Volgens geruchten zou het gaan om de zoon van Peter Rodger, Elliot Rodger, de regisseur van The Hunger Games.quote:A lone gunman killed six people and injured seven more during a shooting rampage Friday night in Isla Vista that Sheriff Bill Brown called “the work of a madman.” The suspect was killed after firing on responding deputies, but it’s not clear if the fatal wound to his head was self-inflicted or the result of return fire.
Precies, staat helemaal vol met jankfilmpjes. Via de video in de OP kom je trouwens op zijn Youtube-pagina. Kun je nog terugkijken tot 3 maanden geleden. Keyword: Lonely.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:08 schreef Eyip het volgende:
https://plus.google.com/112420115103149734170/posts zijn google pagina vol met filmpjes
https://fbcdn-sphotos-c-a(...)247_1882019989_o.jpg
Het lijkt me zelfs moeilijker om 'echte vrienden' te hebben als je rijk bent. Hoe weet je nou of ze alleen voor het geld met je bevriend zijn? Dat weet je dus niet.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:21 schreef Yi-Long het volgende:
De media zal wel weer een verband leggen tussen zijn acties en die in de film van zijn vader, terwijl die gewoon een depressief zielig ventje zonder vrienden en vrouwen was... en dus overduidelijk depressief.
Tja, depressie komt ook bij rijke mensen voor, die schijnbaar alles hebben.
En je dan afvragen waarom je geen vriendinnetje kan krijgen. Had die jongen nou niet 1 vriend die hem dat even kon uitleggen.quote:
Misschien, maar dat kun je toch wel ene beetje inschatten? Daarnaast woonde die gast in een omgeving waar sowieso idioot veel rijke mensen zijn, dus hoe belangrijk is dat dan nog!?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het lijkt me zelfs moeilijker om 'echte vrienden' te hebben als je rijk bent. Hoe weet je nou of ze alleen voor het geld met je bevriend zijn? Dat weet je dus niet.
Precies, schiet lekker jezelf een gat in je kop, maar laat onschuldigen er buiten.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:31 schreef Nemephis het volgende:
..hang jezelf dan op als je er zonodig een eind aan wilt maken..
Hij vond ze niet onschuldig, want ze wilden geen seks met hem.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:39 schreef spijkerbroek het volgende:
Precies, schiet lekker jezelf een gat in je kop, maar laat onschuldigen er buiten.
Dat hij ze niet onschuldig vond, wil niet zeggen dat ze niet onschuldig zijn.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:41 schreef Isabeau het volgende:
Hij vond ze niet onschuldig, want ze wilden geen seks met hem.
Hij was gestoord..quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hij vond ze niet onschuldig, want ze wilden geen seks met hem.
Krijg ook het idee dat hij zich in 1 dag tijd enorm heeft zitten opfokken. Zijn youtube uploads afgelopen dag:quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:43 schreef spijkerbroek het volgende:
Dat hij ze niet onschuldig vond, wil niet zeggen dat ze niet onschuldig zijn.
Uiteraard ligt niks aan hemzelf, maar is het allemaal de schuld van anderen. Bekend verhaal.
Bekende drogredenen. Mafketel.
Hoeveel levens Danny al wel niet gespaard heeft!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:46 schreef LXIV het volgende:
Dat komt omdat ze in Amerika geen FOK! hebben. Hier blijven dat soort jongetjes allemaal gewoon braaf op hun zolderkamertje zitten om de AT te F5'en. Om 02:00 is het al weer laat en gaan ze bedroefd naar bed.
Daar hebben ze op hun 17e al een auto en een vuurwapen, maar geen FOK!
Gat in de markt....quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:46 schreef LXIV het volgende:
Dat komt omdat ze in Amerika geen FOK! hebben. Hier blijven dat soort jongetjes allemaal gewoon braaf op hun zolderkamertje zitten om de AT te F5'en. Om 02:00 is het al weer laat en gaan ze bedroefd naar bed.
Daar hebben ze op hun 17e al een auto en een vuurwapen, maar geen FOK!
Misschien verwendheid. Misschien is hij gewend om alles te krijgen wat hij wil.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:56 schreef ems. het volgende:
Wat een loser. Dat filmpjeIk kan er niet bij dat iemand zo erg niet begrijpt dat het z'n eigen schuld is dat hij geen pussy heeft gekregen.
Grote kans inderdaad. Rijkeluis-puber die verwacht dat hij overal recht op heeft. Hij is verder geeneens onaantrekkelijk te noemen dus het kan niet anders dan aan zijn 'entitlement' liggen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:59 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Misschien verwendheid. Misschien is hij gewend om alles te krijgen wat hij wil.
Alleen kan hij geen meisje krijgen/"kopen".
Zomaar een gedachte, hoeft niet waar te zijn.
Maar idd, dan ben je behoorlijk van het padje.
Misschien zocht hij liefde, geen sletten...?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:06 schreef LXIV het volgende:
Als ik dat menneke was geweest dan had ik echt de hele dag lekker rondgetoerd en de hele avond en nacht met allerlei lekkere wijven lopen vrijen. Iedere dag weer.
Dat kun je dan op je 28-ste nog doen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:08 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Misschien zocht hij liefde, geen sletten...?
Als je dat niet is wat je eigenlijk zoekt wordt je daar misschien ook weer hartstikke depressief van...quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:10 schreef LXIV het volgende:
Als je 22 bent en er normaal uitziet en welgesteld bent, en je woont in Californië, dan kun je toch echt álles doen wat je maar wil? Zo'n meisje van 18 pik je op en iedere avond feest.
Als je alleen maar gewoon echte liefde wilt, en om je heen zie je alleen maar onechte sletten en sloeries, dan versterkt dat wellicht je gevoel dat 'life ain't fair'....quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:10 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat kun je dan op je 28-ste nog doen.
Het gaat mij er vooral om om mijn verbazing uit te drukken dat een kereltje wat toch op veel gebieden de wind mee (zou moeten) hebben, zich op zo'n manier van kant laat maken.
Als je 22 bent en er normaal uitziet en welgesteld bent, en je woont in Californië, dan kun je toch echt álles doen wat je maar wil? Zo'n meisje van 18pik je op en iedere avond feest.
Hmm sorrie, ik zie alleen een ventje die jaloers is en het niet kan verkroppen dat die meiden met jongens gaan die een leven hebben en plezier maken, das toch heel wat leuker dan het ideale plaatje wat deze jongen schijnt te hebben van zichzelf als de perfecte man waarvoor elke vrouw zou moeten vallen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:27 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Als je alleen maar gewoon echte liefde wilt, en om je heen zie je alleen maar onechte sletten en sloeries, dan versterkt dat wellicht je gevoel dat 'life ain't fair'....
En zoals ik al aangaf, depressie kan iedereen overkomen. Deze jongen, die veel mee had, is gewoon ziek geworden (depressie), en waarschijnlijk ook geen/weinig begrip uit zijn omgeving, dus dat blijft borrelen en borrelen, totdat het een keer overkookt.
In NL neem je dan een hand vol pillen of je gooit jezelf op de rails en wacht 20 minuten omdat de trein vertraging heeft, en in de USA heb je een gun, dus schiet je jezelf door je kop, of eerst nog wat anderen, waarna je jezelf alsnog afschiet, of hoopt dat de politie het voor je doet...
Uday 1.2quote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:04 schreef bedachtzaam het volgende:
Hij was gewoon in het verkeerde land geboren, in S.A had hij een hele harem vol gehad met onderdanige vrouwen aan zijn voeten
Depressie? Psychopaat manquote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:27 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Als je alleen maar gewoon echte liefde wilt, en om je heen zie je alleen maar onechte sletten en sloeries, dan versterkt dat wellicht je gevoel dat 'life ain't fair'....
En zoals ik al aangaf, depressie kan iedereen overkomen. Deze jongen, die veel mee had, is gewoon ziek geworden (depressie), en waarschijnlijk ook geen/weinig begrip uit zijn omgeving, dus dat blijft borrelen en borrelen, totdat het een keer overkookt.
In NL neem je dan een hand vol pillen of je gooit jezelf op de rails en wacht 20 minuten omdat de trein vertraging heeft, en in de USA heb je een gun, dus schiet je jezelf door je kop, of eerst nog wat anderen, waarna je jezelf alsnog afschiet, of hoopt dat de politie het voor je doet...
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:46 schreef Lt.Surge het volgende:
Dat neppe ''evil'' lachje elke keer![]()
![]()
Debiel.
Wellicht omdat hij vrij creepy overkomt?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:06 schreef Ryan3 het volgende:
Toch wel een apart gevalletje. Vol zelfmedelijden. Maar eerlijk gezegd is het onduidellijk waarom hij geen meisje kon krijgen. Guy is loaded, ziet er niet slecht uit, duidelijk toch wel vrij intelligent, iig verbaal begaafd... Doesn't add up.
Twee minuten van dat filmpje in de OP zijn in principe toch voldoende om te begrijpen waarom hij geen meisje kon krijgen?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:06 schreef Ryan3 het volgende:
Toch wel een apart gevalletje. Vol zelfmedelijden. Maar eerlijk gezegd is het onduidellijk waarom hij geen meisje kon krijgen. Guy is loaded, ziet er niet slecht uit, duidelijk toch wel vrij intelligent, iig verbaal begaafd... Doesn't add up.
Mwaoh, normaliter stelt een mens zulk gedrag bij in de loop van de tijd, adhv feedback.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:22 schreef Grutsk het volgende:
[..]
Wellicht omdat hij vrij creepy overkomt?
Ik zou nooit op iemand kunnen vallen die zo zelfingenomen is. Een normale lach of glimlach zou ook al een heel eind helpen.
Op zich wel, maar het is niet zo dat hij an sich alles tegen zich had, in tegendeel juist hij heeft alles mee gehad, oppervlakkig gezien...quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:22 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Twee minuten van dat filmpje in de OP zijn in principe toch voldoende om te begrijpen waarom hij geen meisje kon krijgen?
Hij had alles mee, behalve dat hij (zoals Grutsk al zei) ontzettend creepy over komt. En dat is iets wat niet te compenseren valt, hoe goed je er ook uitziet en hoe rijk je ook bent.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:27 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op zich wel, maar het is niet zo dat hij an sich alles tegen zich had, in tegendeel juist hij heeft alles mee gehad, oppervlakkig gezien...
Hij was ook actief op misc.quote:It must be accepted, but not embraced. Human society should never be allowed to degenerate to such brutality. The problem is women, they are primitive in nature and incapable thinking rationally. If they are allowed to choose who to breed with, humanity will never advance. Look at civilizations over 100 years ago. In a way they were much more civilized, simply because women were restricted and controlled. It was a much better world to live in.
Wat LXIV zegt, voor dat soort crazies heb je in Nederland FOK!, ik bedoel dit soort dingen lees je ook regelmatig hier...quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:37 schreef Supertolll het volgende:
Als je zijn posts op 'puahate' leest dan begrijp je meteen waarom hij geen vriendin heeft met o.a. parels zoals deze:
[..]
Hij was ook actief op misc.
[ afbeelding ]
Hoe heet die ene Chinees ook weer die dacht dat hij zo lelijk was dat hij nooit in contact met een vrouw zou komen, en hier een tijdje terug dagelijks een topic over opende?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat LXIV zegt, voor dat soort crazies heb je in Nederland FOK!, ik bedoel dit soort dingen lees je ook regelmatig hier...
Schenkstroop.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:42 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoe heet die ene Chinees ook weer die dacht dat hij zo lelijk was dat hij nooit in contact met een vrouw zou komen, en hier een tijdje terug dagelijks een topic over opende?
Echt?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:42 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoe heet die ene Chinees ook weer die dacht dat hij zo lelijk was dat hij nooit in contact met een vrouw zou komen, en hier een tijdje terug dagelijks een topic over opende?
Die zijn daar verbodenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:05 schreef Woestijnvos het volgende:
Dan moest hij maar naar de hoeren gaan.
Het probleem is dat er te weinig mensen een wapen hebben. Hadden alle voetgangers wapens gehad, dan was die gek niet verder gekomen dan 2 of 3 slachtoffers.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Echt?.
Nee, heb ik nooit gelezen, feit is dat zo'n text niet zo extreem is imho.
Grootste probleem in de VS is de beschikbaarheid van vuurwapens natuurlijk. Dit soort crazies kunnen gewoon even paar wapens inslaan en hun frustraties daarmee botvieren.
Ik hoop echt dat 49% normale mensen in de VS ooit het een keer lukt om wapens te verbieden.
Alsof die fok lezenquote:
Aldus de NRA, die graag refereert aan het feit dat de nazies guncontrol oplegden.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het probleem is dat er te weinig mensen een wapen hebben. Hadden alle voetgangers wapens gehad, dan was die gek niet verder gekomen dan 2 of 3 slachtoffers.
Aldus de NRA
Als je nu ineens guncontrol in de us invoert wordt het er echt niet beter opquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:49 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Aldus de NRA, die graag refereert aan het feit dat de nazies guncontrol oplegden.
Nee, dat gaat idd ook niet, maar steeds verder controleren wel en dan over 20 jaar naar Europese maatstaven brengen...quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:50 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Als je nu ineens guncontrol in de us invoert wordt het er echt niet beter op
Ze hebben het al verneukt
Mannen ook niet.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:20 schreef Isabeau het volgende:
Wat een akelig kereltje. En je moet wel héél akelig zijn wil je zelfs geen vriendinnetje/one night stand kunnen krijgen met ook nog een rijke beroemde papa. Zelfmedelijden, zijn vrouwen dol opNot.
Alleen maar omgaan met rijke mensen. Zo simpel is het.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het lijkt me zelfs moeilijker om 'echte vrienden' te hebben als je rijk bent. Hoe weet je nou of ze alleen voor het geld met je bevriend zijn? Dat weet je dus niet.
Wat zijn "echte vrienden"?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het lijkt me zelfs moeilijker om 'echte vrienden' te hebben als je rijk bent. Hoe weet je nou of ze alleen voor het geld met je bevriend zijn? Dat weet je dus niet.
vind jij jezelf belangrijk of zoquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat zijn "echte vrienden"?
Geloof jij daar nog in? Voor mij is een vriend iemand die letterlijk een kogel voor mij zal vangen, ik geloof niet dat die bestaan..
Dat is wel een hele hoge standaard voor je iemand een vriend noemtquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:14 schreef theunderdog het volgende:
Wat zijn "echte vrienden"?
Geloof jij daar nog in? Voor mij is een vriend iemand die letterlijk een kogel voor mij zal vangen, ik geloof niet dat die bestaan..
klopt. een vriend is gewoon iemand met wie je chillt, niets meer niets minderquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is wel een hele hoge standaard voor je iemand een vriend noemt
Nee, in godsnaam niet zeg. Eén van mijn beste vriendinnen heeft 3 kinderen (ik geen) en dan zou zij haar leven voor mij moeten opofferen?
Ik moest hier wel even om lachen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
vind jij jezelf belangrijk of zo
Dat is inderdaad vaak het argument van de NRA. Ook bij de Sandy Hook shooting als ik me niet vergisquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:17 schreef NightH4wk het volgende:
In de staat met de meest stricte wapenwetten van de VS en in een "gun-free zone".
Nee, maar dat is voor mij de definitie van een echte vriend.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
vind jij jezelf belangrijk of zo
Vind ik wel ja, een echte vriend is als een broeder/zuster.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is wel een hele hoge standaard voor je iemand een vriend noemt
Nee, in godsnaam niet zeg. Eén van mijn beste vriendinnen heeft 3 kinderen (ik geen) en dan zou zij haar leven voor mij moeten opofferen?
Dan heb je weinig echte vriendin denk ikquote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:21 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Nee, maar dat is voor mij de definitie van een echte vriend.
Nee, dat is iemand waarmee je chillt.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
klopt. een vriend is gewoon iemand met wie je chillt, niets meer niets minder
Je hebt zeker geen broers en zussen?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:21 schreef theunderdog het volgende:
Vind ik wel ja, een echte vriend is als een broeder/zuster.
Klopt, wel veel mensen waar ik mee omga/chill.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:23 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Dan heb je weinig echte vriendin denk ik
Of een gold digger.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:15 schreef superniger het volgende:
Hij had met al zijn geld toch gewoon een paar hoeren kunnen regelen
Pikachuquote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:39 schreef Mani89 het volgende:
Klein overzichtje van dit bergje aids.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tja ze blijven er aan vasthouden, ze vinden het recht een wapen te mogen bezitten zo belangrijk dat zequote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:17 schreef NightH4wk het volgende:
In de staat met de meest stricte wapenwetten van de VS en in een "gun-free zone".
De post waar jij op reageert laat nu net zien dat striktere wetten niet helpenquote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:00 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Tja ze blijven er aan vasthouden, ze vinden het recht een wapen te mogen bezitten zo belangrijk dat ze de negatieve kanten op de koop toenemen.
De VS heeft geen strikte wetten want er is geen verbod alleen in sommige staten wat extra controle en regulering.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:31 schreef Royyy het volgende:
[..]
De post waar jij op reageert laat nu net zien dat striktere wetten niet helpen
Kun je veel FOK!kers ook van hun bed lichten. Troubled en disturbed kid, klopt, maar an sich geen voorspeller van wat hij zou doen imho. Dat heeft toch meer te maken met de beschikbaarheid van vuurwapens en voorgangers.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 18:33 schreef SuperHarregarre het volgende:
Die forumposts van 'm liegen er ook niet om. Beetje aparte manier van denken. Aan de ene kant afgeven op alfa-mannetjes en zichzelf neerzetten als sophisticated, en dan aan de andere kant zeggen dat vrouwen onderdrukt moeten worden en gedwongen sex moeten hebben met 'm omdat hij zo'n geweldige volgende stap in de evolutie van de mens is.Op dat moment hadden ze 'm al van z'n bed kunnen lichten.
Er zijn genoeg steden waar vuurwapens zo goed als verboden zijn. En in alle steden waar zo'n extra regulering wordt ingevoerd stijgt de criminaliteit.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:37 schreef Buster24 het volgende:
[..]
De VS heeft geen strikte wetten want er is geen verbod alleen in sommige staten wat extra controle en regulering.
Het staat gewoon in de grondwet dat je een wapen mag hebben.
Lach maar om het Nederlandse systeem maar dit soort zaken komen hier nauwelijks voor.
We hebben dit de laatste jaren een keer gehad, Alphen aan den Rijn, en laat dat nu net een legaal wapen zijn geweest.
Burgers moeten gewoon geen vuurwapens hebben![]()
Maar goed, die discussie voeren we hier nu inmiddels 1 x per maand, ik ga voetbal kijken.
Amerikanen zijn gewoon een beetje ziek in hun hoofd,quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:53 schreef Royyy het volgende:
[..]
Er zijn genoeg steden waar vuurwapens zo goed als verboden zijn. En in alle steden waar zo'n extra regulering wordt ingevoerd stijgt de criminaliteit.
Dat zulke zaken in NL bijna niet voorkomen heeft naar mijn mening een heel andere oorzaak. Een veel groter sociaal vangnet, andere regelingen qua mentale zorg, de media die zo'n figuren "beroemd" maakt, etc.
Canada bijvoorbeeld heeft wapenwetten die vergelijkbaar zijn met die in de VS, en daar zie je dit soort schietpartijen vrijwel nooit. Of Zwitserland, waar een groot deel van de mannelijke bevolking verplicht automatische wapens (die in de VS verboden zijn) thuis heeft liggen... daar komt zoiets ook vrijwel nooit voor.
En waarom denk je dat zulke schietpartijen in de VS vrijwel altijd gebeuren in de 'gun free zones', zoals militaire basissen en scholen?
http://www.elsevier.nl/Ne(...)euw-record-1154555W/quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:53 schreef Royyy het volgende:
[..]
Dat zulke zaken in NL bijna niet voorkomen heeft naar mijn mening een heel andere oorzaak. Een veel groter sociaal vangnet, andere regelingen qua mentale zorg, de media die zo'n figuren "beroemd" maakt, etc.
Canada bijvoorbeeld heeft wapenwetten die vergelijkbaar zijn met die in de VS, en daar zie je dit soort schietpartijen vrijwel nooit. Of Zwitserland, waar een groot deel van de mannelijke bevolking verplicht automatische wapens (die in de VS verboden zijn) thuis heeft liggen... daar komt zoiets ook vrijwel nooit voor.
En waarom denk je dat zulke schietpartijen in de VS vrijwel altijd gebeuren in de 'gun free zones', zoals militaire basissen en scholen?
Zijn Youtube-kanaal is nog niet verwijderd:quote:Op zaterdag 24 mei 2014 20:54 schreef Eyip het volgende:
filmpje uit OP
http://www.liveleak.com/view?i=a44_1400927090
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |