Omdat het een crime scene is. Alles dient zo onaangetast mogelijk te zijn, ipv eroverheen tebanjeren met 20 man dagenlang.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:23 schreef wise het volgende:
[..]
hoezo¿![]()
wat als ze spullen aan het verzamelen zijn voor de nabestaanden¿ Ben je dan ook nog woedend
Tja zo werkt dat altijd in landen waar 80 euro het gemiddelde maandloon is...quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:23 schreef getfitbysmith het volgende:
Paupers daar in die regio. Lekker alles plunderen van die dode passagiers
Het is Oost-Europa. Dus dat zegt niet zoveel.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:24 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het ziet er niet echt professioneel uit, zo in burgerkleding.
Geeft gewoon een andere benadering van andermans bezit. De eigenaar is duidelijk dood, dus die doet er niets meer mee en ik kan eten kopen voor mijn 3 hongerige kinderen en zwangere vrouw als ik deze iphone verkoop. Tsja. Fout, absoluut. Maar toch ook wel begrijpelijk fout.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
Waar? Oekraine? Denk minder. of ja. 'Goed' . Armoede en oorlog zorgen toch voor wat andere normen en waarden.
Ja, ik ga accuut aan sinterklaas geloven.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:20 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Misschien verzamelen ze wel medicijnen voor het rode kruis, ook nog een optie.
quote:Timmermans: Woedend en furieus over slepen met lichamen
Minister Timmermans heeft gezegd dat Nederland woedend en furieus is over het nieuws dat er met lichamen gesleept wordt op de rampplek.
Hij deed dat in een gesprek met de Oekraïense president. Timmermans vroeg de president ook om hulp bij het 'thuisbrengen van onze mensen'.
Dat meldt persbureau Reuters op basis van videomateriaal van de bijeenkomst. Timmermans herhaalde ook dat Nederland niet zal rusten voordat de schuldigen aan de ramp, of degenen die die mogelijk hebben gemaakt, voor de rechter staan.
RTL Nieuws
Dat is hun gedachtegang. Meer kan je er toch ook niet van maken?quote:
Wacht maar af, nu zoekt men de schuldigen ginder, binnen enkele maanden gaat het vooral over de verantwoordelijken in eigen land. Advocaten beginnen liever een zaak tegen de nederlandse staat wegens nalatigheid dan tegen een Oekrainse rebel wegens moord.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:18 schreef DeJori het volgende:
[..]
Wij kunnen alleen, al zouden we het nog zo graag willen, niet echt een vuist maken. Daar hebben we hulp bij nodig van grotere landen. Dan kun je beter Merkel haar bek open laten trekken en het zo achter de schermen regelen.
hebben ze daar ook zo lekker. En alles ligt verspreid over 15km2. Logisch zo;n verzameling op deze manierquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:24 schreef Nintex het volgende:
[..]
Ze pleuren alles op een hoop in een container, zoals ik zeg, als je verzamelt voor nabestaanden doe je dat volgens een bepaald systeem en zorg je dat spullen bij elkaar blijven, zodat kan uitgezocht worden welke spullen bij welke passagier horen.
er is daar nog niks. Als het bij jou achter gebeurd, ga je toch ook geen speciale kleding aantrekken¿quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:24 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Het ziet er niet echt professioneel uit, zo in burgerkleding.
Yvonne, heldin, parel van een bruggetje naar NWS / Quinsy Gario heeft geen respect voor slachtoffersquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:25 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja, ik ga accuut aan sinterklaas geloven.
Zeg dat er dan bij. Nu komt het over alsof hij jou gedachten gang is.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:26 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Dat is hun gedachtegang. Meer kan je er toch ook niet van maken?
Duitsland is veel afhankelijker van Russisch gas en geld dan NL. Dan kan Rutte minstens zoveel gas geven als de Duitsers.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:17 schreef Andromache het volgende:
[..]
en wat is nou wijsheid voor Mark, in lijn hiermee reageren om niet helemaal als een lulletje rozewater over te komen, of nog behoudend om de provisorische hulpverlening en berging slachtoffers niet te frusteren? ik voel een poll opkomen.
http://www.telegraaf.nl/b(...)stolen_passen__.htmlquote:Mogelijk passen gestolen
AMSTERDAM - De Nederlandse banken houden het betalingsverkeer in Oekraïne momenteel extra goed in de gaten. Internationale media berichten dat er mogelijk bankpassen en creditcards zijn gestolen van slachtoffers van de ramp met vlucht MH17. „Eventuele schade die voortkomt uit misbruik van passen zullen de banken vergoeden aan de nabestaanden”, laat de Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) zaterdag in een verklaring weten.
Foto: AFP
Een woordvoerder benadrukt dat de passen in principe onbruikbaar zijn, omdat bij het opnemen van geld ook een pincode ingevoerd moet worden. In de regel is dat ook bij creditcards het geval, zegt hij. „Maar dat kan soms per situatie verschillen.”
Afgelopen dagen kwamen er verschillende berichten naar buiten dat de rampplek eerst geplunderd zou zijn voordat bergingsmedewerkers toegang kregen op de locatie aan het werk te gaan. Of er daadwerkelijk bankpassen zijn gestolen uit de wrakstukken van het vliegtuig van Malaysia Airlines, kan de NVB niet bevestigen. Als daar aanleiding toe is, zullen de banken volgens de koepelorganisatie „preventieve maatregelen” nemen.
Heel erg mee eens. Een foto zegt soms meer dan duizend woorden is het gezegde, maar een foto kan de boel ook behóórlijk verdraaid weergeven. En bedenk elke keer als je iets van 'nieuws' leest dat er een keiharde propaganda-oorlog gaande is in dat gebied.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:25 schreef yvonne het volgende:
Waak ook voor het propaganda-spook hè. Je kunt een foto van diverse teksten voorzien.
Zo was er een foto van een vrouw die langs een lijk liep.( ze had bloemen in haar hand) De tekst was zoiets: mw loopt zonder blikken of blozen langs en lijk, onrespectvol. blabla.
Kom ik die vrouw op een andere foto tegen waar ze met andere vrouwen iets als herdenking aan het maken is met bloemen.
Dus wat is het nou.
ja lekker laten liggen rotter in middle of nowherequote:
Die zag ik net in een filmpje uitgebreider en daar zagen ze er echt uit als helpenden.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:13 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
Pff mongolen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
weinig mediaconsumenten die hun volledige IQ inzetten bij het kijken van het nieuws en GS hoor. lees maar wat theorieën over massamedia.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:25 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, als je IQ hoger is dan dat van een stoeptegel dan snap je dat het vooral belangrijk is wát ie doet, in plaats van hoe ie dat doet. Als je kritiek op het handelen van onze premier wil hebben, doe dat dan inhoudelijk.
Voor zover er op GS inhoudelijk te lezen is wat hij zou moeten doen, dan is het in een helikopter stappen en samen met wat legereenheden willekeurige russen gaan afschieten.
dankquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Die zag ik net in een filmpje uitgebreider en daar zagen ze er echt uit als helpenden.
Oorlog is uiteraard niet de oplossing. Het is nog kort dag om te zeggen of Nederland en betrokken landen de juiste beslissingen aan het maken zijn, maar er moet toch wel houvast op de situatie komen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:22 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Mogen hopen dat de politiek wat geleerd heeft van de 20ste eeuw, itt tot de zolderkamergeneraals hier wier hersenen duidelijk aan het smelten zijn.
(Superworm onder gramps account)quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Die zag ik net in een filmpje uitgebreider en daar zagen ze er echt uit als helpenden.
Welk filmpje?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Die zag ik net in een filmpje uitgebreider en daar zagen ze er echt uit als helpenden.
Of je blijft gewoon van andermans spullen af (en het is ook een misdaad).quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:22 schreef wise het volgende:
[..]
men wil liever alles in aparte doosjes gesorteerd
Ja die mogen ze ook aan z'n Pietenmuts ophangen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:26 schreef Andromache het volgende:
[..]
Yvonne, heldin, parel van een bruggetje naar NWS / Quinsy Gario heeft geen respect voor slachtoffers
Kijken of jij nog zo principieel bent als je gezin of familie moet leven van een paar euro per dag...quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:28 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Of je blijft gewoon van andermans spullen af (en het is ook een misdaad).
Je begrijpt dat je dan neergeschoten kan worden?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:29 schreef myShizzle het volgende:
Vanavond maar wat ambassades in de fik zetten?
En wat als er een windje komt..? ga je dan ook roepen dat ze het hadden moeten opruimen..?quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:28 schreef Opa2012 het volgende:
[..]
Of je blijft gewoon van andermans spullen af (en het is ook een misdaad).
Zou het niet makkelijker zijn alle betalingen/opnames vanuit Oekraine met Nederlandse passen te blokkeren denk ik dan. Dat handje vol Nederlanders die daar zit kunnen dat dan wel middels een telefoontje oplossen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:26 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)stolen_passen__.html
Een mooi gebaar, volgens wise.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:26 schreef Zipportal het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)stolen_passen__.html
Ja ik zit op 986758645343 sites te kijken en even zoveel linkjes. Ergensquote:
Paupers heb je overal. In Nederland lopen genoeg mensen rond die precies hetzelfde zouden doen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:30 schreef Snowballed het volgende:
[..]
En wat als er een windje komt..? ga je dan ook roepen dat ze het hadden moeten opruimen..?
Ja er word gejat..
Ja er zijn nog veel meer mensen die het goede voor hebben en zich doodschamen daar..
dan heb je je oordeel al klaar liggen over alles wat je zietquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:28 schreef Gramps het volgende:
[..]
(Superworm onder gramps account)
Sja, ik (we) ben (zijn) natuurlijk wel vooringenomen anti-pro-Russisch. Ze hebben zich immers al 3-4 maanden lang als gewelddadige mongolen gedragen.
Op zijn minst haar gezicht laten zien of een reactie oid geven, al was het maar vanaf haar vakantie adres. Nu komt ze wel heel erg ongeinteresseerd over... Maar ja, dat was toen de pleuris daar uitbrak ook al zo.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:23 schreef Voszje het volgende:
Die reacties op GS.Ja, wat moet Hennis doen dan...
Ja, nogal. Dat terugbetalen zijn ze hoe dan ook verplicht, maar PR-technisch is het wel handig om het even in de krant te zetten.quote:
Laat het denken maar een paard over. Die heeft een dikkere kop als jij.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:30 schreef Kentekenplaat het volgende:
Misschien moeten we tegen Poetin wat duidelijker zijn: "Of jij gaat nu die idioten daar weghalen of wij doen het, kies maar. Je hebt 12 uur de tijd om actie te ondernemen."
meerdere¿ zoalsquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:29 schreef myShizzle het volgende:
Vanavond maar wat ambassades in de fik zetten?
Met dit soort dingen komt de echte aard van mensen naar boven, schandalig is het.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:30 schreef Andromache het volgende:
waarom is de wereld niet simpel en zijn we niet allemaal beschaafde burgers en hebben we allemaal voldoende om van te leven en komt dat verdomme in zo'n fokking drama als complicerende factor naar boven?
quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:31 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Laat het denken maar een paard over. Die heeft een dikkere kop als dan jij.
quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:31 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Het zijn achterlijke landen. Adolf had het goed gezien.
23 miljoen opgeruimd en nog wilden ze zich niet overgeven
Doelde meer op het feit dat de passen zijn gestolen.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, nogal. Dat terugbetalen zijn ze hoe dan ook verplicht, maar PR-technisch is het wel handig om het even in de krant te zetten.
Ook wij worden bestookt met propaganda hè, wat is waar, wat is niet waar.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:28 schreef Gramps het volgende:
[..]
(Superworm onder gramps account)
Sja, ik (we) ben (zijn) natuurlijk wel vooringenomen anti-pro-Russisch. Ze hebben zich immers al 3-4 maanden lang als gewelddadige mongolen gedragen.
gevonden: http://www.dumpert.nl/med(...)sh_site_beelden.htmlquote:
Kan hem ook niet zo snel vinden, vandaar mijn vraagquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:30 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ja ik zit op 986758645343 sites te kijken en even zoveel linkjes. Ergens
1 middel, niet meer volgenquote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:32 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ook wij worden bestookt met propaganda hè, wat is waar, wat is niet waar.
Ik weet het niet meer, ik word er niet zo vrolijk van eigenlijk.
Ik ook niet. Het wás een onbetrouwbare vervanmijnbedshow. Nu zit NL plots midden in de propagandastrijd.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:32 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ook wij worden bestookt met propaganda hè, wat is waar, wat is niet waar.
Ik weet het niet meer, ik word er niet zo vrolijk van eigenlijk.
Ja ik wil alles lezen en je hopt van de ene naar de andere sitequote:Op zaterdag 19 juli 2014 17:32 schreef roos85 het volgende:
[..]
Kan hem ook niet zo snel vinden, vandaar mijn vraag
Duizelt een beetje met alle linkjes enzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |