Volgens geruchten zou het gaan om de zoon van Peter Rodger, Elliot Rodger, de regisseur van The Hunger Games.quote:A lone gunman killed six people and injured seven more during a shooting rampage Friday night in Isla Vista that Sheriff Bill Brown called “the work of a madman.” The suspect was killed after firing on responding deputies, but it’s not clear if the fatal wound to his head was self-inflicted or the result of return fire.
Precies, staat helemaal vol met jankfilmpjes. Via de video in de OP kom je trouwens op zijn Youtube-pagina. Kun je nog terugkijken tot 3 maanden geleden. Keyword: Lonely.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:08 schreef Eyip het volgende:
https://plus.google.com/112420115103149734170/posts zijn google pagina vol met filmpjes
https://fbcdn-sphotos-c-a(...)247_1882019989_o.jpg
Het lijkt me zelfs moeilijker om 'echte vrienden' te hebben als je rijk bent. Hoe weet je nou of ze alleen voor het geld met je bevriend zijn? Dat weet je dus niet.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:21 schreef Yi-Long het volgende:
De media zal wel weer een verband leggen tussen zijn acties en die in de film van zijn vader, terwijl die gewoon een depressief zielig ventje zonder vrienden en vrouwen was... en dus overduidelijk depressief.
Tja, depressie komt ook bij rijke mensen voor, die schijnbaar alles hebben.
En je dan afvragen waarom je geen vriendinnetje kan krijgen. Had die jongen nou niet 1 vriend die hem dat even kon uitleggen.quote:
Misschien, maar dat kun je toch wel ene beetje inschatten? Daarnaast woonde die gast in een omgeving waar sowieso idioot veel rijke mensen zijn, dus hoe belangrijk is dat dan nog!?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het lijkt me zelfs moeilijker om 'echte vrienden' te hebben als je rijk bent. Hoe weet je nou of ze alleen voor het geld met je bevriend zijn? Dat weet je dus niet.
Precies, schiet lekker jezelf een gat in je kop, maar laat onschuldigen er buiten.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:31 schreef Nemephis het volgende:
..hang jezelf dan op als je er zonodig een eind aan wilt maken..
Hij vond ze niet onschuldig, want ze wilden geen seks met hem.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:39 schreef spijkerbroek het volgende:
Precies, schiet lekker jezelf een gat in je kop, maar laat onschuldigen er buiten.
Dat hij ze niet onschuldig vond, wil niet zeggen dat ze niet onschuldig zijn.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:41 schreef Isabeau het volgende:
Hij vond ze niet onschuldig, want ze wilden geen seks met hem.
Hij was gestoord..quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hij vond ze niet onschuldig, want ze wilden geen seks met hem.
Krijg ook het idee dat hij zich in 1 dag tijd enorm heeft zitten opfokken. Zijn youtube uploads afgelopen dag:quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:43 schreef spijkerbroek het volgende:
Dat hij ze niet onschuldig vond, wil niet zeggen dat ze niet onschuldig zijn.
Uiteraard ligt niks aan hemzelf, maar is het allemaal de schuld van anderen. Bekend verhaal.
Bekende drogredenen. Mafketel.
Hoeveel levens Danny al wel niet gespaard heeft!quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:46 schreef LXIV het volgende:
Dat komt omdat ze in Amerika geen FOK! hebben. Hier blijven dat soort jongetjes allemaal gewoon braaf op hun zolderkamertje zitten om de AT te F5'en. Om 02:00 is het al weer laat en gaan ze bedroefd naar bed.
Daar hebben ze op hun 17e al een auto en een vuurwapen, maar geen FOK!
Gat in de markt....quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:46 schreef LXIV het volgende:
Dat komt omdat ze in Amerika geen FOK! hebben. Hier blijven dat soort jongetjes allemaal gewoon braaf op hun zolderkamertje zitten om de AT te F5'en. Om 02:00 is het al weer laat en gaan ze bedroefd naar bed.
Daar hebben ze op hun 17e al een auto en een vuurwapen, maar geen FOK!
Misschien verwendheid. Misschien is hij gewend om alles te krijgen wat hij wil.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:56 schreef ems. het volgende:
Wat een loser. Dat filmpjeIk kan er niet bij dat iemand zo erg niet begrijpt dat het z'n eigen schuld is dat hij geen pussy heeft gekregen.
Grote kans inderdaad. Rijkeluis-puber die verwacht dat hij overal recht op heeft. Hij is verder geeneens onaantrekkelijk te noemen dus het kan niet anders dan aan zijn 'entitlement' liggen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:59 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Misschien verwendheid. Misschien is hij gewend om alles te krijgen wat hij wil.
Alleen kan hij geen meisje krijgen/"kopen".
Zomaar een gedachte, hoeft niet waar te zijn.
Maar idd, dan ben je behoorlijk van het padje.
Misschien zocht hij liefde, geen sletten...?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:06 schreef LXIV het volgende:
Als ik dat menneke was geweest dan had ik echt de hele dag lekker rondgetoerd en de hele avond en nacht met allerlei lekkere wijven lopen vrijen. Iedere dag weer.
Dat kun je dan op je 28-ste nog doen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:08 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Misschien zocht hij liefde, geen sletten...?
Als je dat niet is wat je eigenlijk zoekt wordt je daar misschien ook weer hartstikke depressief van...quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:10 schreef LXIV het volgende:
Als je 22 bent en er normaal uitziet en welgesteld bent, en je woont in Californië, dan kun je toch echt álles doen wat je maar wil? Zo'n meisje van 18 pik je op en iedere avond feest.
Als je alleen maar gewoon echte liefde wilt, en om je heen zie je alleen maar onechte sletten en sloeries, dan versterkt dat wellicht je gevoel dat 'life ain't fair'....quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:10 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat kun je dan op je 28-ste nog doen.
Het gaat mij er vooral om om mijn verbazing uit te drukken dat een kereltje wat toch op veel gebieden de wind mee (zou moeten) hebben, zich op zo'n manier van kant laat maken.
Als je 22 bent en er normaal uitziet en welgesteld bent, en je woont in Californië, dan kun je toch echt álles doen wat je maar wil? Zo'n meisje van 18pik je op en iedere avond feest.
Hmm sorrie, ik zie alleen een ventje die jaloers is en het niet kan verkroppen dat die meiden met jongens gaan die een leven hebben en plezier maken, das toch heel wat leuker dan het ideale plaatje wat deze jongen schijnt te hebben van zichzelf als de perfecte man waarvoor elke vrouw zou moeten vallen.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:27 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Als je alleen maar gewoon echte liefde wilt, en om je heen zie je alleen maar onechte sletten en sloeries, dan versterkt dat wellicht je gevoel dat 'life ain't fair'....
En zoals ik al aangaf, depressie kan iedereen overkomen. Deze jongen, die veel mee had, is gewoon ziek geworden (depressie), en waarschijnlijk ook geen/weinig begrip uit zijn omgeving, dus dat blijft borrelen en borrelen, totdat het een keer overkookt.
In NL neem je dan een hand vol pillen of je gooit jezelf op de rails en wacht 20 minuten omdat de trein vertraging heeft, en in de USA heb je een gun, dus schiet je jezelf door je kop, of eerst nog wat anderen, waarna je jezelf alsnog afschiet, of hoopt dat de politie het voor je doet...
Uday 1.2quote:Op zaterdag 24 mei 2014 16:04 schreef bedachtzaam het volgende:
Hij was gewoon in het verkeerde land geboren, in S.A had hij een hele harem vol gehad met onderdanige vrouwen aan zijn voeten
Depressie? Psychopaat manquote:Op zaterdag 24 mei 2014 15:27 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Als je alleen maar gewoon echte liefde wilt, en om je heen zie je alleen maar onechte sletten en sloeries, dan versterkt dat wellicht je gevoel dat 'life ain't fair'....
En zoals ik al aangaf, depressie kan iedereen overkomen. Deze jongen, die veel mee had, is gewoon ziek geworden (depressie), en waarschijnlijk ook geen/weinig begrip uit zijn omgeving, dus dat blijft borrelen en borrelen, totdat het een keer overkookt.
In NL neem je dan een hand vol pillen of je gooit jezelf op de rails en wacht 20 minuten omdat de trein vertraging heeft, en in de USA heb je een gun, dus schiet je jezelf door je kop, of eerst nog wat anderen, waarna je jezelf alsnog afschiet, of hoopt dat de politie het voor je doet...
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:46 schreef Lt.Surge het volgende:
Dat neppe ''evil'' lachje elke keer![]()
![]()
Debiel.
Wellicht omdat hij vrij creepy overkomt?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:06 schreef Ryan3 het volgende:
Toch wel een apart gevalletje. Vol zelfmedelijden. Maar eerlijk gezegd is het onduidellijk waarom hij geen meisje kon krijgen. Guy is loaded, ziet er niet slecht uit, duidelijk toch wel vrij intelligent, iig verbaal begaafd... Doesn't add up.
Twee minuten van dat filmpje in de OP zijn in principe toch voldoende om te begrijpen waarom hij geen meisje kon krijgen?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:06 schreef Ryan3 het volgende:
Toch wel een apart gevalletje. Vol zelfmedelijden. Maar eerlijk gezegd is het onduidellijk waarom hij geen meisje kon krijgen. Guy is loaded, ziet er niet slecht uit, duidelijk toch wel vrij intelligent, iig verbaal begaafd... Doesn't add up.
Mwaoh, normaliter stelt een mens zulk gedrag bij in de loop van de tijd, adhv feedback.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:22 schreef Grutsk het volgende:
[..]
Wellicht omdat hij vrij creepy overkomt?
Ik zou nooit op iemand kunnen vallen die zo zelfingenomen is. Een normale lach of glimlach zou ook al een heel eind helpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |