FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Maleisisch vliegtuig vanaf Schiphol neergehaald in Oekraine #23
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
vlucht_mh_17.jpg
BswIJIJCMAAb-z6-1.jpg

quote:
154 Nederlanders omgekomen bij vliegramp in Oekrane
Een Maleisisch vliegtuig dat van Schiphol was vertrokken met 154 Nederlanders aan boord, is donderdag neergestort op Oekraens grondgebied. Alle passagiers zijn omgekomen. Het toestel is neergeschoten.

Het toestel van Malaysia Airlines, een Boeing 777 met zeker 280 passagiers en 15 bemanningsleden aan boord, was onderweg naar de Maleisische hoofdstad Kuala Lumpur.

Het toestel is neergeschoten, stelt de Amerikaanse vicepresident Joe Biden volgens Reuters. "Het was geen ongeluk, het is uit de lucht geschoten." Ook de Maleisische premier Najib Razak zegt dat.

Amerikaanse inlichtingendiensten bevestigden eerder dat het vliegtuig boven Oekrane met een luchtdoelraket is beschoten, meldt Wall Street Journal. De afkomst van de raket is onbekend.

De Oekraense regering meldde kort na de ramp al dat het toestel is neergeschoten door de pro-Russische separatisten in het oosten van het land, maar de rebellen ontkennen dat. Het vliegtuig kwam niet ver van de Oost-Oekraense stad Donetsk neer, vijftig kilometer van de grens met Rusland. In die regio wordt de afgelopen weken dagelijks gevochten tussen het Oekraense leger en pro-Russische separatisten.

Noodnummers

De vlucht werd uitgevoerd door Malaysia Airlines en KLM, met vluchtnummers respectievelijk MH17 en KL4103. KLM kan tegenover NU.nl niets bevestigen. Schiphol vangt familieleden van de omgekomen passagiers op.

Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een noodnummer geopend voor nabestaanden: 0703487770. Ook Malaysia Airlines heeft een informatienummer geopend voor familieleden van slachtoffers: 00 6037 8841234.

Rutte

Volgens premier Mark Rutte gaat het "mogelijk om een van de allerergste luchtrampen uit de Nederlandse geschiedenis".

Hij keerde donderdag onmiddellijk terug van zijn vakantie en landde rond 21.45 uur op Schiphol. Daarna sprak hij de pers toe: "Deze zomerse dag eindigt in alle opzichten gitzwart. Het dramatische nieuws van vandaag is nauwelijks te bevatten. Ik ben geschokt, ik ben er echt kapot van. Heel Nederland is in diepe rouw. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden."

Rutte stelt dat het nu belangrijk is dat er duidelijkheid komt over de oorzaak. De premier gaat naar het crisiscentrum in Den Haag.

Reisorganisaties

Meerdere reisorganisaties hebben bevestigd dat er Nederlanders aan boord waren. Zo hadden 22 passagiers geboekt via D-Reizen. Ook via ANWB Reizen zouden vijftien of zestien personen aan boord zijn gestapt. Het gaat om mensen die geboekt hebben bij Fox Reizen en SNP, dat valt onder ANWB Reizen.

Touroperator WTC.nl gaat uit van tussen de twintig en dertig "Nederlands-sprekenden" die via de site een plaats in het vliegtuig hebben geboekt. Ook reiswebsite ATP.nl stelt dat er vier Nederlanders tickets hadden geboekt voor de vlucht.

Minister Ivo Opstelten (Justitie) verklaarde rond 20.15 uur dat er "veel Nederlanders" onder de slachtoffers zijn. Als alle getallen die de touroperators en ticketservices hebben opgegeven kloppen, zou het gaan om tientallen Nederlanders.

Lichamen

De eerste lichamen van de slachtoffers van de vliegtuigcrash in Oekrane zijn geborgen. Een woordvoerder van het Oekraense ministerie van Rampenbestrijding stelt dat zeker honderd lichamen op de rampplek zijn gezien. Lichaamsdelen liggen tot op 15 kilometer van de rampplek.

Het toestel lijkt al voor de crash in tween te zijn gebroken. De brokstukken zijn verspreid over een groot gebied.

Pro-Russische separatisten maakten rond 20.30 uur (Nederlandse tijd) bekend dat ze de zwarte doos tussen de wrakstukken hebben gevonden. Eerder verklaarden ze de zwarte doos over te zullen dragen aan Moskou.

Malaysia Airlines erkent dat het het contact met vlucht MH17 rond 15.15 uur (Nederlandse tijd) is verbroken.

Telefoongesprek

Separatisten zouden vlak na het ongeluk hebben gebeld met een inlichtingenmedewerker uit Rusland. Uit een transcript van het gesprek blijkt dat de separatisten per abuis het vliegtuig hebben neergeschoten. "Het is 100 procent zeker een passagiersvliegtuig", zei een van de separatisten geschrokken.

Als het echt een gesprek was tussen de separatisten en Rusland, dan is duidelijk dat de separatisten het vliegtuig hadden aangezien voor een militair toestel. Op het moment dat de Rus Geranin naar aangetroffen wapens vraagt, reageert Bezler met: "Die zijn er niet. Er zijn civiele items, medische spullen, handdoeken, toiletpapier.
quote:
Mogelijk verkeerd toestel geraakt"

Een militaire leider van de separatisten heeft in een tweet met trots verklaard dat de separatisten een Oekraens legervliegtuig uit de lucht hebben geschoten rond de plaats waar de Boeing is gecrasht. NOS-correspondent David-Jan Godfroid meldt dat.

Het bericht werd rond het tijdstip dat het Maleisische vliegtuig van de radar verdween getwitterd.
ReutersWorld twitterde op donderdag 17-07-2014 om 22:53:11 #BREAKING: Putin says airplane disaster would not have happened if Kiev had not renewed military operation against rebels in east Ukraine reageer retweet
quote:
Londen wil spoedzitting V-raad om vliegtuigcrash

De Britse regering heeft een spoedzitting aangevraagd bij de Veiligheidsraad bij de Verenigde Naties over de vliegtuigcrash in Oekrane. Dat meldden Amerikaanse media.
Inmiddels is bekend dat de veiligheidsraad vrijdagavond in spoed bijeen zal komen
Slachtoffers
47 ongeidentificeerd
154 Nederlanders
27 Australiers
23 Malaysie
11 indonesie
6 UK
4 Duitsland
4 Belgie
3 Filipijnen
1 Canadees

Slachtofferlijst

Gegevens van FlightRadar24
Signal from #MH17 was lost over Ukraine just before Russian border , Signal was lost around 13:21 UTC at 33,000 feet.
BswmJsNIMAAedWB.png
BswkrwNIQAA6YT8.png

Centraal Crisis in Oekrane topic
SC / Zoutloos maandagavond Ronan topic..

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Live Video / blogs
Liveblog NOS: http://nos.nl/liveblog/67(...)dam-neergestort.html
Liveblog NRC: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)gestort-in-oekraine/
Liveblog Volkskrant: http://www.volkskrant.nl/(...)-neergeschoten.dhtml
Liveblog Huffington post: http://www.huffingtonpost(...)595516.html#liveblog
Livestream RU: http://lifenews.ru/watch-live
Ukrainewatwar Blog: http://ukraineatwar.blogs(...)-malaysian-mh17.html

Video's

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Charlie_vrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
http://www.flightradar24.com/flight/mh17
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
Rutte: vlaggen vrijdag halfstok

Kan ik van iemand een vlag lenen voor morgen?
nexusjevrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
dit topic is beschaamtelijk, gedraag je
xzazvrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
Ilse, matenaaier #1
Sheepcidusvrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:27 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

Johannes_Vermeer schijnt.
#PrayForJohannes
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 00:28
Ah, propaganda:

BsxzlQSCAAEeVx3.png:large
El_Matadorvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
Overmorgen landen op de kortste commerciele landingsbaan ter wereld, zo komt de zee wel erg dichtbij.
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:26 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Mensen hebben sowieso de neiging om een onderwerp richting henzelf te draaien. Dat merk je al in een gewoon gesprek, "dus toen brak ik mijn been en.." , " ik brak ooit mijn pols :{ " en?
Ik denk dat de meeste mensen zichzelf gewoon graag als onderwerp hebben en daarover willen praten.
Dat komt denk ik mede door de werking van empathie. Omdat het niet mogelijk is om je het leed van een ander volledig voor te stellen / in te beelden zonder dat op een of andere manier op jezelf te betrekken. Omdat je iets nooit 100% vanuit het perspectief van de ander kan zien.
Edensnatorvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
Welterusten allen.
OnePlusOnevrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
Was dit niet gewoon de vliegtuig die al maanden vermist was?
Nobervrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:28 schreef superniger het volgende:
Rutte: vlaggen vrijdag halfstok

Kan ik van iemand een vlag lenen voor morgen?
En vrijdag om 18:00 twee dagen van nationale rouw?
Nibb-itvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:28 schreef AchJa het volgende:
Ah, propaganda:

[ afbeelding ]
IDF-kwaliteit.
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
Ik opende net het nieuwe deel van deze ramp. Komt wel erg dichtbij :{

Dit is het nieuwe 'stamp op iets' geworden begrijp ik?
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:28 schreef superniger het volgende:
Rutte: vlaggen vrijdag halfstok

Kan ik van iemand een vlag lenen voor morgen?
Mag een Duitse vlag ook?
Ivopediavrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
http://nl.flightaware.com(...)Z/EHAM/WMKK/tracklog

Hier een logboek van de vlucht. Frapant dat de laatste 2 logs van 14:11 en 15:19 zijn. Waarom zit er tussen die laatste 2 zoveel tijd?
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:25 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ik zat net te poepen en moest zo hard drukken dat mn ogen leken op spleetogen die Maleisiers ook hebben, zet je toch wel aan het denken!!!!
Dat je meer vezels moet eten of wat?
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:24 schreef larry_flynt het volgende:

[..]

Bizar eigenlijk dat de twee grootste vliegrampen van dit jaar bijdezelfde maatschappij zijn gevallen. Op NOS werd al gemeld dat maleise airlines dit miet te boven komt
Vooral omdat het twee zo onduidelijke bizarre ongevallen zijn waaraan de maatschappij zelf weinig schuld lijkt te gaan hebben. Die gaan wellicht om marketing-redenen wel van naam veranderen, maar zullen wel doorgaan denk ik.
davedavyvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:26 schreef Zipportal het volgende: Doe net de gordijnen dicht hier. IJzeren gordijn komt wel heel dichtbij.
_O-
deprimistvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
Laten we het positief bekijken. Het had erger kunnen zijn.
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:24 schreef riazop het volgende:
[ afbeelding ]

Veel harde grappen over dode Nederlanders en Robben op twitter
Mjah, Zuid-Amerikanen hebben macabere humor.. :{
schoolstudentvrijdag 18 juli 2014 @ 00:29
Dit topic is nog meliger dan KLB nu. :')
ClapClapYourHandsvrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef Nober het volgende:

[..]

En vrijdag om 18:00 twee dagen van nationale rouw?
Nee want dan begint het weekend en dan gaat iedereen bier zuipen enzo
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:28 schreef superniger het volgende:
Rutte: vlaggen vrijdag halfstok

Kan ik van iemand een vlag lenen voor morgen?
Een vlag hebben :')
IMVHIvrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
Een nationale herdenking zou wel op zijn plaats zijn.
beantheriovrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
Schijtzooi :'(
larry_flyntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Vooral omdat het twee zo onduidelijke bizarre ongevallen zijn waaraan de maatschappij zelf weinig schuld lijkt te gaan hebben. Die gaan wellicht om marketing-redenen wel van naam veranderen, maar zullen wel doorgaan denk ik.
Ja ze hebben echt bizar veel pech!
Ajacied422vrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef CookieSlikker het volgende:
Ik opende net het nieuwe deel van deze ramp. Komt wel erg dichtbij :{

Dit is het nieuwe 'stamp op iets' geworden begrijp ik?
Je hebt nu al 10 topics over deze ramp geopend. Zit je al tegen een burn-out aan?
ForzaMilanvrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
Hillary Clinton to Charlie Rose: "Europeans have to be the ones to take the lead on this. … There should be outrage in European capitals."
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef deprimist het volgende:
Laten we het positief bekijken. Het had erger kunnen zijn.
In de zin van? Neervallen in de hoofdstad?
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Je hebt nu al 10 topics over deze ramp geopend. Zit je al tegen een burn-out aan?
Is cookie nou een troll of een echte stijn?
Zipportalvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:27 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

:')

net gas opengedraaid .
holocaust komt nu wel heel erg dichtbij
GazProm is er niets bij.
JimmyJamesvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef ForzaMilan het volgende:
Hillary Clinton to Charlie Rose: "Europeans have to be the ones to take the lead on this. … There should be outrage in European capitals."
Yes but europeans are mietjes.
VMSDKRvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef OnePlusOne het volgende:
Was dit niet gewoon de vliegtuig die al maanden vermist was?
Die theorien zijn er wel.
E-Dubblevrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef deprimist het volgende:
Laten we het positief bekijken. Het had erger kunnen zijn.
Had zomaar in een bevolkte stad kunnen crashen
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Een vlag hebben :')
Nog erger, 2 vlaggen hebben zodat je er 1 uit kan lenen :D
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
Iemand zal het wel al gezegd hebben : maar waarom zitten we in de 21ste eeuw nog altijd met 47 niet gedentificeerde 'inzittenden' (qua nationaliteit dan) , je zou toch zeggen dat ze maar gewoon de boarding list af te drukken hebben ofzo ?
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Je hebt nu al 10 topics over deze ramp geopend. Zit je al tegen een burn-out aan?
10? :{
Ajacied422vrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Is cookie nou een troll of een echte stijn?
Ik heb wel eens gehoord in de wandelgangen dat het een kloon van Geflipte-Koelkast was.
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef ForzaMilan het volgende:
Hillary Clinton to Charlie Rose: "Europeans have to be the ones to take the lead on this. … There should be outrage in European capitals."
We hebben ook zo'n sterk leger. :')
davedavyvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef Ivopedia het volgende:
http://nl.flightaware.com(...)Z/EHAM/WMKK/tracklog

Hier een logboek van de vlucht. Frapant dat de laatste 2 logs van 14:11 en 15:19 zijn. Waarom zit er tussen die laatste 2 zoveel tijd?
Zou een tijdzone kunnen zijn maar aan de locaties te zien is de tijd overal dezelfde tijdzone.
Sheepcidusvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Een vlag hebben :')
morgen is deze halfstok hoop ik w/

anders heeft fok geen respect
Fapsalonvrijdag 18 juli 2014 @ 00:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef OnePlusOne het volgende:
Was dit niet gewoon de vliegtuig die al maanden vermist was?
:')
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
Als dit in de doofpot gestopt wordt, is het de zoveelste gebeurtenis dat in de doofpot gestopt wordt.
Vreselijk is de mens.
Is de mens vreselijk?
De mens is vreselijk.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef CookieSlikker het volgende:
Ik opende net het nieuwe deel van deze ramp. Komt wel erg dichtbij :{

Dit is het nieuwe 'stamp op iets' geworden begrijp ik?
Zeker niet voor het eerst.
El_Matadorvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
Loekie1: "het vliegtuig zou vanaf Gaza kunnen zijn neergeschoten"
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Nog erger, 2 vlaggen hebben zodat je er 1 uit kan lenen :D
:o

Sws half stok :') Ja dat helpt. Je zal maar jarig zijn.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Iemand zal het wel al gezegd hebben : maar waarom zitten we in de 21ste eeuw nog altijd met 47 niet gedentificeerde 'inzittenden' (qua nationaliteit dan) , je zou toch zeggen dat ze maar gewoon de boarding list af te drukken hebben ofzo ?
amerikanen die vliegen onder canadees paspoort?
davedavyvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Iemand zal het wel al gezegd hebben : maar waarom zitten we in de 21ste eeuw nog altijd met 47 niet gedentificeerde 'inzittenden' (qua nationaliteit dan) , je zou toch zeggen dat ze maar gewoon de boarding list af te drukken hebben ofzo ?
Maar niet iedereen is aan boord gegaan.

Edit:

Nvm want dat zou ook geregistreerd moeten zijn.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik heb wel eens gehoord in de wandelgangen dat het een kloon van Geflipte-Koelkast was.
Maar nu met een mocro id?
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef IsaacCuenca het volgende:
Als dit in de doofpot gestopt wordt, is het de zoveelste gebeurtenis die in de doofpot gestopt wordt.
Vreselijk is de mens.
Is de mens vreselijk?
De mens is vreselijk.
Maar we zijn het slimste ras op aarde :o
riazopvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
Bekende Nederlanders?
Bij die klapper in Lybie kwam Joelle van Noppen om (met haar kleine dochter)

KNAKvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef ForzaMilan het volgende:
Hillary Clinton to Charlie Rose: "Europeans have to be the ones to take the lead on this. … There should be outrage in European capitals."
Europe is kreupel. Beetje gekreun en men gaat vrolijk verder met niets doen
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef El_Matador het volgende:
Loekie1: "het vliegtuig zou vanaf Gaza kunnen zijn neergeschoten"
#HerkenDeEchteEchteZionist
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Iemand zal het wel al gezegd hebben : maar waarom zitten we in de 21ste eeuw nog altijd met 47 niet gedentificeerde 'inzittenden' (qua nationaliteit dan) , je zou toch zeggen dat ze maar gewoon de boarding list af te drukken hebben ofzo ?
Daar zaten ook een aantal Amerikanen en Fransen bij, om politieke redenen wordt dat nog niet erkend door autoriteiten.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:32
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
Merkel _O_
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef schoolstudent het volgende:
Dit topic is nog meliger dan KLB nu. :')
KLB2.0 :')
Dibblevrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
Er is gewoon een passagiers vliegtuig uit de lucht geschoten en Nederland, EU of Vs hebben nog steeds niets ondernomen :{
Minimuntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
https://twitter.com/hashtag/MH17?src=tren

Wtf... alweer zo'n rare kogelgaten
Ajacied422vrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Maar nu met een mocro id?
Ik weet voor de rest niets over dit vage persoon. De vaagheid komt nu wel erg dichtbij hier.
Zipportalvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
Je moet het zien als kat en muisspel. Ene keer hebben ze ons andere keer wij hun Gewoon.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
Ik.
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef IsaacCuenca het volgende:
Als dit in de doofpot gestopt wordt, is het de zoveelste gebeurtenis dat in de doofpot gestopt wordt.
Vreselijk is de mens.
Is de mens vreselijk?
De mens is vreselijk.
Wat moeten we anders doen?
E-Dubblevrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Leafeon672 het volgende:

[..]

Daar zaten ook een aantal Amerikanen en Fransen bij, om politieke redenen wordt dat nog niet erkend door autoriteiten.
Zullen ook wel een aantal met dubbele nationaliteit tussen zitten
Sheepcidusvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
alleen als ik zo een drone mag besturen
Cesare-Borgiavrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef JimmyJames het volgende:

[..]

Yes but europeans are mietjes.
Schoothondjes van de VS meer niet, zolang het niet een vliegtuig vol Amerikanen betreft gaat er niks gebeuren buiten een gebruikelijke reprimande richting de schuldigen. Het voortouw nemen in de strijd tegen mother Russia gaat niet gebeuren.
Ene kant is dat maar goed ook want op een oorlog met Rusland zit niemand te wachten, hoe triest het allemaal ook is.
Ivopediavrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef davedavy het volgende:

[..]

Zou een tijdzone kunnen zijn maar aan de locaties te zien is de tijd overal dezelfde tijdzone.
Hmm je hebt gelijk maar nog steeds vreemd dat er elke minuut een log is en op dat punt er 8 minuten niks is...
Tourniquetvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:31 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Iemand zal het wel al gezegd hebben : maar waarom zitten we in de 21ste eeuw nog altijd met 47 niet gedentificeerde 'inzittenden' (qua nationaliteit dan) , je zou toch zeggen dat ze maar gewoon de boarding list af te drukken hebben ofzo ?
Dubbele nationaliteiten, is uitgelegd net op CNN.
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
Duitsland? Engeland?

Ligt eraan wat NL flikt.
Ajacied422vrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Ik.
Wel nog even naar de sportschool gaan, h.,
Awsomvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Dibble het volgende:
Er is gewoon een passagiers vliegtuig uit de lucht gekozen en Nederland, EU of Vs hebben nog steeds niets ondernomen :{
Wat wil je doen dan? Oekraine binnenvallen en bezetten?
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
Eigenlijk een schande dat we geen nationale dag van rouw meer hebben indit land.
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
Oh van FOK!.

Kastanova natuurlijk.
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Leafeon672 het volgende:

[..]

Wat moeten we anders doen?
WO III
is de enige mogelijke oplossing
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Duitsland? Engeland?

Ligt eraan wat NL flikt.
Leer lezen.
PowerLoungenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Zipportal het volgende:
Je moet het zien als kat en muisspel. Ene keer hebben ze ons andere keer wij hun Gewoon.
trap rusland eruut ga
Caravrijdag 18 juli 2014 @ 00:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Dibble het volgende:
Er is gewoon een passagiers vliegtuig uit de lucht gekozen en Nederland, EU of VS hebben nog steeds niets ondernomen :{
Ik ben heel erg bang dat het niet meer wordt dan een 'sorry he'
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:34
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
Dries Roelvink, sowieso.
Geraltvrijdag 18 juli 2014 @ 00:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef Ivopedia het volgende:
http://nl.flightaware.com(...)Z/EHAM/WMKK/tracklog

Hier een logboek van de vlucht. Frapant dat de laatste 2 logs van 14:11 en 15:19 zijn. Waarom zit er tussen die laatste 2 zoveel tijd?
Volgende tijdzone in misschien? Ik heb geen idee, maar dat schiet me zomaar te binnen. Dan zit er maar feitelijk 8 minuten tussen :)
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Leafeon672 het volgende:

[..]

Wat moeten we anders doen?
Laten we beginnen met wapens vernietigen.

Maar dan ook alles. Geen pistool of raketje meer op deze wereld.
alwaysonholdvrijdag 18 juli 2014 @ 00:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:34 schreef Cara het volgende:

[..]

Ik ben heel erg bang dat het niet meer wordt dan een 'sorry he'
ik gok het ook..
Greysvrijdag 18 juli 2014 @ 00:34
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef davedavy het volgende:

[..]

Maar niet iedereen is aan boord gegaan.
Maar vlak voordat je 'die slurf' in loopt wordt het toch nogmaals geregistreerd? :@
Ik snap dat ook nooit zo goed, hoe het kan dat ze van 47 mensen de nationaliteit nog niet weten.
Als er 1 letter in je naam verkeerd staat op je ticket mag je al niet mee, maar de nationaliteiten van degenen die dat laatste poortje door zijn gegaan zijn niet bekend?
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WO3
Nein.
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Dibble het volgende:
Er is gewoon een passagiers vliegtuig uit de lucht geschoten en Nederland, EU of Vs hebben nog steeds niets ondernomen :{
Als men nu eens eerst zeker moest weten tegen wie men iets moest ondernemen ...
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
http://www.debuikvan.nl/r(...)enny-loh-en-popo-fan
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Etsu het volgende:

[..]

Leer lezen.
Ja jij ook Etsu.

Of wil je dat ik voor het land op kom? Mijn lichaam mag geen kras krijgen. :{w
admiraal_anaalvrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
Kunnen de schijtlollige opmerkingen hier achterwegen blijven en gewoon ontopic blijven posten
Ivopediavrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:34 schreef Geralt het volgende:

[..]

Volgende tijdzone in misschien? Ik heb geen idee, maar dat schiet me zomaar te binnen. Dan zit er maar feitelijk 8 minuten tussen :)
Ja ik had het al gezien maar nog steeds vreemd dat er tussen die 2 logs dan 8 minuten zitten terwijl de rest elke minuut een log geeft.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Eigenlijk wel. :@
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:34 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Laten we beginnen met wapens vernietigen.

Maar dan ook alles. Geen pistool of raketje meer op deze wereld.
En hoe moet je dan je souverniteit bewaken? Want dan is het gewoon een kwestie van de meeste mensen hebben en daar zijn wij Nederlanders nou niet bepaald de sterkste in :P
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Ligt eraan hoeveel ik betaald krijg
Ajacied422vrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Ligt eraan hoeveel ik betaald krijg
wat heb je dan aan het geld als je sterft :') :')
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Minimunt het volgende:
https://twitter.com/hashtag/MH17?src=tren

Wtf... alweer zo'n rare kogelgaten
Dat zijn geen kogelgaten, dat wordt normaal gesproken gedaan om paspoorten "ongeldig" te verklaren. Maar goed, waarom de "Russen" dat doen, misschien om ze waardeloos te maken in het geval ze gejat worden en daar een namaakpaspoort van willen maken.. #speculatie
RVervrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef OnePlusOne het volgende:
Was dit niet gewoon de vliegtuig die al maanden vermist was?
Ja, en Israel heeft het gedaan
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Absoluut niet. Voor niemand.
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Ligt eraan hoeveel ik betaald krijg
Maakt dat wat uit als je dood bent?
E-Dubblevrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

Ligt eraan hoeveel ik betaald krijg
Want geld is dan nog belangrijk wil je zeggen
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
zo zie je maar weer, elke dag kan je laatste zijn...
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef ForzaMilan het volgende:
Hillary Clinton to Charlie Rose: "Europeans have to be the ones to take the lead on this. … There should be outrage in European capitals."
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

En hoe moet je dan je souverniteit bewaken? Want dan is het gewoon een kwestie van de meeste mensen hebben en daar zijn wij Nederlanders nou niet bepaald de sterkste in :P
De achterkamer van wilders verzint vast wel wat :@
beantheriovrijdag 18 juli 2014 @ 00:37
quote:
;(
Kerftministervrijdag 18 juli 2014 @ 00:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:19 schreef Mani89 het volgende:
raykerckhoffs twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:37:07 Zat in januari op zelfde vlucht v Ams. naar Kuala Lumpur voor Tour Down Under. Maakt deze ramp nog onwerkelijker. Sterkte voor betrokken. reageer retweet
Waarom moeten mensen altijd alles op zichzelf betrekken? :') Altijd even laten zien hoe belangrijk je bent, hetzelfde als iemand overlijdt: 'Ja ik deed dat en dat met die en ik was voorzitter bij die en die club waar ik dit en dit deed' :')
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Voor mijn vrienden en familie wel. Maar niet voor al dat tuig in Nederland.
remlofvrijdag 18 juli 2014 @ 00:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Wel voor de EU.
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Maakt dat wat uit als je dood bent?
Erfenis
Tourniquetvrijdag 18 juli 2014 @ 00:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:29 schreef Ivopedia het volgende:
http://nl.flightaware.com(...)Z/EHAM/WMKK/tracklog

Hier een logboek van de vlucht. Frapant dat de laatste 2 logs van 14:11 en 15:19 zijn. Waarom zit er tussen die laatste 2 zoveel tijd?
De gegevens van flightaware (en flightradar24) worden opgevangen door vrijwilligers die op de grond een ontvanger hebben staan, in dat soort gebieden zijn dat er niet heel veel, dus ontstaan er gaten in de coverage.
Kerftministervrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Oorlogen :')

Donder lekker op, dan verhuis ik mooi naar Zwitserland.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Waarom moeten mensen altijd alles op zichzelf betrekken? :') Altijd even laten zien hoe belangrijk je bent, hetzelfde als iemand overlijdt: 'Ja ik deed dat en dat met die en ik was voorzitter bij die en die club waar ik dit en dit deed' :')
Ik zat 4 jaar geleden nog op die vlucht en mijn ouders 3 jaar geleden. Komt dichtbij zo :{.

SPOILER
Er hebben miljoenen mensen op die vlucht gezeten gvd/
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef IsaacCuenca het volgende:

[..]

zo zie je maar weer, elke dag kan je laatste zijn...
Bal is rond.
11 tegen 11
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Waarom moeten mensen altijd alles op zichzelf betrekken? :') Altijd even laten zien hoe belangrijk je bent, hetzelfde als iemand overlijdt: 'Ja ik deed dat en dat met die en ik was voorzitter bij die en die club waar ik dit en dit deed' :')
Vaak willen mensen laten zien dat dit niet aan ze voorbij gaat en willen ze hun medeleven tonen alleen zijn ze echt gewoon slecht in het verwoorden ervan met als gevolg dit soort literaire kak.
john_ven24vrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
24.jpg

Blokker, kruidvat tassen, worst.
Cesare-Borgiavrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef probeer het volgende:

[..]

Absoluut niet. Voor niemand.
Dit dus, Nederlanders zijn een individualistisch volk, absoluut niet nationalistisch behalve als oranje speelt.
Geraltvrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Dibble het volgende:
Er is gewoon een passagiers vliegtuig uit de lucht geschoten en Nederland, EU of Vs hebben nog steeds niets ondernomen :{
Dan moet eerst duidelijk zijn WIE dat gedaan heeft. :)
gijsmanvrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Minimunt het volgende:
https://twitter.com/hashtag/MH17?src=tren

Wtf... alweer zo'n rare kogelgaten
Die paspoorten ze knippen die gaten als je naar het stadhuis gaat als ze verlopen zijn en een nieuwe moet halen.
Waarom neem je ze dan mee als je gaat vliegen?
Mint_Clansellvrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:33 schreef Dibble het volgende:
Er is gewoon een passagiers vliegtuig uit de lucht geschoten en Nederland, EU of Vs hebben nog steeds niets ondernomen :{
Er is nog helemaal niets zeker wat betreft de aanleiding.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

De gegevens van flightaware (en flightradar24) worden opgevangen door vrijwilligers die op de grond een ontvanger hebben staan, in dat soort gebieden zijn dat er niet heel veel, dus ontstaan er gaten in de coverage.
en dan een tijdzone ofzo?
MaxMarkvrijdag 18 juli 2014 @ 00:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:36 schreef probeer het volgende:

[..]

Absoluut niet. Voor niemand.
Even hypothetisch he: Stel er komt een land X dat ons land binnenvalt en jou (en iedereen eigenlijk) uit je huis schopt of erger. Buk je dan ook nog even voorover?
Nobervrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Waarom moeten mensen altijd alles op zichzelf betrekken? :') Altijd even laten zien hoe belangrijk je bent, hetzelfde als iemand overlijdt: 'Ja ik deed dat en dat met die en ik was voorzitter bij die en die club waar ik dit en dit deed' :')
Waarom moet ik voor je gaan vragen waarom hij dat doet?

Stiszi twitterde op vrijdag 18-07-2014 om 00:38:51 @raykerckhoffs Waarom moeten mensen altijd alles op zichzelf betrekken? Altijd even laten zien hoe belangrijk je bent! reageer retweet
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
BsxPXk2IYAArfUg.png
Ivopediavrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

De gegevens van flightaware (en flightradar24) worden opgevangen door vrijwilligers die op de grond een ontvanger hebben staan, in dat soort gebieden zijn dat er niet heel veel, dus ontstaan er gaten in de coverage.
Bedankt, ben op de site gaan kijken ja dat verklaart het.
Rijstvrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
6s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:32 schreef Etsu het volgende:
Nou vertel eens jongens, als we een WOIII krijgen, wie van jullie moet dan voor ons land vechten?
Als het echt zo ver is denk ik niet dat we mogen kiezenn.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
Die gast heeft wel echt mazzel.
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Even hypothetisch he: Stel er komt een land X dat ons land binnenvalt en jou (en iedereen eigenlijk) uit je huis schopt. Buk je dan ook nog even voorover?
Hij zal het waarschijnlijk na afloop nog in zijn handje afvangen en doorslikken.
ellevehC86vrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
Ze heeft groot gelijk ook,ons probleem, onze meldingsplicht aan de VN/NATO.
beantheriovrijdag 18 juli 2014 @ 00:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef john_ven24 het volgende:
[ afbeelding ]

Blokker, kruidvat tassen, worst.
Dit zijn van die foto's waarbij de rillingen over mijn rug lopen. :'(
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:39 schreef Rijst het volgende:

[..]

Als het echt zo ver is denk ik niet dat we mogen kiezenn.
Nee, volgens mij heb je een plicht om te gaan. Maar sommigen hier zullen vast een reden hebben om niet te hoeven o.a ik. :P
larry_flyntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef john_ven24 het volgende:
[ afbeelding ]

Blokker, kruidvat tassen, worst.
Slingers.....

Wordt nog een kriem om de mensen te identificeren als die kansloze halve Russen alles aan het jatten zijn....
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Dit dus, Nederlanders zijn een individualistisch volk, absoluut niet nationalistisch behalve als oranje speelt.
Ik voel er gewoon vrij weinig voor om te sterven voor een of andere externe motivatie/reden. Wellicht als ik zelf ergens heel erg achter sta / in geloof. Maar niet omdat een ander dat graag wil.
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
hillary_f2a594_2756893.jpg
Hillary Clinton :')
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:40 schreef Etsu het volgende:

[..]

Nee, volgens mij heb je een plicht om te gaan. Maar sommigen hier zullen vast een reden hebben om niet te hoeven o.a ik. :P
Wat is jouw reden?
RVervrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
Het kwam wel erg dichtbij voor die gast
Cesare-Borgiavrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
Sowieso vond ik al die genterviewden irritant omdat ze de hele tijd zo'n onderdrukte lach op hun gezicht hadden of over zichzelf begonnen te praten, al viel het bij deze jongen wel mee.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:40 schreef IsaacCuenca het volgende:

[..]

Wat is jouw reden?
Maakt dat uit?
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Even hypothetisch he: Stel er komt een land X dat ons land binnenvalt en jou (en iedereen eigenlijk) uit je huis schopt of erger. Buk je dan ook nog even voorover?
Ikzelf woon hier in wat ze "Flanders Fields" noemen. Er liggen er hier honderdduizenden op kerkhoven (van beide kanten van de oorlog) die ze honderd jaar geleden hetzelfde foefje hebben wijsgemaakt ...
E-Dubblevrijdag 18 juli 2014 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:40 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Sowieso vond ik al die genterviewden irritant omdat ze de hele tijd zo'n onderdrukte lach op hun gezicht hadden of over zichzelf begonnen te praten, al viel het bij deze jongen wel mee.
Enige die echt oprecht was alleen wel een beetje shocked
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:40 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Sowieso vond ik al die genterviewden irritant omdat ze de hele tijd zo'n onderdrukte lach op hun gezicht hadden of over zichzelf begonnen te praten, al viel het bij deze jongen wel mee.
deze jongen had bijna dood kunnen zijn....
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:40 schreef Etsu het volgende:

[..]

Maakt dat uit?
Ja?
Cesare-Borgiavrijdag 18 juli 2014 @ 00:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:40 schreef probeer het volgende:

[..]

Ik voel er gewoon vrij weinig voor om te sterven voor een of andere externe motivatie/reden. Wellicht als ik zelf ergens heel erg achter sta / in geloof. Maar niet omdat een ander dat graag wil.
Ja is compleet logisch.
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:39 schreef ellevehC86 het volgende:

[..]

Ze heeft groot gelijk ook,ons probleem, onze meldingsplicht aan de VN/NATO.
Precies.
Kerftministervrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:30 schreef ForzaMilan het volgende:
Hillary Clinton to Charlie Rose: "Europeans have to be the ones to take the lead on this. … There should be outrage in European capitals."
'murica ':')
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:41 schreef IsaacCuenca het volgende:

[..]

deze jongen had bijna dood kunnen zijn....
Wat was er dan? Niet gezien namelijk.
SecretStoryWousvrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
AFP twitterde op vrijdag 18-07-2014 om 00:33:30 #MH17 White House warns against removal of plane evidence http://t.co/mOgcFPyo6M via @YahooNews reageer retweet
mrspoeZvrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef john_ven24 het volgende:
[ afbeelding ]

Blokker, kruidvat tassen, worst.
worst meenemen naar een nietEUland?
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef SecretStoryWous het volgende:
AFP twitterde op vrijdag 18-07-2014 om 00:33:30 #MH17 White House warns against removal of plane evidence http://t.co/mOgcFPyo6M via @YahooNews reageer retweet
Dat zal ze afschrikken. :')
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef john_ven24 het volgende:
[ afbeelding ]

Blokker, kruidvat tassen, worst.
waarom vind ik dit het ergste wat ik heb gezien.
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef Fapsalon het volgende:
dit wordt oorlog jongens
rusland is al begonnen met het mobiliseren van troepen
lange afstandsraketten staan nu ook gericht op Amsterdam
Zolang het bij Amsterdam blijft :+
Tourniquetvrijdag 18 juli 2014 @ 00:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef tailfox het volgende:

[..]

en dan een tijdzone ofzo?
Nee die tijden zijn allemaal CEST. Maar het kan zomaar zijn dat boven minder ontwikkelde gebieden geen ontvangers staan die de gegevens aan die sites doorgeven. Let wel, die sites zijn gewoon particulier en die data kan vrij opgevangen worden.

http://nl.flightaware.com/about/faq
__Saviour__vrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Vrijheid is niet vanzelfsprekend. Er is hard voor gevochten en het kan zomaar ineens weer opnieuw nodig zijn.
MaxMarkvrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:41 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Ikzelf woon hier in wat ze "Flanders Fields" noemen. Er liggen er hier honderdduizenden op kerkhoven (van beide kanten van de oorlog) die ze honderd jaar geleden hetzelfde foefje hebben wijsgemaakt ...
Dat zou best kunnen, dat alle soldaten die hier binnenvallen een sprookje is verteld waardoor ze hier zijn. En dan? Toch maar hun gang laten gaan, omdat jij beter weet?
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

Wat was er dan? Niet gezien namelijk.
hij zou eerste met die vlucht gaan, maar was te laat, waardoor hij de volgende vlucht had geboekt
larry_flyntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
Jezus hoor net dat de familie van een goed vriendin van mijn vriendin er op zat.... Zo sneu voor die mensen :,(
riazopvrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

'murica ':')
Is toch zo? EU is zo mieterig als wat. Beetje meer ballen als de US kan geen kwaad.
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:43 schreef larry_flynt het volgende:
Jezus hoor net dat de familie van een goed vriendin van mijn vriendin er op zat.... Zo sneu voor die mensen :,(
Sterkte
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:43
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef tailfox het volgende:

[..]

waarom vind ik dit het ergste wat ik heb gezien.
omdat je je realiseert, dat het ook gewoon mensen waren met familie en een netwerk.
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 00:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef mrspoeZ het volgende:

[..]

worst meenemen naar een nietEUland?
Als je vrienden/familie hebt die (tijdelijk) in het buitenland woont, kan ik me voorstellen dat je dat voor ze meeneemt. Net als al die mensen in het buitenland die de hagelslag en stroopwafels uit Nederland missen.
Xan21vrijdag 18 juli 2014 @ 00:44
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:42 schreef SecretStoryWous het volgende:
AFP twitterde op vrijdag 18-07-2014 om 00:33:30 #MH17 White House warns against removal of plane evidence http://t.co/mOgcFPyo6M via @YahooNews reageer retweet
ja en zij kunnen het weten

pentagon1.jpg
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:38 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Even hypothetisch he: Stel er komt een land X dat ons land binnenvalt en jou (en iedereen eigenlijk) uit je huis schopt of erger. Buk je dan ook nog even voorover?
Als er iets is waar ik zelf zo enorm sterk in geloof of achter sta, wellicht wil ik daar dan wel voor vechten.

Maar omdat een ander vindt dat ik dat zou moeten doen, hell no.

En je hypothese gaat over zelfverdediging, dat vind ik van een hele andere orde. Geen idee, het zou een risicoanalyse worden denk ik.
ForzaMilanvrijdag 18 juli 2014 @ 00:44

Was deze al geplaatst?
PowerLoungenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:45
quote:
alles is oud nieuws hier
DR898vrijdag 18 juli 2014 @ 00:45
http://www.liveleak.com/view?i=0e5_1405626203
IsaacCuencavrijdag 18 juli 2014 @ 00:45
ben wel benieuwd naar de air crash investigation aflevering van dit vliegtuig
Kerftministervrijdag 18 juli 2014 @ 00:45
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:43 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Is toch zo? EU is zo mieterig als wat. Beetje meer ballen als de US kan geen kwaad.
Waarom? Wat schieten wij daar mee op?
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:45 schreef IsaacCuenca het volgende:
ben wel benieuwd naar de air crash investigation aflevering van dit vliegtuig
larry_flyntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:43 schreef superniger het volgende:

[..]

Sterkte
Nou ja ik zelf kan die mensen niet. Vind het vooral heel erg voor die vriendin!
BorusBulldogvrijdag 18 juli 2014 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:45 schreef IsaacCuenca het volgende:
ben wel benieuwd naar de air crash investigation aflevering van dit vliegtuig
Denk niet dat wij dat Russisch zullen begrijpen.
Nintexvrijdag 18 juli 2014 @ 00:46
De Russische propaganda machine draait momenteel overuren. Putin houdt een minuut stilte voor hij zijn volgende meeting begint. Via de staats TV hoort het volk dat Kiev erachter zit.
E-Dubblevrijdag 18 juli 2014 @ 00:46
Ik vraag me eigenlijk af hoeveel tijd er tussen zit van het besef dat je omlaag gaat en daadwerkelijk dood gaat, neem ook aan dat de meeste zijn gestorven door de enorme druk die er ontstaat?
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:43 schreef MaxMark het volgende:

[..]

Dat zou best kunnen, dat alle soldaten die hier binnenvallen een sprookje is verteld waardoor ze hier zijn. En dan? Toch maar hun gang laten gaan, omdat jij beter weet?
Inderdaad, vooral met bosjes sneuvelen omdat je oversten tien meter grond op de tegenpartij willen winnen ...

Ik heb nog duizend keer meer respect voor mensen die in 'het verzet' dan in het leger gaan ...
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:47
quote:
:?
Panzermausvrijdag 18 juli 2014 @ 00:47
quote:
Ontzettend nasty beelden, daar lig je dan. Half verschroeid, half opgezwollen en met je mond open tegen een stranger aan. En de hele wereld kan het zien.
Minimuntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:47
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:37 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Waarom moeten mensen altijd alles op zichzelf betrekken? :') Altijd even laten zien hoe belangrijk je bent, hetzelfde als iemand overlijdt: 'Ja ik deed dat en dat met die en ik was voorzitter bij die en die club waar ik dit en dit deed' :')
Bravo, jij leert de echte mens kennis, individualistisch tot aan het bot ;)!
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:47
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:45 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Waarom? Wat schieten wij daar mee op?
Kijk hoe onderdanig we ons gedragen jegens Rusland en hoe we onze defensie verloederen, het is te treurig voor woorden. Rusland doet maar alles omdat de EU toch niet de ballen heeft om te reageren behalve met wat simpele sancties.
nattermannvrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:35 schreef IsaacCuenca het volgende:
Zijn jullie bereid te sterven voor jullie vaderland?

#WW3
Zeer zeker niet.
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
quote:
2s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:47 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ontzettend nasty beelden, daar lig je dan. Half verschroeid, half opgezwollen en met je mond open tegen een stranger aan. En de hele wereld kan het zien.
Denk niet dat ze er nog wat om geven.
Kerftministervrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:47 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Kijk hoe onderdanig we ons gedragen jegens Rusland en hoe we onze defensie verloederen, het is te treurig voor woorden. Rusland doet maar alles omdat de EU toch niet de ballen heeft om te reageren behalve met wat simpele sancties.
Wat wil je dan doen? Militaire interventies? De dood van onschuldige mensen beantwoorden met nog meer onschuldige doden?
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Fapsalonvrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
quote:
damn ;(
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:41 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Ja is compleet logisch.
En zelfs dan geloof ik niet in het oppakken van wapens, het toebrengen van leed bij een ander, puur en alleen omdat ik en mijn persoontje, ergens heel erg sterk in geloof. Geen enkele overtuiging rechtvaardigt geweld.

Maar hej, blijkbaar is dat raar voor sommige FoK-ers. Blijkbaar vinden die zichzelf zo belangrijk dat ze daarvoor een ander mogen schaden.

En is dat niet precies de oorzaak voor al het leed in de wereld? Jezelf boven een ander stellen?
Caravrijdag 18 juli 2014 @ 00:48
Ugh ik moet er toch niet aan denken dat je een ouder bent van een van de slachtoffers. Hoe ga je dit verwerken? Je dochter/zoon is net op weg naar vakantie uit de lucht geschoten door een raket. Wie vergeef je? Op wie ben je boos? Wat moet Nederland doen? Hoe ga je hier mee om...?
larry_flyntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
2s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:47 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ontzettend nasty beelden, daar lig je dan. Half verschroeid, half opgezwollen en met je mond open tegen een stranger aan. En de hele wereld kan het zien.
Vooral omdatik nu mensen "ken" die er zouden liggen vind ik het moeilijk er naar te kijken
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:46 schreef BorusBulldog het volgende:

[..]

Denk niet dat wij dat Russisch zullen begrijpen.
Почему нет?
Kikopuzvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef nattermann het volgende:

[..]

Zeer zeker niet.
Wat is deze? Niet eens voor mij? ;(
riazopvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:47 schreef Smoofie het volgende:

[..]

en hoe we onze defensie verloederen,
Ja we hebben nu eenmaal gekozen voor de hypotheekrente aftrek!!
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Naar die leuke gozers die ons allemaal bleken af te luisteren de voorbije jaren ...
Panzermausvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Timmerfrans heeft je rug.

quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

Denk niet dat ze er nog wat om geven.
Zij niet inderdaad.

quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:49 schreef larry_flynt het volgende:

[..]

Vooral omdatik nu mensen "ken" die er zouden liggen vind ik het moeilijk er naar te kijken
Kan ik me voorstellen man, sterkte.
riazopvrijdag 18 juli 2014 @ 00:49
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Wat wil je dan doen? Militaire interventies?
Nederland heeft het leger al afgebroken hoor
Zipportalvrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Proleten die uit zijn op sensatie
FC Waterstofbom op.
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
Bsx82OeIIAEHn19.jpg
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Wat wil je dan doen? Militaire interventies? De dood van onschuldige mensen beantwoorden met nog meer onschuldige doden?
Nee, maar een wat stevigere reactie mag wel. Meer hulp voor Kiev en je meer (militair) alten zien daar. Niet meteen een oorlog starten.
larry_flyntvrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
2s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:49 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Timmerfrans heeft je rug.

[..]

Zij niet inderdaad.

[..]

Kan ik me voorstellen man, sterkte.
Nou ja, ik ken ze natuurlijk niet maar vind het verschrikkelijk voor die meid....
Szuravrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:46 schreef E-Dubble het volgende:
Ik vraag me eigenlijk af hoeveel tijd er tussen zit van het besef dat je omlaag gaat en daadwerkelijk dood gaat, neem ook aan dat de meeste zijn gestorven door de enorme druk die er ontstaat?
Als je direct in een duikvlucht komt, raak je meteen bewusteloos
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
:?
Nobervrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
Vlogen anderen vliegtuigen ook boven Oekrane?
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef probeer het volgende:

[..]

En zelfs dan geloof ik niet in het oppakken van wapens, het toebrengen van leed bij een ander, puur en alleen omdat ik en mijn persoontje, ergens heel erg sterk in geloof. Geen enkele overtuiging rechtvaardigt geweld.

Maar hej, blijkbaar is dat raar voor sommige FoK-ers. Blijkbaar vinden die zichzelf zo belangrijk dat ze daarvoor een ander mogen schaden.
En daarom worden dat soort volkeren ook overlopen.
Xan21vrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
Wel apart in dat filmpje die slierten, wat zijn dat?
Panzermausvrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:49 schreef IsaacCuenca het volgende:

[..]

wauw CookieSlikker, wauw
Vond het ook nogal wat. Dat soort chicks zou je het liefst door hun string heen trekken - tot het bloedt.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Nober het volgende:
Vlogen anderen vliegtuigen ook boven Oekrane?
Ja, bijna elk vliegtuig naar oost-Azi.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Nober het volgende:
Vlogen anderen vliegtuigen ook boven Oekrane?
ja natuurlijk wel 10tallen
edceteravrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Duitsland? Zonne-energie.

PS: Hi Leaf ;)
gijsmanvrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Nober het volgende:
Vlogen anderen vliegtuigen ook boven Oekrane?
ja
ForzaMilanvrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
Important News op CNN zo na de reclame.
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:43 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Vrijheid is niet vanzelfsprekend. Er is hard voor gevochten en het kan zomaar ineens weer opnieuw nodig zijn.
Als niemand zou vechten zou die vrijheid best vanzelfsprekend zijn hoor. Het is juist die agressie die een ander in zijn vrijheid beperkt.

Idealistisch en ietwat naef? Yeah I know.
Mani89vrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Xan21 het volgende:
Wel apart in dat filmpje die slierten, wat zijn dat?
Lijken wel wc-rollen.
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
Ja, die lijken op elkaar , maar op de hoogte dat die dingen vliegen zie je die strepen toch totaal niet ...
Nobervrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:51 schreef ForzaMilan het volgende:
Important News op CNN zo na de reclame.
Serieus? Na de reclame? Man man man.
nattermannvrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
Ziekelijk.

:r
Zipportalvrijdag 18 juli 2014 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:51 schreef ForzaMilan het volgende:
Important News op CNN zo na de reclame.
Dan is de reclame belangrijker dan het nieuws dus. :')
VMSDKRvrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
Ja dat is ook wel te zien op 10.000 meter.
Snowballedvrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Xan21 het volgende:
Wel apart in dat filmpje die slierten, wat zijn dat?
Zooi wat gaat vliegen als het brand.. denk aan magnesium etc
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Zelf duurzame energie? Zo moeilijk is het niet, kost alleen geld.
Panzermausvrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:51 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Ja, die lijken op elkaar , maar op de hoogte dat die dingen vliegen zie je die strepen toch totaal niet ...
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef VMSDKR het volgende:

[..]

Ja dat is ook wel te zien op 10.000 meter.
Omvang en 'heat signature' lijken me vergelijkbaar.
ellevehC86vrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
99s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Kerftminister het volgende:

[..]

Wat wil je dan doen? Militaire interventies? De dood van onschuldige mensen beantwoorden met nog meer onschuldige doden?
Poetin dwingen zijn teringzooi in de oekraine op te ruimen binnen 3 maanden, dreigement kracht bijzetten met als consequentie een totale economische lockdown als er niet op toegegeven.
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
10s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Vond het ook nogal wat. Dat soort chicks zou je het liefst door hun string heen trekken - tot het bloedt.
Nou nou :{
ForzaMilanvrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:51 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Dan is de reclame belangrijker dan het nieuws dus. :')
Blijkbaar wel
koffiemetmelkensuikervrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
Damn bijna hetzelfde :o
expansvrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
MinDef Maleisie

MH17 : If indeed our plane was brought down, those responsible WILL be brought to justice!
https://twitter.com/HishammuddinH2O/status/489882496251609088

(Kan de hele tweet niet plaatsen, tooltje werkt niet mee)
Cesare-Borgiavrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef probeer het volgende:

[..]

En zelfs dan geloof ik niet in het oppakken van wapens, het toebrengen van leed bij een ander, puur en alleen omdat ik en mijn persoontje, ergens heel erg sterk in geloof. Geen enkele overtuiging rechtvaardigt geweld.

Maar hej, blijkbaar is dat raar voor sommige FoK-ers. Blijkbaar vinden die zichzelf zo belangrijk dat ze daarvoor een ander mogen schaden.
Vrijheid of vaderlandsliefde misschien? Persoonlijk zit ik waarschijnlijk ook zo snel mogelijk in Canada ofzo het liefst maar ik kan begrijpen dat mensen zulke dingen verdedigen tot de dood.
Vooral ook als je religieus bent.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:51 schreef ForzaMilan het volgende:
Important News op CNN zo na de reclame.
Isral geeft hulp aan de palestijnen.
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:49 schreef tailfox het volgende:

[..]

Почему нет?
FOK!kers kunnen geen cyrillisch lezen.
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:51 schreef edcetera het volgende:

[..]

Duitsland? Zonne-energie.

PS: Hi Leaf ;)
Zolang we minder afhankelijk worden van de Russen, Amerikanen en het Midden-Oosten vind ik het best. ^O^
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef Panzermaus het volgende:

Omvang en 'heat signature' lijken me vergelijkbaar.
Heb je wat aan met radar... :')
TBakkertvrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:49 schreef tailfox het volgende:

[..]

Почему нет?
потому что он лжет. мы сделаем это.
VMSDKRvrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

[..]

Omvang en 'heat signature' lijken me vergelijkbaar.
Maar je moet dan wel redelijke argumenten hebben om aan te nemen dat Putins vliegtuig door je airspace vliegt toch? Anders slecht stukje factchecking.
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef expans het volgende:
MinDef Maleisie

MH17 : If indeed our plane was brought down, those responsible WILL be brought to justice!
https://twitter.com/HishammuddinH2O/status/489882496251609088

(Kan de hele tweet niet plaatsen, tooltje werkt niet mee)
HishammuddinH2O twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:21:03 MH17 : If indeed our plane was brought down, those responsible WILL be brought to justice! reageer retweet
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
Was het maar Putin's vliegtuig..
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:53 schreef Leafeon672 het volgende:

[..]

FOK!kers kunnen geen cyrillisch lezen.

[..]

Zolang we minder afhankelijk worden van de Russen, Amerikanen en het Midden-Oosten vind ik het best. ^O^
nou je weet al dat het cyrillisch is.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
Dat zou pas interessant zijn als Poetin's vliegtuig daar had gevlogen, wat niet het geval was, en als Oekrane er interesse in hand om Poetin te vermoorden door zijn vliegtuig op Oekraens grondgebied te laten verongelukken, wat me hl onwaarschijnlijk lijkt.
Greysvrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
Heeft deze hier al (waarschijnlijk 26 keer, sorry dan) gestaan?
http://www.michielklaassen.nl/pim/

(Of mag dit ook niet, qua namen enzo, als iemand er over blogt? :@ )
riazopvrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Isral geeft hulp aan de palestijnen.
Mooie timing van Israel trouwens. Iedereen kijkt naar de oekraine en zij gaan Gaza binnen.
Panzermausvrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:53 schreef AchJa het volgende:

[..]

Heb je wat aan met radar... :')
Gaan die missile systems (primair) op radar? Wellicht dat die totaalmalloten Putin uit de lucht wilden klapperen.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Vrijheid of vaderlandsliefde misschien? Persoonlijk zit ik waarschijnlijk ook zo snel mogelijk in Canada ofzo het liefst maar ik kan begrijpen dat mensen zulke dingen verdedigen tot de dood.
Vooral ook als je religieus bent.
In een oorlog krijg je te maken met groepsdruk en ook gewoon de wet. Je hebt de wettelijke plicht om voor je land te strijden als de Staat daarom vraagt.

In vredestijd roepen dat je niets wil doen is leuk maar de realiteit is dat je niks heb te willen.
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
quote:
10s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Panzermaus het volgende:

Gaan die missile systems (primair) op radar?
Ja.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:54
quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:53 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

HishammuddinH2O twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:21:03 MH17 : If indeed our plane was brought down, those responsible WILL be brought to justice! reageer retweet
Malaysia valt Rusland binnen?
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Greys het volgende:
Heeft deze hier al (waarschijnlijk 26 keer, sorry dan) gestaan?
http://www.michielklaassen.nl/pim/

(Of mag dit ook niet, qua namen enzo, als iemand er over blogt? :@ )
:'(
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:55
quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:53 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

HishammuddinH2O twitterde op donderdag 17-07-2014 om 23:21:03 MH17 : If indeed our plane was brought down, those responsible WILL be brought to justice! reageer retweet
Shit is aan.
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:50 schreef Confetti het volgende:

[..]

En daarom worden dat soort volkeren ook overlopen.
Omdat ze zichzelf niet genoeg verdedigen? Volgens mij komt dat toch echt omdat er dan mensen zijn die denken het recht te hebben een ander iets aan te doen. Als die personen dat niet zouden doen, zou er helemaal geen reden zijn om terug te vechten.

Noem mij dan maar een idealistische pacifist, ik zie er het nut niet van in.
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Malaysia valt Rusland binnen?
Nee, ISIS! *O*
PowerLoungenvrijdag 18 juli 2014 @ 00:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Malaysia valt Rusland binnen?
genoeg gekken daar
Tourniquetvrijdag 18 juli 2014 @ 00:55
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

[..]

Omvang en 'heat signature' lijken me vergelijkbaar.
777 is veel groter en dat regeringsvliegtuig heeft 4 motoren ipv 2, zie je in de lucht ook duidelijk verschil in de condensstrepen.
Astashavrijdag 18 juli 2014 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Greys het volgende:
Heeft deze hier al (waarschijnlijk 26 keer, sorry dan) gestaan?
http://www.michielklaassen.nl/pim/

(Of mag dit ook niet, qua namen enzo, als iemand er over blogt? :@ )
:{
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 00:56
Twitter heeft echt de meeste macabare foto's:
SPOILER
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Greys het volgende:
Heeft deze hier al (waarschijnlijk 26 keer, sorry dan) gestaan?
http://www.michielklaassen.nl/pim/

(Of mag dit ook niet, qua namen enzo, als iemand er over blogt? :@ )
Nog niet eerder gezien ;(
edceteravrijdag 18 juli 2014 @ 00:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:52 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Zelf duurzame energie? Zo moeilijk is het niet, kost alleen geld.
Investeren in tijdelijke bronnen als schalie-gas zijn pas weggegooid geld, stop het dan in ontwikkeling van de enige bron, die onze planeet al miljoenen van energie voorziet, leven mogelijk maakt en wat simpele organismen als planten al lange tijd doen: De zon!
supernigervrijdag 18 juli 2014 @ 00:56
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:56 schreef Mr.Noodle het volgende:
Twitter heeft echt de meeste macabare foto's:
SPOILER
:o
Nobervrijdag 18 juli 2014 @ 00:56
NOS: Nieuwe beelden!! Brokstukken op de grond!

http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:55 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

777 is veel groter en dat regeringsvliegtuig heeft 4 motoren ipv 2, zie je in de lucht ook duidelijk verschil in de condensstrepen.
En vergeet de binnenkant niet.

Stel dat zou met een regeringsleider gebeurd zijn... :{
Wie weet wat er dan zou gebeuren :{
Nintexvrijdag 18 juli 2014 @ 00:57
Ik stel voor dat we de Russen aan hun oren naar de VN trekken en die onderschepte berichten van de Oekrainse veiligheidsdiensten voorleggen en vragen om een verklaring.
Maureentjevrijdag 18 juli 2014 @ 00:57
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:56 schreef Mr.Noodle het volgende:
Twitter heeft echt de meeste macabare foto's:
SPOILER
Op ogrish.nl staan er nog meer
0ne_of_the_fewvrijdag 18 juli 2014 @ 00:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ja.
En hitte toch?
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:58
quote:
9s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:56 schreef Mr.Noodle het volgende:
Twitter heeft echt de meeste macabare foto's:
SPOILER
:r :r :r :r

Dit word slecht slapen
Pannenkoek3000vrijdag 18 juli 2014 @ 00:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:57 schreef Nintex het volgende:
Ik stel voor dat we de Russen aan hun oren naar de VN trekken en die onderschepte berichten van de Oekrainse veiligheidsdiensten voorleggen en vragen om een verklaring.
Die berichten kunnen net zo goed fake zijn.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:56 schreef edcetera het volgende:

[..]

Investeren in tijdelijke bronnen als schalie-gas zijn pas weggegooid geld, stop het dan in ontwikkeling van de enige bron, die onze planeet al miljoenen van energie voorziet, leven mogelijk maakt en wat simpele organismen als planten al lange tijd doen: De zon!
Het is ook redelijk simpel. Als je het op Europees niveau regelt, kun je energie creren en banen in Spanje en Griekenland met velden van zonnepanelen. Als je dan ook nog wat windmolens en zonnepanelen in de meeste huishoudens zelf plaatst in NEderland heb je al energie zat.
nattermannvrijdag 18 juli 2014 @ 00:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:58 schreef CookieSlikker het volgende:

[..]

:r :r :r :r

Dit word slecht slapen
Slapen. Sowieso weinig. Vooral vannacht.
0ne_of_the_fewvrijdag 18 juli 2014 @ 00:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:55 schreef superniger het volgende:

[..]

Shit is aan.
Tja, het is wel een daad van agressie natuurlijk.
Cesare-Borgiavrijdag 18 juli 2014 @ 00:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Confetti het volgende:

[..]

In een oorlog krijg je te maken met groepsdruk en ook gewoon de wet. Je hebt de wettelijke plicht om voor je land te strijden als de Staat daarom vraagt.

In vredestijd roepen dat je niets wil doen is leuk maar de realiteit is dat je niks heb te willen.
Is ook moeilijk omdat we nooit echt oorlog mee hebben gemaakt, meeste mensen zullen zoiets hebben van verplicht? :') en hun rekening plunderen en proberen weg te komen.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 00:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:59 schreef 0ne_of_the_few het volgende:

[..]

Tja, het is wel een daad van agressie natuurlijk.
Gewoon de seperatatists bombarderen.
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 00:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Confetti het volgende:

[..]

In een oorlog krijg je te maken met groepsdruk en ook gewoon de wet. Je hebt de wettelijke plicht om voor je land te strijden als de Staat daarom vraagt.

In vredestijd roepen dat je niets wil doen is leuk maar de realiteit is dat je niks heb te willen.
Geen enkele kracht buiten mijzelf kan me dwingen om de wapens op te pakken. Fuck de wet.

Is niet heel moeilijk hoor. En imo buitengewoon laf om je op zo'n moment daar achter te verschuilen.

"Ja, omdat het moet."
CookieSlikkervrijdag 18 juli 2014 @ 00:59
Ziggo was 603 of zo npo nieuws?
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:59 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Is ook moeilijk omdat we nooit echt oorlog mee hebben gemaakt, meeste mensen zullen zoiets hebben van verplicht? :') en hun rekening plunderen en proberen weg te komen.
Hele mentaliteit is ook anders. VInd je het gek dat we zijn verslagen door de Fransen, niemand wilde vechten :'(
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:57 schreef Nintex het volgende:
Ik stel voor dat we de Russen aan hun oren naar de VN trekken en die onderschepte berichten van de Oekrainse veiligheidsdiensten voorleggen en vragen om een verklaring.
Ach kom, wees eens serieus. Welk land gaat in een oorlogsituatie serieus ingaan op berichtgeving die komt van de directe vijand ? Door het feit dat die berichten van de Oekrainse veiligheidsdiensten komen zijn ze gewoon waardeloos ...
Nintexvrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:58 schreef Pannenkoek3000 het volgende:

[..]

Die berichten kunnen net zo goed fake zijn.
Ik geloof daar niet meer zo in na vandaag. Vooral, omdat de Russen er met de propaganda machine alles aan doen om alles en iedereen behalve de seperatisten te beschuldigen. Ook bizar dat het Kremlin een complete statement had klaarliggen nog vrijwel voor het nieuws binnen kwam.
Panzermausvrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:53 schreef VMSDKR het volgende:

[..]

Maar je moet dan wel redelijke argumenten hebben om aan te nemen dat Putins vliegtuig door je airspace vliegt toch? Anders slecht stukje factchecking.
Yeah man. Ik zou sowieso niet met zulk tuig schieten zonder even een 'flight radar' ( :D ) erbij te pakken. Elke hond had kunnen vaststellen dat MH17 daar vloog, dus zij al helemaal. Niet recht te praten.

Echter vermoed ik dat het een moedwillige aanslag was. Je gaat niet zomaar zo'n systeem in gereedheid brengen en het lijkt me ook niet dat je ratseflats gaat verdedigen tegen een vliegtuig op 10 km hoogte. :')
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:59 schreef Cesare-Borgia het volgende:

[..]

Is ook moeilijk omdat we nooit echt oorlog mee hebben gemaakt, meeste mensen zullen zoiets hebben van verplicht? :') en hun rekening plunderen en proberen weg te komen.
Zo makkelijk zal dat niet gaan in tijden van oorlog. De jongens in de oorlog stonden ook niet allemaal te springen hoor.

Sommigen hebben zelfs de kogel gekregen omdat ze probeerden te vluchten.

Dat zou nu niet anders zijn.
edceteravrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:57 schreef Nintex het volgende:
Ik stel voor dat we de Russen aan hun oren naar de VN trekken en die onderschepte berichten van de Oekrainse veiligheidsdiensten voorleggen en vragen om een verklaring.
For security reasons we have no further information. Voor zover de berichtgeving met betrekking tot informatie van overheidsinstanties, met welke politieke achtergrond dan ook.
Wachten op Snowdun/Wikilekken ;)
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:57 schreef 0ne_of_the_few het volgende:

[..]

En hitte toch?
Nee. Dat zijn Strela, Stinger, Mistral etc, achtige wapens. (manpad).
Long range gaat met radar.
MPC60vrijdag 18 juli 2014 @ 01:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:59 schreef CookieSlikker het volgende:
Ziggo was 603 of zo npo nieuws?
Dat is ondertussen ook een herhaallus, 501 trouwens.
chroestjovvrijdag 18 juli 2014 @ 01:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:20 schreef chroestjov het volgende:
De vliegtuigmaatschappijen hebben ervoor gekozen om te blijven vliegen boven oorlogsgebied omdat omvliegen uiteraard brandstof/tijd/geld kost, dan kan het ook wel eens misgaan.
MaJovrijdag 18 juli 2014 @ 01:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:54 schreef Greys het volgende:
Heeft deze hier al (waarschijnlijk 26 keer, sorry dan) gestaan?
http://www.michielklaassen.nl/pim/

(Of mag dit ook niet, qua namen enzo, als iemand er over blogt? :@ )
dit is degene waar ik het eerder over had, we hadden een paar dezelfde vrienden. Zijn Facebook staat vol met rips onder een foto die hij vanochtend poste van hemzelf met een backpack. Zo sneu :'(
Tomatenboervrijdag 18 juli 2014 @ 01:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:59 schreef probeer het volgende:

[..]

Geen enkele kracht buiten mijzelf kan me dwingen om de wapens op te pakken. Fuck de wet.

Is niet heel moeilijk hoor. En imo buitengewoon laf om je op zo'n moment daar achter te verschuilen.

"Ja, omdat het moet."
Als je geluk hebt wordt je afgekeurd of ben je al te oud. :P

De plicht je land te dienen als je daarvoor wordt opgeroepen geldt alleen voor mannen tot 48 jaar geloof ik en je moet aan dezelfde fysieke eisen voldoen als de militairen die aan een opleiding beginnen.
Deckardvrijdag 18 juli 2014 @ 01:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Naar onszelf en investeren in techniek.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 01:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:00 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Yeah man. Ik zou sowieso niet met zulk tuig schieten zonder even een 'flight radar' ( :D ) erbij te pakken. Elke hond had kunnen vaststellen dat MH17 daar vloog, dus zij al helemaal. Niet recht te praten.

Echter vermoed ik dat het een moedwillige aanslag was. Je gaat niet zomaar zo'n systeem in gereedheid brengen en het lijkt me ook niet dat je ratseflats gaat verdedigen tegen een vliegtuig op 10 km hoogte. :')
he baas deze kogel ligt hier een beetje mag ik op vogels schieten?
Nobervrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:01 schreef chroestjov het volgende:

[..]

Ze gaan natuurlijk niet nog een vliegtuig neerhalen, die hebben hun lesje wel geleerd.
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:00 schreef Nintex het volgende:

[..]

Ik geloof daar niet meer zo in na vandaag. Vooral, omdat de Russen er met de propaganda machine alles aan doen om alles en iedereen behalve de seperatisten te beschuldigen. Ook bizar dat het Kremlin een complete statement had klaarliggen nog vrijwel voor het nieuws binnen kwam.
Ik kan mij wel voorstellen dat de verschillende autoriteiten toch nog net iets eerder op de hoogte werden gebracht van dit nieuws dan "wij" en er dus inderdaad al iets meer tijd was om een statement klaar te leggen. Lijkt mij ook dat in Rusland een "statement" iets makkelijker te maken is dan bij ons het geval is ...
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:01 schreef chroestjov het volgende:

[..]

Beetje makkelijk gezegd. Er wordt ook over andere oorlogsgebieden gevlogen.
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:00 schreef Confetti het volgende:

[..]

Zo makkelijk zal dat niet gaan in tijden van oorlog. De jongens in de oorlog stonden ook niet allemaal te springen hoor.

Sommigen hebben zelfs de kogel gekregen omdat ze probeerden te vluchten.

Dat zou nu niet anders zijn.
Ja, in Rusland ja.

Voor zover ik weet is er niemand gexecuteerd omdat ze niet in het Nederlandse verzet wilden.
Simbavrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 00:48 schreef Leafeon672 het volgende:
Als we minder afhankelijk willen worden van Rusland qua gas en olie, naar welke landen moeten we dan kijken?
Duitsland.
Helemaal vol met zonnepanelen.
beantheriovrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
Is deze al eens gepost: Passenger who missed flight "given a second chance"
Awsomvrijdag 18 juli 2014 @ 01:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:02 schreef probeer het volgende:

[..]

Ja, in Rusland ja.

Voor zover ik weet is er niemand gexecuteerd omdat ze niet in het Nederlandse verzet wilden.
Het verzet is wat anders he ...

:')
nexusjevrijdag 18 juli 2014 @ 01:03
Ik begrijp niet dat je als journalist dit soort beeld vrijgeeft. Ethische journalistiek is weer ver te zoeken.. Afschuwelijke beelden, op liveleak en vervolgens zelfs op dumpert, de zwarte kant van het internet. Pleur op man. Sensatie zoeken waar niemand mee geholpen is. KOTS.
VMSDKRvrijdag 18 juli 2014 @ 01:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:00 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Yeah man. Ik zou sowieso niet met zulk tuig schieten zonder even een 'flight radar' ( :D ) erbij te pakken. Elke hond had kunnen vaststellen dat MH17 daar vloog, dus zij al helemaal. Niet recht te praten.

Echter vermoed ik dat het een moedwillige aanslag was. Je gaat niet zomaar zo'n systeem in gereedheid brengen en het lijkt me ook niet dat je ratseflats gaat verdedigen tegen een vliegtuig op 10 km hoogte. :')
Nee dat ben ik met je eens. Blijft raar man, beneden drukt iemand drie knopjes in en 10 kilometer hoger sterven 300 mensen. Alsof je een fucking spelletje speelt. Sick.
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 01:03
quote:
Elke vlucht heeft dat soort gevallen, dus wanneer er n neerstort is er altijd wel zo'n geval.
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 01:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:02 schreef probeer het volgende:

[..]

Ja, in Rusland ja.

Voor zover ik weet is er niemand gexecuteerd omdat ze niet in het Nederlandse verzet wilden.
Jawel, een aantal soldaten hebben de kogel gekregen omdat ze tijdens de gevechten met de Duitsers(niet het latere verzet) probeerden te vluchten.
Mr.Noodlevrijdag 18 juli 2014 @ 01:04
BswiD8cIAAAr_UG.jpg
|:(
MaJovrijdag 18 juli 2014 @ 01:04
Weet je wat ik dan denk bij die verhalen van mensen die zoveel geluk hebben gehad? Dat er dus pechvogels in hun plaats zijn omgekomen :'(
RemcoW23vrijdag 18 juli 2014 @ 01:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:03 schreef nexusje het volgende:
Ik begrijp niet dat je als journalist dit soort beeld vrijgeeft. Ethische journalistiek is weer ver te zoeken.. Afschuwelijke beelden, op liveleak en vervolgens zelfs op dumpert, de zwarte kant van het internet. Pleur op man. Sensatie zoeken waar niemand mee geholpen is. KOTS.
En toch willen mensen het zien...
Awsomvrijdag 18 juli 2014 @ 01:04
quote:
Alle vluchten worden standaard overboekt
Joost-mag-het-wetenvrijdag 18 juli 2014 @ 01:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:02 schreef probeer het volgende:

[..]

Ja, in Rusland ja.

Voor zover ik weet is er niemand gexecuteerd omdat ze niet in het Nederlandse verzet wilden.
20 meter van mijn deur liggen er een 30 tal Belgische deserteurs uit WO I begraven ... De dood met de kogel gekregen zonder proces omdat ze geen dienst wilden nemen ...
Tomatenboervrijdag 18 juli 2014 @ 01:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:04 schreef Awsom het volgende:

[..]

Alle vluchten worden standaard overboekt
Door administratieve fouten of bewust?
probeervrijdag 18 juli 2014 @ 01:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:02 schreef Awsom het volgende:

[..]

Het verzet is wat anders he ...

:')
Ok dan, de paar dagen (weken?) dat het Nederlandse leger verzet heeft geboden tegen de Duitsers ..
Smoofievrijdag 18 juli 2014 @ 01:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:05 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Door administratieve fouten of bewust?
Bewust
#ANONIEMvrijdag 18 juli 2014 @ 01:05
quote:
13s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:04 schreef Mr.Noodle het volgende:
[ afbeelding ]
|:(
je ziet wel dat ze nooit reist.
VMSDKRvrijdag 18 juli 2014 @ 01:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:05 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Door administratieve fouten of bewust?
Vaak bewust omdat er ook vaak mensen niet op komen dagen. Zo proberen ze de bezettingsgraad zo hoog mogelijk te houden en wanneer er toch meer mensen op komen dagen dan er in een vliegtuig passen proberen ze mensen over te halen om een vlucht later te nemen tegen een goedkoper tarief o.i.d.
nattermannvrijdag 18 juli 2014 @ 01:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:05 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Door administratieve fouten of bewust?
Bewust.
AchJavrijdag 18 juli 2014 @ 01:06
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:00 schreef Panzermaus het volgende:

Yeah man. Ik zou sowieso niet met zulk tuig schieten zonder even een 'flight radar' ( :D ) erbij te pakken. Elke hond had kunnen vaststellen dat MH17 daar vloog, dus zij al helemaal. Niet recht te praten.
Eerder berichtte Sky News uit monde van EATC dat MH17 1000ft boven de no-fly zone vloog... En dat is verrekte close (pak hem beet 300 meter). Als je dan in een blik zit met een beetje aftandse radar zie je dat zo 1,2,3 niet. Als er uberhaupt al een 3D radar inzit, anders moet er eerst ook nog gevolgd worden voordat je de hoogte kunt meten.

quote:
Echter vermoed ik dat het een moedwillige aanslag was. Je gaat niet zomaar zo'n systeem in gereedheid brengen en het lijkt me ook niet dat je ratseflats gaat verdedigen tegen een vliegtuig op 10 km hoogte. :')
Ja, met alleen die BUK ben je er nog niet, het hele systeem is iets van 10 voertuigen/ systemen. Het is niet zo dat je eea als een buks oppakt en gaat schieten, dat moet in stelling gekruid worden en alles.
Tomatenboervrijdag 18 juli 2014 @ 01:06
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:05 schreef Smoofie het volgende:

[..]

Bewust
Om zeker te zijn van een vol vliegtuig als bepaalde passagiers niet komen opdagen ofzo?

Lekker systeem dan. :')
nexusjevrijdag 18 juli 2014 @ 01:06
quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:04 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

En toch willen mensen het zien...
quote:
12s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:04 schreef RemcoW23 het volgende:

[..]

En toch willen mensen het zien...
Ik kan er met mijn boeren verstand niet bij
MaryMousevrijdag 18 juli 2014 @ 01:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 01:04 schreef MaJo het volgende:
Weet je wat ik dan denk bij die verhalen van mensen die zoveel geluk hebben gehad? Dat er dus pechvogels in hun plaats zijn omgekomen :'(
Dit dus
Leafeon672vrijdag 18 juli 2014 @ 01:07
De EU moet gewoon maar eens gaan kijken hoe ze op de lange termijn van niet-Europese landen afhankelijk kunnen worden. We mogen wel eens schoothondje af zijn.
ElPolloLocovrijdag 18 juli 2014 @ 01:07
Ik zie op CNN steeds dit beeld (rechts onder) voorbij komen. Er is wel ingezoomd op dit specifieke object, maar ik heb er nog geen uitleg over gezien. Heb er geen verstand van, maar het heeft wel wat weg van een raket met die vinnen. Lijkt me toch sterk, maar wat is het wel?
9u0psk.jpg