
http://watchersonthewall.(...)of-thrones-season-6/
Dat kunnen maar paar zwaarden zijn dan.quote:Legendary Fighter: A man in his thirties or forties who is a great swordsman and a paragon of knighthood. He carries a famous sword. The show is seeking a very impressive swordsman for the role- the best in Europe, for a week of filming fight scenes for a season 6 role. His ethnicity/race isn’t specified, unlike many other roles.
Arthur Dayne denk ik. Tower of Joy flashback?quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:02 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
[..]
Dat kunnen maar paar zwaarden zijn dan.maar welke
mm, misschien maar snel auditie doen. Niks mis met een katana inde showquote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:02 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
[..]
Dat kunnen maar paar zwaarden zijn dan.maar welke
Dat zou wel erg vet zijn ja. Sean Bean ook weer ff terug danquote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:17 schreef MAHL het volgende:
[..]
Arthur Dayne denk ik. Tower of Joy flashback?
ik kan me uit het hoofdverhaal niemand herinneren. Alles mid 30/40 is in de boeken de leeftijd jaime/ned. Waarbij jaime omschreven is als rhe best there isquote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:17 schreef MAHL het volgende:
[..]
Arthur Dayne denk ik. Tower of Joy flashback?
Een Hattori Hanzo als legendarisch zwaard?quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:18 schreef stinkie het volgende:
[..]
mm, misschien maar snel auditie doen. Niks mis met een katana inde show
Kan hij ook gelijk de overige flashbacks in de visioenen van Bran opnemenquote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:20 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Dat zou wel erg vet zijn ja. Sean Bean ook weer ff terug dan
eerder een practical plusquote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:21 schreef MAHL het volgende:
[..]
Een Hattori Hanzo als legendarisch zwaard?
Zou een mooie opening scene voor S6 zijn.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:17 schreef MAHL het volgende:
[..]
Arthur Dayne denk ik. Tower of Joy flashback?
Moet Arthur Dayne bijna wel zijn.quote:Legendary Fighter: A man in his thirties or forties who is a great swordsman and a paragon of knighthood. He carries a famous sword.
quote:Lord of Noble Northern House: (Casting age anywhere between 25-50) The lord is a savage warrior, and he rules a distinguished house in the very far North, and the role is said to be an impactful one. He’s described as a massive bear of a man with a beard and temper to match, and hatred that run deep, and he can be violent. The show’s looking for someone with a powerful physique who can tower over other cast members, a Northern English Accent and specifies he has to be at least 180 cm tall. The role will be on 2 episodes.?
Wie zouden dit zijn?quote:Lord of Northern Stronghold: The show’s looking for an actor in his late thirties or forties to play another lord, one that’s ruthless and calculating. The frightening lord rules a vassal household with a castle stronghold. He’ll be in 3 episodes this year, with 20 days of filming this summer and fall.
wie was Dayne ook alweer?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 01:56 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Zou een mooie opening scene voor S6 zijn.
[..]
Moet Arthur Dayne bijna wel zijn.![]()
en Reed. Ik ben wel nieuwsgierig naar de achtergrond van die diepe vriendschap tussen reed en starkquote:Op zondag 21 juni 2015 21:17 schreef Gwywen het volgende:
[..]
The Sword of the Morning
Kingsguard die bij de Tower of Joy door Ned Stark is gedood.
"great swordsman", "paragon of knighthood", "famous sword".quote:
Er zijn wel meer bekende zwaarden, maar niet zo beroemd als bijv. Dawn is.quote:After the end of the Rebellion, Arthur was found by Lord Eddard Stark at the Tower of Joy. He died there, fighting Lord Eddard and his companions, but the exact circumstances of his death are unclear.[4] In a memory of his father, Bran Stark recalls his father Eddard describing Arthur as the finest knight he ever saw, and elaborates further that Dayne would have killed him if not for Howland Reed.[8] According to Catelyn Tully, Arthur was the deadliest of the seven knights of Aerys's Kingsguard
Ja, die andere 2 lijken Reed en Umber te zijn. Misschien een recast van GreatJon.quote:Op zondag 21 juni 2015 21:46 schreef stinkie het volgende:
[..]
en Reed. Ik ben wel nieuwsgierig naar de achtergrond van die diepe vriendschap tussen reed en stark
Ja dat vroeg ik me ook af; op één of andere manier moeten dat oude vrouwtje en zij contact met elkaar hebben gehad dus.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 20:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
Er is echt helemaal niets meer wat nog klopt geloof ik.
Hoe weet Brienne trouwens dat ze op een kaars van Sansa moet wachten? Ik denk dat ik een scene gemist heb ofzo.
Seizoen 7:quote:Op vrijdag 10 juli 2015 20:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
Er is echt helemaal niets meer wat nog klopt geloof ik.
Hoe weet Brienne trouwens dat ze op een kaars van Sansa moet wachten? Ik denk dat ik een scene gemist heb ofzo.
Plottwist: De Euro is Daarioquote:Op zaterdag 11 juli 2015 00:34 schreef chiren het volgende:
Euron = Daario
Zou me niks verbazen en ook een goeie reden zijn waarom ze de Ironborns nog niet in de serie hebben laten voorkomen, omdat dit anders al meteen obvious was...
Volgend seizoen zou dit een keiharde plottwist kunnen zijn en ook passen bij het feit dat de Ironborns er volgend seizoen wél bij zijn
quote:Op donderdag 17 september 2015 21:11 schreef Funzel het volgende:
Hoezo is Euron dan Daario? Heb die theorie nooit echt gelezen.
TL;DR: als je de tijdslijn op een rijtje zet, is 'toevallig' iedere keer als Euron afwezig is Daario aanwezig, en andersom.quote:Op donderdag 17 september 2015 21:16 schreef Funzel het volgende:
He gadsie, kan dat niet ff in een tl;dr versie?
Was toch al aangegeven dat de serie een ander pad volgt dan de boeken?quote:Op woensdag 16 maart 2016 22:16 schreef Slayage het volgende:
wie gaat de serie proberen te vermijden om niet gespoilerd te worden voor de boeken?
op sommige punten zeker, alleen is dit iets wat ik meerdere boeklezers va het eerste uur heb horen roepen, vroeg me af of er ook fokkers zijn met deze intentiequote:Op woensdag 16 maart 2016 22:18 schreef Drankster het volgende:
[..]
Was toch al aangegeven dat de serie een ander pad volgt dan de boeken?
Tja, ik ga het sowieso kijken. Wachten op de boeken duurt mij te lang, wacht nu al 4 jaar ofzo. Ga ze sowieso wel lezen wanneer deze uitkomen.quote:Op woensdag 16 maart 2016 22:20 schreef Slayage het volgende:
[..]
op sommige punten zeker, alleen is dit iets wat ik meerdere boeklezers va het eerste uur heb horen roepen, vroeg me af of er ook fokkers zijn met deze intentie
Ze zeggen ook steeds dat het winter wordt, maar daar merk je ook maar weinig van.quote:
Seizoenen 1 en 2 waren best wel aardig hoor. Daarna ging het bergafwaarts met seizoen 5 als absolute dieptepunt.quote:Op donderdag 17 maart 2016 13:31 schreef stinkie het volgende:
Aangezien ik gestopt ben met de boeken volg ik wellicht de serie maar. En zelfs dat is elke seizoen twijfelachtig geweest tot nu toe
Net als de boeken dusquote:Op donderdag 17 maart 2016 16:02 schreef Repelsteeltju het volgende:
Seizoenen 1 en 2 waren best wel aardig hoor. Daarna ging het bergafwaarts met seizoen 5 als absolute dieptepunt.
Eensch, maar goedgemaakt door die ene met mooie tettenquote:Op donderdag 17 maart 2016 16:16 schreef ems. het volgende:
Sand snakesIk kan er nog niet bij dat de makers hun eerste scenes bekeken en dachten "ja, dat is een goed idee". GoT veranderde opeens in Xena warrior princess.
nope. martin had nooit de toezegging moeten doen om het eind vorig jaar af te ronden, kennelijk kan hij niet tegen een deadlinequote:Op donderdag 17 maart 2016 08:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
Is er uberhaupt alweer een schatting van wanneer het volgende boek uitkomt?
zou je willen!quote:Op donderdag 17 maart 2016 08:41 schreef Poesopstokje het volgende:
''In de boeken gáát het vast anders!''
welk boek je gestopt?quote:Op donderdag 17 maart 2016 13:31 schreef stinkie het volgende:
Aangezien ik gestopt ben met de boeken volg ik wellicht de serie maar. En zelfs dat is elke seizoen twijfelachtig geweest tot nu toe
vond het ook verdomd lastig om te volgen. opeens stannis/renly/balon erbij, danyvond ik ook gaaaap, black water wasquote:Op donderdag 17 maart 2016 16:16 schreef ems. het volgende:
Ik was juist niet zo te spreken over seizoen 2. Ook een lastig boek om te vertalen naar het scherm want de wereld en karakters breiden zich opeens gigantisch uit en ik kan me voorstellen dat het best lastig is om te beslissen wat je wel of niet eruit haalt. Vooral Dany vond ik niet goed uitgewerkt daar.
met xena is niks mis maar das xenaquote:Sand snakesIk kan er nog niet bij dat de makers hun eerste scenes bekeken en dachten "ja, dat is een goed idee". GoT veranderde opeens in Xena warrior princess.
hear hear, asosquote:Op donderdag 17 maart 2016 16:50 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik vond boek 3 (seizoen 3&4) het mooist
in de boeken vond ik het gaap en de serie vond ik het gaap. het complot van de snadsnakes in de boeken was wel okay, maar voor de restquote:Op donderdag 17 maart 2016 18:06 schreef Repelsteeltju het volgende:
Alleen heel veel sexy liefkozing tussen Myrcella en Trystane had Dorne nog kunnen redden van de sand snek-kanker.
Areo Hotah en Doran Martell waren ook wel goed gecast. Het had iets kunnen worden dat Dorne. Zelfs in de boeken was het een beetje een onzinnig uitstapje, maar het had verdomme iets meer kunnen worden dan 'baaaad pooosey'.
Van dit verhaal lijn snap ik dus helemaal niks, net zoals die hele faceless cult.quote:Op dinsdag 19 april 2016 15:00 schreef Slayage het volgende:
interessante kijk op the children en the others
misschien is dat ook de bedoelingquote:Op dinsdag 19 april 2016 15:12 schreef Sodomist het volgende:
[..]
Van dit verhaal lijn snap ik dus helemaal niks, net zoals die hele faceless cult.
ik vroeg me al af wanneer de boeklezers hier zouden huilen over dornequote:Op maandag 25 april 2016 22:27 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Het is theoretisch mogelijk om Dorne meer te verneuken.
Maar ja, het is ook theoretisch mogelijk een Nederlandse actrice in te huren zonder blootscene's , dus...
een na laatste eigenlijk al. Maar had de laatste toch gekocht en gelezen. Direct alles op marktplaats. Kwam pas nog eed van trouw tegen op zolder. Vergeeld en alquote:
theorieen theorieenquote:
dat hele deel voelde alsof het er met de haren bij gesleept was. Had ik overigens ook met de iron islandsquote:Op donderdag 17 maart 2016 23:15 schreef Slayage het volgende:
[..]
in de boeken vond ik het gaap en de serie vond ik het gaap. het complot van de snadsnakes in de boeken was wel okay, maar voor de rest
iron islands vond ik juist uber goed man. euron/victarionquote:Op maandag 25 april 2016 23:31 schreef stinkie het volgende:
[..]
dat hele deel voelde alsof het er met de haren bij gesleept was. Had ik overigens ook met de iron islands
Olly is stiekem een Targaryen!quote:
ik hoop dat olly verkracht wordt door wunwunquote:Op maandag 25 april 2016 23:40 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Olly is stiekem een Targaryen!
En ze heette Melanie. Theorie dat ze de dochter van Shiera en BR is is een stuk beter imo.quote:Op maandag 25 april 2016 23:40 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Olly is stiekem een Targaryen!
Melisandre heeft in haar POV's laten weten dat ze een kindslaaf was, dat rijmt niet met wat we van Shiera weten.
Wat op zich prima is. Asha is, in tegenstelling tot zekere andere 'stoere' vrouwen uit dorne, ook daadwerkelijk enigszins stoer.quote:Op maandag 25 april 2016 23:38 schreef Slayage het volgende:
[..]
iron islands vond ik juist uber goed man. euron/victarionhet ziet er alleen naar uit dat victarion voor serie wel geknipt is en er wordt gespeculeerd dat zijn verhaallijn mogelijk wordt overgnomen door asha
zus en lover van Bloodraven. Komt meer terug in Dunk&Eggquote:Op zondag 1 mei 2016 11:58 schreef Funzel het volgende:
Ik heb de boeken gelezen en echt geen idee wie die Shiera is.
Ik heb ze allemaal twee keer gelezen, en kom nog steeds af en toe dingen tegen waarvan ik geen idéé heb waar het over gaatquote:Op zondag 1 mei 2016 11:58 schreef Funzel het volgende:
Ik heb de boeken gelezen en echt geen idee wie die Shiera is.
hear, hearquote:Op zondag 1 mei 2016 12:03 schreef ems. het volgende:
[..]
Asha is, in tegenstelling tot zekere andere 'stoere' vrouwen uit dorne, ook daadwerkelijk enigszins stoer.
Ah oke, dat zegt mij inderdaad nog steeds niks/quote:Op zondag 1 mei 2016 12:11 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
zus en lover van Bloodraven. Komt meer terug in Dunk&Egg
In de boeken is niet helemaal zeker hoe Balon aan zijn eind komt toch? Als ik het me goed herinner vond Victarion de timing van Euron's terugkeer verdacht en twijfelde hij daardoor of Balon wel door de storm omkwam.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 02:59 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Euron haalt een tussenschakel weg en vermoord Balon zelf
Niet zeker zeker, maar behoorlijk zeker. Of hij werkelijk een faceless man heeft ingehuurd is meer een vraag, maar ook meer dan waarschijnlijk ja.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 08:56 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
In de boeken is niet helemaal zeker hoe Balon aan zijn eind komt toch? Als ik het me goed herinner vond Victarion de timing van Euron's terugkeer verdacht en twijfelde hij daardoor of Balon wel door de storm omkwam.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Valt mij ook op. Maar goed....stoort me niet heel erg.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:12 schreef Young_David het volgende:
Nu de serie de boeken voorbij is kijk ik ineens heel anders en is de dood van figuren als Roose en de Martels ineens een stuk onverwachter. Ik weet niet of ik daar zo blij mee ben.
Ik snap dat karakters het einde van hun verhaallijn bereiken, maar de enige afronding lijkt nu een gruwelijke dood te zijn. De dood van Doran, Roose en Balon ... het is exact hetzelfde verhaal toch? Het begint een cliche te worden.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:50 schreef Roypsv het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:50 schreef Roypsv het volgende:
LS zou nu raar zijn, aangezien alles zich focust rond Winterfell.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ja, maar dat roep ik al vanaf boek 5 ofzo:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
Ah, ok. Voor mij was de speculatie vooral over of hij het zelf had gedaan of niet. Ik vind dit dus meer een bevestiging dan een afwijking van de boeken. Maar ik weet niet of we in de boeken daar nog een keer duidelijkheid over krijgen.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:24 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Niet zeker zeker, maar behoorlijk zeker. Of hij werkelijk een faceless man heeft ingehuurd is meer een vraag, maar ook meer dan waarschijnlijk ja.
speculatie op basis van season trailerquote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:19 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
LS zou nu raar zijn, aangezien alles zich focust rond Winterfell.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:49 schreef Slayage het volgende:
[..]
speculatie op basis van season trailerGaat het niet juist samen in het boek??SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom praten we hier inspoilers trouwens?"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
vanwege speculaties op basis van trailersquote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:51 schreef Norrage het volgende:
[..]
Gaat het niet juist samen in het boek??
Waarom praten we hier inspoilers trouwens?
Zover ik weet komen Brienne en Lady Stoneheart toch juist samen in boek 4, waarna we er niks meer over hoorden? Ik zie het wel gebeuren dit seizoen. Sowieso kan Thoros dan ook weer eens terugkomenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:53 schreef Slayage het volgende:
[..]
vanwege speculaties op basis van trailers![]()
gaat het samen? ik moet het laatste boek nog uitlezen
ja stonehaert laat brienne hangen aan een galg en zo loopt het af meen ik, daarna heb ik niks meer van haar vernomenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 11:57 schreef Norrage het volgende:
[..]
Zover ik weet komen Brienne en Lady Stoneheart toch juist samen in boek 4, waarna we er niks meer over hoorden? Ik zie het wel gebeuren dit seizoen. Sowieso kan Thoros dan ook weer eens terugkomen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |