quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:19 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
vaste conversatie als ik thuiskom van een wedstrijd:
Mrs.RD...did you win?
RD...No
Mrs.RD.. why did you go then?
enough said
Echt...na al die jaren nog steeds?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:19 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
vaste conversatie als ik thuiskom van een wedstrijd:
Mrs.RD...did you win?
RD...No
Mrs.RD.. why did you go then?
enough said
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:19 schreef Ynske het volgende:
[..]
Ik heb jullie om te reageren als ik geweest ben
quote:
Liefde is...met haar mee fietsen als ze gaat hardlopen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Mijn vriend is best lief over het lopen tegen mij. En vind het kei tof als ik blij thuiskom dat het weer gelukt is. Hij fietst ook weleens mee enzo.
Ik vind dat wel leuk want hij heeft er verder helemaal niks mee met dat hardlopen haha.
Mijn meneer vraagt gelukkig gewoon hoe het gegaan is en zegt vervolgens ongeacht de uitslag dat hij trots op me is.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:24 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Mrs.RD begrijpt het gewoon niet......
Maar dat is oke
Ja lief he. En dat is best mooi he. Hoe waardeloos het ook ging ze blijven trots.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:27 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Liefde is...met haar mee fietsen als ze gaat hardlopen.
[..]
Mijn meneer vraagt gelukkig gewoon hoe het gegaan is en zegt vervolgens ongeacht de uitslag dat hij trots op me is.
Kiwi Chicks....tough as old boots!quote:
Mijn vriend helpt me met schema's maken, dat is wel fijn! Maar zelf hardlopen doet hij alleen als andere sporten niet mogelijk zijnquote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Mijn vriend is best lief over het lopen tegen mij. En vind het kei tof als ik blij thuiskom dat het weer gelukt is. Hij fietst ook weleens mee enzo.
Ik vind dat wel leuk want hij heeft er verder helemaal niks mee met dat hardlopen haha.
Hij is er iig bij betrokken tochquote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:37 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Mijn vriend helpt me met schema's maken, dat is wel fijn! Maar zelf hardlopen doet hij alleen als andere sporten niet mogelijk zijnen meefietsen ook niet. Laatst was hij wel komen kijken bij de Leidscherijnloop, maar toen had ik te hard gelopen want hij was er pas 10 minuten na mijn finish
Gebeurde ook al vorig jaar toen mijn ouders bij de HM kwamen kijken haha..
Mijn hond klaagt wel.. Die wil ook mee.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:40 schreef Murmeli het volgende:
Hahahahaha je vrouw RDbest grappig.
Mijn katten klagen niet.
Mijn ex was heel enthousiast over het lopen (als ik hem nu spreek vraagt hij er vaak ook naar, zelf houdt ie ook van sport)
En mijn katten klagen ook niet.
Levitasecht klote voor je zeg!
Ik zou inderdaad eens een goede sportarts oid zoeken en dan samen kijken of het op te lossen is of dat hardlopen het evt echt niet is voor je. Al hoop ik dat laatste niet
Ja Zwabber, het zal toch allemaal op jou neerkomen dan. Je wordt de Jero van ons team...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:52 schreef Zwabberhark het volgende:
Het Ekidenteam waar ik in zit heeft twee geblesseerde 10 km-lopers. Allebei d'n enkel.
En een van de 5 km-lopers is al maanden geveld door vage virussen.
Het ziet er dus fantastisch uit.
ik bewaar hem even tot morgenochtend om het rustig te bekijken., lijkt me intressant!quote:Op vrijdag 6 juni 2014 11:19 schreef La_Tramposa het volgende:
https://www.dropbox.com/s(...)pstein_2014-480p.mp4
Fijne ted-talk over de evolutie van de lichamen van atleten en hun records..
Pff, wat klote Levitas. Vooral omdat je weer rustig aan bent begonnen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 09:53 schreef Levitas het volgende:
The day after. Weer mank.
* Levitas verstopt zich weer in de lappenmand voor een week á 2 weken en overweegt serieus of dit het hardlopen zo nog wel waard is.
Dankjewelquote:Op vrijdag 6 juni 2014 11:33 schreef Voccar het volgende:
[..]
Pff, wat klote Levitas. Vooral omdat je weer rustig aan bent begonnen.
Lekker bezig Think-Pink! Zit nog te twijfelen of ik vanavond of morgenochtend zal gaan. Hoe dan ook ga ik dan over het jaartotaal van 2013 heen
Goed bezigquote:Op vrijdag 6 juni 2014 11:31 schreef te-brengla het volgende:
Ik heb vanmorgen les 27 gelopen: 30 minuten joggen met 3 x 30 seconden versnellen. En ik heb mijn loopje vergeleken met een soortgelijke training van vorige week. Ik loop iets harder met een lagere hartslag. Yes, het langzame trainen begint langzaam zijn vruchten af te werpen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
Deed ik eerst ook altijd maar begon op een gegeven moment toch irritant te worden.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:22 schreef Yellowflower84 het volgende:
Doe mijn sleutels altijd in mijn sportbh... Toch een voordeel bij het sporten van die dingen Verder alleen mp3speler mee, loop nog met Evy, dus meer is nog niet nodig.
Of je laat gewoon de schuifpui op een kier staan zoals mijn onderburen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:27 schreef La_Tramposa het volgende:
Waarom gaan alle deuren niet gewoon met pincodes open :p
Ik had je naam even over hoofd gezien, las deze regel en dacht meteen: hé, een Amersfoorterquote:Op vrijdag 6 juni 2014 12:48 schreef McTwente het volgende:
[..]
Wel een beetje dom om dat te doen, zeker in de wijk die onlangs in het nieuws was als de wijk met het hoogste inbraakpercentage van heel Nederland.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked
Die heb ik laatst gehaaldquote:Op vrijdag 6 juni 2014 10:59 schreef Tarahumara het volgende:
Godver, ik had nog maar 10 dagen te gaan, maar gisteren vergeten in te loggen...
[ afbeelding ]
De laatste tijd weinig badges meer![]()
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:27 schreef YUR het volgende:
Vanmorgen GotC uitgezwaaid, die is nu onderweg naar de start van de Roparun.
Op de terugweg ff langs mn stamkroeg gegaan om mn nieuwe schoenen op te halen (de blauwe). Komt er nog een doos tevoorschijn: "Hier, neem deze ook maar mee. Ik verkoop die dingen toch niet".
Dus:* Guard is jaloersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:27 schreef YUR het volgende:
Vanmorgen GotC uitgezwaaid, die is nu onderweg naar de start van de Roparun.
Op de terugweg ff langs mn stamkroeg gegaan om mn nieuwe schoenen op te halen (de blauwe). Komt er nog een doos tevoorschijn: "Hier, neem deze ook maar mee. Ik verkoop die dingen toch niet".
Dus:Haha, awesome. Lijkt me wel lekker voor op het strand.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:42 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Haha, awesome. Lijkt me wel lekker voor op het strand.Laten we dat gesprek maar ff via dm doenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
F means you're fucked
Roept u dan maar!quote:Op donderdag 5 juni 2014 23:19 schreef Tarahumara het volgende:
[..]
Goed bezig, mooie stukken heb je op die route. Ik ga m binnenkort eens lopen, van Velp naar Ermelo dan.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:27 schreef YUR het volgende:
Vanmorgen GotC uitgezwaaid, die is nu onderweg naar de start van de Roparun.
Op de terugweg ff langs mn stamkroeg gegaan om mn nieuwe schoenen op te halen (de blauwe). Komt er nog een doos tevoorschijn: "Hier, neem deze ook maar mee. Ik verkoop die dingen toch niet".
Dus:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat een mazzel!![]()
Hoop dat ze je goed bevallen, wel rustig opbouwen heBen je trouwens wel van plan om het te gaan proberen, of gewoon voor af en toe lekker stukje wandelen?
Ik kan nog nix beloven....behalve dat ik er nu mee door het huis heen banjerquote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:01 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Roept u dan maar!
[..]![]()
Wat een mazzel!![]()
Hoop dat ze je goed bevallen, wel rustig opbouwen heBen je trouwens wel van plan om het te gaan proberen, of gewoon voor af en toe lekker stukje wandelen?
Ik ging bijna een youtubelinkje van oh oh Den Haag postenquote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:00 schreef Zwabberhark het volgende:
In De Haag-Noord heb je Scheveningen en Meijendel![]()
In De Haag-Zuid heb je Kijkduin, Ockenburg, Madestein
Het is daar een hardloopwalhalla
De Haag
Heb ik onlangs ook gehad. Toen ben ik gewoon niet gaan lopen, want dan ga ik me aan alles ergeren onderweg (schoenen die te strak/los zitten, shirt dat niet goed zit, garmin die jeuktquote:Op vrijdag 6 juni 2014 11:45 schreef Nanook24 het volgende:
Geen idee waarom maar ik ben mijn drive om te lopen een beetje kwijt.
Die van Harry Klorkestein of van Coldplay?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:04 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik ging bijna een youtubelinkje van oh oh Den Haag posten
De echte natuurlijk. Speciaal voor de rest van het topic de uitvoering mét ondertitelingquote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:19 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Die van Harry Klorkestein of van Coldplay?
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:27 schreef YUR het volgende:
Vanmorgen GotC uitgezwaaid, die is nu onderweg naar de start van de Roparun.
Op de terugweg ff langs mn stamkroeg gegaan om mn nieuwe schoenen op te halen (de blauwe). Komt er nog een doos tevoorschijn: "Hier, neem deze ook maar mee. Ik verkoop die dingen toch niet".
Dus:Nice, ik loop ook al een tijdje op vibrams. Ben nu aan mijn tweede paar bezig en heb gekozen voor de Bikila Evo. Op de verlanglijst staan ook nog de Spyridon MR en de Lontra voor de winter.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alles om het de provincie gemakkelijk te maken.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:19 schreef YUR het volgende:
[..]
De echte natuurlijk. Speciaal voor de rest van het topic de uitvoering mét ondertiteling
Zo zijn wequote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:21 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Alles om het de provincie gemakkelijk te maken.
Ben er ooit aan begonnen, maar ik kwam er niet doorheen...quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:38 schreef Zwabberhark het volgende:
Kent iemand het boek "Waarover ik praat als ik over hardlopen praat" van Haruki Murakami?
Nu zijn er weinig hardloopboeken waar ik enigszins doorheen weet te komen, alleen die van Dolf Jansen en Abdelkader Benali eigenlijk. Ik ben ook geen lezer. Maar deze lijkt me wel interessant, daar ik een fascinatie heb voor het Japanse (Tokio is de boeiendste stad waar ik ooit vertoefd heb).
Dan weet ik meer dan genoeg. Thanks, je hebt me gered van comalezen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:40 schreef YUR het volgende:
[..]
Ben er ooit aan begonnen, maar ik kwam er niet doorheen...
Deze man weet.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:00 schreef Zwabberhark het volgende:
In De Haag-Noord heb je Scheveningen en Meijendel![]()
In De Haag-Zuid heb je Kijkduin, Ockenburg, Madestein
Het is daar een hardloopwalhalla
De Haag
Altijd leuk, dat soort kaartjes.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:07 schreef Guard het volgende:
Omdat het toch zo lekker rustig is ben ik aan het prutsen om een heatmap te maken van mijn GPS logjes.
Tot nu toe heb ik dit gefabriceerd (2014, lokale rondjes):
[ afbeelding ]
Beter als dit wordt het nu even niet...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen de manier waarop ik die kaartjes maakte, excessief veel JSON in een html-bestand met javascript, was niet de meest optimale...
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:27 schreef YUR het volgende:
Vanmorgen GotC uitgezwaaid, die is nu onderweg naar de start van de Roparun.
Op de terugweg ff langs mn stamkroeg gegaan om mn nieuwe schoenen op te halen (de blauwe). Komt er nog een doos tevoorschijn: "Hier, neem deze ook maar mee. Ik verkoop die dingen toch niet".
Dus:Seeya? Perfect om over het strand te rennenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2014 15:13:29 ]
Heb je een paar versleten?! Ik heb de mijne (Bikila's) nu een goeie 2 jaar/ 3000 km en ze gaan nog wel ff mee.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 14:20 schreef RichardRichard het volgende:
[..]
Nice, ik loop ook al een tijdje op vibrams. Ben nu aan mijn tweede paar bezig en heb gekozen voor de Bikila Evo. Op de verlanglijst staan ook nog de Spyridon MR en de Lontra voor de winter.
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 13:28 schreef YUR het volgende:
[..]
Die heb ik laatst gehaaldSamen met mn birthdayrunbadge en mn 561 mile badge
Strava heeft in de betaalde versie heatmaps. Iemand ervaring mee?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:27 schreef hatsaflats het volgende:
Is er niet gewoon een kant-en-klare oplossing voor die heatmaps? Lijkt mij best leuk om eens te zien.
Als je geld wilt betalen, dan kan Strava dit.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:27 schreef hatsaflats het volgende:
Is er niet gewoon een kant-en-klare oplossing voor die heatmaps? Lijkt mij best leuk om eens te zien.
Ff afwachten hoe ik die 53 km veluwezoomtrail verteer over twee weken. Als dat goed gaat wil ik ergens in Juli naar Ermelo lopen.quote:
Schrijf jij voor alle fokkers ff zo'n kant en klaar scrippie dan.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:30 schreef pijll het volgende:
[..]
Als je geld wilt betalen, dan kan Strava dit.
Anders is het niet zo moeilijk een Perl-scrippie te schrijven die je gpx-en leest, en dan de punten in een plaatje zet. Met Python () gaat het vast ook wel.
Jij hebt toch zo'n kaartje? Dan weet je toch hoe het moet? Of denk ik nou te dom?quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:30 schreef pijll het volgende:
[..]
Als je geld wilt betalen, dan kan Strava dit.
Anders is het niet zo moeilijk een Perl-scrippie te schrijven die je gpx-en leest, en dan de punten in een plaatje zet. Met Python () gaat het vast ook wel.
Edit: en ik ben ooit nog eens van plan zo'n scriptje te gaan schrijven en ergens neer te zetten. Maar dat kan ff duren, want geen tijd.
Ik kom hier op terug. Later, als ik tijd heb om het uit te leggen.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:33 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
O, en natuurlijk de ham-vraag, hoe doe jij het?
quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:42 schreef pijll het volgende:
[..]
Ik kom hier op terug. Later, als ik tijd heb om het uit te leggen.
Pijll zijn scrippie is te ingewikkeld voor ons dummies.quote:Op vrijdag 6 juni 2014 15:42 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Jij hebt toch zo'n kaartje? Dan weet je toch hoe het moet? Of denk ik nou te dom?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |