Ja, natuurlijk. Het zijn ook gewoon mensen. Laten we dat vooral niet vergeten.quote:
Dankjequote:
Ja.. heb inmiddels de hele geschiedenis van de Sukhoi 25 al in mijn hoofd opgeslagen..quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:33 schreef Deckard het volgende:
Was al bekend dat er weer een aantal vliegtuigen zijn neergehaald?
http://in.reuters.com/art(...)dINKBN0FS14720140723
Voor mij is dat juist omegekeerd. Elk slachtoffer op de beelden, representeert elk van de namen op de lange lijst van slachtoffers.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:32 schreef Pleun2011 het volgende:
Sommige van de slachtoffers die op filmpjes voorbij kwamen vergeet je niet.. je vraagt je dan toch af welke naam bij dat 'anonieme' lichaam hoort.. maar dat zullen we nooit weten denk ik.
quote:Rutte belt opnieuw met Poetin
Premier Mark Rutte heeft vanavond opnieuw gebeld met de Russische president Poetin, meldt het Kremlin. De leiders hebben gesproken over maatregelen die genomen moeten worden voor een onafhankelijk internationaal onderzoek naar het neergestorte vliegtuig MH17, zoals is vastgelegd in een eergisteren aangenomen resolutie van de VN Veilgheidsraad. “Beide zijden benadrukken het belang van het horen van de meningen van alle betrokken partijen”, aldus het Kremlin.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)-van-nationale-rouw/
Vraag Generaal Karremans eens wat ervoor nodig is wil een militair onder de VN-vlag eens wat ervoor nodig is om te schieten?quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Maar wie gaat die garantie geven? Een incident kan genoeg zijn, een trigger happy VN soldaat die een Rus aanziet voor rebel en hem overhoop knalt.
Rusland die vindt dat het te lang duurt en het idee krijgt dat de troepenmacht de tijd gebruikt om het gebied te neutraliseren en te overhandigen aan de Oekrainse regering, etc. etc.
Verbrand*, gebiedende wijs.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef Baghdaddy het volgende:
Duidelijke taal in Amsterdam:
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En Boko Haram.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:34 schreef Fokker101 het volgende:
Nou die Palestijnen nog aanpakken en het is klaar. Ohja en Syrie
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:
[..]
Verbrand*, gebiedende wijs.Haha ik zag het ook, zegt ook weer wat over de personen die het erop hebben gezetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit is gewoon raar :l
Ze geloven niet dat "dat"de rebellen zijn.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:33 schreef Deckard het volgende:
Was al bekend dat er weer een aantal vliegtuigen zijn neergehaald?
http://in.reuters.com/art(...)dINKBN0FS14720140723
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:
[..]
Verbrand*, gebiedende wijs.Rebelen vind je wel goed?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:
[..]
Verbrand*, gebiedende wijs.I know, ik heb het niet gedaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Terrorism is the poor mans war, war is the rich mans terrorism.
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:
[..]
Verbrand*, gebiedende wijs.En rebellen met 1 'L'SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit is gewoon raar :l
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef PG18 het volgende:
[..]
Verbrand*, gebiedende wijs.Ligt eraan, ouderwetse vorm is mét T. Zie voor bewijs oorlogsposters tijdens WO2. Meldt u aan voor de strijd tegen de bolsjewieken e.d.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rebelen is erger.
Zetten ze er eens een T achter, is het weer niet goedquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Haha ik zag het ook, zegt ook weer wat over de personen die het erop hebben gezet
Rebelenquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:35 schreef Baghdaddy het volgende:
Duidelijke taal in Amsterdam:
[ afbeelding ]
Zou ik nog niet eens zo slecht vinden, zolang ze "aan onze kant" staan en met ons samen werken en weer weggaan als "we" er klaar zijn.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef agter het volgende:
[..]
De Russen gaan het gebied beveiligen, voordat wij er zijn?
Die gaan niet meer weg. Dat weet je toch ook wel.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zou ik nog niet eens zo slecht vinden, zolang ze "aan onze kant" staan en met ons samen werken en weer weggaan als "we" er klaar zijn.
Moet zonder t.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Rebelen
Maar verbrandt wel netjes met dt
Die had de koude oorlog opgeblazen tot een warme oorlog.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik denk dat we god op ons blote knietjes mogen bedanken dat die Mc Cain, 6 jaar geleden geen president van Amerika is geworden. Wat een nare vent! Die heeft echt een masker op!
Echte hardliner is ie.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik denk dat we god op ons blote knietjes mogen bedanken dat die Mc Cain, 6 jaar geleden geen president van Amerika is geworden. Wat een nare vent! Die heeft echt een masker op!
Was ik ook bijquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:26 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet.. maar dat klappen vind ik schapengedrag, heb er geen behoefte aan als zoiets me wordt opgedrongen. En de meeste mensen die daar stonden hadden ongetwijfeld nobele motieven, maar ik hou zelf niet zo van die massale toestanden.. het enige waar ik spijt van heb is dat ik niet naar de huldiging op de Coolsingel ben geweest toen Feyenoord voor het laatst kampioen werd, maar ja.. kon ook niet weten dat het de laatste keer zou zijn.
Dat zou Oekraïne wel slecht vinden. Jij laat de vent waar je vrouw mee vreemd is gegaan toch ook niet weer bij je in huis, of ga jij dan ook op de bank liggen terwijl je vrouw boven in bed ligt met die vent?quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef DaMook het volgende:
[..]
Zou ik nog niet eens zo slecht vinden, zolang ze "aan onze kant" staan en met ons samen werken en weer weggaan als "we" er klaar zijn.
Ik twijfel nog, dat was ook mijn eerste gedachte, maar toch, ik twijfel.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:38 schreef agter het volgende:
[..]
Die gaan niet meer weg. Dat weet je toch ook wel.
Bijkomende reden waarom ik een 'grensoverschrijding' van de Russen mogelijk acht:quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:31 schreef marcodej het volgende:
Waarom is daar nu niemand. Het zou daar nu toch gewoon een mierennest moeten zijn van internationale experts?
Is er ergens een buitenlandtopic (krantenberichtgeving oid) met dit onderwerp??quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef DaMook het volgende:
Ben onder de indruk van de hele ceremonie en stoet en alles. Ook van de reacties van iedereen uit binnen en buitenland. Trots op ons landje.
quote:
Soort Poetinquote:
Het ligt aan de zin. Als U bv. is geimpliceerd is er wel een T, loopt u naar de bushalte! Zoals gezegd komt het op oorlogsposters iig best veel voor met een t, hetgeen me ook opviel toen ik het zag. Vermoed zinsconstructie en/of ouderwetsigheid.quote:
Die liggen dan weer in een andere kist. Of niet.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Fokker101 het volgende:
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Ik vind het zelfs straalzielig, die lokale mensen vallen overal buiten maar delen net zo zwaar in de tragedie als de nabestaanden van de ramp, maar vallen overal buiten, Russen maken er een oorlogsgebied van, Oekraine heeft nergens vat op en het is niet in de belangen van de internationale gemeenschap om die mensen bij te staan.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:27 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel tof dat de plaatselijke bevolking in Oekraïne zo meeleeft met de slachtoffers.
Bekijk die filmpjes op youtube maar eens. Dat ze in de nacht dat veld in lopen met een zaklamp. Echt te gruwelijk voor woorden wat je ziet.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Fokker101 het volgende:
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Ja, wat denk je dan? Dat ze een andere set benen aanzetten of protheses aanmeten of zo?quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Fokker101 het volgende:
Hoe zouden die lichamen er toch uit zien.. ben altijd daar wel benieuwd naar. Ligt er dan iemand in zo'n kist zonder twee benen?
Ja ok vanuit de oekraine bekeken is het idd niet ideaal. Maar voor ons maakt het niet uit wie er voor de veiligheid zorgt. Ik zelf geef de voorkeur aan NL Australie en Engeland. Mijn tweede keus is NL en USA.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat zou Oekraïne wel slecht vinden. Jij laat de vent waar je vrouw mee vreemd is gegaan toch ook niet weer bij je in huis, of ga jij dan ook op de bank liggen terwijl je vrouw boven in bed ligt met die vent?
Denk het wel. Mensen die misschien nog door familie geidentificeerd kunnen worden en daarmee snel 'afgehandeld' kunnen worden. De moeilijkere gevallen, die langer in beslag zullen nemen, zullen daarna wel volgen. Kan me voorstellen dat ze die selectie al bij aankomst van de trein gemaakt hebben.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:37 schreef Pleun2011 het volgende:
Oh ja, een vraag die vandaag denk ik al aan de orde is gekomen maar ik heb het antwoord zelf niet.. de lichamen die als eerste zijn overgevlogen, zijn dat de lichamen die het makkelijkst zijn te identificeren? Of is het in willekeurige volgorde welke lichamen als eerste en laatste worden gerepatrieerd?
Ze zouden eerst alle complete lichamen identificeren, daarna de losse delen. Luguber maar waar.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:41 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Die liggen dan weer in een andere kist. Of niet.
http://g1.globo.com/mundo(...)7-chega-holanda.htmlquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:40 schreef ellevehC86 het volgende:
[..]
Is er ergens een buitenlandtopic (krantenberichtgeving oid) met dit onderwerp??
Dat weet ik niet, maar tweets ed genoeg. En cnn heeft alles uitgezonden geloof ik.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:40 schreef ellevehC86 het volgende:
[..]
Is er ergens een buitenlandtopic (krantenberichtgeving oid) met dit onderwerp??
Laat youtube dat zien dan?quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef agter het volgende:
[..]
Bekijk die filmpjes op youtube maar eens. Dat ze in de nacht dat veld in lopen met een zaklamp. Echt te gruwelijk voor woorden wat je ziet.
Klopt. Moet bekennen dat ik er alleen naar heb gekeken tussen de spleetjes van mijn oogleden door.. ik durfde niet echtquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef agter het volgende:
[..]
Bekijk die filmpjes op youtube maar eens. Dat ze in de nacht dat veld in lopen met een zaklamp. Echt te gruwelijk voor woorden wat je ziet.
Amerikanen...quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:44 schreef superworm het volgende:
[..]
Lijken op youtube is prima. Tieten, not so much
Dat zal echt niet gebeurenquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten?![]()
En dan ook nog ongewapend hoorde ik ergensquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten?![]()
quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten?![]()
quote:
Zeker een ongewapende missie, zoals nu bericht wordt - wat gaan die dan doen wat de andere lokale experts niet kunnen, tegneover rebellen die in de lucht schieten ter waarschuwing?quote:
NL vanavond, AUS morgenvroeg.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:44 schreef Collide het volgende:
Hoelaat vertrekt het vliegtuig weer naar Oekraïne?
Marechaussee hadden ze het overquote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Blester het volgende:
Wat hoorde ik nou? Mogelijk een politiemissie? Dus echt Nederlandse politieagenten tussen de rebellen met AK-47's zetten?![]()
Bewapend met hun pen en boeteboekje. Kunnen ze de rebellen bij elke overtreding meteen een bon uitschrijven.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:45 schreef DaMook het volgende:
[..]
En dan ook nog ongewapend hoorde ik ergens. KCT en KM erheen, samen met SF uit andere landen.
En dronken zijn.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:45 schreef superworm het volgende:
[..]
Zeker een ongewapende missie, zoals nu bericht wordt - wat gaan die dan doen wat de andere lokale experts niet kunnen, tegneover rebellen die in de lucht schieten ter waarschuwing?
Kans is groot dat ie sowieso niet te zien is, transponder staat bij militaire vliegtuigen vaker uit dan aan.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:47 schreef Collide het volgende:
[..]
Oke dat verklaard dat ik hem net nog niet kon spotten op FR24.
Vandaag was hij wel te zien iig.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:48 schreef DaMook het volgende:
[..]
Kans is groot dat ie sowieso niet te zien is, transponder staat bij militaire vliegtuigen vaker uit dan aan.
Dan ga je weer weg. Wat moet je anders?quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:45 schreef superworm het volgende:
[..]
Zeker een ongewapende missie, zoals nu bericht wordt - wat gaan die dan doen wat de andere lokale experts niet kunnen, tegneover rebellen die in de lucht schieten ter waarschuwing?
Lijkt mij wel inderdaad, zal al het een en ander gebeuren qua gassen. En die specialisten zijn niet voor niks specialisten, dat is hun beroep.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Fokker101 het volgende:
Hoorde van iemand dat die lichamen ook opgezet waren vreselijk om als zo'n specialist te zien. Lijkt mij
Ja, kan goed kloppen. Mijn bron is ook niet echt betrouwbaar (hoorde het net op SBSquote:
het lijkt mij dat alle lijken geïdentificeerd worden via gebit en dna enzo, ik denk niet dat de familie daarvoor het lichaam te zien krijgt, als dat überhaupt nog mogelijk is..quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:42 schreef Felixa het volgende:
[..]
Denk het wel. Mensen die misschien nog door familie geidentificeerd kunnen worden en daarmee snel 'afgehandeld' kunnen worden. De moeilijkere gevallen, die langer in beslag zullen nemen, zullen daarna wel volgen. Kan me voorstellen dat ze die selectie al bij aankomst van de trein gemaakt hebben.
Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef Collide het volgende:
[..]
Je zag hem heel de tijd tot ongeveer 10 minuten voor de landing.
Nee hoor, FR24 is af en toe het spoor even bijster, maar de hele reis is te zien geweest.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef agter het volgende:
[..]
Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Elke dag 2quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Zolang er kisten zijn wel ja.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Yep.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef Fokker101 het volgende:
Komt er nou elke dag trouwens zo'n vliegtuig aankomst? Met al die kisten.
Nee heb hem in Duitsland, Tsjechie enz. gezien.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef agter het volgende:
[..]
Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Er zijn minimaal 4 hobbyisten met zo'n tracker ontvanger kastje op de grond nodig om het toestel te lokaliseren op FR24. Als ie ff wegvalt zal ie waarschijnlijk over een wat dunbevolkter gebied heen vliegen.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:50 schreef agter het volgende:
[..]
Tien min. na vertrek uit Kharkov ging ie uit. Zal in de buurt van NL wel weer aan gegaan zijn, dan.
Ik vind het wel super dat ze alles hetzelfde doen als vandaag. Alle slachtoffers dezelfde behandeling en niet alleen de eerste 40 voor de tv.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:51 schreef agter het volgende:
[..]
Yep.
Inclusief dit ontvangst. Alleen zonder koning, maar wel et iemand van de regering.
mooi en verschrikkelijk artikel tegelijk.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:31 schreef PG18 het volgende:
[..]
Of door je dak heen valt.
http://www.theaustralian.(...)bade90360164940e6e15
Het zou ook echt ontzettend triest zijn als ze dat niet zouden doen.quote:Op woensdag 23 juli 2014 22:53 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik vind het wel super dat ze alles hetzelfde doen als vandaag. Alle slachtoffers dezelfde behandeling en niet alleen de eerste 40 voor de tv.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |