FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vlucht MH17 uit Amsterdam neergeschoten boven Oekrane #128
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 21:46
Laatste updates
Voor woensdag 23 juli is een Dag van Nationale Rouw afgekondigd. Door het land zullen kerkklokken luiden en op overheidsgebouwen hangen vlaggen halfstok. Er zullen herdenkingsdiensten in het hele land gehouden worden. Rond 16.00 Nederlandse tijd zullen de eerste lichamen arriveren in Eindhoven. De koning, koningin en Mark Rutte zullen daarbij aanwezig zijn. Ook zal op dat moment een minuut stilte gehouden worden.

N.B.: In principe zijn winkels etc. gewoon open, maar dat is uiteraard aan de eigenaar. Meer details: http://www.rijksoverheid.(...)-nationale-rouw.html

De vliegtuigen met de eerste 40 lichamen zijn nu onderweg naar luchthaven Eindhoven. Op het moment liggen ze op schema om om 16:00 uur te landen. De vlucht kan hier gevolgd worden.

Online_MH17day2_736606a.jpg

_76388480_ukraine_malaysia_plane_624_latest_v2.jpg
Buk-missile-system-on-vid-009.jpg
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting
24omzab.jpg
Mogelijk bewijs van een raketinslag.
157g54y.jpg

De separatisten overhandigen de zwarte dozen over aan de Maleisirs:

BtGbX3WIAAAsqOc.jpg:large
BtGeOpoCEAExBKm.jpg

tF01KIW.jpg
1qNs9kk.jpg

Actueel:
Livestream NPO 1 (NOS): http://www.npo.nl/live

Journalisten ter plekke:
https://twitter.com/PaulSonne
https://twitter.com/obk
https://twitter.com/ChristopherJM
https://twitter.com/maxseddon
Overzicht van alle Twitteraccounts van journalisten ter plekke :
https://twitter.com/Bertine83/mh17-eyes-on-site/members

Situatie vlucht MH17:
Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.

Slachtoffers:
Nationaliteiten slachtoffers vlucht MH17
193 Nederland
43 Maleisi
27 Australi
12 Indonesi
10 Verenigd Koninkrijk
4 Belgi
4 Duitsland
3 Filippijnen
1 Canada
1 Nieuw-Zeeland
Totaal: 298

Officile passagierslijst

De slachtoffers krijgen een gezicht - Daily Mail
Profielen van de AIDSonderzoekers en enkele andere internationaal bekendere experts (Amnesty, etc.) - NY Times

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: De passagierslijst hierboven is met expliciete toestemming van Yvonne geplaatst, waarschuwing blijft verder van kracht. Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorien kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.

Samenvatting:

• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid.
• Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond
• Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekrane
• Rusland legt de schuld bij de Oekraense overheid
• Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden.
• Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng
• Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers
• Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald
• De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn
• Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Deze trein is momenteel onderweg naar Donetsk, zonder de OVSE en de andere experts. Verwacht wordt dat de trein hierna naar Kharkiv gaat.
• Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
• De zwarte dozen zijn door de separatisten aan de Maleisirs overhandigd.

Overige feiten/speculaties

• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.

• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO

• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.

• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is n van de slachtoffers

Toespraak Minister Timmermans bij de VN Veiligheidsraad

Verschillende persconferenties Mark Rutte
SPOILER
Video Persconferentie 20 juli 17.50 uur (geluid ontbreekt eerste paar sec.)

Toespraak Rutte rond 18.00 op 19 juli

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Uitspraak Rutte in de middag van 18 juli
http://nos.nl/artikel/676517-rutte-onderste-steen-moet-boven.html

Rutte: onderste steen moet boven

Nederland zal niet rusten voor de daders van de mogelijke aanslag op het vliegtuig MH17 zijn opgespoord. Dit zei premier Rutte op een persconferentie over het neergestorte vliegtuig van Malaysia Airlines.

In de persconferentie gaven Rutte en minister Timmermans van Buitenlandse Zaken de laatste stand van zaken. Timmermans reist vanavond met een onderzoekersteam mee naar de regio.

Niet rusten

Het kabinet weet nog niet helemaal zeker of er sprake is van een aanslag. "Maar een ding moet glashelder zijn. De onderste steen moet boven. Als het een aanslag is moeten de daders worden opgespoord en hun gerechte straf krijgen. Eerder zullen we niet rusten. Daar hebben de slachtoffers en hun nabestaanden recht op," aldus Rutte.

Onafhankelijk onderzoek

Het kabinet eist een volledig onafhankelijk onderzoek. De premier heeft met de Russische president Poetin gesproken en die heeft Nederland beloofd dat er er zo'n onderzoek komt.

Rutte wil niet nu al zeggen dat hij er vertrouwen in heeft dat zo'n volledig onafhankelijk onderzoek er ook komt. "Dat vertrouwen moet groeien. Het moet blijken of de betrokken partijen in de regio mee gaan werken."

Niet speculeren

Hij weerspreekt dat Nederland te voorzichtig is. Andere landen, zoals Australi en de Verenigde Staten spreken nu al over de verantwoordelijkheid van Rusland. "Ik wil niet speculeren en vinger wijzen. Ik wil dat de feiten boven komen en zo is de kans groter dat zo'n onderzoek er komt.

Rutte zei verder dat het drama een "steeds tragischer verschijning" krijgt. "We horen steeds meer verhalen van individuele reizigers die niets vermoedend aan boord gingen, hun kansloze lot tegemoet". Hij zei dat heel Nederland intens meeleeft. "Nu blijkt weer hoe nauw een klein land verbonden is."
Toespraak Koning Willem-Alexander

Video speech Obama omtrent MH17

Video's VN Veiligheidsraad spoedbijeenkomst
SPOILER
Verklaringen Malaysia Airlines:
Friday, July 18, 08:20 PM GMT +0800 Media Statement 4 : MH17 Incident


Video van generaal buiten dienst Frans van Kappen waarom militair ingrijpen geen optie is

Video van persconferentie separatistenleider Alexander Borodai

Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
[quote]Dodental Nederlanders op 189

Het aantal Nederlandse slachtoffers bij de vliegramp met vlucht MH17 van Malaysia Airlines is weer naar boven bijgesteld. Er zijn ten minste 189 Nederlanders onder de passagiers van de vliegramp in Oekrane, meldt Malaysia Airlines op de website.

Van vier van de 298 mensen die aan boord waren, is de identiteit nog niet vastgesteld.

Behalve Nederland heeft ook Maleisi veel slachtoffers te betreuren. Volgens de laatste gegevens van Malaysia Airlines zijn er ten minste 44 Maleisische passagiers onder de doden. Dat is inclusief de bemanning van 15 personen. Verder kwamen de slachtoffers voornamelijk uit Australi (27) en Indonesi (12).

Berging
Op de plek waar gisteren vlucht MH17 neerstortte zijn tot nu toe 181 lichamen geborgen. Dat hebben de Oekraense autoriteiten bekendgemaakt tijdens een persconferentie. De berging verloopt moeizaam.

Lichamen en brokstukken liggen verspreid in een straal van 5 kilometer rond de plek van de crash. Lichamen liggen onder meer in tuinen van mensen. Mijnwerkers, hulpdiensten en burgers zoeken naar slachtoffers. De rampplek wordt bewaakt door bewapende separatisten.[/quote]

[q]Slachtoffers krijgen een gezicht

Heel langzaam wordt er iets meer duidelijk over de identiteit van de Nederlandse inzittenden van de verongelukte vlucht MH17 van Malaysia Airlines.

In diverse gemeenten doen namen de ronde van mensen die hoogstwaarschijnlijk aan boord waren.

De Amsterdamse aidsonderzoeker Joep Lange zat vrijwel zeker aan boord, samen met een aantal collega's. Ze waren op weg naar een conferentie in Australi.

"Een nachtmerrie"
De Naardense burgemeester heeft bevestigd dat een moeder met haar drie jonge kinderen in het verongelukte vliegtuig zat. "Het is een nachtmerrie", zegt burgemeester Joyce Sylvester.

De gemeente Cuijk maakt bekend dat waarschijnlijk een gezin van vier personen uit de gemeente aan boord zat. Burgemeester Wim Hillenaar schrijft: "Een gezin van vier, waarvan twee gewaardeerde medewerkers van de gemeente, zat ook aan boord van het toestel. Het nieuws is nauwelijks te bevatten en vervult ons, gemeentebestuur en alle collega's, met groot verdriet. Wij wensen alle familieleden, vrienden en andere naasten van dit gezin veel sterkte bij het verwerken van het verlies."

Vlaggen halfstok
In Neerkant hangen vlaggen halfstok. Het kleine dorp rouwt om het verlies van het gezin Wals. Vader, moeder en hun vier kinderen zaten donderdag in het neergestorte vliegtuig. Een beestje, een bloemetje, een kaart en een kaars bij de voordeur van hun woning bevestigen in stilte het trieste nieuws. De jongste van het gezin zat op de basisschool. De klasgenoten van het meisje worden op school opgevangen om samen te zijn.

Volendam rouwt om het overlijden van twee inwoners. Burgemeester Willem van Beek bevestigt het verlies op Twitter. Hij schrijft: "Ik heb even radiostilte (aandacht voor familie en collega's). Veel kracht gewenst."

Leerlingen
Ook in Woerden wordt getreurd. Drie leerlingen van het Minkema College zaten aan boord van MH17. Twee van hen zouden mogelijk in het gezelschap zijn van hun grootouders. Het Minkema College schrijft op Facebook: "Ouders hebben ons bevestigd dat drie van onze leerlingen aan boord zaten van vlucht MH17. Het betreft Robert-Jan en Frederique van Zijtveld (5 en 6 vwo) en Robin Hemelrijk (4 havo). Met grote verslagenheid hebben wij dit bericht ontvangen."

Op de website condoleance.nl zijn al ruim 5000 berichten binnengekomen waarin mensen hun medeleven betuigen aan nabestaanden van de slachtoffers van de vliegramp met vlucht MH17.[/q]

[quote][upd] PvdA onthutst door omkomen senator


Onder de 173 Nederlandse slachtoffers van de vliegramp in Oekrane, is ook een politicus.

Prof. dr. W.J. Witteveen, senator voor de PvdA in de Eerste Kamer, bleek n van de passagiers van vlucht MH17 te zijn, zo staat op de site van de Eerste Kamer te lezen.[/quote]
Video's van lokale bewoners van de crashsite
SPOILER


[ Bericht 0% gewijzigd door Specularium op 23-07-2014 22:45:44 ]
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 21:46
Wanneer moet die politiemacht eigenlijk daarheen gaan?
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 21:46
quote:
15s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:45 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Voor die Russen is dit wel het excuus om de Oost daar te annexeren met de dreiging van een politiemacht. Voor de "veiligheid" rollen de tanks zo naar de crashsite (en wellicht geheel Oost-Oekrane)
Weg site.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 21:46
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:46 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wanneer moet die politiemacht eigenlijk daarheen gaan?
Asap.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:46
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:46 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wanneer moet die politiemacht eigenlijk daarheen gaan?
Wat ik vanmiddag hoorde, is eind volgende week de eerste doelstelling.
RedFever007woensdag 23 juli 2014 @ 21:47
quote:
15s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:45 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Voor die Russen is dit wel het excuus om de Oost daar te annexeren met de dreiging van een politiemacht. Voor de "veiligheid" rollen de tanks zo naar de crashsite (en wellicht geheel Oost-Oekrane)
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 21:47
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:46 schreef agter het volgende:

[..]

Asap.
Maar volgens de "planning"?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 21:47
quote:
15s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:45 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Voor die Russen is dit wel het excuus om de Oost daar te annexeren met de dreiging van een politiemacht. Voor de "veiligheid" rollen de tanks zo naar de crashsite (en wellicht geheel Oost-Oekrane)
Er zijn sinds gisteren ook steeds meer berichten dat het Russische leger vanaf hun eigen kant van de grens raketaanvallen op Oekrane uitvoert, vooral vlakbij de plek waar het vliegtuig is neergeschoten.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2014 21:47:43 ]
Ratsnest89woensdag 23 juli 2014 @ 21:47
Voor de eerste keer sinds de ramp een paar keer ontroerd geweest vandaag. Vreemd, dat had ik bij kennisgeving van alle berichten niet.
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 21:47
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:46 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wanneer moet die politiemacht eigenlijk daarheen gaan?
zsm
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:46 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Wat ik vanmiddag hoorde, is eind volgende week de eerste doelstelling.
Ah oke, bedankt
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 21:48
quote:
15s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:45 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Voor die Russen is dit wel het excuus om de Oost daar te annexeren met de dreiging van een politiemacht. Voor de "veiligheid" rollen de tanks zo naar de crashsite (en wellicht geheel Oost-Oekrane)
Rusland kan het zich niet veroorloven om de rebellen zo actief te steunen. Dat konden ze eerst al niet, en dat kunnen ze nu al helemaal niet.
De kans is heel wat groter dat ze op de langere termijn hun handen aftrekken van de separatisten.
RedFever007woensdag 23 juli 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:47 schreef Ratsnest89 het volgende:
Voor de eerste keer sinds de ramp een paar keer ontroerd geweest vandaag. Vreemd, dat had ik bij kennisgeving van alle berichten niet.
Ik ook :{ ;(

Deed mij toch wel iets, al heb ik verder geen bekenden of via-via mensen die op die vlucht zaten.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 21:48
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:46 schreef SecretStoryWous het volgende:
Wanneer moet die politiemacht eigenlijk daarheen gaan?
D'r vliegen morgen en overmorgen nog 2 joekels van jets die kant op...
Glencairnwoensdag 23 juli 2014 @ 21:48
Het is wel lekker hier dat alle pindabreinen die riepen dat de Rebellen er niets mee te maken hadden en het vliegtuig helemaal niet uit de lucht was geschoten met een SAM nu zachtjes aan toch ook maar met de staart tussen de benen zijn afgedropen.
Ronaldwoensdag 23 juli 2014 @ 21:48
De Russen gaan echt niet moeilijk doen over een nieuwe VN resolutie. Ze zullen hoogstens wat zeuren over een paar woorden in de teksten, maar daarna gaan ze gewoon akkoord
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:47 schreef Ratsnest89 het volgende:
Voor de eerste keer sinds de ramp een paar keer ontroerd geweest vandaag. Vreemd, dat had ik bij kennisgeving van alle berichten niet.
Nummers en stukjes tekst doen mensen ook niet veel. Foto's en beelden van nabestaanden in diepe rouw veel meer
MouzurXwoensdag 23 juli 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:38 schreef Ronaldsen het volgende: Ik vind de hetze tegen alles wat Russisch is wel wat absurd zo langzamerhand. En ik ben geen Poetin fan hoor
Dit, Rusland verdedigt ook alleen maar hun belangen, net als Europa dat doet.
ForzaMilanwoensdag 23 juli 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:47 schreef Ratsnest89 het volgende:
Voor de eerste keer sinds de ramp een paar keer ontroerd geweest vandaag. Vreemd, dat had ik bij kennisgeving van alle berichten niet.
Het wordt visueel. Die stoet die vliegtuigen het uitladen en inladen van de stoffelijke overschotten.
HiZwoensdag 23 juli 2014 @ 21:49
quote:
11s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:48 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

D'r vliegen morgen en overmorgen nog 2 joekels van jets die kant op...
Bij elkaar kom je dan in richting van 200 lichamen.
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:40 schreef Red_85 het volgende:

[..]

In dit geval zou dat precies andersom zijn. Spullen 'veiligstellen' tegen de rebellen, ofwel het verder verduisteren van fysiek bewijsmateriaal.
De Russen malen niet om die crash site, maar buitenlandse troepen van landen die Kiev steunen, en bovendien landen die bij de NAVO horen, je denkt toch niet dat Rusland dat gaat toelaten?
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:48 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Rusland kan het zich niet veroorloven om de rebellen zo actief te steunen. Dat konden ze eerst al niet, en dat kunnen ze nu al helemaal niet.
De kans is heel wat groter dat ze op de langere termijn hun handen aftrekken van de separatisten.
Tenzij ze in Moskou hoog spel spelen met het bericht dat het Pentagon de training van de Oekrainse militairen gaat verzorgen, dan is er echt een groot gevaar dat je in een proxygebied terechtkomt.
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 21:50
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:49 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Tenzij ze in Moskou hoog spel spelen met het bericht dat het Pentagon de training van de Oekrainse militairen gaat verzorgen, dan is er echt een groot gevaar dat je in een proxygebied terechtkomt.
Dit is voor Rusland toch allang een proxy-oorlog.
Speculariumwoensdag 23 juli 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:47 schreef Ratsnest89 het volgende:
Voor de eerste keer sinds de ramp een paar keer ontroerd geweest vandaag. Vreemd, dat had ik bij kennisgeving van alle berichten niet.
Veel mensen vandaag in dit topic die er eerst geen last van hadden.
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:49 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Tenzij ze in Moskou hoog spel spelen met het bericht dat het Pentagon de training van de Oekrainse militairen gaat verzorgen, dan is er echt een groot gevaar dat je in een proxygebied terechtkomt.
Dan werken ze de hele wereld tegen zich in het harnas. Zelfs met de beste wil, kunnen ze zichzelf dit niet veroorloven.
Red_85woensdag 23 juli 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:49 schreef meth1745 het volgende:

[..]

De Russen malen niet om die crash site, maar buitenlandse troepen van landen die Kiev steunen, en bovendien landen die bij de NAVO horen, je denkt toch niet dat Rusland dat gaat toelaten?
Tuurlijk niet. Maar zoals ik vanmiddag al getypt had, het laat wel zien hoe de klepel hangt. Schrijf die resolutie maar en leg hem maar voor. Moskou zet zich alleen maar wereldwijd voor paal.
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:50 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dit is voor Rusland toch allang een proxy-oorlog.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:50 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dit is voor Rusland toch allang een proxy-oorlog.
Ja, maar Amerikaanse inmenging kan zorgen voor een gerechtvaardige Casus Belli om de hele Oekraine als proxy te nemen ipv het oosten.
Kirovwoensdag 23 juli 2014 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:50 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dit is voor Rusland toch allang een proxy-oorlog.
Zelfde als Syri en Irak en in zekere zin ook Gaza
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 21:52
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:51 schreef DeJori het volgende:

[..]

Nou nee, het is nu nog proxy.
Als ze met hun eigen leger Oekrane binnen komen zetten, pas dan kun je van een echte oorlog spreken.
HiZwoensdag 23 juli 2014 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:47 schreef Ratsnest89 het volgende:
Voor de eerste keer sinds de ramp een paar keer ontroerd geweest vandaag. Vreemd, dat had ik bij kennisgeving van alle berichten niet.
Ik denk dat dat ook komt omdat je nu niet meer zit te kijken naar bodybags en treinen vol lijken, maar omdat er een behandeling werd gegeven die je er aan herinnert dat het individuen zijn. Waar ik bij volschoot (en ik was net zo afstandelijk als jij eerst) was het lezen van het zinnetje 'Ze komen om hun namen terug te krijgen'.

En ik denk dat in al zijn eenvoud de ceremonie een verrassende mate van eenheid in dit land tot gevolg had, voorzolang dat ook moge duren.
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 21:53
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:52 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Ja, maar Amerikaanse inmenging kan zorgen voor een gerechtvaardige Casus Belli om de hele Oekraine als proxy te nemen ipv het oosten.
Ik denk dat de historici uit de toekomst het neerschieten van MH17 weleens als de Casus Belli kunnen gaan bestempelen.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dan werken ze de hele wereld tegen zich in het harnas. Zelfs met de beste wil, kunnen ze zichzelf dit niet veroorloven.
Ik heb werkelijk geen idee, als de publieke opinie aldaar gewoon denkt dat "het westen" van alles loopt te manipuleren ed, kunnen ze een buitenlands conflict gebruiken om ze af te leiden van binnenlandse problemen.
PippenScottiewoensdag 23 juli 2014 @ 21:54
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:52 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Nou nee, het is nu nog proxy.
Als ze met hun eigen leger Oekrane binnen komen zetten, pas dan kun je van een echte oorlog spreken.
Zoals bij De Krim is gebeurd dus...
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:49 schreef HiZ het volgende:

[..]

Bij elkaar kom je dan in richting van 200 lichamen.
Ik bedoel meer dat ze leeg richting Oekraine gaan, kunnen best wat jack bauers in :7
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:53 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Ik denk dat de historici uit de toekomst het neerschieten van MH17 weleens als de Casus Belli kunnen gaan bestempelen.
Die mogelijkheid hou ik heel realistisch open ja,
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 21:55
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:54 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Zoals bij De Krim is gebeurd dus...
Dat kon je moeilijk een oorlog noemen. Dat was meer een soort 'Anschluss'.

(Ja ja, de eerste Godwin is alweer binnen in dit topic!)
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 21:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:52 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Nou nee, het is nu nog proxy.
Als ze met hun eigen leger Oekrane binnen komen zetten, pas dan kun je van een echte oorlog spreken.
Ik lees dat de Russen al flink over de grens aan het schieten zijn?
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:56
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:55 schreef agter het volgende:

[..]

Ik lees dat de Russen al flink over de grens aan het schieten zijn?
Betrouwbare berichtgeving is schaars.....
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 21:56
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:55 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Die mogelijkheid hou ik heel realistisch open ja,
Sowieso is het een ommekeer in de zin dat Europa niet meer langs de zijlijn wil staan schreeuwen ´hee, doe eens niet´, maar er nu serieuze voorstellen worden gedaan tot ingrijpen in het rampgebied. En als Rusland wil kan het dat dus verder laten escaleren.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:57
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:55 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Dat kon je moeilijk een oorlog noemen. Dat was meer een soort 'Anschluss'.

(Ja ja, de eerste Godwin is alweer binnen in dit topic!)
Nee, het is eerder een Memel.

"Godwin" x2
Haagswoensdag 23 juli 2014 @ 21:57
Die foto van de man met de nederlandse vlag en het vliegtuig dat eraan komt.... zo veelzeggend :)
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 21:58
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 21:58
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:52 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Nou nee, het is nu nog proxy.
Als ze met hun eigen leger Oekrane binnen komen zetten, pas dan kun je van een echte oorlog spreken.
Afbeeldingen van de crashsite:
SPOILER
Bs-egkAIQAEiEUz.jpg

BtETvwoIgAAxrZX.jpg
Berkut, die tegenwoordig onder het Kremlin vallen:

quote:
Russian interior bodies created in Crimea and Sevastopol

A day earlier Vladimir Kolokoltsev met the officers of the Crimea-based unit of the Berkut police force in Simferopol

MOSCOW, March 25, 22:14 /ITAR-TASS/. Russian Interior Minister Vladimir Kolokoltsev on Tuesday signed a decree creating Russian Interior Ministry bodies in Crimea and Sevastopol, the two new constituent entities of Russia.

The decree has created the Interior Ministry’s department for the Republic of Crimea and territorial bodies subordinate to it at a district level.

[...]

A day earlier, on Monday, Russian Interior Minister Vladimir Kolokoltsev met the officers of the Crimea-based unit of the Berkut police force in Simferopol. He said the unit would be incorporated into the Russian Interior Ministry under its old name.

Kolokoltsev said that Berkut had proven to be an efficient and well-functioning force, which showed high level of training and moral strength in hard conditions. We would like your unit to continue fulfilling its tasks (within the Russian Interior Ministry), Kolokoltsev said.

[...]

http://en.itar-tass.com/crimea-and-sevastopol/725269
Dan de beelden van vandaag:

SPOILER
BtO_DtCIcAA1AjL.png:large

BtPHFalIMAAko2l.jpg:large

En die kennen we van na de Krim annexatie:

crimean%20army.jpg
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 21:58
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:56 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Sowieso is het een ommekeer in de zin dat Europa niet meer langs de zijlijn wil staan schreeuwen ´hee, doe eens niet´, maar er nu serieuze voorstellen worden gedaan tot ingrijpen in het rampgebied. En als Rusland wil kan het dat dus verder laten escaleren.
Ik denk dat het niet eens een kwestie van willen meer is in dit stadium. Door de berichtgeving in moedertje Rusland is er een beeld geschapen van ons allen bij de Russische burgers, dat dit de enige manier vooruit voor Poetin is, om niet als een lafaard of leugenaar gezien te worden.

Hij en zijn 'persbureau' hebben in de publieke opinie een momentum gecreerd wat ze zonder extreem gezichtsverlies niet meer kunnen tegenhouden.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 21:59
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:56 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Sowieso is het een ommekeer in de zin dat Europa niet meer langs de zijlijn wil staan schreeuwen ´hee, doe eens niet´, maar er nu serieuze voorstellen worden gedaan tot ingrijpen in het rampgebied. En als Rusland wil kan het dat dus verder laten escaleren.
Klopt, en we kunnen wel gaan voorspellen op basis van onze berichtgeving en rationaliteit, maar de berichtgevind van Moskou en HUN rationaliteit hierop is heel anders.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:57 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die foto van de man met de nederlandse vlag en het vliegtuig dat eraan komt.... zo veelzeggend :)
Mooie foto ja. Sowieso, als je die 193 hoort is het 'maar' een getal, maar als je dan die kisten en rouwstoet ziet...

En dan beseft dat dat er nog 'maar' 40 zijn
Neurosciencewoensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Negatief :)
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
When you embark on a journey of revenge, first you must dig two graves.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Geopolitiek onrustig, dat is wel een gevoel die ik nu heb
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 22:00
Hmm, maanden geleden in het Oekraine topic gewed dat de Russische troepen Oekraine niet zouden binnentrekken. Had eraan toe moeten voegen: als het Westen geen troepen stuurt of dreigt te sturen.
Dat plan van Nederland, zeker als er troepen uit Australi, UK of Canada bij zouden zijn, garandeert haast een Russische invasie.
Dat zouden die diplomaten toch ook moeten weten?
RedFever007woensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:57 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Die foto van de man met de nederlandse vlag en het vliegtuig dat eraan komt.... zo veelzeggend :)
O+

Even iets anders: wat is de reden dat er ook een Australisch vliegtuig was? "We" hebben niet zulke militaire toestellen vermoed ik? Volgens mij alleen Hercules transporttoestellen toch?
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:00
CNN nu weer over MH17.
TLCwoensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Ik zou er niet om malen als poetin zou worden doodgeschoten
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:00 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

When you embark on a journey of revenge, first you must dig two graves.
Mooie quote, weet je ook van wie die is?

Edit, ah confucius.
Haagswoensdag 23 juli 2014 @ 22:00
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:59 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Mooie foto ja. Sowieso, als je die 193 hoort is het 'maar' een getal, maar als je dan die kisten en rouwstoet ziet...

En dan beseft dat dat er nog 'maar' 40 zijn
Ongelooflijk ja!
Glencairnwoensdag 23 juli 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Boos wel, wraak niet. Wraak op wie? De Rebellen? Die hadden echt geen besef van het feit dat ze een normaal vliegtuig uit de lucht schoten. Ik zie er in ieder geval niets voor om daar eens lekker oorlogje te gaan spelen en nog meer onschuldige slachtoffers te maken.
opgebaardewoensdag 23 juli 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:00 schreef meth1745 het volgende:
Hmm, maanden geleden in het Oekraine topic gewed dat de Russische troepen Oekraine niet zouden binnentrekken. Had eraan toe moeten voegen: als het Westen geen troepen stuurt of dreigt te sturen.
Dat plan van Nederland, zeker als er troepen uit Australi, UK of Canada bij zouden zijn, garandeerd haast een Russische invasie.
Dat zouden die diplomaten toch ook moeten weten?
Waarom zou Rusland invaderen?
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:01 schreef Glencairn het volgende:

[..]

Boos wel, wraak niet. Wraak op wie? De Rebellen? Die hadden echt geen besef van het feit dat ze een normaal vliegtuig uit de lucht schoten. Ik zie er in ieder geval niets voor om daar eens lekker oorlogje te gaan spelen en nog meer onschuldige slachtoffers te maken.
Hooguit boos op de Russen omdat ze die wapens leverden. Je geeft ook geen volgeladen pistool plus training aan een kleuter in de hoop dat het goed gaat.
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Frustratie en machteloosheid voornamelijk.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:02
Wat ik eerlijk gezegd niet snap. Is dat mensen foto's/filmpjes maken langs de weg als die rouwauto's langskomen. WTF moet je met die beelden doen? Op facebook zetten..
Ucciewoensdag 23 juli 2014 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:00 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

O+

Even iets anders: wat is de reden dat er ook een Australisch vliegtuig was? "We" hebben niet zulke militaire toestellen vermoed ik? Volgens mij alleen Hercules transporttoestellen toch?
Ook aardig wat Australische slachtoffers, ze wilden daarom graag bijdragen.
RedFever007woensdag 23 juli 2014 @ 22:02
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:01 schreef Glencairn het volgende:

[..]

Boos wel, wraak niet. Wraak op wie? De Rebellen? Die hadden echt geen besef van het feit dat ze een normaal vliegtuig uit de lucht schoten. Ik zie er in ieder geval niets voor om daar eens lekker oorlogje te gaan spelen en nog meer onschuldige slachtoffers te maken.
Dit inderdaad :{

Daarnaast: stel, stel dat er inderdaad een oorlog komt in die regio. Hoeveel onschuldige landgenoten gaan er dan nog sterven en families achterlaten? Daar zit ik ook niet op te wachten om heel eerlijk te zijn
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Boosheid zeker, wraak mwah..
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Meer het gevoel van onrecht..

De separatisten voor een tribunaal en dan maar kijken hoe of wat..... dat zou mij al een hoop boosheid wegnemen..

En aan de hand van de uitkomst evt verdere maatregelen tegen betreffende personen (niet enkel separatisten maar tegen eenieder die er iets mee van doen heeft)
opgebaardewoensdag 23 juli 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:02 schreef Fokker101 het volgende:
Wat ik eerlijk gezegd niet snap. Is dat mensen foto's/filmpjes maken langs de weg als die rouwauto's langskomen. WTF moet je met die beelden doen? Op facebook zetten..
Jij maakt foto's om aan andere te laten zien wat jij hebt gezien?
Jandirkwoensdag 23 juli 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:01 schreef Glencairn het volgende:

[..]

Boos wel, wraak niet. Wraak op wie? De Rebellen? Die hadden echt geen besef van het feit dat ze een normaal vliegtuig uit de lucht schoten. Ik zie er in ieder geval niets voor om daar eens lekker oorlogje te gaan spelen en nog meer onschuldige slachtoffers te maken.
Moedeloosheid. Het gevoel wat wij nu hebben hebben duizenden ja tienduizenden dagelijks. Allemaal wanhoop. Oorlogen, natuurrampen, hongersnood, terreur. Tis meer moedeloosheid omdat ik me af vraag in wat voor verotte wereld we leven. Ik ben eigenlijk een ras optimist, maar ik voel me leeg als ik naar die beelden kijk. Wat al gezegd word, dit waren nog maar 40 kisten.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Die gevoelens zijn mij meestal vreemd maar ik vind Poetin wel een enorme lul en heb de neiging om het Russische volk als smerig vies dom en lomp af te schilderen.. maar dat mag niet want dat is generalisatie. :{
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:04
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:01 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Waarom zou Rusland invaderen?
even de RT-benadering erbijpakken

"Omdat de Westerse imperialisten onder leiding van Kiev een tragisch incident hebben misbruikt om hun eigen geopolitieke agenda door te drukken ten koste van vele onschuldige levens die het Oekrainse leger veroorzaakt heeft."
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:04
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:03 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Jij maakt foto's om aan andere te laten zien wat jij hebt gezien?
Ja leuk om een foto van een rouwauto te hebben. Iedereen ziet dat heus wel op tv hoor.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:04
"Alleen journalisten hier", zeiden veel journalisten op de rampplek vandaag. Niemand was er, geen rebellen, geen lokale bevolking, geen onderzoekers, geen VN-medewerkers. Niemand. Ja, journalisten.

Des te meer respect voor Timmermans en al die anderen die zich ongetwijfeld bovenop wat wij weten, achter de schermen al dagenlang bezighouden met onderhandelingen met de rebellen van de DNR.

We willen volgens mij niet eens wten hoeveel frustratie dat oplevert, gezien het feit dat men nog niet ter plaatse is (maar dat wel kan zijn binnen een uurtje, als daar toestemming voor is en het veilig verklaard kan worden).
Haagswoensdag 23 juli 2014 @ 22:04
Boosheid en onmacht ken ik wel degelijk ja.
Wraak....? In het begin zei mijn gevoel, pak die flikkers op en zet ze aub snel tegen de muur!
Nu, denk ik dat berechten meer zin heeft... Laat ze maar in die rechtszaal tegenover de nabestaanden zitten en de verdriet in de ogen zien...
RedFever007woensdag 23 juli 2014 @ 22:04
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:02 schreef superworm het volgende:

[..]

Hooguit boos op de Russen omdat ze die wapens leverden. Je geeft ook geen volgeladen pistool plus training aan een kleuter in de hoop dat het goed gaat.
Tsja, maar de Amerikanen maken weer wapens die de Israelis gebruiken in Gaza waarbij ook honderden doden zijn gevallen.
PG18woensdag 23 juli 2014 @ 22:05
Weer die mensen die dat confetti (?) en rozen gooien naar die auto's :'(
Vast goed bedoeld, niet verstandig.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:05 schreef PG18 het volgende:
Weer die mensen die dat confetti (?) en rozen gooien naar die auto's :'(
Vast goed bedoeld, niet verstandig.
Inderdaad
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:04 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

even de RT-benadering erbijpakken

"Omdat de Westerse imperialisten onder leiding van Kiev een tragisch incident hebben misbruikt om hun eigen geopolitieke agenda door te drukken ten koste van vele onschuldige levens die het Oekrainse leger veroorzaakt heeft."
Tragisch incident? Denk dat ze eerder zullen spreken van een false flag operatie van de Oekraners zelf.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:04 schreef RedFever007 het volgende:

[..]

Tsja, maar de Amerikanen maken weer wapens die de Israelis gebruiken in Gaza waarbij ook honderden doden zijn gevallen.
Klopt. Ook daar kijk ik met afgrijzen het nieuws over en de youtube-uploads van. :N
Fapsalonwoensdag 23 juli 2014 @ 22:05
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:49 schreef ForzaMilan het volgende:

[..]

Het wordt visueel. Die stoet die vliegtuigen het uitladen en inladen van de stoffelijke overschotten.
heb toch wel dingen gezien de afgelopen dagen die een stuk visueler waren..
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:06
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
SEMTEXwoensdag 23 juli 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Heb me daar ook aan gestoord.
Haagswoensdag 23 juli 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Dat snapte ik ook niet!! Wat moet je ermee? Op facebook posten? Ik snapte het echt niet!!
Ronaldwoensdag 23 juli 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:05 schreef PG18 het volgende:
Weer die mensen die dat confetti (?) en rozen gooien naar die auto's :'(
Vast goed bedoeld, niet verstandig.
Ik vond dat klappen erger, dat gaat echt door merg en been bij mij.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:05 schreef PG18 het volgende:
Weer die mensen die dat confetti (?) en rozen gooien naar die auto's :'(
Vast goed bedoeld, niet verstandig.
Sowieso, debielen die stoppen op de linkerbaan van de tegengestelde rijrichting. Ja de baan waar je normaal met 140 overheen snelt. Sommige mensen zijn echt te dom.

Prima dat je wil kijken, maar rozen en andere shit gooien naar een stoet met motorrijders er in, of op de weg in andere rijrichting op je rem gaan staan omdat je die stoet ziet... :|W
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Tja.. waarom kijken wij vandaag allemaal naar een stoet rouwauto's?

Ik zou ook geen foto's nemen hoor, maar het stoort me ook niet zo.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:05 schreef Fapsalon het volgende:

[..]

heb toch wel dingen gezien de afgelopen dagen die een stuk visueler waren..
Ik vond het moeilijk om de connectie te maken tussen de stoffelijke resten die ik zag en de foto's van al de inzittenden die je in de media voorbij zag komen.. op de een of andere manier lijken het anonieme menselijke resten, onherkenbaar..
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:07 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ik vond dat klappen erger, dat gaat echt door merg en been bij mij.
Waarom dan?
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Ik zou eerlijk gezegd graag n van de komende (minstens) twee stoeten bekijken - veilig, niet op een idiote plek, en zonder camera of klappen. Ben benieuwd of meerderen hier zo over denken. Deel zijn van de 'fysieke support', maar niet op een vervelende manier.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Dat nog niet eens... maar niet het besef hebben dat de NOS (en de rest) het prima vastlegt (beter dan welk snapshot cameraatje ook)
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:07 schreef Strani het volgende:

[..]

Tja.. waarom kijken wij vandaag allemaal naar een stoet rouwauto's?

Ik zou ook geen foto's nemen hoor, maar het stoort me ook niet zo.
Ja maar wat moet je er mee doen. Aan je vrienden laten zien? Kijk een rouwauto.. vind het haast respectloos. En dan zeggen je vrienden ''Ja dat heb ik ook al op TV gezien''.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Ach, zoals met al dat soort dingen, het grote 'ik was erbij' gebeuren. Het even op Facebook of in de Whatsapp-groep kunnen kwakken, dat soort ongein.
Twinkle20woensdag 23 juli 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:07 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ik vond dat klappen erger, dat gaat echt door merg en been bij mij.
Nou, ik heb het nieuws vanaf het begin op de voet gevolgd zonder dat het me echt heel diep raakte. Maar bij het filmpje van NOS waarbij die stoet langs klappende mensen reed moest ik toch echt wel een traantje weg pinken.
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:01 schreef Glencairn het volgende:

[..]

Boos wel, wraak niet. Wraak op wie? De Rebellen? Die hadden echt geen besef van het feit dat ze een normaal vliegtuig uit de lucht schoten. Ik zie er in ieder geval niets voor om daar eens lekker oorlogje te gaan spelen en nog meer onschuldige slachtoffers te maken.
Ik denk dat de meeste mensen vooral boos zijn om het feit hoe die rebellen zich na afloop gedroegen.
Totaal respectloos en achterbaks, alhoewel je nu steeds meer geluiden hoort van rebellen die spijt hebben en de waarheid verkondigen.

En boosheid tegen Rusland voor het feit dat ze zulke zware wapens leveren aan zulke ongetrainde en ongeorganiseerde idioten. Het aantal burgerslachtoffers onder Oekrainers is daar ook enorm, maar Europa heeft tot nu toe alleen vanaf de zijlijn geschreeuwd en zeer beperkte sancties opgelegd.

En hoe Poetin alles bij elkaar liegt en ook totaal respectloos omgaat met de hele situatie maakt een hoop mensen ook erg boos.
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

Ja maar wat moet je er mee doen. Aan je vrienden laten zien? Kijk een rouwauto.. vind het haast respectloos. En dan zeggen je vrienden ''Ja dat heb ik ook al op TV gezien''.
Laten we hopen dat het voor de eigen herinnering is.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
Waarom moet je het perse snappen? Ik snap zoveel niet in dit leven, en dat is maar goed ook. Laat het lekker gaan, laat die mensen foto's maken als ze dat willen. We leven in een vrij land, nietwaar?
Fapsalonwoensdag 23 juli 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:04 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Die gevoelens zijn mij meestal vreemd maar ik vind Poetin wel een enorme lul en heb de neiging om het Russische volk als smerig vies dom en lomp af te schilderen.. maar dat mag niet want dat is generalisatie. :{
mag je gwn zeggen. De filmpjes die af en toe uit Rusland verschijnen spreken toch boekdelen. Gestoord volkje
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:07 schreef Strani het volgende:

[..]

Tja.. waarom kijken wij vandaag allemaal naar een stoet rouwauto's?

Ik zou ook geen foto's nemen hoor, maar het stoort me ook niet zo.
Dit.
RedFever007woensdag 23 juli 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:06 schreef Fokker101 het volgende:
Maar ik snap gewoon echt niet waarom je een foto zou willen hebben van een rouwauto. Van het vliegtuig ok, maar om allemaal met een camera op zo'n viaduct te gaan staan. :N Net alsof je op een begrafenis een foto gaat maken van de rouwauto waar bijvoorbeeld je opa in ligt.
clavierwoensdag 23 juli 2014 @ 22:09
Gulfstream jet escorted down by fighter jet at Stansted airport, London,
airport spokesman says.
Ronaldwoensdag 23 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef Strani het volgende:

[..]

Waarom dan?
Ik associeer een rouwstoet met doodse stilte eigenlijk, daarom kan ik slecht tegen dat klappen.

Maar ik veroordeel die mensen er niet om, ieder heeft zo z'n eigen rituelen.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef superworm het volgende:

[..]

Ik zou eerlijk gezegd graag n van de komende (minstens) twee stoeten bekijken - veilig, niet op een idiote plek, en zonder camera of klappen. Ben benieuwd of meerderen hier zo over denken. Deel zijn van de 'fysieke support', maar niet op een vervelende manier.
Ik vind dat klappen juist wel mooi.
Jandirkwoensdag 23 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef Strani het volgende:

[..]

Waarom dan?
Ik vind stilte ook meer respect vol. Klappen is meestal voor iets feestelijks. Klappen nadat de stoet voorbij is zou ik wel begrijpen. Wat mij betreft is stilte op zijn plaats. Maar goed, ieder heeft zijn manier om respect te tonen.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:09 schreef DaKKiE1984 het volgende:

[..]

Waarom moet je het perse snappen? Ik snap zoveel niet in dit leven, en dat is maar goed ook. Laat het lekker gaan, laat die mensen foto's maken als ze dat willen. We leven in een vrij land, nietwaar?
Ja wel mogen ze lekker zelf weten inderdaad. Maar ik ben dan benieuwd wat je er mee doet. Leuk zo'n rouwauto stoorde mij daar wel lichtelijk aan.
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:09 schreef clavier het volgende:
Gulfstream jet escorted down by fighter jet at Stansted airport, London,
airport spokesman says.
Wat is deze?
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:09 schreef clavier het volgende:
Gulfstream jet escorted down by fighter jet at Stansted airport, London,
airport spokesman says.
Oke.. en wat is de link met dit topic..?
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:09 schreef clavier het volgende:
Gulfstream jet escorted down by fighter jet at Stansted airport, London,
airport spokesman says.
das nie veel.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:10 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Wat is deze?
Is al opgelost geloof ik, scheen niets aan de hand te zijn.
Neurosciencewoensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:09 schreef Fapsalon het volgende:

[..]

mag je gwn zeggen. De filmpjes die af en toe uit Rusland verschijnen spreken toch boekdelen. Gestoord volkje
Ja. Allemaal...

Waar slaat deze generalisatie nou weer op :D
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

Ja maar wat moet je er mee doen. Aan je vrienden laten zien? Kijk een rouwauto.. vind het haast respectloos. En dan zeggen je vrienden ''Ja dat heb ik ook al op TV gezien''.
Waarom ben je zo kortzichtig man, waarom denk je dat mensen perse foto's moeten maken voor hun vrienden? Maak je zelf nooit foto's voor jezelf? :') Of ben je er ook zo n die op vakantie alleen maar foto's maakt om aan 'anderen' te laten zien als je terug bent :') Sommige mensen maken foto's als herinnering, niet om trots te laten zien waar ze geweest zijn.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:11
Ah, iemand denkt weer dat hij in het algemene 'incidenten in de luchtvaart' topic zit
Fapsalonwoensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

Ja maar wat moet je er mee doen. Aan je vrienden laten zien? Kijk een rouwauto.. vind het haast respectloos. En dan zeggen je vrienden ''Ja dat heb ik ook al op TV gezien''.
zoals iemand hier eerder al mooi zei, facebook is het vergif van de samenleving
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:11
Voor wie ongerust is: weinig aan de hand.

http://www.heraldsun.com.(...)45a51b122f811dbdfdbf

TWO British fighter jets have escorted a passenger jet in an emergency landing after an “in-air incident”.

The passenger jet — and one of its escorting Eurofighter Typhoon combat jets — has reportedly landed safely at Stansted airport. Flights into and out of the London airport have been delayed.

The UK Ministry of Defence has confirmed the incident.

A Gulfstream Air jet had reportedly lost contact with London air traffic control shortly before 7pm local time. The combat jets were immediately scrambled.

A spokesman in the Essex Police control room told media that there had been “an incident” which had been resolved.

No details were provided.

A loud noise was heard over the town of Bishop’s Stortford, Stansted and Harlow soon after 7pm local time. The MoD denied this was a sonic boom from the rushing fighter jets.

Twitter reports from Little Hadham and Statford reported blasts which rattled windows of homes.

One account read: “It flew over my garden at Little Hallingbury. Looked to be alongside a passenger plane.”
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:10 schreef Ronaldsen het volgende:

[..]

Ik associeer een rouwstoet met doodse stilte eigenlijk, daarom kan ik slecht tegen dat klappen.

Maar ik veroordeel die mensen er niet om, ieder heeft zo z'n eigen rituelen.
Ik snap je hoor maar het is niet zo ongewoon meer. In veel landen wordt er tijdens een minuut 'stilte' ook geklapt. Het klappen geeft een wat sterker gevoel, vind ik, dan wanneer iedereen troosteloos naast de weg staat.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:11
quote:
6s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:10 schreef Jandirk het volgende:

[..]

Ik vind stilte ook meer respect vol. Klappen is meestal voor iets feestelijks. Klappen nadat de stoet voorbij is zou ik wel begrijpen. Wat mij betreft is stilte op zijn plaats. Maar goed, ieder heeft zijn manier om respect te tonen.
Nja op zo'n gelegenheid zou ik liever ook niet klappen idd. Maar ja Martin Koeman was afgelopen ook overleden. Hij hield niet van stilte in het stadion en toen werd er ook geklapt.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 22:12
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:11 schreef Loveless85 het volgende:
Ah, iemand denkt weer dat hij in het algemene 'incidenten in de luchtvaart' topic zit
Ik moest net een scheet laten... een partij luchtvaart joh..!
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:13
Richard Quest is alweer op CNN, die hebben ook een gatenkaas werkrooster volgensmij :P
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 22:13
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:12 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ik moest net een scheet laten... een partij luchtvaart joh..!
Das lucht met vaart, das wat anders.
Snowballedwoensdag 23 juli 2014 @ 22:13
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Das lucht met vaart, das wat anders.
Oh... :@
Kenjuwoensdag 23 juli 2014 @ 22:13
quote:
6s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:10 schreef Jandirk het volgende:

[..]

Ik vind stilte ook meer respect vol. Klappen is meestal voor iets feestelijks. Klappen nadat de stoet voorbij is zou ik wel begrijpen. Wat mij betreft is stilte op zijn plaats. Maar goed, ieder heeft zijn manier om respect te tonen.
Het is erin gekomen met volgens mij de dood van Fortuyn waar men het idee kreeg om te klappen voor de prestaties. In dit geval is dat totaal niet op zijn plaats, maar mensen hebben dat niet echt door.

Het is onderdeel van de nationale uiting van rouw geworden.
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 22:13
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:01 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Waarom zou Rusland invaderen?
NAVO troepen op de grond, wat gaat de NAVO dan doen als die bvb aangevallen worden? Versterking sturen? Eventueel bombardementen uitvoeren?
Zodat het uiteindelijk eindigt als n van de Jugoslavi debacles: Deze keer de etnische Russen ipv Servirs die met honderdduizenden verjaagd worden.

Rusland heeft slechte ervaringen met Westerse VN mandaten: de Balkan, Lybi, Irak ...
Kan me niet voorstellen dat ze dat risico zouden nemen. Gewoon binnenvallen: ze kunnen als rechtvaardiging gebruiken dat Nederland en anderen troepen willen sturen, waarom daarop wachten als Rusland het meteen kan doen?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:13
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef SecretStoryWous het volgende:
Richard Quest is alweer op CNN, die hebben ook een gatenkaas werkrooster volgensmij :P
Ze herhalen ook erg veel, zeker op zender.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:14
Guardian
quote:
29m ago

Russian media reports that Alexander Khodakovsky, the rebel leader who admitted to Reuters that separatists had a Buk missile system, now denies any such statement. Life News, the Russian outlet with close ties to rebels, quotes Khodakovsky as saying "The militia don't have and never had a Buk system."

The BBC's Gabriel Gatehouse reports a similarly sudden retraction.

Gabriel Gatehouse
@ggatehouse
Follow

I just spoke to Alexander Khodakovsky. Denies all the details in the @ReutersWorld story (http://
reut.rs/1sSjkzk ) Says "misunderstood" Odd
9:36 PM - 23 Jul 2014
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:14
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:14 schreef superworm het volgende:
Guardian

[..]

Die is dus teruggefloten.
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:15
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Ze herhalen ook erg veel, zeker op zender.
Ah dat zou ook kunnen inderdaad
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef meth1745 het volgende:

[..]

NAVO troepen op de grond, wat gaat de NAVO dan doen als die bvb aangevallen worden? Versterking sturen? Eventueel bombardementen uitvoeren?
Zodat het uiteindelijk eindigt als n van de Jugoslavi debacles: Deze keer de etnische Russen ipv Servirs die met honderdduizenden verjaagd worden.

Rusland heeft slechte ervaringen met Westerse VN mandaten: de Balkan, Lybi, Irak ...
Kan me niet voorstellen dat ze dat risico zouden nemen. Gewoon binnenvallen: ze kunnen als rechtvaardiging gebruiken dat Nederland en anderen troepen willen sturen, waarom daarop wachten als Rusland het meteen kan doen?
Omdat, Casus Belli
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 22:15
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:14 schreef superworm het volgende:
Guardian

[..]

Hij zal vast een pistool van Poetin tegen zijn kop hebben gehad toen hij zijn verklaring introk.
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 22:15
Broertjes nu bij Nieuwsuur
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Hij zal vast een pistool van Poetin tegen zijn kop hebben gehad toen hij zijn verklaring introk.
Geen idee, maar hij zegt dus nu dat het onzin is. Wss idd onder druk.
voetbalmanager2woensdag 23 juli 2014 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:15 schreef superniger het volgende:
Broertjes nu bij Nieuwsuur
:r :r
opgebaardewoensdag 23 juli 2014 @ 22:16
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef meth1745 het volgende:

[..]

NAVO troepen op de grond, wat gaat de NAVO dan doen als die bvb aangevallen worden? Versterking sturen? Eventueel bombardementen uitvoeren?
Zodat het uiteindelijk eindigt als n van de Jugoslavi debacles: Deze keer de etnische Russen ipv Servirs die met honderdduizenden verjaagd worden.

Rusland heeft slechte ervaringen met Westerse VN mandaten: de Balkan, Lybi, Irak ...
Kan me niet voorstellen dat ze dat risico zouden nemen. Gewoon binnenvallen: ze kunnen als rechtvaardiging gebruiken dat Nederland en anderen troepen willen sturen, waarom daarop wachten als Rusland het meteen kan doen?
Ik zie Rusland dat niet doen, sowieso is heel de situatie op alle fronten niet te vergelijken met het voormalig Joegoslavi debacle. Al zou Nederland mensen naar het gebied in oost oekraine sturen, dan acht ik de kans nihil dat Rusland een invasie uitvoert en de soevereiniteit schendt waarbij heel de wereld mee kijkt
Felixawoensdag 23 juli 2014 @ 22:16
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef SecretStoryWous het volgende:
Richard Quest is alweer op CNN, die hebben ook een gatenkaas werkrooster volgensmij :P
Dit is zijn normale programma, elke avond om 22u.
DDDDDaafwoensdag 23 juli 2014 @ 22:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 21:58 schreef agter het volgende:
Wie hier heeft er gevoelens van wraak? Boosheid?
Ongerustheid, maar dat heb ik al sinds de Russische invasie van de Krim. Ik heb echt zo'n "peace in oud time-gevoel" bij de gang van zaken...
Snoepje5woensdag 23 juli 2014 @ 22:17
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:11 schreef superworm het volgende:
Voor wie ongerust is: weinig aan de hand.

http://www.heraldsun.com.(...)45a51b122f811dbdfdbf

TWO British fighter jets have escorted a passenger jet in an emergency landing after an “in-air incident”.

The passenger jet — and one of its escorting Eurofighter Typhoon combat jets — has reportedly landed safely at Stansted airport. Flights into and out of the London airport have been delayed.

The UK Ministry of Defence has confirmed the incident.

A Gulfstream Air jet had reportedly lost contact with London air traffic control shortly before 7pm local time. The combat jets were immediately scrambled.

A spokesman in the Essex Police control room told media that there had been “an incident” which had been resolved.

No details were provided.

A loud noise was heard over the town of Bishop’s Stortford, Stansted and Harlow soon after 7pm local time. The MoD denied this was a sonic boom from the rushing fighter jets.

Twitter reports from Little Hadham and Statford reported blasts which rattled windows of homes.

One account read: “It flew over my garden at Little Hallingbury. Looked to be alongside a passenger plane.”
'Blasts' defect aan vliegtuig?
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:17
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:16 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Ik zie Rusland dat niet doen, sowieso is heel de situatie op alle fronten niet te vergelijken met het voormalig Joegoslavi debacle. Al zou Nederland mensen naar het gebied in oost oekraine sturen, dan acht ik de kans nihil dat Rusland een invasie uitvoert en de soevereiniteit schendt waarbij heel de wereld mee kijkt
Dit.
Het is en blijft een souverein land, Oekrane. Als zij ons verwelkomen, heeft Rusland daar niet zoveel tegen te doen.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:18
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:16 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Ik zie Rusland dat niet doen, sowieso is heel de situatie op alle fronten niet te vergelijken met het voormalig Joegoslavi debacle. Al zou Nederland mensen naar het gebied in oost oekraine sturen, dan acht ik de kans nihil dat Rusland een invasie uitvoert en de soevereiniteit schendt waarbij heel de wereld mee kijkt
Eens, dat gaan ze niet doen, maar er is wel een kans dat ze dat gaat doen als het blijkt dat het Pentagon pro-actieve steun gaat leveren aan de Oekraine.

En dat is een zijlijn waar je rekening mee moet houden., de politiemissie zit er precies tussenin.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:18
Kermisvolk :D
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 22:19
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:17 schreef agter het volgende:

[..]

Dit.
Het is en blijft een souverein land, Oekrane. Als zij ons verwelkomen, heeft Rusland daar niet zoveel tegen te doen.
Met dien verstande dat Rusland de huidige Oekrainse regering niet erkent.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:20
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:16 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Ik zie Rusland dat niet doen, sowieso is heel de situatie op alle fronten niet te vergelijken met het voormalig Joegoslavi debacle. Al zou Nederland mensen naar het gebied in oost oekraine sturen, dan acht ik de kans nihil dat Rusland een invasie uitvoert en de soevereiniteit schendt waarbij heel de wereld mee kijkt
Mwah, ze zijn al geruime tijd bezig de voorwaarden daarvoor te scheppen hoor. Sowieso is het grootste deel van de bevolking daar etnisch Rus, en/of pro-Russisch. Dus ze zullen het verdedigen door te zeggen dat ze hun 'eigen volk' beschermen.

Laten we vooral de Krim even niet vergeten h, dat is ook nog steeds niet onder controle van Oekraine, maar gaat meer de kant op van een extra stukje Rusland.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:20
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:19 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Met dien verstande dat Rusland de huidige Oekrainse regering niet erkent.
Klopt, maar dat is heel iets anders dan de soevereiniteit van een NATIE niet erkennen.

Ik ben het niet met je oneens hoor, ik heb je heel wat oede posts zien maken, maar de Russische propagandamachine werkt zo verschrikkelijk goed intern daar, dat ik geen enkele uitkomst kan voorspellen.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:20
Ouwetje: "We zijn een kouwe oorlog aan 't voeren. Als ze [zich gedeisd hadden gehouden] waren die mensen nog in leven geweest. Daar word ik iedere minuut kwaad om!"

(Nieuwsuur)
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:20 schreef superworm het volgende:
Ouwetje: "We zijn een kouwe oorlog aan 't voeren. Als ze [zich gedeisd hadden gehouden] waren die mensen nog in leven geweest. Daar word ik iedere minuut kwaad om!"

(Nieuwsuur)
Ik hoor het ook net. Ik dacht wat brabbelt hij nou?
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:13 schreef Kenju het volgende:

[..]

Het is onderdeel van de nationale uiting van rouw geworden.
Ik vind dat klappen ook niks.. ben meestal allergisch voor schapengedrag.. zou ook nooit daar gaan staan of met een stille tocht meedoen. Sommige mensen hebben behoefte aan 'massa-emotie' of zoiets.. maar dat word je dan opgedrongen en kijk ik liever ff tv
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:19 schreef DustPuppy het volgende:

[..]

Met dien verstande dat Rusland de huidige Oekrainse regering niet erkent.
Och, met dien verstande dat Rusland op dit moment de rug op kan van 190+ landen.
egeltje1985woensdag 23 juli 2014 @ 22:21
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:20 schreef superworm het volgende:
Ouwetje: "We zijn een kouwe oorlog aan 't voeren. Als ze [zich gedeisd hadden gehouden] waren die mensen nog in leven geweest. Daar word ik iedere minuut kwaad om!"

(Nieuwsuur)
ja, die volgde ik even niet.
PG18woensdag 23 juli 2014 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:20 schreef superworm het volgende:
Ouwetje: "We zijn een kouwe oorlog aan 't voeren. Als ze [zich gedeisd hadden gehouden] waren die mensen nog in leven geweest. Daar word ik iedere minuut kwaad om!"

(Nieuwsuur)
Dacht dat hij zei dat wij ons gedeisd moesten houden, vandaar dat ik hem niet begreep.
Blijkbaar bedoeld hij dus dat zooitje daar.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:22
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:21 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

ja, die volgde ik even niet.
Ik snap 'm wel. Hij weet nog hoe het was in de Koude Oorlog, 45+ jaar proxy-oorlogen. Dit is er n van, maar dan de eerste waarin Westen actief tegen Rusland wordt uitgespeeld sinds Afghanistan in de jaren 80.
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 22:22
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:09 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Ik denk dat de meeste mensen vooral boos zijn om het feit hoe die rebellen zich na afloop gedroegen.
Totaal respectloos en achterbaks, alhoewel je nu steeds meer geluiden hoort van rebellen die spijt hebben en de waarheid verkondigen.

En boosheid tegen Rusland voor het feit dat ze zulke zware wapens leveren aan zulke ongetrainde en ongeorganiseerde idioten. Het aantal burgerslachtoffers onder Oekrainers is daar ook enorm, maar Europa heeft tot nu toe alleen vanaf de zijlijn geschreeuwd en zeer beperkte sancties opgelegd.

En hoe Poetin alles bij elkaar liegt en ook totaal respectloos omgaat met de hele situatie maakt een hoop mensen ook erg boos.
Dat lijkt iedereen nu als feit aan te nemen, misschien niet vergeten dat de rebellen weken geleden reeds claimden een BUK van het Oekrainse leger buitgemaakt te hebben, en dat het Pentagon zegt dat ze geen indicaties hebben dat de Russen zo'n systeem aan de rebellen hebben geleverd.
Wat is het verhaal van Kiev alweer? Dat de rebellen geen BUKs buitgemaakt hebben toen ze die basis innamen, of dat er enkel een afgedankte BUK stond die niet meer werkte? Heb beide versies gezien.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:22 schreef PG18 het volgende:

[..]

Dacht dat hij zei dat wij ons gedeisd moesten houden, vandaar dat ik hem niet begreep.
Blijkbaar bedoeld hij dus dat zooitje daar.
Ja, hij zei iets met de strekking van, als ze normaal hadden gedaan was dit niet gebeurd.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:21 schreef superworm het volgende:

[..]

Och, met dien verstande dat Rusland op dit moment de rug op kan van 190+ landen.
maar hoeveel willen ingrijpen? Iedereen veroordeelt het, maar niemand zit te wachten op oorlog, en dat beseft Poetin heel goed, en zo heeft hij dus als de Krim toegeigend, en gaat hij rustig door met Oost-oekraine...
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:23
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:21 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik vind dat klappen ook niks.. ben meestal allergisch voor schapengedrag.. zou ook nooit daar gaan staan of met een stille tocht meedoen. Sommige mensen hebben behoefte aan 'massa-emotie' of zoiets.. maar dat word je dan opgedrongen en kijk ik liever ff tv
Ik heb geen kennissen verloren, mocht de stoet zich rond 25 kilometer van mijn huis voorbijreden was ik er ook bijgeweest, klassificeer je dat dan automatisch als schapengedrag?, of is er echt een optie dat mensen oprecht om iets geven?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:24
Wat waait er nou op het colbertje van die verslaggever bij Nieuwsuur? :')
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:24
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:23 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

maar hoeveel willen ingrijpen? Iedereen veroordeelt het, maar niemand zit te wachten op oorlog, en dat beseft Poetin heel goed, en zo heeft hij dus als de Krim toegeigend, en gaat hij rustig door met Oost-oekraine...
Niemand wil ingrijpen met gevolg oorlog met Rusland. Als er echter gegarandeerd kan worden -bv door VN-missie- dat dat niet gebeurt denk ik dat de halve wereld zegt, gaan met die banaan, en Oost-Oekrane een VN-zone wordt.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:24
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:23 schreef superworm het volgende:

[..]

Ja, hij zei iets met de strekking van, als ze normaal hadden gedaan was dit niet gebeurd.
Wie had normaal moeten doen? Rusland denk ik dan.. niet bemoeien met interne aangelegenheden van een ander land.
DDDDDaafwoensdag 23 juli 2014 @ 22:24
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:21 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik vind dat klappen ook niks.. ben meestal allergisch voor schapengedrag.. zou ook nooit daar gaan staan of met een stille tocht meedoen. Sommige mensen hebben behoefte aan 'massa-emotie' of zoiets.. maar dat word je dan opgedrongen en kijk ik liever ff tv
Ik vind het vooral ongepast, buitenstaanders hebben niets te maken met het verdriet van de nabestaanden. Ook zonder vandaag naast de snelweg of op viaducten te staan, is het wel duidelijk dat Nederland massaal meeleeft.
RVerwoensdag 23 juli 2014 @ 22:24
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:24 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat waait er nou op het colbertje van die verslaggever bij Nieuwsuur? :')
Een mot volgens mij :')
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:24
Het blijft toch wel door je hoofd spoken... nja af en toe dan.
Roger_Epialeswoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:20 schreef superworm het volgende:
Ouwetje: "We zijn een kouwe oorlog aan 't voeren. Als ze [zich gedeisd hadden gehouden] waren die mensen nog in leven geweest. Daar word ik iedere minuut kwaad om!"

(Nieuwsuur)
Ik verstond: "Als ze zich er gewoon niet mee bemoeid hadden waren die mensen nog in leven geweest.
:@
Ik dacht dat hij daarmee doelde op Rusland.
RVerwoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
9acd0e3d8d6a3f889fe4cb18d03da214.png
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:24 schreef RVer het volgende:

[..]

Een mot volgens mij :')
Waarom zegt die gast in NL het niet even? :')
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:21 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Ik vind dat klappen ook niks.. ben meestal allergisch voor schapengedrag.. zou ook nooit daar gaan staan of met een stille tocht meedoen. Sommige mensen hebben behoefte aan 'massa-emotie' of zoiets.. maar dat word je dan opgedrongen en kijk ik liever ff tv
Tja.. voor sommige mensen is het al schapengedrag als je in de file staat. Puur en alleen omdat veel mensen hetzelfde doen, is er natuurlijk niet direct sprake van schapengedrag.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:24 schreef Fokker101 het volgende:
Het blijft toch wel door je hoofd spoken... nja af en toe dan.
Net op aanraden van iemand hier (die zelf een fikkie ging stoken en naar het vuur kijken) effe een half uurtje in de achtertuin gezeten, inderdaad. Naar de lucht staren en blij zijn dat er geen raketten zijn hier.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:25 schreef Roger_Epiales het volgende:

[..]

Ik verstond: "Als ze zich er gewoon niet mee bemoeid hadden waren die mensen nog in leven geweest.
:@
Ik dacht dat hij daarmee doelde op Rusland.
Dat deed hij ook, vast in pre-1989-gedachtenpatronen als-ie is :D
quirinawoensdag 23 juli 2014 @ 22:25
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:25 schreef RVer het volgende:
[ afbeelding ]
Snot op de schouder?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:24 schreef superworm het volgende:

[..]

Niemand wil ingrijpen met gevolg oorlog met Rusland. Als er echter gegarandeerd kan worden -bv door VN-missie- dat dat niet gebeurt denk ik dat de halve wereld zegt, gaan met die banaan, en Oost-Oekrane een VN-zone wordt.
Maar wie gaat die garantie geven? Een incident kan genoeg zijn, een trigger happy VN soldaat die een Rus aanziet voor rebel en hem overhoop knalt.
Rusland die vindt dat het te lang duurt en het idee krijgt dat de troepenmacht de tijd gebruikt om het gebied te neutraliseren en te overhandigen aan de Oekrainse regering, etc. etc.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:25 schreef superworm het volgende:

[..]

Net op aanraden van iemand hier (die zelf een fikkie ging stoken en naar het vuur kijken) effe een half uurtje in de achtertuin gezeten, inderdaad. Naar de lucht staren en blij zijn dat er geen raketten zijn hier.
rare wereld soms
RVerwoensdag 23 juli 2014 @ 22:26
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:25 schreef quirina het volgende:

[..]

Snot op de schouder?
Er kwam iets aanwaaien
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 22:26
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:17 schreef agter het volgende:

[..]

Dit.
Het is en blijft een souverein land, Oekrane. Als zij ons verwelkomen, heeft Rusland daar niet zoveel tegen te doen.
Mensen toch, ik zat net het argument te geven waarom de Russen zouden binnenvallen: om te voorkomen dat Nederland of wie dan ook troepen stuurt!

Daarom ook dat Rusland het meteen, vannacht of morgen zou doen.
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef RVer het volgende:

[..]

Er kwam iets aanwaaien
Kan ook snot zijn h. Ik gooi mijn snot altijd hoog op in de lucht.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:26
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:23 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Ik heb geen kennissen verloren, mocht de stoet zich rond 25 kilometer van mijn huis voorbijreden was ik er ook bijgeweest, klassificeer je dat dan automatisch als schapengedrag?, of is er echt een optie dat mensen oprecht om iets geven?
Nee natuurlijk niet.. maar dat klappen vind ik schapengedrag, heb er geen behoefte aan als zoiets me wordt opgedrongen. En de meeste mensen die daar stonden hadden ongetwijfeld nobele motieven, maar ik hou zelf niet zo van die massale toestanden.. het enige waar ik spijt van heb is dat ik niet naar de huldiging op de Coolsingel ben geweest toen Feyenoord voor het laatst kampioen werd, maar ja.. kon ook niet weten dat het de laatste keer zou zijn. :{
El_Matadorwoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
De vlag op Saba hing ook halfstok. Bijzonder.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

rare wereld soms
Het is een compleet clich geworden maar met VICE (reporter volgen die in dit conflict nota bene ontvoerd wordt terwijl je al fan was, enz enz) erbij n deze ramp komt Oekrane wel heel dichtbij. Het is ook maar 2 landen verderop (Polen en DLD).
HiZwoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
quote:
6s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:10 schreef Jandirk het volgende:

[..]

Ik vind stilte ook meer respect vol. Klappen is meestal voor iets feestelijks. Klappen nadat de stoet voorbij is zou ik wel begrijpen. Wat mij betreft is stilte op zijn plaats. Maar goed, ieder heeft zijn manier om respect te tonen.
Het is gewoon een nieuw ritueel. En volgens mij kan dat helemaal geen kwaad in een wereld die te weinig doet aan zingeving.
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Nee natuurlijk niet.. maar dat klappen vind ik schapengedrag, heb er geen behoefte aan als zoiets me wordt opgedrongen. En de meeste mensen die daar stonden hadden ongetwijfeld nobele motieven, maar ik hou zelf niet zo van die massale toestanden.. het enige waar ik spijt van heb is dat ik niet naar de huldiging op de Coolsingel ben geweest toen Feyenoord voor het laatst kampioen werd, maar ja.. kon ook niet weten dat het de laatste keer zou zijn. :{
Je hebt gelijk. Feyenoord verdient langzamerhand wel een stille tocht. Zonder klappen.
Jandirkwoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:25 schreef superworm het volgende:

[..]

Net op aanraden van iemand hier (die zelf een fikkie ging stoken en naar het vuur kijken) effe een half uurtje in de achtertuin gezeten, inderdaad. Naar de lucht staren en blij zijn dat er geen raketten zijn hier.
Dit.

Woon precies onder een vliegroute. Elk vliegtuig valt op, en ik blijf het ongelooflijk vinden dat ze zo´n ding hebben kunnen neerhalen, en wat dat voor die inzittenden geweest moet zijn.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
Ben onder de indruk van de hele ceremonie en stoet en alles. Ook van de reacties van iedereen uit binnen en buitenland. Trots op ons landje.
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:27
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekrane zo meeleeft met de slachtoffers.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Nee natuurlijk niet.. maar dat klappen vind ik schapengedrag, heb er geen behoefte aan als zoiets me wordt opgedrongen. En de meeste mensen die daar stonden hadden ongetwijfeld nobele motieven, maar ik hou zelf niet zo van die massale toestanden.. het enige waar ik spijt van heb is dat ik niet naar de huldiging op de Coolsingel ben geweest toen Feyenoord voor het laatst kampioen werd, maar ja.. kon ook niet weten dat het de laatste keer zou zijn. :{
Dat laatste is wel zonde ja, waarschijnlijk tegen de tijd dat ze weer kampioen worden zit je in een verzorgingstehuis en kan je dus wr niet...
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:28
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Strani het volgende:

[..]

Kan ook snot zijn h. Ik gooi mijn snot altijd hoog op in de lucht.
_O-
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:28
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekrane zo meeleeft met de slachtoffers.
Ja, was mooi om te zien. Al die teddybeertjes en brieven die ze daar neergelegd hadden. Nu wil het dorp een monument oprichten.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef HiZ het volgende:

[..]

Het is gewoon een nieuw ritueel. En volgens mij kan dat helemaal geen kwaad in een wereld die te weinig doet aan zingeving.
Dat, maar tegelijkertijd wonderlijk en mooi dat het maar zeer, zeer zelden gebeurt dat er vanaf de grond (dus niet door straaljagers die in de war zijn oid) een raket op zo'n toestel wordt afgeschoten.
alwaysonholdwoensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekrane zo meeleeft met de slachtoffers.
Ja, klopt.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef superworm het volgende:

[..]

Het is een compleet clich geworden maar met VICE (reporter volgen die in dit conflict nota bene ontvoerd wordt terwijl je al fan was, enz enz) erbij n deze ramp komt Oekrane wel heel dichtbij. Het is ook maar 2 landen verderop (Polen en DLD).
Wacht maar tot de polderjihadi's los gaan in NL
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef DaMook het volgende:
Ben onder de indruk van de hele ceremonie en stoet en alles. Ook van de reacties van iedereen uit binnen en buitenland. Trots op ons landje.
Dat sowieso, je leest overal dat de slachtoffers eindelijke de dignity krijgen die ze verdienen. Nederlander of niet. Dus dat doen 'we' goed
egeltje1985woensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekrane zo meeleeft met de slachtoffers.
Mooi interview inderdaad. Ook onmogelijk om je voor te stellen dat het ineens lichamen regent in je achtertuin.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:29 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Wacht maar tot de polderjihadi's los gaan in NL
Nounounou, laten we de moslims ven de moslims laten in dit topic aub. Da's een heel ander verhaal.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:29
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:28 schreef agter het volgende:

[..]

Ja, was mooi om te zien. Al die teddybeertjes en brieven die ze daar neergelegd hadden. Nu wil het dorp een monument oprichten.
Ja mooi, maar beter rotten ze op bij die crashsite.
Straniwoensdag 23 juli 2014 @ 22:30
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:28 schreef agter het volgende:

[..]

Ja, was mooi om te zien. Al die teddybeertjes en brieven die ze daar neergelegd hadden. Nu wil het dorp een monument oprichten.
Belangrijk om dat ook te zien. Als de plunderingen door de lokale bevolking al gebeurd zijn, is het goed om ook deze kant te erkennen.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:30
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:29 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Mooi interview inderdaad. Ook onmogelijk om je voor te stellen dat het ineens lichamen regent in je achtertuin.
Ik kreeg meermaals 'It's raining men' in mijn hoofd de afgelopen week (en vervloekte m'n brein omdat 't die link direct legt), maar het idee is inderdaad echt absurd en surrealistisch als een Dali-schilderij.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:30
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:30 schreef Strani het volgende:

[..]

Belangrijk om dat ook te zien. Als de plunderingen door de lokale bevolking al gebeurd zijn, is het goed om ook deze kant te erkennen.
Idd, die lokale bevolking zijn natuurlijk niet allemaal ook seperatisen.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:30
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:29 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Mooi interview inderdaad. Ook onmogelijk om je voor te stellen dat het ineens lichamen regent in je achtertuin.
Het klinkt gek, maar de afgelopen week zat ik af en toe op mijn balkonnetje me in te denken hoe het zou zijn als het opeens lichamen regent.. te bizar om je voor te kunnen stellen. :{
marcodejwoensdag 23 juli 2014 @ 22:31
Waarom is daar nu niemand. Het zou daar nu toch gewoon een mierennest moeten zijn van internationale experts?
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:31
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:29 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Ja mooi, maar beter rotten ze op bij die crashsite.
Dat gaat niet lukken al die dagen lang, is in hun achtertuin.
PG18woensdag 23 juli 2014 @ 22:31
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:29 schreef egeltje1985 het volgende:

[..]

Mooi interview inderdaad. Ook onmogelijk om je voor te stellen dat het ineens lichamen regent in je achtertuin.
Of door je dak heen valt.
http://www.theaustralian.(...)bade90360164940e6e15
Felixawoensdag 23 juli 2014 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:31 schreef marcodej het volgende:
Waarom is daar nu niemand. Het zou daar nu toch gewoon een mierennest moeten zijn van internationale experts?
Omdat ze nog steeds geen toestemming hebben. En hun veiligheid niet kan worden gegarandeerd.
yvonnewoensdag 23 juli 2014 @ 22:32
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:28 schreef agter het volgende:

[..]

Ja, was mooi om te zien. Al die teddybeertjes en brieven die ze daar neergelegd hadden. Nu wil het dorp een monument oprichten.
Heb je een linkje?
HiZwoensdag 23 juli 2014 @ 22:32
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekrane zo meeleeft met de slachtoffers.
Ja, ik ook.
Greyswoensdag 23 juli 2014 @ 22:32
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:08 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Dat nog niet eens... maar niet het besef hebben dat de NOS (en de rest) het prima vastlegt (beter dan welk snapshot cameraatje ook)
Ach, dat besef had ook niemand bij de aankomst van Obama in Nederland nog niet te lang geleden en bij Koninginnedag stond ook altijd iedereen foto's te maken. Ook dt zie je op tv allemaal beter ;) Maar toch. Aan de ene kant vond ik het ook een tikkie raar om te zien op tv, al die telefoons langs de weg vanmiddag, aan de andere kant... als je er zelf staat... Misschien ook mensen die het niet 'voor op FB' op de foto zetten maar puur zodat ze er zelf nog een foto van hebben. Geen idee waarom. Mijn ouders hebben geen Facebook maar die zouden misschien ook wel n foto maken, zeg maar. Voor zichzelf.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:32
Sommige van de slachtoffers die op filmpjes voorbij kwamen vergeet je niet.. je vraagt je dan toch af welke naam bij dat 'anonieme' lichaam hoort.. maar dat zullen we nooit weten denk ik.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:32
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef yvonne het volgende:

[..]

Heb je een linkje?
Was net op NL 2. Nieuwsuur.
Adelantewoensdag 23 juli 2014 @ 22:33
Zo'n Hart van Nederland avond word je ook niet vrolijk van... :{
Deckardwoensdag 23 juli 2014 @ 22:33
Was al bekend dat er weer een aantal vliegtuigen zijn neergehaald?

http://in.reuters.com/art(...)dINKBN0FS14720140723
DustPuppywoensdag 23 juli 2014 @ 22:33
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ja, ik ook.
Ja, natuurlijk. Het zijn ook gewoon mensen. Laten we dat vooral niet vergeten.
yvonnewoensdag 23 juli 2014 @ 22:33
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef agter het volgende:

[..]

Was net op NL 2. Nieuwsuur.
Dankje
HiZwoensdag 23 juli 2014 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef yvonne het volgende:

[..]

Heb je een linkje?
Was net in het NOS journaal. Nieuwsuur.
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:33 schreef Deckard het volgende:
Was al bekend dat er weer een aantal vliegtuigen zijn neergehaald?

http://in.reuters.com/art(...)dINKBN0FS14720140723
Ja.. heb inmiddels de hele geschiedenis van de Sukhoi 25 al in mijn hoofd opgeslagen..
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef Pleun2011 het volgende:
Sommige van de slachtoffers die op filmpjes voorbij kwamen vergeet je niet.. je vraagt je dan toch af welke naam bij dat 'anonieme' lichaam hoort.. maar dat zullen we nooit weten denk ik.
Voor mij is dat juist omegekeerd. Elk slachtoffer op de beelden, representeert elk van de namen op de lange lijst van slachtoffers.
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 22:34
quote:
Rutte belt opnieuw met Poetin

Premier Mark Rutte heeft vanavond opnieuw gebeld met de Russische president Poetin, meldt het Kremlin. De leiders hebben gesproken over maatregelen die genomen moeten worden voor een onafhankelijk internationaal onderzoek naar het neergestorte vliegtuig MH17, zoals is vastgelegd in een eergisteren aangenomen resolutie van de VN Veilgheidsraad. “Beide zijden benadrukken het belang van het horen van de meningen van alle betrokken partijen”, aldus het Kremlin.

http://www.nrc.nl/nieuws/(...)-van-nationale-rouw/
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:34
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef yvonne het volgende:

[..]

Heb je een linkje?
Was net bij Nieuwsuur, zal straks online komen denk ik
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:34
Nou die Palestijnen nog aanpakken en het is klaar. Ohja en Syrie
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:34 schreef HiZ het volgende:

[..]

Was net in het NOS journaal.
Nee, Nieuwsuur :)
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:34 schreef DeJori het volgende:

[..]

Heb al respect voor Rutte als-ie verder kwam dan "You're an asshole!"
Baghdaddywoensdag 23 juli 2014 @ 22:35
Duidelijke taal in Amsterdam:

7aEgbY8.jpg
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:35
Word er nog bekend gemaakt wie wanneer is gedentificeerd?
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:35
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Maar wie gaat die garantie geven? Een incident kan genoeg zijn, een trigger happy VN soldaat die een Rus aanziet voor rebel en hem overhoop knalt.
Rusland die vindt dat het te lang duurt en het idee krijgt dat de troepenmacht de tijd gebruikt om het gebied te neutraliseren en te overhandigen aan de Oekrainse regering, etc. etc.
Vraag Generaal Karremans eens wat ervoor nodig is wil een militair onder de VN-vlag eens wat ervoor nodig is om te schieten?
PG18woensdag 23 juli 2014 @ 22:35
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef Baghdaddy het volgende:
Duidelijke taal in Amsterdam:

[ afbeelding ]
Verbrand*, gebiedende wijs.
SPOILER
:')
supernigerwoensdag 23 juli 2014 @ 22:35
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:34 schreef Fokker101 het volgende:
Nou die Palestijnen nog aanpakken en het is klaar. Ohja en Syrie
En Boko Haram.
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 22:35
.
-edit: Ik faal :')
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:

[..]

Verbrand*, gebiedende wijs.
SPOILER
:')
Haha ik zag het ook, zegt ook weer wat over de personen die het erop hebben gezet
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:34 schreef DeJori het volgende:

[..]

De Russen gaan het gebied beveiligen, voordat wij er zijn?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:34 schreef DeJori het volgende:

[..]

Poetin neemt wel iedere keer op. :')
quirinawoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:33 schreef Deckard het volgende:
Was al bekend dat er weer een aantal vliegtuigen zijn neergehaald?

http://in.reuters.com/art(...)dINKBN0FS14720140723
Ze geloven niet dat "dat"de rebellen zijn.

Maar mh17 de lucht uitschieten was a honest mistake ..

;(
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:

[..]

Verbrand*, gebiedende wijs.
SPOILER
:')
Rebelen vind je wel goed?
Haagswoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
Ik denk dat we god op ons blote knietjes mogen bedanken dat die Mc Cain, 6 jaar geleden geen president van Amerika is geworden. Wat een nare vent! Die heeft echt een masker op!
Baghdaddywoensdag 23 juli 2014 @ 22:36
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:

[..]

Verbrand*, gebiedende wijs.
SPOILER
:')
I know, ik heb het niet gedaan 8)7
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:

[..]

Verbrand*, gebiedende wijs.
SPOILER
:')
En rebellen met 1 'L' :')
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:

[..]

Verbrand*, gebiedende wijs.
SPOILER
:')
Ligt eraan, ouderwetse vorm is mt T. Zie voor bewijs oorlogsposters tijdens WO2. Meldt u aan voor de strijd tegen de bolsjewieken e.d. :P Rebelen is erger.
PG18woensdag 23 juli 2014 @ 22:37
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Haha ik zag het ook, zegt ook weer wat over de personen die het erop hebben gezet
Zetten ze er eens een T achter, is het weer niet goed :P
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:37
Oh ja, een vraag die vandaag denk ik al aan de orde is gekomen maar ik heb het antwoord zelf niet.. de lichamen die als eerste zijn overgevlogen, zijn dat de lichamen die het makkelijkst zijn te identificeren? Of is het in willekeurige volgorde welke lichamen als eerste en laatste worden gerepatrieerd?
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:37
quote:
10s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef Baghdaddy het volgende:
Duidelijke taal in Amsterdam:

[ afbeelding ]
Rebelen :')

Maar verbrandt wel netjes met dt :')

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 23-07-2014 22:38:27 ]
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:37
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef superniger het volgende:

[..]

En Boko Haram.
inderdaad afmaken die handel
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:37
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef agter het volgende:

[..]

De Russen gaan het gebied beveiligen, voordat wij er zijn?
Zou ik nog niet eens zo slecht vinden, zolang ze "aan onze kant" staan en met ons samen werken en weer weggaan als "we" er klaar zijn.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef DaMook het volgende:

[..]

Zou ik nog niet eens zo slecht vinden, zolang ze "aan onze kant" staan en met ons samen werken en weer weggaan als "we" er klaar zijn.
Die gaan niet meer weg. Dat weet je toch ook wel.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
'Nederland' als geheel is toch wel best boos. We kiezen iig in de verslaggeving de McCain-lijn en die is vrij anti-Russisch, al decennia.
Speculariumwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef J0kkebr0k het volgende:

[..]

Rebelen :')

Maar verbrandt wel netjes met dt
Moet zonder t.

Maar goed, 020.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik denk dat we god op ons blote knietjes mogen bedanken dat die Mc Cain, 6 jaar geleden geen president van Amerika is geworden. Wat een nare vent! Die heeft echt een masker op!
Die had de koude oorlog opgeblazen tot een warme oorlog.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik denk dat we god op ons blote knietjes mogen bedanken dat die Mc Cain, 6 jaar geleden geen president van Amerika is geworden. Wat een nare vent! Die heeft echt een masker op!
Echte hardliner is ie.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef Specularium het volgende:

[..]

Moet zonder t.

Maar goed, 020.
I know.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Nee natuurlijk niet.. maar dat klappen vind ik schapengedrag, heb er geen behoefte aan als zoiets me wordt opgedrongen. En de meeste mensen die daar stonden hadden ongetwijfeld nobele motieven, maar ik hou zelf niet zo van die massale toestanden.. het enige waar ik spijt van heb is dat ik niet naar de huldiging op de Coolsingel ben geweest toen Feyenoord voor het laatst kampioen werd, maar ja.. kon ook niet weten dat het de laatste keer zou zijn. :{
Was ik ook bij ;)

Maar oke, prima dat jij de behoefte niet zo hebt, en dat jij een mening hebt over bepaalde symboliek, en zo hebben 17 Miljoen mensen hebben dat ook :), en sommigen zelfs afwijkend :)
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:38
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef Specularium het volgende:

[..]

Moet zonder t.

Maar goed, 020.
Kan ook met.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:39
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef DaMook het volgende:

[..]

Zou ik nog niet eens zo slecht vinden, zolang ze "aan onze kant" staan en met ons samen werken en weer weggaan als "we" er klaar zijn.
Dat zou Oekrane wel slecht vinden. Jij laat de vent waar je vrouw mee vreemd is gegaan toch ook niet weer bij je in huis, of ga jij dan ook op de bank liggen terwijl je vrouw boven in bed ligt met die vent?
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:39
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef agter het volgende:

[..]

Die gaan niet meer weg. Dat weet je toch ook wel.
Ik twijfel nog, dat was ook mijn eerste gedachte, maar toch, ik twijfel.
meth1745woensdag 23 juli 2014 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:31 schreef marcodej het volgende:
Waarom is daar nu niemand. Het zou daar nu toch gewoon een mierennest moeten zijn van internationale experts?
Bijkomende reden waarom ik een 'grensoverschrijding' van de Russen mogelijk acht:
dat er gepraat wordt over een politiemacht om de onderzoekers en de site te beschermen, terwijl de site er nu verlaten bij ligt, moet bij hen de verdenking wekken dat de integriteit van de crash site blijkbaar niet zo belangrijk is als men beweert.

Dat Poetin hier een plan in ziet om troepen op de grond te krijgen zou me niet verbazen.
Ambrosiuswoensdag 23 juli 2014 @ 22:39
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef superworm het volgende:

[..]

Kan ook met.
Gebiedende wijs, zonder.
Jandirkwoensdag 23 juli 2014 @ 22:39
Hier iemand die beschrijft hoe de lichamen in haar tuin vielen. En dwars door het dak naast haar bed.

http://in.reuters.com/art(...)dINKBN0FN1P820140718
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:40
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef DaMook het volgende:
Ben onder de indruk van de hele ceremonie en stoet en alles. Ook van de reacties van iedereen uit binnen en buitenland. Trots op ons landje.
Is er ergens een buitenlandtopic (krantenberichtgeving oid) met dit onderwerp??
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:40
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef agter het volgende:

[..]

Echte hardliner is ie.
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef agter het volgende:

[..]

Echte hardliner is ie.
Soort Poetin :') .
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:40
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef superworm het volgende:

[..]

Kan ook met.
Het kan ook met een L. Kijk maar:

Geen gepraat, verbrandL die rebelen.
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:39 schreef Ambrosius het volgende:

[..]

Gebiedende wijs, zonder.
Het ligt aan de zin. Als U bv. is geimpliceerd is er wel een T, loopt u naar de bushalte! Zoals gezegd komt het op oorlogsposters iig best veel voor met een t, hetgeen me ook opviel toen ik het zag. Vermoed zinsconstructie en/of ouderwetsigheid.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:41
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Greyswoensdag 23 juli 2014 @ 22:41
Dat Poetin nog tijd had voor een telefoontje van Rutte op een dag als vandaag met alle feestelijke bezigheidjes die hij had....
Nieuwschierigwoensdag 23 juli 2014 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Fokker101 het volgende:
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Die liggen dan weer in een andere kist. Of niet.
ellevehC86woensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
14s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekrane zo meeleeft met de slachtoffers.
Ik vind het zelfs straalzielig, die lokale mensen vallen overal buiten maar delen net zo zwaar in de tragedie als de nabestaanden van de ramp, maar vallen overal buiten, Russen maken er een oorlogsgebied van, Oekraine heeft nergens vat op en het is niet in de belangen van de internationale gemeenschap om die mensen bij te staan.

Heel....heel erg zielig
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Fokker101 het volgende:
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Bekijk die filmpjes op youtube maar eens. Dat ze in de nacht dat veld in lopen met een zaklamp. Echt te gruwelijk voor woorden wat je ziet.
#ANONIEMwoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Fokker101 het volgende:
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Ja, wat denk je dan? Dat ze een andere set benen aanzetten of protheses aanmeten of zo?
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:39 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Dat zou Oekrane wel slecht vinden. Jij laat de vent waar je vrouw mee vreemd is gegaan toch ook niet weer bij je in huis, of ga jij dan ook op de bank liggen terwijl je vrouw boven in bed ligt met die vent?
Ja ok vanuit de oekraine bekeken is het idd niet ideaal. Maar voor ons maakt het niet uit wie er voor de veiligheid zorgt. Ik zelf geef de voorkeur aan NL Australie en Engeland. Mijn tweede keus is NL en USA.
Felixawoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef Pleun2011 het volgende:
Oh ja, een vraag die vandaag denk ik al aan de orde is gekomen maar ik heb het antwoord zelf niet.. de lichamen die als eerste zijn overgevlogen, zijn dat de lichamen die het makkelijkst zijn te identificeren? Of is het in willekeurige volgorde welke lichamen als eerste en laatste worden gerepatrieerd?
Denk het wel. Mensen die misschien nog door familie geidentificeerd kunnen worden en daarmee snel 'afgehandeld' kunnen worden. De moeilijkere gevallen, die langer in beslag zullen nemen, zullen daarna wel volgen. Kan me voorstellen dat ze die selectie al bij aankomst van de trein gemaakt hebben.
Jandirkwoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
99s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Nieuwschierig het volgende:

[..]

Die liggen dan weer in een andere kist. Of niet.
Ze zouden eerst alle complete lichamen identificeren, daarna de losse delen. Luguber maar waar.
Blesterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten? :D :D
PG18woensdag 23 juli 2014 @ 22:42
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:40 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Is er ergens een buitenlandtopic (krantenberichtgeving oid) met dit onderwerp??
http://g1.globo.com/mundo(...)7-chega-holanda.html
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:42
NOSblog is overigens al even over:

22:08 uur
Einde liveblog

Het was vandaag de zesde dag na de vliegramp met de MH17 in Oekrane. De dag waarop de eerste 40 lichamen van de 298 slachtoffers terugkwamen in Nederland.

Vandaag was ook de eerste Nederlandse Dag van Nationale Rouw sinds 1962. Om 16.00 uur, toen de twee vliegtuigen met de slachtoffers aankwamen op vliegbasis Eindhoven, stond heel Nederland een minuut stil voor de slachtoffers.

Na de aankomst ging een colonne met rouwwagens over de snelweg naar Hilversum, waar de lichamen worden gedentificeerd. Op elk viaduct verwelkomden honderden mensen de slachtoffers op Nederlands grondgebied. Die beelden gingen de hele wereld over.

Later op de avond waren er bijeenkomsten, zoals de stille tocht in Amsterdam en de grote kerkdienst in Amersfoort.

Morgen komen nog eens minimaal 74 slachtoffers aan op vliegbasis Eindhoven. Ook deze zullen in een colonne naar Hilversum gaan.

Hiermee besluiten we ons liveblog. Al het laatste nieuws vind je op NOS.nl.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:42
Hoorde van iemand dat die lichamen ook opgezet waren vreselijk om als zo'n specialist te zien. Lijkt mij
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:43
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:40 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Is er ergens een buitenlandtopic (krantenberichtgeving oid) met dit onderwerp??
Dat weet ik niet, maar tweets ed genoeg. En cnn heeft alles uitgezonden geloof ik.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:43
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef agter het volgende:

[..]

Bekijk die filmpjes op youtube maar eens. Dat ze in de nacht dat veld in lopen met een zaklamp. Echt te gruwelijk voor woorden wat je ziet.
Laat youtube dat zien dan?
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:43 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

Laat youtube dat zien dan?
Lijken op youtube is prima. Tieten, not so much :') Hollywood-actiefilmlogica.
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 22:44
Hoe laat zouden we een presco van de MP kunnen verwachten?
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:44
Hoelaat vertrekt het vliegtuig weer naar Oekrane?
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:44
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef agter het volgende:

[..]

Bekijk die filmpjes op youtube maar eens. Dat ze in de nacht dat veld in lopen met een zaklamp. Echt te gruwelijk voor woorden wat je ziet.
Klopt. Moet bekennen dat ik er alleen naar heb gekeken tussen de spleetjes van mijn oogleden door.. ik durfde niet echt
DeJoriwoensdag 23 juli 2014 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:44 schreef superworm het volgende:

[..]

Lijken op youtube is prima. Tieten, not so much :')
Amerikanen...
Baghdaddywoensdag 23 juli 2014 @ 22:44
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten? :D :D
Dat zal echt niet gebeuren :').
quirinawoensdag 23 juli 2014 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:43 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

Laat youtube dat zien dan?
Nee lijkt me niet omdat dat niet mag op youtube.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten? :D :D
En dan ook nog ongewapend hoorde ik ergens :{ . KCT en KM erheen, samen met SF uit andere landen.
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:43 schreef Fokker101 het volgende:

[..]

Laat youtube dat zien dan?
Ik denk dat je dan op liveleak moet zijn ja
Nieuwschierigwoensdag 23 juli 2014 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten? :D :D
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:44 schreef Baghdaddy het volgende:

[..]

Dat zal echt niet gebeuren
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:45
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:44 schreef Baghdaddy het volgende:

[..]

Dat zal echt niet gebeuren :').
Zeker een ongewapende missie, zoals nu bericht wordt - wat gaan die dan doen wat de andere lokale experts niet kunnen, tegneover rebellen die in de lucht schieten ter waarschuwing?
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:44 schreef Collide het volgende:
Hoelaat vertrekt het vliegtuig weer naar Oekrane?
NL vanavond, AUS morgenvroeg.
Adelantewoensdag 23 juli 2014 @ 22:46
"dan ga je gewoon ff naar de dam en dan ga je ff meelopen"

:{
Pleun2011woensdag 23 juli 2014 @ 22:46
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten? :D :D
Marechaussee hadden ze het over
superwormwoensdag 23 juli 2014 @ 22:46
Voor wie 'm niet voorbij heeft zien komen, VICE 61 over rampplek:

Blesterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:47
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:45 schreef DaMook het volgende:

[..]

En dan ook nog ongewapend hoorde ik ergens :{ . KCT en KM erheen, samen met SF uit andere landen.
Bewapend met hun pen en boeteboekje. Kunnen ze de rebellen bij elke overtreding meteen een bon uitschrijven.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:47
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:46 schreef DaMook het volgende:

[..]

NL vanavond, AUS morgenvroeg.
Oke dat verklaard dat ik hem net nog niet kon spotten op FR24.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:47
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:45 schreef superworm het volgende:

[..]

Zeker een ongewapende missie, zoals nu bericht wordt - wat gaan die dan doen wat de andere lokale experts niet kunnen, tegneover rebellen die in de lucht schieten ter waarschuwing?
En dronken zijn.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:47 schreef Collide het volgende:

[..]

Oke dat verklaard dat ik hem net nog niet kon spotten op FR24.
Kans is groot dat ie sowieso niet te zien is, transponder staat bij militaire vliegtuigen vaker uit dan aan.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:48
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:48 schreef DaMook het volgende:

[..]

Kans is groot dat ie sowieso niet te zien is, transponder staat bij militaire vliegtuigen vaker uit dan aan.
Vandaag was hij wel te zien iig.
Nieuwschierigwoensdag 23 juli 2014 @ 22:48
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:45 schreef superworm het volgende:

[..]

Zeker een ongewapende missie, zoals nu bericht wordt - wat gaan die dan doen wat de andere lokale experts niet kunnen, tegneover rebellen die in de lucht schieten ter waarschuwing?
Dan ga je weer weg. Wat moet je anders?
Zelfs blauwhelmen kunnen niet functioneren als de strijdende partijen niet in de basis meewerken.
Sapstengelwoensdag 23 juli 2014 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Fokker101 het volgende:
Hoorde van iemand dat die lichamen ook opgezet waren vreselijk om als zo'n specialist te zien. Lijkt mij
Lijkt mij wel inderdaad, zal al het een en ander gebeuren qua gassen. En die specialisten zijn niet voor niks specialisten, dat is hun beroep.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:49
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:48 schreef Collide het volgende:

[..]

Vandaag was hij wel te zien iig.
Eventjes. Daarna niet meer.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:50
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:49 schreef agter het volgende:

[..]

Eventjes. Daarna niet meer.
Je zag hem heel de tijd tot ongeveer 10 minuten voor de landing.
Blesterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:50
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:46 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]

Marechaussee hadden ze het over
Ja, kan goed kloppen. Mijn bron is ook niet echt betrouwbaar (hoorde het net op SBS :') )
mscholwoensdag 23 juli 2014 @ 22:50
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Felixa het volgende:

[..]

Denk het wel. Mensen die misschien nog door familie geidentificeerd kunnen worden en daarmee snel 'afgehandeld' kunnen worden. De moeilijkere gevallen, die langer in beslag zullen nemen, zullen daarna wel volgen. Kan me voorstellen dat ze die selectie al bij aankomst van de trein gemaakt hebben.
het lijkt mij dat alle lijken gedentificeerd worden via gebit en dna enzo, ik denk niet dat de familie daarvoor het lichaam te zien krijgt, als dat berhaupt nog mogelijk is..
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:50
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef Collide het volgende:

[..]

Je zag hem heel de tijd tot ongeveer 10 minuten voor de landing.
Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Fokker101woensdag 23 juli 2014 @ 22:51
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 22:51
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef agter het volgende:

[..]

Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Nee hoor, FR24 is af en toe het spoor even bijster, maar de hele reis is te zien geweest.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:51
Ik denk dat ik morgenmiddag naar de vliegclub ga. Die zit op vliegbasis Eindhoven. Ik weet niet wanneer die ene die ik kende binnenkomt (weet niemand), maar dan ben ik er wel bij geweest bij het binnenkomen van hem en de andere slachtoffers.
SecretStoryWouswoensdag 23 juli 2014 @ 22:51
R
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Elke dag 2
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Zolang er kisten zijn wel ja.

Al zitten er in die kisten niet altijd lichamen, maar kunnen ook enkele lichaamsdelen inzitten.
agterwoensdag 23 juli 2014 @ 22:51
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Yep.
Inclusief dit ontvangst. Alleen zonder koning, maar wel et iemand van de regering.
Collidewoensdag 23 juli 2014 @ 22:52
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef agter het volgende:

[..]

Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Nee heb hem in Duitsland, Tsjechie enz. gezien.
Ener-Gwoensdag 23 juli 2014 @ 22:53
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef agter het volgende:

[..]

Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Er zijn minimaal 4 hobbyisten met zo'n tracker ontvanger kastje op de grond nodig om het toestel te lokaliseren op FR24. Als ie ff wegvalt zal ie waarschijnlijk over een wat dunbevolkter gebied heen vliegen.
DaMookwoensdag 23 juli 2014 @ 22:53
quote:
1s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef agter het volgende:

[..]

Yep.
Inclusief dit ontvangst. Alleen zonder koning, maar wel et iemand van de regering.
Ik vind het wel super dat ze alles hetzelfde doen als vandaag. Alle slachtoffers dezelfde behandeling en niet alleen de eerste 40 voor de tv.
egeltje1985woensdag 23 juli 2014 @ 22:53
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:31 schreef PG18 het volgende:

[..]

Of door je dak heen valt.
http://www.theaustralian.(...)bade90360164940e6e15
mooi en verschrikkelijk artikel tegelijk.
DaKKiE1984woensdag 23 juli 2014 @ 22:54
quote:
2s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:53 schreef DaMook het volgende:

[..]

Ik vind het wel super dat ze alles hetzelfde doen als vandaag. Alle slachtoffers dezelfde behandeling en niet alleen de eerste 40 voor de tv.
Het zou ook echt ontzettend triest zijn als ze dat niet zouden doen.
Sunri5ewoensdag 23 juli 2014 @ 22:55
quote:
0s.gif Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Ja, en morgen zelfs met bijna het dubbele aantal aan slachtoffers. 74 in totaal. Dat wordt een enorme stoet.