Goed puntquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:08 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
En stormfront het empirische bewijs dat alle blanken neo-nazi zijn?
Hoho 72 maagden, niet overdrijven.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:08 schreef 20100 het volgende:
ze zullen wel zelfmoord plegen (gepleegd hebben), kunnen ze direct naar hun 80 besnorde maagden
Hier heb je gewoon snellere mods.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:08 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, hier zitten zo goed als geen mensen die het toejuichen als er een autobom in Irak ontploft en dan zeggen: "lekker voor die Moslims, hadden ze maar niet <insert random actie> moeten doen". Daar stikt het ervan, ook tijdens 9/11 en dergelijke.
Neuh, dan ga je naar de hel, doen ze never nooit niet.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:08 schreef 20100 het volgende:
ze zullen wel zelfmoord plegen (gepleegd hebben), kunnen ze direct naar hun 80 besnorde maagden
Ik verwacht ook niet dat die mensen allemaal direct aanslagen gaan plegen. Waar het mij om gaat is dat er een grote groep Marrokanen is die een enorme afstand voelt jegens de Nederlandse samenleving. Vaak wordt alleen de tegenovergestelde richting (Nederlanders houden niet van Marrokanen) beschenen maar het is zonder twijfel een wederzijds genoegen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:07 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Er zitten daar net zoveel mongolen als hier. Vooral stoer met een toetsenbord.
Goede vraagquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gaat dat ook op voor Geenstijl en consorten, de reacties daaro, over de Nederlandse maatschappij en hoe (in)tolerant het wel niet is, of is het vooral een moslimvergrootglas?
Hoe vormt dat daarvan bewijs?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Marokko.nl is dan ook een forum waar de AIVD vooral moet meelezen. Tevens is Marokko.nl een empirisch bewijs voor het feit dat de hoeveelheid "gematigde" Moslims in Nederland redelijk wordt overschat. Wat je daar op dagelijkse basis voorbij ziet komen is echt niet normaal.
kip/eiquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik verwacht ook niet dat die mensen allemaal direct aanslagen gaan plegen. Waar het mij om gaat is dat er een grote groep Marrokanen is die een enorme afstand voelt jegens de Nederlandse samenleving. Vaak wordt alleen de tegenovergestelde richting (Nederlanders houden niet van Marrokanen) beschenen maar het is zonder twijfel een wederzijds genoegen.
Het is het goedpraten of minder erg maken van deze daad. Hij zegt hier, niet in letterlijke bewoording, dat je niet alles moet of kan publiceren want dan kan het wel eens zo zijn dat mensen je aanvallen en tja, dan is dat wel een beetje je eigen schuld.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:07 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik snap het probleem niet omtrent Peter R.
Ik heb het verder niet gezien maar in het linkje hierboven staat:
“Ze hebben bij herhaling spotprenten geplaatst die de profeet beledigden. Op het moment dat je dat doet, en je beeldt hem zelfs af in compromitterende situaties, dan roept dat heftige situaties op.”
Stating the obvious dus en het houdt geen persoonlijk waarde oordeel in.
Heeft 'ie ook nog andere dingen gezegd?
Hij neigt wel....quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:07 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik snap het probleem niet omtrent Peter R.
Ik heb het verder niet gezien maar in het linkje hierboven staat:
“Ze hebben bij herhaling spotprenten geplaatst die de profeet beledigden. Op het moment dat je dat doet, en je beeldt hem zelfs af in compromitterende situaties, dan roept dat heftige situaties op.”
Stating the obvious dus en het houdt geen persoonlijk waarde oordeel in.
Heeft 'ie ook nog andere dingen gezegd?
Ook dat houdt geen waarde oordeel in dus ik vraag me nog steeds af waar al die boze twitteraars nou precies over vallen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het is eigenlijk vrij waardeloos commentaar.
'Wanneer je slecht verdedigd dan bestaat de niet geringe kans dat de tegenstander daarvan kan profiteren middels een goed uitgevoerde aanval'.
De reacties van Geenstijl laten ook zien dat er aardig wat Nederlanders zijn die er geen gezonde denkbeelden op nahouden. Echter zoals ik al zei: op Marokko.nl gaan ze verder. Daar juichen ze om aanslagen (9/11, Londen, Madrid, hier). Ik zie op Geenstijl of Fok! nooit iemand juichen als er Moslims worden opgeblazen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gaat dat ook op voor Geenstijl en consorten, de reacties daaro, over de Nederlandse maatschappij en hoe (in)tolerant het wel niet is, of is het vooral een moslimvergrootglas?
Volgens mij is er over Geenstijl en het soort reacties op die site, veel meer bekend dan over Marokko.nl.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Gaat dat ook op voor Geenstijl en consorten, de reacties daaro, over de Nederlandse maatschappij en hoe (in)tolerant het wel niet is, of is het vooral een moslimvergrootglas?
Ze hebben toch Allah een dienst bewezen?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Neuh, dan ga je naar de hel, doen ze never nooit niet.
Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef RingBewoner het volgende:
Ook dat. Geenstijl wordt altijd neergezet als een racistisch platform e.d. Deels ook wel terecht. Maar Marokko.nl staat bekend als een mooi initiatief voor Marokkaanse jongeren. Dikke doei.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Volgens mij is er over Geenstijl en het soort reacties op die site, veel meer bekend dan over Marokko.nl.
Dat is dus die van vanochtendquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
Weinig verrassend, maar ok:twitter:AFP twitterde op donderdag 08-01-2015 om 14:49:39#BREAKING French prosecutors treating Thursday shooting in Paris as terrorist act: official reageer retweet
Dat zegt 'ie helemaal niet.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Het is het goedpraten of minder erg maken van deze daad. Hij zegt hier, niet in letterlijke bewoording, dat je niet alles moet of kan publiceren want dan kan het wel eens zo zijn dat mensen je aanvallen en tja, dan is dat wel een beetje je eigen schuld.
Goed plan.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:11 schreef Jano9 het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Lunchpauze.
[/quote
Even een gauloise roken
Allemaal slachtoffer van een maatschappij waarin ze niet geaccepteerd worden.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:05 schreef Strani het volgende:
Ik kijk weer eens op Marokko.nl en krijg de indruk dat ik op een soort Marrokaanse versie van Stormfront zit. Achter de actieve extremisten zitten toch wel een hoop mensen die op z'n zachtst gezegd niet erg gek zijn op de Nederlandse samenleving.
Ik zag ook de term 'mij maakt het niet meer uit, we hebben niets meer te verliezen' voorbijkomen.
Er was van de week nota bene ophef over Nederlanders die aanslagen op moskee's in Zweden toejuichten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De reacties van Geenstijl laten ook zien dat er aardig wat Nederlanders zijn die er geen gezonde denkbeelden op nahouden. Echter zoals ik al zei: op Marokko.nl gaan ze verder. Daar juichen ze om aanslagen (9/11, Londen, Madrid, hier). Ik zie op Geenstijl of Fok! nooit iemand juichen als er Moslims worden opgeblazen.
Begrijpend lezen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:11 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat zegt 'ie helemaal niet.![]()
Wellicht dat hij dat verder heeft gezegd in het programma maar uit bovenstaande quote valt dat echt niet te concluderen.
Owh, je hebt gelijk. Dank!quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:11 schreef Ketchupcurry het volgende:
[..]
Dat is dus die van vanochtend
Omdat het een platform is voor jongeren en geen obscure underground website of website zoals Stormfront. Dus je verwacht normale mensen erop. De reacties zijn echter allesbehalve normaal.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:09 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hoe vormt dat daarvan bewijs?
quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef Richestorags het volgende:
Ik zie op Geenstijl of Fok! nooit iemand juichen als er Moslims worden opgeblazen.
Grote hoeveelheid wat daar is aangemeld, kun je inderdaad wel scharen onder extremist.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:06 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Marokko.nl is dan ook een forum waar de AIVD vooral moet meelezen. Tevens is Marokko.nl een empirisch bewijs voor het feit dat de hoeveelheid "gematigde" Moslims in Nederland redelijk wordt overschat. Wat je daar op dagelijkse basis voorbij ziet komen is echt niet normaal.
quote:6 minuten geleden
De schietpartij waarbij donderdagochtend in Parijs een agente om het leven kwam, was volgens het Openbaar Ministerie toch een terreurdaad. Een speciale afdeling heeft het onderzoek overgenomen, meldden Franse media.
Het is toch allang bekend dat er veel Nederlanders zijn met fanatieke denkbeelden? Waar het mij om gaat is dat de andere kant structureel genegeerd wordt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:12 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Zou je eens moeten doen. Daar vind je precies dezelfde reacties als op Marokko.nl.
Geen onzin. Hij zegt dat als je dit soort cartoons tekent dat je dit kan verwachten. Dat is natuurlijk kolder, als dat zo is, waar stopt het dan?quote:
Der zijn anders hele niet-zo-gesellie-en-door-de-vingers-ziende reacties als het gaat om een moskee die wordt aangevallen of een collectief bombardement als er 3 moslimsterroristen zijn in een gebouw vol met civielen enzo. Ik zie daar eigenlijk weinig verschil in.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef Richestorags het volgende:
[..]
De reacties van Geenstijl laten ook zien dat er aardig wat Nederlanders zijn die er geen gezonde denkbeelden op nahouden. Echter zoals ik al zei: op Marokko.nl gaan ze verder. Daar juichen ze om aanslagen (9/11, Londen, Madrid, hier). Ik zie op Geenstijl of Fok! nooit iemand juichen als er Moslims worden opgeblazen.
Ik zie voor Tomtom een hoop ruimte op de Franse markt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:13 schreef Yasmin23 het volgende:
Maar ze zaten dus weer op de verkeerde plek ?
Wel, een aanslag zonder doden toejuichen is hoewel ziek nog steeds niet hetzelfde als aanslagen met doden toejuichen. Dan heb je echt een kronkel in je kop als je dat doet. Hoewel er tussen die lui ongetwijfeld ook gasten tussen zitten die het geen probleem zouden vinden als er ook mensen in die moskeeën waren.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:12 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er was van de week nota bene ophef over Nederlanders die aanslagen op moskee's in Zweden toejuichten.
Mijn vertrouwen in het domme deel van de bevolking is niet bijster groot wat dat betreft.
mwah het is alweer een dag later, humor is goed om dingen te relativeren, betekent niet dat de dingen gebagatelliseerd wordenquote:
Genegeerd ook echt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:14 schreef Strani het volgende:
[..]
Het is toch allang bekend dat er veel Nederlanders zijn met fanatieke denkbeelden? Waar het mij om gaat is dat de andere kant structureel genegeerd wordt.
Wat nou kolder? Het is toch ook gebeurd of niet dan? En het is niet de eerste keer. Dus nogal logisch dat je het kan verwachten.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:14 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Geen onzin. Hij zegt dat als je dit soort cartoons tekent dat je dit kan verwachten. Dat is natuurlijk kolder, als dat zo is, waar stopt het dan?
Hear, hear.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
8 januari 2015 15:13
De bloedige aanslag op de redactie van Charlie Hebdo toont aan welk gevaar bewegingen als Islamitische Staat en al-Qaeda met zich meebrengen, stelt de Syrische regering donderdag. Volgens Damascus is de aanslag een gevolg van de "kortzichtige Europese politiek", die aanslagen in de westerse wereld en bloedvergieten in Syrië tot gevolg hebben.
http://mobile.scribbleliv(...)nt_Parijs?theme=2174
Alleen omdat het Marokkaanse racisten zijn worden ze niet gezien als "fout" maar het is in principe gewoon een Marokkaanse variant van Stormfront. Mensen die op zulke sites actief zijn, zijn sowieso voor weinig rede meer vatbaar omdat ze zich enkel nog begeven tussen mensen met dezelfde gestoorde gedachtes.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Omdat het een platform is voor jongeren en geen obscure underground website of website zoals Stormfront. Dus je verwacht normale mensen erop. De reacties zijn echter allesbehalve normaal.
In welk opzicht, in kaart gebracht door de inlichtingen bedoel je?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Volgens mij is er over Geenstijl en het soort reacties op die site, veel meer bekend dan over Marokko.nl.
Ik vind het niet grappig, ik vind het niet goed gevonden. Ik vind het gewoon treurig en smakeloosquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:15 schreef Slayage het volgende:
[..]
mwah het is alweer een dag later, humor is goed om dingen te relativeren, betekent niet dat de dingen gebagatelliseerd worden
Ja dus is het volgens die redenering eigen schuld en hadden ze maar niet dit soort prenten moeten maken en uitbrengen. Dat is wat je nu zegt toch?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:15 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Wat nou kolder? Het is toch ook gebeurd of niet dan? En het is niet de eerste keer. Dus nogal logisch dat je het kan verwachten.
Er waren ook landgenoten die de slachtpartij van Breivik toejuichten. De slachtoffers waren immers toch landverraders.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:14 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, een aanslag zonder doden toejuichen is hoewel ziek nog steeds niet hetzelfde als aanslagen met doden toejuichen. Dan heb je echt een kronkel in je kop als je dat doet. Hoewel er tussen die lui ongetwijfeld ook gasten tussen zitten die het geen probleem zouden vinden als er ook mensen in die moskeeën waren.
Kijk, vragen over de ontwikkelen van een uur oké, maar 12?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
Ja, de islam is nog steeds kut en heeft vele snode volgelingen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er waren ook landgenoten die de slachtpartij van Breivik toejuichten. De slachtoffers waren immers toch landverraders.
Nogmaals, ik kots op Marokkaantjes die de moord op mijn vakbroeders toejuichen, maar je moet alsof die ventjes patent hebben op walgelijk gedrag.
Nee, dat zeg ik niet. Hoe kom je daar bij?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Ja dus is het volgens die redenering eigen schuld en hadden ze maar niet dit soort prenten moeten maken en uitbrengen. Dat is wat je nu zegt toch?
quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
geen nieuwe elementenquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
Ja, zie je ooit negatieve berichten over Marokko.nl? Geenstijl krijgt alle stront over zich heen, juist van veel Marokkanen en Surinamers want razzzziztisch platform, maar over Marokko.nl hoor je ze niet. Geenstijl is inderdaad vaak zeer dubieus in hun berichtgeving, ze sturen bewust aan op een tweespalt door de manier waarop ze hun berichten posten en daarom krijgen ze ook de strontkar over zich heen gekieperd. Marokko.nl verdient dit echter ook omdat daar gewoon regelrecht gestoorde radicalen zitten die ongestoord de dood van Joden en ongelovigen mogen toejuichen zonder dat de moderatie ingrijpt. Maar waar is de verontwaardiging? Niet.quote:
Veel ramptoerisme, veel omsingelen die nog niets concreets hebben opgeleverd, sensatienieuws en onduidelijkheden nog.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
Nee: Gemiddeld Nederland weet veel meer over Geenstijl's doelgroep dan over het type mensen dat op Marokko.nl post. Ik neem aan dat de AIVD wel degelijk op de hoogte is van Marokko.nl.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
In welk opzicht, in kaart gebracht door de inlichtingen bedoel je?
Laatste wat ik had gehoord was dat er één zich had aangegevenquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Kijk, vragen over de ontwikkelen van een uur oké, maar 12?
Right, Koos. Jij journalist.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er waren ook landgenoten die de slachtpartij van Breivik toejuichten. De slachtoffers waren immers toch landverraders.
Nogmaals, ik kots op Marokkaantjes die de moord op mijn vakbroeders toejuichen, maar je moet alsof die ventjes patent hebben op walgelijk gedrag.
hehehequote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, de islam is nog steeds kut en heeft vele snode volgelingen.
Dat is wat hij min of meer gezegd heeft. En dat zou inperking van onze grootste goed zijn, namelijk inperking van de vrijheid van meningsuiting.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Nee, dat zeg ik niet. Hoe kom je daar bij?
Zegt Peter dat? Ik haal het er niet uit, maar ik heb dus het programma niet gezien, alleen deze quote gelezen, vandaar mijn vraag.
Vanochtend een agente vermoord, verdachte nog niet gepakt. Net zoals die van gisteren zijn nog niet gepakt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
Moah, ik heb best goed geslapen, net een douche genomen. Beetje laat allemaal.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
Uhh, ja. Of bedoel je in de pers?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja, zie je ooit negatieve berichten over Marokko.nl? Geenstijl krijgt alle stront over zich heen, juist van veel Marokkanen en Surinamers want razzzziztisch platform, maar over Marokko.nl hoor je ze niet. Geenstijl is inderdaad vaak zeer dubieus in hun berichtgeving, ze sturen bewust aan op een tweespalt door de manier waarop ze hun berichten posten en daarom krijgen ze ook de strontkar over zich heen gekieperd. Marokko.nl verdient dit echter ook omdat daar gewoon regelrecht gestoorde radicalen zitten die ongestoord de dood van Joden en ongelovigen mogen toejuichen zonder dat de moderatie ingrijpt. Maar waar is de verontwaardiging? Niet.
Wel KoosVogels, ik ontken niet dat die lui er zijn, ik zeg alleen dat ik ze niet op Fok! of Geenstijl heb gezien. Op Facebook heb ik inderdaad wel dat soort reacties voorbij zien komen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er waren ook landgenoten die de slachtpartij van Breivik toejuichten. De slachtoffers waren immers toch landverraders.
Nogmaals, ik kots op Marokkaantjes die de moord op mijn vakbroeders toejuichen, maar je moet alsof die ventjes patent hebben op walgelijk gedrag.
Peter heeft gezegd dat hij de vrijheid van meningsuiting wil inperken?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:18 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Dat is wat hij min of meer gezegd heeft. En dat zou inperking van onze grootste goed zijn, namelijk inperking van de vrijheid van meningsuiting.
Precies mijn punt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja, zie je ooit negatieve berichten over Marokko.nl? Geenstijl krijgt alle stront over zich heen, juist van veel Marokkanen en Surinamers want razzzziztisch platform, maar over Marokko.nl hoor je ze niet. Geenstijl is inderdaad vaak zeer dubieus in hun berichtgeving, ze sturen bewust aan op een tweespalt door de manier waarop ze hun berichten posten en daarom krijgen ze ook de strontkar over zich heen gekieperd. Marokko.nl verdient dit echter ook omdat daar gewoon regelrecht gestoorde radicalen zitten die ongestoord de dood van Joden en ongelovigen mogen toejuichen zonder dat de moderatie ingrijpt. Maar waar is de verontwaardiging? Niet.
Die heeft wellicht een alibi.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:18 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Laatste wat ik had gehoord was dat er één zich had aangegeven
Andere dadersquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:18 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vanochtend een agente vermoord, verdachte nog niet gepakt. Net zoals die van gisteren zijn nog niet gepakt.
Moet je een beetje boter?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Peter heeft gezegd dat hij de vrijheid van meningsuiting wil inperken?
Vreemd dan dat ze dat niet quoten in het nieuwsbericht.
Er bestaan ook domme en ronduit beroerde journalisten.quote:
Alluhoedjes.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Tallie1982 het volgende:
Blijft vaag dat hij van 1 meter afstand door zijn kop wordt geschoten en je niks ziet
Bij hem ging inderdaad ook het licht uit.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Tallie1982 het volgende:
Blijft vaag dat hij van 1 meter afstand door zijn kop wordt geschoten en je niks ziet
Daders nog niet gepakt en hier op deze topic probeert men elkaar te overtreffen in politieke correctheid.(kots)quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:16 schreef LTVDK het volgende:
Iemand die mij een update kan geven over de ontwikkelingen van de afgelopen 12 uur?
Die was niet gerelateerd toch, gewoon een bekende draaideur crimineel?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:18 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vanochtend een agente vermoord, verdachte nog niet gepakt. Net zoals die van gisteren zijn nog niet gepakt.
Call of duty is geen weergave van de realiteitquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Tallie1982 het volgende:
Blijft vaag dat hij van 1 meter afstand door zijn kop wordt geschoten en je niks ziet
Jazeker welquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:18 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel KoosVogels, ik ontken niet dat die lui er zijn, ik zeg alleen dat ik ze niet op Fok! of Geenstijl heb gezien. Op Facebook heb ik inderdaad wel dat soort reacties voorbij zien komen.
Nee ze denken nu dat het een terreur daad was.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die was niet gerelateerd toch, gewoon een bekende draaideur crimineel?
Dan ga ik wel de samenvatting zoekenquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Die heeft wellicht een alibi.
Maar veel leesplezier dan
Wel, hoe de pers tegen Geenstijl aankijkt, maar ook alle mensen die weigeren ermee te praten omdat het een racistisch platform is. Hoe men er op Fok! tegen aankijkt. Maar ik zie nooit kritieken op Marokko.nl voorbij komen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Uhh, ja. Of bedoel je in de pers?
Kan je het op je hoofd smeren. Man, hij zegt dat niet letterlijk maar als je dit toch uitlokking noemt dan ben je niet helemaal 100. Hij klaagt Holleeder toch ook aan? Dat zou in zijn redenatie dan toch ook niet moeten want hij heeft het met zijn gestalk uitgelokt.quote:
Dat is altijd al zo toch?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:20 schreef StephanL het volgende:
Zwaar bewapende agenten bij Franse Ambassade in America.
Dat is dan erg dom want alle massamoordenaars waren behoorlijk intelligent.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:12 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Er was van de week nota bene ophef over Nederlanders die aanslagen op moskee's in Zweden toejuichten.
Mijn vertrouwen in het domme deel van de bevolking is niet bijster groot wat dat betreft.
Ja in computerspelletjes zie je wel wat. Of in films.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Tallie1982 het volgende:
Blijft vaag dat hij van 1 meter afstand door zijn kop wordt geschoten en je niks ziet
quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:19 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
Daders nog niet gepakt en hier op deze topic probeert men elkaar te overtreffen in politieke correctheid.(kots)
Verder regent het al de hele dag.
Ik zie nergens staan dat hij het uitlokking noemt?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:21 schreef RingBewoner het volgende:
K
[..]
Kan je het op je hoofd smeren. Man, hij zegt dat niet letterlijk maar als je dit toch uitlokking noemt dan ben je niet helemaal 100. Hij klaagt Holleeder toch ook aan? Dat zou in zijn redenatie dan toch ook niet moeten want hij heeft het met zijn gestalk uitgelokt.
Die jongen is niet goed bij zijn hoofd, gewoon laten gaan...quote:
Oh en de verdachten van gister hebben ook een tankstation overvallenquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dan ga ik wel de samenvatting zoekenMaar zo op het eerste oog dus niet meer dan wat speculaties over de mogelijke vluchtroute die ze nemen.
Als je in je hoofd wordt geschoten zie je sowieso vrij weinig meer vrees ik..quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:21 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja in computerspelletjes zie je wel wat. Of in films.
Maar in het echt, als je met klein kaliber door je hoofd wordt geschoten komt er geen zieke spray bloed uit. Helemaal niet een die je kunt zien op een kutkwaliteit telefoonfilmpje van 200 meter afstand.
Ze zijn ook al niet meer 3 personen aan het zoeken, die 18-jarige knaap zat gewoon op school. Cleared of all charges.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:20 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Paris shooting inconsistencies
-The police is looking for 3 people, one is said to be the driver although the video clearly shows that they are only two.
-The offensive cartoon was published in 2011, why attack now?
-The Journal's office was protected by a permanent police patrol for years but this security measure was lifted only a few weeks before and it was downsized to one cop inside the office.
-How did the killers manage to get away without being caught by the police?
-The killers are heard Allahu akbar just to make sure everyone knows they are islamist yet they wear masks and don't want to be identified.
-The suspects are identified thanks to an identity card found in an abandonned vehicle.
-The photos of their id card and their credentials first appeared on an israeli website. This information usually stays top secret.
-The suspects are known by the police for coming back from Syria.
-A Charlie Hebdo reporter told that the attackers had to have been informed that the editorial meeting was taking place, otherwise there are not many people on the premises because the journalists from Charlie Hebdo only gather in their Paris office once per week.
Kan iemand me dikgedrukt tekst uitleggen??
Dan kijk je verkeerd. Daarnaast is Geenstijl zo salonfähig geworden dat hun kindje een PO is geworden.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, hoe de pers tegen Geenstijl aankijkt, maar ook alle mensen die weigeren ermee te praten omdat het een racistisch platform is. Hoe men er op Fok! tegen aankijkt. Maar ik zie nooit kritieken op Marokko.nl voorbij komen.
Dat had ik al wel gelezen, dus volgens mij ben ik alweer helemaal bijquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:22 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Oh en de verdachten van gister hebben ook een tankstation overvallen
Aah ok, ik heb verkeerd gelezen. Het zijn de Amerikaanse ambassades in het buitenland waar altijd al zwaarbewapende agenten rondlopen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:21 schreef StephanL het volgende:
[..]
Staan u ook buiten voor de deur, zichtbaar.
Klopt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze zijn ook al niet meer 3 personen aan het zoeken, die 18-jarige knaap zat gewoon op school. Cleared of all charges.
En ze hebben net een tijdje een gebouw omsingeld maar daar zitten ze dus ook niet.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat had ik al wel gelezen, dus volgens mij ben ik alweer helemaal bij
Ja. Ze hebben maar 1x per week een redactievergadering waar allen die ze bij naam hebben genoemd en doodgeschoten hebben bijeen zijn.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:20 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Paris shooting inconsistencies
-The police is looking for 3 people, one is said to be the driver although the video clearly shows that they are only two.
-The offensive cartoon was published in 2011, why attack now?
-The Journal's office was protected by a permanent police patrol for years but this security measure was lifted only a few weeks before and it was downsized to one cop inside the office.
-How did the killers manage to get away without being caught by the police?
-The killers are heard Allahu akbar just to make sure everyone knows they are islamist yet they wear masks and don't want to be identified.
-The suspects are identified thanks to an identity card found in an abandonned vehicle.
-The photos of their id card and their credentials first appeared on an israeli website. This information usually stays top secret.
-The suspects are known by the police for coming back from Syria.
-A Charlie Hebdo reporter told that the attackers had to have been informed that the editorial meeting was taking place, otherwise there are not many people on the premises because the journalists from Charlie Hebdo only gather in their Paris office once per week.
Kan iemand me dikgedrukt tekst uitleggen??
Ja, regelmatig.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:17 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja, zie je ooit negatieve berichten over Marokko.nl?
Schot was ook praktisch recht van boven, als de kogel er al doorheen gaat (schedels zijn nogal hard) dan zou het bloed er aan de onderkant uitkomen en zou je het nog niet zien.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:22 schreef Strani het volgende:
[..]
Als je in je hoofd wordt geschoten zie je sowieso vrij weinig meer vrees ik..
Broodje hamquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef RingBewoner het volgende:
Lol, ze hebben bij het tankstation ook eten gestolen.
Hoe weten de daders over wekelijkse vergadering??quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja. Ze hebben maar 1x per week een redactievergadering waar allen die ze bij naam hebben genoemd en doodgeschoten hebben bijeen zijn.
De daders moeten dat geweten hebben.
Is de stelling
- wie zegt dat het over 1 cartoon gaatquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:20 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Paris shooting inconsistencies
-The police is looking for 3 people, one is said to be the driver although the video clearly shows that they are only two.
-The offensive cartoon was published in 2011, why attack now?
-The Journal's office was protected by a permanent police patrol for years but this security measure was lifted only a few weeks before and it was downsized to one cop inside the office.
-How did the killers manage to get away without being caught by the police?
-The killers are heard Allahu akbar just to make sure everyone knows they are islamist yet they wear masks and don't want to be identified.
-The suspects are identified thanks to an identity card found in an abandonned vehicle.
-The photos of their id card and their credentials first appeared on an israeli website. This information usually stays top secret.
-The suspects are known by the police for coming back from Syria.
-A Charlie Hebdo reporter told that the attackers had to have been informed that the editorial meeting was taking place, otherwise there are not many people on the premises because the journalists from Charlie Hebdo only gather in their Paris office once per week.
Kan iemand me dikgedrukt tekst uitleggen??
Je linkje bevat helemaal geen quotes van Peter, dus wat moet ik hier mee?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:23 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/t(...)t_op_Peter_R.__.html
Ja in Reims en dat andere dorp nabij de Ardennen, daarna dus nog één?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:23 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
En ze hebben net een tijdje een gebouw omsingeld maar daar zitten ze dus ook niet.
Die hadden ze blijkbaar altijd op woensdag.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Hoe weten de daders over wekelijkse vergadering??
quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, hoe de pers tegen Geenstijl aankijkt, maar ook alle mensen die weigeren ermee te praten omdat het een racistisch platform is. Hoe men er op Fok! tegen aankijkt. Maar ik zie nooit kritieken op Marokko.nl voorbij komen.
Niet helemaal.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef crv het volgende:
[..]
- wie zegt dat het over 1 cartoon gaat
- ook zij kunnen informatiebronnen hebben en op de boel in de gaten houden
- het zal geen geheim zijn wanneer de vergadering is, iedereen deelt zijn shit op SM tegenwoordig
Social mediaquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Hoe weten de daders over wekelijkse vergadering??
Omdat er tussendoor verwijderd wordt.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef RingBewoner het volgende:
Topic gaat over de 301 posts heen?
Posts verwijderd.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef RingBewoner het volgende:
Topic gaat over de 301 posts heen?
Dit was de laatstequote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja in Reims en dat andere dorp nabij de Ardennen, daarna dus nog één?
quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Omdat er tussendoor verwijderd wordt.
Ik weet het en dat is best irritant, pagina verspringt constant.quote:
Ze hebben het tankstation overvallen toch? Tsja als je dan ook honger hebt dan...quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef RingBewoner het volgende:
Lol, ze hebben bij het tankstation ook eten gestolen.
Er zijn in Frankrijk dan ook genoeg kale mannen met baarden, je zit wel eens achter de verkeerde aan.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef Triggershot het volgende:
Trouwens wel props voor het zo lang voortvluchtig zijn terwijl het hele land op alert staat en verschillende veiligheidsdiensten je op de kraag zitten?
Is dit geverifieerd?quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dit was de laatste
Daders in woning?
Le Figaro twittert dat de twee verdachten zich hebben verschanst in een huis in Crépy/en/Valois, in het departement L'Oise. Het huis wordt omsingeld en er vliegen twee helikopters boven.
Les 2 suspects seraient retranchés dans une habitation sans l' #Oise selon @F3Picardie >> http://t.co/iiuZSZ1COSpic.twitter.com/U35JqtuQnk
— Le Figaro (@Le_Figaro) January 8, 2015
Ze bedoelen dat ze getipt moeten zijn door iemandquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:24 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Hoe weten de daders over wekelijkse vergadering??
Omdat we het er net over hadden dat het zomige broodjes zijn en dat er een pizza bezorgd zou worden.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze hebben het tankstation overvallen toch? Tsja als je dan ook honger hebt dan...
Jaquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef RingBewoner het volgende:
Topic gaat over de 301 posts heen?
hoeveel mensen gooien al hun interne shit op de SM.....quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:26 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Een interne gelegenheid??
Ik mag hope dat dat niet de strategie is.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:26 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
Er zijn in Frankrijk dan ook genoeg kale mannen met baarden, je zit wel eens achter de verkeerde aan.
Als ze al bijna 24 uur in touw zijn kun je best wel wat honger hebben jaquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze hebben het tankstation overvallen toch? Tsja als je dan ook honger hebt dan...
Dit, er zullen wel schuiladressen en dergelijke aan te pas zijn gekomen. En mensen die bereid zijn ze te verbergen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 15:25 schreef Triggershot het volgende:
Trouwens wel props voor het zo lang voortvluchtig zijn terwijl het hele land op alert staat en verschillende veiligheidsdiensten je op de kraag zitten?
NWS / Minister doet onderzoek naar marokko.nlquote:Op donderdag 8 januari 2015 15:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wel, hoe de pers tegen Geenstijl aankijkt, maar ook alle mensen die weigeren ermee te praten omdat het een racistisch platform is. Hoe men er op Fok! tegen aankijkt. Maar ik zie nooit kritieken op Marokko.nl voorbij komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |