Ik wacht met smart tot FF Type-0 op de mat valtquote:Op donderdag 12 maart 2015 17:07 schreef KingLysandus het volgende:
Ik ben benieuwd of FF type zero leuk zal zijn. Misschien dat ik daar maar het geld bedoeld voor Bloodborne aan uitgeef.![]()
Ben ook erg benieuwd naar King's Quest.
Weekje wachten.quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:17 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Ik wacht met smart tot FF Type-0 op de mat valt
Je upload notificaties staan volquote:
quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:01 schreef Typisch het volgende:
PS4 kk console gvd niks op te spelen AAA-titels waar blijven jullie?
Nog steeds mijn most anticipated game, maar dat sonya en cage 2 slots innemen terwijl cassie al een combinatie van hun moves heeft vind ik gewoon jammer aangezien het steeds onwaarschijnlijker wordt dat Smoke er in komtquote:
Volgens mij kom je dan later in de cheater en glitch pool.quote:Op donderdag 12 maart 2015 19:28 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Nieuwe GTA Online sad trombone glitch... haal nu iedere 4 minuten $37k binnen
Welnee.quote:Op donderdag 12 maart 2015 19:32 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Volgens mij kom je dan later in de cheater en glitch pool.
Ik vind het ook jammer dat Johnny Cage, Sonya, Jax en Kenshi erin zitten maar deze trailer heeft het leed wel iets verzacht moet ik zeggen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 19:26 schreef Gh0stface het volgende:
[..]
Nog steeds mijn most anticipated game, maar dat sonya en cage 2 slots innemen terwijl cassie al een combinatie van hun moves heeft vind ik gewoon jammer aangezien het steeds onwaarschijnlijker wordt dat Smoke er in komt
geen MS exclusive meer....quote:Op donderdag 12 maart 2015 19:59 schreef poker4lifee het volgende:
in an interview with IGN today, Respawn Entertainment Founder and CEO Vince Zampella confirmed that Titanfall 2 is in development for the PlayStation 4, Xbox One, and PC.
Was al bekend, ze zeiden bij release van TF1 al dat de exclusiviteitsdeal maar voor 1 game was, en dat een eventuele TF2 ook naar ps4 zou komen.quote:
toen was het zo van, eerst zien, dan gelovenquote:Op donderdag 12 maart 2015 20:04 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Was al bekend, ze zeiden bij release van TF1 al dat de exclusiviteitsdeal maar voor 1 game was, en dat een eventuele TF2 ook naar ps4 zou komen.
Hopelijk hebben ze geleerd van Titanfall 1. Leek mij wel geinig, maar was alleen Call of Duty deathmatch + mechs.quote:Op donderdag 12 maart 2015 19:59 schreef poker4lifee het volgende:
in an interview with IGN today, Respawn Entertainment Founder and CEO Vince Zampella confirmed that Titanfall 2 is in development for the PlayStation 4, Xbox One, and PC.
Kenshi vind ik niet jammer maar had ik niet verwacht omdat Takeda er al in zit, maarja zo zie je maar weer. Gelukkig komen er nog veel meer chars + DLC maarja als Smoke er niet in zit baal ik pas 't hardst, dan maar een andere main zoeken :pquote:Op donderdag 12 maart 2015 19:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind het ook jammer dat Johnny Cage, Sonya, Jax en Kenshi erin zitten maar deze trailer heeft het leed wel iets verzacht moet ik zeggen.
verhaal erg tof imoquote:Op donderdag 12 maart 2015 20:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sleeping Dogs is best cool. Combat is stukken beter dan in GTA. Rijden is wel weer slechter, zeker op een motor.
Setting erg gaaf wel.
Ben nog niet ver in het verhaal, maar de potentie is er.quote:Op donderdag 12 maart 2015 20:56 schreef poker4lifee het volgende:
Helldivers maar eens halen
[..]
verhaal erg tof imo
quote:Op donderdag 12 maart 2015 21:13 schreef Tortugal het volgende:
Heb Sleeping Dogs zojuist ook binnengehaald.
Idem dito.quote:Op donderdag 12 maart 2015 21:13 schreef Tortugal het volgende:
Heb Sleeping Dogs zojuist ook binnengehaald.
ik raad geen slechte spellen aanquote:Op donderdag 12 maart 2015 21:23 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Idem dito.
Ik hoop dat ie goed is anders ga ik kinderen slaan.
Kenshi ziet juist niets meerquote:Op donderdag 12 maart 2015 20:55 schreef Gh0stface het volgende:
[..]
Kenshi vind ik niet jammer ..., maarja zo zie je maar weer.
quote:
Boon en co kennende zit er wel verschil in. Het was iig een stuk vloeiender op gamescom, waar ze een versie speelbaar hadden. Dat vond ik al zo fijnquote:Op donderdag 12 maart 2015 21:55 schreef Gh0stface het volgende:
[..]ben blij dat je de pun intended door had. Anyway hoop niet dat die een waste of slot is met Takeda er in nu.... hopen dat er een redelijk verschil zit in hun moveset dus
Je bedoelt de gameplay? Inderdaad, dat is eigenlijk waar ik het meest enthousiast over ben. De fighting is veel vloeiender en sneller dan MK9 en dat is precies zoals het hoort!quote:Op donderdag 12 maart 2015 22:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
Boon en co kennende zit er wel verschil in. Het was iig een stuk vloeiender op gamescom, waar ze een versie speelbaar hadden. Dat vond ik al zo fijnen nu is het zoveel maanden later, dus het kan alleen maar beter worden
Geen langzame gameplayquote:
gast, dit is niet ietsje versneld of zoquote:Op donderdag 12 maart 2015 22:46 schreef Disker91 het volgende:
[..]
Geen langzame gameplay(hoewel het ietsjes lijkt doorgespoeld).
Mooi dat het "YOU DIED" scherm nog hetzelfde is, leuke herinneringen aan![]()
Heb de alpha gespeeld, kan mij niet herinneren dat ik zo spastisch met de camera kon bewegen hoor (laatste seconde)quote:Op donderdag 12 maart 2015 22:52 schreef Pheno het volgende:
[..]
gast, dit is niet ietsje versneld of zodie 40 uur komt gewoon door de traagheid
spel was ook speelbaar op gamescom (ook publiek) dus het is al bekend hoe snel alles gaat
Tot wanneer? Ben zondagmiddag pas thuis en kan de game niet via mobiel kopen.quote:Op donderdag 12 maart 2015 14:17 schreef Badr_Harry het volgende:
Sleeping Dogs Definitive edition nu 12 euro op PSN.
Kopen of niet?
Volgende week Woensdag 23.59 uur. Dus tijd zatquote:Op donderdag 12 maart 2015 23:23 schreef Drankster het volgende:
[..]
Tot wanneer? Ben zondagmiddag pas thuis en kan de game niet via mobiel kopen.
Ik beschouwde het meer als Yakuza: Hong Kong. Vechten staat echt centraal.quote:Op donderdag 12 maart 2015 20:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
Sleeping Dogs is best cool. Combat is stukken beter dan in GTA. Rijden is wel weer slechter, zeker op een motor.
Setting erg gaaf wel.
Ik vind het prima. Ben niet zo'n graphics hoer.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:39 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Ik beschouwde het meer als Yakuza: Hong Kong. Vechten staat echt centraal.
Hoe zijn de graphics op de PS4? Ik hoorde dat deze wat tegenvallen in HD?
Ga hem ook halen. Ik vond Yakuza: Ishin ook prima uitzien, en dat is ook een HD-versie van een PS3 game.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 09:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vind het prima. Ben niet zo'n graphics hoer.
Lekker hoor.quote:
Begin is met Dying light, Farcry4 en Drive club.quote:Op donderdag 12 maart 2015 13:01 schreef Typisch het volgende:
PS4 kk console gvd niks op te spelen AAA-titels waar blijven jullie?
heb net driveclub overgenomen van Jimbo, vind t tot nog toe een beetje saai en statisch en had het ook wel mooier verwacht..quote:Op vrijdag 13 maart 2015 11:53 schreef janrad het volgende:
[..]
Begin is met Dying light, Farcry4 en Drive club.
Ja, spreekt mij allemaal niet aan en dan krijg ik ook nog eens indies bij de PS+ games.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 11:53 schreef janrad het volgende:
[..]
Begin is met Dying light, Farcry4 en Drive club.
Hoe ver ben je?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 13:03 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
heb net driveclub overgenomen van Jimbo, vind t tot nog toe een beetje saai en statisch en had het ook wel mooier verwacht..
ik werd er ook niet echt door gegrepen. 2-3 avondjes geprobeerd en toen niet meer gespeeld.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 13:03 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
heb net driveclub overgenomen van Jimbo, vind t tot nog toe een beetje saai en statisch en had het ook wel mooier verwacht..
Die Hatchbacks zijn het minst spannend, ik zou het nog de kans geven tot je in de snellere auto's terecht komt. En doe eens een Single Event Time Trial op bv. Bandipur (India) in de stromende regen. In de 1e tour zitten geen weerseffecten.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 13:35 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
heb de eerste 4 cups/challenges gewonnen.
heb jij ps+?
ik was al 2 classes verder..maar vond dr echt geen reet aanquote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:31 schreef MMaRsu het volgende:
V&A / [TK][Ps4] Call of Duty Advanced Warfare Day One Edition
Lol @ dc noobs. Gasten spelen hatchback races en er vervolsge mee.ntoppen e
daarom verkocht ik hem ookquote:Op vrijdag 13 maart 2015 13:03 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
heb net driveclub overgenomen van Jimbo, vind t tot nog toe een beetje saai en statisch en had het ook wel mooier verwacht..
ja ik ga het sowieso nog wel ff spelen, het is wel prima tijdverdrijf. Had er alleen wat meer van verwachtquote:Op vrijdag 13 maart 2015 13:37 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Die Hatchbacks zijn het minst spannend, ik zou het nog de kans geven tot je in de snellere auto's terecht komt. En doe eens een Single Event Time Trial op bv. Bandipur (India) in de stromende regen. In de 1e tour zitten geen weerseffecten.
Yep.
nyx1978quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:58 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
ja ik ga het sowieso nog wel ff spelen, het is wel prima tijdverdrijf. Had er alleen wat meer van verwacht
wat is uwer username?
Want?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:49 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ik was al 2 classes verder..maar vond dr echt geen reet aan
DC boven the crewquote:Op vrijdag 13 maart 2015 17:59 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Want?
Ik vindt het de beste racegame in jaren.
Gebruikte je de handrem om de bochten driftend door te gaan, heb je de hud uitgezet bijvoorbeeld en zonder cornervlaggen geraced in een weer situatie? Dit maakt de game 10x zo intens. Deze game knalt eeb NFS rivals recht uit het water. Of een Crew.
DC is eindeloos beter dan The Crew. Ik bedoel, daar is nauwelijks een discussie voor nodig.quote:
Subjectief, maar DC is wat mij betreft een van de beste racegames ooit..quote:
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 19:10 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
DC is eindeloos beter dan The Crew. Ik bedoel, daar is nauwelijks een discussie voor nodig.
Anyway, net even BF4 opgestart, begint prima, meteen al 4-5 kills en een voertuig afgeknald... en dan vliegt de fucking verbinding er weer eens uit met de melding dat er geen lan cable connected is...(!)
Het is fucking 2015, ps4 staat ingesteld in de routers als DMZ, dus ook geen last van poorten enzo... en nog steeds gezeik met stabiele connecties...
Gewoon standaard meegeleverde router/modem van UPC. Cisco. Qua menu/interface wel duidelijk, maar qua WIFI zeer kut, en via kabel dus blijkbaar ook niet echt betrouwbaar.quote:
Veel monstercables die ik wil zijn niet te verkrijgen omdat die klojo's niet willen dat mensen buiten de USA ze krijgen, met geluk kan ik een x 1 op ebay vinden, en dan nog een dure grap :<quote:
Alles van Monster is geldverspillingquote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:12 schreef Disker91 het volgende:
[..]
The Crew![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
Als je de HDMI kabels bedoeld danGeldverspilling ten top.
Nah, ze hebben echt high quality S-video/Component kabels. Misschien is de rest gewoon crapquote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:30 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Alles van Monster is geldverspilling
Monster Memory cardsquote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:34 schreef Gh0stface het volgende:
[..]
Nah, ze hebben echt high quality S-video/Component kabels. Misschien is de rest gewoon crap
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:30 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Alles van Monster is geldverspilling
quote:
Sarcamse, leer het te herkennenquote:
Kusje erop?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:44 schreef Disker91 het volgende:
[..]
In dit forum weet ik het maar nooit, soms verbaas ik mij wel eens![]()
Sorry......
nu is BFH écht niet meer serieus te nemen.quote:
http://www.amazon.com/Aud(...)-Cable/dp/B003CT08E4quote:
Met die quotes in de mp en middelvinger spotten zie ik het meer als een shooter comedyquote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:39 schreef RRuben het volgende:
[..]
nu is BFH écht niet meer serieus te nemen.wel leuk om mee te ouwehoeren
Hahaha de teringquote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:43 schreef Disker91 het volgende:
[..]
http://www.amazon.com/Aud(...)-Cable/dp/B003CT08E4
Paupermerk kopen terwijl je een AudioQuest kan kopen met "Dielectric-Bias System (DBS US Pat # 7,126,055) Significantly Improves Audio Performance"
[..]
Met die quotes in de mp en middelvinger spotten zie ik het meer als een shooter comedy
Ja bij mij. Schijnt dat velen daar last van hebben. Kan geen verbinding maken met de social hub. Ik heb die eerste 5 gb gedownload. Maar het spel is 17 gb totaal. Er komt geen 2e download binnen. Best irritant dit.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:01 schreef Tortugal het volgende:
Meer mensen bij wie het installeren van Sleeping Dogs niet werkt?
In de main menu staat er installing. Bij sommigen gebeurde er niks. Had jij zelf het menu aangelaten om de hele game binnen te krijgen?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 22:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
Social Hub doet het bij mij ook niet, maar ik kan gewoon gamen. Hele game binnen gekregen.
Ik was aan het Netflixen terwijl de game aan het downloaden / installeren was.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 22:37 schreef Dagger87 het volgende:
[..]
In de main menu staat er installing. Bij sommigen gebeurde er niks. Had jij zelf het menu aangelaten om de hele game binnen te krijgen?
Ik zie het al. Hij is wel bezig met installeren, maar ontzettend langzaam. Ik zie het bij informatie van het spel. 9,02 gb / 17,89. Gaat heel langzaam omhoog met 0,01 gb. Dat wordt dus wachten idd. Thanksquote:Op vrijdag 13 maart 2015 22:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik was aan het Netflixen terwijl de game aan het downloaden / installeren was.
Had ik ook last van. Toen helemaal gedelete en Sleeping Dogs gedownload zķnder de update file erbij. Na downloaden gewoon opstarten en dan update het spel zelf en werkt het meteen zonder problemen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 22:48 schreef Dagger87 het volgende:
[..]
Ik zie het al. Hij is wel bezig met installeren, maar ontzettend langzaam. Ik zie het bij informatie van het spel. 9,02 gb / 17,89. Gaat heel langzaam omhoog met 0,01 gb. Dat wordt dus wachten idd. Thanks
Waar is dat?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:46 schreef Disker91 het volgende:
Zo, veel plezier
[ afbeelding ]
Edit: Waarde producten moet boven de 80 uitkomen btw.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |