Balen. Waarom houdt het zo snel weer op? En ff online bij uwv doorgeven dat je even werk had en de gewerkte uren doorgeven.quote:Op maandag 25 augustus 2014 17:15 schreef WEST het volgende:
Nou morgen nog werken en het waren 4 "fantastische" dagen dan houdt het werk weer op.
Maar hoe moet ik nu aan het uwv doorgeven. En hoe korten ze je dan met de uitkering. Want straks heb ik voor jan l*l 4 dagen gewerkt.
Ze hadden een piekje met werk. Dat piekje is nu voorbij dus kun je weer oprotten.quote:Op maandag 25 augustus 2014 22:43 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Balen. Waarom houdt het zo snel weer op? En ff online bij uwv doorgeven dat je even werk had en de gewerkte uren doorgeven.
Whut? Weet niet waar jij vandaan komt maar hier is 1800 bruto toch wel goed betaald voor productiewerk. Zou zeker geen opleiding volgen, want dan zal het loon je toch tegenvallen.quote:Op maandag 25 augustus 2014 19:39 schreef OOSTWEST1986 het volgende:
Vandaag een aanbieding gehad voor in de productie, 1790 Bruto voor 40 uur. Niet al teveel en het werk is verschrikkelijk, twijfel dan ook enorm.
O, zou het wel tijdelijk willen doen hoor. Alles beter als thuiszittenquote:Op maandag 25 augustus 2014 23:48 schreef Bassen het volgende:
[..]
Whut? Weet niet waar jij vandaan komt maar hier is 1800 bruto toch wel goed betaald voor productiewerk. Zou zeker geen opleiding volgen, want dan zal het loon je toch tegenvallen.
Lijkt mij ook niet meer dan normaal, maar toch zou ik het niet doenquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 11:21 schreef Hallojo het volgende:
Is het trouwens not done om een salarisindicatie te vragen voordat je solliciteert op een vacature? Lijkt me toch behoorlijk rullevante informatie.
Maar waarom zou je niet doen? Is toch alleen maar om overbodige sollicitatiegesprekken te voorkomen?quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:14 schreef OOSTWEST1986 het volgende:
[..]
Lijkt mij ook niet meer dan normaal, maar toch zou ik het niet doen.
Dat klopt, maar het hangt af in welke situatie hij zit..quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:15 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Maar waarom zou je niet doen? Is toch alleen maar om overbodige sollicitatiegesprekken te voorkomen?
Ik ga natuurlijk niet solliciteren op een baan als ik van tevoren weet dat ik met het salaris mijn kosten niet kan betalen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:41 schreef OOSTWEST1986 het volgende:
[..]
Dat klopt, maar het hangt af in welke situatie hij zit..
Dan geef ik je groot gelijk.quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 13:11 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Ik ga natuurlijk niet solliciteren op een baan als ik van tevoren weet dat ik met het salaris mijn kosten niet kan betalen.
Het jammerlijke is dat dit dus al 2 jaar geleden is gebeurd dus ik heb geen idee of ik nog kans maak om daarvoor naar een juridisch loket en/of rechtsbijstand te gaan. Ook zal deze werkgever dit nooit toegeven want ik hoorde dit via mijn voormalige transportplanner na wat doorzeuren. Tevens was ik niet de enige werknemer die hierdoor ontslagen is en allen kregen zij een slap excuus voor ontslag.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 12:05 schreef Salina het volgende:
[..]
Nee!
Wat hebben zij daar in hemelsnaam mee te maken?
Wettelijk is dat geen geldige reden voor ontslag. Tenminste als dat écht de enige reden was van jouw ontslag (ze zouden bijvoorbeeld ook van je af hebben gewild en dit als slap excuus hebben kunnen gebruiken, maar dan hadden ze het ergens anders op moeten gooien).
Als dat echt de enige reden was, en ze het niet hebben gegooid op slecht functioneren of het ontbreken van een vertrouwensrelatie o.i.d., dan zou je kunnen kijken of je alsnog stappen kunt ondernemen.
Maar wel jammer dat het al twee jaar geleden is gebeurd.
Edit:
Eigenlijk zou je, Gummiebeer, de voormalige werkgever er toe moeten verleiden jou dit (reden van jouw ontslag zoals door hun vermeld) te laten meedelen per mail of brief.
Dan heb je wat voer waarmee je naar de rechter kan stappen.
En wat is daar dan mis mee?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 08:35 schreef Hexagon het volgende:
Wel uigenodigd om eens langs te komen bij een bepaald recruitmentbureau dat er op zich prima uitziet. Het zit alleen wel op een afgelegen industrieterrein in een of ander provinciestadje.
Tijd is toch juist wat je over hebt als je werkloos bent? Of zit je nog in een uitwerktijd?quote:
Ik heb een baan en ben zoekende naar beterquote:Op woensdag 27 augustus 2014 09:56 schreef Dromer het volgende:
[..]
Tijd is toch juist wat je over hebt als je werkloos bent? Of zit je nog in een uitwerktijd?
Ah, dan is het idd lastig solliciteren. Been there, got the t-shirt.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 09:57 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik heb een baan en ben zoekende naar beter
Ik werk gelukkig parttime dus dat scheelt.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 10:11 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ah, dan is het idd lastig solliciteren. Been there, got the t-shirt.
Telkens vrij nemen is geen doen.
En al is het niet de tijd die het obstakel is als werkloze sollicitant, de reiskosten die je maakt reizen (quote:Op woensdag 27 augustus 2014 09:56 schreef Dromer het volgende:
Tijd is toch juist wat je over hebt als je werkloos bent? Of zit je nog in een uitwerktijd?
Zelfde probleem hier. Nu weet mijn baas het gelukkig dat ik naar wat beters op zoek ben en dus laat ze me er redeijk vrij in. Vorige keer had ik om 16.00 gesprek, maar mocht ik hele dag thuis werken, werkte ik van 07.00 tot 15.00 uur en daarna door. Vanuit werk door is met anderhalf uur reistijd per trein niet te doen.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 10:11 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ah, dan is het idd lastig solliciteren. Been there, got the t-shirt.
Telkens vrij nemen is geen doen. Bedrijven zouden vaker de mogelijkheid moeten bieden laat in de middag of zelfs 's avonds langs te komen. (maarja.. in deze tijden...)
Hoezo ga je weg bij je huidige dan?quote:Op woensdag 27 augustus 2014 09:34 schreef franklop het volgende:
Dinsdag weer een solli gesprek. Ben 1 van de 4 die zijn uitgenodigd. Grofgezegd dus 25% kans
quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:17 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Hoezo ga je weg bij je huidige dan?
quote:Op woensdag 20 augustus 2014 11:29 schreef franklop het volgende:
Ben op zoek naar een nieuwe uitdaging, bij huidige werk is het uitzichtloos. Kan niet meer hogerop, bedrijf draait al jaren waardeloos en in functie weinig uitdaging meer. Vooral na 5 jaar al de negativiteit zat. Rest van team en mijn manager weten dat ik weg wil en aan het solliciteren ben.
Inmiddels al tijdje bezig; op zoek naar baan in Supply Chain/Logistiek, maar dan voor een 'ervaren' HBO'er. Heb eigenlijk drie eisen; functie uitdagend en meer analytisch, salaris minimaal gelijk (krijg niet heel slecht betaald) en veeeeeeeel minder reizen. Ben nu 3 uur per dag kwijt aan reizen en dat wil ik wel naar een uur brengen eigenlijk.
Bij twee bedrijven op gesprek geweest inmiddels en beide afgewezen. Kreeg bij tweede o.a. deze feedback;
[..]
Vind het knap hoe ze dat laatste inschatten, aangezien ik dat hier juist wel doe en om 'geroemd' wordt door m'n baasDat eerste is mij eigen, altijd last bij met sollicitaties.
Nu via werving en selectiebureau bezig bij een derde functie, waar ik vooraf het beste gevoel bij had eigenlijk. Zit bij laatste vijf en gaan er vier op gesprek. Van dat bureau zeiden ze dat ze heel erg enthousiast waren en dat het vreemd zou moeten lopen als ik daar niet bij zit. Maar goed, even afwachten nog en dan zou volgende week ergens het gesprek moeten zijn.
Hangt er vanaf of je risico wilt/durft/kan nemen. Vergeet niet dat je WW ook afhankelijk is van gewerkte jaren en weet dat je ook nog tijd heb gereisd, dus dat zal niet lang zijn..quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:19 schreef kalinhos het volgende:
Ik heb volgende week een gesprek. Werk mometneel op detacheerbasis, contract loopt af 1-5-2015 maar zoals t er nu naar uitziet wordt dat omgezet in onbepaalde tijd
Functie waar ik gesprek voor heb is tijdelijk met uitzicht op langer, maar sowieso tot 1-6-2015. Nadeel is wel adt het via een uitzendbureau is, het grote voordeel is, is dat het qua reistijd 70 minuten enkele reis scheelt met mijn huidige functie, en qua salaris ik er 300-400 bruto op vooruit ga terwijl ik ook van 40 naar 36u ga. Ik vraag me nou eigenlijk af wat wijsheid is. Kiezen voor onbepaalde tijd bij de detacheerder, of de gok nemen met het uzb voor een fors hoger salaris, waardoor - als het mis gaat - zelfs mijn WW uitkering nog even hoog is als mijn huidige salaris.
Je kan dat hier checken volgens mij;quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:32 schreef kalinhos het volgende:
Maakt volgens mij niet uit. Ze tellen vanaf je 16e en je moet volgens mij 16 weken per jaar gewrkt hebben om dat jaar te laten meetellen. Ik heb in 2012 nog 4,5 maand gewerkt en in 2013 5,5
"De jaren 1998 tot en met 2012: een jaar telt mee als u in dat jaar over ten minste 52 dagen SV-loon heeft ontvangen."quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:38 schreef franklop het volgende:
[..]
Je kan dat hier checken volgens mij;
http://www.uwv.nl/Particu(...)ekeringsbericht.aspx
Dat ik niet aangenomen ben, kan ik nog begrijpen. Als ik bovenstaande zo lees, lijkt het of ik nooit een gesprek heb gehad, en alleen een sollicitatiebrief heb gestuurd.quote:Beste meneer/ mevrouw,
Allereerst nog hartelijk dank voor uw sollicitatie.
Helaas moeten wij u meedelen dat we de proceduce met betrekking tot deze vacature hebben afgerond en dat de vacature reeds vervuld is.
Wij wensen u veel succes met mogelijke andere sollicitaties.
Met vriendelijke groet,
XXXXX
Afdeling Human Resource Management
Bedrijf X
Ik vind het vooral overkomen alsof je een brief gestuurd hebt toen de procedure al bezig was. Als je op gesprek bent geweest, is deze afwijzingstekst wat mij betreft niet gepast.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 17:22 schreef ErwinDikkie het volgende:
Goedemiddag, helaas zit ik in hetzelfde schuitje en ben druk aan het solliciteren.
Ik had vorige week een gesprek bij bedrijf x. Mijn gevoel was goed, maar dat terzijde. Kreeg ik vandaag een afwijzing dat ik niet aangenomen was, niet via een telefoontje maar via onderstaande e-mail:
[..]
Dat ik niet aangenomen ben, kan ik nog begrijpen. Als ik bovenstaande zo lees, lijkt het of ik nooit een gesprek heb gehad, en alleen een sollicitatiebrief heb gestuurd.
Wat vinden jullie?
Ze tellen vanaf je 18e. En je moet 26 weken gewerkt hebben.quote:Op woensdag 27 augustus 2014 15:32 schreef kalinhos het volgende:
Maakt volgens mij niet uit. Ze tellen vanaf je 16e en je moet volgens mij 16 weken per jaar gewrkt hebben om dat jaar te laten meetellen. Ik heb in 2012 nog 4,5 maand gewerkt en in 2013 5,5
Ik had al een e-mail teruggestuurd met de vraag of dit de normale gang van zaken is. Ik was goed boos, als ik hem gebeld had, was het misschien uit de hand gelopen. Als ik morgen geen antwoord heb ga ik bellen. Word vervolgd.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:10 schreef Queller het volgende:
[..]
Ik zou bellen of je niet per ongeluk de standaard brief hebt ontvangen
Probeer als je gaat bellen even in gedachten te houden dat het een foutje van een overijverige stagiaire kan zijn. Niet meteen je glazen in gooien door degene aan de andere kant door de lijn te trekkenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:27 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Ik had al een e-mail teruggestuurd met de vraag of dit de normale gang van zaken is. Ik was goed boos, als ik hem gebeld had, was het misschien uit de hand gelopen. Als ik morgen geen antwoord heb ga ik bellen. Word vervolgd.
Ik zal me inhoudenquote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:43 schreef Queller het volgende:
[..]
Probeer als je gaat bellen even in gedachten te houden dat het een foutje van een overijverige stagiaire kan zijn. Niet meteen je glazen in gooien door degene aan de andere kant door de lijn te trekken
Heb je hier een bron van?quote:
Ervaringsdeskundige.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 19:51 schreef ikjijallebei het volgende:
[..]
Heb je hier een bron van?
Ik zie op de website van het UWV staan dat je een X aantal dagen moet hebben gewerkt per jaar, en vanaf 1 januari 2013 is dat aangepast naar een X aantal uren per jaar.
Ik zie niets over een leeftijd.
De reden kan ik ook begrijpen, er is altijd een geschiktere persoon.quote:Beste meneer ErwinDikkie,
Dat klopt dit is een standaard afschrijving wat centraal door ons Marketingbureau wordt verstuurd, omdat wij geen tijd hebben 280 mensen persoonlijk te mailen.
Deze mail is automatisch gegenereerd en was dus ook niet voor jou bedoeld.
De keuze is echter wel op iemand anders gevallen. We hebben gekozen voor iemand met meer debiteuren ervaring.
Wij wensen u veel succes met het vinden van een passende werkplek.
Met vriendelijke groet,
Ik snap je helemaal en je hebt ook gewoon gelijk. Charmant is anders...quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 13:15 schreef ErwinDikkie het volgende:
Heb inmiddels bericht gehad van het bedrijf.
Zie onderstaande:
[..]
De reden kan ik ook begrijpen, er is altijd een geschiktere persoon.
Het erge vind ik dat ze de fout erkennen, maar niet de moeite doen om even 2 minuten te bellen met die gene waar je mee een gesprek heb gehad. Dat kost minder tijd volgens mij dan het beantwoorden van mijn e-mail.
Genoeg van dit bedrijf, op naar de volgende, positief blijven.
Wat een kutmailtje zeg. Om te beginnen al dat ze 'jou' roepen in die mail.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 13:15 schreef ErwinDikkie het volgende:
Heb inmiddels bericht gehad van het bedrijf.
Zie onderstaande:
[..]
De reden kan ik ook begrijpen, er is altijd een geschiktere persoon.
Het erge vind ik dat ze de fout erkennen, maar niet de moeite doen om even 2 minuten te bellen met die gene waar je mee een gesprek heb gehad. Dat kost minder tijd volgens mij dan het beantwoorden van mijn e-mail.
Genoeg van dit bedrijf, op naar de volgende, positief blijven.
Daar is niets mis mee, wat mij betreft (dat overbodige ge-'u' altijd). Wel dat ze het in de mail door elkaar gebruiken, maar dat zal een standaard mailtje zijn dat aangepast is.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:17 schreef Karina het volgende:
[..]
Wat een kutmailtje zeg. Om te beginnen al dat ze 'jou' roepen in die mail.
Als ik een sollicitatiebrief stuur zet ik ook 'u' erin. Ik heb niet bij die mensen in de klas gezeten.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:20 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Daar is niets mis mee, wat mij betreft (dat overbodige ge-'u' altijd). Wel dat ze het in de mail door elkaar gebruiken, maar dat zal een standaard mailtje zijn dat aangepast is.
Want dat je bij iemand in de klas hebt gezeten, maakt dat je wel of niet 'u' zegt?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:21 schreef Karina het volgende:
[..]
Als ik een sollicitatiebrief stuur zet ik ook 'u' erin. Ik heb niet bij die mensen in de klas gezeten.
Dat is een uitdrukking hequote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:26 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Want dat je bij iemand in de klas hebt gezeten, maakt dat je wel of niet 'u' zegt?![]()
Er is al contact geweest, dus er kan m.i. gewoon getutoyeerd worden. Dat zal wel een leeftijdsdingetje zijn. Beleefdheid komt niet uit woorden, maar uit handelingen...
Idd, vandaag maar 3 sollicitaties eruit gestuurdquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:16 schreef Queller het volgende:
[..]
Ik snap je helemaal en je hebt ook gewoon gelijk. Charmant is anders...
Op naar de volgende. Succes
Tutoyeren bij een sollicitatie gesprek vind ik lastig. Sowieso spreek ik die gene aan met u, ook als is deze persoon jonger. En als ze zeggen dat ik je, jij enz, mag gebruiken kost het moeite om over te schakelenquote:[quote]Op vrijdag 29 augustus 2014 14:26 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Want dat je bij iemand in de klas hebt gezeten, maakt dat je wel of niet 'u' zegt?![]()
Er is al contact geweest, dus er kan m.i. gewoon getutoyeerd worden. Dat zal wel een leeftijdsdingetje zijn. Beleefdheid komt niet uit woorden, maar uit handelingen...
Zou oud ben je niet toch?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:28 schreef Karina het volgende:
[..]
Dat is een uitdrukking he![]()
Bij brieven en mails zet ik altijd gewoon netjes u. Ja ik ben al heel oud dus dat zal er mee te maken hebben inderdaad. Reden ook dat ik al 100000 afwijzingen heb gehad overigens, dat oud, niet het u.
het is maar een getalquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:31 schreef Karina het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen, ik ben heel dik over de 40
Daar kunnen we een zeer onflatterende komma in zetten ergensquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:31 schreef Karina het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen, ik ben heel dik over de 40
Ach de laatste keer dat ik moest solliciteren was 11 jaar geleden en ook toen was ik idd al te oudquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:32 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
het is maar een getal![]()
Ik ben net de 30 gepasseerd en sommige bedrijven gaan al miepen dat ik te oud ben, of te veel ervaring.
Of te wel ik ben niet meer te kneden.
Misschien ben ik dat ook welquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:33 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Daar kunnen we een zeer onflatterende komma in zetten ergens![]()
Eens. Ik heb veel meer moeite met het ge-je en -jij...quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:28 schreef Karina het volgende:
Dat is een uitdrukking he![]()
Bij brieven en mails zet ik altijd gewoon netjes u. Ja ik ben al heel oud dus dat zal er mee te maken hebben inderdaad.
Zeker dat laatste zou ik snel proberen te laten varen. Dat leidt af.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:30 schreef ErwinDikkie het volgende:
[
Tutoyeren bij een sollicitatie gesprek vind ik lastig. Sowieso spreek ik die gene aan met u, ook als is deze persoon jonger. En als ze zeggen dat ik je, jij enz, mag gebruiken kost het moeite om over te schakelen
Ik was net afgestudeerd, 26, werd ik al afgewezen als te oud..quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:33 schreef Karina het volgende:
[..]
Ach de laatste keer dat ik moest solliciteren was 11 jaar geleden en ook toen was ik idd al te oudDus wat dat betreft is er niet zoveel veranderd.
In een gesprek dus helemaal niet maar wel in een brief gek genoeg. Misschien het idee dat een sollicitatie of briefwisseling wat formeler moet zijn.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:34 schreef Queller het volgende:
[..]
Eens. Ik heb veel meer moeite met het ge-je en -jij...
Bij een van mijn vorige bedrijven, was ik supervisor van mijn afdeling. Mijn directe chef vroeg af en toe nieuwe mensen. Kreeg ik de meest denkbare sollicitatie brieven te zien. Zoals: ik moet van moeder solliciteren want ik doe niets. Of de meest geniale aanhef ooit bij een sollicitatie brief: yo.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:35 schreef Karina het volgende:
[..]
In een gesprek dus helemaal niet maar wel in een brief gek genoeg. Misschien het idee dat een sollicitatie of briefwisseling wat formeler moet zijn.
Die ga ik onthoudenquote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:45 schreef ErwinDikkie het volgende:
Of de meest geniale aanhef ooit bij een sollicitatie brief: yo.
serieus ja? En je moest waarschijnlijk 10 jaar werkervaring hebben?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik was net afgestudeerd, 26, werd ik al afgewezen als te oud..
Nee, het was een startersfunctie. Maar wel voor een starter met HBO en jonger dan 25 blijkbaar.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 14:46 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
serieus ja? En je moest waarschijnlijk 10 jaar werkervaring hebben?
http://www.uwv.nl/Particu(...)ekeringsbericht.aspxquote:Op donderdag 28 augustus 2014 18:10 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ze tellen vanaf je 18e. En je moet 26 weken gewerkt hebben.
Vorige maand was het nog vanaf 18. Volgens het uwv in de brief. Dus...quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:14 schreef kalinhos het volgende:
[..]
http://www.uwv.nl/Particu(...)ekeringsbericht.aspx
Als ik inlog met Digid tellen jaren vanaf 2004 (dus vanaf mn 16e) mee. Volgens mij was het 18e / 26 weken in het verleden wel zo.
Er staat me van bij, vanaf het moment dat je loonbelasting betaald en dat je aan de uren criterium voldoet. Ik ben op mijn 17e in dienst gegaan en daarna altijd full time gewerkt. Dat 1e jaar voor mijn 18e telt ook gewoon mee. Want je draagt je sociale lasten/verzekering af. Zou een beetje krom zijn als je dit afdraagt en dan er geen recht op zou hebben.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 15:15 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Vorige maand was het nog vanaf 18. Volgens het uwv in de brief. Dus...
En zelf even erachteraanbellen kon niet, omdat....?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:06 schreef Copthorne het volgende:
Ik ben vorige week gecontacteerd door een uitzendbureau waar ik me op 13 maart 2013 had ingeschreven.
Ze stuurden via e-mail dat ze een vacature voor me hadden en ze vroegen of ik hen even terug wilde bellen. Dat heb ik op woensdagochtend gedaan. Het gesprek was positief en de vrouw vroeg of ik mijn C.V. even op kon sturen, want ze waren erg enthousiast.
Ik heb daarna niks meer van hen vernomen.
ik rustig heb afgewacht en omdat ik nu nog in het buitenland zit.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:07 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En zelf even erachteraanbellen kon niet, omdat....?
Wat jij wilt.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:21 schreef ikjijallebei het volgende:
[..]
Aha.
Dan ga ik gewoon uit van het UWV, dat lijkt me wat meer waarheidsgetrouw .
Waar woon je?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 21:22 schreef hmmmmmmm het volgende:
Hebben jullie hier nog tips voor mij om te solliciteren?
Ben werkloos nooit gewerkt voor een baas en veel psychische problemen autisme sociale angst etc ook geen diploma en 19 jaar.
Als jullie tips hebben zou fijn zijn kan wel wat werk gebruiken vakken vullen ofzo zou fijn zijn.
En hoe kan ik het beste vacatures vinden zonder diploma erg lastig om wat te vinden?
Limburg.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 22:16 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Waar woon je?
Misschien is er een instantie waar je binnen kan lopen? In de meeste steden is er een instantie die mensen helpen/begeleiden.
Welke stad woon je?quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 22:32 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Limburg.
Ja het uwv denk ik of de gemeente maar is lastig wat te vinden.
Ja zal wel naar het uwv gaan.quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 23:04 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Welke stad woon je?
Zoals je al zei, heb je autisme enz. Dat geeft voor een werkgever ook extra plichten. Misschien is het beste als je naar het UWV gaat. Waarschijnlijk kunnen ze je daar verder helpen.
Misschien hebben de andere mensen nog tips. Komt wel goedquote:
Welkom in de uitzendwereld...quote:Op vrijdag 29 augustus 2014 18:06 schreef Copthorne het volgende:
Ik ben vorige week gecontacteerd door een uitzendbureau waar ik me op 13 maart 2013 had ingeschreven.
Ze stuurden via e-mail dat ze een vacature voor me hadden en ze vroegen of ik hen even terug wilde bellen. Dat heb ik op woensdagochtend gedaan. Het gesprek was positief en de vrouw vroeg of ik mijn C.V. even op kon sturen, want ze waren erg enthousiast.
Ik heb daarna niks meer van hen vernomen.
Gebeurt dit vaker?quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 10:42 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Welkom in de uitzendwereld...
Jazekerquote:
Veel uitzendbureaus en recruiters zetten ook lok banen uit om zo CV's te verzamelen. Want als er dan een opdrachtgever zich aanbied kunnen ze direct uit voorraad leveren. Alleen tegen die tijd ben jij uit beeld verdwenen en een simpele ordner in zijn bak geworden.quote:
quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 11:33 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Jazeker
En dan is de vacature ineens op "on hold" omdat ze genoeg kandidaten hebben, terwijl ze pas achteraf met het bericht komen nadat je een intake hebt gehad.
Ah, gaan ze vaak zo te werk. Ik vond het al raar: ik was in maart 2013 langs geweest en pas in augustus 2014 hoor ik iets van hen. Ze komen met een functie bij "een bedrijf" in Zoetermeer en ze vragen of ik nog even mijn laatste CV kan sturen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 11:39 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Veel uitzendbureaus en recruiters zetten ook lok banen uit om zo CV's te verzamelen. Want als er dan een opdrachtgever zich aanbied kunnen ze direct uit voorraad leveren. Alleen tegen die tijd ben jij uit beeld verdwenen en een simpele ordner in zijn bak geworden.
Niet doen idd. Ik heb het eerlijk gezegd niet zo met intermediars en uitzendbureaus. Liever direct via de site van de werkgever solliciterenquote:Op zaterdag 30 augustus 2014 13:26 schreef Copthorne het volgende:
[..]
[..]
Ah, gaan ze vaak zo te werk. Ik vond het al raar: ik was in maart 2013 langs geweest en pas in augustus 2014 hoor ik iets van hen. Ze komen met een functie bij "een bedrijf" in Zoetermeer en ze vragen of ik nog even mijn laatste CV kan sturen.
Ik heb niet het idee dat ik dit nog heel serieus moet nemen.
Fat chance. 8 van de 10 banen gaan tegenwoordig via uitzendbureaus en dergelijke.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 14:05 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Niet doen idd. Ik heb het eerlijk gezegd niet zo met intermediars en uitzendbureaus. Liever direct via de site van de werkgever solliciteren
heb je gelijk in, maar ik gaf mijn mening gebaseerd op eigen ervaringen. Soms staan er op sites van intermediars dat de bedrijfsgegevens (nog) niet inzichtelijk zijn. Ik wil wel graag weten waar ik op solliciteer. Als er een bedrijf hun site of gegevens bij een externe vacaturesite hebben staan, wil ik me graag inlezen in het bedrijf.quote:Op zaterdag 30 augustus 2014 15:05 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Fat chance. 8 van de 10 banen gaan tegenwoordig via uitzendbureaus en dergelijke.
Een brandstofpas zal er ook wel niet in zitten. Dat er vrienden en familie in de andere stad wonen, is niet het probleem van de baas. Het de baas een worst wezen.quote:Op maandag 1 september 2014 15:52 schreef Bassen het volgende:
Donderdag een aanbiedingsgesprek, iemand nog tips?
-Salaris onderhandeling zal er wel niet inzitten gezien het een traineeship is en ik verwacht dat het basis salaris is vastgelegd.
-Brandstofpas is iets wat ik graag zou willen, maar is dit te vragen? (ga namelijk voor deze baan verhuizen en heb nog wel veel vrienden, familie enz.. in mijn oude stad)
Ja begrijp ik, echter is het wel een baan waarbij ik veel moet reizen dus onder het mom daarvan zou het eventueel kans kunnen hebben.quote:Op maandag 1 september 2014 16:22 schreef zweefbij het volgende:
[..]
Een brandstofpas zal er ook wel niet in zitten. Dat er vrienden en familie in de andere stad wonen, is niet het probleem van de baas. Het de baas een worst wezen.
Is een leaseauto dan ook een optie?quote:Op maandag 1 september 2014 16:24 schreef Bassen het volgende:
[..]
Ja begrijp ik, echter is het wel een baan waarbij ik veel moet reizen dus onder het mom daarvan zou het eventueel kans kunnen hebben.
Ja, denk dat dit eventueel er wel inzit. Zal wel even melden wat het geworden is.quote:Op maandag 1 september 2014 18:29 schreef zweefbij het volgende:
[..]
Is een leaseauto dan ook een optie?
Ik ben ook trainee, mijn salaris was onderhandelbaar. Leasebak met tankpas zou je verwachten als je bijtelling gaat betalen. Gebruik je em niet privé dan ook geen bijtelling dacht ik.quote:Op maandag 1 september 2014 15:52 schreef Bassen het volgende:
Donderdag een aanbiedingsgesprek, iemand nog tips?
-Salaris onderhandeling zal er wel niet inzitten gezien het een traineeship is en ik verwacht dat het basis salaris is vastgelegd.
-Brandstofpas is iets wat ik graag zou willen, maar is dit te vragen? (ga namelijk voor deze baan verhuizen en heb nog wel veel vrienden, familie enz.. in mijn oude stad)
Ok dankje, zal ik zeker meenemen.quote:Op dinsdag 2 september 2014 08:56 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik ben ook trainee, mijn salaris was onderhandelbaar. Leasebak met tankpas zou je verwachten als je bijtelling gaat betalen. Gebruik je em niet privé dan ook geen bijtelling dacht ik.
Maar voor traineeship is vooral cursus aanbod en ontwikkelingsmogelijkheden belangrijk. Geld komt later wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |