Daar heb ik ook last van ja..geen geluid meer -afgezien van bellen en oordopjes gebruiken-quote:Op zaterdag 25 januari 2014 12:10 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon een bug in de sofware gestopt dat die voor geen meter meer loopt. Zodoende dat mensen een nieuwe iPhone gaan halen.
Omdat je oude telefoon dan wel goed loopt en dus geen nieuwe haaltquote:Op zondag 26 januari 2014 14:48 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Daar heb ik ook last van ja..geen geluid meer -afgezien van bellen en oordopjes gebruiken-
Geen geluid? Zon ding kost klauwen met geld..en dan op tweakers lezen dat de 5S bugs/problemen ervaart met het 1 of ander waarbij men hoopt/verondersteld dat het in de volgende update wel weer verholpen wordt....
geweldig beleid bij Appel
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De goede oude Nokia![]()
Ik bash apple niet, het word gewoon met de dag slechter hoe ze met de klanten omgaan..ik heb zelf ook een iPhone 4S..ding is waardeloos(geworden)
En waarom kan je niet -gemakkelijk- downgraden van firmware.....?
Ik heb die van mij weggeven, zou er nooit een cent voor betalen. Maar als Apple 29 voor de 'echte' vraagt, waarom zou je dan als webshop daar zo ver onder gaan zitten. Is juist een mooie margeproductquote:Op zondag 26 januari 2014 19:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
http://www.kabelvooriphone.nl/webshop/iphone-earpods/detail/76/iphone-earpods-.html
Hier bieden ze voor 15 euro een paar EarPods aan, weet iemand of je dan echte krijgt of Chinese
oh de mijne gingen na een jaar stuk, vond ze niet heel slechtquote:Op zondag 26 januari 2014 19:28 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Ik heb die van mij weggeven, zou er nooit een cent voor betalen. Maar als Apple 29 voor de 'echte' vraagt, waarom zou je dan als webshop daar zo ver onder gaan zitten. Is juist een mooie margeproduct
Het feit dat het woord 'Apple' op die hele pagina niet te vinden is zou genoeg moeten zeggen.quote:Op zondag 26 januari 2014 19:24 schreef ChevyCaprice het volgende:
http://www.kabelvooriphone.nl/webshop/iphone-earpods/detail/76/iphone-earpods-.html
Hier bieden ze voor 15 euro een paar EarPods aan, weet iemand of je dan echte krijgt of Chinese
mijn god niet eens gemerktquote:Op zondag 26 januari 2014 19:35 schreef Q. het volgende:
[..]
Het feit dat het woord 'Apple' op die hele pagina niet te vinden is zou genoeg moeten zeggen.
ik zou die 4-5 maanden even wachtenquote:Op zondag 26 januari 2014 19:41 schreef 7nightwing7 het volgende:
Mag in mei mijn abbo verlengen. Heb nu een 4s. Wil gaan voor de 5s. Doen ? Of nog wachten op de eventuele iPhone 6 ( als hij dit jaar nog uitkomt).
Nieuwe iPhone zal september/oktober pas komen. Maar met dat wachten, je kan ook drie jaar wachten tot de iphone 7 komt dus dat ligt aan jezelfquote:Op zondag 26 januari 2014 19:41 schreef 7nightwing7 het volgende:
Mag in mei mijn abbo verlengen. Heb nu een 4s. Wil gaan voor de 5s. Doen ? Of nog wachten op de eventuele iPhone 6 ( als hij dit jaar nog uitkomt).
waarom koop je niet een 5 danquote:Op zondag 26 januari 2014 19:53 schreef Amarantha het volgende:
Ik lees, o.a reacties op mijn berichtje dat ik er één wil, veel negatieve dingen over de iPhone 4s. Hmm
Mijn huidige abonnement is bijna afgelopen en dan wou ik de 4s doen. De 5 is me veel te duurquote:
iOS 7 loopt nu ook prima op de 4 hoorquote:Op zondag 26 januari 2014 20:03 schreef gniffie het volgende:
De nieuwe IOS 7.1 zou er toch voor zorgen dat het OS weer een beetje fatsoenlijk vloeiend loopt op de 4 en de 4S?
mwah vind m toch wat traag, zie regelmatig lagquote:Op zondag 26 januari 2014 20:06 schreef LogiteX het volgende:
[..]
iOS 7 loopt nu ook prima op de 4 hoor
Op de 4S loopt iOS 7 prima, op de 4 is het aardig drama.quote:Op zondag 26 januari 2014 20:03 schreef gniffie het volgende:
De nieuwe IOS 7.1 zou er toch voor zorgen dat het OS weer een beetje fatsoenlijk vloeiend loopt op de 4 en de 4S?
Ah kijk dit stelt me weer een beetje gerustquote:Op zondag 26 januari 2014 20:56 schreef Q. het volgende:
[..]
Op de 4S loopt iOS 7 prima, op de 4 is het aardig drama.
Ik ook ja.. Zonde dat downgraden niet toegelaten wordtquote:Op zondag 26 januari 2014 22:17 schreef ChevyCaprice het volgende:
Gisteren mn oude ipod 4g even aan gehad waar iOS 6 op staat. Heb ik bij nader inzien toch liever 6 dan 7
Yep. Kan niet zonder.quote:Op maandag 27 januari 2014 11:04 schreef HostiMeister het volgende:
Ik heb nog een oude iPhone 4 thuis liggen, ding deed al tijden dwars en heb een tijdje een 5s als vervanging. Nu gebruik ik die oude 4 nog als mp3 speler voor in de keuken, en heb hem gisteren gereset in iTunes. Nu jankt dat ding dat ik hem niet kan activeren zonder SIMkaart en aangezien in de 5s een nano sim zit heb ik geen SIMkaart voor dat ding. Is een SIMkaart persé nodig?
Ah, precies de reden waarom mijn iPhone nog gewoon ios6 heeftquote:Op zondag 26 januari 2014 22:17 schreef ChevyCaprice het volgende:
Gisteren mn oude ipod 4g even aan gehad waar iOS 6 op staat. Heb ik bij nader inzien toch liever 6 dan 7
Oke, dan moet ik ff op de zaak kijken of ik daar nog de oude SIM heb liggen. Bedankt.quote:
Heb ze gemaild, ze zeggen dat het geen Apples zijn, maar gelijkwaardige en hoge kwaliteit isquote:Op zondag 26 januari 2014 19:35 schreef Q. het volgende:
[..]
Het feit dat het woord 'Apple' op die hele pagina niet te vinden is zou genoeg moeten zeggen.
quote:Op maandag 27 januari 2014 12:27 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Heb ze gemaild, ze zeggen dat het geen Apples zijn, maar gelijkwaardige en hoge kwaliteit is
Kan niemand mij helpen!quote:Op maandag 27 januari 2014 10:41 schreef Haaibaaike het volgende:
Waarom kan ik sinds vanmorgen met mijn IPad en iPhone 4s op iTunes die ik geupdated hebt eerst, niet meer synchroniseren?
als je wat meer uitleg geeft dan alleen dat misschien?quote:
Beter lezenquote:Op maandag 27 januari 2014 15:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
als je wat meer uitleg geeft dan alleen dat misschien?
Dat had ik ook. Dit is denk ik de makkelijkste manier om het op te lossen.quote:
Dank je, en wow..... misschien maar mn iPhone verkopen.quote:Op maandag 27 januari 2014 16:21 schreef Merkie het volgende:
Zulke apps zijn niet toegestaan in de App Store. Ze stonden er ooit wel in, maar zijn verwijderd. Lees maar.
Dat cirkeltje was GPRS.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:28 schreef Ang3l het volgende:
Even voor de duidelijkheid voor deze digibeet he.... is dat GRPS vergelijkbaar metw at bij de 3Gs dan het "cirkeltje" was? ofwel dat je geen 3G hebt maar wel iets (trage shit dus)?
Ja precies, dat bedoelde (en dacht) ik ook.quote:
De batterij van de 5s is net zo sucky?quote:Op maandag 27 januari 2014 17:31 schreef Ang3l het volgende:
O ja, dat had ik trouwens ook wel eens verwacht.... dat die 5s niet continu aan t infuus zou moeten liggen zoals mijn 3Gs. Valt ook vies tegen moet ik zeggen
Ding is wel in een tiet weer opgeladen!
Maar ook in een tiet weer leeg
Slecht netwerk? Welke provider is dat?quote:Op maandag 27 januari 2014 17:33 schreef Ang3l het volgende:
Ja precies, dat bedoelde (en dacht) ik ook.
Nah. Lekker. Ik heb bijna continu GPRS in m'n beeld staan ipv 3G.
Zit je midden in de stad
Geen idee wat er aan de hand is hoor, maar dat na m'n nieuwe abonnement en telefoon is t bijna een grotere ramp dan proberen te facebooken op de 3Gs
T-Mobile.quote:Op maandag 27 januari 2014 17:37 schreef Ynske het volgende:
[..]
Slecht netwerk? Welke provider is dat?
Je bent niet de enige die daar problemen mee heeft geloof ikquote:
Ben is toch T-mobile netwerk?quote:Op maandag 27 januari 2014 18:04 schreef Hamster. het volgende:
Ik zit bij Ben. Dat is net zo'n drama. Als ik ook maar 2km van Amsterdam vandaan ben krijg ik gprs
Ik kreeg vorig jaar toen ik in hartje Amsterdam was GPRS met m'n iphone 4quote:Op maandag 27 januari 2014 18:04 schreef Hamster. het volgende:
Ik zit bij Ben. Dat is net zo'n drama. Als ik ook maar 2km van Amsterdam vandaan ben krijg ik gprs
Ik blijf toch maar bij kpn denk ikquote:Op maandag 27 januari 2014 20:34 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik kreeg vorig jaar toen ik in hartje Amsterdam was GPRS met m'n iphone 4Was even langs de Apple Store gegaan omdat ik in de buurt was, zei zo'n genie dat dat normaal was in Amsterdam
was trouwens tmobile
Daar zal je dan ook voor betalenquote:Op maandag 27 januari 2014 21:04 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Ik blijf toch maar bij kpn denk ikze zijn niet goedkoop maar het netwerk is
meer is soms wél beterquote:Op maandag 27 januari 2014 21:07 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Daar zal je dan ook voor betalenZelf blijf ik gewoon bij T-Mobile, zit SMS en bel namelijk nauwelijks en heb hier in Drenthe altijd wel bereik
Simyo heeft ook KPN-netwerk en is wel goedkoop.quote:Op maandag 27 januari 2014 21:04 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Ik blijf toch maar bij kpn denk ikze zijn niet goedkoop maar het netwerk is
Misschien is het toeval dat ik steeds bereik heb als ik in de metro op m'n telefoon kijk, maar ja dat klopt wel geloof ik. In Londen wel wat problemen, maar dan ga je ook wat dieper onder de grond :pquote:Op maandag 27 januari 2014 22:05 schreef o.us2.0 het volgende:
Voor de veelgebruikers van de (Rotterdamse) metro: Klopt het dat je met KPN ondergronds wel 3G hebt?
Heb nu Vodafone en zodra ik ondergronds ben met de metro doet het internet helemaal niet (zelfs geen WhatsApp) ondanks de GPRS-verbinding.
Waarom zie je voor het gemak maar even de extreem trollerige opmerking van O.us over het hoofd? Of is trollen wel toegestaan als we lekker gezamenlijk aartsvijand en babymoordenaar Samsung afbranden? Over oogkleppen gesprokenquote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:30 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik ben er eigenlijk ook nog niet over uit of hij werkelijk zo stom is als hij zich voordoet of dat het echt allemaal getroll is.
Jij doet anders net zo hard en kinderachtig mee met je gebash op Samsung dus steek de hand even in eigen boezem.quote:
Meid tochquote:Op maandag 27 januari 2014 22:25 schreef Bordeel_Sluipers het volgende:
[..]
Jij doet anders net zo hard en kinderachtig mee met je gebash op Samsung dus steek de hand even in eigen boezem.
Je weet best wat ik bedoel: lekker polariserend bezig zijn om gezamenlijk Samsung af te branden, maar als iemand dan een andere mening heeft werpen de fanboys er zich als dolle honden op. En dan zo'n onschuldige en hautaine houding aannemenquote:Op maandag 27 januari 2014 22:34 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Meid toch. Ik gaf mijn mening over het soort plastic, en daar vloeide een discussie uit door een butthurt Samsunghuilie. Kan ik weinig aan doen.
quote:Op maandag 27 januari 2014 22:21 schreef Bordeel_Sluipers het volgende:
[..]
Waarom zie je voor het gemak maar even de extreem trollerige opmerking van O.us over het hoofd? Of is trollen wel toegestaan als we lekker gezamenlijk aartsvijand en babymoordenaar Samsung afbranden? Over oogkleppen gesproken
quote:Op woensdag 22 januari 2014 07:50 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
altyd die kutmarokane weer dit kan niet langer dogaan stem geeert pvv op 1
Je zet anders een prima trol neer in dit topic, waar andere trollen (Dimens) weer op afspringen.quote:Op maandag 27 januari 2014 22:34 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Meid toch. Ik gaf mijn mening over het soort plastic, en daar vloeide een discussie uit door een butthurt Samsunghuilie. Kan ik weinig aan doen.
quote:Op maandag 27 januari 2014 22:44 schreef Bordeel_Sluipers het volgende:
[..]
Je weet best wat ik bedoel: lekker polariserend bezig zijn om gezamenlijk Samsung af te branden, maar als iemand dan een andere mening heeft werpen de fanboys er zich als dolle honden op. En dan zo'n onschuldige en hautaine houding aannemen
Edit: niet dat polariseren soms niet tof is hoor
Ja, mijn mening die het tegenovergestelde van jullie is is natuurlijk een troll. Gepost in een iPhonetopic. Dagen geleden. Juist. Hebben jullie niks beters om over te janken, dames?quote:Op maandag 27 januari 2014 22:56 schreef editoor het volgende:
[..]
Je zet anders een prima trol neer in dit topic, waar andere trollen (Dimens) weer op afspringen.
quote:Op dinsdag 21 januari 2014 23:19 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Want een Samsung heeft geen glas natuurlijkKom aub niet aanzetten met dit soort kulargumenten.
quote:
Volgens mij bij jij degene die aan het janken is. Ik geef gewoon mijn mening. Die wordt alleen niet gewaardeerd, omdat die niet in jullie straatje past. Met die tweede post bedoel je natuurlijk jezelf aangezien "lezen" soms ook al te moeilijk voor je is.quote:Op woensdag 22 januari 2014 07:50 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
altyd die kutmarokane weer dit kan niet langer dogaan stem geeert pvv op 1
quote:Op maandag 27 januari 2014 23:06 schreef editoor het volgende:
[..]
[..]
[..]
Volgens mij bij jij degene die aan het janken is. Ik geef gewoon mijn mening. Die wordt alleen niet gewaardeerd, omdat die niet in jullie straatje past.
Ga lekker ergens ander janken dan, als er dingen langs komen waar je niet tegen kan. Alsof alleen Apple-aanbidders in dit topic mogen komen.quote:Op maandag 27 januari 2014 23:08 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Nee, ik begon geen kansloze discussie en haal geen oude koeien uit de sloot. Ik was die discussie allang vergeten, nu kom jij met jouw gejank weer terug.
Maar het geeft niet meisje, ga maar slapen. Je had vast een zware dag.
Ik jank ja?quote:Op maandag 27 januari 2014 23:10 schreef editoor het volgende:
[..]
Ga lekker ergens ander janken dan, als er dingen langs komen waar je niet tegen kan. Alsof alleen Apple-aanbidders in dit topic mogen komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |