Het was altijd het topic voor recent overleden mensen, andere vonden het nodig om het vol te gooien met iedereen die ze wisten te noemen die dood was. Vandaar de OP.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 02:15 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Had het zelf het idee dat het het laatste paar jaar al een beetje was veranderd naar recente overledenen? (als ik de reacties zo zie in vorige deel)
Uit een vorige OP: De originele intentie van deze topic-reeks was eigenlijk het plaatsen van een Celeb die overleden is, zonder dat je het wist.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 02:17 schreef Tweek het volgende:
[..]
Het was altijd het topic voor recent overleden mensen, andere vonden het nodig om het vol te gooien met iedereen die ze wisten te noemen die dood was. Vandaar de OP.
OT niet fucking Robin Williams, ik ben het zat om geweldige comedians dood te zien gaan aan drugs of depressie.
Hier hetzelfdequote:Op dinsdag 12 augustus 2014 06:08 schreef Cee het volgende:
Robin Williams, verdomme. Ik schrik ervan. Vooral ook van het gerucht dat het waarschijnlijk zelfmoord was.
ik schrok ook en de mama nog meer.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 06:08 schreef Cee het volgende:
Robin Williams, verdomme. Ik schrik ervan. Vooral ook van het gerucht dat het waarschijnlijk zelfmoord was.
Sinds wanneer is hij dood dan? Is mij totaal ontgaanquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 06:08 schreef Cee het volgende:
Robin Williams, verdomme. Ik schrik ervan. Vooral ook van het gerucht dat het waarschijnlijk zelfmoord was.
Nieuws is nog maar een paar uur oud.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:31 schreef FANN het volgende:
[..]
Sinds wanneer is hij dood dan? Is mij totaal ontgaan![]()
Schrik is ook wel van...
Robin Williams? Vast wel toch?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:32 schreef Yaaar het volgende:
Die man komt me helemaal niet bekend voor.
Ah...... vandaar, ik heb het nieuws nog niet bekekenquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:33 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Nieuws is nog maar een paar uur oud.
Ik vind het ook naar. Wel een jeugdheld van me, Jumanji, Mrs. Doubtfire, Patch Adams, Hook...
Later keek ik ook Good Morning Vietnam en Good Will Hunting, vooral die laatste is geweldig.
Dit. Jeugdsentiment.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:34 schreef FANN het volgende:
[..]
Robin Williams? Vast wel toch?
Ik ken hem zelfs nog van Mork en Mindy![]()
Mork from OrkNanunanu ...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Robin_Williams
Nee geen bekend gezicht. Ork en Mork en Mindy ken ik ook niet.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:34 schreef FANN het volgende:
[..]
Robin Williams? Vast wel toch?
Ik ken hem zelfs nog van Mork en Mindy![]()
Mork from OrkNanunanu ...
http://nl.wikipedia.org/wiki/Robin_Williams
quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:37 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Nee geen bekend gezicht. Ork en Mork en Mindy ken ik ook niet.
Jeugdsentimentquote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:36 schreef BrandX het volgende:
[..]
Dit. Jeugdsentiment.
Ik vind het n onwijs fijn acteur en geweldig komiek. Zijn stand up optredens zitten m paar geweldige dingen tussen.
Zeer treurig nieuws.
Genie?quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 09:37 schreef Yaaar het volgende:
[..]
Nee geen bekend gezicht. Ork en Mork en Mindy ken ik ook niet.
Een grote spoiler werkt schijnbaar niet, dat pakt-ie niet. Ik haal ze weg, want ze zijn toch al een paar jaar niet meer geupdate.quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 02:17 schreef MissBliss het volgende:
Anders zet je de plaatjes onder een spoiler, heb je er geen last meer van maar staan ze er nog wel voor degenen die de lijst willen bekijken.
quote:Op dinsdag 12 augustus 2014 11:54 schreef Mike het volgende:
[..]
Een grote spoiler werkt schijnbaar niet, dat pakt-ie niet. Ik haal ze weg, want ze zijn toch al een paar jaar niet meer geupdate.
quote:British actor and film director Richard Attenborough has died at the age of 90.
He died at lunchtime on Sunday, his son told BBC News.
Lord Attenborough was one of Britain's leading actors, before becoming a highly successful director.
In a career that spanned six decades, he appeared in films including Brighton Rock, World War Two prisoner of war thriller The Great Escape and later in dinosaur blockbuster Jurassic Park.
As a director he was perhaps best known for Gandhi, which won two Oscars.
Lord Attenborough had been in a nursing home with his wife for a number of years, BBC arts editor Will Gompertz said.
He had also been in a wheelchair since falling down stairs 6 years ago, our correspondent added.
His family is expected to make a full statement tomorrow.
"HOLD YOUR FIRE!!! You'll blow the gas tanks".quote:RIP: Gottfried John has died aged 72
German actor Gottfried John has died at the age of 72 near Munich on September 1st.
He succumbed to cancer.
Among his many TV and film appearances, John was well known for portraying the role of Bond villain General Ourumov in "Goldeneye" (1995), which brought him international fame.
Ik vond het een topwijf.quote:Op donderdag 4 september 2014 21:17 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]
Joan Rivers: Beloved Comic & Television Host Dies At 81
Legendary comedienne and television host, Joan Rivers passed away on Sept. 4, after she stopped breathing while undergoing surgery on her throat.
Melissa Rivers, 46, her daughter released the following statement:
"It is with great sadness that I announce the death of my mother, Joan Rivers. She passed peacefully at 1:17pm surrounded by family and close friends. My son and I would like to thank the doctors, nurses, and staff of Mount Sinai Hospital for the amazing care they provided for my mother. Cooper and I have found ourselves humbled by the outpouring of love, support, and prayers we have received from around the world. They have been heard and appreciated. My mother’s greatest joy in life was to make people laugh. Although that is difficult to do right now, I know her final wish would be that we return to laughing soon."
En Mr. Larson in Happy Gilmorequote:Op donderdag 11 september 2014 08:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)AWS_overleden__.html
Richard Kiel is overleden. Hij speelde Jaws, de man met het ijzeren gebit in twee James Bond films.
Hoe lang was hij nou eigenlijk?quote:Op donderdag 11 september 2014 10:23 schreef HPLC het volgende:
[ afbeelding ]
Toch wel legendarisch dit.
Geen idee. Dit zegt wiki in ieder geval:quote:Op donderdag 11 september 2014 10:25 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Hoe lang was hij nou eigenlijk?
Net als die gast uit the green mile toch niet 1 m 95?
Was toen een beetje teleurgesteld, toen ik dat las, maar 1 m 95, alleen dusdanig gefilmd dat-ie veel langer leek...
quote:Kiel leed aan acromegalie, een groeihormoonstoornis. De 2,18 meter lange acteur speelde ook bijrollen in films als Force 10 from Navarone, Pale Rider en The Giant of Thunder Mountain. Hij debuteerde in 1960 in een aflevering van de westernserie Laramie.
2 m 18 okee, dat is erg lang.quote:Op donderdag 11 september 2014 10:27 schreef HPLC het volgende:
[..]
Geen idee. Dit zegt wiki in ieder geval:
[..]
quote:Op donderdag 11 september 2014 08:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)AWS_overleden__.html
Richard Kiel is overleden. Hij speelde Jaws, de man met het ijzeren gebit in twee James Bond films.
quote:Op donderdag 11 september 2014 08:44 schreef Litpho het volgende:
[..]
En Mr. Larson in Happy Gilmore.
Schijnt een ontzettend vriendelijke man geweest te zijn en zijn Jaws is wel echt een van de iconische Bond henchmen.
Richard Kiel in Goldeneye spel(1 van de beste multiplayer FPS).quote:Op donderdag 11 september 2014 10:27 schreef HPLC het volgende:
[..]
Geen idee. Dit zegt wiki in ieder geval:
[..]
Joeg Shooter Mc Gavin de stuipen op het lijf! Geweldig!quote:Op donderdag 11 september 2014 08:44 schreef Litpho het volgende:
[..]
En Mr. Larson in Happy Gilmore.
Schijnt een ontzettend vriendelijke man geweest te zijn en zijn Jaws is wel echt een van de iconische Bond henchmen.
quote:Elizabeth Peña is afgelopen dinsdag op 55-jarige leeftijd overleden. De Cubaans-Amerikaanse actrice overleed in Los Angeles na een kort ziekbed, heeft haar manager bekendgemaakt.
Peñas carrière in Hollywood beslaat vier decennia met rollen in films als Lone Star, La Bamba, Down and Out in Beverly Hills, Jacob's Ladder en Rush Hour. Op tv was ze te zien in series als L.A. Law en Modern Family.
Peña laat een man en twee kinderen achter.
quote:vrijdag 17 okt 2014, 01:34 (Update: 17-10-14, 03:37)
De Amerikaanse politie heeft waarschijnlijk het lichaam gevonden van actrice Misty Upham (32). Zij is al tien dagen vermist. Volgens een woordvoerder is er "een goede kans" dat het inderdaad om de actrice gaat; in de buurt lagen ook spullen van haar.
Het lichaam lag in een ravijn in bosachtig gebied bij Auburn, een voorstad van Seattle. Upham woonde tijdelijk in een appartement in de buurt. Daar was ze op 6 oktober ook voor het laatst gezien.
Haar familie maakte zich kort na de verdwijning van Upham al zorgen. Ze slikte medicijnen voor psychische problemen.
Zelfmoordtelefoontjes
Volgens de politie is er het afgelopen jaar meerdere keren vanuit het appartement gebeld door iemand die zelfmoord wilde plegen. Of die telefoontjes van Upham waren, is niet bekend.
Misty Upham is onder meer bekend van rollen in de films August: Osage County, Frozen River and Django Unchained.
Je kan veel van hem zeggen, maar niet dat ie een acteur was.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:09 schreef Annelies1980 het volgende:
Seth Gaaikema overleden
[ afbeelding ]
Cabaretier en tekstschrijver Seth Gaaikema is overleden als gevolg van hartfalen, zo laat zijn management weten. Eerder op de dag was hij opgenomen met hartklachten in het Jeroen Bosch Ziekenhuis.
Bij het grote publiek werd Gaaikema vooral bekend als cabaretier en woordkunstenaar. Gaaikema nam begin dit jaar na een 55-jarige loopbaan en meer dan twintig voorstellingen afscheid van het theater.
ja je hebt gelijk ja!!quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 18:46 schreef golfer het volgende:
[..]
Je kan veel van hem zeggen, maar niet dat ie een acteur was.
quote:Carol Ann Susi, best known as the voice of Howard Wolowitz’s unseen mother on The Big Bang Theory, has died after a short battle with an aggressive cancer, her rep confirmed Tuesday.
In addition to the CBS sitcom, the Brooklyn, N.Y., native appeared on countless TV shows during her 40-year career, including Grey’s Anatomy, Ugly Betty, That ’70s Show, Sabrina the Teenage Witch, Just Shoot Me and Seinfeld.
Warner Bros. TV, CBS and the show’s executive producers — Chuck Lorre, Steven Molaro and Bill Prady — have released the following statement:
“The Big Bang Theory family has lost a beloved member today with the passing of Carol Ann Susi, who hilariously and memorably voiced the role of Mrs. Wolowitz. Unseen by viewers, the Mrs. Wolowitz character became a bit of a mystery throughout the show’s eight seasons. What was not a mystery, however, was Carol Ann’s immense talent and comedic timing, which were on display during each unforgettable appearance. In addition to her talent, Carol Ann was a constant source of joy and kindness to all. Our thoughts and deepest condolences are with her family during this time, and we will miss her greatly.”
Susi indeed was regularly deemed irreplaceable by the Big Bang team. As Prady once told TVGuide.com — in response to a suggestion that the show might cast, say, Roseanne Barr, as an on-screen Ma — “Carol Ann Susi loves her job as the off-screen bane of Howard’s existence because, as she often says, she gets to work with wonderful people and doesn’t have to put on make-up. There are no plans for any other actress to play the role.”
Susi is survived by her brother Michael and his wife Connie.
quote:De Britse acteur Warren Clarke is woensdag op 67-jarige leeftijd overleden. Dat melden Britse media. Clarke stierf volgens zijn management na een kort ziekbed. Hij is vooral bekend van zijn rol als Andrew Dalziel uit de politieserie Dalziel & Pascoe.
In die serie speelde Clarke een norse politieman van de oude stempel, die vaak zijn collega's en meerderen provoceerde. De serie, die twaalf seizoenen draaide op de Britse tv, was ook in Nederland te zien. In 2006 werd zelfs een aflevering volledig opgenomen in Amsterdam, met gastrollen van bekende Nederlandse acteurs als Jeroen Krabbé en Pierre Bokma.
Clarke speelde daarnaast legio rollen in tv-series, films en theaterstukken. Zo maakte hij in 1971 al zijn opwachting in A Clockwork Orange en speelde hij in 1987 in Blackadder The Third.
quote:De in Duitsland geboren regisseur Mike Nichols is overleden. Hij is onder meer bekend van de film The Graduate uit 1967, waar hij een Oscar voor kreeg. Nichols is 83 jaar oud geworden.
De regisseur staat op een kleine lijst van mensen die de vier grootste Amerikaanse entertainmentprijzen wist te winnen. Hij won een Oscar-, Grammy-, Emmy- en een Tony-award voor onder meer Angels in America (2004), Barefoot in the Park (1964) en het album An Evening with Mike Nichols and Elaine May (1962).
Recente films
Nichols is ook bekend van recentere films als Closer (2004) en Charlie Wilson's War (2007). In die films werkte hij samen met onder anderen Tom Hanks, Julia Roberts, Philip Seymour Hoffman, Jude Law en Natalie Portman.
Die Closer was wel heel vage, zweeffilm, die op den duur nergens meer over ging, en die eigenlijk had moeten eindigen in een shooting waarbij alle personages om het leven kwamen.quote:Op donderdag 20 november 2014 15:29 schreef golfer het volgende:
Geen acteur maar wel 1 van de beste regisseurs:
[..]
Er zijn er ons dit jaar veel - grote namen - weggevallen...quote:IMDb pays tribute to industry professionals who passed away in the past year including James Garner, Philip Seymour Hoffman, Robin Williams, Ann B. Davis, Lauren Bacall, and Richard Attenborough.
View the extended In Memoriam Tribute List
Zie nu pas dat die oude man uit Jurassic Park is overledenquote:Op woensdag 10 december 2014 12:03 schreef Iemand91 het volgende:
Best of 2014: In Memoriam
[..]
Er zijn er ons dit jaar veel - grote namen - weggevallen...
En Joe Walton sr., de vader, uit de serie The Waltons...quote:Op woensdag 10 december 2014 12:24 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Zie nu pas dat die oude man uit Jurassic Park is overleden
Dat zegt mij eerlijk gezegd weinig. Er staat wel een rare 'fout' op die site. Angelina Jolie staat samen met een oudere man (even naam kwijt, geen zin in zoeken) op die site. Beide namen staan erbij maar die man is alleen overleden. Nu lijkt het beetje alsof Angelina ook is overledenquote:Op woensdag 10 december 2014 12:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
En Joe Walton sr., de vader, uit de serie The Waltons...
quote:De Britse scenarist Jeremy Lloyd is overleden aan de gevolgen van een longontsteking. Dat meldt zijn manager aan de Britse openbare omroep BBC. Lloyd schreef onder meer mee aan de beroemde komische tv-reeksen "Allo Allo" en "Are you being served?. Hij werd 84.
Lloyd werkte van 1972 tot 1985 samen met David Croft aan het scenario van het populaire BBC-programma "Are you being served?", een komische reeks die zich afspeelt in de verkoopafdeling van het fictieve Londense warenhuis Grace Brothers.
Tussen 1982 en 1992 schreef hij samen met Croft ook "Allo Allo", een reeks over de lotgevallen van de Franse caféuitbater René Artois die tijdens de Tweede Wereldoorlog zowel het verzet als het Duitse bezettingsleger te vriend wil houden en daardoor in de meest absurde situaties verzeild raakt.
Lloyd was een korte tijd getrouwd met de Britse actrice Joanna Lumley, die een gastrolletje had "Are you being served?", maar vooral bekend is door de rol van Patsy Stone in de serie "Absolutely fabulous".
Oeps.quote:
Zonde.quote:Op woensdag 31 december 2014 22:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Gilmore Girls-acteur overleden
Acteur Edward Herrmann, bekend van zijn rol als Richard Gilmore in de serie Gilmore Girls, is vanmorgen overleden.
Herrmann overleed aan de gevolgen van een hersentumor, meldt TMZ. Hij lag de afgelopen drieënhalve week op de intensive care.
Zijn toestand verbeterde niet, waarna zijn familie besloot hem van de beademing af te laten halen door de artsen, meldt de Amerikaanse showbizzsite. De acteur laat een vrouw, een ex-vrouw en drie kinderen achter.
Herrmann speelde de rol van de vader van Lorelai en de opa van Rory in Gilmore Girls. De serie werd in Nereland op NET 5 uitgezonden.
http://www.telegraaf.nl/p(...)eur_overleden__.html
quote:Acteur Taylor Negron is zaterdag op 57-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van kanker.
Dat vertelt zijn neef Chuck Negron, leadzanger van de band Three Dog Night, in een emotionele video.
De acteur overleed na een lang ziekbed in het bijzin van zijn familie, schrijft Us Weekly. "We waren allemaal bij hem toen hij overleed. Moge hij rusten in vrede", aldus Chuck. Taylor is bekend van zijn rollen in films als Easy Money (1983), Stuart Little (1999) en Angels in the Outfield (1994). Ook had hij gastrollen in de tv-hits Friends, Seinfeld, ER, en The Fresh Prince of Bel-Air. Behalve als acteur was hij ook actief als stand-upkomiek en schilder.
quote:De Amerikaanse Star Trek-acteur Leonard Nimoy is op 83-jarige leeftijd overleden. Nimoy speelde de rationele Mr. Spock in de sciencefictionserie.
Nimoy was eerder deze week opgenomen in het ziekenhuis wegens een zware longziekte. Vorig jaar onthulde hij dat hij een ernstig longprobleem had doordat hij jaren had gerookt.
Met zijn puntige oren was hij een van de bekendste opvarenden van het sterrenschip Enterprise. Vaak diende zijn milde gereserveerdheid als contrapunt voor de gepassioneerde kapitein Kirk.
Regisseur
Door de rol werd Nimoy wereldberoemd, maar hij vond het ook spijtig dat hij door het publiek alleen maar als de afstandelijke Vulcan werd gezien. In 1977 noemde hij zijn autobiografie daarom I am not Spock.
Hoewel hij ook poëzie schreef, fotografeerde en muziek maakte, bleef Star Trek de rode draad in zijn leven. Toen de serie na drie seizoenen stopte, volgde nog een reeks films, waarvan hij er twee regisseerde. In 1987 regisseerde hij de komedie Three man and a baby.
Verzoend
In 2009 gaf regisseur J.J. Abrams hem een belangrijke gastrol toen hij de Star Trek-films weer nieuw leven inblies. Hij speelde ook in het tweede deel in de reeks, Into Darkness.
Inmiddels had Nimoy zich verzoend met zijn Star Trek-roem: zijn nieuwe autobiografie kreeg in 1995 de titel I am Spock.
quote:Op vrijdag 27 februari 2015 18:57 schreef Iemand91 het volgende:
Leonard Nimoy (Mr. Spock) overleden
[ afbeelding ]
[..]
[ afbeelding ]
Zonde. Serie waar ik groot fan van was/ben.quote:Op dinsdag 7 april 2015 22:15 schreef Litpho het volgende:
James Best, beter bekend als Roscoe P. Coltrane is op 88-jarige leeftijd overleden.
[ afbeelding ]
Bron
RIP jeugdheldquote:Op dinsdag 7 april 2015 22:15 schreef Litpho het volgende:
James Best, beter bekend als Rosco P. Coltrane is op 88-jarige leeftijd overleden.
[ afbeelding ]
Bron
quote:Everybody Loves Raymond-acteur Sawyer Sweeten heeft op 19-jarige leeftijd zelfmoord gepleegd. Dat meldt RadarOnline.
Sweeten speelde negen jaar lang de rol van tweelingbroertje Geoffrey Barone in de serie Everybody Loves Raymond. Sinds die serie er in 2005 mee ophield stopte het kindersterretje met acteren.
"Sawyer was op bezoek bij zijn familie in Texas", meldt een bron. "Hij stapte de veranda op en schoot zichzelf door het hoofd. Sawyers familie is helemaal kapot van deze tragedie." Zijn zus Madylin, die ook een rol speelde in Everybody Loves Raymond, roept op de privacy van de familie te respecteren. "Vanmorgen vond er een verschrikkelijke familietragedie plaats. We zijn er kapot van dat onze broer, zoon en vriend Sawyer Sweeten zichzelf van het leven heeft beroofd", zo meldt ze namens de familie aan Gossip Cop.
quote:Australische cinematograaf Andrew Lesnie is gisteren onverwacht overleden. De 59-jarige Lesnie zou gestorven zijn aan de gevolgen van een hartaanval.
Lesnie werkte tijdens zijn carrière nauw samen met de Nieuw-Zeelandse regisseur Peter Jackson. Hij deed onder meer het camerawerk van alle Lord of the Rings- films, King Kong en The Hobbit- trilogie. Hij won zijn enige Oscar voor Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring.
Daarnaast verzorgde hij de cinematografie voor een aantal andere blockbusters zoals Rise of the Planet of the Apes en I am Legend met Will Smith. Vorig jaar werkte Lesnie samen met Russell Crowe aan zijn regiedebuut The Water Diviner.
Peter Jackson heeft nog geen publieke reactie gegeven op het overlijden van Lesnie, maar Jacksons productiebedrijf WETA Digital in Nieuw- Zeeland liet weten zeer bedroefd te zijn door het nieuws.
Bron.quote:Moeder Ben Stiller, actrice Anne Meara, overleden
© ANP
De Amerikaanse actrice Anne Meara, de moeder van Ben Stiller, is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat liet de familie weten in een verklaring aan Amerikaanse media.
De in 1929 in New York geboren Anne Meara was sinds 1954 getrouwd met Jerry Stiller, eveneens een bekende komische acteur. Anne en Jerry werkten lang samen als komisch duo. Ze maakten onder meer het tv-programma The Stiller and Meara Show. De twee kregen in 2007 samen een ster op de Hollywood Walk of Fame.
De actrice speelde daarnaast in tv-series als Alf, Sex & The City en King of Queens. Ze was ook te zien in een aantal films van haar zoon Ben, zoals Zoolander en Night at the Museum.
Foto: Getty
quote:Op zaterdag 6 juni 2015 17:36 schreef -CRASH- het volgende:
Winnetou (Pierre Brice) overleden
In een ziekenhuis in Parijs is zaterdagochtend de Franse acteur Pierre Brice overleden. De 86-jarige acteur verwierf vooral in de jaren zestig faam met zijn Winnetou-vertolkingen in films gebaseerd op de boeken van Karl May. Hij speelde de rol van Apache-opperhoofd naast Lex Barker alias Old Shatterhand.
"Met grote droefheid moeten we meedelen dat Pierre Brice deze morgen om 08:20 uur aan de gevolgen van een longontsteking is overleden. Hij is gisteravond met hoge koorts in het ziekenhuis opgenomen. Zijn vrouw Hella was de hele tijd bij hem'', maakte zijn management volgens Duitse media bekend. De acteur werd vooral in Duitsland populair en maakte daar ook als zanger naam.
Het gaat je goed op de eeuwige jachtvelden Winnetou
quote:The veteran actor was best known for roles including Dracula and Saruman in the Lord of the Rings franchise
Sir Christopher Lee has died at the age of 93 after being hospitalised for respiratory problems and heart failure.
The veteran actor, best known for a variety of films from Dracula to The Wicker Man through to the Lord of the Rings trilogy, passed away on Sunday morning at Chelsea and Westminster Hospital in London, according to sources.
The decision to release the news days after was based on his wife’s desire to inform family members first. The couple had been married for over 50 years.
As well as his career in film, Lee also released a series of heavy metal albums, including Charlemagne: The Omens of Death. He was knighted in 2009 for services to drama and charity and was awarded the Bafta fellowship in 2011.
His film career started in 1947 with a role in gothic romance Corridor of Mirrors but it wasn’t until the late 50s, when Lee worked with Hammer, that he started gaining fame. His first role with the studio was The Curse of Frankenstein and it was the first of 20 films that he made with Peter Cushing.
Lee still has one film yet to be released, the fantasy film Angels in Notting Hill. He was also set to star in 9/11 drama The 11th opposite Uma Thurman but it’s believed that the film hadn’t yet started production
More to follow.
Helemaal mee eens. Geweldig acteur. Jammer dat hij er niet meer is, hoewel 93 jaar natuurlijk een mooie leeftijd is.quote:Op donderdag 11 juni 2015 13:51 schreef Copycat het volgende:
Een icoon. Naast Bela Lugosi dé belichaming van Dracula.
Mooi leven, mooie leeftijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |