quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:11 schreef EdvandeBerg het volgende:
S-A is een land waar vreselijke dingen gebeuren onder de mantel van de islam. Een land waar homo's, afvalligen, 'overspelige' vrouwen, en zelfs 'tovenaars' hun leven niet zeker zijn en andersgelovigen officieel tweederangs volk zijn. Precies datgene waar iedereen Iran zo voor veroordeelt.
Wilders heeft groot gelijk; S-A en de islam zijn een bron van haat en een gevaar voor ieder die hun walgelijke ideologie niet deelt.
HOMO'S worden ook in nederland ook zwaar gepest door gewone nederlanders.quote:
Laten we vooral ook de slavernij niet vergeten in de bakermat van de islam, is een mooi inkijkje hoe vredig de islam werkelijk is.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:11 schreef EdvandeBerg het volgende:
S-A is een land waar vreselijke dingen gebeuren onder de mantel van de islam. Een land waar homo's, afvalligen, 'overspelige' vrouwen, en zelfs 'tovenaars' hun leven niet zeker zijn en andersgelovigen officieel tweederangs volk zijn. Precies datgene waar iedereen Iran zo voor veroordeelt.
Wilders heeft groot gelijk; S-A en de islam zijn een bron van haat en een gevaar voor ieder die hun walgelijke ideologie niet deelt.
Een heuse Exodus van niet-Arabieren vindt op dit moment plaats in het koninkrijk van Saudi-Arabië. Tienduizenden Ethiopische en Jemenitische gastarbeiders zijn al gearresteerd en worden dagelijks grote groepen tegelijk uitgezet.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:41 schreef bedachtzaam het volgende:
en Hoe wreed is Saudi-Arabië naar immigranten?
Wat een vergelijking.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:31 schreef Xaxax het volgende:
[..]
[..]
HOMO'S worden ook in nederland ook zwaar gepest door gewone nederlanders.
Vrouwen worden ook in nederland gediscrimineerd onder andere op de arbeidsmarkt...
hoeveel zelfmoorden hebben we in nederland door pesten...
En een jemeniet is geen gastarbeider?quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:48 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Een heuse Exodus van niet-Arabieren vindt op dit moment plaats in het koninkrijk van Saudi-Arabië. Tienduizenden Ethiopische en Jemenitische gastarbeiders zijn al gearresteerd en worden dagelijks grote groepen tegelijk uitgezet.
Gestopt met lezen aangezien de auteur denkt dat Jemenieten niet-Arabieren zijn. Wat een dombo.
Door wie worden de homo's de buurt uit getreiterd? Juist, door onze islamitische mocro's.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:31 schreef Xaxax het volgende:
[..]
[..]
HOMO'S worden ook in nederland ook zwaar gepest door gewone nederlanders.
Vrouwen worden ook in nederland gediscrimineerd onder andere op de arbeidsmarkt...
hoeveel zelfmoorden hebben we in nederland door pesten...
Hangt er vanaf over welke Jemeniet je het hebt.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:56 schreef bedachtzaam het volgende:
En een jemeniet is geen gastarbeider?
Helemaal niet!quote:Op donderdag 29 mei 2014 22:56 schreef moussie het volgende:
[..]
Als hij dat doet in een envelop van de tweede kamer is het een officieel stuk namens geheel Nederland.
quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:42 schreef bedachtzaam het volgende:
Om Gremdaat nog maar eens van stal te halen, beledigen.
Nou meid, zeg het eens.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:31 schreef Xaxax het volgende:
[..]
[..]
hoeveel zelfmoorden hebben we in nederland door pesten...
Als hij het niet voor zijn werkzaamheden gebruikt is het gewoon misbruik/verkwanselen maken van belastinggeld.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 00:12 schreef TC03 het volgende:
[..]
Helemaal niet!
Geef nou maar toe dat je fout zit, dit krampachtig recht praten wat krom is wordt een beetje genant.
Waar gáát dit over? Een envelop van 10 cent. Lekker boeiend wat voor envelop hij gebruikt man.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 00:26 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Als hij het niet voor zijn werkzaamheden gebruikt is het gewoon misbruik/verkwanselen maken van belastinggeld.
Lol, je snapt niet of wil niet snappen dat in een envelop van de overheid overheidspost zit, en niets anders, hé? Gewoon bagatelliseren alsof het niets voorstelt, en dan mij verwijten dat ik recht wil praten wat krom is .. Ik zal je eens een acceptgiro sturen met een vette boete, in een witte envelop, betaal je die dan ook klakkeloos omdat het toch niet boeit in wat voor envelop het zit?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 00:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Waar gáát dit over? Een envelop van 10 cent. Lekker boeiend wat voor envelop hij gebruikt man.
Geef dan eens een bron want evenzo kan Wilders het in een grote doos met wat aardigheidjes als kerstpakket verstuurd hebben.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 01:06 schreef moussie het volgende:
[..]
Lol, je snapt niet of wil niet snappen dat in een envelop van de overheid overheidspost zit, en niets anders, hé? Gewoon bagatelliseren alsof het niets voorstelt, en dan mij verwijten dat ik recht wil praten wat krom is .. Ik zal je eens een acceptgiro sturen met een vette boete, in een witte envelop, betaal je die dan ook klakkeloos omdat het toch niet boeit in wat voor envelop het zit?
Stond hier op de frontpage. Dat hij ze sowieso al met zulke enveloppen aan het versturen is was al bekend toch? Dat ze dit opvatten als 'de overheid staat hierachter' ,nog los van het feit of het al dan niet ook naar de ambassade is verstuurd, lijkt me een logische redenatie.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 01:18 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Geef dan eens een bron want evenzo kan Wilders het in een grote doos met wat aardigheidjes als kerstpakket verstuurd hebben.
Ik heb onder een steen gelegenquote:Op vrijdag 30 mei 2014 01:55 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Stond hier op de frontpage. Dat hij ze sowieso al met zulke enveloppen aan het versturen is was al bekend toch?
[ afbeelding ]
Zij heeft er een boek over geschreven en een phd op behaald.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:41 schreef bedachtzaam het volgende:
Laten we vooral ook de slavernij niet vergeten in de bakermat van de islam, is een mooi inkijkje hoe vredig de islam werkelijk is.
Paspoortje afpakken en vervolgens lekker vergrijpen aan het dienstslavinnetje tot ze het begeeft want ze kan toch geen kant op.
en Hoe wreed is Saudi-Arabië naar immigranten?
De envelop heeft niks te maken met de inhoud. Het gaat om de afzender, niet de envelop.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 01:06 schreef moussie het volgende:
[..]
Lol, je snapt niet of wil niet snappen dat in een envelop van de overheid overheidspost zit, en niets anders, hé? Gewoon bagatelliseren alsof het niets voorstelt, en dan mij verwijten dat ik recht wil praten wat krom is .. Ik zal je eens een acceptgiro sturen met een vette boete, in een witte envelop, betaal je die dan ook klakkeloos omdat het toch niet boeit in wat voor envelop het zit?
Dan zijn ze echt superdom.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 01:55 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Dat ze dit opvatten als 'de overheid staat hierachter' ,nog los van het feit of het al dan niet ook naar de ambassade is verstuurd, lijkt me een logische redenatie.
http://www.bnr.nl/nieuws/(...)hade-snel-herstellenquote:Geen boycot
Sondaal heeft gisteren nog gesproken met de Nederlandse ambassade. "Die hebben me verteld dat er nog steeds geen officiële boycot is afgekondigd. Maar met deze huidige onzekerheid worden de Nederlandse belangen al geschaad. Als er iets is dat zakenmensen afschrikt is het onzekerheid. Zakenmensen hebben belang bij rust, bij zekerheid en bij stabiliteit. Daarnaast is het gevaar een beetje dat Saudische zakenmensen in de geest van een eventuele boycot gaan handelen. Dus de vinger op de knip houden als het gaat om investeringen in Nederlandse bedrijven of dat bepaalde contractbesprekingen worden uitgesteld. Met dat in het achterhoofd lijkt me een bezoek op korte termijn erg verstandig."
'Islamsticker werd verstuurd in envelop Tweede Kamer'quote:Op vrijdag 30 mei 2014 03:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
De envelop heeft niks te maken met de inhoud. Het gaat om de afzender, niet de envelop.Iedereen kan wel aan zo'n envelop komen. En dan nog, hij zit in de TK dus wat is precies het probleem? Wtf man, een discussie over een envelop.
-knip-
maar 'je' is in dit geval niet het neefje van jan met de pet.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 08:02 schreef El_Matador het volgende:
Stel je voor dat je die bestelling voor die vriend van je van Silkroad in een bedrijfsenvelop verstuurt...
Achterlijke kleuter die vent.
Het is de 'pittige' secretaresse die er op de kerstborrel een net schandaligere bende van maakt dan de anderen. De hofnar, meer niet.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 08:23 schreef Marrije het volgende:
[..]
maar 'je' is in dit geval niet het neefje van jan met de pet.
als je het zo ziet: dan moet ze niet gaan janken als ze daardoor wat minder taakjes te doen krijgt.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 08:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het is de 'pittige' secretaresse die er op de kerstborrel een net schandaligere bende van maakt dan de anderen. De hofnar, meer niet.
Wilders op hetzelfde niveau plaatsen als een 'willekeurige Nederlandse burger' is natuurlijk wel buitengewoon naïef. Wellicht dat dit op papier het geval is, maar in de praktijk heeft Wilders een compleet andere status.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 03:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
De envelop heeft niks te maken met de inhoud. Het gaat om de afzender, niet de envelop.Iedereen kan wel aan zo'n envelop komen. En dan nog, hij zit in de TK dus wat is precies het probleem? Wtf man, een discussie over een envelop.
Jouw voorbeeld werkt ook alleen maar tegen je. Nee natuurlijk betaal ik die boete niet klakkeloos, maar doe ik vanwege de *inhoud*, niet vanwege de envelop. En de inhoud van Wilders' envelop is niets meer dan een sticker gemaakt door een willekeurige Nederlandse burger die op geen enkele manier de regering vertegenwoordigt.
Snap je het verschil tussen de Tweede Kamer en de regering eigenlijk wel?
Iedereen met meer dan twee hersencellen prikt zo door dit soort populistische retoriek heen. Ironisch genoeg is deze retoriek zelf gebaseerd op haat, afgunst en vormt een een gevaar voor niet alleen de stabiliteit, maar ook de saamhorigheid in de samenleving.quote:Op donderdag 29 mei 2014 23:11 schreef EdvandeBerg het volgende:
Wilders heeft groot gelijk; S-A en de islam zijn een bron van haat en een gevaar voor ieder die hun walgelijke ideologie niet deelt.
Alleen maar ongebruikelijk? Zo wordt getracht te doen voorkomen alsof de brief vanuit het parlement is verstuurd. Riekt naar valsheid in geschrifte/oplichting. Zou m.i. strafrechtelijk onderzoek naar gedaan moeten worden.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 08:00 schreef Marrije het volgende:
Het is "absoluut ongebruikelijk" dat een politieke partij een envelop van het parlement gebruikt zegt een voorlichter van de Tweede Kamer. De PVV zelf wil niet reageren schrijft de krant.
nu.nl
Oh jee, de PVV gebruikt een ongebruikelijke envelop. Snel, cancel alle miljardenorders!quote:Op vrijdag 30 mei 2014 08:00 schreef Marrije het volgende:
[..]
'Islamsticker werd verstuurd in envelop Tweede Kamer'
De Saoedi's zijn niet alleen kwaad om de tekst op de anti-Islamsticker van Geert Wilders, maar ook op het feit dat de sticker werd verzonden in een envelop van de Tweede Kamer.
'Islamsticker werd verstuurd in envelop Tweede Kamer' Foto: ANP
Dat meldt de Volkskrant.
"Een van de dingen die ze enorm steekt is dat die sticker en de begeleidende brief in een envelop van de Tweede Kamer zijn bezorgd", aldus minister Frans Timmermans van Buitenlandse Zaken. Met de envelop wordt de suggestie gewekt dat de brief tevens is goedgekeurd door het voltallige parlement.
Het is "absoluut ongebruikelijk" dat een politieke partij een envelop van het parlement gebruikt zegt een voorlichter van de Tweede Kamer. De PVV zelf wil niet reageren schrijft de krant.
nu.nl
En wat wil je daarmee zeggen? Welke status Wilders ook heeft, het blijft een bizarre actie van SA.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 09:01 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wilders op hetzelfde niveau plaatsen als een 'willekeurige Nederlandse burger' is natuurlijk wel buitengewoon naïef. Wellicht dat dit op papier het geval is, maar in de praktijk heeft Wilders een compleet andere status.
Per ongeluk, dat geloof je zelf?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:04 schreef TC03 het volgende:
[..]
Oh jee, de PVV gebruikt een ongebruikelijke envelop. Snel, cancel alle miljardenorders!
Ja, logisch hoor. Volkomen begrijpelijk. FrieslandCampina moet hard gestraft worden omdat een willekeurige burger per ongeluk de 'verkeerde' envelop heeft gebruikt. Dat is niet meer dan logisch.
Wat heeft hij vervalst dan? Helemaal niks.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 10:41 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Alleen maar ongebruikelijk? Zo wordt getracht te doen voorkomen alsof de brief vanuit het parlement is verstuurd. Riekt naar valsheid in geschrifte/oplichting. Zou m.i. strafrechtelijk onderzoek naar gedaan moeten worden.
Nee. Maakt het uit?quote:
Ik dacht al. Ja, dat maakt wel uit.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nee. Maakt het uit?
Het. Is. Maar. Een. Envelop.
Tering.
Het maakt in dit geval uit omdat die Saudi's ze niet op een rijtje hebben en overal aanstoot aannemen. Maar logisch gezien maakt het niks uit. Iets wordt pas ondersteund door de regering als Mark Rutte er zijn handtekening onder zet, de envelop is totaal irrelevant.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 03:32 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Denken te vinden dat het type envelop niks uitmaakt is ook superdom.
Dus jij mag brieven rondsturen in enveloppen van de overheid? Dacht het niet. Je mag niet zomaar de indruk wekken dat je namens het parlement gehandeld hebt. Wat mij betreft een lange gevangenisstraf voor de heer Geert W.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:07 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wat heeft hij vervalst dan? Helemaal niks.
Het is maar een envelop jongens. Niks meer, niks minder.
Klopt. Omdat ik gelijk heb. De envelop heeft 0,0 juridische waarde. Is gewoon een feit.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:10 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ik dacht al. Ja, dat maakt wel uit.
Ik denk dat je het gebruik van die specifieke envelop bagatellisseert.
Zeker niet irrelevant. Het is de eerste indruk die gewekt wordt. Als je daardoor overdonderd bent dan kun je nog in de indruk verkeren dat ook de inhoud van het parlement afkomstig is.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:13 schreef TC03 het volgende:
[..]
Het maakt in dit geval uit omdat die Saudi's ze niet op een rijtje hebben en overal aanstoot aannemen. Maar logisch gezien maakt het niks uit. Iets wordt pas ondersteund door de regering als Mark Rutte er zijn handtekening onder zet, de envelop is totaal irrelevant.
Wat is dit voor gelul? Het is juridisch onrechtmatig om een envelop danwel briefpapier te gebruiken die niet van jou is. Je wekt daarmee de indruk dat een ander de brief verzonden heeft, hetgeen riekt naar valsheid in geschrifte.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:14 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt. Omdat ik gelijk heb. De envelop heeft 0,0 juridische waarde. Is gewoon een feit.
Zo eentje met elektrisch verstelbare rugleuning?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:16 schreef Xaxax het volgende:
[..]
[..]
ELECTRISCHE STOEL LIJKT ME HET BESTE
quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:15 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Zeker niet irrelevant. Het is de eerste indruk die gewekt wordt. Als je daardoor overdonderd bent dan kun je nog in de indruk verkeren dat ook de inhoud van het parlement afkomstig is.
Zwaar bestraffen.
Bron? Eerlijk is eerlijk, dat wist ik niet.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:16 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Wat is dit voor gelul? Het is juridisch onrechtmatig om een envelop danwel briefpapier te gebruiken die niet van jou is. Je wekt daarmee de indruk dat een ander de brief verzonden heeft, hetgeen riekt naar valsheid in geschrifte.
De PVV kent maar 1 lid en dat is Wilders. Verder heeft Wilders de stickeractie hoogst persoonlijk gevoerd, dus moet er m.i. niet een of andere stagiaire, maar de uiteindelijk verantwoordelijke Geert W strafrechtelijk en civielrechtelijk op worden aangesproken.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:19 schreef Xaxax het volgende:
De pvv en wilders kennende hebben ze die envelop gewoon exrpes gebruikt, want ik denk als ze een normale envelop hadden gebruikt dat die sticker al halverwege op een luchthaven weggegooid zou zijn en nooit in saudi arabie was aangekomen....
Ze zulen het nu wel gaan ontkennen de pvv kennende, HET WAS DE SCHULD VAN EEN VAN ONZE MEDEWERKERS HAHAHAHAHAHA
ZE KOMEN ER WEER MEE WEG LET MAAR OP
Dit is stuitend en gaat in tegen de vrijheid van meningsuiting, aangezien een eventuele schadevergoeding zou betekenen dat er een prijs op je mening kan komen te staan. Hoe kan je dit nou serieus menen?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:21 schreef Ceberut het volgende:
Civielrechtelijk door de bedrijven die miljoenen schade leiden door Wilders.
Bepaal jij de critirium wanneer er een boycot moet plaatsvinden??quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:20 schreef TC03 het volgende:
[..]
[..]
Bron? Eerlijk is eerlijk, dat wist ik niet.
Maar dat maakt het niet minder irrelevant. Als Wilders dat heeft gedaan, is dat een binnenlands probleem. Inmiddels hebben Timmermans en Rutte duidelijk gezegd dat zijn standpunt niet het standpunt van de regering is. Het is daarom nog steeds volslagen onredelijk om met sancties te dreigen. Derhalve blijft de hele discussie over de envelop nutteloos, het rechtvaardigt de acties van SA namelijk nog steeds niet.
Volgens hun rechtssysteem gedragen ze zich nog tamelijk diplomatiek hoor. Dat jij je niet kunt inbeelden dat mensen, die er niks mee te maken hebben, hierdoor erg beledigd zijn kan ik niets aan doen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:20 schreef TC03 het volgende:
Derhalve blijft de hele discussie over de envelop nutteloos, het rechtvaardigt de acties van SA namelijk nog steeds niet.
Wat heb ik te maken met hun rechtssysteem? Helemaal niks. Irrelevante bijzaken. Voor de miljoenste keer:quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:26 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Volgens hun rechtssysteem gedragen ze zich nog tamelijk diplomatiek hoor. Dat jij je niet kunt inbeelden dat mensen, die er niks mee te maken hebben, hierdoor erg beledigd zijn kan ik niets aan doen.
Bezien vanuit ons oogpunt heb je volkomen gelijk. Helaas zijn wij niet alleen op de wereld.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wat heb ik te maken met hun rechtssysteem? Helemaal niks. Irrelevante bijzaken. Voor de miljoenste keer:
1. Een willekeurige Nederlandse burger doet iets.
(1a. SA denkt dat het van de Nederlandse regering afkomstig is omdat ze een beetje dom zijn en denken dat een envelop hetzelfde is als een handtekening van de minister-president.)
(1b. Nederland legt het uit dat het niet van de Nederlandse regering afkomstig is.)
(1c. SA weet nu dat het niet van de Nederlandse regering afkomstig is, dus er is in feite niks aan de hand.)
2. SA straft FrieslandCampina, een bedrijf dat op geen enkele manier een band heeft met de burger uit punt 1.
Even serieus, waar zit de logica?
quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:28 schreef TC03 het volgende:
Wat heb ik te maken met hun rechtssysteem? Helemaal niks. Irrelevante bijzaken. V
[..]
We mogen in onze handjes knijpen dat TC03 geen diplomaat is.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:37 schreef Speculant. het volgende:
[..]![]()
Ze willen blijkbaar ook niks te maken hebben met dat van Nederland.
Klopt. Daarin zijn zij zeer onredelijk. Kern van het hele probleem: onredelijke Saudi's, niet Wilders die slechts zijn mensenrechten opeist.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:37 schreef Speculant. het volgende:
[..]![]()
Ze willen blijkbaar ook niks te maken hebben met dat van Nederland.
Nou, Timmermans denkt anders op dezelfde wijze als ik.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We mogen in onze handjes knijpen dat TC03 geen diplomaat is.
Daarom is Timmermans als een malle de boel aan het lijmen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:44 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt. Daarin zijn zij zeer onredelijk. Kern van het hele probleem: onredelijke Saudi's, niet Wilders die slechts zijn mensenrechten opeist.
[..]
Nou, Timmermans denkt anders op dezelfde wijze als ik.
Nee.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:46 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Daarom is Timmermans als een malle de boel aan het lijmen.
Jij had de Saudi's de vinger gegeven waarschijnlijk.
Is dat niet zo dan? Volgens mij hebben wij deze discussie nu al 100x gevoerd. Je weet ondertussen wel wat ik bedoel toch?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:48 schreef KoosVogels het volgende:
Wilders die slechts zijn mensenrechten opeist?
Wat lul je allemaal toch man?
Nu haal je het juridische aspect erbij, ik dacht dat wehet hadden over het politieke aspect.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:14 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt. Omdat ik gelijk heb. De envelop heeft 0,0 juridische waarde. Is gewoon een feit.
Het politieke aspect is ook nihil.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
Nu haal je het juridische aspect erbij, ik dacht dat wehet hadden over het politieke aspect.
Wiens probleem eigenlijk...?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 11:44 schreef TC03 het volgende:
[..]
Klopt. Daarin zijn zij zeer onredelijk. Kern van het hele probleem: onredelijke Saudi's, niet Wilders die slechts zijn mensenrechten opeist.
[..]
Nou, Timmermans denkt anders op dezelfde wijze als ik.
Het probleem van Nederland. En ja, het belang voor Nederland is groter, maar dat verandert niets aan de schuldvraag.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:22 schreef Marrije het volgende:
[..]
Wiens probleem eigenlijk...?
Vooralsnog lijkt me het belang van een goede verstandhouding voor NL groter dan andersom.
Hij wil denk ik gewoon niet snappen dat heel veel mensen omwille van die vlag erg beledigd zijn en ,met zoals het nu is gelopen, je dat niet zomaar kunt oplossen met "dat kan in Nederland dus wat doen jullie moeilijk".quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:22 schreef Marrije het volgende:
[..]
Wiens probleem eigenlijk...?
Vooralsnog lijkt me het belang van een goede verstandhouding voor NL groter dan andersom.
De reden dat dat niet kan, is omdat de Saudi's niet sporen. Niet vanwege Wilders. Daar gaat het mij om, de schuldvraag.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:24 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Hij wil denk ik gewoon niet snappen dat heel veel mensen omwille van die vlag erg beledigd zijn en ,met zoals het nu is gelopen, je dat niet zomaar kunt oplossen met "dat kan in Nederland dus wat doen jullie moeilijk".
dat verandert iets aan hoe je met die schuldvraag omgaatquote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:23 schreef TC03 het volgende:
[..]
Het probleem van Nederland. En ja, het belang voor Nederland is groter, maar dat verandert niets aan de schuldvraag.
Maar zoals wilders het recht heeft wat streken uit te halen, zo heeft SA dat toch ook?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:25 schreef TC03 het volgende:
[..]
De reden dat dat niet kan, is omdat de Saudi's niet sporen. Niet vanwege Wilders. Daar gaat het mij om, de schuldvraag.
Ja, klopt. Maar het gaat mij om de schuldvraag. En dan kom je toch echt uit op de Saudi's en niet Wilders.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:26 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat verandert iets aan hoe je met die schuldvraag omgaat
Zekers. Deze scheve vergelijking is echt al 1000x voorbij gekomen. SA mag doen wat ze willen, ik mag het een onredelijke debiele actie vinden. Iedereen mag alles doen wat ze willen, iedereen is vrij, hoera.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:27 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar zoals wilders het recht heeft wat streken uit te halen, zo heeft SA dat toch ook?
Jij misschien.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:27 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar het gaat mij om de schuldvraag. En dan kom je toch echt uit op de Saudi's en niet Wilders.
Toch wel apart dat dit land zo serieus wordt genomenquote:-Noorwegen doet te weinig om religieuze minderheden te beschermen. Dat heeft een delegatie van Saoedi-Arabië, gesteund door een groep andere islamitische landen, tijdens een hoorzitting van de Verenigde Naties over mensenrechten in Genève opgeworpen.
-Saoedi-Arabië riep meteen ook op dat kritiek op de islam of de profeet Mohammed onwettelijk zou moeten worden verklaard.
Wat mij betreft stuurt S.A een vlaggetje terug met een zo beledigende tekst als ze maar kunnen bedenken om ons proberen te beledigen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:27 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar zoals wilders het recht heeft wat streken uit te halen, zo heeft SA dat toch ook?
Iedereen die logisch kan nadenken. Zelfs de meest linkse politici in Nederland begrijpen dat Wilders gebruik maakt van zijn recht op vrijheid van meningsuiting en dat je daar niet aan moet willen tornen.quote:
Maar dat neemt niet weg dat je daarmee de kans loopt dat een land dat anders in elkaar zit dan geen zaken meer met je wil doen. Prima toch?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:33 schreef TC03 het volgende:
[..]
Iedereen die logisch kan nadenken. Zelfs de meest linkse politici in Nederland begrijpen dat Wilders gebruik maakt van zijn recht op vrijheid van meningsuiting en dat je daar niet aan moet willen tornen.
Dat klopt. Maar de schuld daarvan ligt bij die ridicule landen, niet bij Wilders. En veel lieden in dit topic wijzen naar Wilders.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:36 schreef Marrije het volgende:
[..]
Maar dat neemt niet weg dat je daarmee de kans loopt dat een land dat anders in elkaar zit dan geen zaken meer met je wil doen. Prima toch?
actie, reactie?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar de schuld daarvan ligt bij die ridicule landen, niet bij Wilders. En veel lieden in dit topic wijzen naar Wilders.
fixedquote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:43 schreef Marrije het volgende:
[..]
actie, zwaar onredelijke onfatsoenlijke reactie die een grote onschuldige mensen zwaar treft?
De GBL wist van te voren natuurlijk ook helemaaaaaaaaal niet dat er een reactie op zou komenquote:
Wij weten niet wat hij wel en niet weet, maar maakt het uit? Is een onredelijke actie minder onredelijk als je hem aan ziet komen? Het blijft onredelijk.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De GBL wist van te voren natuurlijk ook helemaaaaaaaaal niet dat er een reactie op zou komen
Niet verwacht, wel gehoopt. Hier krijgt meneer namelijk een hard plassertje van. Z'n actie diende verder geen enkel doel dan een relletje veroorzaken.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:50 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De GBL wist van te voren natuurlijk ook helemaaaaaaaaal niet dat er een reactie op zou komen
het is naief om te verwachten dat als je een tik uitdeelt dat je niet harder wordt teruggemept.quote:
Ik denk dat niemand het met je oneens is dat dit een grote kneuzenactie is. Het komt alleen als ik dit topic zo doorrol over alsof sommige mensen geldelijke belangen boven de vrijheid van meningsuiting plaatsen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet verwacht, wel gehoopt. Hier krijgt meneer namelijk een hard plassertje van. Z'n actie diende verder geen enkel doel dan een relletje veroorzaken.
Derhalve vind ik Wilders ook een grote eikel. En nee, TC03, Wilders heeft alle recht om sneu te doen, maar dan kan ik hem nog wel een gigantische anus vinden.
En dus moet je Wilders de mond snoeren ofzo?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:56 schreef Marrije het volgende:
[..]
het is naief om te verwachten dat als je een tik uitdeelt dat je niet harder wordt teruggemept.
Sterker nog, dat werd wel verwacht, zeker door Wilders, die vindt dat je eigenlijk uit jezelf geen handel moet willen drijven met SA.
En of je dat allemaal nou terecht vindt of niet, wiens schuld het ook is, NL zal meer last hebben van de gevolgen dan SA. Die schuldvraag lijkt mij persoonlijk ondergeschikt.
Het hilarische is dat het pvvee zich ineens druk zijn gaan maken om handel met landen waar de mensenrechten in het geding zijn.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:56 schreef Marrije het volgende:
Die vindt dat je eigenlijk uit jezelf geen handel moet willen drijven met SA.
En jawel, daar zijn we weer. Ongelofelijk hoe mensen steeds op dezelfde kromme vergelijkingen uitkomen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:56 schreef Marrije het volgende:
[..]
het is naief om te verwachten dat als je een tik uitdeelt dat je niet harder wordt teruggemept.
nee hoorquote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:58 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
En dus moet je Wilders de mond snoeren ofzo?
Dat hoeft helemaal niet natuurlijk, het enige wat zou moeten is dat Timmermans de GBL aan zijn gare kapsel mee naar S.A. sleept zodat meneer het even persoonlijk uit kan leggen aldaar.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:58 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
En dus moet je Wilders de mond snoeren ofzo?
Wat moet hij uitleggen dan?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat hoeft helemaal niet natuurlijk, het enige wat zou moeten is dat Timmermans de GBL aan zijn gare kapsel mee naar S.A. sleept zodat meneer het even persoonlijk uit kan leggen aldaar.
Bijvoorbeeld, als hij echt ballen heeft doet hij datquote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:01 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wat moet hij uitleggen dan?Dat de Saudi's een steekje los hebben? Dat is niet echt een pragmatische oplossing.
Vrijheid van meningsuiting is een groot goed, maar ik vind dat de actie van Wilders daar weinig mee heeft van doen.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:58 schreef Solstice1 het volgende:
[..]
Ik denk dat niemand het met je oneens is dat dit een grote kneuzenactie is. Het komt alleen als ik dit topic zo doorrol over alsof sommige mensen geldelijke belangen boven de vrijheid van meningsuiting plaatsen.
Jammer alleen dat hij het land niet inkomt vanwege een Israëlische stempel in zijn paspoort.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:02 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld, als hij echt ballen heeft doet hij dat
Ja en? Wie zegt dat het logisch moet zijn?quote:Op vrijdag 30 mei 2014 12:59 schreef TC03 het volgende:
[..]
En jawel, daar zijn we weer. Ongelofelijk hoe mensen steeds op dezelfde kromme vergelijkingen uitkomen.
Wilders mept SA. SA mept FrieslandCampina, terwijl FrieslandCampina helemaal niks te maken heeft met Wilders. Daar is werkelijk niks logisch aan.
Ik heb je post even ingekort.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:03 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vrijheid van meningsuiting is een groot goed, behalve als de mening mij niet aan staat.
Jij.quote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:04 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ja en? Wie zegt dat het logisch moet zijn?
quote:het is naief om te verwachten dat als je een tik uitdeelt dat je niet harder wordt teruggemept.
Daarvoor mag je een ander paspoort aanschaffenquote:Op vrijdag 30 mei 2014 13:03 schreef TC03 het volgende:
[..]
Jammer alleen dat hij het land niet inkomt vanwege een Israëlische stempel in zijn paspoort.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |