Jazeker! Iedereen mag aanschuiven.quote:Op zondag 26 oktober 2014 11:32 schreef Lady_Sunshine het volgende:
Mag ik nog meedoen?
Net nieuw hier
Wat jammerquote:Op zondag 26 oktober 2014 20:34 schreef Anne het volgende:
Mijn kleurplaat wordt trouwens echt mega-donker. De stabilo stiften zijn vrij donker van kleur, helaas..
Drukke tijd, komende tijd en icm de creative challenge toch wat te druk. Volgende ronde doe ik wel mee.quote:
Die van mij juist te licht. Dus ik druk me een ongeluk op mijn potloden en ik heb bijna een blaar. En hij glimt helemaal omdat er ongeveer een halve doos potlood op zit. Maar ik ben bijna klaar, een vergeten vin en niet gezien waterlelieblad en de rand nog.quote:Op zondag 26 oktober 2014 20:34 schreef Anne het volgende:
Mijn kleurplaat wordt trouwens echt mega-donker. De stabilo stiften zijn vrij donker van kleur, helaas..
Ligt het gelukkig niet aan mijquote:Op maandag 27 oktober 2014 08:16 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
Heb er 1 gemaakt met stiften en 1 met potloden.vind ze beiden niet zo, dit is niet mijn plaat. De stiften van stabilo idd, en ook erg donker, te veel kleuren gebruikt. Die van potlood is iets beter, dus die post ik de 2e wel.
Daar ben ik dus ook nog over aan het denken, heb ook maar 2 blauwen en in mijn ogen niet de goede tint blauw... dus moet nog ff beraden hoe ik dat ga doen (of nieuwe bestellenquote:Op zondag 26 oktober 2014 10:57 schreef Biancavia het volgende:
Ik heb nogal lang nagedacht over hoe ik het water wilde gaan doen, maar ik ben eruit en daar ben ik halverwege mee. Dan alleen de vissen zelf nog.
Oeh, klinkt mooi! Ik heb ook nog ergens krijt liggen.... misschien de volgende maar op A3 uitprinten en dan met krijt doen.quote:Op maandag 27 oktober 2014 08:41 schreef Burdie het volgende:
Ik ga de volgende plaat denk ik met (conté) krijt kleuren.
Om zoveel mogelijk mensen de gelegenheid te geven om mee te doen.quote:Op maandag 27 oktober 2014 13:42 schreef Whoopdidoo het volgende:
Waarom trouwens pas na 2 november de kleurplaten posten? Vind het wel jammer om zo lang te moeten wachten.
Sommige mensen vinden dat niet leuk nee, maar anderen vinden dat juist wel leuk of vinden het niet erg.quote:Op maandag 27 oktober 2014 14:17 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Om zoveel mogelijk mensen de gelegenheid te geven om mee te doen.
En het is niet leuk als er al twintig platen gepost zijn, terwijl je zelf nog moet beginnen. Het is juist het idee dat iedereen tegelijk zijn creatie post.
Hier hetzelfdequote:Op woensdag 29 oktober 2014 14:04 schreef Vicky het volgende:
ik hem m wel liggen m in te kleuren maar ik heb gewoonweg geen tijd...
Ik kan er vrijdag aan beginnen, dat wordt raggen.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 15:32 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Daarom hebben we nog tot zondag!
Same.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 14:04 schreef Vicky het volgende:
ik hem m wel liggen m in te kleuren maar ik heb gewoonweg geen tijd...
Nee!quote:Op woensdag 29 oktober 2014 22:20 schreef Buurpoes het volgende:
Ik ben er toch aan begonnen en in 1 ruk doorgekleurd. Foto gemaakt, imgurlinkje, dit dat alles.
Mag ik al delen?
Ik heb de stiften van mijn zoontje gejat.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:07 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Mijn potloden zijn kut.. Ik wil ander teken gerei
Dat is balen!quote:Op zaterdag 1 november 2014 07:48 schreef DonnaRush het volgende:
Ik heb de uitgeprinte plaat laten liggen op mn werk.
Morgenquote:Op zaterdag 1 november 2014 08:15 schreef Saffier het volgende:
[..]
Dat is balen!
Vandaag mogen we toch onze kleurplaten posten??
Suffie!quote:Op zaterdag 1 november 2014 07:48 schreef DonnaRush het volgende:
Ik heb de uitgeprinte plaat laten liggen op mn werk.
Pffffff.quote:
Je hebt vandaag en morgen nog!quote:Op zaterdag 1 november 2014 09:25 schreef BrandX het volgende:
helaasch moet ik deze ronde nog afhaken, heb er geen tijd voor gehad (op een arm, zielig en nu eenzaam visje na). Hopelijk volgende ronde.
Ben wel heel benieuwd om van de week te zien wat jullie er van gemaakt hebben
ja klopt, maar ben bezig met de organisatie van een evenement dat vandaag is, en morgen doen we alles afbreken etcquote:Op zaterdag 1 november 2014 09:55 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Je hebt vandaag en morgen nog!
quote:Op zaterdag 1 november 2014 11:43 schreef summer2bird het volgende:
Mag je ook in paint kleuren? Ben printerloos
Ehm, door de eerste die nog wakker is straks om middernacht?quote:Op zaterdag 1 november 2014 19:39 schreef Buurpoes het volgende:
Hoe laat en door wie wordt het vissen-show-topic geopend?
Nou wil ik wakker blijven om dat topic te openen.quote:Op zaterdag 1 november 2014 21:04 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ehm, door de eerste die nog wakker is straks om middernacht?![]()
Ik stel ook voor om een apart showtopic te maken, met alleen platen. En eventueel kan de poster er dan nog bij vertellen waarmee het is ingekleurd of zo. Dan kunnen hier alle oh's en ah's en discussies komen.
Ja, dit. Anders krijg je echt te veel loze reacties tussen de platen door.quote:Op zaterdag 1 november 2014 21:24 schreef Lijnloos het volgende:
Tja das wel waar maar anders heb je straks meer dan een topic nodig vor 1 serie, dan zie je nog niet leuk hoe verschillend iedereen het heeft ingekleurd. Bovendien was het toch geen wedstrijd? Gewoon om een idee te krijgen hoe ieder een andere inkleuring eeft?
Je kunt altijd nog een overzicht maken bij de opening van de nieuwe ronde. Juist omdat het geen wedstrijd is, snap ik niet helemaal waarom alles zo strak geregeld moet wordenquote:Op zaterdag 1 november 2014 21:24 schreef Lijnloos het volgende:
Tja das wel waar maar anders heb je straks meer dan een topic nodig vor 1 serie, dan zie je nog niet leuk hoe verschillend iedereen het heeft ingekleurd. Bovendien was het toch geen wedstrijd? Gewoon om een idee te krijgen hoe ieder een andere inkleuring eeft?
Vaak is het juist mooier als je enkele kleuren uitkiest voor je plaat.quote:Op zondag 2 november 2014 09:22 schreef Troel het volgende:
Ik vond met name dat ik wat weinig kleuren had, je bent dan meteen beperkt in de mogelijkheden zo'n plaat in te kleuren. Maar voor mijn eerste keer vind ik hem er best mee door kunnen. Inmiddels heb ik het wat beter onder de knie en de bloemen en sterren vind ik vele malen mooier geworden
Thanksquote:Op zondag 2 november 2014 09:55 schreef Biancavia het volgende:
Bij Zouzomaarkunnen vind het mooi bij die eerste dat de lelies wit zijn gelaten!
Schattig hoe jouw 7-jarige die stippen van jou heeft overgenomen. Ze kan mooi kleuren, hoor!quote:Op zondag 2 november 2014 10:32 schreef Nijna het volgende:
We hebben ze even bekeken, wat leuk gedaan allemaal tot nu toe. Leuk om te zien hoe 1 plaat toch zo verschillend kan zijn.
Die van Saffier sprong er wel uit, mijn 7-jarige (die nu gauw mijn potloden weer uit de la trekt om verder te gaan met haar vissen, inspiratie opgedaan?) vond het net echt lijkenen ik moet zeggen dat ik het ook erg mooi vind.
Die kan ook echt wel zitten kijken hoe anderen iets doen en daar dan dingen uitpikken die ze gaat nadoenquote:Op zondag 2 november 2014 10:35 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Schattig hoe jouw 7-jarige die stippen van jou heeft overgenomen. Ze kan mooi kleuren, hoor!
Ja, inderdaad. Heel mooi egaal.quote:Op zondag 2 november 2014 10:36 schreef Lijnloos het volgende:
Nah spuugZo mooi!!! Hoe krijg jij het voor mekaar om toch geen lijntjes te krijgen??
Talentje! Mijn nichtje van zes kan ook al beter tekenen dan ik. Ook zo'n talentje. Tekent zo een kloppende giraf uit haar hoofd. Maar dat heeft ze van haar moeder.quote:Op zondag 2 november 2014 10:37 schreef Nijna het volgende:
[..]
Die kan ook echt wel zitten kijken hoe anderen iets doen en daar dan dingen uitpikken die ze gaat nadoen. Ik denk dat ik straks de verder gevorderde versie nog eens op de foto kan zetten
.
Offtopic: ze kan ook mooi tekenen, maar daar gaat dit topic niet over.
quote:Op zondag 2 november 2014 10:20 schreef Biancavia het volgende:
Mooie randjes ook, van Saffier!
LaSTer heeft volgens mij Paint aangezwengeld.![]()
Ik vind die van jou ook leuk, gewoonmezelf! Verschillende kleuren vissen.
Ik vind ze eigenlijk allemaal mooi!
Dat ga ik zo inderdaad even doen.quote:Op zondag 2 november 2014 11:05 schreef Nijna het volgende:
Oh wat zonde..., heb je later nog gelegenheid om via de computer te kijken?
Hihihi en dan laten raden welke van wie isquote:Op zondag 2 november 2014 11:06 schreef LasTeR het volgende:
[..]Klopt, anders zou het vergelijkbaar zijn met de kleurplaat van de vijfjarige vingerverfster.
Ik heb geen kinderen haha. Heb mijn tekendoos van school terug gezocht ervoor haha. Maar moet echt iets anders ervoor halen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:11 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Ik heb de stiften van mijn zoontje gejat.Vond ie prima, samen kleuren.
wel ieder op zijn eigen kleurplaat, natuurlijk.
Ik vind 'm leukquote:Op zondag 2 november 2014 11:06 schreef LasTeR het volgende:
[..]Klopt, anders zou het vergelijkbaar zijn met de kleurplaat van de vijfjarige vingerverfster.
Echt waar? *checken gaat*quote:Op zondag 2 november 2014 11:26 schreef Burdie het volgende:
fh101 je hebt twee stukjes gemist van de bovenste boog. Of was dat expres?
Ook geen buurkinderen?quote:Op zondag 2 november 2014 11:19 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik heb geen kinderen haha. Heb mijn tekendoos van school terug gezocht ervoor haha. Maar moet echt iets anders ervoor halen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Professioneel gifmenger.
Dat is gold. (En marine en plum zijn mijn lievelingskleuren, die kan ik je ook aanraden. Niet dat dat iets met de kleurplaat te maken heeft trouwens.quote:Op zondag 2 november 2014 10:41 schreef Lijnloos het volgende:
Knap hoor Nijna! Lekker laten kleuren dan...
Oh en Spuug, welke kleur is jouw geel die je voor de bloemen hebt gebruikt, ik vind hem mooi! Die moet op mijn verlanglijst
Wat n mooi donker-licht verloop heb je erin zitten. Dat geeft diepte.quote:Op zondag 2 november 2014 12:18 schreef gebakken-koekje het volgende:
ik vin ze echt super mooi allemaal! Die met potloden waarin met verschillende tinten is gewerkt zijn ook mooi en die met glitters er in en de anderen ook, echt leuk om te zien wat iedereen er van gemaakt heeft!
Die van mij staat er inmiddels ook tussen
Mooie rand heb jij gemaakt!quote:Op zondag 2 november 2014 13:23 schreef Burdie het volgende:
Zo leuk om alle platen te zienMeer! Meer!
En kiezen we dadelijk een nieuwe plaat?
Oeh!quote:Op zondag 2 november 2014 13:38 schreef gebakken-koekje het volgende:
Nog een suggestie![]()
[ link | afbeelding ]
Ook leuk, weet niet welke ik dan zou kiezenquote:Op zondag 2 november 2014 13:38 schreef gebakken-koekje het volgende:
Nog een suggestie![]()
[ link | afbeelding ]
Hij's afquote:
quote:Op zondag 2 november 2014 15:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hij's af
Kleuren galore
Volgens mij zie je zo aan de tekeningen wie er chaotisch zijn en wie heel geordend
Ja, maar we hebben nog één suggestie voor een nieuwe nodig.quote:Op zondag 2 november 2014 15:30 schreef DonnaRush het volgende:
Baal wel dat ik m'n plaat vergeten ben mee te nemen naar huis. Kiezen we vandaag een nieuwe?
díe is leuk!quote:
Ik moet er eigenlijk ook nog niet aan denkenquote:Op zondag 2 november 2014 16:57 schreef PaarsBeestje het volgende:
Voorspelling doet: Het worden de uilen en daarna veel gevloek en gezucht dat het zoveel werk is
Waarschijnlijk wel ja, maar vid die uiltjes wel leuker dan die andere 2... Nummer 1 is trouwens ook priegelig zatquote:Op zondag 2 november 2014 16:57 schreef PaarsBeestje het volgende:
Voorspelling doet: Het worden de uilen en daarna veel gevloek en gezucht dat het zoveel werk is
Misstique zegt dat dit ook haar stijl zou zijn.quote:Op zondag 2 november 2014 15:30 schreef yvonne het volgende:
Hmmm. scan:
[ afbeelding ]
Foto
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 2 november 2014 18:18 schreef Saffier het volgende:
Wat een complimenten allemaalbedankt zeg!
Vooral van de dochter van Nijna
Ja, toch wel, hè! Had ik ook al verwacht, daarom had ik de mijne ook groen met geel gemaakt.quote:Op zondag 2 november 2014 21:07 schreef Pannenkoeken het volgende:
Grappig om te zien dat de meeste vissen rood of oranje zijn
Die van jou is heeeeel vrolijk. Lekkere LSD-visjes!quote:Op zondag 2 november 2014 15:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hij's af
Kleuren galore
Volgens mij zie je zo aan de tekeningen wie er chaotisch zijn en wie heel geordend
Ik ook hoor! Als ik die platen zie met die overgang van licht naar donker, echt super mooi!quote:Op zondag 2 november 2014 23:26 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Ik heb vooral ontdekt dat ik erg beginnend ben met mn kleurpotloden...
Oh, ik vond het zo'n mooie veronderstel;lingquote:Op zondag 2 november 2014 21:50 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Die van jou is heeeeel vrolijk. Lekkere LSD-visjes!
En ik ben behoorlijk chaotisch, maar qua kleuren probeer ik juist vrij weinig kleuren te gebruiken, dat geeft rust. Dus ik ben een uitzondering op jouw veronderstelling.
Allesquote:Op zondag 2 november 2014 19:51 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Misstique zegt dat dit ook haar stijl zou zijn..
[ link | afbeelding ]via Imgflip Meme Maker
Spreek er maar 1 maar die tekent volgens mij ook niet meer. Ze is 11.quote:
Tekenen is inderdaad alleen maar voor kleine kinderen.quote:Op maandag 3 november 2014 12:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Spreek er maar 1 maar die tekent volgens mij ook niet meer. Ze is 11.
Haha dat denken ze op die leeftijd wel ja. Tijd terug liep ze nog met een poppenwagen en nu is het ineens make-up en alles..quote:Op maandag 3 november 2014 12:19 schreef Burdie het volgende:
[..]
Tekenen is inderdaad alleen maar voor kleine kinderen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |