abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148081204
Geachte medezolderkamer-autisten,

2014 loopt op zijn achterste benen en daarom wordt het eens de hoogste tijd afgelopen FOK! jaar te evalueren d.m.v. de jaarlijkse, felle strijd die de KLB Verkiezing hoort.

Afgelopen twee jaren is de nominatielijst in elkaar geschroefd door Geelman, waarvan akte, maar vorig jaar bleek dat sommige nominaties nogal dubbelop waren of ietwat te vergezocht. Na de twee opwarmertjes voor de verkiezing is dit de enige echte KLB nominatielijst!

Meest geliefde user: In de vorige verkiezingen heette dit nog "de beste user", maar gezien er geen objectieve kwalificaties zijn voor het correct reageren in KLB, is er besloten dit om te buigen naar een subjectievere en eenvoudiger te duidende titel. Elke "sociale" groep (we hebben het hier nog steeds over KLB) heeft zijn publiekslieveling. Deze titel gaat dan ook naar de user die jij het liefst in je topic ziet en die volgens jou altijd garant staat voor een sprankeltje kwaliteit in de lijst met Active Topics.

Meest geliefde moderator:Aangezien yvonne en Danny het beleid van de hoed tot de rand kennen kunnen zij alleen bepalen wie de beste moderator is. Voor de users is het slechts een kwestie welke van deze grote smurfen ze het meest gunnen om een slotje op hun meest kansloze topics te gooien.

Irritantste troll: zo lang het internet bestaat, zo lang zijn er al flapdrollen die er plezier uithalen andere mensen het bloed onder de nagels te halen. Deze kansloze, doch creatieve figuren stoppen express moeite in hun pogingen andere users te agiteren. Domme tokkies met een plank voor hun kop vallen niet in deze categorie. De winnaar van deze titel krijgt daarnaast, mits de FA's ons gunstig zijn een weekje wel verdiende Fok! vakantie.

Meest gevatte user: altijd weet deze user een scherpe, droge, intellectuele of kneiterharde comment te plaatsen die in veel gevallen een reactie teweeg brengt. Als deze user een column had in de Spits, dan was het misschien niet zo'n ongelofelijke papierverspilling geweest. De keyboardkunstenaar, de user waarvan je houdt, of van houdt om te haten!

Meest empathische KLB-er: Het klinkt misschien als een contradictio in terminis, maar het bestaat KLB-ers die net wat meer mededogen en sociale vaardigheden hebben en daarom in het land der ongevoeligen koning zijn. Deze user zou het niet durven om een topic te bestempelen als "kut-topic" en al helemaal niet de TS in kwestie een "kut-TS of hommo" zou willen noemen. Deze user zijn/haar medeleven zou beter in R&P op zijn plek zijn.

Ze proberen me te besodeflikkeren!: Deze user straalt uit in zijn domheid. De kortzichtige comments, kromme redeneringen, stomme acties en met een beheersing van de Nederlandse taal waar zelfs die stoere boiis nog van zouden zeggen: "wollah, dat is grammatical helemaal haram, sahbi!" Domme ploerten verdienen ook een schouderklopje. Kortom, deze user zou je heel graag bij de Rijdende Rechter terug zien komen.

De Tatjana Simic: Het heeft iets fouts, maar tegelijkertijd iets verschrikkelijk geils. Deze Fok!ker/Fok!ster lijkt jouw wel een aangenaam hapje. Nog sterker als je de kans zou krijgen dan zou je hem/haar: keihard doen/palen/volspuiten/anaal vernederen.

KLB-er die in 2015 aan de man/vrouw moet komen: ook afgelopen jaar waren de "Nederlandse vrouwen :') " "Vrouwen :') " en "Vrouwen zijn vieze hoeren" niet van de lucht. Het werd dit jaar herhaaldelijk weer duidelijke waar stereotype van de gefrustreerde maagdelijke zolderkamer autist vandaan komt. Alsof het een sport was hebben een gros van de KLB-ers zich schuldig gemaakt aan seksistische en zelfs misogynische uitspraken, alles in zelf-medelijden gedrenkt. Dat, terwijl al deze jongetjes eigenlijk gewoon een beetje naar oprechte vrouwenliefde hunkeren. Wie van de Fok!kers heeft dit het hardste nodig dit jaar?

Ik mis je :'( : Luisteren naar mensen is moeilijk, zeker als je rebels bent ingesteld, niet begrepen wordt als geniale geest door de bekrompen digitale samenleving of je gewoon zeer temperamentvol bent. In deze categorie vallen allen wiens zwarte naam nog zwarter is geworden door die akelige horizontale streep. Oftewel: welke ban moet worden opgeheven?

Room 101: door de jaren heen heeft Fok! een geheel eigen repertoire van inside jokes and me-me's verzameld die wel 450 keer zijn gebruikt, voor 50 cent zijn gekocht, pics van je zusje hebben of soms in de kont is geplast. Welke van deze uitdrukkingen kan Room 101 oftewel de prullenbak in, om vervangen te worden door een nieuwe hippe, superhilarischmegafantastische tot-in-den-treure-herhaalde uitgekouwde grap.

Dit zijn de categorieën van dit jaar en daar moet u het mee doen! Stemmen mag in het volgende topic: KLB / KLB Verkiezingen 2014 - Usernominaties DE STEMBUS

Enige regels:
- Niet op jezelf stemmen. Naast dat het kinderachtig en sneu is, is het ook nog contraproductief. Als iedereen op zichzelf stemt, heeft iedereen evenveel stemmen. En alleen Downie-voetbalcompetities hebben meerdere winnaars.
- Hou je aan de richtlijnen voor het plaatsen van je stem (geen SC in het stemtopic. Vorig jaar was het een enorme kut opdracht om alle stemmen terug te zoeken tussen dat gewauwel).
- Stemmen kunnen NIET aangepast worden. Geplaatst, is geplaatst. Politieke spelletjes speel je maar voordat je op "invoeren drukt".

Je kunt stemmen tot en met 28 december 24.00, zodat we nog voor het einde van het jaar de feestelijke uitslag kunnen mededelen!

In dit topic mag je je stemmen delen, stemmen werven over de ontwikkeling van de strijd ouwehoeren enzovoort. Veel plezier met de strijd!

Tussenstand:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En mensen, shoutouts naar Hoink581 voor zijn inzet voor deze verkiezingen! ^O^
pi_148081207
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:38 schreef Der_Mann het volgende:
heerlijk om te lezen dit _O_
Of niet dan hermann
pi_148081208
vooral doorgaan met fittie
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:38:58 #4
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081212
Screenshots maken van TR's :') _O-
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:39:09 #5
35723 crew  GGMM
pi_148081215
Leuk, hermann is er. :)
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081217
Kijken jullie ook uit naar Oudjaar?
pi_148081219
Vieze kapert.
pi_148081220
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Wat gaan jullie met oudjaar doen??
Oliebollen met poedersuiker eten en vroeg naar bed.
Jij?
blablablabla
pi_148081225
OP gefixt ^O^
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:39:43 #10
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081227
FOK!fitties, (sierd): BETER KRRIJG JE ZE NIET
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081231
Hopelijk vind die stinklul het topic niet meer terug.
pi_148081233
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:39 schreef Elan het volgende:

[..]

Oliebollen met poedersuiker eten en vroeg naar bed.
Jij?
Ik krijg slaappilletjes van mijn buurman zodat ik door de nitraten en strikers heenslaap.
pi_148081234
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:38 schreef ChevyCaprice het volgende:
Screenshots maken van TR's :') _O-
pi_148081238
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
FOK!fitties, (sierd): BETER KRRIJG JE ZE NIET
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:40:15 #15
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081240
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:39 schreef terrastegel het volgende:
OP gefixt ^O^
Topickapen :N
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081245
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Topicjapen :N
Ik had een TT met groeten van Ria en kids.
pi_148081249
GhpH, ik kan overdag wel Chivalry met je spele
(she/her)
pi_148081251
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Topickapen :N
Heeft Stinho ook een handje van.
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:40:57 #19
35723 crew  GGMM
pi_148081252
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik had een TT met groeten van Ria en kids.
Godver wat baal ik dat jij niet op tijd was.

Dat was echt teringgrappig geweest.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:41:04 #20
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081254
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O-
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081258
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef GGMM het volgende:

[..]

Godver wat baal ik dat jij niet op tijd was.

Dat was echt teringgrappig geweest.
:D
pi_148081259
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Heeft Stinho ook een handje van.
Heb jij de tijden meegemaakt dat er nog geen reeksen op topics bestonden?
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:41:23 #23
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081260
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Heeft Stinho ook een handje van.
Dan is het goed terrastegel ^O^
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081265
quote:
7s.gif Op maandag 29 december 2014 01:41 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Heb jij de tijden meegemaakt dat er nog geen reeksen op topics bestonden?
Nee, hoezo?
pi_148081266
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef GGMM het volgende:

[..]

Godver wat baal ik dat jij niet op tijd was.

Dat was echt teringgrappig geweest.
Mijn moeder kwam net al klagen dat ik hard lachte om mijn eigen grap?
pi_148081269
Gvd 1:40 al :')
pi_148081273
TR's maken is echt GGMM zijn ding.
blablablabla
pi_148081274
En ik heb honger :')
Ben ff naar de kelder
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:42:21 #29
35723 crew  GGMM
pi_148081276
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:41 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Mijn moeder kwam net al klagen dat ik hard lachte om mijn eigen grap?
:D
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081277
Ik zou eigenlijk piraat moeten worden.
pi_148081279
quote:
6s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef terrastegel het volgende:
Ik zou eigenlijk piraat moeten worden.
Een aaaaarrrghwanende piraat?
pi_148081280
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef Elan het volgende:
TR's maken is echt GGMM zijn ding.
en mijne
(she/her)
pi_148081282
En Guus zijn ding ook wel maar die worden toch afgevinkt zonder gelezen te worden :)
blablablabla
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:42:45 #34
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081283
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
En ik heb honger :')
Ben ff naar de kelder
Vieze kannibaal :r
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081286
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef Elan het volgende:
TR's maken is echt GGMM zijn ding.
Gelukkig is er een TR functie voor users zoals jou.
pi_148081287
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:40 schreef Fylax het volgende:
GhpH, ik kan overdag wel Chivalry met je spele
Cool :D heb je dat al eens gedaan?
pi_148081294
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef GhpH het volgende:

[..]

Cool :D heb je dat al eens gedaan?
:Y

Soms ben ik goed, soms slecht
(she/her)
pi_148081295
quote:
7s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef terrastegel het volgende:

[..]

Gelukkig is er een TR functie voor users zoals jou.
*zoals jij
tering jij bent echt nog dommer dan dom.
blablablabla
pi_148081305
quote:
15s.gif Op maandag 29 december 2014 01:43 schreef Elan het volgende:

[..]

*zoals jij
tering jij bent echt nog dommer dan dom.
Jou kan ook hoor :')
pi_148081306
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:41 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Nee, hoezo?
Vroeger waren er nog geen reeksen en konden er voor een bepaald topic 3 nieuwe topics worden aangemaakt. Dus we vonden het logisch, zeg maar we omdat dat lekker klinkt, om de lapo 't nieuwe topic te laten openen. Dit bleek echter geen succes en na wat handige foefjes werden de reeksen in het leven geroepen om daar geen last meer van te houden.

Groetjes van Henk, Ria, Trudy en hond rex.
  maandag 29 december 2014 @ 01:44:19 #41
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081309
JA, LATEN WE HET GEZELLIG HOUDEN... EN RAP
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 01:44:34 #42
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081310
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
En ik heb honger :')
Ben ff naar de kelder
Heb je de kelder van Slaap Zak wel eens gezien?

xb0hep.jpg
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:44:42 #43
35723 crew  GGMM
pi_148081313
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:44 schreef terrastegel het volgende:

[..]

Jou kan ook hoor :')
Laat hem dit nou hebben joh. Hij heeft al zo weinig.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081322
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
JA, LATEN WE HET GEZELLIG HOUDEN... EN RAP
Hoi EttoVB :W
pi_148081324
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:38 schreef ChevyCaprice het volgende:
Screenshots maken van TR's :') _O-
pi_148081330
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:44 schreef terrastegel het volgende:

[..]

Jou kan ook hoor :')
Jou is een persoonlijk voornaamwoord als voorwerp, jij is het persoonlijk voornaamwoord als onderwerp. Bij ‘iemand als jij/jou is er sprake van een onderwerp in een bijzin (je zegt eigenlijk ‘iemand (zo)als jij bent).
blablablabla
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:45:38 #47
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081331
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:44 schreef Remqo het volgende:

[..]

Heb je de kelder van Slaap Zak wel eens gezien?

[ afbeelding ]
:')
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 01:45:54 #48
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081334
Wat een klikbende
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081337
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:45 schreef GhpH het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik zie dat mijn signature best groot is. Moet ik dezen weghalen om het scrollen dragelijk te maken?
pi_148081339
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:43 schreef Fylax het volgende:

[..]

:Y

Soms ben ik goed, soms slecht
Ik ga altijd als knight. Als ik archer ben dan krijg ik spontaan parkinson
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:46:12 #51
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081342
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:45 schreef GhpH het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Verzend m ook even, is wel lache ^O^
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081345
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:44 schreef EttovanBelgie het volgende:
JA, LATEN WE HET GEZELLIG HOUDEN... EN RAP
Ettttoooo, heb je niet wat mooie oud zimbabwaanse rijms in de aanbieding?
pi_148081347
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef GhpH het volgende:

[..]

Ik ga altijd als knight. Als ik archer ben dan krijg ik spontaan parkinson
Ik knight of languard ofzo
(she/her)
  maandag 29 december 2014 @ 01:46:28 #54
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081348
Beter gaan jullie het grote kabouterboek van Rien Poortvliet bestuderen... Word je rustig van.

NET ALS IK.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081349
GGMM, ik wilde je een PM sturen, maar je PM-box is vol.

Roddelgod.
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:46:53 #56
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081350
quote:
10s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ettttoooo, heb je niet wat mooie oud zimbabwaanse rijms in de aanbieding?
_O-
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081351
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:45 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik zie dat mijn signature best groot is. Moet ik dezen weghalen om het scrollen dragelijk te maken?
Doe wat je niet laten kan :( JE WIL DE HELE TIJD HELPEN HČ?
pi_148081352
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef Ajacied422 het volgende:
GGMM, ik wilde je een PM sturen, maar je PM-box is vol.

Roddelgod.
Dan moet je Bart ff dm'en
blablablabla
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:47:00 #59
35723 crew  GGMM
pi_148081354
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef Ajacied422 het volgende:
GGMM, ik wilde je een PM sturen, maar je PM-box is vol.

Roddelgod.
Maak een puush-bericht van je PM en DM hem vervolgens.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  maandag 29 december 2014 @ 01:47:07 #60
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081355
quote:
10s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ettttoooo, heb je niet wat mooie oud zimbabwaanse rijms in de aanbieding?
Op dit moment niet... dead prez heeft alle 44.632 banden poëzie in de hens gezet... uit boosheid, kennelijk.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081364
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef GGMM het volgende:

[..]

Maak een puush-bericht van je PM en DM hem vervolgens.
Ik weet.... niet..... of ik dat.... wel kan...
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 01:47:34 #62
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081365
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
Beter gaan jullie het grote kabouterboek van Rien Poortvliet bestuderen... Word je rustig van.

NET ALS IK.
ik vond die snotgurgel wel een baas, kabouterkontjes slijpen aan een slijpsteen
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
pi_148081366
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Op dit moment niet... dead prez heeft alle 44.632 banden poëzie in de hens gezet... uit boosheid, kennelijk.
die verdomde deadje-kadetje toch :P
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:47:45 #64
35723 crew  GGMM
pi_148081367
quote:
15s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik weet.... niet..... of ik dat.... wel kan...
Ik heb vertrouwen in je.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081369
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef Fylax het volgende:

[..]

Ik knight of languard ofzo
Echt niemand is man-at-arms _O-
pi_148081372
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:46 schreef GhpH het volgende:

[..]

Doe wat je niet laten kan :( JE WIL DE HELE TIJD HELPEN HČ?
Ik probeer sinds 22 maanden de maatschappij te verbeteren, ja.
pi_148081373


Deze verdient hij wel. ^O^
pi_148081374
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:42 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Vieze kannibaal :r
Niets mis mee.
  maandag 29 december 2014 @ 01:48:11 #69
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081377
quote:
6s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef Remqo het volgende:

[..]

ik vond die snotgurgel wel een baas, kabouterkontjes slijpen aan een slijpsteen
Snotgurg. Een zeer onaangenaam creatuur.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081382
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef terrastegel het volgende:
[ afbeelding ]

Deze verdient hij wel. ^O^
Wist je dat je voor onnodige of overbodige TR's ook een vermaning kan krijgen?
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:48:50 #71
35723 crew  GGMM
pi_148081384
Stijn, Dm eens. Ik ben extreem benieuwd
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:48:57 #72
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081386
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef terrastegel het volgende:
[ afbeelding ]

Deze verdient hij wel. ^O^
He ik sta er ook op O+
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 01:48:58 #73
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081387
Wat is een TR?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081388
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef terrastegel het volgende:
[ afbeelding ]

Deze verdient hij wel. ^O^
Jij gaat morgen zelf een ban krijgen voor al die kansloze rapporten die je doorstuurt ;) .
blablablabla
pi_148081391
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Wist je dat je voor onnodige of overbodige TR's ook een vermaning kan krijgen?
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Wist je dat je voor onnodige of overbodige TR's ook een vermaning kan krijgen?
_O-
pi_148081392
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:44 schreef Remqo het volgende:

[..]

Heb je de kelder van Slaap Zak wel eens gezien?

[ afbeelding ]
Ja, ik ben die jongen.
  maandag 29 december 2014 @ 01:49:36 #77
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081397
EN NOU IS HET AFGELOPEN...

IK HEB EEN ROTDAG GEHAD EN IK WIL JOLIJT EN VREDE.

DUS KAPPEN MET DIE FITTIES
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081399
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:49 schreef terrastegel het volgende:

[..]

[..]

_O-
Nu kan je wel gaan lachen maar dit is echt zo.
pi_148081402
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wat is een TR?
Klikken.
pi_148081407
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef Elan het volgende:

[..]

Jij gaat morgen zelf een ban krijgen voor al die kansloze rapporten die je doorstuurt ;) .
Wie is hier nou dom?
:')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_148081408
WIE IS STIJN??????
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:50:15 #82
35723 crew  GGMM
pi_148081412
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:49 schreef GhpH het volgende:
WIE IS STIJN??????
Ajacied422
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081413
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wat is een TR?
Optie voor laffe snitches die het debat constant verliezen.
"TR doen" = een Pechtoldje maken :)
blablablabla
pi_148081416
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
EN NOU IS HET AFGELOPEN...

IK HEB EEN ROTDAG GEHAD EN IK WIL JOLIJT EN VREDE.

DUS KAPPEN MET DIE FITTIES
Wat is er gebeurd dan? :o
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 01:50:43 #85
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081420
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Snotgurg. Een zeer onaangenaam creatuur.
Mijn oma had die boeken liggen, als klein jochie keek ik er nog best vaak in.
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:50:44 #86
35723 crew  GGMM
pi_148081421
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef GhpH het volgende:

[..]

Wat is er gebeurd dan? :o
Elan gaat dit straks verbeteren naar 'gebeurt'.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081422
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef GhpH het volgende:

[..]

Echt niemand is man-at-arms _O-
cut class is dat

Maar hoe krijg je andere wapens

ik zie mensen met gekke crosbow en ik heb gwn normale pijl en boog?
(she/her)
pi_148081423
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:47 schreef terrastegel het volgende:
[ afbeelding ]

Deze verdient hij wel. ^O^
:') :D
pi_148081424
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:49 schreef terrastegel het volgende:

[..]

Wie is hier nou dom?
:')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jij, maar blijf vooral doorgaan met rapporten sturen _O_
blablablabla
  maandag 29 december 2014 @ 01:50:58 #90
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081426
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef GhpH het volgende:

[..]

Wat is er gebeurd dan? :o
Sneeuw, bussen, migrainekoppijn en wat dies meer zij... u voelt wel, een AANRADER.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081427
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef Elan het volgende:

[..]

een Pechtoldje maken :)
_O- bwahahaha
pi_148081428
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:48 schreef GGMM het volgende:
Stijn, Dm eens. Ik ben extreem benieuwd
Mij ook pls
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:51:10 #93
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081429
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef Elan het volgende:

[..]

Optie voor laffe snitches die het debat constant verliezen.
"TR doen" = een Pechtoldje maken :)
*Peggold
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081435
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Mij ook pls
GGMM huilt nog na van de teleurstelling.
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:51:41 #95
35723 crew  GGMM
pi_148081437
Ik ga slapen.
Althans, in bed liggen en Netflix aanzetten.

Doei mensen :W (En Elan)
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081440
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef GhpH het volgende:

[..]

_O- bwahahaha
Het ergste is
Stijn stemt D'66 als dat zou mogen :{

Gelukkig mag hij nog niet stemmen
blablablabla
pi_148081441
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Sneeuw, bussen, migrainekoppijn en wat dies meer zij... u voelt wel, een AANRADER.
Bus vertraagd door sneeuw? Ik werd laatst ook vertraagd, door stakers :o
  maandag 29 december 2014 @ 01:51:59 #98
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081443
En wie is Stijn?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081445
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef GGMM het volgende:

[..]

Elan gaat dit straks verbeteren naar 'gebeurt'.
:D
  maandag 29 december 2014 @ 01:52:25 #100
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081448
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef GhpH het volgende:

[..]

Bus vertraagd door sneeuw? Ik werd laatst ook vertraagd, door stakers :o
Dit is anders... sneeuw heeft geen vakbond, dus het was zeer ongeorganiseerd.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081449
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef Elan het volgende:

[..]

Jij, maar blijf vooral doorgaan met rapporten sturen _O_
pi_148081451
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

GGMM huilt nog na van de teleurstelling.
Mijn inbox is niet vol, dus sla je slag.
pi_148081453
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef GGMM het volgende:
Ik ga slapen.
Althans, in bed liggen en Netflix aanzetten.

Doei mensen :W (En Elan)
Even je vriendin een nachtkus geven en de vissen eten geven.
O wacht.

Alles wat jij liefhebt gaat steeds maar dood ;(
blablablabla
pi_148081458
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef Elan het volgende:

[..]

Het ergste is
Stijn stemt D'66 als dat zou mogen :{

Gelukkig mag hij nog niet stemmen
Stijn heeft een IQ van boven de 60, dan krijg je dat.
pi_148081463
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:50 schreef Fylax het volgende:

[..]

cut class is dat

Maar hoe krijg je andere wapens

ik zie mensen met gekke crosbow en ik heb gwn normale pijl en boog?
als je class kan kiezen zie je onderaan 3 wapensymbooltjes, klik daarop. Dan kan je dingen instellen.

Zo heb ik op mijn knight mijn throwing axes weggedaan en een schild genomen. Best decision ever :D
pi_148081464
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:52 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Mijn inbox is niet vol, dus sla je slag.
Je DM-box is nooit leeg.
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:53:32 #107
35723 crew  GGMM
pi_148081468
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:52 schreef Elan het volgende:

[..]

Even je vriendin een nachtkus geven en de vissen eten geven.
O wacht.

Alles wat jij liefhebt gaat steeds maar dood ;(
In dat geval heb ik jou vanaf nu lief. :)
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_148081470
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:52 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Stijn heeft een IQ van boven de 60, dan krijg je dat.
Ieder gezond mens heeft een IQ boven de zestig.
  maandag 29 december 2014 @ 01:53:46 #109
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081471
Wie is Stijn, wat is de fittie en waarom is iedereen aan het tr-en
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081474
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef GGMM het volgende:
Ik ga slapen.
Althans, in bed liggen en Netflix aanzetten.

Doei mensen :W (En Elan)
Dag lieve GGMM
(she/her)
pi_148081476
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wie is Stijn, wat is de fittie en waarom is iedereen aan het tr-en
Ik ben dat mysterie.
  Forum Admin maandag 29 december 2014 @ 01:54:13 #112
35723 crew  GGMM
pi_148081478
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wie is Stijn, wat is de fittie en waarom is iedereen aan het tr-en
Ajacied422
Omdat iedereen Elan haat
Omdat iedereen Elan haat.

De antwoorden op je vragen.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  maandag 29 december 2014 @ 01:54:15 #113
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081480
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:53 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ben dat mysterie.
En je stemt d'66?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081481
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:53 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ieder gezond mens heeft een IQ boven de zestig.
Beweer jij nu dat Elan geen gezond mens is?
pi_148081483
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

En je stemt d'66?
(Nog) niet.
pi_148081484
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:53 schreef GhpH het volgende:

[..]

als je class kan kiezen zie je onderaan 3 wapensymbooltjes, klik daarop. Dan kan je dingen instellen.

Zo heb ik op mijn knight mijn throwing axes weggedaan en een schild genomen. Best decision ever :D
serious. :')
wat ben ik dom
(she/her)
pi_148081487
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:51 schreef Elan het volgende:

[..]

Het ergste is
Stijn stemt D'66 als dat zou mogen :{

Gelukkig mag hij nog niet stemmen
Ik stem dat ook. Gewoon omdat ze een gaypartij zijn :D
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 01:54:39 #118
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081488
Mensen die elke keer TR's machen om onzinnige zaken, die zijn rijp voor de NSB
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
pi_148081490
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:53 schreef GGMM het volgende:

[..]

In dat geval heb ik jou vanaf nu lief. :)
Doodverwensing, wel subtiel maar alsnog een doodverwensing.
Ik laat Guus hier even een TR van maken :)
blablablabla
pi_148081491
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Beweer jij nu dat Elan geen gezond mens is?
Ik laat bondgenoten niet in de steek.
  maandag 29 december 2014 @ 01:54:50 #121
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081492
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

(Nog) niet.
Houden zo... anders ga IK TR-en...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081494
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

(Nog) niet.
jo broeder
(she/her)
pi_148081496
bijna iedereen die hier nu zit te posten zit bijna nooit in deze reeks

wat is deze
pi_148081497
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Houden zo... anders ga IK TR-en...
Wow, ik denk dat ik nu maar terugkrabbel en blanco ga stemmen :{.
pi_148081498
Mensen die denken dat er echt ge-TR't wordt :')
pi_148081499
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef Fylax het volgende:

[..]

serious. :')
wat ben ik dom
Kreeg ik ook pas laat door. De interface van chivalry is ook niet vanzelfsprekend ;) welke rank ben je?
  maandag 29 december 2014 @ 01:55:30 #127
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081500
Ik denk dat ik d'66 nog erger vind dan de VVD...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081503
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik laat bondgenoten niet in de steek.
Dat is lief Stijn zo aan het end van het jaar O+
blablablabla
pi_148081504
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef Der_Mann het volgende:
bijna iedereen die hier nu zit te posten zit bijna nooit in deze reeks

wat is deze
Guus kent mij, Ik ken Guus.
  maandag 29 december 2014 @ 01:55:45 #130
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081505
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Wow, ik denk dat ik nu maar terugkrabbel en blanco ga stemmen :{.
Mooi
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081506
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef terrastegel het volgende:
Mensen die denken dat er echt ge-TR't wordt :')
Ik TR alles hoor. :)
(she/her)
pi_148081507
quote:
15s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Guus kent mij, Ik ken Guus.
maar ik en Guus hebben altijd fittie
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 01:56:01 #133
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081509
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef Der_Mann het volgende:
bijna iedereen die hier nu zit te posten zit bijna nooit in deze reeks

wat is deze
Tja, fitties enzo,
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
pi_148081510
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef GhpH het volgende:

[..]

Kreeg ik ook pas laat door. De interface van chivalry is ook niet vanzelfsprekend ;) welke rank ben je?
4
jij
(she/her)
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:56:23 #135
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081512
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef terrastegel het volgende:
Mensen die denken dat er echt ge-TR't wordt :')
Waarom ineens ontkennen terwijl je het zelf hebt opgenomen
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081514
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

maar ik en Guus hebben altijd fittie
Guus is een lul.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_148081520
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:54 schreef Elan het volgende:

[..]

Doodverwensing, wel subtiel maar alsnog een doodverwensing.
Ik laat Guus hier even een TR van maken :)
pi_148081522
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:56 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Guus is een lul.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Guus_Geluk7 ook
pi_148081523
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik denk dat ik d'66 nog erger vind dan de VVD...
:')
  maandag 29 december 2014 @ 01:57:03 #140
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081525
D'66... dat is echt zo'n yuppenpartij voor studentjes die een zelfverwerkelijkingsreis door de oerwouden van Borneo hebben gemaakt... witte wijn... Audi...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081529
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:56 schreef Fylax het volgende:

[..]

4
jij
Ik ook :D 4,5 denk ik

DM eens je steam?
pi_148081531
quote:
15s.gif Op maandag 29 december 2014 01:55 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Guus kent mij, Ik ken Guus.
pi_148081535
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:56 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

Guus_Geluk7 ook
Zo ver wil ik niet gaan, maar mensen die PSV een warm hart toedragen, doen mij altijd walgen. Op een paar niet te nader noemen users na.
pi_148081536
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:57 schreef GhpH het volgende:

[..]

Ik ook :D 4,5 denk ik

DM eens je steam?
Fylax
(she/her)
pi_148081537
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:56 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Waarom ineens ontkennen terwijl je het zelf hebt opgenomen
Het is allemaal trucage, vriend. oO<

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 29 december 2014 @ 01:57:51 #146
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081538
Ik wil de KVP terug
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081541
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:57 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Zo ver wil ik niet gaan, maar mensen die PSV een warm hart toedragen, doen mij altijd walgen. Op een paar niet te nader noemen users na.
ik ben voor geen enkele club eigenlijk, ik kijk geen basketbal
pi_148081543
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:56 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

Guus_Geluk7 ook
pi_148081544
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:57 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Zo ver wil ik niet gaan, maar mensen die PSV een warm hart toedragen, doen mij altijd walgen. Op een paar niet te nader noemen users na.
Wacht, Guus is voor PSV? :o
Vandaar zijn totale gebrek aan humor en verbaal zwak onderlegde gezanik
blablablabla
  maandag 29 december 2014 @ 01:58:17 #150
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081545
Oh en Helmond Sport boven alles.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081546
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:58 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Kut, dt-fout :')
pi_148081550
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
D'66... dat is echt zo'n yuppenpartij voor studentjes die een zelfverwerkelijkingsreis door de oerwouden van Borneo hebben gemaakt... witte wijn... Audi...
Studentenpartij
Gaypartij
Heerlijk
pi_148081551
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:58 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Houd :')
(she/her)
pi_148081555
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:58 schreef Fylax het volgende:

[..]

Houd :')
  maandag 29 december 2014 @ 01:59:09 #155
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081557
Stelt me teleur, Guus...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081558
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
Oh en Helmond Sport boven alles.
Hans Kraay jr nog gespeeld mot wel een mooie club zijn dus
blablablabla
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 01:59:19 #157
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081559
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 01:57 schreef terrastegel het volgende:

[..]

Het is allemaal trucage, vriend. oO<

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:')
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081560
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 01:58 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Nee "het" is in die zin het aanzetselig persoonspredikaat. Dus het is "houdt".
pi_148081563
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:59 schreef GhpH het volgende:

[..]

Nee "het" is in die zin het aanzetselig persoonspredikaat. Dus het is "houd".
Dat staat er dan ook.
pi_148081565
Ninja-edit :)
  maandag 29 december 2014 @ 02:00:39 #161
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081567
Guus Guus Guus... :N
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081570
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:59 schreef GhpH het volgende:
aanzetselig persoonspredikaat
we zitten hier op een nederlands sprekend forum
pi_148081578
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:00 schreef EttovanBelgie het volgende:
Guus Guus Guus... :N
Ik was zelf de eerste die het opmerkte.
pi_148081580
Wat zou GGMM kijken op Netflix?
blablablabla
pi_148081588
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 01:57 schreef Fylax het volgende:

[..]

Fylax
Added.
pi_148081595
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:02 schreef Elan het volgende:
Wat zou GGMM kijken op Netflix?
pi_148081601
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:01 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

we zitten hier op een nederlands sprekend forum
Als ik in een Zweedse driftbui zit dan is dit forum aan mijn wil onderworpen.
pi_148081603
Fylaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
blablablabla
pi_148081613
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:03 schreef Elan het volgende:
Fylaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxalyF
  maandag 29 december 2014 @ 02:05:01 #170
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081614
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:03 schreef GhpH het volgende:

[..]

Als ik in een Zweedse driftbui zit dan is dit forum aan mijn wil onderworpen.
je bent pippi langkous?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 02:06:08 #171
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081624
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:03 schreef GhpH het volgende:

[..]

Als ik in een Zweedse driftbui zit dan is dit forum aan mijn wil onderworpen.
Moeten we dan allemaal naar ABBA luisteren en meubels bij de IKEA halen?
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
pi_148081631
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:05 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

je bent pippi langkous?
Rot op... du ĺcklige fittkuk
  maandag 29 december 2014 @ 02:07:20 #173
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081637
IKEA handleiding:

Stöppe die spykkor in die lattëbodum...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081642
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:06 schreef Remqo het volgende:

[..]

Moeten we dan allemaal naar ABBA luisteren en meubels bij de IKEA halen?
Volvo rijden en wasa eten was je ook vergeten ;)
  maandag 29 december 2014 @ 02:07:41 #175
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081643
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:06 schreef GhpH het volgende:

[..]

Rot op... du ĺcklige fittkuk
fittkuk?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:08:14 #176
395200 deadprez
One more rail
pi_148081647
fistfuck
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081648
pi_148081649
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:07 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

fittkuk?
JA DAT LEES JE GOED
  maandag 29 december 2014 @ 02:08:39 #179
395200 deadprez
One more rail
pi_148081651
omdat zijn anjer zo uitgerekt is ahahah
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 02:08:40 #180
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081652
IKEA meubels zijn net als vrouwen, leuk om naar te kijken, maar geen snars van snappen hoe het in elkaar steekt
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
  maandag 29 december 2014 @ 02:08:51 #181
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081654
ah, daar is dead prez... kennelijk is hij klaar met het ritueel verbranden van mijn collectie poëzie...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081658
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:08 schreef Remqo het volgende:
IKEA meubels zijn net als vrouwen, leuk om naar te kijken, maar geen snars van snappen hoe het in elkaar steekt
  maandag 29 december 2014 @ 02:09:26 #183
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081659
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:08 schreef GhpH het volgende:

[..]

JA DAT LEES JE GOED
Klinkt als een naam voor een elfje..
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081661
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:08 schreef Remqo het volgende:
IKEA meubels zijn net als vrouwen, leuk om naar te kijken, maar geen snars van snappen hoe het in elkaar steekt
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:09:49 #185
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081662
NOOIT NEER NAAR IKEA

HET LEVEN IS TOCH VEELSTE MOOI

NOOIT MEER NAAR IKEA

ROT TOCH OP MAN MET DIE TERINGZOOI
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081663
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:09 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Klinkt als een naam voor een elfje..
O_o
  maandag 29 december 2014 @ 02:10:14 #187
395200 deadprez
One more rail
pi_148081665

dit is pas goede muziek
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  maandag 29 december 2014 @ 02:10:22 #188
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081667
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:10 schreef GhpH het volgende:

[..]

O_o
Niet?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 02:10:35 #189
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081669
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:09 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ja, nou zeg Hermann, je verwacht toch niet een paint in elke post die ik plaats?
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
pi_148081671
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:10 schreef Remqo het volgende:

[..]

Ja, nou zeg Hermann, je verwacht toch niet een paint in elke post die ik plaats?
zou wel een vereiste moeten zijn
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:11:13 #191
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081673
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:10 schreef deadprez het volgende:

dit is pas goede muziek
Versta de helft niet
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 02:11:34 #192
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081674
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:09 schreef GhpH het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zoiets ja, en dan is dit nog deel 1
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
  maandag 29 december 2014 @ 02:11:39 #193
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081675
Is dat Kinderen voor Kinderen tijdens hun 'milieubewuste' periode?
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:11:40 #194
395200 deadprez
One more rail
pi_148081676
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:11 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Versta de helft niet
ik ook niet, gwn lyrics opzoeken
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  maandag 29 december 2014 @ 02:11:55 #195
395200 deadprez
One more rail
pi_148081679
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
Is dat Kinderen voor Kinderen tijdens hun 'milieubewuste' periode?
bek houden
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  maandag 29 december 2014 @ 02:12:17 #196
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081686
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:11 schreef deadprez het volgende:

[..]

bek houden
:*
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081688
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:10 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Niet?
Sug min kug, FOK!'s smutsiga hora
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:12:37 #198
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081690
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:11 schreef EttovanBelgie het volgende:
Is dat Kinderen voor Kinderen tijdens hun 'milieubewuste' periode?
Hahaha
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:12:49 #199
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081691
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:12 schreef GhpH het volgende:

[..]

Sug min kug, FOK!'s smutsiga hora
nou nou...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:12:50 #200
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081692
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:11 schreef deadprez het volgende:

[..]

bek houden
Hehe
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:13:29 #201
395200 deadprez
One more rail
pi_148081698
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081704
Mijn Zweeds gaat echt achteruit... Maar omdat Zweden nu IS geworden is, lijkt Noorwegen mij een betere optie. Desnoods Denemarken.
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:15:06 #203
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081712
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:14 schreef GhpH het volgende:
Mijn Zweeds gaat echt achteruit... Maar omdat Zweden nu IS geworden is, lijkt Noorwegen mij een betere optie. Desnoods Denemarken.
K.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:15:16 #204
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081716
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:14 schreef GhpH het volgende:
Mijn Zweeds gaat echt achteruit... Maar omdat Zweden nu IS geworden is, lijkt Noorwegen mij een betere optie. Desnoods Denemarken.
Ik geloof het wel... kon er geen chocola van maken.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 02:15:18 #205
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081717
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:11 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

zou wel een vereiste moeten zijn
Ik snap het ook wel, van mod tot troll, links of rechts, de elite of tokkies, men houdt van mijn paints.
Daarom deze:
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
  maandag 29 december 2014 @ 02:15:25 #206
395200 deadprez
One more rail
pi_148081718
The EDL marching on the streets,
But the anti fa message shows no defeat
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  maandag 29 december 2014 @ 02:15:51 #207
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081721
Ik bespeur een ietwat strijdlustige sfeer...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:17:07 #208
395200 deadprez
One more rail
pi_148081731
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081732
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:15 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik bespeur een ietwat strijdlustige sfeer...
Geef mij jouw maagdelijkheid.
  † In Memoriam † maandag 29 december 2014 @ 02:17:08 #210
88815 The_Emotion
98.3
pi_148081734
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:14 schreef GhpH het volgende:
Mijn Zweeds gaat echt achteruit... Maar omdat Zweden nu IS geworden is, lijkt Noorwegen mij een betere optie. Desnoods Denemarken.
Denemarken heeft toch een vrij rechtse houding, terwijl Zweden en Noorwegen een linksere koers volgen?
"Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
- Ian Malcolm
  maandag 29 december 2014 @ 02:17:31 #211
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081739
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:17 schreef GhpH het volgende:

[..]

Geef mij jouw maagdelijkheid.
nou, nou, nou...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:17:36 #212
395200 deadprez
One more rail
pi_148081741
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:17 schreef Remqo het volgende:

[..]

Denemarken heeft toch een vrij rechtse houding, terwijl Zweden en Noorwegen een linksere koers volgen?
Denemarken heeft Christiania.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081745
Is het normaal om een potje rauwe champignons uit te lepelen om 2:20?
pi_148081748
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:02 schreef GhpH het volgende:

[..]

Added.
ff online gaan dan
(she/her)
  maandag 29 december 2014 @ 02:18:39 #215
395200 deadprez
One more rail
pi_148081749


:)
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081750
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:18 schreef GhpH het volgende:
Is het normaal om een potje rauwe champignons uit te lepelen om 2:20?
ja
pi_148081752
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:03 schreef Elan het volgende:
Fylaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja schat
(she/her)
pi_148081754
ik ga slapie slapie doen, slaap lekker kindjes
  maandag 29 december 2014 @ 02:18:59 #219
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081756
dead gaat lekker
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081759
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:17 schreef Remqo het volgende:

[..]

Denemarken heeft toch een vrij rechtse houding, terwijl Zweden en Noorwegen een linksere koers volgen?
Noorwegen heeft naar mijn weten nu Hřyre (de centrumconservatieven) aan de macht :o
pi_148081762
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:18 schreef Der_Mann het volgende:
ik ga slapie slapie doen, slaap lekker kindjes
dag
(she/her)
pi_148081768
quote:
Doet me denken aan die achterlijke "WIJ ZIJN NEDERLAND WIJ ZIJN NEDERLAND!!!!!!" leuzen tijdens die demo in de Schilderswijk :')
  maandag 29 december 2014 @ 02:19:53 #223
395200 deadprez
One more rail
pi_148081770
Moslims mogen tegenwoordig niet eens meer op Schiphol werken van de PVV. Sterker nog, ze zijn blijkbaar genetisch inferieur.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081772
quote:
tr
  maandag 29 december 2014 @ 02:20:09 #225
395200 deadprez
One more rail
pi_148081773
quote:
9s.gif Op maandag 29 december 2014 02:19 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Doet me denken aan die achterlijke "WIJ ZIJN NEDERLAND WIJ ZIJN NEDERLAND!!!!!!" leuzen tijdens die demo in de Schilderswijk :')
Heh, dit is antifa shit man.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081774
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:19 schreef deadprez het volgende:
Moslims mogen tegenwoordig niet eens meer op Schiphol werken van de PVV. Sterker nog, ze zijn blijkbaar genetisch inferieur.
  maandag 29 december 2014 @ 02:20:18 #227
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081775
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:19 schreef deadprez het volgende:
Moslims mogen tegenwoordig niet eens meer op Schiphol werken van de PVV. Sterker nog, ze zijn blijkbaar genetisch inferieur.
Ik neem die debiliteit niet eens serieus.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081778
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:17 schreef deadprez het volgende:

[..]

Denemarken heeft Christiania.
420 blaze it
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:20:32 #229
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081780
M'n arm doet pijn van al dat typen. Niet fappen.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:20:42 #230
395200 deadprez
One more rail
pi_148081784
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:20 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

tr
Beroepsverboden, etnische zuiveringen, genetisch inferieur. Gewoon terechte vergelijking lijkt me.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081785
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:19 schreef deadprez het volgende:
Moslims mogen tegenwoordig niet eens meer op Schiphol werken van de PVV. Sterker nog, ze zijn blijkbaar genetisch inferieur.
Waarom mogen ze wel vliegen? Zitten echt wel wat Jihadstrijders tussen hoor en er hoeft er maar één door de beveiliging te vliegen en we gaan er allemaal aan.
  maandag 29 december 2014 @ 02:20:46 #232
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081786
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:20 schreef ChevyCaprice het volgende:
M'n arm doet pijn van al dat typen. Niet fappen.
haha
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081789
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:20 schreef deadprez het volgende:

[..]

Heh, dit is antifa shit man.
Verder niet geluisterd, want mijn oortjes liggen op mijn nachtkastje 6 meter verderop.
pi_148081795
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:20 schreef deadprez het volgende:

[..]

Beroepsverboden, etnische zuiveringen, genetisch inferieur. Gewoon terechte vergelijking lijkt me.
Geert zegt gewoon wat 'het volk' denkt.
pi_148081797
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:19 schreef deadprez het volgende:
Moslims mogen tegenwoordig niet eens meer op Schiphol werken van de PVV. Sterker nog, ze zijn blijkbaar genetisch inferieur.
Scheer niet alle PVV'ers over 1 kam!

Ik ben trouwens geen PVV'er voordat je dat denkt :)
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:21:57 #236
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081798
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:20 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

haha
Lach je om mijn armpijn of om het grapje
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081799
pvvers zijn linkse communisten
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:22:08 #238
395200 deadprez
One more rail
pi_148081800
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:21 schreef GhpH het volgende:

[..]

Scheer niet alle PVV'ers over 1 kam!

Ik ben trouwens geen PVV'er voordat je dat denkt :)
Nee jij bent een echte nazi.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081801
kaolo pvvers hekel aan hun
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:22:28 #240
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081803
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:21 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Lach je om mijn armpijn of om het grapje
de laatste, natuurlijk... ik lach niet om andermans leed.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:22:44 #241
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081805
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:22 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

de laatste, natuurlijk... ik lach niet om andermans leed.
O+
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:22:51 #243
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081809
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:22 schreef deadprez het volgende:

[..]

Nee jij bent een echte nazi.
BURN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zo, berg de spiritus maar weer op..
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081815
Nieuwe chick in US gespot.
  maandag 29 december 2014 @ 02:23:38 #245
395200 deadprez
One more rail
pi_148081818
Bram krijgt ook gewoon doekoe uit het zionistenpotje van Greet
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081820
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:23 schreef deadprez het volgende:
Bram krijgt ook gewoon doekoe uit het zionistenpotje van Greet
ben jij moslim deadprez
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:24:10 #247
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081826
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:24:17 #248
395200 deadprez
One more rail
pi_148081830
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:23 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

ben jij moslim deadprez
inshaallah
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081831
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:22 schreef deadprez het volgende:

[..]

Nee jij bent een echte nazi.
Ook dat niet. Ik koester geen jodenhaat ;) Ik vond alleen dat de nazi's te veel verwijten kregen, en dat Hitler ook vaak gelijk had. Maar inspelen op de gevoelige snaar is altijd wel leuk ^O^
pi_148081834
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:23 schreef deadprez het volgende:
Bram krijgt ook gewoon doekoe uit het zionistenpotje van Greet
Bram heeft gewoon gelijk.
pi_148081835
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef deadprez het volgende:

[..]

inshaallah
terechte klacht laten we beefen tegen wilders
ik ben pool
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:24:29 #252
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081838
Ik ben katholiek. Dat jullie dat weten.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081840
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik ben katholiek. Dat jullie dat weten.
Rooms katholiek?
pi_148081841
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik ben katholiek. Dat jullie dat weten.
Ik Anglicaan.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:24:50 #255
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081842
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 02:23 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Nieuwe chick in US gespot.
lurk je daar vaak?
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  maandag 29 december 2014 @ 02:25:03 #256
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081845
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Rooms katholiek?
jep
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:25:03 #257
395200 deadprez
One more rail
pi_148081846
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef GhpH het volgende:

[..]

Ook dat niet. Ik koester geen jodenhaat ;) Ik vond alleen dat de nazi's te veel verwijten kregen. Maar inspelen op de gevoelige snaar is altijd wel leuk ^O^
Jodenhaat koesteren is dan ook redelijk triest. De vriendjes en vriendinnetjes van Geert zijn er niet vies van. Evenals homohaat.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081853
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

lurk je daar vaak?
Heb mijn eerste vier posts net geplaatst :)
En ja
pi_148081855
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:22 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

de laatste, natuurlijk... ik lach niet om andermans leed.
Schadenfreude ist beste Freude.
pi_148081856
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:25 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

jep
hoezo ben je dan communist
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:26:30 #261
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081857
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:26 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

hoezo ben je dan communist
Nee, Rooms-Katholiek.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:26:56 #262
395200 deadprez
One more rail
pi_148081858
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:26 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Nee, Rooms-Katholiek.
Naastenliefde wordt al snel aangezien voor communisme tegenwoordig.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081859
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:25 schreef deadprez het volgende:

[..]

Jodenhaat koesteren is dan ook redelijk triest. De vriendjes en vriendinnetjes van Geert zijn er niet vies van. Evenals homohaat.
Dat terwijl Geert de vlag van Israël op zijnn bureau heeft. :o
  Moderator maandag 29 december 2014 @ 02:27:00 #264
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_148081860
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 02:25 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Heb mijn eerste vier posts net geplaatst :)
En ja
Oke ik ga even spieken. Straks cijfer

Nee garpje ha ha
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_148081861
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef GhpH het volgende:
en dat Hitler ook vaak gelijk had
Bij zijn Nurnbergspeech bijvoorbeeld :) :)
  maandag 29 december 2014 @ 02:27:15 #266
395200 deadprez
One more rail
pi_148081862
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:26 schreef GhpH het volgende:

[..]

Dat terwijl Geert de vlag van Israël op zijnn bureau heeft. :o
Ja, precies.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  maandag 29 december 2014 @ 02:27:24 #267
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081863
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:26 schreef deadprez het volgende:

[..]

Naastenliefde wordt al snel aangezien voor communisme tegenwoordig.
Inderdaad ja... of minstens als linksdraaiende biodikpap geitenwollensokkerij
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081865
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:27 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Oke ik ga even spieken. Straks cijfer

Nee garpje ha ha
Toch wel 8. Minstens.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-12-2014 02:28:07 ]
pi_148081869
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik ben katholiek. Dat jullie dat weten.
Ik Joods, vandaar de keppel en UI.
  maandag 29 december 2014 @ 02:28:23 #270
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081872
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef GhpH het volgende:

[..]

Ik Joods, vandaar de keppel en UI.
Daar geloof ik dus geen zak van..
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081873
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:26 schreef deadprez het volgende:

[..]

Naastenliefde wordt al snel aangezien voor communisme tegenwoordig.
Ik heb ook naastenliefde en ben libertariër come at me
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:28:45 #272
395200 deadprez
One more rail
pi_148081875
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef GhpH het volgende:

[..]

Ik Joods, vandaar de keppel en UI.
Knul, je kunt niet trollen. Waarom blijf je het proberen?
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
  maandag 29 december 2014 @ 02:29:13 #273
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081880
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Ik heb ook naastenliefde en ben libertariër come at me
Libertarische naastenliefde... uhhuh...
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:29:49 #274
395200 deadprez
One more rail
pi_148081885
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Ik heb ook naastenliefde en ben libertariër come at me
Behalve als het om hulpbehoevenden gaat natuurlijk. Of negers.
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081886
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef deadprez het volgende:

[..]

Knul, je kunt niet trollen. Waarom blijf je het proberen?
Ditmaal geen trol ;)
pi_148081889
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Daar geloof ik dus geen zak van..
Komt omdat je geen zak hebt.
pi_148081891
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:29 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

Libertarische naastenliefde... uhhuh...
Geen door de staat opgedrongen naastenliefde.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_148081893
quote:
1s.gif Op maandag 29 december 2014 02:30 schreef GhpH het volgende:

[..]

Komt omdat je geen zak hebt.
wow zo'n goede grap
pi_148081896
Libertariërs _O_
Anglicanen _O_
Ik _O_
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_148081897
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:28 schreef Insomnia_ het volgende:
en ben libertariër
pi_148081899
Bij het volgend deel ga ik.
  maandag 29 december 2014 @ 02:31:56 #282
395200 deadprez
One more rail
pi_148081901
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:31 schreef GhpH het volgende:
Bij het volgend deel ga ik.
ga nu maar
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081902
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:31 schreef GhpH het volgende:
Bij het volgend deel ga ik.
gelukkig, dat is al over 20 posts
  maandag 29 december 2014 @ 02:32:23 #284
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081905
Libertarisme... de hype van de jaren '10... Gaat wel weer voorbij.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081907
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
Libertarisme... de hype van de jaren '10... Gaat wel weer voorbij.
Ging het socialisme maar voorbij. ;(
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:32:57 #286
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081908
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:32 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Ging het socialisme maar voorbij. ;(
Dat is al lang voorbij.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081909
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:31 schreef deadprez het volgende:

[..]

ga nu maar
  maandag 29 december 2014 @ 02:33:07 #288
395200 deadprez
One more rail
pi_148081910
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:32 schreef EttovanBelgie het volgende:
Libertarisme... de hype van de jaren '10... Gaat wel weer voorbij.
Die partij van ze ( :') ) bereikt iig al sinds de jaren '90 ofzo niks
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081912
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:32 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Ging het socialisme maar voorbij. ;(
Waarom?
  maandag 29 december 2014 @ 02:33:45 #290
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081917
Er zijn 45 libertaristen in NL. Waarvan er 41 op fok zitten. CONTINU.
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
  maandag 29 december 2014 @ 02:34:05 #291
395200 deadprez
One more rail
pi_148081924
Revisionisme voor de ekten
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081927
Voluntarisme
pi_148081928
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 02:33 schreef Guus_Geluk7 het volgende:

[..]

Waarom?
Omdat het socialisme pure aids is, mijn familie heeft verkracht in Polen en het tegen elke vorm van menselijkheid in gaat.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_148081929
Gwn PvdA
pi_148081934
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:34 schreef Insomnia_ het volgende:

[..]

Omdat het socialisme pure aids is, mijn familie heeft verkracht in Polen en het tegen elke vorm van menselijkheid in gaat.
Oké.
  maandag 29 december 2014 @ 02:34:55 #296
395200 deadprez
One more rail
pi_148081935
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 02:34 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Gwn PvdA
mehh
Stop the violence
Down with the hate
Op vrijdag 21 augustus 2015 01:36 schreef engeopa het volgende:
Deadprez is een frequent bezoeker van Joop.nl. Kneusje eerste klas. walgelijke policor hoofd in de wolken multicultilover.
pi_148081936
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 02:34 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Gwn PvdA
Als je te dom bent om te schijten.
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
  maandag 29 december 2014 @ 02:34:56 #298
396730 EttovanBelgie
Alles komt goed.
pi_148081937
quote:
14s.gif Op maandag 29 december 2014 02:34 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Voluntarisme
:') :') :') :')
Omnibus in omnibus.
Ad Maiorem Dei Gloriam
pi_148081938
Ik moet eerlijk toegeven dat ik liever een goedwerkend socislistisch systeem (Zweden, jaren geleden, voor ee politiek correcte overvloed) dan dit kabinet :')
pi_148081939
quote:
0s.gif Op maandag 29 december 2014 02:34 schreef GhpH het volgende:
Ik moet eerlijk toegeven dat ik liever een goedwerkend socislistisch systeem (Zweden, jaren geleden, voor ee politiek correcte overvloed) dan dit kabinet :')
SOCIALISME = MODERNE SLAVERNIJ
Alles dankzij God en alles op eigen kracht
pi_148081940
Doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')