Klums ook al goed aan het broeden! Spannend weerquote:Op vrijdag 15 augustus 2014 22:56 schreef klumsy het volgende:
Arjaik heb ook een keer gehad dat een follikel van 14mm
ineens weg was
Daarna gaan ophogen en binnen een paar dagen was er een andere![]()
Vaak ben ik ook wel rond de 30-34 dagen aan het spuiten....
Vandaag echo gehad en m'n linker eierstok houd niet van op de foto gaan!
Maar na veel gedoe toch 2 eitjes te zien, 1 van 15,5 en de andere 10,5
Vanavond en morgen nog gonal en dan zo dag ochtend de pregnyl!
Jups, laatste IUI. Het hoofdstuk zelf zwanger kunnen worden kan ik nu definitief afsluitenquote:
Wat ontzettend klotequote:Op zaterdag 16 augustus 2014 18:00 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
Jups, laatste IUI. Het hoofdstuk zelf zwanger kunnen worden kan ik nu definitief afsluiten
Spannend klumsy! Dan gaan we aardig gelijk op.quote:Op zondag 17 augustus 2014 11:11 schreef klumsy het volgende:
Wat super Arja!niet van het lange spuiten, maar wel van het mooie resultaat
Hier vanmorgen pregnyl gezet, dus komende 2 weken weer geduldig wachten
Dit keer 100quote:Op zondag 17 augustus 2014 15:40 schreef klumsy het volgende:
Is wel weer eens tijd voor een streepjesregen hier!
Bij ons was de eerste poging IVF raak, van een verse terugplaatsing.quote:Op zondag 17 augustus 2014 22:33 schreef _aurum_ het volgende:
Ik vraag me bijv. af wat de succesrate is van IVF bij stellen die zonder reden verminderd vruchtbaar zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
quote:Op maandag 18 augustus 2014 07:58 schreef McLaura het volgende:
[..]
Bij ons was de eerste poging IVF raak, van een verse terugplaatsing.
We hebben IVF dus jaren als het wondermiddel gezien, tot er vorig jaar een complete poging (1 live tp, 6 cryo) mislukte. Zo'n wondermiddel is het dus niet, te meer omdat alle omstandigheden vorig jaar veel beter waren dan 5 jaar geleden.
Echter is het voor ons wel alles waard geweest, ondanks dat het vorig jaar mislukte. Thijs heeft ons ouders gemaakt, en onze kinderwens is daarmee vervuld.Dit is precies waarom ik een bevruchting niet meteen zie als een zwangerschap. (Naar aanleiding van vaak de discussie over koperspiraaltjes)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
Bij twijfel altijd bellen. Zus heeft overstimulatie gehad met hele nare afloop. Keertje teveel bellen is nooit erg, keertje te weinig wel.quote:Op dinsdag 19 augustus 2014 08:31 schreef Frummeltje86 het volgende:
Ik twijfel een beetje of ik de poli even bel vandaag. Blijf last houden van een opgezette buik. Nu is dat ook een mogelijke bijwerking van de Utrogestan, dus kan net zo goed daarbij horen. Maar kan misschien ook lichte overstimulatie zijn. Twijfel alom dus... Geen echte buikpijn trouwens.
Op de site van de tuinen kan ik het wel vinden. Dankjewel droomvrouwtje en frummeltje!quote:Op woensdag 20 augustus 2014 11:01 schreef Frummeltje86 het volgende:
Rammeltje, ik denk dat je die bij de Tuinen wel kunt vinden. Weet niet precies waarvoor je ze wilt gebruiken? Heb je al iets gehoord van de gynaecoloog?
Dankquote:Op donderdag 21 augustus 2014 12:31 schreef Frummeltje86 het volgende:
Dank je, aurum
goed_volk, 'welkom' in dit topic, al hadden jullie het vast ook heel graag anders gezienMocht je iets willen weten of gewoon even je hart willen luchten: voel je vrij.
Meid, het hoeft echt niets te betekenen. Ik heb behoorlijk wat bloed verloren bij mijn tweeling en ook bij de zwangerschap van L verloor ik bloed voor ik positief testte. Zeker doorgaan met de utro bolletjes inderdaad, je kunt er pas echt wat over zeggen als het (bijna) je nod is.quote:Op vrijdag 22 augustus 2014 14:38 schreef Frummeltje86 het volgende:
Net ook rood bloedverlies... niet heel veel, maar wel echt helder. Buik begint tevens zeer te doen. Ziekenhuis heb ik maar even gebeld qua advies voor de Utrogestan. Moet er nog even mee doorgaan. Het kon meer dingen betekenen op wachtdag acht...
Jemig ik zit echt even in de rats
1 x IVF en 1 x ICSIquote:Op woensdag 20 augustus 2014 10:58 schreef Frummeltje86 het volgende:
Leonieke, bedoel je dat er heel weinig bevruchtingen tot stand kwamen? Hebben ze ivf gedaan of icsi?
Edit: slecht gelezen... Beide dus.![]()
Via ICSI hebben ze geprobeerd het aantal bevruchtingen te optimaliseren en dat heeft (deels) gewerkt. Maar men vermoedt dat er iets mis is met de samenstelling van de eicellen of de zaadcellen. Men zou nog kunnen proberen om stoffen toe te voegen aan het hele proces, maar dat zien we zelf niet zitten.quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 15:20 schreef Frummeltje86 het volgende:
Jemig leonieke, dat heeft dan wel echt tegen gezeten voor jullie...wat bijzonder dat het dan zoveel jaar geleden zoveel beter was. Jullie hebben uit die poging toch een kindje? Kunnen ze zoiets verder onderzoeken eigenlijk? Of laten ze het bij 'we weten het niet'? Kan me voorstellen dat je graag met wat meer vertrouwen een eventuele nieuwe poging zou ondernemen...
Bij mij is het bloedverlies inmiddels afgenomen tot af en toe wat bruine rotzooi. Waar ik gisteren echt elke twee uur een nieuw inlegkruisje in moest doen, red ik het vandaag prima met eentje. Beduidend minder dus en ook geen helder bloed meer gehad. Stelt ons op die manier wat meer gerust.is vrij komende week dus ik heb flink wat afleiding
Jaaaaaaquote:Op zaterdag 23 augustus 2014 15:20 schreef Frummeltje86 het volgende:
Dobbey nog lekker aan het stuiteren van het goede nieuws?
Jen en leyla zijn allebei icsi.quote:Op zondag 24 augustus 2014 09:01 schreef Frummeltje86 het volgende:
Liever witte prut dan rode prut
Ticootje, wow! Dat kan dus ook nog... Zijn al jouw kindjes ivf-kindjes trouwens? Of alleen Leyla?
Thxquote:Op zondag 24 augustus 2014 15:20 schreef droomvrouwtje het volgende:
LeoniekeIk snap heel goed dat je als je niet weet wat de oorzaak is van de slechte delingen je niet verder gaat met ivf. Pff heftig hoor, zeker nu het ik zo uitgebreid lees.
Dikke knuf voor jou, lijkt me niet makkelijk zeker omdat je eigenlijk nog best een onvervulde wens hebt voor een 2e
Morgen mag ik testen van het ziekenhuis... Alhoewel, mogen is meer moeten. De gyn belt namelijk in de middag om te informeren naar de uitslag.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 08:16 schreef droomvrouwtje het volgende:
Frummel
Wanneer mag je van het ziekenhuis testen? Hier was het ook 15dgn na de terugplaatsing. Een echte nod heb je niet, de utrogestan houd ook een menstruatie tegen.
Dikke knuf. Die wachtweken zijn gewoon niet leuk
Ik werd ook gewoon ongesteld zo'n 8 tot 10 dagen na de terugplaasting. Mijn lijf gooide gewoon zijn eigen cyclus er tussen.quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:10 schreef Ticootje het volgende:
Ik werd standaard 8 tot 10 dagen na de terugplaatsing ongesteld... Ik heb het nooit gered tot 14 dagen als ik weer eens niet zwanger bleek.
Ik had ook kutbolletjes.
Ik heb ook weer gehoord dat die kutbollen ook een soort fake bloeding kunnen geven... Dus alles kan..quote:Op donderdag 28 augustus 2014 09:43 schreef droomvrouwtje het volgende:
[..]
Ik werd ook gewoon ongesteld zo'n 8 tot 10 dagen na de terugplaasting. Mijn lijf gooide gewoon zijn eigen cyclus er tussen.
Maar ik hoor ook wel vaak dat die kutbollen zorgen dat een menstruatie juist niet op gang komt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |