FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Aanslagen in Parijs #59
MrvanTrapZvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
char-568x378.jpg


quote:
Wat weten we over de aanslag op Charlie Hebdo? Een overzicht

Op de burelen van het Franse satirische blad Charlie Hebdo is rond half twaalf een schietpartij losgebarsten. In elk geval hoofdredacteur Stéphane ‘Charb’ Charbonnier en de controversiële cartoonist Cabu kwamen daarbij om het leven. De daders, bewapend met Kalasjnikovs, zijn nog niet gepakt. Wat weten we nu?
Het parket van Parijs spreekt van zeker twaalf doden. Volgens persbureau Reuters zijn ten minste tien mensen gewond, van wie vijf ernstig.

De Franse politie is op zoek naar drie daders, schrijft persdienst ANP. Eerder werd gesproken van twee, maar volgens minister Cazeneuve van Binnenlandse Zaken zijn het er drie.

De daders, gemaskerd, zwart gekleed en bewapend met Kalasjnikovs, zouden tegen ooggetuigen hebben gezegd: “Zeg maar tegen de media dat we van Al-Qaeda Jemen zijn”, meldt 20 Minutes. Volgens de politie riepen ze verder: “Wij wreken de profeet”.

Volgens The Guardian zijn drie aanvallers in een ontsnappingswagen gesprongen, een vierde man zat achter het stuur. Hun auto, een zwarte Citroën, is teruggevonden in het centrum van Parijs. De daders zouden richting het noordoosten van Parijs zijn gevlucht.

De Franse krant Le Parisien spreekt van een goed voorbereide aanslag. De daders vielen binnen tijdens een redactievergadering, waardoor veel redacteuren en tekenaars van Charlie Hebdo (hier een kort profiel) in één ruimte waren. Ook zouden ze slachtoffers bij hun voornaam hebben genoemd.

Volgens Le Monde zijn in het plaatje rechts beelden van de vluchtende daders.526x297-u6L.jpg

Charlie Hebdo zou de laatste weken zijn beveiligd wegens nieuwe bedreigingen. Eerder kreeg de redactie bedreigingen nadat het blad controversiële columns en spotprenten over de profeet Mohammed publiceerde.

Cartooniste Corinne ‘Coco’ Rey van Charlie Hebdo zou de schutters onder bedreiging hebben binnengelaten. Volgens Rey spraken de daders perfect Frans en zeiden ze dat ze “van Al-Qaeda” waren. De schietpartij zou vijf minuten hebben geduurd.
1358802.jpeg
In de laatste (wrange) cartoon van hoofdredacteur Charb stond de tekst: “Nog steeds geen aanslagen in Frankrijk.” “Wacht eens! We hebben nog tot het eind van januari om onze beste wensen over te brengen.

In de Charlie Hebdo van vandaag, de laatste uitgave, stond een artikel over de Franse schrijver Michel Houellebecq. In zijn boek Soumission beschrijft hij het jaar 2022 onder een eerste islamitische president. De laatste tweet van het blad ging over IS-leider al-Baghdadi.
quote:
Charlie Hebdo, satirisch blad met heel wat vijanden

De aanslag op het redactiekantoor van het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo in Parijs, waarbij vandaag doden vielen, staat niet op zichzelf. Het provocerende blad wordt al lang achtervolgd door processen en bedreigingen. Wat voor blad is Charlie Hebdo?

Het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo publiceerde in 2012, midden in de golf van protest tegen de anti-islam film Innocence of Muslims, spotprenten van de profeet Mohammed. 'De beelden zullen degenen choqueren die gechoqueerd willen worden', liet hoofdredacteur Charb weten.

Op de cover van de editie van 19 september 2012 staat een moslim in een rolstoel afgebeeld die wordt voortgeduwd door een orthodoxe jood, met de titel Intouchables 2, verwijzend naar de film Intouchables, de Franse inzending voor de Oscars dat jaar.

Franse humor
Het blad staat in een lange Franse traditie. De wortels daarvan liggen bij maandblad Hara-Kiri, in 1960 opgericht door François Cavanna. Hara-Kiri kende God noch gebod, en liet zich ook aan politiek niets gelegen liggen. Na een lange reeks processen en verschijningsverboden legde het blad in 1985 het loodje. Intussen had Charlie Hebdo zich al warmgelopen. Het nam de rol van satirische voorpost moeiteloos over.

Franse humor valt uiteen in twee uitersten. Je hebt de zeer zorgvuldig uitgewerkte grap die is gebaseerd op gewone types die uit de rails lopen; filmmakers Jacques Tati en Louis de Funès beheersten de finesses daarvan. Dany Boon - van de film Bienvenue chez les ch'tis- is hun verre nazaat. Haaks daarop staat een inktzwarte variant, waarvoor niets heilig is. Dat is zeg maar de lijn Céline, Houellebecq en Hara-Kiri. Bij de presentatie van een boek over Hara-Kiri werd het een jaar geleden nog eens uitgelegd. 'Kun je lachen om een kind dat sterft', vroeg de een. 'Ja, maar het gaat beter als het er meer zijn', was het antwoord.

Humor buiten alle perken dus. Die lijn wordt in Charlie Hebdo voortgezet, even scherp, nietsontziend en bruut soms als in Hara-Kiri. Net als Hara-Kiri moet het blad zien rond te komen zonder advertenties - adverteerders denken dat je idioot bent, had Cavanna gedicteerd. Charlie Hebdo verkeert met zijn oplage van ongeveer 50 duizend exemplaren financieel dan ook doorgaans in de gevarenzone.

Blad van tekenaars
Maar er zijn ook verschillen. Anders dan Hara-Kiri, dat veel fotografie en collages bevatte, is Charlie Hebdo een blad van tekenaars. Zij maken er de dienst uit. Dat begint al met de naam: Charlie is een verwijzing naar Charlie Brown, het Amerikaanse stripfiguurtje dat wordt bewonderd door oprichters Wolinski en Cabu (Hebdo staat trouwens voor hebdomodaire - weekblad).

En Charlie Hebdo is een politiek blad. Het kiest positie op de linkerzijde, bestrijdt kerncentrales lang voordat het woord ecologie gemunt is en heeft een deskundige in de gelederen die extreem rechts met argusogen volgt. 'Maar we zijn vrijdenkers', vult Coma aan. 'Als links ons op de zenuwen werkt, tikken we ze net zo hard op de vingers.'

Met die dwarse stellingname maakt het blad heel wat vijanden. Al in 1993 wordt een editie met koning Boudewijn op de omslag in België verboden, het nummer van 19 september 2001 mag de Verenigde Staten niet in. Veruit de grootste klap komt op 8 februari 2006, als Charlie Hebdo de Deense Mohammed-cartoons afdrukt, en er zelf nog een paar aan toevoegt.

Processen
Een regen van processen daalt op de redactie neer, hoofdredacteur Philippe Val krijgt intensieve beveiliging. Het eind van het liedje is dat Charlie Hebdo door de rechter wordt vrijgesproken. 'Dan zie je wat onze rol is', zei destijds tekenaar en redactiechef Riss (de tekenaars van Charlie Hebdo hebben allemaal een geuzennaam). 'De andere Franse media durfden het niet aan de cartoons af te drukken. Ze hebben van onze houding iets opgestoken. Dit keer is de solidariteit daardoor groter.'

Blijft de vraag waarom een blad dat al zo lang achtervolgd wordt door processen en bedreigingen geen beveiliging in de arm neemt als het een Sharia Hebdo uitbrengt. 'Daar raak je de kern van Charlie Hebdo', zegt Coma. 'Als redactie deelden we de euforie rond de Arabische opstanden en waren we diep teleurgesteld door het vervolg. Toen zei iemand - ik weet niet eens meer wie - we maken een Sharia Hebdo. Nooit hebben we gedacht dat dit de reactie kon zijn.'

Molotovcocktail
De beveiliging van het kantoor van Charlie Hebdo is inmiddels opgevoerd. Vorig jaar moest de redactie van het blad op zoek naar een andere werkplek, nadat in november een molotovcocktail naar binnen werd gegooid. De redactielokalen brandden uit, computers en archieven gingen verloren. Dat allemaal omdat het weekblad een nummer aankondigde met Mohammed als gasthoofdredacteur en zich voor de gelegenheid omdoopte tot Sharia Hebdo.

'Wij gaan door waar anderen halt houden', zei tekenaar en redactiechef Riss. 'Als een soort verkenners zoeken we de grenzen op. Dat wij dat doen, maakt voor de andere media het speelveld groter; het voorkomt dat ze te voorzichtig worden. We tekenen niet alleen om te amuseren, maar ook om die vrijheid te bevechten.'

'We weten nu weer precies waarom we het blad maken', zei Riss, die er sinds de oprichting in 1992 werkt. Hij is opgeleid als jurist. Het opzoeken van de grenzen van de vrijheid van meningsuiting was voor hem een belangrijke reden om hier te gaan werken. 'We willen de mechanismen blootleggen die mensen dom kunnen houden. Dat kan religie zijn, maar ook media, politiek en economie. En daarbij nemen we inderdaad risico's.'
quote:
Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen
Het door een terroristische aanslag getroffen weekblad Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen.
Dat meldt een journalist van het Franse persbureau AFP, die zegt zich te baseren op een medewerker van Charlie Hebdo.

Eerder gaven enkele grote Franse mediabedrijven aan, de handen ineen te slaan om de toekomst van het weekblad veilig te stellen. Woensdag werden onder meer tien werknemers van het Franse satireblad doodgeschoten, tijdens een terroristische aanslag op de hoofdredactie van Charlie Hebdo.

Steun

Radio France, France Televisions (beiden onderdeel van de Franse publieke omroep) en de krant Le Monde hebben een gezamenlijke verklaring naar buiten gebracht, waarin de media aangeven het blad persoonlijke en materiële steun te verlenen.

Er werd in de verklaring niet in detail uitgelegd welke goederen er klaar zouden staan.

Het satirische weekblad Charlie Hebdo is oorspronkelijk opgericht in 1969. Het linkse blad ageert met behulp van spotprenten, humor, tirades, essays en nieuwsverhalen tegen extreemrechts, religies en de traditionele politiek
Linkjes
Twaalf doden door aanslag in Parijs
Moslims spreken zich massaal uit tegen terreur
Daders aanslag bekend
Gijzeling en schietpartij bij klopjacht Parijs
Liveblog NRC
Liveblog NOS
Liveblog Volkskrant
Wat is Charlie Hebdo?
Beelden van beschietingen (Klik niet als je maag gevoelig is)
Fotoreeks De Morgen
Fotoreeks NRC
(Extra) uitzendingen NOS gemist?

Voor de complotbespeurders is er een topic in BNW
BNW / de aanslag op Charlie Hebdo

Wie is wie tijdens deze acties
NWS / Speciale eenheden Frankrijk

media_xll_7392615.jpg



LIVESTREAMS:



quote:


[ Bericht 0% gewijzigd door paddy op 09-01-2015 16:57:07 ]
Pandaplintvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Hahaha _O-
Ik zie dit visueel voor me _O-
Visueel iets voor je zien? Wow!
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
Man in het grijs op het dak :D
Flow3rvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
Is nog niet gemakkelijk met die zware bepakking ergens op te klimmen

8c9b99a834836ac8f9084266d85041c3.gif
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Hahaha _O-
Ik zie dit visueel voor me _O-
:D
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
B66xNicIMAA3iuW.jpg
Snipers bij de drukkerij
PinkLowvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
Nieuw TT ^O^
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
B66uwmoIYAAN8UP.png

Deze man kwam de heuvel niet op en moet voor straf kinderen evacueren.

#neverforget
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
Even een recap van de afgelopen dagen:
quote:
A snapshot of developments since Wednesday's attack on French satirical weekly Charlie Hebdo, in which 12 died and 11 were injured, in the deadliest attack in France in half a century.

WEDNESDAY, January 7:

- Two men armed with Kalashnikov rifles storm the Paris offices of the Charlie Hebdo weekly at around 11:30 am (1030 GMT).

- They kill a maintenance man before shooting eight journalists, a police officer protecting cartoonist Charb, and a visitor.

- The attackers climb into a black Citroen and exchange fire with police vehicles, and then coldly execute an injured police officer sprawled on the pavement.

- Following a collision, they abandon their vehicle, hijack another, and flee northwards from Paris, where police lose their trail.

- France raises its alert status for Paris and northern regions to the highest level of "attack alert".

- Anti-terrorist police raid sites in the northeastern towns of Reims and Charleville-Mezieres, acting on forensic evidence and an identity document found in the abandoned car.

- Police say they are hunting three men, including two brothers: Cherif and Said Kouachi, 32 and 34 respectively.

The third man suspected of helping the brothers then turns himself in.

THURSDAY, January 8:

- A policewoman is shot by a man just outside Paris and dies. Authorities do not immediately identify a link with the Charlie Hebdo attack, but say the next day that there is in fact a "connection" between the two shootings.

- The Charlie Hebdo suspects rob a filling station in the northern Aisne region, the owner then calls police.

- Investigators find a dozen Molotov cocktails and two jihadist flags in the getaway car.

- Thousands of security personnel are deployed.

- A US official says the Kouachi brothers have been "on our watch list for years" and that Said had spent a few months training with Al-Qaeda in Yemen.

FRIDAY, January 9:

- Shots are fired during a car chase on the National 2 highway northeast of Paris with two suspects who might be the Kouachi brothers, a police source says.

- The men hijack a car from a woman who says she recognised them as Cherif and Said Kouachi, according to police.

- One person is taken hostage at a printing business near Charles de Gaulle airport, and police swarm the industrial park where it is located. Army and police helicopters swoop down on the site.

- Schools near the building are evacuated, and the interior ministry says that police are trying to "establish contact" with the massacre suspects.

- At least two people are killed and five others taken hostage after a shoot-out at a kosher supermarket in eastern Paris involving a man who police said might be linked to the policewoman's murder.

- Schools near the scene hard by the city's ring road are locked down.

https://uk.news.yahoo.com(...)14942862.html#zM6IlZ
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 16:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:34 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]Snipers bij de drukkerij
ik zie alleen een paar letters

nu niet meer
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:34 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]Snipers bij de drukkerij
hier gaat iets mis
GekkeGerrit-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
TS :r
.Exevrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
B66wILcIEAAEnU9.png
L3gendvrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
quote:
The head of Britain’s MI5 Security Service warned late on Thursday that al Qaeda militants in Syria are plotting attacks to inflict mass casualties in the West, possibly against transport systems or "iconic targets".

Speaking after gunmen killed 12 people in an assault on French satirical newspaper Charlie Hebdo, MI5 boss Andrew Parker warned a strike on the United Kingdom was highly likely.

"A group of core al Qaeda terrorists in Syria is planning mass casualty attacks against the West," Director General Parker said in a rare public speech at MI5 headquarters in London. His last public speech was in October 2013.

In the speech, planned before the killings in Paris, Parker said seasoned al Qaeda militants in Syria aimed to "cause large-scale loss of life, often by attacking transport systems or iconic targets" in the West.
MrvanTrapZvrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:35 schreef GekkeGerrit- het volgende:
TS :r
Mot jij nou joh? ;)
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:34 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]

Deze man kwam de heuvel niet op en moet voor straf kinderen evacueren.

#neverforget
_O-
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
Via sateliet telefoneren lijkt me al helemaal dom, als ze er al over beschikken.
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
De haan kraait
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:35
Is het trouwens bekend of de daders uberhaupt ooit in dat bos hebben gezeten?
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:35 schreef Inolvidable het volgende:
Is het trouwens bekend of de daders uberhaupt ooit in dat bos hebben gezeten?
Nee, ze zitten daar voor hun lol met 8 ziljard te wachten.
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 16:36
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
WhateverWhatevervrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
Dit gaat een #1000+ reeksje worden....
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Voorkomen is beter dan genezen.
Max23vrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Misschien heeft hij wel te hard gehuild :')
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef DonRaja het volgende:

[..]

Nee, ze zitten daar voor hun lol met 8 ziljard te wachten.
Drukkerij en Joodse supermarkt nu?
Intellectual-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
Huh wat zien jullie bij de npo livestream ? Ik zie allemaal geen swat team oid op het dak ? Ik zie alleen maar een kaart van Frankrijk met wat gepraat van Rob Linker oid met zijn foto erbij.
Abedvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Alsof dat die lui iets uitmaakt.
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
Man ze hebben het maar druk met die drukkerij.
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Dat weet jij helemaal niet.
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef WhateverWhatever het volgende:
Dit gaat een #1000+ reeksje worden....
Nee hoor.
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
DIe andere mensen toch net zo goed niet :')
Collidevrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Intellectual- het volgende:
Huh wat zien jullie bij de npo livestream ? Ik zie allemaal geen swat team oid op het dak ? Ik zie alleen maar een kaart van Frankrijk met wat gepraat van Rob Linker oid met zijn foto erbij.
Linkje?
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Zij kon geen kinderen krijgen, ziet kinderen nu als de as der kwaad.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef WhateverWhatever het volgende:
Dit gaat een #1000+ reeksje worden....
We zitten nog niet op de 100 hé :')
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Caland het volgende:

[..]

Dat weet jij helemaal niet.
Ja doe even lekker grappig, het zal je baby maar zijn.
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Intellectual- het volgende:
Huh wat zien jullie bij de npo livestream ? Ik zie allemaal geen swat team oid op het dak ? Ik zie alleen maar een kaart van Frankrijk met wat gepraat van Rob Linker oid met zijn foto erbij.
Sky heeft beelden van het dak.
JACMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Als je gaat gijzelen zit er al een steekje los natuurlijk.
DaveDave09vrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

We zitten nog niet op de 100 hé :')
Idd spammen dus
quinoahipstervrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:34 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
Snipers bij de drukkerij
Ik hoop dat het vrouwelijke sluipschutters zijn ^O^
venomsnakevrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
Denk dat die terroristen toch wel 5 sterren op de GTA schaal hebben gehaald, toch knap. Zie je niet vaak :').
Intellectual-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Sky heeft beelden van het dak.
waar moet ik klikken?!!!
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja doe even lekker grappig, het zal je baby maar zijn.
Zolang er geen dna test resultaten binnen zijn, geef ik geen commentaar.
DaveDave09vrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef venomsnake het volgende:
Denk dat die terroristen toch wel 5 sterren op de GTA schaal hebben gehaald, toch knap. Zie je niet vaak :').
Geen tanks gezien
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Intellectual- het volgende:

[..]

waar moet ik klikken?!!!
LEES DE FUCKING OP EENS!!!!! :(
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Intellectual- het volgende:

[..]

waar moet ik klikken?!!!
Tukker87vrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef venomsnake het volgende:
Denk dat die terroristen toch wel 5 sterren op de GTA schaal hebben gehaald, toch knap. Zie je niet vaak :').
Het is jammer dat deze grap al 200 keer gemaakt is, orginieel ben je niet.
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Intellectual- het volgende:

[..]

waar moet ik klikken?!!!
Is dit je eerste duik in een zwembad?
tralalalavrijdag 9 januari 2015 @ 16:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef DaveDave09 het volgende:

[..]

Geen tanks gezien
wel
WhateverWhatevervrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

We zitten nog niet op de 100 hé :')
Dit gezeik is nog lang niet afgelopen, dit is pas het begin..
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
Sowieso, bij elke ramp ook bijvoorbeeld, moet er altijd benadrukt worden dat er ook vrouwen en kinderen aanwezig waren. Maakt dat het opeens erger ofzo :')
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef tralalala het volgende:

[..]

wel
Vanmiddag bij de drukkerij
DaveDave09vrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Het is jammer dat deze grap al 200 keer gemaakt is, orginieel ben je niet.
Niet iedereen heeft de tijd om dit topic de hele dag en nacht te volgen ;)
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Intellectual- het volgende:

[..]

waar moet ik klikken?!!!
Je bent echt teringdom he
NightH4wkvrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
https://twitter.com/TcitWorld/status/553530506453987328/photo/1

Topkek
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Caland het volgende:
Sowieso, bij elke ramp ook bijvoorbeeld, moet er altijd benadrukt worden dat er ook vrouwen en kinderen aanwezig waren. Maakt dat het opeens erger ofzo :')
Ja. Iets met kwetsbaarder. Net als ouderen.
Tukker87vrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Caland het volgende:
Sowieso, bij elke ramp ook bijvoorbeeld, moet er altijd benadrukt worden dat er ook vrouwen en kinderen aanwezig waren. Maakt dat het opeens erger ofzo :')
Gelijkheid etc.
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Het is jammer dat deze grap al 200 keer gemaakt is, orginieel ben je niet.
Eerder triest. Zo lollig is t niet


Hebben die terroristen in die supermarkt ook kalasjnikovs ? :?
DaveDave09vrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja. Iets met kwetsbaarder. Net als ouderen.
Maak er maar een feministen topic van :7
Intellectual-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
Kijken jullie ook skynews?
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja. Iets met kwetsbaarder. Net als ouderen.
Ik vind het nooit zo boeiend eigenlijk. Er zitten statistisch gezien altijd wel vrouwen en kinderen bij, snap nooit zo dat het nog benadrukt moet worden om op gevoelens van tokkies in te spelen.
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja. Iets met kwetsbaarder. Net als ouderen.
Kinderen vind ik ook relevant. Vrouwen eigenlijk niet. Die kunnen tegen een geweer net zo veel beginnen als mannen dus er is geen verschil.
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
al nieuws?
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef bombmannl het volgende:

[..]

Eerder triest. Zo lollig is t niet

Hebben die terroristen in die supermarkt ook kalasjnikovs ? :?
Ja.
Flow3rvrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:37 schreef Intellectual- het volgende:
Huh wat zien jullie bij de npo livestream ? Ik zie allemaal geen swat team oid op het dak ? Ik zie alleen maar een kaart van Frankrijk met wat gepraat van Rob Linker oid met zijn foto erbij.
http://nos.nl/livestream/npo-nieuws
IsaacCuencavrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Caland het volgende:
Sowieso, bij elke ramp ook bijvoorbeeld, moet er altijd benadrukt worden dat er ook vrouwen en kinderen aanwezig waren. Maakt dat het opeens erger ofzo :')
ja vrouwen zijn dom
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja. Iets met kwetsbaarder. Net als ouderen.
Hoezo een man is toch net zo kwetsbaar bij een aanslag :')
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef bombmannl het volgende:

[..]

Eerder triest. Zo lollig is t niet

Hebben die terroristen in die supermarkt ook kalasjnikovs ? :?
Yup, in ieder geval die neger
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 16:40
Jammer dat die neger gijzelaar is geworden. Was een goede voorstopper geweest anders.
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Jimbo het volgende:
al nieuws?
Morgen code geel in het hele land vanwege harde wind.
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
Zo zit ik nu al 5+ uur achter de pc.

mcYsxhO.jpg

Ik zie nu echt dubbel.
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Caland het volgende:

[..]

Ik vind het nooit zo boeiend eigenlijk. Er zitten statistisch gezien altijd wel vrouwen en kinderen bij, snap nooit zo dat het nog benadrukt moet worden om op gevoelens van tokkies in te spelen.
Net zo vervelend als dat gezeik over hoeveel Nederlanders er bij een (natuur)ramp of schietpartij betrokken zijn.
Intellectual-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
WTF IS ER AAN DE HAND? Hoezo opeens een gijzeling in een supermarkt? Is het nou in een drogisterij of in een supermarkt? Wat hebben dit te maken met de CH-zaak? Waarom doen de daders dit? En wat hebben die andere 2 daders te maken met de 2 daders van CH?

Ik kom net van werk.. Ik heb sinds gisteren niks meer gevolgd!!
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Intellectual- het volgende:
Kijken jullie ook skynews?
nee ok wacht op een boobslip vam Dionne
venomsnakevrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef Tukker87 het volgende:

[..]

Het is jammer dat deze grap al 200 keer gemaakt is, orginieel ben je niet.
Oh is dat zo meneer de tukkert?
Tja, ik heb niet 59 topics door zitten bladeren :').
Travel.vrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:36 schreef Momo... het volgende:
Ik hoorde dat er een baby is gegijzeld in de winkel. Je gaat een baby toch niet iets aan doen? Die heeft nog niks fout kunnen doen in zijn leven. :')
Tenzij de baby zat te janken in de vliegtuigstoel naast ze richting 't Kalifaat.
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Morendo het volgende:
Jammer dat die neger gijzelaar is geworden. Was een goede voorstopper geweest anders.
Is ie nu gijzelaar geworden? Wie heeft hem dan weer gegijzeld? Spoor bijster nu
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Intellectual- het volgende:
WTF IS ER AAN DE HAND? Hoezo opeens een gijzeling in een supermarkt? Is het nou in een drogisterij of in een supermarkt? Wat hebben dit te maken met de CH-zaak? Waarom doen de daders dit? En wat hebben die andere 2 daders te maken met de 2 daders van CH?

Ik kom net van werk.. Ik heb sinds gisteren niks meer gevolgd!!
LEES TOCH GODVERDOMME EENS ARTIKELEN OP HET INTERNET
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
Zijn die lui op het dak daar nou wat aan het bouwen/voorbereiden?
Glazenmakervrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja. Iets met kwetsbaarder. Net als ouderen.
Kogels doen mannen ook pijn hoor.
Breekfastvrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
Die 'deskundige' bij de NOS :')
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Morgen code geel in het hele land vanwege harde wind.
kijk, prioriteiten stellen
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Intellectual- het volgende:
WTF IS ER AAN DE HAND? Hoezo opeens een gijzeling in een supermarkt? Is het nou in een drogisterij of in een supermarkt? Wat hebben dit te maken met de CH-zaak? Waarom doen de daders dit? En wat hebben die andere 2 daders te maken met de 2 daders van CH?

Ik kom net van werk.. Ik heb sinds gisteren niks meer gevolgd!!
JA DAT WEET IK OOK NIET PANIEK KIJK OP NU.NL
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef HighVolume het volgende:

[..]

nee ok wacht op een boobslip vam Dionne
hahaha
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Proximo het volgende:

[..]

Yup, in ieder geval die neger
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Inolvidable het volgende:

[..]

Ja.
:r wat een gekken.
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Net zo vervelend als dat gezeik over hoeveel Nederlanders er bij een (natuur)ramp of schietpartij betrokken zijn.
Dat is dan weer relevant vanwege familie/vrienden in Nederland.
voetbalmanager2vrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:38 schreef DaveDave09 het volgende:

[..]

Geen tanks gezien
http://www.telegraaf.nl/b(...)aar_gijzeling__.html
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Bugno het volgende:

[..]

Is ie nu gijzelaar geworden? Wie heeft hem dan weer gegijzeld? Spoor bijster nu
Gijzelnemer duh.
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
Wat zijn die 2 op het dak aan het doen? Ze lijken iets los te maken
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Intellectual- het volgende:
WTF IS ER AAN DE HAND? Hoezo opeens een gijzeling in een supermarkt? Is het nou in een drogisterij of in een supermarkt? Wat hebben dit te maken met de CH-zaak? Waarom doen de daders dit? En wat hebben die andere 2 daders te maken met de 2 daders van CH?

Ik kom net van werk.. Ik heb sinds gisteren niks meer gevolgd!!
oh god krijgen we dit soort shit weer de hele tijd want de loonslaven komen thuis :')
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Intellectual- het volgende:
WTF IS ER AAN DE HAND? Hoezo opeens een gijzeling in een supermarkt? Is het nou in een drogisterij of in een supermarkt? Wat hebben dit te maken met de CH-zaak? Waarom doen de daders dit? En wat hebben die andere 2 daders te maken met de 2 daders van CH?

Ik kom net van werk.. Ik heb sinds gisteren niks meer gevolgd!!
Experts zijn aan het uitzoeken of het supermarkt dan wel drogisterij is. We wachten vol spanning op hun conclusie.
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Caland het volgende:

[..]

Ik vind het nooit zo boeiend eigenlijk. Er zitten statistisch gezien altijd wel vrouwen en kinderen bij, snap nooit zo dat het nog benadrukt moet worden om op gevoelens van tokkies in te spelen.
Waarschijnlijk omdat een van die vrouwen de moeder is van het kind en de moeder is vaak belangrijker in de opvoeding dan de vader. Misschien ook om te laten zien dat jij het net zo goed had kunnen zijn, iets met betrokkenheid creeeren. Ik heb het ook niet bedacht. ^O^
Travel.vrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Zo zit ik nu al 5+ uur achter de pc.

[ afbeelding ]

Ik zie nu echt dubbel.
Mijn computer hapert al als ik een Dumpert-filmpje speel.
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Proximo het volgende:
Wat zijn die 2 op het dak aan het doen? Ze lijken iets los te maken
Afluisterapparatuur plaatsen.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Proximo het volgende:
Wat zijn die 2 op het dak aan het doen? Ze lijken iets los te maken
De dakbedekking.
Glazenmakervrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Zo zit ik nu al 5+ uur achter de pc.

[ afbeelding ]

Ik zie nu echt dubbel.
''pc'' :')
HenkieVdVvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Caland het volgende:
Sowieso, bij elke ramp ook bijvoorbeeld, moet er altijd benadrukt worden dat er ook vrouwen en kinderen aanwezig waren. Maakt dat het opeens erger ofzo :')
Wat zit jij vervelend te trollen man.
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Proximo het volgende:
Wat zijn die 2 op het dak aan het doen? Ze lijken iets los te maken
Ze waren aan het tienen en nu is de bal op het dak gekomen.
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
Die blonde van de NOS :9 :*
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
die reed toevallig voorbij. Telegraaf :')______________________
KnutdeIJsbeervrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Zijn die lui op het dak daar nou wat aan het bouwen/voorbereiden?
Bbq voor t avondeten. Rood wijntje erbij. Voor de kinderen wijn met water
Maanvisvrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
doe even een samenvatting onder de crtr-v van je :)
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:42
Rutte :') :') :')

Die verdient de kneuzenaward van Januari.
Graankorrelvrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
Hacker group Anonymous says it will avenge #CharlieHebdo attack by shutting down jihadi websites, according to the Telegraph
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die blonde van de NOS :9 :*
Mevrouw Stax voor jou!
tralalalavrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:43 schreef Graankorrel het volgende:

[..]

Ze schieten niet echt op.
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:43 schreef Graankorrel het volgende:

[..]

:')
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:43 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Mevrouw Stax voor jou!
Lekkerding hoor, niets mis mee :P
opgebaardevrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef Intellectual- het volgende:
WTF IS ER AAN DE HAND? Hoezo opeens een gijzeling in een supermarkt? Is het nou in een drogisterij of in een supermarkt? Wat hebben dit te maken met de CH-zaak? Waarom doen de daders dit? En wat hebben die andere 2 daders te maken met de 2 daders van CH?

Ik kom net van werk.. Ik heb sinds gisteren niks meer gevolgd!!
HAHA WTF JIJ WERKT HAHAHAPROLEET HIHIHI! 1!!
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Ajacied422 het volgende:
Rutte :') :') :')

Die verdient de kneuzenaward van Januari.
Ik geef die trofee liever aan de terroristen, als je het niet erg vindt.
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die blonde van de NOS :9 :*
jelle van bure heet ie.
IsaacCuencavrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
WAT? Was er een aanval in Parijs?
Het_fijtjevrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:39 schreef Caland het volgende:
Sowieso, bij elke ramp ook bijvoorbeeld, moet er altijd benadrukt worden dat er ook vrouwen en kinderen aanwezig waren. Maakt dat het opeens erger ofzo :')
Als je een bejaardenhuis gijzelt en dreigt de gijzelaars te doden, dan zegt de Politie we wachten wel tot morgenmiddag dan gaan ze vanzelf al. ;(
Je onderhandelingspositie als gijzelnemer is dan niet zo sterk, tenminste niet langdurig. :@
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
CNN Streetview _O-
Grutskvrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:43 schreef HighVolume het volgende:

[..]

jelle van bure heet ie.
Lijkt wel een beetje op die gast van Draadstaal
HenkieVdVvrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:40 schreef Caland het volgende:

[..]

Ik vind het nooit zo boeiend eigenlijk. Er zitten statistisch gezien altijd wel vrouwen en kinderen bij, snap nooit zo dat het nog benadrukt moet worden om op gevoelens van tokkies in te spelen.
Als jij niet snapt dat het lager dan laag is om kinderen te betrekken in dit soort situaties ben jij de tokkie. Infantiel.
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef IsaacCuenca het volgende:
WAT? Was er een aanval in Parijs?
Nee. Bij de Mac in België
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef IsaacCuenca het volgende:
WAT? Was er een aanval in Parijs?
Nee normale dag joh
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef Grutsk het volgende:

[..]

Lijkt wel een beetje op die gast van Draadstaal
idd ja _O-
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Ajacied422 het volgende:
Rutte :') :') :')

Die verdient de kneuzenaward van Januari.
Dit.
Altijd met z'n veilige woordjes, durft nooit een statement te maken of z'n stem te verheffen.
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Travel. het volgende:

[..]

Mijn computer hapert al als ik een Dumpert-filmpje speel.
Triple HD streams gaan keisoepel op de Macbook retina, mag ook wel voor die prijs. Gelukkig betaald de baas. :7
Bennyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
Wat een beroerd optreden van Rutte trouwens. Hij heeft wel betere speeches gegeven
Tukker87vrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

''pc'' :')
Hij gaat er zelfs achter zitten _O-
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:43 schreef Strani het volgende:

[..]

Ik geef die trofee liever aan de terroristen, als je het niet erg vindt.
Hoe hij de feiten over de MH17 publiceert is toch wel vrij schandalig.
richoliovrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
Kleine update als iemand tijd heeft? Is er al iets gebeurd sinds een uurtje geleden
Revrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
ben benieuwd hoe lang deze dubbele stand-off gaat duren... als gegijzelde wetende dat je de sleutel bent zou ik gewoon lekker naar buiten lopen (al zal je wel vastgebonden zijn of zo)
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef bombmannl het volgende:

[..]

Dit.
Altijd met z'n veilige woordjes, durft nooit een statement te maken of z'n stem te verheffen.
DENK AAN DE HANDELSBELANGEN!
KnutdeIJsbeervrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
3s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef HenkieVdV het volgende:

[..]

Als jij niet snapt dat het lager dan laag is om kinderen te betrekken in dit soort situaties ben jij de tokkie. Infantiel.
Ok Henk
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
3s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef HenkieVdV het volgende:

[..]

Als jij niet snapt dat het lager dan laag is om kinderen te betrekken in dit soort situaties ben jij de tokkie. Infantiel.
Alsof die terroristen ook maar enige vorm van beschaving kennen..
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef iBenny het volgende:
Wat een beroerd optreden van Rutte trouwens. Hij heeft wel betere speeches gegeven
Soms moet je mensen "echt" in de gaten houden

:')
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef richolio het volgende:
Kleine update als iemand tijd heeft? Is er al iets gebeurd sinds een uurtje geleden
nee
Pascalusvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Caland het volgende:

[..]

Ze waren aan het tienen en nu is de bal op het dak gekomen.
Degene die kontje kick staat moet ook als eerste de drukkerij bestormen.
nils7vrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
Het komt nu wel heel dichtbij... ik ken Harry Piekema van de reclames op televisie van een supermarkt en nu is het ook in een supermarkt.
richoliovrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef iBenny het volgende:
Wat een beroerd optreden van Rutte trouwens. Hij heeft wel betere speeches gegeven
Aboutaleb kon het beter.
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
3s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef HenkieVdV het volgende:

[..]

Als jij niet snapt dat het lager dan laag is om kinderen te betrekken in dit soort situaties ben jij de tokkie. Infantiel.
Maar het is bijvoorbeeld logisch dat wanneer een vliegtuig neerstort dat er vrouwen en kinderen bij waren. Dat hoef je toch niet meer te benadrukken, toch wordt dat altijd gedaan :')
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
Inb4 mensen die zich niet inlezen en hier gaan roepen ''HUH IK SNAP ER NIKS MEER VAN!!!''
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef richolio het volgende:
Kleine update als iemand tijd heeft? Is er al iets gebeurd sinds een uurtje geleden
nee
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
Die mannen op het dak wachten natuurlijk tot die even buiten gaat roken. ;(
trolleyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef Patrice_Consigny het volgende:

[..]

Triple HD streams gaan keisoepel op de Macbook retina, mag ook wel voor die prijs. Gelukkig betaald de baas. :7
Die cursus Nederlands wou de baas zeker niet betalen.
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef IsaacCuenca het volgende:
WAT? Was er een aanval in Parijs?
Niet jij weer :r
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:45
Die Opstelten moet echt met pensioen
voetbalmanager2vrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:42 schreef Fokker89 het volgende:

[..]

die reed toevallig voorbij. Telegraaf :')______________________
Waarschijnlijk staat die in de wacht voor wanneer er toch iemand die 5 sterren haalt ;)
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef richolio het volgende:
Kleine update als iemand tijd heeft? Is er al iets gebeurd sinds een uurtje geleden
www.telegraaf.nl
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
8s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef Revanches het volgende:
Inb4 mensen die zich niet inlezen en hier gaan roepen ''HUH IK SNAP ER NIKS MEER VAN!!!''
te laat.
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef Strani het volgende:

[..]

Alsof die terroristen ook maar enige vorm van beschaving kennen..
Toch wel een beetje:

http://www.hln.be/hln/nl/(...)n-geen-vrouwen.dhtml
KnutdeIJsbeervrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef trolley het volgende:

[..]

Die cursus Nederlands wou de baas zeker niet betalen.
:D
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef SecretStoryWous het volgende:
Die Opstelten moet echt met pensioen
Hennis refereert alleen maar aan de mooie woorden van Mark :{
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef Caland het volgende:

[..]

Maar het is bijvoorbeeld logisch dat wanneer een vliegtuig neerstort dat er vrouwen en kinderen bij waren. Dat hoef je toch niet meer te benadrukken, toch wordt dat altijd gedaan :')
zwakke geslacht altijd even bij naam noemen.

net als bijv een schip wat zinkt :') Vrouwen en kinderen eerst!
Ja rot op, recht van de sterkste hoor. DOAAAG
Graankorrelvrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
PatColon twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 16:36:25 French special forces take position on a rooftop at the scene of a hostage taking in Dammartin-en-Goele #CharlieHebdo http://t.co/BqwDTMJavI reageer retweet
muzasvrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef trolley het volgende:
Die cursus Nederlands wou de baas zeker niet betalen
Werken jullie bij dezelfde baas?
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef richolio het volgende:
Kleine update als iemand tijd heeft? Is er al iets gebeurd sinds een uurtje geleden
Kijk toch eens op NRC/VOLKSKRANT/NOS/RTL die houden godverdomme liveblogs bij en jij gaat ons zitten vervelen.
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:46
quote:
8s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef Revanches het volgende:
Inb4 mensen die zich niet inlezen en hier gaan roepen ''HUH IK SNAP ER NIKS MEER VAN!!!''
Ik snap er niks meer van :?
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
Ik dacht toch een vrouw te zien staan op de slachtofferlijst.
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
8s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef Revanches het volgende:
Inb4 mensen die zich niet inlezen en hier gaan roepen ''HUH IK SNAP ER NIKS MEER VAN!!!''
Als toch steeds mensen dat doen dan word je daar toch moe van? Even telegraaf of nu.nl raadplegen en je bent op de hoogte.
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:46 schreef Graankorrel het volgende:
PatColon twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 16:36:25 French special forces take position on a rooftop at the scene of a hostage taking in Dammartin-en-Goele #CharlieHebdo http://t.co/BqwDTMJavI reageer retweet
ja ik zag eennhalf uur geleden ja
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:46 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Kijk toch eens op NRC/VOLKSKRANT/NOS/RTL die houden godverdomme liveblogs bij en jij gaat ons zitten vervelen.
Mooie is dat al die bronnen hun liveblogs gisteren gesloten hadden. Vond ze al wat voorbarig :')
IsaacCuencavrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef bombmannl het volgende:

[..]

Niet jij weer :r
Ah daar hebben we extemist
Webschipvrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef iBenny het volgende:
Wat een beroerd optreden van Rutte trouwens. Hij heeft wel betere speeches gegeven
Hij gebruikte het woord "oprotten" niet.
Nieuwschierigvrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
Jeanine ziet er weer uit of ze zo van de set komt na een scene met Dick Cumalot
HenkieVdVvrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef Caland het volgende:

[..]

Maar het is bijvoorbeeld logisch dat wanneer een vliegtuig neerstort dat er vrouwen en kinderen bij waren. Dat hoef je toch niet meer te benadrukken, toch wordt dat altijd gedaan :')
In dat soort situaties wel ja.
trolleyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:46 schreef muzas het volgende:

[..]

Werken jullie bij dezelfde baas?
'Wou' is gewoon correct Nederlands hoor :{w
Het_fijtjevrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:46 schreef Graankorrel het volgende:
PatColon twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 16:36:25 French special forces take position on a rooftop at the scene of a hostage taking in Dammartin-en-Goele #CharlieHebdo http://t.co/BqwDTMJavI reageer retweet
Ze bedoelt te zeggen dat ze ook TV kijkt? :?
Netsplittervrijdag 9 januari 2015 @ 16:47
Evacuatie aan de gang bij Dammartin.
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:47 schreef Netsplitter het volgende:
Evacuatie aan de gang bij Dammartin.
Wie of wat evacueren ze dan?
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:47 schreef IsaacCuenca het volgende:

[..]

Ah daar hebben we extemist
_O- :w
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:45 schreef trolley het volgende:

[..]

Die cursus Nederlands wou de baas zeker niet betalen.
Ben van oorsprong Zwitsers, dus daar heeft hij ook voor betaalt, was alleen wel een goedkope blijkbaar,
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:47 schreef Netsplitter het volgende:
Evacuatie aan de gang bij Dammartin.
van schoolkinderen, oud!
Claudia_xvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
3s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef HenkieVdV het volgende:

[..]

Als jij niet snapt dat het lager dan laag is om kinderen te betrekken in dit soort situaties ben jij de tokkie. Infantiel.
Mensen die benadrukken dat ze het on-be-grij-pe-lijk vinden dat een gijzeling erger is als er kinderen bij zijn betrokken, moet je altijd wantrouwen. Ze koketteren met objectiviteit die ze zelf ook niet bezitten.
myShizzlevrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
A woman on the phone with TV channel Europe 1 said she received a call from her mother, who appears to be one of the hostages in the East Parisian supermarket. She told her daughter: "I am in the shop, I love you."
http://www.reddit.com/live/u7qtz12ybb74
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
Die haan die steeds kraait...
(Nponieuws)
jpjedivrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
Stelletje idioten die thuis komen van hun werk en direct hier een vraag plempen ' wat er gebeurd is vandaag'. LEES DIE FOKKING OP, NU.NL, whatever! stelletje luie honden.

zo die moest er even uit

<Verwacht nu wel 86x een dergelijke post> ;')
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Wie of wat evacueren ze dan?
Koeien, konijnen en schapen
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Wie of wat evacueren ze dan?
Alles en iedereen!
Vrouwen en kinderen eerst, uiteraard.
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:47 schreef Strani het volgende:

[..]

Ik dacht toch een vrouw te zien staan op de slachtofferlijst.
Staat ook in het gelinkte bericht.
Netsplittervrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Wie of wat evacueren ze dan?
Is onduidelijk volgens Sky maar men vermoed de inwoners.
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef jpjedi het volgende:
Stelletje idioten die thuis komen van hun werk en direct hier een vraag plempen ' wat er gebeurd is vandaag'. LEES DIE FOKKING OP, NU.NL, whatever! stelletje luie honden.

zo die moest er even uit

<Verwacht nu wel 86x een dergelijke post> ;')
Ik ben het eens met je post.
Travel.vrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:44 schreef Patrice_Consigny het volgende:

[..]

Triple HD streams gaan keisoepel op de Macbook retina, mag ook wel voor die prijs. Gelukkig betaald de baas. :7
Betaalt hij ook je taalcursus Nederlands?
Joppiesaus.vrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
Zijn er hier eigenlijk mensen die zich kunnen identificeren met de gijzelaars?
Webschipvrijdag 9 januari 2015 @ 16:48
Maar even wat anders: vrije meningsuiting is de wortel van de democratie. Maar wat is de winst om die te gebruiken als pure provocatie?
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
'Joden geschokt door nieuwe aanslag', kopt de Telegraaf. Precies wat we nog nodig hadden, dat zij (en Israël) zich ook weer in de slachtofferrol plaatsen.
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
Goddome nu zie ik alleen maar die gast van draadstaal voor me _O-
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef jpjedi het volgende:
Stelletje idioten die thuis komen van hun werk en direct hier een vraag plempen ' wat er gebeurd is vandaag'. LEES DIE FOKKING OP, NU.NL, whatever! stelletje luie honden.

zo die moest er even uit

<Verwacht nu wel 86x een dergelijke post> ;')
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Koeien, konijnen en schapen
Muizen, kakkerlakken en goudvissen.
Graankorrelvrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
SkyNews twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 16:43:54 It's understood the #ParisAttacks suspects were on a no-fly list to stop them entering Britain http://t.co/Za4yfQcDcl http://t.co/MmZaXJ0MH8 reageer retweet
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef Joppiesaus. het volgende:
Zijn er hier eigenlijk mensen die zich kunnen identificeren met de gijzelaars?
Ja, ik heb momenteel ook een baardje.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef Joppiesaus. het volgende:
Zijn er hier eigenlijk mensen die zich kunnen identificeren met de gijzelaars?
Jup :W
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=http%3A%2F%2Fcdnmo.coveritlive.com%2Fmedia%2Fimage%2F201501%2Fphpwxyvdbparisien.png
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
Die "expert" op de NOS... is die man verboden om iets zinnigs te zeggen
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
quote:
Oh ja, die misten we nog. :')
muzasvrijdag 9 januari 2015 @ 16:49
Zijn er nog updates?
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:49 schreef Caland het volgende:

[..]

Ja, ik heb momenteel ook een baardje.
hihi ik ook :@
Bittere_Ernst.vrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef jpjedi het volgende:
Stelletje idioten die thuis komen van hun werk en direct hier een vraag plempen ' wat er gebeurd is vandaag'. LEES DIE FOKKING OP, NU.NL, whatever! stelletje luie honden.

zo die moest er even uit

<Verwacht nu wel 86x een dergelijke post> ;')
Inderdaad, vervelende mensen zijn dat.
007700vrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
quote:
6s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:49 schreef muzas het volgende:
Zijn er nog updates?
ja
KaoloJoekavrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:46 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Kijk toch eens op NRC/VOLKSKRANT/NOS/RTL die houden godverdomme liveblogs bij en jij gaat ons zitten vervelen.
Let op je taalgebruik. We willen geen aanslag op deze website.
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:49 schreef Graankorrel het volgende:
SkyNews twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 16:43:54 It's understood the #ParisAttacks suspects were on a no-fly list to stop them entering Britain http://t.co/Za4yfQcDcl http://t.co/MmZaXJ0MH8 reageer retweet
Je kunt vanuit Frankrijk natuurlijk alleen met het vliegtuig in de UK komen :{
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
quote:
Had nu gewoon de defensieve problemen bij Barca kunnen oplossen. Doodzonde man.
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:50
Zou kut zijn als FOK nu down gaat. :)
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
quote:
Belgische gijzelaar in Parijs

Volgens de Franstalige krantenwebsite LaLibre.be is één Belg betrokken bij de gijzeling in Porte de Vincennes. Het zou gaan om een jonge vrouw uit een Belgisch familiebedrijf, een dichte kennis van de opperrabbijn Albert Guigui. 'Het is triest. We bidden dat alles goed afloopt', zegt Guigui op de site.

http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150108_01462948
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
Het dak wordt gepenetreerd.

ipGmtMI.png
Mani89vrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
quote:
Wat staat hier?
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:50 schreef Inolvidable het volgende:
Zou kut zijn als FOK nu down gaat. :)
Jij bent iets van plan? }:|
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef Joppiesaus. het volgende:
Zijn er hier eigenlijk mensen die zich kunnen identificeren met de gijzelaars?
Wie zijn de gijzelaars dan?
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
Mogelijk ex vriendin? Ach wanneer het moeilijk gaat meteen handdoek in de ring dus... vrouwen :')
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:51 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Aah, Bart De Wever gaat weer roepen dat het leger moet worden ingezet. ^O^
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:51 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Jij bent iets van plan? }:|
Als het down gaat ben ik wel verdacht. Kut. :'(
Max23vrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
Die Amedy zou trouwens 18 jaar hebben gekregen. Is hij ontsnapt ofzo?
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef Joppiesaus. het volgende:
Zijn er hier eigenlijk mensen die zich kunnen identificeren met de gijzelaars?
Op zich wel, maar ik vind het te gevaarlijk om daar zo maar naar binnen te lopen met m'n paspoort.
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
Hoe kan iemand die 18 jaar kreeg nu rondlopen?
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:52 schreef Max23 het volgende:
Die Amedy zou trouwens 18 jaar hebben gekregen. Is hij ontsnapt ofzo?
Vervroegd vrijgelaten, net als één van de schutters van woensdag.
voetbalmanager2vrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:52 schreef Max23 het volgende:
Die Amedy zou trouwens 18 jaar hebben gekregen. Is hij ontsnapt ofzo?
Vervroegd vrijgelaten
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
Proefverlof.
Tukker87vrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:48 schreef jpjedi het volgende:
Stelletje idioten die thuis komen van hun werk en direct hier een vraag plempen ' wat er gebeurd is vandaag'. LEES DIE FOKKING OP, NU.NL, whatever! stelletje luie honden.

zo die moest er even uit

<Verwacht nu wel 86x een dergelijke post> ;')
Nog erger zijn die mensen die dit topic volgooien en alleen maar klagen over andere mensen.
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:50 schreef Inolvidable het volgende:
Zou kut zijn als FOK nu down gaat. :)
Breng ze niet op ideeen
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:52 schreef Max23 het volgende:
Die Amedy zou trouwens 18 jaar hebben gekregen. Is hij ontsnapt ofzo?
nee zit in een supermarkt in parijs.
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:52
Ok ze zijn dus klaar op het dak zo te zien
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:41 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Zijn die lui op het dak daar nou wat aan het bouwen/voorbereiden?
Een respawnpoint..
nattermannvrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
Kan het topic weer gereekst worden?
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
Waar moeten alle inwoners heen? Staat heel het verkeer niet vast daar?
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:52 schreef Morendo het volgende:
Proefverlof.
die proef heeft duidelijk gefaald.
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
Duuuurt echt veel te lang nu.
SuperFokkervrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
Tot hoe laat gaan die kinderen naar school? Het is al 5 uur!
Sapstengelvrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
Laatste nieuws: Er is een festival met ijssculpturen geinspireerd op Da Vinci
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:53 schreef nattermann het volgende:
Kan het topic weer gereekst worden?
Is het toch nog gewoon :?
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:53 schreef Glitter_Aardbei het volgende:

[..]

Een respawnpoint..
Tactical_Insertion_menu_icon_MW3.png
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
DX11vrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
Is er nog iets veranderd de laatste 2 uur? (ik was weg)
MakkieRvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
ligt het aan mij, of is het wel een beetje stil op de nos live stream :?
Graankorrelvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
16 minuten geleden
De politie vreest volgens Franse media de wederopstanding van een jihadistisch netwerk dat ze in 2005 dacht te hebben opgerold. De aanslag van woensdag op het weekblad Charlie Hebdo is mogelijk niet het werk van een paar op zichzelf staande daders ( 'lone wolves'), maar van een groep 'oude bekenden', het terreurnetwerk Buttes-Chaumont.

Share

Redactie NU.nl
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
:')
Buitendamvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
Nee, hoor. :)
007700vrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef delano.888 het volgende:
Is er nog iets veranderd de laatste 2 uur? (ik was weg)
ja
Sarduvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:53 schreef SuperFokker het volgende:
Tot hoe laat gaan die kinderen naar school? Het is al 5 uur!
Wel sneu.. ze moeten morgen ook nog. :{
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
:') :') :') :') :') _!
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
Ok.
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
Volgen het Franse ministerie van binnenlandse zaken zijn er zo'n 80,000 manschappen actief op dit moment, bij de twee situaties.
GekkeGerrit-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
Die gast bij de NOS. :')
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef delano.888 het volgende:
Is er nog iets veranderd de laatste 2 uur? (ik was weg)
ja de tijd....
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
Alsof deze gasten hier levend uitkomen... Die gaan zich echt niet overgeven, dus rest de politie maar één ding.
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 16:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef Strani het volgende:
Volgen het Franse ministerie van binnenlandse zaken zijn er zo'n 80,000 manschappen actief op dit moment, bij de twee situaties.
:o :o
Joppiesaus.vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Mijn ex-schoonouders wens ik nog steeds een gijzeling toe trouwens.

kutmensen
Maanvisvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
dat kan niet, als je lid bent van de EU moet je voldoen aan de mensenrechtenverklaringen die alle leden hebben getekend, en onderdeel daarvan is dat je geen doodstraf mag hebben.
DX11vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef 007700 het volgende:

[..]

ja
Wat is er veranderd de laatste 2 uur? (Ik was weg)
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
:|W
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Wat kijken jullie?
Mr.Pingvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:53 schreef SuperFokker het volgende:
Tot hoe laat gaan die kinderen naar school? Het is al 5 uur!
Is in Frankrijk en België heel normaal.

Geen halve dagen zoals hier in NL
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Schoten>???
myShizzlevrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
B66skLdIMAA2O1k.jpg

Lege periferique
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Die gast bij de NOS. :')
he he niet fucken jelle... die gast is gek
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef delano.888 het volgende:

[..]

Wat is er veranderd de laatste 2 uur? (Ik was weg)
Lees de OP eens door.
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef Joppiesaus. het volgende:
Mijn ex-schoonouders wens ik nog steeds een gijzeling toe trouwens.

kutmensen
:')
Matttvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Schoten!!! :o
PinkLowvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Schoten op livestream nos
007700vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef delano.888 het volgende:

[..]

Wat is er veranderd de laatste 2 uur? (Ik was weg)
zoek je zelf maar op
trolleyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wat kijken jullie?
Spongebob. Daar gebeurt tenminste nog iets.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef Strani het volgende:
Volgen het Franse ministerie van binnenlandse zaken zijn er zo'n 80,000 manschappen actief op dit moment, bij de twee situaties.
Neem aan ook gewoon in en rond Parijs bij opgeschaalde patrouilles/beveiliging. Béétje overkill twee locaties met 40k man each te belegeren.
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wat kijken jullie?
SchoolTV weekjournaal.
-0-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Schoten?
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wat kijken jullie?
Ik bereid me voor op Sesamstraat.
Pascalusvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
Guillotine even van zolder halen.
HenkieVdVvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Gaat los daar. :{
Rijstvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
wow.
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Dit een ideetje om de boel een beetje vaart te geven?

jihawg-ammo-500x412.jpg
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Maar waar wachten ze op, die gijzelnemers laten de gijzelaars toch niet levend los?
Cikxvrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
Oooo shit
SuperFokkervrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef Mr.Ping het volgende:

[..]

Is in Frankrijk en België heel normaal.

Geen halve dagen zoals hier in NL
Het helpt niet veel zo te zien :')
DX11vrijdag 9 januari 2015 @ 16:55
quote:
18s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Lees de OP eens door.
Die was 2 uur geleden het zelfde..
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Het gaat los!!!! Schoten!!
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Shots fired
MisterJ.Lovrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Wtf..
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
quote:
Meeting between Hollande and Merkel postponed: official

[PARIS] A meeting between French President Francois Hollande and German Chancellor Angela Merkel planned in Strasbourg Sunday has been postponed after a series of attacks in Paris, said a spokesman for European parliament president Martin Schulz.

Armin Machmer, the spokesman for Mr Schulz, who organised the meeting, said it has been delayed "because of the events" in France, where twin hostage dramas were playing out in the wake of the massacre Wednesday of 12 people at Charlie Hebdo satirical weekly.

The leaders had been due to hold a meeting to "discuss the future of Europe" and the relationship between France and Germany.

France has been gripped by fear in an already three-day drama that began when two gunmen stormed an editorial meeting at the satirical magazine and mowed down some of the nation's best-known cartoonists and two police officers.

A day later a gunman shot dead a policewoman and injured another person south of Paris.

He has now been identified as Amedy Coulibaly, 32, who is thought to be the gunman who on Friday was holding at least five people hostage at a Jewish supermarket after a shootout in which a source told AFP two people were killed.

It has also emerged from sources close to the investigation that Coulibaly was an acquaintance of massacre suspect Cherif Kouachi who was holed up in a separate hostage drama with his brother Said.

AFP

http://www.businesstimes.(...)l-postponed-official
Raptor1985vrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Hey vuurwerk.
spijkerbroekvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Shit just got real in Dammartin
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
link naar schoten?
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Jezus
Matttvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Holy crap!!!!! EXPLOSIES
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
Ik heb nu al 3 berichten van jou gelezen over varkens. Reageer jouw frustraties over het missen van Koe Loe Yuk bij ADO nou niet af op die arme beestjes. :{w
Bennyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
ACTIE !!!
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Schoten! Explosies!
Raptor1985vrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:56 schreef ChevyCaprice het volgende:
link naar schoten?
http://nos.nl/livestream/npo-nieuws
Wazaaaaavrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
omg
Rabieluhvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Roooook.
tralalalavrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
ACTIE
Pascalusvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
bra bra pow pow
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
T geht oan
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Als ze deze varkens levens in handen krijgen mogen ze onderhand weleens denken aan herinvoering van doodstraf. :)
:')
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef delano.888 het volgende:

[..]

Die was 2 uur geleden het zelfde..
Zou er dan iets veranderd zijn?
Maanvisvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
flink wat schoten, dat worden flink wat dooien
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
quote:
dank
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Op 1
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Het spel vordert.
HenkieVdVvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Godverdomme.
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Het is aan :D
Matttvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
pow pow pow pow pow
Bennyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Flink wat schoten
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
ACTIE

YESSSSS
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Dus toch bommen?
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Shots fired
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
Shit is aan
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 16:56
:o
Maver24vrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Aktie!!!
Mr.Pingvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
wow... brand!