twitter:MaxAbrahms twitterde op zondag 31-05-2015 om 22:52:08Islamic State Group Offshoot Says It Killed Hamas Commander In Gaza http://t.co/KDD7PQc83g. reageer retweet
Weet je wat het is? De term Palestina is niet bekend bij de Arabieren. Sterker nog in de jaren 30' walgden ze van die benaming omdat 'de zionisten' het zo noemden.quote:
Lol dat soort plaatjesquote:
http://www.timesofisrael.(...)-likes-tough-israel/quote:“I always enjoy coming to Israel. Israelis are warm, they’re energetic people. Forthright. Very smart. I always like smart people. They’re nice people, you know. Aggressive, and I respect that aggressiveness because you need it in their situation,” he said.
Dat zijn quotesquote:Op donderdag 4 juni 2015 10:17 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Lol dat soort plaatjes
[..]
http://www.timesofisrael.(...)-likes-tough-israel/
En Hopkins is een Brit.
Sowieso, tinesofiarael als bron gebruikenquote:Op donderdag 4 juni 2015 10:17 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Lol dat soort plaatjes
[..]
http://www.timesofisrael.(...)-likes-tough-israel/
En Hopkins is een Brit.
"Kim Kardashian vindt RodeNek stom"quote:
Hmm ten eerste heeft Anthony Hopkins sinds een tijd de Amerikaanse nationaliteit.quote:Op donderdag 4 juni 2015 10:57 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
"Kim Kardashian vindt RodeNek stom"
Ik geloof quotes nu.
Ah, jij bent er zo eentje, laat maar, met jou is geen intelligente discussie mogelijk.quote:Op donderdag 4 juni 2015 11:06 schreef RodeNek het volgende:
[..]
waar jij kwa intelligentie niet eens in de buurt komt.
Helaas. Want Arabieren zijn eigenlijk heel pro Joods. Je kan geen betere broeder hebben als Jood zijnde. De Arabieren hebben de Joden bevrijdt van de christenen nochtansquote:Op donderdag 4 juni 2015 09:05 schreef Karrs het volgende:
... maar de Arabieren zijn nu even te druk met elkaar uit te moorden.
Lekker genuanceerd ookquote:Op donderdag 4 juni 2015 11:09 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Ah, jij bent er zo eentje, laat maar, met jou is geen intelligente discussie mogelijk.
quote:
quote:Op donderdag 4 juni 2015 11:06 schreef RodeNek het volgende:
waar jij kwa intelligentie niet eens in de buurt komt.
Ik vrees dat het inderdaad zo zal gaan.quote:Op woensdag 3 juni 2015 21:30 schreef Karrs het volgende:
Die is nog volop bezig. De Arabische Oorlog (zo noem ik 't maar even) is ook nog lang niet uitgewoed en zal uiteindelijk wel voor oorlogsmoeheid gaan zorgen. En dat is goed nieuws: haat kan niet gedijen in een oorlogsmoe gebied bij oorlogsmoeie volkeren.
De (eigenlijk superkinderachtige) jodenhaat bij de moslims zit diep, dus verdwijnen zal het niet, maar net als met de vernietiging van de nazi's zal het wel gemarginaliseerd worden als de oorlog voorbij is. En de jihadisten van alle partijen onder de zoden liggen en de rest er geen zin meer in heeft.
Dan kan er gepraat worden over wat er nou moet gebeuren met Israël en Palestina.
Wat moet dat figuur in dat Amerikaanse t-shirt eigenlijk voorstellen? Een zeehond?quote:
Ik blijf het echt uitzonderlijk vinden hoe zo´n kleine bevolkingsgroep als de joden (wereldwijd zijn er nu zo´n 12 miljoen) zo lang en op zijn verstrekkende wijze als zondebok is gebruiktquote:Op woensdag 3 juni 2015 22:13 schreef Szikha het volgende:
[..]
Weet je wat het is? De term Palestina is niet bekend bij de Arabieren. Sterker nog in de jaren 30' walgden ze van die benaming omdat 'de zionisten' het zo noemden.
Verder was 'Palestina' ook helemaal niet Arabisch. Er was geen Arabische meerderheid. De inwoners van dat gebied werden door omringende Arabieren nooit als Arabier gezien.
En inderdaad. Er zitten (nu zaten vanwege politieke doeleinden) vele ethnische groepen ( bosniers, marokkanen, Algerijnen, Cherkessians, Turken, Koerden , Joden, Syriers (suryoyo) enzovoort
Maja de haat tegen Joden pardon bedoel Israel de Joodse staat verenigd moslims over ter wereld he. En dat is wat geldt. Waar ze elkaar normaliter de hoofden in slaan is er wat betreft de gezamelijke haat jegens de Joden , pardon bedoel Joodse staat wel eenheid te zien en te vinden. Sterker nog ze kunnen samen door een deur als het om Joden, paron bedoel Israel, gaat! En deze haat wordt gebruikt in de moslim wereld. De haat jegens Joden wordt gebruikt om eenheid te creeeren. Joden / Israel is het zondebok En dat maakt het niet alleen gevaarlijk maar maakt het conflict in Palestina natuurlijk noodzakelijk voor hen he
Dit is niet gek en alleen bij de moslims zo hoor. En het is ook niet nieuw. Vergelijkbaar met Rusland in de 19e en 20e eeuw. Door Joden de schuld te geven van de hongersnood en de gefaalde revolutie zorgde de overheid van Rusland voor een eenheid onder de Russische bevolking door de Joden de schuld te geven.
Maar ook in Duitsland , de economische crisis. Jaren 30s. Door Joden als zondebok aan te wijzen onstond er enorme een eenheid. Zo'n eenheid die geleidt heeft tot afschuwelijke dingen.
Dit gebeurd eigenlijk wederom weer. Crisis in Syrie, Jemen, Irak , Pakistan, ISIS, Al Quda, Hamasectera is allemaal de schuld van het Westen en Israel. Gewoon schuld bij het Westen en Israel leggen. Hoe vaak horen we dit niet? Ook als het om Ukraine gaat trouwens. Want altijd is alles de schuld van een ander en nooit van jezelf uiteraard.
Een zondebok gebruiken als eenheid is belangrijk
Wat ik het meest opvallend vind is de verandering van woorden en zijn betekenis.
Neem het zionisme. Zionisme streeft naar de terugkeer naar het land Israel. Het is het 'zionisme' nu dat eigenlijk gewoon puur evil is. Moet je opletten hoe zionisme als woord en als betekenis is misbruikt in al die jaren. Hoe de betekenis is misvormd tot een nieuw woord voor Joden overal de schuld te geven.
Feitelijk is er niets veranderd. De spotprenten van Reza laat duidelijk zien hoe antizionisme is verpakt in antisemitisme. Ik zie zelf geen verschil met de spotprenten van nazi Duitsland.
Zionisme is synoniem gaan staan aan het kwaad. Aan overheersing van de wereld door Joden.
Let maar op:
Zionisme is het kwaad . Zionisme zit achter alles. Achter de pest. Achter het socialisme. Achter holocaust. Achter 9/11. Zionisme domineert de VS (Westen), de oorlog in Irak. De economische crisis. Achter India . Achter de media. De homo's. De pedofielen. Achter welk mogelijk probleem zit zionisme (Joden) er achter
Kort gezegd:
Zionisme is de grootste bedreiging van de wereldvrede.
Klinkt gek? Onrealistisch? Nee hoor kijk naar het verleden.
Als de bevolking/ mensen /groepen onverdeeld zijn of ontevreden is het aanwijzen van een zondebok het geschikte middel om eenheid te creeeren.
Dit is wat er momenteel ook gebeurd in de Arabische wereld versus Israel. Tussen moslims overal in de wereld is er wel eenheid , namelijk de (gemaakte) haat jegens de staat Israel.
Ben je als Arabier of moslim niet tegen de zionistische staat Israel (of zelfs zionist) dan kun je weleens voor verassingen komen te staan en kijkt men je vuil aan
Niet alleen bij moslims maar ook mensen hier op FOK!
Overigens komen moslims als strontvliegen op stront af als het om Joden gaat. Het allemaal eenzijdig. Zionisme is kwaadaardig. Land is gestolen , illegaal, moet teruggegeven worden aan de Palestijnen ( wie dat ook mogen zijn tegenwoordig)
Ook mensen die graag met termen als Lebensraum, untermensch en Herenvolk stooien komen er gretig op af.
Palestina /Palestijn zijn de magische woorden die in het 'conflict' gebruikt worden. Er is een enorm slim politiek spelletje aan de gang. Wat eigenlijk niets met het lot van de Arabische / moslim Palestijnen te maken heeft noch zionisme! Het is een wapen tegen Joden. Tegen Israel de Joodse staat.
Het is 1 en al politiek spelletje aan de gang. Ook al staat heel de wereld in brand dan nog richt men op de enige Joodse staat.
Er is vrede mogelijk. Eerst moet de wereld de Joden en zijn staat erkennen. Ook de Joden!
Man, jij weet heel goed dat je geen enkele fokker met Noam Chomsky mag vergelijken.quote:Op donderdag 4 juni 2015 12:12 schreef Karrs het volgende:
[..]
[..]
[ [url=http://img-comment-
lol.9cache.com/media/03bedcac141685082022202174_700wa_0.gif]afbeelding[/url] ]
Dat is niet zo gekquote:Op donderdag 4 juni 2015 13:53 schreef Poolhond39 het volgende:
[..]
Ik blijf het echt uitzonderlijk vinden hoe zo´n kleine bevolkingsgroep als de joden (wereldwijd zijn er nu zo´n 12 miljoen) zo lang en op zijn verstrekkende wijze als zondebok is gebruikt
Kijk maar eens op Stormfront ( Engels en Nederlands talig), op zuur.nl , bekijk de documentaire "psychiatrie Industrie des Doods" , ook daar wordt de schuld van de psychiatrie geschoven op de Joden.quote:Goed, ik kan me voorstellen dat door christelijke (en later katholieke) leiders 'de joden' aanvankelijk als zondebok werden gebruikt, omdat ze zogenaamd verantwoordelijk zouden zijn geweest voor de kruisiging van Jezus.
Maar je zou toch verwachten dat zo iets over de eeuwen 'slijt' en dat gelovigen uit die stromingen voldoende hersencapaciteit hebben om te realiseren dat het maar lariekoek is?
Maar ja, de nodige katholieke leiders heulden in de tweede wereldoorlog samen met de nazi´s. En je ziet zelfs nu nog bij sommige katholieke pastoors de neiging om de holocaust te bagatelliseren.
Ook voor Jezus was het al. Het was er altijd en zal altijd blijven. Zie post 98 ( F&L / [Centraal] Bijbel en Christendom #8 )quote:Wat denk ik wel meespeelt is dat door die aanvankelijke houding van christelijke en katholieke leiders (die vaak ook eeuwenlang de politieke macht hadden) de joden werden verboden om een groot aantal beroepen uit te oefenen.
De joden gingen zich daardoor 'specialiseren' in beroepen die ze dus wél mochten uit oefenen en die lagen met name in het bankiers- en handelswezen. Geen wonder dat de joden dus tegenwoordig, relatief gezien, zo goed vertegenwoordigd zijn in die sectoren. En omdat ze door het uitoefenen van die beroepen behoorlijk invloedrijk werden op financieel (en daarmee ook politiek) gebied, heeft dat geleid tot jaloezie en rancune onder andere bevolkingsgroepen. In combinatie met dat aanvankelijke 'zondeverhaal' ("De joden hebben jezus vermoord!") ben je dus als jood al gauw 'de gebeten hond'.
oh vergis je niet. Dit wordt graag verteld maar helaas is het niet zo. Mohammed zei ook " i brought slaughter upon you" en doodde alle Joodse mannen en kinderen.quote:De situatie van de joden in de midden-oosten is, door de geschiedenis gezien, eigenlijk nogal 'raar'. Vóór de eerste wereldoorlog leefden de joden in die regio redelijk vreedzaam te midden van de moslims.
Ik ken de Koran niet goed ( eigenlijk heel slecht), maar wat ik gelezen heb is het juist een mooi boek. Het roept op...quote:In de Koran wordt in een aantal verzen erg laatdunkend gesproken over de joden. Hierbij worden termen gebruikt als 'varkens' en 'apen'. Maar die hadden dus betrekking op de persoonlijke frustraties van strijdheer Mohammed: de profeet had in zijn tijd een aantal veldslagen tegen de joden verloren, wat hem woedend maakte en hem zijn joodse vijanden deed uitschelden. Maar de moslims die in het midden-oosten leefden, leken dus lange tijd te beseffen dat die koran-verzen betrekking hadden op historische gebeurtenissen, en niet op de joden waar ze in die tijd mee samenleefden.
Pas met de opkomst van het Arabisch nationalisme in de jaren 1920 - 1930 en vooral sinds de Arabisch-Israëlische oorlog in 1948, worden die verzen weer misbruikt door (extremistische) moslimleiders om joden als DE zondebok aan te wijzen. Dus eigenlijk pas de laatste honderd jaar worden joden op grote schaal als zondebok gebruikt in de machtsspelletjes van islamitische fundi´s.
Herzl zei altijd " de vijand maakt ons een volk"quote:En, tja, als je dus als bevolkingsgroep eeuwenlang als zondebok wordt aangewezen, kan ik me voorstellen dat je, zeker als je groep zo klein is, sterk de nadruk legt op het in stand houden van je onderlinge normen en waarden. Dat verklaart ook waarom joden vaak onderling met elkaar trouwen en waarom ze vaak veel belang hechten aan een goede educatie en goede banen, waardoor ze ´sterk´ kunnen staan in de samenleving.
En als zo´n kleine groep daardoor relatief gezien erg ´succesvol´ is in de samenleving, wordt dat weer door islamfundamentalisten aangegrepen om te spreken over ´een zionistisch complot´ en zijn volgens extreme complotdenkers de joden weer de drijvende kracht binnen de ´illuminati´.
quote:
quote:Orange-topman Stephane Richard zei eerder deze week dat hij, als hij dat kon, per direct het contract met het bedrijf Partner, die de diensten van Orange in Israël verzorgt, zou opzeggen, maar dat hij gebonden is aan een contract. Als reden gaf hij “gevoeligheden met betrekking tot Arabische landen” aan.
Orange zou het bekendste en grootste bedrijf tot nu toe zijn dat zou zwichten voor de druk van een internationale beweging die oproept tot boycots in Israël vanwege de illegale nederzettingen op Palestijns grondgebied.
Nou, eerder vanwege de afzetmarkt.quote:
Interessante reden; dus niet gevoeligheden wegens Israëlisch handelen maar iets met Arabische landen.. Heeft Karrs het waarschijnlijk goed begrepen; zwichten voor een dreiging van een boycot van arabisch landen.quote:"gevoeligheden met betrekking tot Arabische landen"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Wanneer stop het verschrikkelijke geweld door het Palestijnse terreur nou eens..
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 07-06-2015 13:56:04 ]
quote:Op zondag 7 juni 2015 13:55 schreef ZetaOS het volgende:
Israël beschiet trainingskamp Hamas
Israël heeft in de nacht van zaterdag op zondag een luchtaanval uitgevoerd op een trainingskamp van de Palestijnse terreur beweging Hamas op de Gazastrook.
Een woordvoerder van het Israëlische leger liet zondag weten dat de aanval geslaagd was.
Israël reageerde met de beschietingen op een SS-1e raket, die zaterdag vanuit de Gazastrook op Israëlisch grondgebied terechtkwam. Bij beide beschietingen vielen gelukkig geen gewonden.
Islamitische staat
Na een periode van relatieve rust in het grensconflict tussen Israël en de Palestijnen, wordt in de recente weken weer aangevallen door de Palestijnse terroristen.
Donderdag bleek dat ook terreurgroep Islamitische Staat zich met het conflict is gaan bemoeien. De groepering schoot projectielen vanuit de de Gazastrook op Israël, waar door de Israëliërs toen op werd gereageerd met een luchtaanval.
BronnenZodra de bezetting van Palestijns land stopt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]
Wanneer stop het verschrikkelijke geweld door het Palestijnse terreur nou eens..
De hele wereld behalve Israel zegt dat Israel Palestijns land bezet...quote:Op zondag 7 juni 2015 14:00 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Bezet, bezet, volgens mij waren de Palestijnen toch echt zezelf begonnen tegen Israël.
bezit.quote:Op zondag 7 juni 2015 14:02 schreef reza1 het volgende:
[..]
De hele wereld behalve Israel zegt dat Israel Palestijns land bezet...
Hoe durven de Palestijnen om op een plek te wonen waar zionisten een staat willen stichten.quote:Op zondag 7 juni 2015 14:00 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Bezet, bezet, volgens mij waren de Palestijnen toch echt zezelf begonnen tegen Israël.
Zelfs de Israelische rechtbank zegt dat het bezet is.quote:
quote:Op zondag 7 juni 2015 13:55 schreef ZetaOS het volgende:
Wanneer stop het verschrikkelijke geweld door het Palestijnse terreur nou eens..
Nu is de vraag; wat is voor Hamas Palestijns land? De Israelische rechtbank heeft het dus alleen over (delen in) de Westbank. Apart dat de raketten uit de niet-bezette Gazastrook komen.quote:Op zondag 7 juni 2015 13:56 schreef reza1 het volgende:
[..]
Zodra de bezetting van Palestijns land stopt.
Nee. Dit is een drogreden. Een casus belli.quote:Op zondag 7 juni 2015 13:56 schreef reza1 het volgende:
[..]
Zodra de bezetting van Palestijns land stopt.
quote:Op zondag 7 juni 2015 14:57 schreef Irakees het volgende:
[..]
Hoe durven de Friezen om op een plek te wonen waar Franken een staat willen stichten.
Palestijnse terreur is een reactie op, en niet het gevolg van jodenhaat. De beide gemeenschappen leefden immers in relatieve vrede (zeker in vergelijking met de situatie in Europa) voordat boten vol met Europese Joden aanmeerden op Palestijns grondgebied.quote:Op zondag 7 juni 2015 20:33 schreef Karrs het volgende:
[..]
Nee. Dit is een drogreden. Een casus belli.
Het verschrikkelijke geweld door het Palestijnse terreur (en het daaropvolgende Israëlische vergeldingsgeweld) stopt pas als de islam de jodenhaat afleert.
Nee. Palestijnse terreur wordt gevoed door jodenhaat; anders hadden de Palestijnen wel verzet gepleegd in plaats van terreuraanslagen te plegen. Het is niet de bedoeling van de Palestijnse terroristen om hun land vrij te maken van Israël, het is hun bedoeling om joden te doden.quote:Op zondag 7 juni 2015 20:35 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Palestijnse terreur is een reactie op, en niet het gevolg van jodenhaat. De beide gemeenschappen leefden immers in relatieve vrede (zeker in vergelijking met de situatie in Europa) voordat boten vol met Europese Joden aanmeerden op Palestijns grondgebied.
Terrorisme is een morele classificatie. Het is een zekere vorm van verzet tegenover de kolonisatie van Palestijns-Arabisch grondgebied. Zoals de Nazi's ten tijde van de bezetting in Nederland elke vorm van verzet classificeerden als terrorisme, en dezelfde vormen van straffen (het straffen van een gemeenschap an sich) toepasten als Israel nu doet. Het is wel degelijk de bedoeling van de Palestijnen om hun land te bevrijden. Alleen heerst er ook een zekere vorm van militair realisme, waarin de overtuiging heerst dat Israel niet door middel van inferieure wapentuig is te verslaan. Terrorisme is altijd een 'een weapon of the weak' geweest en dat is bij de Palestijnen niet anders.quote:Op zondag 7 juni 2015 20:56 schreef Karrs het volgende:
Nee. Palestijnse terreur wordt gevoed door jodenhaat; anders hadden de Palestijnen wel verzet gepleegd in plaats van terreuraanslagen te plegen. Het is niet de bedoeling van de Palestijnse terroristen om hun land vrij te maken van Israël, het is hun bedoeling om joden te doden.
Dit staat in het handvest van Hamas, dus is verheven boven twijfel.
Er is geen enkele vergelijking mogelijk tussen Nazi-Duitsland en wat zij terroristen noemden, en Israël en wat zij terroristen noemen. Ook niet in de bestrijding ervan. Of je moet even de burgers laten zien die door Israëlische vuurpelotons zijn doodgeschoten als vergelding voor een gesneuvelde Israëlische militair.quote:Op zondag 7 juni 2015 21:02 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Terrorisme is een morele classificatie. Het is een zekere vorm van verzet tegenover de kolonisatie van Palestijns-Arabisch grondgebied. Zoals de Nazi's ten tijde van de bezetting in Nederland elke vorm van verzet classificeerden als terrorisme, en dezelfde vormen van straffen (het straffen van een gemeenschap an sich) toepasten als Israel nu doet.
Door de joden die erop wonen, te doden.quote:Het is wel degelijk de bedoeling van de Palestijnen om hun land te bevrijden.
Ja, dat is het wel. Het Palestijnse terreur wordt aan de Palestijnen gebracht als supereffectief. De terroristen worden vereerd. Het volk wordt wijsgemaakt dat de prutsraketten stuk voor stuk talloze 'zionisten' in hun huizen doden. Het is een ware doodscultus. Ze kunnen het niet, maar ze doen wel degelijk alsof.quote:Alleen heerst er ook een zekere vorm van militair realisme, waarin de overtuiging heerst dat Israel niet door middel van inferieure wapentuig is te verslaan. Terrorisme is altijd een 'een weapon of the weak' geweest en dat is bij de Palestijnen niet anders.
Leuke Israelische propaganda maar er klopt niks van, er is nog steeds een blokkade van land, zee en lucht. O.a. volgens de VN.quote:Op zondag 7 juni 2015 17:52 schreef Toga het volgende:
Apart dat de raketten uit de niet-bezette Gazastrook komen.
LOL, "groter Palestina", de natte droom van Arafat. Er bestond geen land genaamd Palestina, zoals er geen land is als Biesbosch of het Gooi. Als Gaza al ergens bij hoorde, was het bij het Ottomaanse rijk, daarna de Britten, daarna Egypte. Als de Palestijnen (nog zo'n verzonnen volk; de meeste mensen komen uit Egypte, zelfs Arafat) vrijheid willen, dan mogen ze bij Egypte aankloppen, de deur naar het inmiddels 67 jaar oude Israël is inmiddels potdicht door eigen toedoen.quote:Op zondag 7 juni 2015 23:14 schreef reza1 het volgende:
[..]
De Gazastrook is ook onderdeel van het grotere Palestina, de inwoners hebben ook het recht om voor hun broeders in de rest van bezet Palestina op te komen.
Zou had ik het nog niet bekeken, interessantquote:Op zondag 7 juni 2015 20:56 schreef Karrs het volgende:
[..]
Nee. Palestijnse terreur wordt gevoed door jodenhaat; anders hadden de Palestijnen wel verzet gepleegd in plaats van terreuraanslagen te plegen. Het is niet de bedoeling van de Palestijnse terroristen om hun land vrij te maken van Israël, het is hun bedoeling om joden te doden.
Dit staat in het handvest van Hamas, dus is verheven boven twijfel.
De oorzaak van het conflict tussen Palestijnen en zionisten is niet meer belangrijk. Israël bestaat en heeft de oorlog(en) gewonnen: case closed. Het is dankzij Israël dat de Palestijnen überhaupt een staat hebben. Als het niet joden maar Amerikanen, Turken, Nederlanders of Belgen waren geweest die Israël hadden gesticht, dan had daar geen sprake van kunnen zijn. Die hadden ZO hard teruggeslagen dat de Palestijnen niet meer zouden zijn geweest dan een voetnoot in de historie. Zie Indianen. Zie Armenen. Zie de Congo. (WTF, België...? Hoe krijg je 't voor mekaar om VIJF MILJOEN Congolezen om te brengen?!)
De beide gemeenschappen, moslims en joden, leefden inderdaad vroeger in vrede en zouden dat nu ook moeten doen; ware het niet dat de islam is vergiftigd door de antisemitische nazi-doctrine uit de jaren 30. De meeste moslims willen daarom de joden niet langer overheersen volgens het dhimmi-principe; ze willen ze doden. Anders is het geweld jegens de synagogen en andere joodse instellingen (denk aan de Charlie Hebdo-terreurdaad in de joodse supermarkt) niet te verklaren.
Er is nog een verschil: moslims en joden leven in vrede tezamen als de moslims het maar voor het zeggen hebben. Elke andere situatie, een joodse staat, of een gezamenlijke staat waarin joden het voor het zeggen hebben, gaat voor de moslim tegen de wil van God in en is dus ondenkbaar. Helaas geldt hetzelfde niet voor de andere groepering die 'een eerdere manifestatie van het ware geloof belijden': de Christenen. De islamitsche wereld wordt aan meerdere kanten begrensd door Christelijke landen, waarvoor dit probleem absoluut niet geldt. Het enige Joodse land wordt echter constant geterroriseerd, waardoor de oorzaak voor dit conflict níet gezocht moet worden in het willen overheersen van Christenen en Joden, maar in de wens joden te doden.
De volgers van de islam zijn altijd vervuld geweest van haat voor elkaar; dat was ook één van de belangrijkste redenen voor Mohammed en zijn latere opvolgers om de islam überhaupt op te richten. De islam kent het begrip haat niet: wees moslim en u bent vergeven. (Het heeft niet gewerkt: zie de burgeroorlogen genaamd Arabische Lente, zie vooral ook de slachtingen die de IS-moslims aanrichten onder de andere moslims; zie de ontelbare oorlogen tussen soennieten en sjiieten in het verleden). Deze haat is versterkt en gevoed door de nazi's in de jaren 30 en nu zitten we ermee.
We mogen blij zijn dat Israël, niet de islamitische wereld, veel van de nazi's hebben geleerd. Namelijk: hoe ze moeten vechten.
Daar zit de wereld op te wachten, het grote Palestina, 10.000.000 steen gooiende IS aanhangers.quote:Op zondag 7 juni 2015 23:14 schreef reza1 het volgende:
[..]
Leuke Israelische propaganda maar er klopt niks van, er is nog steeds een blokkade van land, zee en lucht. O.a. volgens de VN.
De Gazastrook is ook onderdeel van het grotere Palestina, de inwoners hebben ook het recht om voor hun broeders in de rest van bezet Palestina op te komen. Je klaagt toch ook niet dat Israel haar militaire operaties vanuit een andere plek aanstuurt dan waar de raketten neerkomen?
quote:Op maandag 8 juni 2015 07:58 schreef Toga het volgende:
[..]
LOL, "groter Palestina", de natte droom van Arafat. Er bestond geen land genaamd Palestina, zoals er geen land is als Biesbosch of het Gooi. Als Gaza al ergens bij hoorde, was het bij het Ottomaanse rijk, daarna de Britten, daarna Egypte. Als de Palestijnen (nog zo'n verzonnen volk; de meeste mensen komen uit Egypte, zelfs Arafat) vrijheid willen, dan mogen ze bij Egypte aankloppen, de deur naar het inmiddels 67 jaar oude Israël is inmiddels potdicht door eigen toedoen.
Maar daar, en in Libanon, Jordanië èn Syrie (eigenlijk de gehele Arabische wereld) kunnen ze ook niet aankloppen wegens de Arab League Resolution 1547:
"treat Palestinian Arabs well – but recommends that they “retain their Palestinian nationality.“ Wat betekent dat Palestijnse arabieren geen nationaliteit van hun gastland mogen krijgen, ook hun kinderen en kinds-kinderen niet. (In Nederland zijn ze uiteraard welkom als vluchteling...)
Dat is helaas niet waar..quote:Op zondag 7 juni 2015 20:56 schreef Karrs het volgende:
De beide gemeenschappen, moslims en joden, leefden inderdaad vroeger in vrede
Nee is niet waar.quote:en zouden dat nu ook moeten doen; ware het niet dat de islam is vergiftigd door de antisemitische nazi-doctrine uit de jaren 30
Ja dat is wel te verklaren. De oeroude Jodenhaat. Moslims zijn het over 1 ding eens: de haat jegens Joden. Lang voor de staat Israel. Deze laatste is een laffe excuus. En moslims worden gedoctrineerd. Net zoals orthodoxe religieuze Joden en christenen. Een domme ideologie. Moslims voelen zich verwant met elkaar door hun gezamelijke haat jegens Joden.quote:De meeste moslims willen daarom de joden niet langer overheersen volgens het dhimmi-principe; ze willen ze doden. Anders is het geweld jegens de synagogen en andere joodse instellingen (denk aan de Charlie Hebdo-terreurdaad in de joodse supermarkt) niet te verklaren
De Islam is gebaseerd op haat. Islam is het geloof van Mohammed. Mohammed kruizigde mensen, verkrachte vrouwen, branden mensen levend. Ook mensen van zijn eigen geloof die de orders niet opvolgde.quote:De volgers van de islam zijn altijd vervuld geweest van haat voor elkaar; dat was ook één van de belangrijkste redenen voor Mohammed en zijn latere opvolgers om de islam überhaupt op te richten. De islam kent het begrip haat niet: wees moslim en u bent vergeven.
Het werkt niet omdat men (ook het Westen) nu pas de ware gezicht van de Islam ziet. Dit is niet Allah maar Mohammed. IS doet precies wat Mohammed deed. IS = Islam. Sharia = Islam. Er is geen gematigde Islamquote:Is (Het heeft niet gewerkt: zie de burgeroorlogen genaamd Arabische Lente, zie vooral ook de slachtingen die de IS-moslims aanrichten onder de andere moslims; zie de ontelbare oorlogen tussen soennieten en sjiieten in het verleden)
De haat was er al. Islam is gebaseerd op haat. Niets nazi's , niets jaren 30'quote:Deze haat is versterkt en gevoed door de nazi's in de jaren 30 en nu zitten we ermee
Er kwamen ook vele Europeanen (Bosniers) naar 'Palestina' voor vooral economische redenen. De Turken wilden graag dat ze kwamen en lokte hen met geschenkjes.quote:Op zondag 7 juni 2015 20:35 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Palestijnse terreur is een reactie op, en niet het gevolg van jodenhaat. De beide gemeenschappen leefden immers in relatieve vrede (zeker in vergelijking met de situatie in Europa) voordat boten vol met Europese Joden aanmeerden op Palestijns grondgebied.
Dit is ook niet helemaal waar. Tussen de tweede helft en het einde van de 19e eeuw leefden er ongv. 450 000 mensen in Palestina, ongv. 80-90% daarvan was Arabier. Die verhouding was al een paar eeuwen zo. Dat was voordat de Joden -massaal- emigreerden naar Palestina. Lees McCarthy er maar op na.quote:Op maandag 8 juni 2015 22:04 schreef Szikha het volgende:
[..]
En mensen die er woonden waren geen Arabieren, althans een zeer geringe aantal. De Turken hielden niet voor niets de Bedoeinen buiten. Die stonden op de loer.
De Arabieren kwamen later, toen Joden het land bewoonbaar maakten.
Andere post van mij:quote:Op maandag 8 juni 2015 22:44 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Dit is ook niet helemaal waar. Tussen de tweede helft en het einde van de 19e eeuw leefden er ongv. 450 000 mensen in Palestina, ongv. 80-90% daarvan was Arabier. Die verhouding was al een paar eeuwen zo. Dat was voordat de Joden -massaal- emigreerden naar Palestina. Lees McCarthy er maar op na.
Verder schrijf je wel leuke dingen, dus nu even de rest lezen.
Hehe je bent echt snel ! Ga hem morgen opnieuw bekijken. Kan alleen geen Duits. Op ARTE was franse ondertiteling.quote:Op maandag 8 juni 2015 23:09 schreef jamesdeen het volgende:
met Martin van Creveld
Goede info, Szikha.
Vorig jaar heb ik de biografie van Shimon Peres (geschreven door Michael Bar-Zohar) gelezen en daar staat ook het een en ander in m.b.t. Peres zijn rol in de onderhandelingen en de handel tussen Frankrijk en Israel.quote:Op maandag 8 juni 2015 23:20 schreef Szikha het volgende:
[..]
Hehe je bent echt snel ! Ga hem morgen opnieuw bekijken. Kan alleen geen Duits. Op ARTE was franse ondertiteling.
Maar zulke onthullingen heb ik nooit gezien.
quote:Study: Israelis, Palestinians would gain billions from peace
RAND Corp. says two sides stand to receive significant economic benefits if peace deal is reached, and lose much more if not; two-state solution found to be by far the best scenario financially.
http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4666053,00.html
Slachtpartijen waren ook incenteel in West Europa. Ook in Oost Europa.quote:Op maandag 8 juni 2015 22:07 schreef jamesdeen het volgende:
Je overdrijft wel een beetje: slachtpartijen waren incidenteel. Joden leefden inderdaad als tweederangsburgers, maar wel in een staat van vrede. En er zijn wel degelijk -grote- verschillen tussen de behandeling van de Joden in Europa en in de islamitische wereld, zoals dat in Europa de Joden regelmatiger slachtoffer waren van geweld, minder vrij hun religie konden uitoefenen en minder geïntegreerd waren (dan in de islamitische wereld). In Europa leefden de Joden veel minder in vrede.
Dat is allemaal inderdaad gebeurd, maar je moet algemene Arabische (en daarmee Islamitische) xenofobie ook niet teveel verwarren met jodenhaat. Noch de Islamitische behoefte om de baas te spelen over minderheden. Het overkwam joden en de daders waren op dat moment antisemitisch, maar als het Nederlanders waren geweest hadden ze hetzelfde gedaan en waren ze antikaaskoppisch geweest op dat moment. Vaak was de primaire oorzaak xenofobie. Zondebok. Hunnie deden het.quote:Op maandag 8 juni 2015 20:01 schreef Szikha het volgende:
[..]
Dat is helaas niet waar..
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Banu_Qurayza
http://en.m.wikipedia.org/wiki/1066_Granada_massacre ( 4,500 Joden afgeslacht!)
Ook in Fez meer dan 6.000 Joden afgeslacht
Aantal jaren later weer! http://en.m.wikipedia.org/wiki/1033_Fez_massacre
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Yusuf_ibn_Tashfin
Hij die de Joodse bloei stopte.
In Jemen, Marokko , Egypte, Irak overal werden Joden gedwongen massaal te bekeren wat vaak ook leide tot de dood niet vergeten. Moslims waren precies zoals de christenen.
Klopt allemaal, maar dat gold ook voor Christenen. Dat had niets met haat te maken en alles met dhimmi. Dat had met het feit te maken dat joden en Christenen de 'eerdere manifestaties van het ware geloof' waren en daarom een uitzonderingspositie hadden binnen de islam. Zij waren de enigen die hun eigen geloof, onder strikte voorwaarden, mochten blijven belijden. Voor de rest moest iedereen, hindoe, Zarathustraan, Boeddhist, iedereen die wat anders beleed dan islam, worden bekeerd of gedood.quote:Joden waren altijd in al die eeuwen verplicht zich herkenbaar te kleden. De synagoges mochten geen geluid maken en moesten kleiner zijn dan een moskee. Vaak mochten Joden niet een opleiding volgen. Waren ze slachtoffer van dictators (onderduiken)
Ze moesten zich kapot betalen aan belasting
Bepaald niet!quote:Precies zoals de christenen deden.
Maakt niet echt uit, toch. Mohammed heeft veel van beide religies geleend.quote:1 verschil is dat er in Europa een holocaust heeft plaatsgevonden. Maar voor de rest lijkt het precies op elkaar.
Ik hoor vaak van Moslims dat de Islam en het Jodendom dicht bij elkaar staan.
Nee. Geen enkel religie staat dichtbij het Jodendom. De Islam LIJKT mischien op het Jodendom ( denk aan de gebedswijze, richting van bidden, handwassen , voetwassen , besnijdenis , kosher/halal) maar Islam staat dichter bij het christendom met zijn Hel en beloning. De nadruk op Satan (dhahal ofzoiets?) Jezus als Messias. Met zijn profeten en hun drang om iedereen te bekeren
Het verkondigen dat zij 'het ware geloof' aanhangen. De drang tot expansie.
Nee Islam staat dicht bij het Christendom dan het bij het Jodendom staat.
Okay...quote:Nee is niet waar.
Dat is dus precies de verklaring die ik geef, op het oeroude na. Het huidige islamitische antisemitisme is significant anders van aard dan de aloude islamitische en Arabische xenofobie.quote:Ja dat is wel te verklaren. De oeroude Jodenhaat. Moslims zijn het over 1 ding eens: de haat jegens Joden.
Dat is inderdaad hedentendage een bindende factor.quote:Lang voor de staat Israel. Deze laatste is een laffe excuus. En moslims worden gedoctrineerd. Net zoals orthodoxe religieuze Joden en christenen. Een domme ideologie. Moslims voelen zich verwant met elkaar door hun gezamelijke haat jegens Joden.
Je zegt het toch zelf al? Ze krijgen de jodenhaat toegediend en willen de joden tegenwoordig dood. Niet weg, niet onderworpen, maar dood.quote:Dat het nu zo 'erg' lijkt heeft te maken met de meida. En opfokkerij. Want iemand moet toch de schuld hebben van hun falen? Zoals ik al eerder zei in Pakistan heerst al sinds hun bestaan ( 1947) het idee dat Joden het kwaad zijn. Er wonen zo goed als geen Joden meer in dat land. Ze hebben nog nooit een Jood gezien en toch elke dag in en out horen , lezen en zien ze hoe slecht Joden zijn. Joden moeten vernietigd worden want dan pas zal er vrede zijn.
Lees maar eens die tijdschriften. Joden zitten achter India, achter Bin Laden. Alles wat je maar kan bedenken. Elke maand zie je wel een Israelische vlag in de fik waar iedereen scandeert "Dood aan de Joden"
Hoe kan een land dat al jaren geen enkele Jood meer heeft, zo goed als 'afgezonderd' leeft zo'n haat hebben voor Joden? Hoe verklaar je dat dan?
Ja, fijne cultuur. Niet echt voorbehouden aan de islam trouwens.quote:De Islam is gebaseerd op haat. Islam is het geloof van Mohammed. Mohammed kruizigde mensen, verkrachte vrouwen, branden mensen levend. Ook mensen van zijn eigen geloof die de orders niet opvolgde.
Ha. Zeg dat maar tegen die (helaas te kleine) minderheid moslims die niets moet hebben van die islamitische haat.quote:Het werkt niet omdat men (ook het Westen) nu pas de ware gezicht van de Islam ziet. Dit is niet Allah maar Mohammed. IS doet precies wat Mohammed deed. IS = Islam. Sharia = Islam. Er is geen gematigde Islam
Nogmaals. Als dat zo was geweest, dan waren er geen joden meer in Islamitische landen. Die zijn er WEL en die zijn er altijd geweest.quote:De haat was er al. Islam is gebaseerd op haat. Niets nazi's , niets jaren 30'
Thanks!quote:
quote:Op dinsdag 9 juni 2015 12:49 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Thanks!
Je zou geen Duitse nazi adelaar verwachten, meer een steel gooiende jongen met een haat sjaal over zijn hoofd.
Ik zal nadenken! Je krijgt nog antwoord tegoed. Ik sta precies op het moment om naar Czechie want mijn tante is overledenquote:Op dinsdag 9 juni 2015 11:52 schreef Karrs het volgende:
Okay...
"Ja is wel waar."
Nu jij weer.
Denk even over het volgende na: als de moslims zich echt hadden laten leiden door de jodenhaat uit de Koran, dan waren de joden in Islamitische landen allemaal dood geweest. Al eeuwenlang. Dus de redenering dat de islam de joden vanaf het begin haat, kan niet kloppen. Eens?
Gefixtquote:De Koran is NIET gebaseerd op haat, maar op gelijkheid: als je moslim bent, is het niet interessant of je blank, neger, Arabisch of voor hun part Chinees bent.
Sterkte.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:38 schreef Szikha het volgende:
[..]
Ik zal nadenken! Je krijgt nog antwoord tegoed. Ik sta precies op het moment om naar Czechie want mijn tante is overledenmorgen is haar begrafenis.
Nou ja, joden kennende was het al vrede voor dit bericht in de media verscheen.quote:
Hehe Azazelquote:Op dinsdag 9 juni 2015 11:52 schreef Karrs het volgende:
[..]
Dat is allemaal inderdaad gebeurd, maar je moet algemene Arabische (en daarmee Islamitische) xenofobie ook niet teveel verwarren met jodenhaat. Noch de Islamitische behoefte om de baas te spelen over minderheden. Het overkwam joden en de daders waren op dat moment antisemitisch, maar als het Nederlanders waren geweest hadden ze hetzelfde gedaan en waren ze antikaaskoppisch geweest op dat moment. Vaak was de primaire oorzaak xenofobie. Zondebok. Hunnie deden het.
Nee, Joden mochten niet op een paard rijden --->quote:Klopt allemaal, maar dat gold ook voor Christenen. Dat had niets met haat te maken en alles met dhimmi. Dat had met het feit te maken dat joden en Christenen de 'eerdere manifestaties van het ware geloof' waren en daarom een uitzonderingspositie hadden binnen de islam. Zij waren de enigen die hun eigen geloof, onder strikte voorwaarden, mochten blijven belijden. Voor de rest moest iedereen, hindoe, Zarathustraan, Boeddhist, iedereen die wat anders beleed dan islam, worden bekeerd of gedood.
Dit roepen de Arabieren ook : kom maar bij ons, daar ben je beter af. Wij zijn niet zo erg als christenen. Wij hebben respect.quote:Joden werden door de Christenen (de Europeanen) véél harder gediscrimineerd dan door moslims. Zeker in die tijd! Ze waren veel beter af in Islamitische landen dan in Christelijke. De vervolging van joden was in Euorpa algemeen, maar het ergste in Oost-Europa en Spanje en Portugal. Tegelijkertijd waren ze juist welkom omdat ze zich zo moeiteloos integreerden in de Europese samenlevingen.
Al gedaanquote:Maakt niet echt uit, toch. Mohammed heeft veel van beide religies geleend.
[..]
Okay...
"Ja is wel waar."
Nu jij weer.![]()
Islam is geloof van haatquote:Dat is dus precies de verklaring die ik geef, op het oeroude na. Het huidige islamitische antisemitisme is significant anders van aard dan de aloude islamitische en Arabische xenofobie.
Er is geen Jodenhaat te vinden in de Koran. Het is de Islam dat gebaseerd is op haat. Niet de Koran. Als mensen zich laten leiden door de Koran is er helemaal geen haat!quote:Denk even over het volgende na: als de moslims zich echt hadden laten leiden door de jodenhaat uit de Koran, dan waren de joden in Islamitische landen allemaal dood geweest. Al eeuwenlang. Dus de redenering dat de islam de joden vanaf het begin haat, kan niet kloppen. Eens?
Nee het komt niet van de nazi's. Moslims zijn volgers van Mohammed. Niet de volgers van de Koran. Ze zijn Mohammedanen. Net zoals christenen geen volgers zijn van de tora maar van het nieuw testament. Net zoals Joden ( joodse religie) geen volgers zijn van de tora maar van de talmud.quote:Hedentendage wil een veel te groot percentage van moslims alle joden dood. Niet weg; dood. Niet overheersen; dood. En dat is wel degelijk recent en komt van de nazi's.
Nee dusquote:Eigenlijk door een mix van dingen: de opkomst van het zionisme en de strijd om het Joods Tehuis, wat indruist tegen verschillende islamitische beginwaarden: dar-al-Islam wat weer dar-al-harb wordt! Joden die niet overheerst worden door moslims! En wéér een oorlog die door de islam verloren wordt! Dit was allemaal in de jaren 20 en 30 aan de gang - het moment dat nazi-Duitsland bondgenoten begon te zoeken. En ze vond in het Midden-Oosten, bij de islamitische heersers. Samen met wat er aan de hand was, was dat voldoende om niet alleen open te staan voor de nazileer; ze slobberden het op als zoete koek.
Eigenlijk weet niemand niet wat antisemitisme is. Nog christenen noch de Joden zelf! Idem dito met zionisme. Zoals ik eerder zei het is niet voor niets dat de wereld zo tegen Joden en zionisme isquote:Het is geen toeval dat wat moslims elkaar nu vertellen over joden, vrijwel geheel overeen komt met wat de nazi's zeiden en wat de Protocollen van Zion beweerden.
Er wonen geen Joden meer in Irak. Maar het gaat erom dat zij zich laten leiden door de Islam. Je ziet gewoon de Islam. En Islam haat alles wat niet Islam is. Net zoals Jodendom en Christendom dat doet.quote:Het is eveneens geen toeval dat joden niet meer op islamitische bescherming hoeven te rekenen. Xenofobie verkeert weer op een hoogtepunt - kijk maar naar Syrië en Irak, maar ook naar de Kopten in Egypte - en daar komt die jodenhaat nog dubbel en dwars bovenop
gefixtquote:De KORAN is NIET gebaseerd op haat, maar op gelijkheid: als je moslim bent, is het niet interessant of je blank, neger, Arabisch of voor hun part Chinees bent. Dat is niet gebleken in de praktijk omdat de overheersers vrijwel altijd Arabisch waren, maar toch, het generale idee was wel dat iedereen moslim moest worden. Ze fronsten naar het racistische Europa en haalden zelfs hun neus op voor de jodenhaat die daar heerste.
huh? Mohammed heeft niet eens bestaan maar goed dat ter zijde. Maar snap deze zin niet. Wellicht omdat ik niet echt nadenk en terug waarop jij reageert. Sorry.quote:Mohammed heeft de islam niet voor niets verzonnen. Die xenofobie van de Arabische stammen werkte vernietigend, daar moest een einde aan komen
Nee, je kan niet EN Allah aanbidden en de Islam volgen.Want de Islam eist slachting noem maar op. De Islam heeft Allah gekaapt. Allah is de God van de Mekkanen. Allah is hetzelfde als Elohim. Oude inscripties uit 6 eeuwen vdj laat dit zien.quote:Ze zijn er wel. En het is er wel. Islam is een religie en die wordt beleden. Op vele verschillende manieren, ook al willen ze dat zelf niet toegeven. Ze roepen allemaal dat er maar één islam is en één methode, maar dat is dus een hele simpele leugen.
Het is prima mogelijk om de islam te belijden met de normen en waarden van onze samenleving en zonder die vernietigende haat. Het is een kwestie van interpretatie. Niets meer dan dat.
Oké, maar laat ik nou jouw redenering gaan. Waar onstond verlichting? Bevrijding? In Duitsland! Waar jaren later Hitler aan de macht zou komen. Als er zo'n haat was in Europa en dat de moslims dit 'overgenomen' hebben hoe verklaar je dan dat er juist in Duitland en Rusland zoveel kon ontwikkelen? Waar onder de haskalah? Er was toch altijd Joden haat? Sterker nog de meeste Joden kwamen altijd uit Europa. Hoe kan er dan nog Joden in Europa wonen? Zelfs na de holocaust.quote:Nogmaals. Als dat zo was geweest, dan waren er geen joden meer in Islamitische landen. Die zijn er WEL en die zijn er altijd geweest.
Wat? Ik wilde eigenlijk nog wat typen maar kom er niet meer aan toe.quote:Hedentendage staan ze echter onder druk door de islamitische antisemieten. De echte neo-nazi's.
Andy Williams R.I.P.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 20:11 schreef Szikha het volgende:
Dit is de werkelijke geschiedenis van het Beloofde Land
Ik denk het laatste.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 23:23 schreef Toga het volgende:
[..]
Andy Williams R.I.P.
Ik vraag me trouwens af of dit nou het meest bestreden stukje land op aarde is of dat er meer van dit soort gebieden zijn maar er daar gewoon meer aandacht op ligt.
Er zijn wel meer bezette gebieden: Tibet, de Westelijke Sahara.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 23:23 schreef Toga het volgende:
[..]
Andy Williams R.I.P.
Ik vraag me trouwens af of dit nou het meest bestreden stukje land op aarde is of dat er meer van dit soort gebieden zijn maar er daar gewoon meer aandacht op ligt.
Wat is er nazi aan die adelaars?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 12:49 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Thanks!
Je zou geen Duitse nazi adelaar verwachten, meer een steel gooiende jongen met een haat sjaal over zijn hoofd.
Je zou eerder een Davidster verwachten. Heel Palestina zit vol met de ancient Ster van David erop (beelden , gebouwen)quote:Op dinsdag 9 juni 2015 12:49 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Thanks!
Je zou geen Duitse nazi adelaar verwachten, meer een steel gooiende jongen met een haat sjaal over zijn hoofd.
Israeli soldiers have killed a Palestinian man by running over him with their vehicle during clashes near Ramallah in the occupied West Bank, authorities say.twitter:AJENews twitterde op zondag 14-06-2015 om 11:25:06Israeli soldiers run over Palestinian man as army probes video of soldiers beating Palestinian http://t.co/iqM09bCLFL http://t.co/AchZA9uiWH reageer retweet
Beetje gefixt.quote:Op zondag 14 juni 2015 14:03 schreef Irakees het volgende:
Israeli soldiers have killed a Palestinian terrorist by running over him with their vehicle during voilent clashes near Ramallah in the occupied West Bank, authorities say.twitter:AJENews twitterde op zondag 14-06-2015 om 11:25:06Israeli soldiers run over Palestinian terrorist as army probes video of soldiers beating Palestinian who tried to steal a gun from an soldier http://t.co/iqM09bCLFL http://t.co/AchZA9uiWH reageer retweet
dat staat daar niet!!quote:Op zondag 14 juni 2015 14:40 schreef Szikha het volgende:
[..]
Beetje gefixt.
Hier filmpje van de man die een geweer probeerde te stelen van een soldaat
Israelische soldaten blijven te rustig. Als jij zo gedraagd tegen Franse soldaten amai dan kwam je er minder goed vanaf.
Overigens opvallend weer die massale fotografen. Pallywood in action
Als het offtopic is dan hoor ik het vanzelf wel.quote:
Mjah, ik had een aantal jaren geleden even die discussie in Hong Kong met de vader van een vriend van me, en die was ook van mening dat Tibet gewoon bij China hoorde, omdat als je heel vroeger keek naar de grenzen, dan was het ooit van China...quote:Op zaterdag 13 juni 2015 01:41 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Er zijn wel meer bezette gebieden: Tibet, de Westelijke Sahara.
Maar over de onwenselijkheid van die bezettingen zijn we het hier wel eens. Dus daarover ontstaat weinig discussie. Alleen het veroveren van Palestina door de joden wordt openlijk verdedigd.
Grappig was een discussie met de Dalai Lama in Leiden. Daar zaten Chinezen in de zaal, die de bezetting van Tibet hartstochtelijk verdedigden (voor zover dat toegelaten werd!!!!!). Hun argumenten waren opvallend gelijkluidend aan die van verdedigers van Israel.
Van der Laan wil een stedenband aangaan met een schurkenstaat dat zich stelselmatig schuldig maakt aan mensenrechtenschendingen, landjepik, intimidatie, openlijke geweldpleging, moord, en waar Apartheid de dagelijkse realiteit is... (!)quote:Op donderdag 18 juni 2015 14:49 schreef Irakees het volgende:
Protest tegen stedenband tussen Amsterdam en Tel Aviv
Verschillende organisaties protesteren donderdagavond voor de Stopera in Amsterdam tegen de plannen van het gemeentebestuur om een stedenband aan te gaan met de Israëlische stad Tel Aviv.
Volgens de organisatie kan Amsterdam beter geen stedenband aangaan met de hoofdstad van een land waar sprake is van "structurele mensenrechtenschendingen".
Het protest wordt onder andere georganiseerd door het Nederlands Palestina Komitee en Studenten voor Rechtvaardigheid in Palestina. Op Facebook hebben ruim 160 mensen aangegeven om 18.30 te komen protesteren.
http://www.nu.nl/amsterda(...)dam-en-tel-aviv.html
Facebook:
"En Van der Laan wil met Tel Aviv een stedenband aan gaan. Stop de waanzin van Van der Laan... Laat je stem horen. Dit mag NIET gebeuren."
Dat ze harder mogen janken.quote:Op donderdag 18 juni 2015 14:49 schreef Irakees het volgende:
Protest tegen stedenband tussen Amsterdam en Tel Aviv
Verschillende organisaties protesteren donderdagavond voor de Stopera in Amsterdam tegen de plannen van het gemeentebestuur om een stedenband aan te gaan met de Israëlische stad Tel Aviv.
Volgens de organisatie kan Amsterdam beter geen stedenband aangaan met de hoofdstad van een land waar sprake is van "structurele mensenrechtenschendingen".
Het protest wordt onder andere georganiseerd door het Nederlands Palestina Komitee en Studenten voor Rechtvaardigheid in Palestina. Op Facebook hebben ruim 160 mensen aangegeven om 18.30 te komen protesteren.
http://www.nu.nl/amsterda(...)dam-en-tel-aviv.html
Facebook:
"En Van der Laan wil met Tel Aviv een stedenband aan gaan. Stop de waanzin van Van der Laan... Laat je stem horen. Dit mag NIET gebeuren."
Die verdomde joden weerquote:Op donderdag 18 juni 2015 17:11 schreef Irakees het volgende:
Catholic church in Israel badly damaged by possible arson attack
A Catholic church near the Sea of Galilee in Israel frequented by religious pilgrims and tourists was heavily damaged by fire on Thursday in a possible attack by Jewish extremists.
http://www.theguardian.co(...)on-attack?CMP=twt_gu
[ afbeelding ]
het zou een beetje een vreemde keuze zijn iddquote:Op donderdag 18 juni 2015 15:15 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Van der Laan wil een stedenband aangaan met een schurkenstaat dat zich stelselmatig schuldig maakt aan mensenrechtenschendingen, landjepik, intimidatie, openlijke geweldpleging, moord, en waar Apartheid de dagelijkse realiteit is... (!)
Tja, te lachwekkend voor woorden natuurlijk.
Van alle schitterende steden in de wereld met sympathieke mensen die keurig met elkaar omgaan, kiest Vd Laan uitgerekend voor zo'n stad...Dan spoor je simpelweg gewoon niet.
Dat jij dat zo graag wil geloven betekent niet dat het ook zo is, natuurlijk. Moslims zullen janken, maar daar behoort het gewone volk zo langzamerhand geen boodschap meer aan te hebben.quote:Op donderdag 18 juni 2015 15:15 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Van der Laan wil een stedenband aangaan met een schurkenstaat dat zich stelselmatig schuldig maakt aan mensenrechtenschendingen, landjepik, intimidatie, openlijke geweldpleging, moord, en waar Apartheid de dagelijkse realiteit is... (!)
Tja, te lachwekkend voor woorden natuurlijk.
Van alle schitterende steden in de wereld met sympathieke mensen die keurig met elkaar omgaan, kiest Vd Laan uitgerekend voor zo'n stad...Dan spoor je simpelweg gewoon niet.
Je wilt dus opnieuw dat een andere religie hun tekst gaat veranderen en bewijst Mohammed's gelijk.quote:Op donderdag 18 juni 2015 23:04 schreef Szikha het volgende:
We weten dat Mohammed boos was op de Joden dus begon hij te beweren dat Joden de tekst hadden veranderd. Dat ze vals waren. Joden waren vals.
Opvallend want de Joodse traditie is duizenden jaren ouder dan de hunne maar goed
quote:Word het niet eens tijd dat ze deze idiote karikatuur die ze hebben van de Joden (die men al meer dan 1200 jaar geleden creerde ) eens inzien hoe stupide dit is? En in plaats daarvan de Joden eens gaan erkennen. Dat ze Joden werkelijk zien dus zonder jaloezie en achterdocht?
Het is geen ander religie.quote:Op donderdag 18 juni 2015 23:38 schreef Irakees het volgende:
[..]
Je wilt dus opnieuw dat een andere religie hun tekst gaat veranderen en bewijst Mohammed's gelijk.
[..]
Goed dat hier tegen geprotesteerd wordt, Van der Laan is gek geworden.quote:Op donderdag 18 juni 2015 14:49 schreef Irakees het volgende:
Protest tegen stedenband tussen Amsterdam en Tel Aviv
Verschillende organisaties protesteren donderdagavond voor de Stopera in Amsterdam tegen de plannen van het gemeentebestuur om een stedenband aan te gaan met de Israëlische stad Tel Aviv.
Volgens de organisatie kan Amsterdam beter geen stedenband aangaan met de hoofdstad van een land waar sprake is van "structurele mensenrechtenschendingen".
Het protest wordt onder andere georganiseerd door het Nederlands Palestina Komitee en Studenten voor Rechtvaardigheid in Palestina. Op Facebook hebben ruim 160 mensen aangegeven om 18.30 te komen protesteren.
http://www.nu.nl/amsterda(...)dam-en-tel-aviv.html
Facebook:
"En Van der Laan wil met Tel Aviv een stedenband aan gaan. Stop de waanzin van Van der Laan... Laat je stem horen. Dit mag NIET gebeuren."
En tot hoe laat is dat dan?quote:Op donderdag 18 juni 2015 14:49 schreef Irakees het volgende:
Protest tegen stedenband tussen Amsterdam en Tel Aviv
Verschillende organisaties protesteren donderdagavond voor de Stopera in Amsterdam tegen de plannen van het gemeentebestuur om een stedenband aan te gaan met de Israëlische stad Tel Aviv.
Volgens de organisatie kan Amsterdam beter geen stedenband aangaan met de hoofdstad van een land waar sprake is van "structurele mensenrechtenschendingen".
Het protest wordt onder andere georganiseerd door het Nederlands Palestina Komitee en Studenten voor Rechtvaardigheid in Palestina. Op Facebook hebben ruim 160 mensen aangegeven om 18.30 te komen protesteren.
http://www.nu.nl/amsterda(...)dam-en-tel-aviv.html
Facebook:
"En Van der Laan wil met Tel Aviv een stedenband aan gaan. Stop de waanzin van Van der Laan... Laat je stem horen. Dit mag NIET gebeuren."
ies koeltoerquote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:26 schreef ZetaOS het volgende:
Waarom zijn de Palestijnen zo gevaarlijk?
Kunnen we Israel niet naar de zee drijven?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:32 schreef ZetaOS het volgende:
Kunnen we Palestina niet op zee maken? Dan krijgen de Israëliërs hun land terug en zijn ze veiliger.
[ afbeelding ]
Gekkie natuurlijk gaan we dat niet doen.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 19:11 schreef reza1 het volgende:
[..]
Kunnen we Israel niet naar de zee drijven?
Jij hebt er werkelijk niks van begrepen, frappant wel.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:32 schreef ZetaOS het volgende:
Kunnen we Palestina niet op zee maken? Dan krijgen de Israëliërs hun land terug en zijn ze veiliger.
[ afbeelding ]
Ik denk dat er maar één oplossing is.....quote:Op zaterdag 20 juni 2015 18:32 schreef ZetaOS het volgende:
Kunnen we Palestina niet op zee maken? Dan krijgen de Israëliërs hun land terug en zijn ze veiliger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |