Johnson was niet zo'n lieverdje, dus je weet het maar nooit.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 17:09 schreef Billy_Mack het volgende:
wat een beschuldigingen allemaal....
Beweert Arlen Specter dat ze op hetzelfde moment geraakt werden? Dat lijkt me niet. Heb je trouwens een direct citaat?quote:Op zondag 14 januari 2007 13:44 schreef AY het volgende:
Volgens meneer en mevrouw Connally werd John Connally niet op zelfde moment geraakt als JFK. Dus die single bullet klopt dus officieel niet, Connally werd pas geraakt toen hij terug draaide, vlak voor dat JFK in het hoofd werd geschoten.
Is goed hoorquote:Op zondag 14 januari 2007 15:05 schreef Apropos het volgende:
Is het goed als ik hier op terug kom? Ik wil in ieder geval het filmpje van mevrouw Connally bekijken, maar dat gaat op het moment niet. Daarbij moet ik ook nog wat dingen opzoeken.
James Files heeft Kennedy wel vermoord, maar hij verzint er ook een hoop dingen omheen. Hij wil het allemaal mooier laten zien dan dat het eigenlijk was.. Hij claimt bijvoorbeeld ook dat de man die J.D Tippit heeft vermoord bij hem voor de deur stond toen later en zo, maar hij moet soms ook wel lang nadenken en zo van hoe het allemaal weer zat.quote:Op woensdag 13 september 2006 12:46 schreef skyfire het volgende:
Ik zit eens te kijken naar dat filmpje waarin James Files de moord op JFK bekent. Het lijkt me dat dit voor een soort reporters is, gezien het feit dat hij hier aan het einde van het filmpje wat over rept. In ieder geval valt het mij op dat zijn manier van spreken zeer snel is. Ik kan me voorstellen dat als je een dergelijk verhaal uitlegt, je nogal geregeld na moet denken hoe het met de preciese feiten rond dit voorval zat, in plaats van het op hoog tempo opsommen van de feiten. Op mij komt het dus eigenlijk een beetje over alsof de heer Files gewoon een verhaaltje op zit te lezen. Of dit dan een eigen verhaal is, wat op de waarheid gebaseerd is, of als het gewoon iets is wat van een ander komt, weet ik niet, maar ik vind zijn hele voorkomen het verhaal nogal ongeloofwaardig maken.
Hij was toendertijd 21 jaar, maar hij zou in eerst instantie niet schieten. Voor Sam Giancana was Charles Nicoletti de beste en eerste schutter. Hij loste de eerste schoten en raakte Kennedy maar niet in het hoofd. James Files had opdracht gekregen om als er nog geen dodelijk headshot gelost was om het werk af te maken. James Files schoot gewoon omdat hij niet zeker wist of JFK al in het hoofd geraakt was. James Files was de chauffeur en bodyguard voor Charles Nicoletti.. James Files was eigenlijk gewoon backup die dag.quote:Op maandag 15 januari 2007 11:33 schreef Billy_Mack het volgende:
james files is geschift, hij was toen 22 ofzo... de maffia gaat echt geen pikkie van die leeftijd inzetten om de President te assasineren!!
overigens geloof ik wel in een complot binnen een kleine cirkel (groepje cubanen, groep binnen de cia)...
ja dat weet ik, maar hij was de laatste backup: mocht pas schieten als de rest miste... daar zet je toch geen joch van 21 op? daar zet je een professionele en ervaren hitman op!quote:Op maandag 15 januari 2007 11:48 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
Hij was toendertijd 21 jaar, maar hij zou in eerst instantie niet schieten. Voor Sam Giancana was Charles Nicoletti de beste en eerste schutter. Hij loste de eerste schoten en raakte Kennedy maar niet in het hoofd. James Files had opdracht gekregen om als er nog geen dodelijk headshot gelost was om het werk af te maken. James Files schoot gewoon omdat hij niet zeker wist of JFK al in het hoofd geraakt was. James Files was de chauffeur en bodyguard voor Charles Nicoletti.. James Files was eigenlijk gewoon backup die dag.
Connally is dood johquote:Op maandag 15 januari 2007 11:35 schreef Billy_Mack het volgende:
overigens ziet die Gouverneur Connaly er nog best goed uit voor zijn leeftijd!
[afbeelding]
Lee Harvey Oswald was zelf ook pas 24 volgens mij, 21,24 of 42 het maakt toch niet uit hoe oud iemand was, als Kennedy Dealy Plaza maar niet levend zou verlaten.quote:Op maandag 15 januari 2007 12:04 schreef Billy_Mack het volgende:
[..]
ja dat weet ik, maar hij was de laatste backup: mocht pas schieten als de rest miste... daar zet je toch geen joch van 21 op? daar zet je een professionele en ervaren hitman op!![]()
Files was ook in Dealey Plaza.quote:Op maandag 15 januari 2007 16:14 schreef Billy_Mack het volgende:
mwa... vindt het nogal vergezocht... bovendien lijkt die Files me een enorme gek met een aandachtsprobleem. Ja, hij was die dag in Dallas, net als ongeveer 700.000 andere personen!![]()
Files had toen der tijd ook op die leeftijd al de nodige ervaring met vuurwapens en afrekeningen etc.quote:Op maandag 15 januari 2007 12:04 schreef Billy_Mack het volgende:
[..]
ja dat weet ik, maar hij was de laatste backup: mocht pas schieten als de rest miste... daar zet je toch geen joch van 21 op? daar zet je een professionele en ervaren hitman op!![]()
welk bewijs is daar dan voor?quote:
dat zegt hij zelf ja. ik heb de dvd gezien waarop hij zijn verhaal doet (overigens ook de PRdV aflevering), en ik vind het een beetje een praatjesmaker. ik geloof hem iig niet.quote:Op maandag 15 januari 2007 17:57 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
Files had toen der tijd ook op die leeftijd al de nodige ervaring met vuurwapens en afrekeningen etc.
Ja hij werd daar gezien omdat hij daar werkte, Files is gezien door ene Ed Hoffman(die gast is doof) hij zag een man staan op de Grassy Knoll, wat hij verteld is het vrijwel zeker dat hij Files heb gezien.quote:Op maandag 15 januari 2007 18:54 schreef Billy_Mack het volgende:
[..]
welk bewijs is daar dan voor?
LHO werd door meerdere personen, waaronder een agent, gezien in de BD!
op de dvd beweert hij dat hij er rond liep, en zich voordeed als een arbeider. hij werkte er dus niet.quote:Op maandag 15 januari 2007 19:16 schreef AY het volgende:
[..]
Ja hij werd daar gezien omdat hij daar werkte, Files is gezien door ene Ed Hoffman(die gast is doof) hij zag een man staan op de Grassy Knoll, wat hij verteld is het vrijwel zeker dat hij Files heb gezien.
Nee ik heb het over LHO die werkte daar, daarom werd hij daar gezienquote:Op maandag 15 januari 2007 19:21 schreef Billy_Mack het volgende:
[..]
op de dvd beweert hij dat hij er rond liep, en zich voordeed als een arbeider. hij werkte er dus niet.
die ed hoffman gast zag hem vanaf dat rangeergebouw, op een relatief grote afstand. niet echt betrouwbaar dus.
in november 2003 was nellie Connally bij Larry King ...quote:Op maandag 15 januari 2007 16:13 schreef AY het volgende:
Nellie Connally bij Larry King live(ergens in 2002)
KING: You had a disagreement over the -- where the shots went or -- Connally thought he was shot with the same bullet that hit Kennedy, right?
CONNALLY: No, but everybody else thought he was. And they couldn't find...
KING: The third bullet.
CONNALLY: The third bullet. And, see, just think about it. Six seconds a shot. John turns, can't see anything. He turns over here, he can't see anything. He starts back and there's another shot. That bullet couldn't have just hung in the air.
KING: Couldn't have gone through both?
CONNALLY: No, it just couldn't have.
Ik heb die DVD ook en ook het boek. Waarom durf je het niet gewoon toe te geven dat Files het heeft gedaan? Ben je Oswald fan ofzo.quote:Op maandag 15 januari 2007 18:55 schreef Billy_Mack het volgende:
[..]
dat zegt hij zelf ja. ik heb de dvd gezien waarop hij zijn verhaal doet (overigens ook de PRdV aflevering), en ik vind het een beetje een praatjesmaker. ik geloof hem iig niet.
Het mooie van Adamski is dat hij met zijn l*lverhalen wl mooi rijk geworden is.quote:Op zondag 10 november 2002 13:20 schreef ParAlien het volgende:
Dat was James Files.quote:Op woensdag 17 januari 2007 23:58 schreef Fabeltjeskrant2001 het volgende:
Ah, en wie heeft JFK vermoord?
een goedbedoelde tip, overigens zonder direkt je mijn mening te willen opdringen (die eerder kritisch over de ideeen van Garrison en de JFK-film van Stone is) ...quote:Op donderdag 8 februari 2007 09:25 schreef huupia het volgende:
ben toevallig net begonnen in het boek JFK VAN JIM GARRISON , wat later is verfilmd door oliver stone.
zijn dan ook de meest gigantische onzin...quote:[b]Op woensdag 7 februari 2007 19:42
Kortom de film van Oliver Stone bevat een zekere bron van waarheid
dat soort beweringen doen is een beetje 'leeg' zonder enige argumentatie of onderbouwing ...quote:Op donderdag 8 februari 2007 12:31 schreef AY het volgende:
Ook al is de film van Stone onzin, Oswald was een ''patsy''
het boek is niet geschreven om er een film van te maken.quote:Op donderdag 8 februari 2007 11:20 schreef KroJo het volgende:
[..]
een goedbedoelde tip, overigens zonder direkt je mijn mening te willen opdringen (die eerder kritisch over de ideeen van Garrison en de JFK-film van Stone is) ...
Maar neem ook niet alles wat in dat boek staat en zeker niet wat in de Oliver Stone film getoond wordt voor waar aan..
Juist als je jezelf voor wilt houden kritisch te zijn over de manipulatie in de media zou je juist ook des te kritischer zijn tegenover mensen die beweren 'complotten te ontmaskeren'...
die mensen hebben daar zelf veelal ook een direkt belang bij (Stone maakte bv met JFK een boxoffice filmhit die grote filmmaatschappijen miljoenen in de kas bracht, met de waarheid nam hij het daarvoor niet zo nauw)
uitspraken als deze:
[..]
zijn dan ook de meest gigantische onzin...
JFK heeft net zozeer een 'bron van waarheid' als dat je kunt beweren dat 'Lord of the Rings' gebaseerd is op een 'bron van waarheid'.
Wat gebeurd er precies hierquote:Op dinsdag 6 februari 2007 21:37 schreef AY het volgende:
Connally wordt op hetzelfde moment geraakt? Oordeel zelf...
[afbeelding]
Garrison heeft uiteindelijk aan die zaak veel negatieve effecten gehad omdat hij wel heel veel publiciteit kreeg, maar vervolgens zelf grandioos faalde en nergens zijn zaak rond kon krijgen....quote:Op donderdag 8 februari 2007 12:53 schreef huupia het volgende:
[..]
het boek is niet geschreven om er een film van te maken.
oliver stone heeft een paar jaar daarna het boek als uitgangspunt genomen.
heb pas 60 bladzijden gelezen, maar vind het nu al een goed boek, omdat de schrijver ( die overigens officier van justitie was) de hele zaak gedegen uitlegt.
'met zekerheid zeggen' kan natuurlijk nooit, hooguit kun je argumenten voor de ene theorie afwegen tegenover argumenten voor of tegen andere theorieen en dan een bepaalde 'waarschijnlijkheid' aangeven.quote:Op donderdag 8 februari 2007 13:04 schreef AY het volgende:
Kun je echt met een zekerheid zeggen dat LHO Tippit heeft vermoord? Als jij de president zou vermoorden zou je dan eerst aandacht trekken door iemand te vermoorden en snel een bioscoop in rennen zonder te betalen? Of zou je snel uit Texas vluchten?
Ja dat beweer ik, er zijn ook meerdere getuigen die mensen hebben gezien enkele minuten voor de aanslag op JFK(wat Oswald niet kon zijn) en blijkbaar hebben die mensen het ''fout''. Dus wie weet hebben die mensen het ook fout gezien. Blijkbaar was er maar 1 getuigen die er vlak bij stond..quote:Op donderdag 8 februari 2007 15:50 schreef KroJo het volgende:
[..]
beweer je nu dat Oswald Tippit niet vermoord heeft? ondanks dat hij door meerdere getuigen erbij gezien is en geidentificeerd en terwijl hij ook kort erop gearresteerd is doordat hij wegvluchtte van die scene en in bezit was van het moordwapen .waarmee hij poogde een andere agent te vermoorden
Er zijn meerdere mensen ondervraagd die in de buurt waren sommigen kwamen op het geluid van de schoten af of waren kort voorheen in Tippit's buurt ...quote:Op donderdag 8 februari 2007 16:23 schreef AY het volgende:
[..]
Ja dat beweer ik, er zijn ook meerdere getuigen die mensen hebben gezien enkele minuten voor de aanslag op JFK(wat Oswald niet kon zijn) en blijkbaar hebben die mensen het ''fout''. Dus wie weet hebben die mensen het ook fout gezien. Blijkbaar was er maar 1 getuigen die er vlak bij stond..
DULLES: "Were there many other, or other people in the block at that time, or were you there with Officer Tippit almost alone?"
MARKHAM: "I was out there, I didn't see anybody. I was there alone by myself."
De Warren-Commissie is toch niet geloofwaardig, kijk maar naar dat gekloot van Gerald Ford.quote:Op donderdag 8 februari 2007 16:31 schreef KroJo het volgende:
[..]
sorry hoor, maar je kunt natuurlijk blijven ontkennen dat oswald betrokken was ... maar het gedraai dat je dan moet pogen geloofwaardig te houden is erger dan de manipulatie en onlogische verklaringen waar jij nu juist de Warren-Commissie van beschuldigd.
dat kan inderdaad jouw mening zijn ... maar waar is nu je onderbouwing ... behalve dan dat eje foto'äs en filmpjes toon die volgens jou 'alleszeggend' zijn en jouw vooropgestelde idee enkel bevestigen, zie ik weinig argumenteer vermogen ...quote:Op donderdag 8 februari 2007 17:03 schreef AY het volgende:
[..]
De Warren-Commissie is toch niet geloofwaardig, kijk maar naar dat gekloot van Gerald Ford.
Gerald Ford!
hoezo gekloot door Ford?quote:Op donderdag 8 februari 2007 17:03 schreef AY het volgende:
[..]
De Warren-Commissie is toch niet geloofwaardig, kijk maar naar dat gekloot van Gerald Ford.
Gerald Ford!
Volgens die Secret Service agent pakte ze een stukje schedel/hersens.quote:Op donderdag 8 februari 2007 17:52 schreef Billy_Mack het volgende:
trouwens: weet iemand het antwoord op deze vraag?
een paar seconden nadat JFK het fatale headshot kreeg, zie je Jackie op de achetrkant van de wagen klimmen. Soms hoor je dat dit was omdat ze een stuk van JFK's schedel wilde pakken, soms hoor je dat ze hem wilde smeren... Wat is de algemeen geaccepteerde mening hierover?
net als de 9/11 commissionquote:Op woensdag 21 februari 2007 17:27 schreef Hurricane1 het volgende:
Ik moet toch altijd zo lachen om dat Warren-Commissie rapport.
je hebt het geheel gelezen?quote:Op woensdag 21 februari 2007 17:27 schreef Hurricane1 het volgende:
Ik moet toch altijd zo lachen om dat Warren-Commissie rapport.
De Single Bullet Theory natuurlijk, op de dag van de moord was het verhaal dat er 3 schoten waren, 1 raakte Kennedy, 1 raakte Connally en daarna werd Kennedy nog 1 keer geraakt. Maar na dat er duidelijke foto's zijn genomen van een stoep rand die geraakt werd door een kogel waardoor een iemand gewond raakte. Dus moesten ze er voor zorgen dat die 3 kogels alles had aangericht .1 mis, 1 Connally/Kennedy en 1 Kennedy, ze weten ook niet wanneer de gemiste kogel werd afgevuurd.quote:Op woensdag 21 februari 2007 18:04 schreef KroJo het volgende:
[..]
je hebt het geheel gelezen?
of lach je om wat anderen je zeggen dat er allemaal mis zou zijn met dat rapport en neem je dat maar van hen aan? of kijk je bv leuke hollywoodfilms met een miljoenenbudget die je dingen wijsmaken over 'complotten die aangestuurd worden door multimiljoen-dollar-bedrijfscomplexen' en koop je daar de film van zodat die filmmaatschappij zijn winst ziet stijgen...
Ik ben erg benieuwd met welke argumenten je beweert dat de Warren Commissie zo'n 'lachwekkend' rapport geschreven zou hebben ... leg eens uit
daar zijnw el redelijk duidelijke theorieen over, zelf s een geluidsband waarop de schoten te horen zijn (alhoewel een onderzoeker daar ooit van beweerde wel 6 schoten in te horen, waarbij hij eventjes vergat dat er vorm van 'echo' optrad)quote:Op woensdag 21 februari 2007 19:53 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
De Single Bullet Theory natuurlijk, op de dag van de moord was het verhaal dat er 3 schoten waren, 1 raakte Kennedy, 1 raakte Connally en daarna werd Kennedy nog 1 keer geraakt. Maar na dat er duidelijke foto's zijn genomen van een stoep rand die geraakt werd door een kogel waardoor een iemand gewond raakte. Dus moesten ze er voor zorgen dat die 3 kogels alles had aangericht .1 mis, 1 Connally/Kennedy en 1 Kennedy, ze weten ook niet wanneer de gemiste kogel werd afgevuurd.
Er stonden meer gebouwen achter Kennedy, dus er hoefde niet alleen een schutter in de TSBD te zitten. Denk maar eens aan de Dal-Tex building naast de TSBD.quote:Op donderdag 22 februari 2007 11:02 schreef KroJo het volgende:
[..]
de insgle bullit theorie definieert maar één van die drie schoten en dat zal dan de middelste zijn, die zowel Kennedy als Connaly in een rechte lijn trof ..
en raad eens, bij analyses die recentelijk gemaakt zijn door Dale Myers, die juist oorspronkelijk zelf een onderzoeker was die in andere theorieen geloofde en die analyse ging maken om de onjuistheid van de Single-bullet theorie te 'bewijzen'; blijkt nu net dat de rechte kogelbaan vanuit het venster op de 6e etage van de Texas Book Deposit, door kennedy's keel, zn elleboog en vervolgens in Connaly's zij ook daadwerkelijk klopt! ...
Tja, dat is dan rg makkelijk 'bashen'... als je bv de twijfelachtige en tussentijds nogal gewijzigde getuigenis van james Files opeens als geloofwaardig accepteerd, (ook als je beweert dat Files vanaf de Grassy Knoll het laatste, dodelijke schot afgevuurd heeft, zit je nog altijd met een ander schot dat tegen de stoeprand totaal 'misgeschoten' was, en dat met geen mogelijkheid van de grassy Knoll kon afkomen en een ander schot dat kennelijk kennedy en Connaly gelijktijdig moest verwonden, wat dan ook met geen mogelijkheid van de Grassy Knoll afkomstig kan zijn ... ook dan zit je met de noodzaak van een schutter op de 6e etage van de Book Deposit)
sorry, maar dit is gigantische onzin ...quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:00 schreef Hurricane1 het volgende:
Ook voor de mensen die ooit het verhaal van Connally hebben gelezen of gehoord, hij zegt dat hij naar rechts draaide om te kijken en daarna naar links probeerde te draaien. Toen hij weer recht was werd hij neergeschoten. die draai van Connally was al veel verder dan de ''Freeway sign'' waar ze voorbij reden. Dat is dus ongeveer nu... Z287
[afbeelding]
Hierna werd hij geraakt en niet hiervoor.
Als Connally het zegt dan zal het wel kloppen hé? ik zie Connally helemaal niet schreeuwen... hij zou alleen hebben gezegd ''oh no no no'' en ''my god there going to kill us all''quote:Op donderdag 22 februari 2007 12:18 schreef KroJo het volgende:
[..]
sorry, maar dit is gigantische onzin ...
op de door jouw gepostte foto van frame 287 van de zapruderfilm zie je Connally schreeuwen en zijn vrouw buigt zich naar hem toe... zelfs de meest fanatieke conspiracy-denker erkennen meestal dat ze een reactie van Connally op het geraakt worden zien op Z238
Connally heeft gezegd dat hij eerst naar achterom probeerde te kijken en vervolgens in een draai naar links ging om over zijn andere schouder te kijken, en toen getroffen werd door een kogel.quote:Op donderdag 22 februari 2007 13:29 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
Als Connally het zegt dan zal het wel kloppen hé? ik zie Connally helemaal niet schreeuwen... hij zou alleen hebben gezegd ''oh no no no'' en ''my god there going to kill us all''
quote:Op donderdag 22 februari 2007 14:34 schreef Hurricane1 het volgende:
Connally deed die draai naar rechts pas NA het verkeersbord, niet er voor. want hij zei dat hij de president niet uit z'n ooghoek kon zien.
frame 223/224quote:Connally's sharp turn to the right after Z-157 is the only such turn preceding his own wounding a few seconds later. This is also consistent with his testimony. (4H133) Zapruder frame 157 was selected as the likely time of this first shot based on Connally's reaction a quarter-second later. Since this first shot apparently missed, the exact frame is unknown.
en wat wilde je er dan wél mee zeggen, wat bedoelde je met die draai van Connally naar rechts op Z287 ...?quote:ik heb ook nooit gezegd dat Connally bij frame 287 geraakt werd, ik zei alleen dat Connally gezegd heb dat toen hij naar links wou draaien geraakt werd. Ik heb alleen een voorbeeld laten zien van wanneer Connally precies naar z'n rechts was gedraaid.
http://www.megaone.com/rwhepler/JBCwound/JBCwound.htmquote:Op donderdag 22 februari 2007 14:51 schreef KroJo het volgende:
[..]wat heeft het verkeersbord ermee te maken 'of Connally de president uit zn ooghoeken kon zien of niet....
Als ze voorbij dat bord zie je toch dat Connally naar achteren kijkt? Dan lijkt het toch of hij de President makkelijk kon zien? Blijkbaar niet want hij heeft Kennedy tijdens de aanslag niet gezien.
en wat wilde je er dan wél mee zeggen, wat bedoelde je met die draai van Connally naar rechts op Z287 ...?
Als dat aantoonbaar gewoon niks te maken heeft met de draai naar rechts die C. beschreef in zijn getuigenis, waarom bracht je het als 'belangwekkend beeld uit de zapruderfilm van C. die naar rechts draaide naar voren?
Nogmaals... jij ben hier degene die zo makkelijk het 'warren rapport' maar lachwekkend vond ... mag ik dan opmerken dat 'jouw' wetenschappelijk aanpak een stuk minder solide is dan die van de commissie onder Hoofdrechter Warren?
Wat ik daarmee wil zeggen is dat dat die draai naar rechts was nadat hij een schot hoorden, toen wou hij naar links draaien maar toen hij in het midden was werd hij geraakt.Kijk goed naar Connally, je ziet dat hij bruut naar voren wordt geslagen nadat JFK door z'n hoofd is geschoten.
quote:Op donderdag 22 februari 2007 15:06 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
http://www.megaone.com/rwhepler/JBCwound/JBCwound.htm
nee, dàt is een geloofwaardige theorie ... Connally werd pas geraakt door een splinter van de (laatste) kogel die kennedy's hersenpan verbrijzelde .....?quote:The bullet obviously impacted him under the armpit at frame 315
ja halloooow ... zo kan ik ook gaan discussieren, gewoon al het bewijsmateriaal als 'vals' terzijde schuiven en doen alsof alles 'gemanipuleerd' is wat je niet bevalt ...quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:05 schreef AY het volgende:
''Een kogel die kennelijk door kennedy's hersenen heengaat en een 13 cm grote exit wond veroorzaakt (wat meestal wijst op een verbijzelde kogel)''
Mag ik ook iets zeggen? Waar denk jij dat de exit wond op Kennedy zijn hoofd zat?
wie zegt dat dan? ik geloof trouwens wel dat de Zapruder film echt is. maar de autopsie foto's niet.quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:46 schreef KroJo het volgende:
[..]
.. opeens beweren dat de laatste kogel _niet_ door kennedy's kop gegaan was...? was de Zapruder film dan óók 'vals'...?
ah, dus op basis van een tekening, waarvan allang bewezen is dat veel van die schetsen als 'geheugensteun' gebruikt worden en niet noodzakelijk anatomisch correct hoeven te zijn; we hebben het over artsen en geen tekenaars/kunstenaars, concludeer je wel dat die hele autopsie in scene gezet zou zijn ...quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:53 schreef AY het volgende:
[..]
wie zegt dat dan? ik geloof trouwens wel dat de Zapruder film echt is. maar de autopsie foto's niet.
de brief die Kennedy schreef voor zijn dood aan president Eshkol van Israel:quote:Op vrijdag 21 november 2003 19:33 schreef MokroKees het volgende:
nog een optie voor motief..
Kennedy eiste in een brief aan de president van israël dat de VS de Dimona reactor regelmatig wilde inspecteren om te checken of Israël geen Nukes aan het maken was..
3 maanden later was kennedy dood
Lyndon B. Johnson heeft die inspecties na zijn aanstelling meteen geschrapt.
De Dimona reactor heeft sindsdien in het geheim meer dan 400 kernwapens geproduceerd.
Ja we hebben het over artsen die de president van de Verenigde Staten moesten behandelen. Die mensen zijn echt niet vergeten hoe hij verwond was. De meeste zagen een grote wond achter op z'n hoofd.quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:59 schreef KroJo het volgende:
[..]
ah, dus op basis van een tekening, waarvan allang bewezen is dat veel van die schetsen als 'geheugensteun' gebruikt worden en niet noodzakelijk anatomisch correct hoeven te zijn; we hebben het over artsen en geen tekenaars/kunstenaars, concludeer je wel dat die hele autopsie in scene gezet zou zijn ...
en dat weet jij door ??quote:Op dinsdag 27 februari 2007 21:39 schreef AY het volgende:
de illuminati is nep
Doordat mensen zoals Alex Jones zeggen dat de NWO of andere groepen aanslagen zouden plegen afgelopen oktober, nou ik heb niks gezien. Jij wel? JFK is uit de weg geruimd door de CIA omdat Kennedy daar tegen was.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 21:45 schreef huupia het volgende:
[..]
en dat weet jij door ??
ik denk dat er zeker zoiets bestaat , of dat nou perse illuminatie moet heten of schaduwregering of nwo enz, enz
ja hequote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:05 schreef AY het volgende:
[..]
Doordat mensen zoals Alex Jones zeggen dat de NWO of andere groepen aanslagen zouden plegen afgelopen oktober, nou ik heb niks gezien. Jij wel? JFK is uit de weg geruimd door de CIA omdat Kennedy daar tegen was.
Leuke quote heb je daar in je sig:quote:Op dinsdag 27 februari 2007 21:45 schreef huupia het volgende:
[..]
en dat weet jij door ??
ik denk dat er zeker zoiets bestaat , of dat nou perse illuminatie moet heten of schaduwregering of nwo enz, enz
Een kleine opmerking, maar momenteel zie je vaak dat organisaties waarschuwen voor 'terroristen en aanstaande aanslagen' ... natuurlijk omdat bv het CIA daar baat bij heeft, met zulke waarschuwingen krijgen ze meer budgetquote:Unknown objects are operating under intelligent control... It is imperative that we learn where UFO's come from and what their purpose is...
Admiral Roscoe H. Hillenkoetter Director, Central Intelligence Agency 1947-1950
Jij hebt weet slechts een klein deel van de waarheid.quote:Op woensdag 28 februari 2007 11:12 schreef AY het volgende:
Nee. heb wel wat beters te doen dan die onzin.. Wat ik hier zeg is de waarheid. Verdiep jij je daar maar eens in.![]()
Wat weet jij dan over de moord?quote:Op woensdag 28 februari 2007 13:41 schreef Sp4wN het volgende:
[..]
Jij hebt weet slechts een klein deel van de waarheid.
Jij ziet jou ding als de waarheid en ik de mijne, is het dan niet meningsgebonden?quote:Op woensdag 28 februari 2007 14:55 schreef AY het volgende:
Maarja.. natuurlijk wat jij wilt... blijf maar lekker in die New world order, Illuminati bla bla onzin geloven.
Ik kijk wel naar de echt waarheid.
Volgens jou ken ik toch maar een klein deel van de waarheid?quote:Op woensdag 28 februari 2007 19:23 schreef Sp4wN het volgende:
[..]
Jij ziet jou ding als de waarheid en ik de mijne, is het dan niet meningsgebonden?
interssant dat ze daar beweren dat er een grote exit wond 'achterop' kennedy's hoofd zou zitten, omdat ze zoveel getuigen kunnen vinden die dat later beweren ...quote:
ongelovelijk dat mensen zo blind steke blind zijn en nog steeds in Oswald gelovenquote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:45 schreef KroJo het volgende:
[..]
interssant dat ze daar beweren dat er een grote exit wond 'achterop' kennedy's hoofd zou zitten, omdat ze zoveel getuigen kunnen vinden die dat later beweren ...
Nu is een groot voordeel van de kennedy moord dat daarvan filmateriaal bestaat waar exact de dodelijke wond te zien is ...
kijk naar Frame 312, 313 en 314 van de TZapruder film en leg me uit waar op die frames te zien is waar de wond zou zitten...
zit die achterop het hoofd, of voorop?
[afbeelding]
[afbeelding] (frame 313 en 314, ook een prima bewijs ervoor dat het hoofd van kennedy dus wél naar voren beweegt direkt na intrede van de kogel)
serieus, iemand die beweert dat de wond van de laatste kogel 'achterop' het hoofd zit, moet dan ook beweren dat de hele zapruder film een vervalsing is, want daar is exact te zien hoe de wond eerder net boven het oor zit, en dat is geheel consistent met de beschrijving van de autopsie
Leg jij dan eens uit wat je op frame 313 en 314 ziet ...?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:55 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ongelovelijk dat mensen zo blind steke blind zijn en nog steeds in Oswald geloven![]()
En daarnaast godsgruwelijk goedgelovig naar de overheid zijn. Het is werkelijk waar stuitend.
oehh wat naief allemaal weer...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:07 schreef KroJo het volgende:
[..]
Leg jij dan eens uit wat je op frame 313 en 314 ziet ...?
Zie je daar een wond op het achterhoofd van kennedy of zie je zijn hoofd na de intrede van de kogel naar achteren bewegen?
dat zijn dingen die vaak beweerd worden, maar juist de zapruder film, specifiek frame 313 en 314 is het beste bewijs ervoor dat Kennedy's kop initieel naar voren bewoog, het bloed, hersenmasa en botscherven naar voren vlogen, en dat de wond exact daar zat waar je het kan teruglezen in het autopsierapport ...
Ondanks wat al die 'conspiracy-documentaires' of Hollywoodfilms met Kevin Costner in de Hoofdrol, of commerciele Peter R. de Vries televisie-docu's je willen wijsmaken...
[afbeelding]
omdat het zo duidelijk is, twee frames die urenlange Youtube gelul, conspiracy theorieen en hollywoord films weerleggen, de kogel kwam van achteren
'feitjes'? ik vermoed dat ik ietwat beter de feiten ken, en dat is dat Oswald een opleiding als scheprschutter gevolgd had en de hoogste test gehaald had, alhoewel met een 'netaan' score ...quote:
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 16:45 schreef KroJo het volgende:
[..]
interssant dat ze daar beweren dat er een grote exit wond 'achterop' kennedy's hoofd zou zitten, omdat ze zoveel getuigen kunnen vinden die dat later beweren ...
Nu is een groot voordeel van de kennedy moord dat daarvan filmateriaal bestaat waar exact de dodelijke wond te zien is ...
kijk naar Frame 312, 313 en 314 van de TZapruder film en leg me uit waar op die frames te zien is waar de wond zou zitten...
zit die achterop het hoofd, of voorop?
[afbeelding]
[afbeelding] (frame 313 en 314, ook een prima bewijs ervoor dat het hoofd van kennedy dus wél naar voren beweegt direkt na intrede van de kogel)
serieus, iemand die beweert dat de wond van de laatste kogel 'achterop' het hoofd zit, moet dan ook beweren dat de hele zapruder film een vervalsing is, want daar is exact te zien hoe de wond eerder net boven het oor zit, en dat is geheel consistent met de beschrijving van de autopsie
je komt aanzetten met frame 328 en 335, dat is ruim een seconde na de kogelinslag ....quote:
ja en?quote:En wat gebeurt hier op de foto hieronder? JFK z'n pers mannetje een paar uur naar de moord.
[afbeelding]
Hij zei er ongeveer het volgende over.. ''President Kennedy died of a gunshot wound in the brain, Dr Burkley said it's a simple matter Tom...of a bullet right trough the head(wijst dan naar z'n rechter slaap)''
dat kan een hele normale reactie zijn van iemand die door zijn kop geschoten is, er zijn genoeg voorbeelden van mensen die dan in de andere richting 'inzakken'quote:Het is misschien goed voor de mensen die denken dat er geen wond op z'n achter hoofd zat omdat Kennedy naar links wegzakt, dus weg van de camera.
Dus de exitwond zat aan de voorkant maar z'n hersens/schedel lagen wel op de achterkant van de limo(zoals de Sercret Serivce agent heeft gezegt)quote:Op vrijdag 16 maart 2007 18:41 schreef KroJo het volgende:
[..]
je komt aanzetten met frame 328 en 335, dat is ruim een seconde na de kogelinslag ....
zit daar opeens de plek van inslag op een andere plek dan te zien is op het stukje film van de inslag zélf?
Ik zie dat niet, ik zie enkel dat op die frames kennedy al duidelijk naa links gedraaid naar onderen is gevallen en je dus de zijkant van zijn hoofd ziet, met de wond boven het oor....
de wond verplaatst zich niet, het is Kennedys hoofd dat draait (of dacht je dat tijdens die film de inslagplek opeens op magische manier zich verplaatst?)
[afbeelding]
het cirkeltje op dat beeld 'Blow out in rear of head' laat nu net overduidelijk een deel van het achterhoofd zien dat _niet_ is aangetast, de wond zit heel duidelijk verder naar rechts, net boven het oor
[..]
ja en?
serieus, hecht jij meer waarde aan het gebaar van die pers-spreker een paar uur na de moord tegenover de pers?
dan aan het beeld van de kogelinslag op Zapruder-Frame 314 ?
Die pers-spreker heeft hoogstwaarschijnlijk de moord niet eens gezien en hoogsmogelijk ook het lijk niet ...
die moet enkel het nieuws aan de pers vertellen wat hij van artsen doorkrijgt
[..]
dat kan een hele normale reactie zijn van iemand die door zijn kop geschoten is, er zijn genoeg voorbeelden van mensen die dan in de andere richting 'inzakken'
denk bv aan fiölmpjes van executies waar het slachtofer naar voren valt, na door kogels te zijn doorboort
Overigens, je hebt zelf eerder ook al gemeld dat zelfs James Files moest toegeven dat Kennedy duidelijk naar voren beweegt op de Zapruderfilm, wat zou wijzen op een schot van acheteren, en daarvoor met een (m.i. nogal ongeloofwaardige) verklaring kom van nóg een schot van zijn handlanger op precies hetzelfde moment ...
vind jij dat wél geloofwaardig van James Files?
oswald stond bekend als een slechte schutter volgens collega militairen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 17:31 schreef KroJo het volgende:
[..]
'feitjes'? ik vermoed dat ik ietwat beter de feiten ken, en dat is dat Oswald een opleiding als scheprschutter gevolgd had en de hoogste test gehaald had, alhoewel met een 'netaan' score ...
dat is toch wel wat meer dan iemand 'die niet kon schieten'.
de afstand van de baan tijdens de moord was ook niet echt ver, zo'n 65 tot 75 meter, daarvoor hoef je ook geen perfecte schutter te zijn, echte scherpschutters schieten meestal van nog verderaf.
Dat Kennedy met zijn hoofd naar voren gaat direkt na het dodelijke schot is zelfs door James Files, de man die beweert JFK te hebben doodgeschoten erkend ....
toen hij ernaar gevraagd werd (omdat hij beweert vanaf de Grassy Knoll geschoten te hebben, wat onmogelijk een beweging van Kennedy naar voren op de zapruder-film had kunnen opleveren) beweerde hij dat dat kwam omdat precies op hetzelfde moment zijn mede-schutter, Charles Nicoletti, ook de president beschoot vanuit een andere hoek
zie ook deze post van AY, eerder in Wie heeft JFK vermoord?
Zeg nu zelf ... is dat zo 'geloofwaardig'..?
en juist afkomstig van mensen die de SBT afwijzen als 'te toevallig',
Als dat zou kloppen is tijdens die moord tot tweemaal toe op exact hetzelfde moment vanuit twee hoeken geschoten, twee maal precies op hetzelfde moment binnen enkele seconden ... en toevallig konden die exact gelijktijdige schoten 'verhuld' worden doordat ze redelijk in de zelfde richting waren of precies gelijktijdig binnentraden ook op de precies juist locatie ...
Wie is hier nu de 'goedgelovige' ...?
Ik ben niet bang om te erkennen dat ik zelf, vergeleken met de vergziochte 'precies twee kogels op hetzelfde moment, to tweemaal toe' verklaringen van mensen als james Files , me een stuk minder geloofwaardig voorkomen dan de uitleg van de SBT, zoals die ook door de 3D analyse van Dale Myers onderbouwd is ....
die blijkt inderdaad gewoon een rechte en logische baan te volgen, als je bedenkt dat de helling ligt daalt en de stoelen in de limousine op verschillende hoogte zitten, aslwel de personen zelf gedraaid tov elkaar zitten, dingen die in een 'conspiracy-uitleg' over de SBT altijd verhuld worden, en dan is de baan opeens een onmogelijke.
Ik heb geen behoefte om mensen als peter R. D Vries of Oliver Stone/kevin Costner na te lullen, die miljoenen dollars verdienen met het entertainen van mensen met verhalen die meestal grotendeels gefantaseerd of toch minstens 'overgedramatiseerd' zijn
nee, oswald is door een ex-collega Nelson Delgado tijdens de warren Commissie bettiteld als iemand die veel en vaak miste en die weinig motivatie had ...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 21:56 schreef huupia het volgende:
[..]
oswald stond bekend als een slechte schutter volgens collega militairen.
ook de nitraat toets was negatief
de exitwond zit exact op de plek waar het ook tijdens de autopsie genoemd wordt (al zit daarin een lichte verandering, de Betseba-conclusies zijn later nogmaals onderzocht en een aantal conclusies in vrage getrokken door het House select-commitee.. onder meer de exacte positie, de fluctuatie daarin is echter maar hooguit een centimeter)..quote:Op vrijdag 16 maart 2007 18:56 schreef AY het volgende:
[..]
Dus de exitwond zat aan de voorkant maar z'n hersens/schedel lagen wel op de achterkant van de limo(zoals de Sercret Serivce agent heeft gezegt)
de perschef heeft gewoon doorgekregen dat de president gestorven is door een kogel door zijn hoofd heen en verteld dat 'nogal plastisch'...quote:En ja de perschef heeft het doorgekregen van de dokters dat Kennedy in z'n slaap is geraakt, zouden hun daarom liegen? Ik denk het niet.
natuurlijk kan dat best, stukken schedel springen niet weg door het momentum van de kogel, zeker niet als dee een hoofd doorboort, waar een bovendruk heerst, dus een druk van binnen naar buiten ... als dat hoofd kapot gaat, sprint veelal brokstukken en bloed alle kanten op, zowel in de beweging van het schot, alswel in de tegengstelde beweging, juist door de entree-wond ....quote:En dat stukje schedel dat gevonden was in het gras, wat voor stukje bot was dat? Precies die op de achterkant van je hoofd hoort.
Het stuk schedel lag in het gras links van de weg, niet voor de Knoll.quote:Op maandag 19 maart 2007 11:31 schreef KroJo het volgende:
[..]
sommige mensen grojpen echter de (terechte) kritieke op de betseba autopsie weer aan om te doen alsof de gegevens daaruit opeens voor '100% vervalsd zouden zijn' en alsof die wond opeens compleet op een andere plek van het hoofd zou zitten...
dat is echter onzin omdat iedereen kan zien op frame 313-314 van de zapruder film wààr de wond inslaat en bv hoe het bloed van de president ook naar voren spat en zn hoofd ligt naar voren beweegt
Overigens, als je anders zou beweren en dat stuk schedel 'meebewogen' zijn met het schot, kan het nooit op hetzelfde grassveld belanden van de Grassy Knoll waarvandaan volgens jou net geschoten zou zijn...
complete bull. de kogel kwam van voren ( en van achter)quote:Op maandag 19 maart 2007 11:31 schreef KroJo het volgende:
[..]
de exitwond zit exact op de plek waar het ook tijdens de autopsie genoemd wordt (al zit daarin een lichte verandering, de Betseba-conclusies zijn later nogmaals onderzocht en een aantal conclusies in vrage getrokken door het House select-commitee.. onder meer de exacte positie, de fluctuatie daarin is echter maar hooguit een centimeter)..
sommige mensen grojpen echter de (terechte) kritieke op de betseba autopsie weer aan om te doen alsof de gegevens daaruit opeens voor '100% vervalsd zouden zijn' en alsof die wond opeens compleet op een andere plek van het hoofd zou zitten...
dat is echter onzin omdat iedereen kan zien op frame 313-314 van de zapruder film wààr de wond inslaat en bv hoe het bloed van de president ook naar voren spat en zn hoofd ligt naar voren beweegt
[..]
de perschef heeft gewoon doorgekregen dat de president gestorven is door een kogel door zijn hoofd heen en verteld dat 'nogal plastisch'...
waarom hecht jij specifieke waarde aan de plek op zn hoofd waar die perschef naar wijst ...
en bv meer waarde aan die wijsvinger van die perschef dan wat er door artsen tijdens de autopsie genoteerd is en naar wat iedereen in de zapruderfilm kan zien?
is dat soms omdat dat gebaar van die eprschef beter 'past' bij wat jij wil stellen?
Ik kan enkel stellen dat de plek waar die persspreker naar wijst niet de plek is waar je op de zwpruderfilm de kogel ziet inslaan op het hoofd van Kennedy
[..]
natuurlijk kan dat best, stukken schedel springen niet weg door het momentum van de kogel, zeker niet als dee een hoofd doorboort, waar een bovendruk heerst, dus een druk van binnen naar buiten ... als dat hoofd kapot gaat, sprint veelal brokstukken en bloed alle kanten op, zowel in de beweging van het schot, alswel in de tegengstelde beweging, juist door de entree-wond ....
Overigens, als je anders zou beweren en dat stuk schedel 'meebewogen' zijn met het schot, kan het nooit op hetzelfde grassveld belanden van de Grassy Knoll waarvandaan volgens jou net geschoten zou zijn...
overigens, de bekende serie 'mythbusters' heeft ooit een item gehad waarin ze onderzochten hoe het precies zat met de beweging van en lichaam nadat het door een kogel doorboort werd
http://en.wikipedia.org/wiki/MythBusters_(season_2)#Blown_Away...
dat item bevestigde de lichaamsbeweging van Kennedy na het fatale hoofdschot als het schot van achteren gekomen was, dus hooguit eerst een lichte beweging naar voren, omdat de bewegingsenergie van de kogel (die snelheid X massa is, in het geval van een kogel wel een hoge snelheid, echter een lage massa) niet genoeg is om een lichaam werkelijk een flinke beweging te laten maken
nee, ik denk vooral dat jij in de term 'right rear portion of his bead' kennelijk andere conclusies wil trekken ...quote:
quote:Op maandag 19 maart 2007 13:13 schreef huupia het volgende:
[..]
complete bull. de kogel kwam van voren ( en van achter)
http://jfklancerforum.com/sherryg/quote:Op maandag 19 maart 2007 13:52 schreef KroJo het volgende:
[..]
nee, ik denk vooral dat jij in de term 'right rear portion of his bead' kennelijk andere conclusies wil trekken ...
de Warren Commissie vroeg Clint Hill niet als anatomisch expert om vast te stellen waar precies het kogelgat zat ... dat is bv ook vermeld in de autopsierapporten en is te zien op de zapruderfilm ...
Jij blijft de opmerking verder negeren dat op frame 313-314 heel duidelijk te zien is waar de kogel inslaat en het gat in de kop van kennedy ontstaat ..
nogmaals ook voor:
[..]
[afbeelding]
hoe kan je dit beeld in godsnaam samenbrengen met de theorieen dat de dodelijke kogel schuin van voren kwam?
Zou dat een beeld moeten zijn van iemand die een kogel die daar 'binnentreed' en aan de achterkant weer buitenkomt moeten zijn? spat het bloed daar soms naar 'achteren'?
is dat allemaal deel van het 'complto' bv dat die hele Zapruder film een 'vervalsing is ...?
haar conclusie : Therefore, it is my opinion the bloodstain evidence is consistent with the injury to John F. Kennedy's head being the result of a single gunshot from the right front.quote:
en hoe betrouwbaar vind je dat ... nogmaals, gebruik je eigen ogen en kijk naar dat Gifje ....quote:Op maandag 19 maart 2007 14:51 schreef huupia het volgende:
[..]
haar conclusie : Therefore, it is my opinion the bloodstain evidence is consistent with the injury to John F. Kennedy's head being the result of a single gunshot from the right front.
iedereen kan met zijn eigen ogen zien dat de kop juist naar voren schiet bij intrede van de kogel en pas daarna een andere beweging maakt, en naar linksachteren neervalt ...quote:Additionally, the Zapruder film reveals a violent movement of JFK's head to the rear
AY, ik probeer al je linkjes te bekijken ene r gewoon over te discussieren, maar ik heb het gevoel dat je mijn argumenten gewoon negeert en enkel antwoord denkt te hoeven geven met een linkje naar het zoveelste youtube filmpje...quote:Op maandag 19 maart 2007 17:36 schreef AY het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=6zUf8AOhyTE
''Hit the President in the side of the temple''
Ja ik plaats de hoofdwond op een andere plek omdat de meeste getuigen hem daar hebben gezien. En het bloed dat uit z'n rechter slaap komt hoeft niet van de kogel te zijn die eruit komt, zoals namelijk William Newman zei en er in de kranten stond dat er een kogel in z'n slaap was geschoten. En getuigen die op basis van hun herinneringen hun verhalen vertellen zijn niet goed? Het lijkt me niet dat Newman een uur na de moord iets anders gaat vertellen dat wat er echt gebeurt is.quote:Op maandag 19 maart 2007 17:57 schreef KroJo het volgende:
[..]
AY, ik probeer al je linkjes te bekijken ene r gewoon over te discussieren, maar ik heb het gevoel dat je mijn argumenten gewoon negeert en enkel antwoord denkt te hoeven geven met een linkje naar het zoveelste youtube filmpje...
Nogmaals:
Op Frame 314 is perfect te zien wààr de president bij het laatste fatale hoofdschot geraakt is (en daarnaast dat het bloed bij inslag van de kogel vooruit spat alswel dat het hoofd een lichte beweging naar voren maakt)
Dat is perfect conform de bevindingen van der Autopsie en de latere anaylses van die autopsie (die wel wezen op fouten en slordigheden en waarbij bv wel enkele twijfels ontstond over de exacte localisering van de hoofdwond, daar gaat het echter om een afwijking van enkele millimeters tot hooguit een centimeter alswel om de exacte grootte van de wond) ..
dat is ook conform de conclusies van alle onderzoeken die gewoon prima zijn onderbouwd met rapporten en exacte onderbouwing van de conclusies...
dan kun je wel aankomen met de een of andere getuige die op basis van wat ze herinneren melden waar zij denken dat de president geraakt is (en daar ook wel zo 'ongeveer correct zitten, behalve dan die persspreker die lukraak op zijn hoofd wijst) ...
De vraag is welke waarde je eraan hecht ...
durf jij bv conclusies over de locatie van de fatale hoofdwond, die je gerust kunt vergelijken met wat je op Frame 414 van de zapruder film ziet, te gaan ontkennen en die hoofdwond op een totaal andere plek zetten, waarmee Frame 314 van de zapruder film opeens absoluut niet meer zou kloppen?
goh ... er zitten anders al meerdere post lang mensen de grootst mogelijke moeite te doen te ontkennen wat heel duidelijk op frame 313/314 van de zapruder film te zien is ...quote:Op dinsdag 20 maart 2007 16:36 schreef Hurricane1 het volgende:
KroJo je kijkt niet naar de feiten!
Oswald had net zo goed Kennedy op Houston street kunnen vermoorden, en het dodelijke schot kan wél van voren gekomen zijn want er zijn getuigen die een schot hoorde die uit de richting van de Knoll kwam, maarja volgens jou hebben die getuigen dat alleen gezegd omdat ze hun dat herinneren. Dus Oswald heeft Kennedy vermoord, en haalt de 3e kogel huls ook nog ff uit z'n geweer voordat hij hem weg stopt, en rent vervolgens 4 verdiepingen naar beneden ''loopt tegen 2 mensen op''(die ze niet gezien hebben) en komt vervolgens heel kalm over in de kantine als een agent hem daar aantreft. Alles binnen 90 seconde, is dat wel geloofwaardig?quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:19 schreef KroJo het volgende:
[..]
goh ... er zitten anders al meerdere post lang mensen de grootst mogelijke moeite te doen te ontkennen wat heel duidelijk op frame 314 van de zapruder film te zien is ...
Wie kijkt hier nou enkel naar wat ze willen zien?
Wie sleept er nu allemaal 'disinformatie' erbij? zoals het wijzen van een persspreker naar zijn voorhoofd als 'bewijs' ....
man, ik vraag me echt af of jullie nog helemaal zelf erin geloven wat je er allemaal bij moet slepen om de meest voor de hand liggende conclusie maar te ontwijken, en dat is heel simpel; het diodelijke schot kan nooit van voor de limousine gekomen zijn maar was een schot van achter de limousine, waarschijnlijk een 20 tot 25 meter hoog ook ...
Sommige conspiracy-fantasten gaan zover in hun wens de 6e etage van de Texas Bookstore te omzeilen en tóch alle bewijzen die op een schutter uit dat venster wijzen te kunnen verklaren, dat ze bv nóg een schutter in het Daltex gebouw plaatsen, die dan die duidelijk bewijzen voor zulk een schiutter moet verklaren ... (bv James Files) ...
waarom nóg een schutter erbij fantaseren, terwijl je hier gewoon al op basis van Occam#s Razor kunt concluderen dat een schutter op de 6e etage van de Texas Bokstore gewoon de meest aanemelijke is en precies het meest sluitende bewijs voor al die opvallendheden (bv dat eerste gemiste schot toen de limousine in een lastige zichthoek door de bomen reed, mogelijk is die kogel zelfs op een tak afgeketst)...
enkel een schuttersnest in de Texas Bookstore bied een logische verklaring voor het eerste gemistte schot.. terwijl in elk ander theoretisch model dat een hele vreemd en onverklaarbaar onlogisch iets is ... waarom zou je kort voordat je de president vermoord een 'waarschuwingsschot' geven dat alles mist (tenzij je juist op dat moment tijdelijk slecht zicht had)
Nope, het HSCA committee heeft geconcludeerd dat alle bewezen wezen op schoten van achteren, enkel het audio-bewijsmateriaal kende als conclusie dat op de radioband van een politie-agent die volgens dat onderzoek naast de limousine reed 4 tot 6 schoten te horen waren, en na analyse konden men van enkele schoten vaststellen dat het geluid geblokker d werd door de voorruit van de limousine ... en dat deze dus van de Grassy Knooll moesten afkomen ...quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:58 schreef Hurricane1 het volgende:
Dus het onderzoek van de House Select Committee on Assassinations (HSCA) die bewees dat er een schutter op de Knoll was is ook niet betrouwbaar?
tijdens de schoten reden de agenten alleen achter de limo, niet er naast. ze hebben voor 95% kunnen vaststellen dat er schot was gelost van de knoll.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:23 schreef KroJo het volgende:
[..]
Nope, het HSCA committee heeft geconcludeerd dat alle bewezen wezen op schoten van achteren, enkel het audio-bewijsmateriaal kende als conclusie dat op de radioband van een politie-agent die volgens dat onderzoek naast de limousine reed 4 tot 6 schoten te horen waren, en na analyse konden men van enkele schoten vaststellen dat het geluid geblokker d werd door de voorruit van de limousine ... en dat deze dus van de Grassy Knooll moesten afkomen ...
denk nog eens na; een onderzoek dat niet met 100% durft te concluderen of er nu 4 of 6 schoten te horen is op de band, maar dat wel concludeert de richting te kunnen bepalen van de schoten (waarvan ze niet eens het aantal vast durven te stellen) ...
tja, trek je eigen conclusies... hoe betrouwbaar is die audio-analyse die gedaan is voor het HSCA ....
Dat audio-onderzoek is allang aangetoond als een van de meest slordige en onzinnige onderzoeken ooit gedaan voor een congres-commitee
oswaldquote:
ja, getuige-verklaringen lopen in alle gevallen in meer of mindere mate uiteen....quote:Op dinsdag 20 maart 2007 17:56 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
Oswald had net zo goed Kennedy op Houston street kunnen vermoorden,[7quote]
maar dat is niet gebeurt ... dus verder onzinnig om te stellen dat hij ook op een ander moment had 'kunnen' schieten, dat bewijst namelijk helemaal niks.
[quote] en het dodelijke schot kan wél van voren gekomen zijn want er zijn getuigen die een schot hoorde die uit de richting van de Knoll kwam, maarja volgens jou hebben die getuigen dat alleen gezegd omdat ze hun dat herinneren.
Dat weet ik niet en heb ik nergens gezegd ...quote:Dus Oswald heeft Kennedy vermoord,
nee, er ziten daar zeker vreemde kanten aan, vooral dat oswald twee trappen naar bneden is gelopen en hij kennelijk niet gezien is ...quote:... en haalt de 3e kogel huls ook nog ff uit z'n geweer voordat hij hem weg stopt, en rent vervolgens 4 verdiepingen naar beneden ''loopt tegen 2 mensen op''(die ze niet gezien hebben) en komt vervolgens heel kalm over in de kantine als een agent hem daar aantreft. Alles binnen 90 seconde, is dat wel geloofwaardig?
nee, als je gewoon kijkt is dat de plek die ook de autopsie is vastgesteld als de locatie van de schotwond, met hooguit een lichte afwijking, gezien van een hoek van schuin bovenaf ...quote:
dat onderzoek stelde idd dat voor 95% vast .... overigens niet de onderzoekers zelf, maar degenen die de conclusie moesten concluderen, kwamen niet aleen uit op een bevstiging van de vorige cobnclusie die de waarschijnlijkheid op 50% stelde, maar de twede onderzoeker svonden de waarschijnlijkheid zelfs 95%!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:29 schreef Hurricane1 het volgende:
[..]
tijdens de schoten reden de agenten alleen achter de limo, niet er naast. ze hebben voor 95% kunnen vaststellen dat er schot was gelost van de knoll.
en ja, dat was op basis van een motoragent die volgens hen 'naast' de limousine reed ..quote:Working for the HSCA a team (BRSW) from Bolt, Beranek and Newman Inc. (BBN), headed by James E. Barger, studied the recordings. BRSW performed a series of test shots in Dealey Plaza and used recordings of these shots to compare with signals on the DPD recordings. BRSW concluded that channel I contained impulses probably caused by the gunshots, with a 50% probability that one shot came from the grassy knoll in front of the President (4). Because of the level of uncertainty in this finding the HSCA asked another team try to raise the confidence level of the results. Weiss and Aschkenasy (WA) used an acoustic modeling method and concluded there was a 95% probability of a shot from the grassy knoll (5).
Ook al zou de SBT wél kloppen dan zouden ze inderdaad bij uit de TSBD moeten komen, er zijn natuurlijk mensen die daar iemand hebben gezien en persoonlijk geloof ik ook dat daar een schutter gezeten heb. Ik niet ook niet dat Oswald de moord heb zien gebeuren want anders had hij daar wel wat over gezegd tijdens zijn verhoor. Ik denk dat de schutters in het Dal Tex en TSBD zaten en 1 schutter vanaf de Grassy Knoll. Die mensen rende niet voor niets daar heen enkele seconde na de moord. En ik geloof dat de mensen in Parkland(die een grote wond op Kennedy z'n achterhoofd zagen) de waarheid spreken.quote:Op dinsdag 20 maart 2007 18:43 schreef KroJo het volgende:
[..]
ja, getuige-verklaringen lopen in alle gevallen in meer of mindere mate uiteen....
er zijn over die dag tientallen getuigenverklaringen die grotendeels elkaar tegenspreken, dus is het onzinnig om daar een enkeleing 'uit te nemen' en op basis van het feit dat die persoon wat anders zegt dan een ander, of omdat zijn verklaring feitelijk bewijsmateriaal tegenspreekt, opeens te doen of dat feitelijke bewijsmateriaal niet klopt: 'want die getuige zégt wat anders'....
[..]
Dat weet ik niet en heb ik nergens gezegd ...
ik vind zelf wel het heel aannemelijk dat de schoten die kennedy en Connaly raakten uit de 6e etage van de TBS komen
[..]
nee, er ziten daar zeker vreemde kanten aan, vooral dat oswald twee trappen naar bneden is gelopen en hij kennelijk niet gezien is ...
maar ik durf ook zeker niet te verklaren dit dit een 'onmogelijkheid' is, en wat mij betreft bewijst het ook zeer veel, Oswald was dus in het gebouw, en is tijdens de moord niet in gezelschap van een getuige geweest die hem vrij kan pleitten (en is kort erop gevlucht en heeft toen een agent neergeschoten... had hij die agent niet neergeknald was hij ook gewoon ontkomen, wat een beetje het verhaal van en 'setup' twijfelachtig doet verschijnen, tenzij Tippit daar zélf direkt onderdeel van was, maar welke complot-agent laat zich nu welbewust doodknallen?
tevens vind ik het idee dat oswald ontspannen en losjes een cola bij een automaat staat te drinken, terwijl kort ervoor de president voor zijn ogen is doodgeschoten, ook niet het voorbeeld van 'normaal gedrag' in die situatie, eerder als iemand die poogt de verdenking van zich af te wenden door zich heel ontspannen voor te doen....
Ik kan niet aan de conclusie ontkomen dat met alle vragen, oswald zich zeker wel een beetje verdacht opstelt en onmogelijk een volledige 'onschuldige' geweest kan zijn ... zelfs al zou hij als zondebok benut zijn, moet hij verdomd goed geweten hebben wat er aan de hand was en dus een handlanger zijn geweest
[..]
nee, als je gewoon kijkt is dat de plek die ook de autopsie is vastgesteld als de locatie van de schotwond, met hooguit een lichte afwijking, gezien van een hoek van schuin bovenaf ...
Voor wat betreft zo'n tekening verwarrend kan zijn, is het enkel het 'perspectief' van waaruit hij getekend is, niet de locatie van de wond.
serieus, ik snap niet waarom er zo moeilijk gedaan wordt daarover, dat materiaal van de autopsie is redelijk consequent, behalve dan dat Kennedy voor de foto's ietwat 'opgekalefaterd is en natuurlijk de kritiek op de 'onhandigheid' van de bethseba-autopsie blijft staan, die was nogal slecht voorbereid en er werd niet altijd e juiste zorgvuldigheid in achte genomen, waardoor achteraf veel 'gemekker' kon ontstaan (bv het ontbreken van filmmateriaal tijdens de autopsie)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |