Waar probeer je me nou precies voor uit te schelden?quote:
Mods zijn bazen en jij likt ze.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 22:06 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Waar probeer je me nou precies voor uit te schelden?
Dat zal hij vast bedoelen jaquote:
Totaal irrelevant, en misschien moet je echt meer opletten op wat de mods typen!quote:Op vrijdag 30 januari 2015 21:28 schreef Tingo het volgende:
[..]
De mods op BNW geloven alle stomme verhalen dat de MSM blijft blaffen...denk je dat verstandig is?
Steken nee, misschien dusdanig versimpeld antwoord gegeven.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 16:20 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Zie minstens 20 ''steken'' in het NOS topic waarom laat je dit wel staan? Of is het beleid om andersdenkenden weg te zetten als debielen?
Word eerlijk gezegd moe van het telkens aandragen van problemen als er toch niets mee gedaan word.
Lijkt me duidelijk: HRH topic is tot nader order gesloten. Dat het niet de bedoeling is om daar dan in andere topics op door te gaan begrijp je hoop ik zelf ook wel?quote:Op zondag 1 februari 2015 15:15 schreef gerhardius het volgende:
Ik ben bezig met een zinvolle openingstekst voor het ronde huis topic. Uren mee bezig geweest. Om hem even ergens uit te proberen heb ik heb bij een aanpalend topic gezet, maar hij werd direct verwijderd, zonder enig commentaar. Wat is daar de dieper liggende achtergrond van?
Ik heb niks door de plee getrokken. En dat jij niet begrijpt wat 'gesloten' betekent is jouw probleem.quote:Op zondag 1 februari 2015 15:24 schreef gerhardius het volgende:
Heb je niet gezien hoeveel werk je door de plee hebt getrokken? Je wordt bedankt voor je bijdrage. Als je mijn verhaal had gelezen, had je in de gaten kunnen hebben dat dit de positieve bijdrage is waar Iteejer, Lavenderr, enneacantus en anderen waarschijnlijk heel blij mee waren geweest. Nogmaals dank voor je sterke actie
Het topic is om vele redenen die ook uitgelegd zijn gesloten en dan is het niet de bedoeling dat je dan andere topics gebruikt om er toch over door te gaan.quote:Op zondag 1 februari 2015 15:24 schreef gerhardius het volgende:
Heb je niet gezien hoeveel werk je door de plee hebt getrokken? Je wordt bedankt voor je bijdrage. Als je mijn verhaal had gelezen, had je in de gaten kunnen hebben dat dit de positieve bijdrage is waar Iteejer, Lavenderr en anderen waarschijnlijk heel blij mee waren geweest. Nogmaals dank voor je sterke actie
prettige reactie ook van je, Molurus. Dank daarvoorquote:Op zondag 1 februari 2015 15:25 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb niks door de plee getrokken. En dat jij niet begrijpt wat 'gesloten' betekent is jouw probleem.
Doorgaan in andere topics terwijl het topic gesloten is is minimaal even onprettig voor de mods.quote:Op zondag 1 februari 2015 15:28 schreef gerhardius het volgende:
[..]
prettige reactie ook van je, Molurus. Dank daarvoor
Tot die tijd zal je toch echt moeten wachten.quote:Op zondag 1 februari 2015 15:27 schreef gerhardius het volgende:
Ik heb je duidelijk gemaakt wat mijn drijfveren zijn. Jammer dat je tegen werkt. Jammer dat Fok geen zandbak heeft.
Dit wilde ik effe melden. Ik weet niet of het verwijderde bericht in dat topic stond maar ik zou het jammer vinden als het op slot gaat.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:30 schreef Domnivoor het volgende:
Het Ronde-Huis-topic zit dus op slot... Ik hoop dat dit topic open mag blijven, want er valt nog het een en ander uit te zoeken en er zit veel kennis over de geschiedenis van Nunspeet bij de vaste bezoekers van het RH-topic. Uiteraard wil ik niet de RH-discussie met alle bijkomende problemen hierheen halen. Er is geen direct verband tussen de twee. Eerlijk gezegd had ik tot voor kort nooit van het Ronde Huis gehoord.
Wat je zegt: er zit geen verband tussen die twee, dus daarom verwijderd.quote:Op zondag 1 februari 2015 16:26 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Dit wilde ik effe melden. Ik weet niet of het verwijderde bericht in dat topic stond maar ik zou het jammer vinden als het op slot gaat.
quote:Op zondag 1 februari 2015 15:15 schreef gerhardius het volgende:
Ik ben bezig met een zinvolle openingstekst voor het ronde huis topic. Uren mee bezig geweest. Om hem even ergens uit te proberen heb ik heb bij een aanpalend topic gezet, maar hij werd direct verwijderd, zonder enig commentaar. Wat is daar de dieper liggende achtergrond van?
Ik weet niet wat er is afgesproken met Iteejer en wat met de desbetreffende mod.. Maar ik neem aan dat je de tekst van je post nog gewoon hebt? Dan kun je die gebruiken als het topic weer open gaat..quote:Op zondag 1 februari 2015 17:04 schreef gerhardius het volgende:
Ik werk me op mijn vrije zondag het schompes voor het ronde huis topic, nota bene op verzoek van Iteejer (15 januari) maar krijg alleen tegenwerking. Mijn hele artikel door de pot getrokken. Ook geen enkel woord van begrip of woord van dank, alleen maar bureaucratie. Het is allemaal "mijn probleem". Alsof ik door de week niets anders te doen heb!
Ik weet niet of ik er nog wel zin in heb mijn best te doen om dit topic te gaan redden. Misschien is het maar het beste dat het op slot blijft... Trekken aan een dood paard is flink vermoeiend, hoor!
domnivoor, het was helemaal niet mijn bedoeling de Buntman te kapen. Ik wilde een stuk tekst plaatsen om te kijken of de opmaak goed was. Daarna wilde ik het direct zelf weer weghalen. Ik was alleen verrast dat voordat ik er goed en wel mee bezig was, het al weer verwijderd was. mijn poging om partijen bij elkaar te brengen via PM lijken niet te lukken. Een belangrijke partij lijkt niet op de uitnodiging in te gaan (alles via PM)quote:Op zondag 1 februari 2015 18:12 schreef Domnivoor het volgende:
Gerhardius, ik heb alle respect voor je pogingen om de verschillende partijen (letterljk en figuurlijk) om de tafel te krijgen, maar ik zou aanraden om dat via PM met de betrokkenen te bespreken. PM-berichten kunnen naar meerdere users tegelijk gestuurd worden.
Dan kunnen we in het Buntman-topic on topic blijven
ik was wel een flink stuk kwijt, maar het is inmiddels klaar. Ik ben benieuwd of mijn poging in goede aarde valt..quote:Op zondag 1 februari 2015 18:10 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
[..]
Ik weet niet wat er is afgesproken met Iteejer en wat met de desbetreffende mod.. Maar ik neem aan dat je de tekst van je post nog gewoon hebt? Dan kun je die gebruiken als het topic weer open gaat..
Ik heb maar Summers begroeten en die was ook verwijderd....lijkt dat ik moet naar de 'Whats-for-dinner' MSM-BNW slow chat.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:05 schreef Izzy73 het volgende:
Wat is dit nou weer voor onzin? Waarom krijg ik een waarschuwing en wordt het linkje van mij verwijderd? Wat is dit voor censuur? Ik plaats enkel een linkje naar een video en ook nog eens onder een spoiler. Laatst werd ook al een foto verwijderd die ik onder een spoiler had gezet.
Gaan jullie ook alle filmpjes van 9-11 verwijderen?
Dit soort foto's en filmpjes worden verwijderd. Gisteren heb ik drie keer een filmpje van de verbranding van de piloot verwijderd. Door jou geplaatst. Dat zou je toch iets duidelijk moeten maken. Dus niet de vermoorde onschuld spelen . Kappen er mee.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:05 schreef Izzy73 het volgende:
Wat is dit nou weer voor onzin? Waarom krijg ik een waarschuwing en wordt het linkje van mij verwijderd? Wat is dit voor censuur? Ik plaats enkel een linkje naar een video en ook nog eens onder een spoiler. Laatst werd ook al een foto verwijderd die ik onder een spoiler had gezet.
Gaan jullie ook alle filmpjes van 9-11 verwijderen?
En bemoei jij je er niet mee. Gestook zitten we niet op te wachten. Voor chitchat ga je maar naar de SC.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:10 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik heb maar Summers begroeten en die was ook verwijderd....lijkt dat ik moet naar de 'Whats-for-dinner' MSM-BNW slow chat.
Zitten we hier nog in BNW? Waarom wordt dat verwijderd? Staat gewoon op Dumpert, is belangrijke informatie? Niemand hoeft het aan te klikken als hij/zij dat niet wil.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dit soort foto's en filmpjes worden verwijderd. Gisteren heb ik drie keer een filmpje van de verbranding van de piloot verwijderd. Door jou geplaatst. Dat zou je toch iets duidelijk moeten maken. Dus niet de vermoorde onschuld spelen . Kappen er mee.
Dan kijk je maar op Dumpert. Dit is FOK! en hier hebben we niet veel regels, maar wel een paar.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:14 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zitten we hier nog in BNW? Waarom wordt dat verwijderd? Staat gewoon op Dumpert, is belangrijke informatie? Niemand hoeft het aan te klikken als hij/zij dat niet wil.
Het is gewoon MSM, en hoort dus op BNW, op welke grond wordt men deze informatie ontzegd?
Waarom ? Mensen hoeven niet te kijken.De filmen zijn fake en zijn nodig om te analyseren.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dit soort foto's en filmpjes worden verwijderd. Gisteren heb ik drie keer een filmpje van de verbranding van de piloot verwijderd. Door jou geplaatst. Dat zou je toch iets duidelijk moeten maken. Dus niet de vermoorde onschuld spelen . Kappen er mee.
forum@fok.nlquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:16 schreef Izzy73 het volgende:
Er staat ook een link naar de foto van de verbranding op de FP.
Dit heeft niets te maken met de regels van FOK, maar met een persoonlijke voorkeur van wat er hier wel en niet getoond mag worden. Belachelijk!
forum@fok.nlquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:17 schreef Tingo het volgende:
[..]
Waarom ? Mensen hoeven niet te kijken.De filmen zijn fake en zijn nodig om te analyseren.
Daarom vraag ik; welke regel wordt er overtreden met het aanbieden van een link van precies datgene waar een topic over gaat? Waar staat die regel en hoe luidt die?quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan kijk je maar op Dumpert. Dit is FOK! en hier hebben we niet veel regels, maar wel een paar.
En als je het helemaal zeker wilt weten: forum@fok.nl
Vrijheid van meningsuiting anyone?quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan kijk je maar op Dumpert. Dit is FOK! en hier hebben we niet veel regels, maar wel een paar.
En als je het helemaal zeker wilt weten: forum@fok.nl
Inb4: Elke situatie is anders en het hangt van de context af.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:29 schreef El_Matador het volgende:
Welke consistentie zit hierachter?
Kingstown, dat is natuurlijk een ware stelling maar geen argument.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:31 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Inb4: Elke situatie is anders en het hangt van de context af.
Ik snap er helemaal niets meer van. Die vid van Izzy was van waarde voor het topic, niet eens gruwelijk of wat dan ook en dan nog: het stond onder een spoiler. Liet alleen maar zien hoe mensen tegenwoordig in brand kunnen worden gezet zonder dat er iets met ze gebeurd. Waarom mag dit niet?quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:29 schreef El_Matador het volgende:
Filmpje van de moord op Kennedy? - te schokkend, verwijderen
Filmpje van Karst Tates en zijn domme actie? - gruwelijk, weg
Van WTC springende mensen? - waanzinnig, dat willen we niet zien
...
Waar houdt dit op en waarop is dit gebaseerd? Het onderwerp van een topic mag niet gelinkt staan onder een spoiler. En bij Kris en Lisanne moeten schokkende zaken nu juist onder een spoiler (terecht imo, logische regel).
Welke consistentie zit hierachter?
Goed luisteren untermenschquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:26 schreef controlaltdelete het volgende:
Wat is de reden dat de video van Izzy zojuist in het IS topic werd verwijderd? De video was onder een spoiler geplaatst was bovendien niet eens schokkend maar wel van waarde voor het onderwerp. Ikke niet begrijp zeker omdat gisteren twee video's werden geplaatst van verbrandingen van mensen dus waarom deze video niet zou mogen? Alvast mijn dank voor de uitleg
Ik lachte echt keihard.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:34 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Goed luisteren untermensch
stuur dan een mail naar : kastje_muur@fok.nl
ja dat is het beleid hier helaas. Daar zal het wel op uitdraaien, same old shit just a different dayquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:34 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Goed luisteren untermensch
Ten eerste moet je niet zo zeiken
Ten tweede kan je de behoefte om te zeiken niet onderdrukken stuur dan een mail naar : kastje_muur@fok.nl
Ik snap er geen reet van.quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:34 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik snap er helemaal niets meer van. Die vid van Izzy was van waarde voor het topic, niet eens gruwelijk of wat dan ook en dan nog: het stond onder een spoiler. Liet alleen maar zien hoe mensen tegenwoordig in brand kunnen worden gezet zonder dat er iets met ze gebeurd. Waarom mag dit niet?
Oh en heb je de film gekeken?quote:Op donderdag 5 februari 2015 17:49 schreef El_Matador het volgende:
Zeg, waar discussieren jullie over?
Ja, over een filmpje.
Oh, kan ik dat zien?
Ja, staat op Dumpert
Oh, ik zit mobiel, heb je een linkje?
Nee, dat mag ik niet plaatsen
Waarom niet?
Wat zich achter de link bevindt, kunnen mensen als schokkend ervaren.
Ok, dat kan ik dan zelf graag bepalen, mag ik het linkje?
Nee, want de inhoud is schokkend!
Hoe weet je dat, het filmpje mag toch niet gelinkt worden?
Nee, maar de inhoud is wereldschokkend, je krijgt er slapeloze nachten van.
Oh, maar mag ik dat misschien zelf bepalen?
Niet via FOK!-BNW.
Oh, waar discussieren jullie dan over?
Ja, het is een tranendal hierquote:Op donderdag 5 februari 2015 17:35 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
ja dat is het beleid hier helaas. Daar zal het wel op uitdraaien, same old shit just a different day
Oh, de NOS-journaalnieuwslezer, hoe betrouwbaar issie?quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:03 schreef Tingo het volgende:
[..]
Oh en heb je de film gekeken?
Nee.
Oh,dus hoe weet je dat 't zo schokkend is dan?
Want de NOS journaal nieuwslezer zegt dat 't zo is.
Nou even geleden was wel een dieptepunt in het IS-topic. Wil best graag weten wat jij zo aanstootgevend vond aan die video van Izzy die ook nog eens onder een spoiler stond. Als daar enige uitleg over zou komen kunnen we daar de volgende keer rekening mee houden. Ok?quote:
Het gaat er niet om wat ik vind. Het gaat erom of iets toegestaan is of niet. FOK! wil dit niet dus haal ik het weg.quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:15 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Nou even geleden was wel een dieptepunt in het IS-topic. Wil best graag weten wat jij zo aanstootgevend vond aan die video van Izzy die ook nog eens onder een spoiler stond. Als daar enige uitleg over zou komen kunnen we daar de volgende keer rekening mee houden. Ok?
Bedankt voor de uitleg. Mijn volgende vraag is onder welke noemer cq. regel is deze video niet toegestaan op Fok dan? Wellicht als ik hiervan op de hoogte ben ik je actie beter kan begrijpen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het gaat er niet om wat ik vind. Het gaat erom of iets toegestaan is of niet. FOK! wil dit niet dus haal ik het weg.
Ook als het verstopt zit onder een onschuldig ogend linkje. Want ja, ik kijk even verder dan het begin.
Dus als je zo graag voor de zoveelste keer naar dat filmpje kijkt wantdan ga je toch naar dumpert of welk forum dan ook waar het nog staat?
Ik was duidelijk genoeg dacht ik? Niet blijven drammen, want door drammen ga ik echt niet harder voor je lopen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:25 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Bedankt voor de uitleg. Mijn volgende vraag is onder welke noemer cq. regel is deze video niet toegestaan op Fok dan? Wellicht als ik hiervan op de hoogte ben ik je actie beter kan begrijpen.
Op welke gronden, als je daar duidelijk over bent?quote:
Nou nee niet echt duidelijk waarom het niet mag van Fok. Ik denk dat wel meer mensen behoefte hebben aan juist iets meer helderheid waarom deze video niet is toegestaan. Door meer duidelijkheid kunnen we zulke calamiteiten voorkomen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik was duidelijk genoeg dacht ik? Niet blijven drammen, want door drammen ga ik echt niet harder voor je lopen.
En maar doordrammen. Dumpertquote:Op donderdag 5 februari 2015 18:33 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Nou nee niet echt duidelijk waarom het niet mag van Fok. Ik denk dat wel meer mensen behoefte hebben aan juist iets meer helderheid waarom deze video niet is toegestaan. Door meer duidelijkheid kunnen we zulke calamiteiten voorkomen.
O ja je zal ook eens water bij de wijn doen en tekst en uitleg geven, het bekende riedeltje weer waar je je achter kan verschuilen na elke (dubieuze) moderatie waar men vragen over heeftquote:Op donderdag 5 februari 2015 18:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En maar doordrammen. Dumpert![]()
Oh en forum@fok.nl. Voor al uw helderheid.
Waarom stel je die vraag niet gewoon zoals aangegeven aan forum@fok.nl? Dat is nou al godverdorie 300035032903825925389 keer gezegd en nog blijven jij en ctrlaltdelete erover doorzaniken als twee verwende kinderen die hun zoveelste snoepje niet krijgen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:39 schreef El_Matador het volgende:
Het enige wat je ons nog duidelijk zou kunnen maken is of alle andere, eerdere, dan wel volgende linkjes naar IS-videos ook verwijderd moeten worden of dat dit een uniek, op zichzelf staand geval is?
Als de beslissing is van Fok Admin kunnen ze niet hier 'n duidelijk verkllaring posten?quote:Op donderdag 5 februari 2015 18:39 schreef El_Matador het volgende:
Het enige wat je ons nog duidelijk zou kunnen maken is of alle andere, eerdere, dan wel volgende linkjes naar IS-videos ook verwijderd moeten worden of dat dit een uniek, op zichzelf staand geval is?
Dan is het beleid duidelijk; IS-propaganda wordt niet meer gelinkt in FOK!-BNW.
Op zich een prima beslissing, de "overtuigingskracht" van die Zwitsalreclames in ogenschouw nemend.
Die verklaring kan je krijgen door het mail adres te mailen met je vraag.quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:50 schreef Tingo het volgende:
[..]
Als de beslissing is van Fok Admin kunnen ze niet hier 'n duidelijk verkllaring posten?
Ik zie niet waarom ze kunnen wat over zeggen dan is Lav niet lastigvallen en ook handig om ruzies te voorkomen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:50 schreef Raakpoes het volgende:
[..]
Die verklaring kan je krijgen door het mail adres te mailen met je vraag.
Weet ik veel, ben maar een user, maar wat ik lees is dat Lav handelt naar de regels die bestaan op Fok. Wil je exact weten wat die regels zijn; mail naar forum@fok.nl om daar je antwoord te krijgen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:59 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik zie niet waarom ze kunnen wat over zeggen dan is Lav niet lastigvallen en ook handig om ruzies te voorkomen.
Dus, is 't 'n officiele beslissing van Admin of niet?
Kijk en daarvoor kun je dus mailen naar forum@fok.nl.quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:59 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ik zie niet waarom ze kunnen wat over zeggen dan is Lav niet lastigvallen en ook handig om ruzies te voorkomen.
Dus, is 't 'n officiele beslissing van Admin of niet?
Klopt. Het zat goed verstoptquote:Op donderdag 5 februari 2015 20:09 schreef Izzy73 het volgende:
Het was een heel ander filmpje maar goed, de boodschap is duidelijk.
Wat een onzin maar goedquote:Op donderdag 5 februari 2015 20:16 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Klopt. Het zat goed verstopt
En nu is het wmb wel klaar.
Heb jij de beslissing om de videos en bepaalde opmerkingen te verwijderen zelf genomen,gebassed op je eigen mening,emoties en gevoelens?quote:Op donderdag 5 februari 2015 20:07 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Kijk en daarvoor kun je dus mailen naar forum@fok.nl.
Of je leest mijn laatste reactie nog een keer.
Als je je wilt verlekkeren om dat filmpje kun je op meerdere plaatsen terecht. Btw, je hebt het toch opgeslagen? Vanwaar dan die drang om het hier te posten keer op keer?
Nee, ik heb de gevoelens, emoties en meningen van iemand anders genomen. Wat denk je zelf?quote:Op donderdag 5 februari 2015 20:25 schreef Tingo het volgende:
[..]
Heb jij de beslissing om de videos en bepaalde opmerkingen te verwijderen zelf genomen,gebassed op je eigen mening,emoties en gevoelens?
Wat heb ik opgeslagen?
quote:Op donderdag 5 februari 2015 20:57 schreef controlaltdelete het volgende:
Naja mij is nog steeds geheel onduidelijk welke filmpjes wel/niet mogen, wat wel/niet offensive zou zijn met welke reden? Het filmpje van Izzy was het in ieder geval niet. Waarom die video niet zou mogen in het betreffende topic weet ik dus nog steeds niet en waarom men het in Dumpert zou moeten gaan kijken (genieten zelfs) terwijl het van nut is voor het onderwerp? Dan kan er toch geen enkele video meer gepost worden lijkt me? Je ne sais pas
Selfie?quote:
Nee droeftoeter. Dat is ctrlaltdelete, el_matador en jij. En dat allemaal in 1 baby.quote:
Oh je komt hier alleen maar en beetje trollen, stoer.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:08 schreef Raakpoes het volgende:
[..]
Nee droeftoeter. Dat is ctrlaltdelete, el_matador en jij. En dat allemaal in 1 baby.
Ik had deze ook kunnen plaatsen.
[ afbeelding ]
Past précies.
Nee, ik kom koppen op spijkers slaan. Niets stoers aan. Moet je ook eens proberen, misschien dat je dan een keer serieus genomen word.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:09 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Oh je komt hier alleen maar en beetje trollen, stoer.
No comment, it ain't worth my time ..quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:11 schreef Raakpoes het volgende:
[..]
Nee, ik kom koppen op spijkers slaan. Niets stoers aan. Moet je ook eens proberen, misschien dat je dan een keer serieus genomen word.
Exact de gedachten die menig user heeft bij posts van jouwquote:Op donderdag 5 februari 2015 21:12 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
No comment, it ain't worth my time ..
Zeg, de boel is hier ook zonder jouw bijdrage al 'BNW' genoeg.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:13 schreef Raakpoes het volgende:
[..]
Exact de gedachten die menig user heeft bij posts van jouw
Geen dank hoor, lieverd.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:16 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zeg, de boel is hier ook zonder jouw bijdrage al 'BNW' genoeg.
Je bent geen mod en je hoeft je dus ook niet zo te gedragen, dank je.
Naar de mail wordt gekeken, einde verhaal.
Ah zo. Dus als je iets niet leuk vind ga je dat deleten?quote:Op donderdag 5 februari 2015 20:32 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, ik heb de gevoelens, emoties en meningen van iemand anders genomen. Wat denk je zelf?
En het is wel klaar nu hoor.
Je gaat maar naar NWS, FP of Dumpert om te genieten van je filmpje. De discussie hier is uitgebreid gevoerd. Ik mag wel zeggen: uitputtend.
Dusfijne avond Tingo.
Of 'n poging om iets grappigs te doen.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:09 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Oh je komt hier alleen maar en beetje trollen, stoer.
Dankje wel.quote:Op donderdag 5 februari 2015 21:16 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zeg, de boel is hier ook zonder jouw bijdrage al 'BNW' genoeg.
Je bent geen mod en je hoeft je dus ook niet zo te gedragen, dank je.
Naar de mail wordt gekeken, einde verhaal.
qftquote:Op zondag 8 februari 2015 20:21 schreef Tjacka het volgende:
mijn bijdrage in dit topic is
#TJACKAFORMOD
Gezien de situatie hier, is dat niet eens dom te noemen, maar ronduit schandaligquote:Op zondag 8 februari 2015 20:30 schreef Tjacka het volgende:
[..]
heb gemaild maar ze hadden mij niet nodig
stom he
ik vind dit wel een beetje een rare actie van een modquote:Op zondag 8 februari 2015 21:30 schreef Fogel het volgende:
[..]
Dat mag je vinden. Maar als je echt van plan bent om mod te worden... dan zou ik dat soort acties niet doen.
Hoi Fogel, ik neem aan dat dit betekend dat degene die de laatste post doet, het nieuwe deel mag openen?quote:Op zondag 8 februari 2015 21:11 schreef Fogel het volgende:
[..]
Valide punt. Ook in BNW bezigen we "de LAPO opent de nieuwe" als algemene (ongeschreven) richtlijn.
Daar gaat het niet om. Degene die de lapo heeft krijgt de gelegenheid en de tijd om de nieuwe te openen. Zo simpel is het. Maakt niet uit hoe en waar en wie het topic geopend heeft ooit.quote:Op zondag 8 februari 2015 21:40 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Hoi Fogel, ik neem aan dat dit betekend dat degene die de laatste post doet, het nieuwe deel mag openen?
Ik werd namelijk een tijdje terug op de vingers getikt dat ik een nieuw deel had geopend zonder toestemming te vragen aan de user die het vorige deel had geopend en dat je daarvoor een note kon krijgen.
De complotten SC was nl. mijn idee en in overleg met El_Matador tot stand gekomen.
Hij heeft het 1e deel aangemaakt en ook het 2e deel geopend.
Ok, helder.quote:Op zondag 8 februari 2015 21:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Degene die de lapo heeft krijgt de gelegenheid en de tijd om de nieuwe te openen. Zo simpel is het. Maakt niet uit hoe en waar en wie het topic geopend heeft ooit.
Aanvullen kan. Eigenlijk is het niet de bedoeling om de TT helemaal te veranderen, het is niet voor niets een reeks. Een toevoeging met # kan wel.quote:Op zondag 8 februari 2015 22:00 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Ok, helder.
Maar dat betekend dat ieder die de lapo doet de gehele OP kan veranderen en er een hele andere draai aan kan geven.
Je hebt in de SC inmiddels al uitleg gehad. En voor de meelezers, dit ging over het posten van een privefoto van een andere user.quote:Op zondag 8 februari 2015 21:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
ik vind dit wel een beetje een rare actie van een mod
ik heb hiervoor een paar keer sorry gezegd en toch geeft meneer zo'n natrap
dit is toch wel vrij bijzonder te noemen
Oké, duidelijk. Thanks.quote:Op zondag 8 februari 2015 22:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Aanvullen kan. Eigenlijk is het niet de bedoeling om de TT helemaal te veranderen, het is niet voor niets een reeks. Een toevoeging met # kan wel.
Als het onderwerp verandert gedurende het topic en breder is dan wat de eerste TT aangaf, ondersteund door medegeinteresseerden in het topic zelf, wat is er dan mis met "Evolutietheorie een complot?"quote:Op zondag 8 februari 2015 22:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Aanvullen kan. Eigenlijk is het niet de bedoeling om de TT helemaal te veranderen, het is niet voor niets een reeks. Een toevoeging met # kan wel.
Het is een reeks. Je kunt er altijd nog wat achter zetten met #quote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als het onderwerp verandert gedurende het topic en breder is dan wat de eerste TT aangaf, ondersteund door medegeinteresseerden in het topic zelf, wat is er dan mis met "Evolutietheorie een complot?"
De titel Jezus vs Darwin is in ieder geval niet allesomvattend (meer).
BNW / Jezus vs Darwin dl.2
Dat was mijn topic, je hebt nooit interesse getoont daar in!quote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als het onderwerp verandert gedurende het topic en breder is dan wat de eerste TT aangaf, ondersteund door medegeinteresseerden in het topic zelf, wat is er dan mis met "Evolutietheorie een complot?"
De titel Jezus vs Darwin is in ieder geval niet allesomvattend (meer).
BNW / Jezus vs Darwin dl.2
Jouw topic bestond uit een plaatje dat alleen over christenen vs Darwin ging. Verder een paar wikilinkjes en dat was het.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:47 schreef theguyver het volgende:
[..]
Dat was mijn topic, je hebt nooit interesse getoont daar in!
Vanwaar nu opeens wel?
graag zou ik de topicnaam houden zoals die was, plus mijn mooie plaatje weer terug in de OP!
Dank u
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |