Ik wil eten zien als iets leuks. Iets positiefs. Niet iets waar ik mogelijk minder lang van leef, of hoe bepaalde voedingssoorten me ongelukkiger, dikker, langzamer enz maken. Maar ik wil eten niet meer zien als een beloning, of als een troost, maar gewoon altijd als positief. 'Ah, fijn, ik mag eten, en het is lekker, en het vult me.'quote:Op zaterdag 18 januari 2014 13:13 schreef sigme het volgende:
[..]
Ah, ok. Hoe oud je ermee wordt is (naar mijn bescheiden mening) ook complete kolder. Wat je eet heeft mogelijk wel invloed op hoe gezond iemand is/blijft, ook als bejaarde.
Hoe wil jij wel naar eten kijken, in aanmerking genomen dat je wel een klinisch resultaat wil (minder gewicht voor jezelf). Wat voor informatie is voor jou wel stimulerend?
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 15:42 schreef SilverSjoiis het volgende:
Even 15,2 km gewandeld en daarmee 1961 calorieën verbrand volgens mn app. Best wel kapot nu!
Ik zit in A'dam ja. R'dam is voor mij al een heel stuk 'logischer' en makkelijker bereikbaar idd. Mijn huis is iets te klein voor een meet.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:31 schreef clumsy_clown het volgende:
Zeester, jij zit in Amsterdam toch? Ik wil m'n huis best beschikbaar stellen, ik zit in Rotterdam centrum. Ook nog niet om de hoek, maar wel makkelijk bereikbaar.
Ik denk dat de app iets verkeerd berekent? 15 km is ongeveer anderhalf uur, in normaal looptempo.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 15:42 schreef SilverSjoiis het volgende:
Even 15,2 km gewandeld en daarmee 1961 calorieën verbrand volgens mn app. Best wel kapot nu!
Flink doorlopen is ongeveer 6 km per uur, niet 10 km/h dat is hardlopen.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:36 schreef sigme het volgende:
Ik denk dat de app iets verkeerd berekent? 15 km is ongeveer anderhalf uur, in normaal looptempo.
Als je 200 kilo weegt en 90 minuten stevig doorstapt, dan verbrand je ongeveer zoveel als jouw app berekend heeft.
Weeg je 100 kilo en wandel je 100 minuten stevig, dan verbrand je iets meer dan 1000kcal.
Of heb je heel hard gelopen?
bron: http://www.wijvallenaf.nl/Berekenen/Calorieen-Verbranden.html
Yes wij willen meet. En Rotterdam is primaquote:Op zaterdag 18 januari 2014 15:00 schreef clumsy_clown het volgende:
douche-eendje en ik dachten dat een meet wel leuk zou zijn. Is daar meer animo voor?
Reismaatje.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:05 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Yes wij willen meet. En Rotterdam is prima
Jaaaa leukquote:Op zaterdag 18 januari 2014 15:00 schreef clumsy_clown het volgende:
douche-eendje en ik dachten dat een meet wel leuk zou zijn. Is daar meer animo voor?
Goedzo, bootcamp is leukquote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:26 schreef Unfckingtitled het volgende:
Vanaf volgende week dinsdag indoor bootcampen. Ben wel een beetje nerveus, het wordt in kleine groepjes gegeven en mn vriend heeft al 1 lesje meegegaan en is enthousiast.
Maar merk nu wel dat ik wat meer nodig heb dan 'alleen' cardio en krachttraining. Als het een beetje zwaar wordt of ik niet helemaal lekker in mn vel zit haak ik al gauw af
Doe jij nog steeds bootcampen (buiten)? Gaat dat echt het hele jaar door?quote:
PBquote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:31 schreef PaarsBeestje het volgende:
Oh en hoi allemaal! Ik was al in dit topic aawezig en was toen op een gegeven moment 22 kg afgevallen. Na een aantal jaren met de nodige persoonlijke ellende zat dat (want emo-eter) er allemaal weer aan plus wat extra'sMaar het gaat wat beter, ik lijk in de juiste flow te zitten en de eerste 4 van de 40kg die er sowieso afmoeten, zijn er nu af.
![]()
Ik kom met jullie meepraten in hoop op de nodige inspirerende verhalen en opmerkingen
Je hebt gelijk!quote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Flink doorlopen is ongeveer 6 km per uur, niet 10 km/h dat is hardlopen.
2 uur 52 minuten en 26 seconde.quote:
Haha ja in jouw berekening heb ik moeten rennen inderdaad!quote:Op zaterdag 18 januari 2014 16:36 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik denk dat de app iets verkeerd berekent? 15 km is ongeveer anderhalf uur, in normaal looptempo.
Als je 200 kilo weegt en 90 minuten stevig doorstapt, dan verbrand je ongeveer zoveel als jouw app berekend heeft.
Weeg je 100 kilo en wandel je 100 minuten stevig, dan verbrand je iets meer dan 1000kcal.
Of heb je heel hard gelopen?
bron: http://www.wijvallenaf.nl/Berekenen/Calorieen-Verbranden.html
Hoe dan ook, 15 km wandelen op een mooie zaterdag isquote:Op zaterdag 18 januari 2014 19:06 schreef SilverSjoiis het volgende:
[..]
Haha ja in jouw berekening heb ik moeten rennen inderdaad!
Ik gebruik endomondo als app tijdens het wandelen en voer daar ook de rondjes van de sportschool op in. Daar zit wel een "enorm" verschil in, terwijl ik in beide gevallen mijn gewicht in kan voeren.
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 19:07 schreef SilverSjoiis het volgende:
Oh en! Ik trok net moeiteloos een broek mt 44 aanen ik kom af van 50/52 =[
Fokken op mn telefoon sucks trouwens! ^^
Ik doe ook weer mee als ik nog bij jullie mag horen na al mijn gestrande dieetpogingen. Ik ben sinds de laatste meet alleen maar een paar kilo aangekomenquote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:05 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Yes wij willen meet. En Rotterdam is prima
Natuurlijk hoor je er gewoon bijquote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik doe ook weer mee als ik nog bij jullie mag horen na al mijn gestrande dieetpogingen. Ik ben sinds de laatste meet alleen maar een paar kilo aangekomen
Ik kan beide dagen. Dus ik zie het welquote:Op zaterdag 18 januari 2014 23:46 schreef clumsy_clown het volgende:
1 of 2 maart. Wie zou dan kunnen, willen? In Rotterdam dus, gewoon drankje, hapje, eventuele kledingswap? Mocht het lekker weer worden kunnen we picknicken in een nabij park.
Gewoon überhaupt iets smeerbaars onder vlees.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 08:30 schreef Sjeen het volgende:
[..]
en heb je het dan over boter of over zo'n waterige plantaardig vet emulsie?
Ai ai vandaag de hele dag een rothumeur omdat je te veel hebt gegeten en gedronken en ook nog te futloos om te bewegen?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:01 schreef Qwea het volgende:
Jeuj! Vreet alles wat los en vast zit avond. Ik ben dronken
Welnee kan het makkelijk hebbenquote:Op zondag 19 januari 2014 08:32 schreef Serieliefhebber het volgende:
[..]
Ai ai vandaag de hele dag een rothumeur omdat je te veel hebt gegeten en gedronken en ook nog te futloos om te bewegen?
Dronken zijn, werkt bij mij alles tegen dus ik probeer het te laten.![]()
Wat een mooie ochtend, ik ga zo dadelijk fietsen en hoop dat het nog heel rustig is.
Ik kan beide dagen, heb een hele bak kleren in maat 42/44 (o.a. een toffe groene jurk, wat spijkerrokjes, een lange zwarte skinnyjeans, een spijkerbroek...) en ben enorm pro een meetquote:Op zaterdag 18 januari 2014 23:52 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik heb liever 2 maart maar 1 maart kan ik overdag ook tot een uur of 6.
Picknick![]()
Misschien is het handig om een apart topic te maken?
Meh, + 1quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik doe ook weer mee als ik nog bij jullie mag horen na al mijn gestrande dieetpogingen. Ik ben sinds de laatste meet alleen maar een paar kilo aangekomen
ok, nou ja, dat kan hč... Ik word vrolijk van vers brood met goeie boterquote:Op zondag 19 januari 2014 01:53 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Gewoon überhaupt iets smeerbaars onder vlees.
+1.. lijkt me erg gezellig!quote:
speciaalbier gaat ook niet snel over de datum?quote:Op zaterdag 18 januari 2014 17:42 schreef Qwea het volgende:
"Ja nee, je moet ECHT EENS je speciaalbier gaan drinken, Q. Het gaat over datum zo!"
-Oke.. nou, kom zitten, doen we nog ff een biertje samen voordat we uit eten gaan...
"Ja hallo, ik ben bezig"
Ja nee, ik ga alleen zuipenMannen
Pfff, wat heb ik liggen.quote:Op zondag 19 januari 2014 11:35 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
speciaalbier gaat ook niet snel over de datum?
Wat heb je liggen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
Tof!quote:Op zondag 19 januari 2014 11:33 schreef rhubarbje het volgende:
Ik heb iets leuks jongens:
Gratis 8 minuten work out apps van passion4people. gisteren met buikspieren begonnen. ideaal om thuis te doen.
quote:Op zondag 19 januari 2014 11:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
Pfff, wat heb ik liggen.
Maallust - Kolonist weizen (Die is over datumDie is van November
)
Verder nog Maallust Vienna en Boswachter, Westvleteren 12, Rochfort 10, Delerium Tremens en Christmas.. Hoppy Christman van Brewdog, Santapaws van Brewdog, Lucifer, Lamme goedzak, Emelisse smoked rye ipa, wacht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik ken ze niet allemaal maal veel daarvan gaan niet over de datumSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
Nee, ik weets. Het gros is sowieso tot 2016 geldig. Alleen die kolonist niet maar lekker belangrijkquote:Op zondag 19 januari 2014 12:01 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik ken ze niet allemaal maal veel daarvan gaan niet over de datum
ik woon in alkmaar. Carnaval wat is dat?quote:Op zondag 19 januari 2014 11:39 schreef Sarabi het volgende:
1 of 2 maart? Vieren jullie geen carnaval?
Gisteren netjes gegeten bij de Wokeigenlijk wel een ideaal soort restaurant als je op wil letten.
Zuipenquote:Op zondag 19 januari 2014 12:32 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
ik woon in alkmaar. Carnaval wat is dat?
Dat is mijn ervaring sinds ik in Brabant woon ook. In Limburg vind ik het meer dan datquote:Op zondag 19 januari 2014 12:36 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Zuipenverkleed zuipen.
Goed bezig Nijntje!
Waar ik nu woon vind ik carnaval niets (doe er ook niets aan dusquote:Op zondag 19 januari 2014 12:38 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Dat is mijn ervaring sinds ik in Brabant woon ook. In Limburg vind ik het meer dan datNiet per se beter, maar wel zoooo anders.
weet je hoeveel kcal. Tsk.quote:Op zondag 19 januari 2014 12:36 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Zuipenverkleed zuipen.
Goed bezig Nijntje!
Mijn dag is hierdoor verpest, je wordt bedankt. Als straf geen toetje vandaag!quote:Op zondag 19 januari 2014 13:08 schreef PluisigNijntje het volgende:
Sorry trouwens als iemand er last van heeft dat die foto echt megagroot isHad hem vanaf mijn mobiel gepost..
quote:Op zondag 19 januari 2014 14:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Oeh, straks m'n eerste afspraak in de sportschool. Let the change begin.
Nee we gaan straks een plan van aanpak maken. Ik ga iig 4 keer per week, dus dat zet hopelijk wel wat zoden aan de dijk.quote:Op zondag 19 januari 2014 14:16 schreef Qwea het volgende:
[..]
Weet je al wat je gaat doen?
Ik ga over 14 min mezelf ook maar van de bank afgooien en sporten. 7 dagen op rijmorgen nog 1 dag en dan heb ik een dag vrij
Dikke vette propsquote:Op zondag 19 januari 2014 14:19 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Nee we gaan straks een plan van aanpak maken. Ik ga iig 4 keer per week, dus dat zet hopelijk wel wat zoden aan de dijk.
quote:Op zondag 19 januari 2014 14:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Oeh, straks m'n eerste afspraak in de sportschool. Let the change begin.
quote:Op zondag 19 januari 2014 14:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Oeh, straks m'n eerste afspraak in de sportschool. Let the change begin.
Ik ben er ook niet op vooruit gegaan hoor, ook al was ik niet op die meet.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 21:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik doe ook weer mee als ik nog bij jullie mag horen na al mijn gestrande dieetpogingen. Ik ben sinds de laatste meet alleen maar een paar kilo aangekomen
Dat was ik toch al niet van planquote:Op zondag 19 januari 2014 13:29 schreef eleusis het volgende:
[..]
Mijn dag is hierdoor verpest, je wordt bedankt. Als straf geen toetje vandaag!
In/bij wraps, bonen, taco's of iets anders mexicaans-achtigs.quote:Op zondag 19 januari 2014 15:34 schreef PluisigNijntje het volgende:
Avocado's in de aanbieding bij de AH![]()
Ik wil ze dus al heel lang kopen, maar behalve ze gewoon opeten of er guacamole van maken weet ik eigenlijk weinig bereidingen.. iemand tips?
Ik heb 'm liggen en vind het boek ook maar zo zo.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 09:50 schreef sigme het volgende:
[..]
Waarom?
Ik heb het niet gelezen, wel een en ander over gelezen.
Ik moet ook een nieuw, mt 27, maar ik ben te skeer. Want ik weet precies hoe dat gaatquote:Op zondag 19 januari 2014 17:26 schreef douche-eendje het volgende:
C_c je kan het
Net een nieuwe broek gekocht, eentje is na 14 maanden toch echt niet meer te redden en gewoon op. Best lang voor mijn doenNormaal was een broek binnen een maand of 6 wel stuk tussen de benen. Kan bij de Esprit inmiddels dus een 29/30 aan. Op naar de 28/30, die pas ik van LTB dan wel al.
En bij steps jurkjes wezen passen, zoek nog wat voor de verjaardag van oma. Maat 38 mits genoeg ruimte in de tieten-zone
Laistje:
O: 2 volkoren boterhammen pindakaas, kop thee
S: Bootcamp
LateL: Mandarijn, 2 volkoren boterhammen met kaas > tosti van gemaakt. Schaaltje tomaatjes. Kop thee.
D: Quiche
T: magere kwark en nog wat fruit.
quote:Op zondag 19 januari 2014 17:06 schreef clumsy_clown het volgende:
Ben je enthousiast om te sporten, wordt het nog een paar dagen uitgesteld.
Net dus met de coach om de tafel gezeten, en m'n doelen en plannen besproken. Hij gaat nu een strak schema voor me maken, waar ik donderdag mee aan de slag kan. Donderdag krijg ik dan ook uitleg over welke spiergroepen ik hoe moet aanpakken enzo. Wegen daar was wel... confronterend weer. Was niet op nuchtere maag en met spijkerbroek aan, dus ook nog een 1,5 kilo zwaarder dan thuis, maar goed. Dit jaar gaan er gewoon 20 af, hebben we besloten.
Straks ga ik heel, heel veel grofvuil van 2 hoog naar beneden slepen, dus dan is dat maar m'n beweging voor vandaag.
quote:Op zondag 19 januari 2014 18:14 schreef LovelyLady het volgende:
Wat een slechte week hier![]()
Allemaal ellende. En dan boeit het me niet allemaal.
Ik baal van mezelf.
That sucksquote:Op zondag 19 januari 2014 18:14 schreef LovelyLady het volgende:
Wat een slechte week hier![]()
Allemaal ellende. En dan boeit het me niet allemaal.
Ik baal van mezelf.
Ik had precies hetzelfde, maar dan met een lepel pindakaas. Dat is niet eens lekker.quote:Op zondag 19 januari 2014 19:05 schreef Qwea het volgende:
Wtf
Ik heb net geheel gedachtenloos een sultana yofruit naar binnen geschovenPas bij het laatste hapje had ik zoiets van "whut??" Ik heb gvd nog geen 15min gelee gegeten
Hoe dan!?quote:Op zondag 19 januari 2014 19:08 schreef PluisigNijntje het volgende:
[..]
Ik had precies hetzelfde, maar dan met een lepel pindakaas. Dat is niet eens lekker.![]()
Ik ging vast brood smeren voor morgen en toen ik klaar was stak ik zo een halve eetlepel pindakaas in mn mond voordat ik de pot wegzette. Geen idee waarom inderdaad..quote:
Ik ben niet zo kieskeurig wat dat betreft.. en met smeerbeleg vind ik juist wel fijn dat het zacht blijft, als je een broodje kaas van tevoren smeert belegt wordt ie keidroog. Bewaar het trouwens wel in de koelkast, vooral nu omdat ik 2 boterhammen met filet americain heb en dat vind ik toch altijd een beetje eng.quote:Op zondag 19 januari 2014 19:22 schreef clumsy_clown het volgende:
Nu al je brood smeren voor morgen?! Maar maar, dan is het al helemaal zompig enzo!
Ik neem brood + beleg mee, omdat ik het anders niet te vreten vind.
mexicaanse tacosalade maken. Staat op de site van AHquote:Op zondag 19 januari 2014 15:34 schreef PluisigNijntje het volgende:
Avocado's in de aanbieding bij de AH![]()
Ik wil ze dus al heel lang kopen, maar behalve ze gewoon opeten of er guacamole van maken weet ik eigenlijk weinig bereidingen.. iemand tips?
Wat maken we het onszelf toch moeilijk...quote:Op zondag 19 januari 2014 14:33 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik ben er ook niet op vooruit gegaan hoor, ook al was ik niet op die meet.
Bah, ik heb er zo de balen van dat ik nu alleen maar meer af moet vallen dan minder.
Vorige week dat optreden? Half november nam ik mezelf nog voor dat ik dan 85 kilo zou wegen, dat betekende 7 weken voor 5 kilo, op zich geen gek doel. Nou... Het was dus +5 ipv -5.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |