Dan is hij dus ook nog een leugenaar.quote:Op vrijdag 5 december 2014 00:21 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat hij er gewoon voor betaald is, en dan een bedrag wat voor een 20-jarige een paar maanden werken is.
veel politici waren destijds doodsbang voor het grote blonde beest zoals ze genoemd werd.quote:Op donderdag 4 december 2014 23:11 schreef ikweethetookniet het volgende:
Pim had het al snel gezien en goed
Ach mens ga toch koken
werd links en rechts inderdaad terecht afgeschilderd als een ratquote:Op donderdag 4 december 2014 23:58 schreef APK het volgende:
Fame?
Dat zeg ik dan maar gebaseerd op zijn tweets.
Hij zat daar totaal zielloos en zonder charisma iets te beargumenteren, kwam totaal niet over wmb.
Zal wel een of andere agenda achter zitten die ik niet begrijp.
quote:Op donderdag 4 december 2014 23:11 schreef ikweethetookniet het volgende:
Pim had het al snel gezien en goed
Ach mens ga toch koken
De knul is 20, grote kans dat we ook meebetalen aan zijn inkomsten (via DUO). Ik bepaal daarom nu dat hij zijn mond moet houden.quote:Op donderdag 4 december 2014 23:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan was zijn werkelijke motivatie waarschijnlijk een vierletterwoord....
Waar we, gezien het via PowNews was, allemaal met onze belastingcenten aan meebetaald hebben.
Neem je grootje in het ootje.quote:Op donderdag 4 december 2014 22:04 schreef RuudS89 het volgende:
En dat boek gaat niet over Onno. Heb ik ook vaker gezegd.
Dit.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Neem je grootje in het ootje.
Zonder Onno geen suf relaas van een jongen die zichzelf slachtoffer van de media voelt.
Min om nog eens geld hieraan te willen verdienen.
Ha brompotjequote:Op vrijdag 5 december 2014 11:12 schreef Copycat het volgende:
Kut. Editten lukt niet mobiel. Een jongen die zichzelf, dus.
Stop de tijd.
Het woord Onno komt er niet in voor. Slachtoffer ben ik niet. Het verhaal is gewoon bijzonder, grappig en spannend. Maar daar kan ik je moeilijk van overtuigen zonder dat je het hebt gelezen.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Neem je grootje in het ootje.
Zonder Onno geen suf relaas van en jongens dat zichzelf slachtoffer van de media voelt.
Min om nog eens geld hieraan te willen verdienen.
Maar dat er geen hond geďnteresseerd zou zijn in je boek als je niet een keer bij Patty op de bank had gezeten om over Onno te vertellen snap je zelf toch ook wel?quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:55 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Het woord Onno komt er niet in voor. Slachtoffer ben ik niet. Het verhaal is gewoon bijzonder, grappig en spannend. Maar daar kan ik je moeilijk van overtuigen zonder dat je het hebt gelezen.
Als ik het voor het geld deed had ik het al lang uitgebracht. We hebben er juist voor gekozen om er een tijd over heen te laten gaan. Sowieso boeit geld mij niet zoveel, ik werk voor de lol.
Ik hoop dat mensen het boek lezen omdat het verhaal goed is. En een mooi verhaal vertellen, zo'n kans krijg je niet zo snel. Natuurlijk snap ik dat er geen uitgever met mij zou willen werken als ik niet op een bepaald moment veel aandacht kreeg, maar is dat dan een reden om het niet te doen? Het boek is niet bedoeld om een inzicht te geven in het privé leven van Onno. Het begint pas bij het uitlekken van de foto. Maar nogmaals, het is moeilijk uit te leggen aan iemand die het niet heeft gelezen. Het is in ieder geval geen niveau Privé.quote:Op vrijdag 5 december 2014 11:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar dat er geen hond geďnteresseerd zou zijn in je boek als je niet een keer bij Patty op de bank had gezeten om over Onno te vertellen snap je zelf toch ook wel?
En echt.... als je serieus genomen wilt worden dan moet je vooral niet aankomen met dooddoeners als "Geld boeit me niet zoveel, ik werk voor de lol".
Het verhaal gaat dus over het Onno-effect....quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:14 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik hoop dat mensen het boek lezen omdat het verhaal goed is. En een mooi verhaal vertellen, zo'n kans krijg je niet zo snel. Natuurlijk snap ik dat er geen uitgever met mij zou willen werken als ik niet op een bepaald moment veel aandacht kreeg, maar is dat dan een reden om het niet te doen? Het boek is niet bedoeld om een inzicht te geven in het privé leven van Onno. Het begint pas bij het uitlekken van de foto. Maar nogmaals, het is moeilijk uit te leggen aan iemand die het niet heeft gelezen. Het is in ieder geval geen niveau Privé.
Okay, je begrijpt dus niet eens wat een opmerking als "geld boeit me niet, ik werk voor de lol" betekent als je dit soort voorbeelden geeft....quote:En als je mij kent dan weet je wel zeker dat geld mij niets boeit. Dan had ik gisteravond ook aangeschoven bij een talkshow voor een schamele 500 euro. Of een carnavalssingle opgenomen met Patty Brard. Nee, dit boek is geschreven omdat ik daar de kans toe kreeg en ik zo'n kans niet wilde laten liggen. Onder mijn voorwaarden. Zonder geknip en geplak van de redactie van een roddelblad.
Dan gaat de opbrengst naar de voedselbank?quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:14 schreef RuudS89 het volgende:
En als je mij kent dan weet je wel zeker dat geld mij niets boeit.
Het verhaal gaat over de media en lokale politiek. Maar ook over vertrouwen, vriendschap en meer.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het verhaal gaat dus over het Onno-effect....
[..]
Okay, je begrijpt dus niet eens wat een opmerking als "geld boeit me niet, ik werk voor de lol" betekent als je dit soort voorbeelden geeft....
Dat je niet bereid bent alles voor geld te doen is echt iets compleet anders dan "geld boeit me niet, ik werk voor de lol".
Sterker nog; ik vind het uitermate dubieus dat je wel geld wilt gaan verdienen aan de hele situatie, want dat is wat je met je boek wilt gaan doen, en allerlei showbizmeuk als "geld verdienen" ziet.
Dan zit je wat mij betreft (nog steeds) in een verkeerde mindset.
Ik steun genoeg goede doelen. Vooral lokaal, dat heeft in mijn ogen het beste effect. Maar zoiets zou inderdaad een idee kunnen zijn.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:21 schreef maily het volgende:
[..]
Dan gaat de opbrengst naar de voedselbank?
En als na het stoppen eten of een dak boven je hoofd nodig hebt dan tover je gewoon even wat nieuw geld?quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:23 schreef RuudS89 het volgende:
En ik werk ook daadwerkelijk voor de lol. Als het niet leuk is, stop ik.
Ik kan niet toveren maar daar hoef ik me geen zorgen over te maken. Maar uit dit soort opmerkingen blijkt dat je inderdaad geen idee hebt wie ik ben, waar ik vandaan kom en wat mijn beweegredenen zijn. Aannames op basis van een paar tv-fragmenten en krantenknipsels. En als ik de moeite neem om dat beeld bij te stellen ben ik uit op aandacht.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
En als na het stoppen eten of een dak boven je hoofd nodig hebt dan tover je gewoon even wat nieuw geld?
Het beeld dat sommige mensen van mij hebben, dat ik uit was op geld of een rijke oudere man klopt gewoon niet. Hoe moet ik duidelijk maken dat ik geen euro wilde verdienen aan een jaar lang achterlijk gezeik? Dan maar zo.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
En als na het stoppen eten of een dak boven je hoofd nodig hebt dan tover je gewoon even wat nieuw geld?
Joh, het boeit niet wie je bent, een 25-jarige die blaat dat geld hem niet boeit en dat hij zich geen zorgen hoeft te maken over geld is of een blaaskaak of een verwende snotneus.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:28 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik kan niet toveren maar daar hoef ik me geen zorgen over te maken. Maar uit dit soort opmerkingen blijkt dat je inderdaad geen idee hebt wie ik ben, waar ik vandaan kom en wat mijn beweegredenen zijn. Aannames op basis van een paar tv-fragmenten en krantenknipsels. En als ik de moeite neem om dat beeld bij te stellen ben ik uit op aandacht.
Jij begon met je aanname dat ik het voor het geld zou doen. Ik heb je meerdere keren duidelijk proberen te maken dat het niet zo is. Vervolgens probeer ik uit te leggen dat dit niet zo is. En dan is het weer niet goed.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Joh, het boeit niet wie je bent, maar een 25-jarige die blaat dat geld hem niet boeit en dat hij zich geen zorgen hoeft te maken over geld is of een blaaskaak of een verwende snotneus.
Leuk dat mama centjes heeft, en dat ze je wel onderhoudt als je zelf geen inkomen hebt, maar als ze verstandig was geweest dan had ze gezorgd dat jij in je toekomst geďnvesteerd had....
Maar een 25-jarige die met een "weet je wel wie ik ben?!" air aan komt zetten heeft over het algemeen een stuk minder in de melk te brokkelen dan hij denkt.
Ga je lekker?quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Joh, het boeit niet wie je bent, een 25-jarige die blaat dat geld hem niet boeit en dat hij zich geen zorgen hoeft te maken over geld is of een blaaskaak of een verwende snotneus.
Leuk dat mama centjes heeft, en dat ze je wel onderhoudt als je zelf geen inkomen hebt, maar als ze verstandig was geweest dan had ze gezorgd dat jij in je toekomst geďnvesteerd had....
Maar een 25-jarige die met een "weet je wel wie ik ben?!" air aan komt zetten heeft over het algemeen een stuk minder in de melk te brokkelen dan hij denkt.
Jij vindt het nodig een oordeel te hebben over iemand die je niet kent. Ik stel me daarom gewoon even voor.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Joh, het boeit niet wie je bent, een 25-jarige die blaat dat geld hem niet boeit en dat hij zich geen zorgen hoeft te maken over geld is of een blaaskaak of een verwende snotneus.
Leuk dat mama centjes heeft, en dat ze je wel onderhoudt als je zelf geen inkomen hebt, maar als ze verstandig was geweest dan had ze gezorgd dat jij in je toekomst geďnvesteerd had....
Maar een 25-jarige die met een "weet je wel wie ik ben?!" air aan komt zetten heeft over het algemeen een stuk minder in de melk te brokkelen dan hij denkt.
Kind, maak jezelf niet zo belachelijk.... echt...quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:34 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Het beeld dat sommige mensen van mij hebben, dat ik uit was op geld of een rijke oudere man klopt gewoon niet. Hoe moet ik duidelijk maken dat ik geen euro wilde verdienen aan een jaar lang achterlijk gezeik? Dan maar zo.
http://www.telegraaf.nl/t(...)n_toyboy_Ruud__.html
Het is belachelijk dat jij over iemand durft te oordelen die je nog nooit hebt ontmoet. En als ik dan probeer uit te leggen hoe het in elkaar steekt gedraag je je als een boos kind.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kind, maak jezelf niet zo belachelijk.... echt...
Leandra, het is nou eenmaal de realiteit dat sommige mensen uit een welvarende familie komen. Ruud probeerde uit te leggen dat hij geen boek deal nodig heeft om van te leven.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Joh, het boeit niet wie je bent, een 25-jarige die blaat dat geld hem niet boeit en dat hij zich geen zorgen hoeft te maken over geld is of een blaaskaak of een verwende snotneus.
Leuk dat mama centjes heeft, en dat ze je wel onderhoudt als je zelf geen inkomen hebt, maar als ze verstandig was geweest dan had ze gezorgd dat jij in je toekomst geďnvesteerd had....
Maar een 25-jarige die met een "weet je wel wie ik ben?!" air aan komt zetten heeft over het algemeen een stuk minder in de melk te brokkelen dan hij denkt.
Ik oordeel over wat ik zie, en die persoon is geheel vrijwillig bij Patty op de bank gaan zitten.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:42 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Het is belachelijk dat jij over iemand durft te oordelen die je nog nooit hebt ontmoet. En als ik dan probeer uit te leggen hoe het in elkaar steekt gedraag je je als een boos kind.
Dit dus.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:51 schreef computergirl het volgende:
[..]
Leandra, het is nou eenmaal de realiteit dat sommige mensen uit een welvarende familie komen. Ruud probeerde uit te leggen dat hij geen boek deal nodig heeft om van te leven.
Stem SP of zo, als je daar niet tegen kan.
Leuk bedrijf, heb je site gezien maar helaas n.a.w niet mijn studierichting.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:23 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Het verhaal gaat over de media en lokale politiek. Maar ook over vertrouwen, vriendschap en meer.
Wat ik probeer uit te leggen, is dat ik het boek ook had geschreven als ik er geen geld voor had gekregen. Het is mij niet te doen om het geld, ik vind het leuk om te doen. En een mooie manier om het een jaar na dato af te sluiten. Daarnaast hoop ik dat de lezers een realistischer beeld van mij krijgen.
En ik werk ook daadwerkelijk voor de lol. Als het niet leuk is, stop ik.
Maak je toetsenbord eens schoon.quote:Op vrijdag 5 december 2014 07:56 schreef DeHovenier het volgende:
Er is een artikel over hem in de AD van vandaag. Heb er een foto van gemaakt en geuploaded, hoop dat het te lezen is?: Anders moet je deze pic ff downloaden.
[ afbeelding ]
En wat je ziet is niet altijd wat het is. Je hebt geen idee waarom ik op die bank ben gaan zitten.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik oordeel over wat ik zie, en die persoon is geheel vrijwillig bij Patty op de bank gaan zitten.
En dit protserige, met het posten van de link naar het Telegraafbericht over het te koop staan van het huis van je ouders maakt het verhaal dat je hier poogt te doen niet geloofwaardiger.
Maar ik help je wel even:
http://www.heeren.be/vast(...)usieve-villa-maaseik
quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:51 schreef computergirl het volgende:
[..]
Leandra, het is nou eenmaal de realiteit dat sommige mensen uit een welvarende familie komen. Ruud probeerde uit te leggen dat hij geen boek deal nodig heeft om van te leven.
Stem SP of zo, als je daar niet tegen kan.
In Dubai is het inderdaad heel erg gericht op zorg. Wat is je studierichting?quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:55 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Leuk bedrijf, heb je site gezien maar helaas n.a.w niet mijn studierichting.
Heb je nog (hetero)broer(s)?
Mijn papa is er al 26 jaar niet meer. Dus dat wordt lastig. Mijn moeder heeft mij mijn hele leven alleen opgevoed.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat heeft er helemaal niets mee te maken.... en denken dat ik daar een probleem mee heb ik ook nogal een lachwekkende aanname.
Het gaat om de houding, het is gewoon niet handig om je als een Gooisch meisje te profileren met zulke opmerkingen.... ongeacht of papa meer geld heeft dan jij kunt opmaken.
Probeer het vooral voor jezelf mooier te maken dan de realiteit. En die is dat je met dit boekje ordinair probeert te scoren over de rug van Hoes. Geen Hoes, geen boekje. Simple as that.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:23 schreef RuudS89 het volgende:
Het verhaal gaat over de media en lokale politiek. Maar ook over vertrouwen, vriendschap en meer.
Wat ik probeer uit te leggen, is dat ik het boek ook had geschreven als ik er geen geld voor had gekregen. Het is mij niet te doen om het geld, ik vind het leuk om te doen. En een mooie manier om het een jaar na dato af te sluiten. Daarnaast hoop ik dat de lezers een realistischer beeld van mij krijgen.
En ik werk ook daadwerkelijk voor de lol. Als het niet leuk is, stop ik.
De zoveelste therapie-boek dus.quote:Op donderdag 4 december 2014 14:57 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ja. Maar we hebben besloten om te wachten tot de storm is gaan liggen. Het boek gaat ook niet over Onno maar over wat er gebeurd met een jongen die van de één op de andere dag in een schandaal terecht komt. Over de stalkerige media, de lokale politiek en hoe mijn familie er mee om ging.
waar mee weg komt? ik zie nog steeds niet in wat zo misdadig is aan wat pownews over onno heeft uitgezondenquote:Op vrijdag 5 december 2014 14:00 schreef Ronaldsen het volgende:
Als Onno Hoes hier weer mee weg komt is hij wel echt een baas vind ik, soort kat met 9 levens
niet?!quote:Op vrijdag 5 december 2014 14:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Probeer het vooral voor jezelf mooier te maken dan de realiteit. En die is dat je met dit boekje ordinair probeert te scoren over de rug van Hoes. Geen Hoes, geen boekje. Simple as that.
Ik gok dat dit geen SHO-kettingboek gaat worden, als het al ooit wordt gepubliceerd.
Kijk even Pauw terug, Gerard Spong is héél duidelijk over die ranzige troepquote:Op vrijdag 5 december 2014 15:44 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
waar mee weg komt? ik zie nog steeds niet in wat zo misdadig is aan wat pownews over onno heeft uitgezonden
Ik heb nog nooit iets negatiefs over hem gezegd. Zal dat ook nooit doen want hij is nergens schuldig aan. Het boek gaat ook niet over hem. Het gaat over wat er in 3 maanden na het lekken van de foto is gebeurd. En scoren hoef ik niet met een boek te doen, dan hadden we het vorige maand al uitgebracht.quote:Op vrijdag 5 december 2014 14:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Probeer het vooral voor jezelf mooier te maken dan de realiteit. En die is dat je met dit boekje ordinair probeert te scoren over de rug van Hoes. Geen Hoes, geen boekje. Simple as that.
Ik gok dat dit geen SHO-kettingboek gaat worden, als het al ooit wordt gepubliceerd.
hoeft niet, heb ik al gezienquote:Op vrijdag 5 december 2014 15:52 schreef Pugg het volgende:
[..]
Kijk even Pauw terug, Gerard Spong is héél duidelijk over die ranzige troep
Het geeft vooral een bijzonder inkijkje in hoe de media en lokale politiek te werk gaan op dit vlak. Wat ze er voor over hebben om je aan het praten te krijgen. Wie ze daarvoor inzetten en hoe ze gebruik maken van de situatie.quote:
Het laat eerder zien dat wanneer je dat boek publiceert mensen er vooruit kunnen halen dat je nog weinig meegemaakt hebt in je leven voor iemand van 25.quote:Op vrijdag 5 december 2014 15:59 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Het geeft vooral een bijzonder inkijkje in hoe de media en lokale politiek te werk gaan op dit vlak. Wat ze er voor over hebben om je aan het praten te krijgen. Wie ze daarvoor inzetten en hoe ze gebruik maken van de situatie.
Gofterquote:Op vrijdag 5 december 2014 15:23 schreef Leandra het volgende:
We zullen het boek niet op z'n hoes beoordelen
Er zijn genoeg mensen die een boek schrijven over een gebeurtenis in hun leven. Als Kluun's vrouw niet aan kanker was overleden had hij daar niet over kunnen schrijven. Schrijft hij dan een boek over de rug van zijn overleden vrouw?quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:00 schreef Copycat het volgende:
Feit blijft: geen Onno, geen boek. Hoezeer je dat ook blijft negeren. Maar succes met je boek en met de reacties daarop. Hopelijk ben je er nu wat beter tegen bestand. Samen met je omgeving.
Ik heb genoeg meegemaakt in mijn leven. Dit boek beslaat daar 3 maanden van.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:03 schreef Deckard het volgende:
[..]
Het laat eerder zien dat wanneer je dat boek publiceert mensen er vooruit kunnen halen dat je nog weinig meegemaakt hebt in je leven voor iemand van 25.
De beknopte versie die jij geeft laat eerder een naief figuur zien die zichzelf voor schut zet en een boek nodig heeft om het te verwerken.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:05 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik heb genoeg meegemaakt in mijn leven. Dit boek beslaat daar 3 maanden van.
Ik zou de lange versie lezen als ik jou was. En verwerkt heb ik het al lang. Waar een paar maanden in de zon al niet goed voor zijnquote:Op vrijdag 5 december 2014 16:06 schreef Deckard het volgende:
[..]
De beknopte versie die jij geeft laat eerder een naief figuur zien die zichzelf voor schut zet en een boek nodig heeft om het te verwerken.
Mijn leven is niet zo spannend om dagelijks over te schrijven.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:06 schreef Copycat het volgende:
Je hebt de reacties op het boek van Kluun nooit gelezen? Iemand die trouwens wel perfect weet hoe het wereldje werkt.
Misschien moet je een dagboek kopen.
Als je niet naďef was geweest en werkelijk zoveel meegemaakt had, mensenkennis had en wist hoe de wereld draaide, dan was je nooit bij Patty gaan zitten....quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:07 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik zou de lange versie lezen als ik jou was. En verwerkt heb ik het al lang. Waar een paar maanden in de zon al niet goed voor zijn
Ik heb het mijn moeder niet verteld. Achteraf had ik er met haar over moeten praten. Ik vertelde het pas na de opnames en ze was niet erg blij. Het was misschien naďef maar ik had geen idee hoe de mediawereld in elkaar stak. Daar was ik nooit mee bezig. Daarnaast werd ik voordat ik besloot mee te werken door ieder programma afgemaakt, waaronder RTL Boulevard. Maar zo'n beslissing is moeilijk uit te leggen in drie zinnen.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je niet naďef was geweest en werkelijk zoveel meegemaakt had, mensenkennis had en wist hoe de wereld draaide, dan was je nooit bij Patty gaan zitten....
Overigens snap ik dat nog steeds niet, ik mag aannemen dat je wel eens wat met je moeder overlegt, gezien je voor haar bedrijf werkt, en het vooral zakelijk zo vervelend was dat er iedere keer gebeld werd.
Right, maar nog wel zulke goeie vrienden met Onno, en ook niet even met hem overleggen natuurlijk..quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:14 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik heb het mijn moeder niet verteld. Achteraf had ik er met haar over moeten praten. Ik vertelde het pas na de opnames en ze was niet erg blij. Het was misschien naďef maar ik had geen idee hoe de mediawereld in elkaar stak. Daar was ik nooit mee bezig. Daarnaast werd ik voordat ik besloot mee te werken door ieder programma afgemaakt, waaronder RTL Boulevard. Maar zo'n beslissing is moeilijk uit te leggen in drie zinnen.
quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:03 schreef Deckard het volgende:
[..]
Het laat eerder zien dat wanneer je dat boek publiceert mensen er vooral uit kunnen halen dat je nog weinig meegemaakt hebt in je leven voor iemand van 25.
Echt goed in verkopen van je boek ben je niet.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:07 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik zou de lange versie lezen als ik jou was. En verwerkt heb ik het al lang. Waar een paar maanden in de zon al niet goed voor zijn
OMG inc. de Kluunreferentie?quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:40 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik wilde iets soortgelijks als DP typen.
Solly, alles onder de Kluunreferentiequote:Op vrijdag 5 december 2014 16:42 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
OMG inc. de Kluunreferentie?
Een slaatje eruit proberen te slaan, geeft precies weer hoe ik het zie.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:37 schreef DancingPhoebe het volgende:
afbeelding ]
En nee, het boek was misschien niet gepubliceerd als die shitstorm niet was ontstaan, maar hallo, het is natuurlijk wel een gouden kans die je in je schoot geworpen krijgt. Ergens ben je gek als je daar geen slaatje uit probeert te slaan. Als het waar is wat hij zegt, dat het echt alleen over de aftermath gaat, dus niet de sleeze and dirt die geile daters nu eenmaal ongegeneerd over tafel gooien, die imo privé dient te blijven, ook bij een publiek persoon, dan nog meer petje af.
Nou, dan is er iig genoeg materiaal voor nog een boek.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:45 schreef Smallish het volgende:
Ruud, je moet doen wat je niet laten kunt. Iedereen maakt zijn of haar eigen keuzes. Ik hoop alleen wel dat je je realiseert dat het ongetwijfeld wederom veel reacties zal losmaken. En die zullen zeker niet allemaal begripvol zijn over jouw keuze om de gebeurtenissen van toen te gebruiken voor een boek.
Nogmaals, ik doe het echt niet om het geld.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Een slaatje eruit proberen te slaan, geeft precies weer hoe ik het zie.
Over de rug van Hoes proberen een zakcentje te verdienen. Mijn principe zijn het niet.
:-Dquote:Op vrijdag 5 december 2014 16:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou, dan is er iig genoeg materiaal voor nog een boek.
Tja, keuzeskeuzeskeuzes.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Een slaatje eruit proberen te slaan, geeft precies weer hoe ik het zie.
Over de rug van Hoes proberen een zakcentje te verdienen. Mijn principe zijn het niet.
Ja, maar het stond wel gratis online en ik kon het daardoor ongegeneerd lezen tijdens een saaie zomer op het werk en er tegelijkertijd ontzettend druk en efficient uitzien. Dus. Nog steeds het grootste kutboek ooit uit de Nederlandse literatuur(and I use the term ligthtly)geschiedenis, maar het doodde wel anderhalve dag. Ofzo.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Solly, alles onder de KluunreferentieWat een kutboek was dat trouwens zeg.
Het is vooral dom om getrouwd, in het openbaar, een groen blaadjes' gezicht af te nemen met je tong.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:48 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik kan me best voorstellen dat je je ei kwijt moet als je zoiets is overkomen. Ok, het is dom om in het openbaar met een getrouwde man te zoenen maar tegen zo'n shitload aan negativiteit en leugens zijn maar weinig mensen opgewassen denk ik, vooral jonge mensen.
Oh nee, voor (therapeutische) genoegdoening. Over de rug van.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:46 schreef RuudS89 het volgende:
Nogmaals, ik doe het echt niet om het geld.
Dat zeker.quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:49 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Het is vooral dom om getrouwd, in het openbaar, een groen blaadjes' gezicht af te nemen met je tong.
Passend!quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oh ok oh ik weet het. Jordan uit Cougar Town.
quote:Op vrijdag 5 december 2014 16:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oh ok oh ik weet het. Jordan uit Cougar Town.
Offtopicquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En PMS.quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:13 schreef APK het volgende:
Hoi Ruud, welkom in de wondere wereld van de zelfingenomen moralistische huisvrouwen met te veel vrije tijd
We wachten niet voor niets. En het wordt geen dubbel dikke Privé.quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:32 schreef Cynix ® het volgende:
Ik heb vorig jaar (toen nog nét Prins) Willem Alexander ontmoet en een paar woorden met hem gewisseld. Als ik een beetje kon schrijven, en het gevoel had dat er iemand op zat te wachten, schreef ik er ook een boek over.
Als je iets 'bijzonders' meemaakt, mag je daar wat mij betreft, zeker als dat ruimschoots ná de betreffende gebeurtenis is, en dan óók nog eens zonder al teveel moddergooien, best een boek over schrijven.
Toch?
Echt hč, je was een tof wijf, maar je bent gedecimeerd tot een inftantiel stukje maandverband dat elke dag ik de fik staat.quote:
wtfquote:Op vrijdag 5 december 2014 17:42 schreef static het volgende:
[..]
Echt hč, je was een tof wijf, maar je bent gedecimeerd tot een inftantiel stukje maandverband dat elke dag ik de fik staat.
Jammer.
quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:42 schreef static het volgende:
Echt hč, je was een tof wijf, maar je bent gedecimeerd tot een inftantiel stukje maandverband dat elke dag ik de fik staat.
Jammer.
We weten jouw mening nou wel, die van Leandra ook. En de visie van Ruud is ook duidelijk.quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:47 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Mocht je vannacht niet op je toyboy kruipen?
Oh jee! Ik keur iets af in SHO! Ongestelde kut die'k ben. Met mijn mening!
Misschien kun je beter energie steken in het opkrikken van SHO, ipv in dit soort sneue aanvalletjes.
Fuck me! Een beetje discussiëren op een discussieforum, what was I thinking?quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:50 schreef computergirl het volgende:
We weten jouw mening nou wel, die van Leandra ook. En de visie van Ruud is ook duidelijk.
Misschien energie steken in iets anders dan jezelf steeds herhalen?
Doe niet zo kinderachtig, je hebt je zegje nu toch wel al 30 keer gedaan of niet?quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Fuck me! Een beetje discussiëren op een discussieforum, what was I thinking?
Dertig keer nog wel?quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:56 schreef computergirl het volgende:
Doe niet zo kinderachtig, je hebt je zegje nu toch wel al 30 keer gedaan of niet?
Een discussie waarbij de partijen zich steeds herhalen is voor niemand boeiend.
Ik begrijp het probleem inderdaad ook niet zo. De gevoerde discussie liep toch prima? Verschillende meningen, maar is het een regel dat je die hooguit twee keer mag noemen, ofzo?quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Fuck me! Een beetje discussiëren op een discussieforum, what was I thinking?
Dank je voor het bevstigen van mijn punt.quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:47 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Mocht je vannacht niet op je toyboy kruipen?
Oh jee! Ik keur iets af in SHO! Ongestelde kut die'k ben. Met mijn mening!
Misschien kun je beter energie steken in het opkrikken van SHO, ipv in dit soort sneue aanvalletjes.
Ik vind eigenlijk dat hij keurig -en welbespraakt- uitleg komt geven.quote:Op vrijdag 5 december 2014 18:40 schreef superniger het volgende:
Ruud is zijn 15 minutes of fame wel heel erg aan het uitmelken.
mee eensquote:Op vrijdag 5 december 2014 18:43 schreef APK het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk dat hij keurig -en welbespraakt- uitleg komt geven.
Kan mij voorstellen dat je daar behoefte toe voelt als je op een bepaalde manier wordt neergezet
Nee hoor, blijkt dat je een irrationele sufkut bent die je een paar maanden wenst te profileren ook daadwerkelijk zo blijkt te zijn. Je bent afgeschreven.quote:Op vrijdag 5 december 2014 18:22 schreef Copycat het volgende:
Man, man. Je laat je wel erg kennen als de valse pisnicht die je bent.
Midlife crisis getting the best of you?
Faalhaasje.
Bitchfight op FOK!quote:Op vrijdag 5 december 2014 17:42 schreef static het volgende:
[..]
Echt hč, je was een tof wijf, maar je bent gedecimeerd tot een inftantiel stukje maandverband dat elke dag ik de fik staat.
Jammer.
Albert op Fok!?quote:Op vrijdag 5 december 2014 18:55 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Bitchfight op FOK!
Vindt overigens wel tof dat Ruud hier op FOK! zit, waar zijn Patty, Albert Beau, Bridget & de rest? Komen die ook wel eens op FOK!?
Zou wel vaker mogen wmb.quote:Op vrijdag 5 december 2014 18:55 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Bitchfight op FOK!
Vindt overigens wel tof dat Ruud hier op FOK! zit, waar zijn Patty, Albert Beau, Bridget & de rest? Komen die ook wel eens op FOK!?
Geen idee, voor mij een vraag en wellicht voor jou een weet?quote:
Zoals jij doet? Nee, dankje.quote:
Tuurlijk.quote:
Let een beetje op je woorden "zoon"quote:Op vrijdag 5 december 2014 18:48 schreef static het volgende:
[..]
Nee hoor, blijkt dat je een irrationele sufkut bent die je een paar maanden wenst te profileren ook daadwerkelijk zo blijkt te zijn. Je bent afgeschreven.
Ik denk een kloon van Onno.quote:Op vrijdag 5 december 2014 19:34 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Wacht even. Ben jij Albert die hier post onder Ruud zijn naam?
een gate in een gatequote:Op vrijdag 5 december 2014 19:56 schreef Uccie het volgende:
Dit topic is nu al boeiender dan de hele gate zelf.
matroesjka-gatequote:
quote:
Je mag team zijn voor wie je wilt hoorquote:Op vrijdag 5 december 2014 21:04 schreef FANN het volgende:
Sorry maar ik ben Team Ruud ...
Ik zou me ook wel willen verdedigen als ik in zijn schoenen stond eigenlijk
Gelukkigquote:Op vrijdag 5 december 2014 21:09 schreef Ole het volgende:
[..]
Je mag team zijn voor wie je wilt hoor
Ik ook hoor en een boek hoeft niet per sé smakeloos te zijn zoals hier wordt geďmpliceert.quote:Op vrijdag 5 december 2014 21:04 schreef FANN het volgende:
Sorry maar ik ben Team Ruud ...
Ik zou me ook wel willen verdedigen als ik in zijn schoenen stond eigenlijk
Ruud, allereerst welkom. Ik vind het van lef getuigen dat je hier komt meepraten onder je eigen naam.quote:Op vrijdag 5 december 2014 12:28 schreef RuudS89 het volgende:
[..]
Ik kan niet toveren maar daar hoef ik me geen zorgen over te maken. Maar uit dit soort opmerkingen blijkt dat je inderdaad geen idee hebt wie ik ben, waar ik vandaan kom en wat mijn beweegredenen zijn. Aannames op basis van een paar tv-fragmenten en krantenknipsels. En als ik de moeite neem om dat beeld bij te stellen ben ik uit op aandacht.
+1quote:Op vrijdag 5 december 2014 21:16 schreef Uccie het volgende:
[..]
Ik ook hoor en een boek hoeft niet per sé smakeloos te zijn zoals hier wordt geďmpliceert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |