Presidium met een e (in plaats van ae), dat kan toch niet?quote:Op woensdag 15 april 2015 16:03 schreef Mani89 het volgende:
De brief van Anouchka is ook uitgelekt.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 15 april 2015 15:19 schreef Jimbo het volgende:
is er eigenlijk ergens een TL;DR versie te lezen in jip en janneke taal, die uitlegt waar de fuck het hier nou over gaat
Herinner ik het me correct dat inmiddels bekend is geworden dat AvM zelfstandig namens het praesidium aangifte deed zonder dit te overleggen met de rest van het praesidium?quote:
twitter:JosHeymans twitterde op woensdag 15-04-2015 om 18:01:55Presidium nu alweer 2,5 uur bezig. @TonElias moet nu toch wel honger krijgen. reageer retweet
Er zal vast nog wel ergens een leuk commissariaatje voor haar in het verschiet liggen.quote:Op woensdag 15 april 2015 18:52 schreef danos het volgende:
Man man man wat erger ik me weer aan de overdreven aandacht voor dit zaakje. Gaan we straks ook 14 uur overleggen over rose of wit toiletpapier? Gewoon wegwezen met die draak, heeft al te vaak laten zien niet geschikt te zijn voor deze rol.
Misschien doen ze er wel zo lang over omdat ze aan het uitzoeken zijn waar Van Miltenburg wél geschikt voor is.
twitter:DominiqueHeyde twitterde op woensdag 15-04-2015 om 18:58:40presidium zit op 1 lijn na uren vergaderen. verklaring en stukken straks online op site 2e kamer reageer retweet
quote:Op woensdag 15 april 2015 15:31 schreef Mani89 het volgende:
[..]
De vaste vervanger Martin Bosma kan het toch gewoon doen? Of is die van de verkeerde partji.
quote:Op woensdag 15 april 2015 15:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De PVV kan hem voordragen, net zoals andere partijen een kandidaat kunnen brengen, en dan wordt erover gestemd. Bosma heeft het zeker niet slecht gedaan, volgens mij zou het best kunnen. Nous is van een 'goede' partij (gevestigd en coalitie) en maakte er een potje van. Volgens mij is het niet zo'n issue. En bovendien van een grotere fractie, dat is eigenlijk wel een vereiste.
Bosma zou een geweldige kandidaat zijn, maar dat wil hij en de PVV niet geloof ik. Ten eerste omdat hij veel te belangrijk voor Wilders zelf is. En ten tweede omdat hij dan ook veel officiële ontvangsten moet doen en daarbij gasten zou moeten ontvangen waar de PVV het niet op heeft en dat vinden ze geen fijn idee.quote:Op woensdag 15 april 2015 15:42 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het zou mooi zijn als de PVV hem als kandidaat zou mogen voordragen en de meerderheid van het parlement op hem zou stemmen. Ere wie ere toekomt, Bosma doet het prima.
Bizar, die is alle authoriteit en geloofwaardigheid kwijt.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgens TPO en NU.nl mag Anouchka gewoon blijven.
Terreur.
Ze is de voorzitter die de Kamer verdient, blijkbaar.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgens TPO en NU.nl mag Anouchka gewoon blijven.
Terreur.
Goeie vraag. Daar zijn achter de schermen dingen gebeurt die we de komende twintig jaar nog niet te horen krijgen denk ik.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:37 schreef Hexagon het volgende:
Hoe heeft die zich eruit weten te redden?
Mogelijk wil de VVD niet nog een gevallen partijgenoot en heeft de PvdA geen zin in een conflict hierover.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:38 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Goeie vraag. Daar zijn achter de schermen dingen gebeurt die we de komende twintig jaar nog niet te horen krijgen denk ik.
Ja, ik denk ook dat het zoiets is. Maar om de geloofwaardigheid van de coalitiepartners niet verder aan te tasten zal dat wel binnenskamers blijven.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Mogelijk wil de VVD niet nog een gevallen partijgenoot en heeft de PvdA geen zin in een conflict hierover.
NRC doet het ookquote:Op woensdag 15 april 2015 16:22 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Presidium met een e (in plaats van ae), dat kan toch niet?
Taalverbastering.
Net als de officiële site van de Tweede Kamer.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:49 schreef Postbus100 het volgende:
NRC doet het ook(in de post onder je)
Ton Elias gaat iig met een lege zak naar huis. Als je als koffiejuffrouw 3x koffie met melk ipv suiker brengt word je er overal uitgeflikkerd. Als je als secretaresse 3x met de verkeerde bedrijfsnaam opneemt geldt hetzelfde.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:38 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Goeie vraag. Daar zijn achter de schermen dingen gebeurt die we de komende twintig jaar nog niet te horen krijgen denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |