De LPF laat ik wegens zijn bijzondere ontstaansgeschiedenis buiten beschouwing.quote:Op zondag 19 oktober 2014 19:47 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]Oke, dat is een leuke reactie van je! (Daar kan die partijdige mod nog van leren)
Als D66 zo ver in de toekomst kon kijken, dan had ik wel op ze gestemd.
Maar ..even serieus:
1 - D66 nu is allang niet meer de D66 van toen. Nu zijn het deels boze mannetjes op Wilders.
2 - Laten we dan eens naar andere partijen kijken.
- SDAP/PvdA - Dat ware ooit ook boze mannetjes die met socialisme aan kwamen zetten, omdat ze vonden dat er te weinig van was.
- D66 - dat waren ooit ook hele boze mannetjes en daardoor met een nieuwe partij aan kwamen zetten.
- CDA/KVP/ARP/CHU - Dat waren ooit ook allemaal gelovige boze mannetjes...
Kortom: Eigenlijk kan je alle partijen als boze partijtjes neerzetten, want ooit zijn ze opgericht uit onvrede met de bestaande partijen van destijds.
3 - Je noemt de nieuwe partijen van deze tijd boos en zonder ideeën/toekomstbeeld en bestaande op basis van negativiteit ?
[..]
Hoe haal je het in je hoofd om al die nieuwe partijen zo op die manier weg te zetten? Partijen als 50+ of LPF zijn niet zo groot geworden enkel uit boosheid en/of zonder ideeën/toekomstbeeld! En zeker niet op basis van negativiteit.
Iedere keer zijn het een zooitje mensen die een betere toekomst willen voor hun kinderen en niet op de bank blijven zappen achter de TV of in het café blijven hangen en klagen. Gratis en voor niets zetten ze zich in voor een betere toekomst; dat is nog eens wat anders dan die bestaande partijen met hun duizenden euro's aan subsidie's. Een partij als de SP hierin eigenlijk nog wel de koploper (maar die ken ik onvoldoende).
De negativiteit waar je het over hebt, is juist de huidige situatie gecreëerd door de gevestigde partijen. En juist met ideeën/toekomstbeeld willen de actieve leden uit die nieuwe partijen dit land ten goede proberen te veranderen. Dat is eerder hun binding dan 'boos zijn'. Sterker nog, dat 'boos zijn' is amper aanwezig. Het is enkel de media, of mensen van gevestigde partijen die de nieuwelingen zo (onterecht) neerzetten.
Nog een keertje: Wie anders dan Henk Krol heeft met subsidies lopen rotzooien?quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:16 schreef SadPanda het volgende:
Het is duidelijk een complot tegen Krol vanwege zijn onthullingen in de zaak-Demmink.
Ik heb nog geen waterdicht bewijs gezien over die subsidies.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:18 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nog een keertje: Wie anders dan Henk Krol heeft met subsidies lopen rotzooien?
Het ministerie heeft gewoon gecontroleerd of het geld besteed werd aan een homojongerensite. Dat werd het niet. En Henk heeft nergens dit onderzoek bestreden.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:19 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik heb nog geen waterdicht bewijs gezien over die subsidies.
Niet waar, de notaris heeft alleen zijn handtekening ter goedkeuring van de jaarrekening ingetrokken zoals Henk 2 dagen geleden in Pauw vertelde. http://pauwenwitteman.vara.nl/media/322645quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:25 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het ministerie heeft gewoon gecontroleerd of het geld besteed werd aan een homojongerensite. Dat werd het niet. En Henk heeft nergens dit onderzoek bestreden.
http://www.z24.nl/bijzake(...)krol-geef-niet-thuis
Zo lust ik er nog wel een paar. Rosenthal bekleedt nog steeds publieke functies, een (semi-)publiek ambt.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 21:09 schreef Hexagon het volgende:
Omdat die al lang uit de politiek vertrokken is en Henk er nog middenin zit.
Er zijn hier geen partijdige mods.quote:Op zondag 19 oktober 2014 19:47 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]Oke, dat is een leuke reactie van je! (Daar kan die partijdige mod nog van leren)
Een notaris kan een jaarrekening niet goedkeuren, noch een goedkeurende verklaring intrekken.quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:30 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Niet waar, de notaris heeft alleen zijn handtekening ter goedkeuring van de jaarrekening ingetrokken zoals Henk 2 dagen geleden in Pauw vertelde. http://pauwenwitteman.vara.nl/media/322645
quote:Op zondag 19 oktober 2014 20:19 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik heb nog geen waterdicht bewijs gezien over die subsidies.
Heb je überhaupt enig idee hoe onze rechtsspraak werktquote:Op zondag 19 oktober 2014 20:19 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Ik heb nog geen waterdicht bewijs gezien over die subsidies.
Nou gewoon, de officier van justitie gooit het bewijsmateriaal in de media, daar zeggen Albert Verlinde en Peter R. de Vries dan wat van bij RTL Boulevard en dan SMS'en we met z'n allen 'SCHULDIG' of 'ONSCHULDIG' naar 4233. Meeste stemmen wint.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:57 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Heb je überhaupt enig idee hoe onze rechtsspraak werkt?
Tja zonder op ieder geval in te willen gaan. Ook personen van gevestigde partijen worden meermaals flink aangepakt. Co Verdaas is er zo eentje. Of wat te denken van Jack de Vries, Frans Weekers en Wijnand Duyvendak.quote:Op maandag 20 oktober 2014 10:22 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Zo lust ik er nog wel een paar. Rosenthal bekleedt nog steeds publieke functies, een (semi-)publiek ambt.
Voorts ken ik ook nog wel een aantal landbouwministers die al te enthousiast waren met subsidies. Cees Veerman, Henk Bleker bijv.
Minstens net zo erg is het wanneer bewindslieden liefdesrelaties onderhouden met ondergeschikten. Of opdrachten gunnen aan vrienden. Dat is niet professioneel en maakt ze chantabel, alsmede gevoelig voor belangenverstrengeling.
En vergeet vooral Jan Nagel niet!quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 10:31 schreef Hexagon het volgende:
Nee hoor 50 plus maakt zichzelf kapot door halsstarrig te blijven geloven in een onbetrouwbaar figuur als Henk Krol.
Dit, zodra een mod meedoet in een discussie is hij/zij gewoon een user met een mening.quote:Op maandag 20 oktober 2014 10:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Er zijn hier geen partijdige mods.
Het ging om Tem, maar dat is inmiddels afgehandeldquote:Op maandag 20 oktober 2014 19:34 schreef JoaC het volgende:
[..]
Dit, zodra een mod meedoet in een discussie is hij/zij gewoon een user met een mening.
Zodra een mod partijdig modereert is het pas een partijdige mod.
Hexagon heeft een mening, gebruikt argumenten etc. Op een moment dat een mod niet actief deelneemt aan de discussies vervreemd de mod zich van POL, en kan hij/zij beter stoppen.
Precies, dat is ook precies de reden dat de PVV zo ondemocratisch is. Wilders is het enige lid.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 10:41 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Natuurlijk zijn die krachten er; infiltranten om een partij van binnenuit kapot te maken, werden al in de tijd van de CD ingezet. Vooral de LPF had er jaren later last van. Zal in 50+ niet veel anders zijn.
En niet zozeer omdat Henk Krol zijn mond voorbij praat, maar meer omdat het buitenstaanders zijn.
De rechtspraak zit ook in het complot, vandaar dat Demmink nog vrij rondloopt.quote:Op maandag 20 oktober 2014 16:57 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Heb je überhaupt enig idee hoe onze rechtsspraak werkt?
Jan Nagel is inderdaad ook een garantie voor gelazer en geruzie.quote:Op maandag 20 oktober 2014 18:31 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
En vergeet vooral Jan Nagel niet!
Je loopt achter, dit deden ze 2 jaar geleden nog. Nu gaat het met hashtags: #onschuldig, #schuldig of #hetisallemaaldeschuldvanderabobankquote:Op maandag 20 oktober 2014 17:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou gewoon, de officier van justitie gooit het bewijsmateriaal in de media, daar zeggen Albert Verlinde en Peter R. de Vries dan wat van bij RTL Boulevard en dan SMS'en we met z'n allen 'SCHULDIG' of 'ONSCHULDIG' naar 4233. Meeste stemmen wint.
Toch?
maar hij doet het heel goed bij de kiezerquote:Op vrijdag 17 oktober 2014 22:45 schreef Monolith het volgende:
Nee, het is vooral omdat Henkie een onbetrouwbare graaier is die het niet zo nauw neemt met de regeltjes.
Berlusconi en Bouterse deden het ook prima bij de kiezer.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:17 schreef homme7 het volgende:
[..]
maar hij doet het heel goed bij de kiezer
De vraag is hoe lang nog...quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:17 schreef homme7 het volgende:
[..]
maar hij doet het heel goed bij de kiezer
Door partijen te slopen (media heeft sterke invloed daarop) (destijds was het Groenlinks en TON is er alleen nog in gemeenten) worden de overgebleven partijen groter, want kiezers lopen eerder over dan dat zij stoppen te gaan stemmen, want hun partij is er niet meer.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 22:21 schreef polderturk het volgende:
Het lijkt wel alsof er krachten zijn die 50PLUS kapot willen maken nu de partij weer veel zetels krijgt in peilingen. De negatieve berichtgeving volgt elkaar op. Waarom is dat?
Ja, er zijn echt steeds minder politieke partijen met gemiddeld veel meer zetels per partij.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:01 schreef Synthercell het volgende:
[..]
Door partijen te slopen (media heeft sterke invloed daarop) (destijds was het Groenlinks en TON is er alleen nog in gemeenten) worden de overgebleven partijen groter, want kiezers lopen eerder over dan dat zij stoppen te gaan stemmen, want hun partij is er niet meer.
Het gevolg is minder en grotere partijen. Dus gecentraliseerde politiek, en de gemeenten doen hetzelfde. Het probleem is altijd dat als je de dingen begint te doorzien, dat je erdoor ontwaakt.
Een halve ontwaakte bevolking is straks het grootste probleem dan momenteel al dit politiek gerommel. De andere helft slaapt dan nog, dan kan er een revolutie ontstaan tussen slapende en ontwaakte helft.
Nee hoor, ze hebben nu 2-3 zetels in de peilingen ofzo? Op zijn hoogtepunt haalde Krol er meer dan 10. Blijkbaar zijn de meeste 50plussers ook wel klaar met Henkie.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 13:17 schreef homme7 het volgende:
[..]
maar hij doet het heel goed bij de kiezer
Demente oudjes zijn alle misdaden van Henk na een dag weer vergeten.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 01:13 schreef SadPanda het volgende:
Ondanks het complot blijft Henk 2 zetels krijgen. http://politiek.blog.nl/p(...)-politieke-barometer
ach Henk is nog geen berlusconi hequote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:52 schreef Noriega het volgende:
[..]
Demente oudjes zijn alle misdaden van Henk na een dag weer vergeten.
De misdaden van Noriega lijken me erger.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 13:52 schreef Noriega het volgende:
[..]
Demente oudjes zijn alle misdaden van Henk na een dag weer vergeten.
hoewel ik het grotendeels eens ben met je analyse wil ik hier toch wat nuance aanbrengenquote:Op donderdag 30 oktober 2014 14:31 schreef Elfletterig het volgende:
En toen Baay-Timmerman terugtrad wegens ziekte, schoven ze opnieuw Henk Krol naar voren; puur uit politiek opportunisme. En nu blijkt dat de toch al omstreden Krol nog meer misstappen heeft begaan. Tja...
Terechte opmerking inderdaad. Maar ik koos toch voor de woorden die ik ook: ik denk dat het namelijk een bewuste keuze is geweest, in onderling overleg. Ik wil nog in het midden houden hoe dringend de ziekte van Baay-Timmerman is, maar denk dat de comeback van Krol een soort onderling akkoordje is.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 10:56 schreef DestroyerPiet het volgende:
[..]
hoewel ik het grotendeels eens ben met je analyse wil ik hier toch wat nuance aanbrengen
(...) kortom het is niet 50plus die Henk terug heeft gebracht maar dat is toch echt de beslissing van Henk krol zelf geweest (of dat verstandig was is een tweede)
ja of het is een spin. als zo'n krol vastbesloten is om zijn zetel op te eisen dan kun je maar beter zeggen dat je erachter staat.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 12:16 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Terechte opmerking inderdaad. Maar ik koos toch voor de woorden die ik ook: ik denk dat het namelijk een bewuste keuze is geweest, in onderling overleg. Ik wil nog in het midden houden hoe dringend de ziekte van Baay-Timmerman is, maar denk dat de comeback van Krol een soort onderling akkoordje is.
Het is in elk geval niet zo dat 50PLUS met lede ogen aanziet dat Krol zijn zetel weer opeist. Ze zien dat maar wat graag.
maar het is toch ook zo dat deze vervanging tijdeljik is toch? of was het een definitieve wissel?quote:Terugkijkend, met de totaal onzichtbare Baay-Timmerman die inmiddels alweer uit de running is, had 50PLUS zich wellicht heel wat gedoe kunnen besparen door in het conflict met Klein niet de kant van Baay, maar van Klein te kiezen. Dat was per slot van rekening de man die ze zelf op nummer 2 van hun lijst hebben gezet.
Waarom steunde het bestuur van 50PLUS Klein eigenlijk niet?quote:Op donderdag 30 oktober 2014 14:31 schreef Elfletterig het volgende:
TS trapt met open ogen in het geneuzel van de verongelijkte Jan Nagel, een politieke ras-opportunist bij uitstek.
De partij 50PLUS maakt vooral zichzelf kapot. Krol is destijds toch echt zelf opgestapt als kamerlid. Hij is toch echt zelf degene geweest die geen pensioenpremie aan zijn medewerkers afdroeg; iets dat zijn geloofwaardigheid nogal ondermijnt.
Vervolgens werd de weinig mediagenieke Norbert Klein de nieuwe voorman; die kreeg alle vertrouwen. Het heeft er alle schijn van dat de nieuwe nummer 2, Martine Baay-Timmerman, voor geen meter functioneerde; nog los van de vraag of ze dat kon helpen.
Het is toch echt 50PLUS zelf geweest, die Norbert Klein op plek 2 van hun kandidatenlijst heeft gezet. De man staat overigens te boek als een werkpaard; een dossiervreter bij uitstek. Toen Klein het vertrouwen in Baay-Timmerman opzegde en haar uit de fractie knikkerde (iets wat hij toch echt zelf heeft gedaan), knikkerde 50PLUS hem eruit en ontstond de huidige scheuring. Ook dat is een keuze van 50PLUS zelf geweest.
En toen Baay-Timmerman terugtrad wegens ziekte, schoven ze opnieuw Henk Krol naar voren; puur uit politiek opportunisme. En nu blijkt dat de toch al omstreden Krol nog meer misstappen heeft begaan. Tja...
Samenvattend: het is echt 50PLUS zelf geweest dat zich op deze manier in de nesten heeft gewerkt.
Omdat die Baay zonder overleg uit de fractie had gepleurd. En omdat Klein geen plaats zou maken voor Krol vermoed ik.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:28 schreef Morendo het volgende:
[..]
Waarom steunde het bestuur van 50PLUS Klein eigenlijk niet?
Je vergeet Joris Demmink. Overigens is dit al een paar keer geroepen in dit topic.quote:Op zondag 2 november 2014 04:23 schreef Lyrebird het volgende:
Voer voor conspiracy freaks: was het subsidiedebacle van Krol, waar ministers van oa PvdA en CDA (?) zich aan hebben gebrand, boven water gekomen als Krol geen parlementariër voor 50+ was geweest?
ja dat was boven water gekomen die aangifte die is denk ik niet afhankelijk van het feit of henk krol wel of geen parlementariër is.quote:Op zondag 2 november 2014 04:23 schreef Lyrebird het volgende:
Voer voor conspiracy freaks: was het subsidiedebacle van Krol, waar ministers van oa PvdA en CDA (?) zich aan hebben gebrand, boven water gekomen als Krol geen parlementariër voor 50+ was geweest?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |