De eerste aflevering vond ik ook maar "Mwha" maar daarna wordt het legendarisch!!!!quote:Op zondag 3 november 2013 22:09 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben een van de weinigen die BB totaal niets vind. Heb de eerste aflevering geprobeerd maar kwam er echt niet door.
Parks & Rec, Dexter, Chuck etc daarintegen...
Had ik met The Wirequote:Op zondag 3 november 2013 22:27 schreef Cee het volgende:
Een jaar of twee geleden begon ik aan The West Wing, maar na 3 afleveringen alweer afgehaakt en de hele zooi van mijn harde schijf af gegooid. Dit weekend toch weer begonnen via Netflix en verrek, ik zit het non-stop te kijken.
Ik heb een deel van de tweede ook gekeken, het kan mij echt niet boeien. Jammer, maar ik ben meer van de comedy's. Dexter was ook al een aparte keuze maar dat was echt een topserie(t/m seizoen 4, meesterwerk).quote:Op zondag 3 november 2013 22:24 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
De eerste aflevering vond ik ook maar "Mwha" maar daarna wordt het legendarisch!!!!
Ja, ook daarmee had ik het zelfde.quote:
Chuck werd met toch een partij bagger op een gegeven momentquote:Op zondag 3 november 2013 22:09 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik ben een van de weinigen die BB totaal niets vind. Heb de eerste aflevering geprobeerd maar kwam er echt niet door.
Parks & Rec, Dexter, Chuck etc daarintegen...
Nee, zie ook de OP.quote:Op maandag 4 november 2013 05:12 schreef MonkeyBall het volgende:
Is eh Netflix wel een beetje up to date? Niet dat je nog 5 maanden kan wachten op een release als je de film al kan downloaden in de tussentijd.
Flixfilms.nlquote:Op maandag 4 november 2013 10:24 schreef kawa4 het volgende:
mischien ook wel een handige link voor in de OP
https://www.facebook.com/nieuwnetflix
face book pagina waar alle nieuwe netflix films / docu's op komen te staan
nadeel van flixfilms is, je kunt niet bladeren ofzo, ( of ik heb het helemaal gemist hoe)quote:Op maandag 4 november 2013 11:39 schreef Volksrepubliek- het volgende:
ace book pagina waar alle nieuwe netflix films / docu's op komen te staa
dit is een zeer goede muziek docuquote:Op maandag 4 november 2013 13:35 schreef Luigi het volgende:
Nu weer de muziekdocu's en concerten ontdekt via Netflix. Leuk! Van het weekend een Classic Album special over The Band zitten kijken en een concert van Neil Young.
Toevallig een paar maanden terug deze documentaire gekocht. Voordat ik Netflix ontdekte ...quote:Op maandag 4 november 2013 14:11 schreef kawa4 het volgende:
dit is een zeer goede muziek docu![]()
heb ik gisteren gekeken op Netflix
Neemt alleen maar toe.quote:Op maandag 4 november 2013 20:55 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Worden er ook weleens films/series verwijderd of blijft het aanbod alleen maar toenemen?
Niet alle vervallende licenties worden vernieuwdquote:Op maandag 4 november 2013 20:55 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Worden er ook weleens films/series verwijderd of blijft het aanbod alleen maar toenemen?
Heb je ook The Colony gezien?quote:
ik ben nu bij seizoen 2, kijkt lekker weg inderdaadquote:Op zondag 3 november 2013 22:27 schreef Cee het volgende:
Een jaar of twee geleden begon ik aan The West Wing, maar na 3 afleveringen alweer afgehaakt en de hele zooi van mijn harde schijf af gegooid. Dit weekend toch weer begonnen via Netflix en verrek, ik zit het non-stop te kijken.
Die staat inderdaad ook nog op m'n lijst.quote:Op maandag 4 november 2013 21:21 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Heb je ook The Colony gezien?
Die heb ik pas gekeken en was tof en toen kreeg ik Survivors als kijktip maar die moet ik nog gaan kijken.
quote:@Lilyhammer: How did the baddest gangster in Brooklyn wind up here? @StevieVanZandt is back in Netflix's Lilyhammer Season 2:
geen idee of er iets mis is met die app of de tv, maar dat hij niet automatisch buffert lijkt me met de verbinding te maken te hebben. Doe je het via wifi of een vaste kabel, die laatste is namelijk sowieso snellerquote:Op woensdag 6 november 2013 18:50 schreef Meike26 het volgende:
Vraagje :
Mijn schonvader is gehandicapt en kan maar weinig info verdragen. Hem een bepaalde handeling zoals Netflix opstarten duurt al een tijdje en paar keer voor hij het door heeft.
Vanmiddag is dat gelukt en yes dacht ik, hij kan gebruik maken van Netflix.
Totdat het zwarte scherm met een laadbalkje kwam. Dit balkje blijft hangen en zelf weet ik dat je netflix even opnieuw moet opstarten soms wil hij weer verder gaan. Dit kan ik niet aan mijn schoonvader leren, maar wachten tot het balkje weer geladen is en verder gaat met film of serie, dat word hem ook niet.
We maken gebruik van de NF applicatie in de Panasonic smart tv. Is er een mogelijkheid/handeling zodat hij sneller weer kan kijken ? Netflix buffert dus niet automatisch bij wat het kijkgenot voor mn schoonvader erg beperkt.
quote:Binnenkort op Netflix
November 2013
We zijn continu bezig met het toevoegen van nieuwe content. Ons aanbod zal steeds groter worden. Om jullie een snelle update te geven over wat binnenkort op Netflix verschijnt, zien jullie hieronder wat highlights van de titels die zullen worden toegevoegd in november. Let erop dat de data aan verandering onderhevig zijn.
Prince Of Persia: The Sands Of Time
Bekijk Prince Of Persia: The Sands Of Time vanaf 17 november 2013 op Netflix
John Carter
Bekijk John Carter vanaf 26 november 2013 op Netflix
Jochem Myjer: Yeee-haa!
Bekijk Yee-Haa vanaf 1 december 2013 op Netflix
Marc-Marie Punt.
Bekijk Marc-Marie: Punt. vanaf 1 december 2013 op Netflix
Little Britain
Bekijk Little Britain seizoen 1 t/m 3 vanaf 1 december 2013 op Netflix
The Ghost Writer
Bekijk The Ghost Writer vanaf 1 december 2013 op Netflix
Ik krijg bij sommige series wel ondertiteling en bij sommige niet als ik hem op UK zet. Denk dus dat je pech hebt qua smaak series. Ben het overigens helemaal met je eens. Soms is het echt niet te verstaan als ze een accent hebben!quote:Op woensdag 6 november 2013 16:28 schreef NoCigar het volgende:
Underbelly vind ik ook aardig. Australische misdaadserie, redelijk getrouw aan echte gebeurtenissen, en kijkt makkelijk weg. Anderhalf jaar geleden ooit seizoen 1 gezien, nu bezig met twee.
Alleen krijg ik bij UK Netflix geen ondertitels en bij US wel, en die heb ik toch wel nodig met dat Australisch.
Ja, nee, maar het ging me inderdaad alleen om die specifieke serie, die heeft op UK geen en op US wel ondertitels, en die zijn dus inderdaad wel gewenst bij een Australisch en Nieuwzeelands-accent: je begrijpt het grootste deel wel maar hebt telkens het gevoel dat je toch veel ontgaat, meer dan normaalquote:Op woensdag 6 november 2013 23:13 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik krijg bij sommige series wel ondertiteling en bij sommige niet als ik hem op UK zet. Denk dus dat je pech hebt qua smaak series. Ben het overigens helemaal met je eens. Soms is het echt niet te verstaan als ze een accent hebben!
Is alleen een stuk beterquote:Op donderdag 7 november 2013 03:10 schreef SEMTEX het volgende:
Ik ben begonnen aan Jericho. Op wat sentimenteel gedoe na best te pruimen. Doet erg veel denken aan Under the dome.
Onderin de OP staan twee linkjes. Voor unblock-us betaal je een kleine vier euro per maand, de andere optie is gratis, maar daarvoor moet je op een whitelist komen. En dan is er nog een (nu nog gratis) betaversie van iets, dat staat ook op verschillende plekken in deze reeks genoemd.quote:Op donderdag 7 november 2013 02:32 schreef Dandilion het volgende:
Hoe kan ik bijvoorbeeld uk of us Netflix kijken?
utfs heisenbergquote:Op donderdag 7 november 2013 10:02 schreef drheisenberg het volgende:
wat zijn goede films op de UK netflix?
genres; drama, misdaad, sci-fi, thriller/horror
Nope, staat er niet op.quote:Op zaterdag 9 november 2013 11:40 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Hey!
Wil er iemand zo vriendelijk zijn om even te kijken of The Social Network (2010) op Netflix staat? Ik heb het boek bijna uit en ben wel benieuwd naar de film. Alvast bedankt.
Ah jammer! Bedankt voor het kijken Vogeltje88.quote:
Ik moet eens dit topic gaan lezen m.b.t. die proxies. Kan je account geblokkeerd worden door Netflix of wordt het gedoogd om via Netflix USA/Canada te kijken? Kun je het overigens bekijken met Engelse ondertiteling?quote:
Die OP kan een update gebruiken. Tot nu toe ken ik deze diensten::quote:Op zaterdag 9 november 2013 13:28 schreef Copycat het volgende:
Onderin de OP staan links naar twee verschillende manieren om toegang tot de internationale content te krijgen. En daarin is het merendeel van het aanbod voorzien van Engelse ondertitels.
Serieus? Ik vond het op een gegeven moment zo enorm afzwakken, met fanta-verhaallijnen en semi-filosofisch geneuzel.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:17 schreef kawa4 het volgende:
nou net klaar met lost kijken ( zeer goede serie)
over het algemeen wel seizoen 123 vondt ik goed 4en 5 idd minderquote:Op zaterdag 9 november 2013 21:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Serieus? Ik vond het op een gegeven moment zo enorm afzwakken, met fanta-verhaallijnen en semi-filosofisch geneuzel.
House of Cards, dát is pas een goeie serie.
Lost is een der beste, maar ik snap mensen die er lastig doorheen komen of zitten te schelden bij het einde.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:17 schreef kawa4 het volgende:
nou net klaar met lost kijken ( zeer goede serie)
en hoop nog ooit dat ze OZ er op zullen zetten
nou zit ik te twijfelen wat we zullen kijken
house of cards of orange is the new black
Denk dat je dat wel kan vergeten, gezien die van HBO is.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:17 schreef kawa4 het volgende:
en hoop nog ooit dat ze OZ er op zullen zetten
Arrested Development wordt alleen maar beter. Het is de koning van grappen opbouwen. Sommige vallen pas na 3 seizoenquote:Op zaterdag 9 november 2013 21:42 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Denk dat je dat wel kan vergeten, gezien die van HBO is.
Net OITNB afgekeken, prima serie
Nu begonnen aan Arrested Development, begint goed
Hier zitten meer kijkers denk ik:quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:18 schreef LilDutchPrincess het volgende:
Ik heb nu 5 afleveringen van Orange is the new Black gekeken, maar vind het eigenlijk vrij saai.... Moet ik nog doorkijken of kan ik het beter opgeven?
hoezo twee apparaten gebruiken voor verschillende landen? Het kan gewoon met een apparaat zonder dat je aan instellingen hoeft te zitten. Ik wissel continu van land met mijn ipad en iphone en chromecast. Heb gewoon mijn routerinstellingen aangepast volgens de aanwijzingen van Unlocator. Switchen doe je dan via de website.quote:Op donderdag 7 november 2013 00:05 schreef remlof het volgende:
Bedacht me opeens dat ik ook een Samsung E-5300 bluray speler heb en die zou volgens de Netflixsite ook toegang tot Netflix moeten hebben.
Alleen is de app daarvoor nog steeds niet beschikbaar in Europa
Heb al Netflix via m'n WDTV, maar wil via de bluray de UK-versie beschikbaar maken.
Nee, dat valt erg tegen, dan vind ik OitNB nog leuker.. Aan de verhalen te horen dacht ik dat het ongeveer het niveau van Deadwood of the Wire moest zijn, maar nee dus.quote:Op zaterdag 9 november 2013 21:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Serieus? Ik vond het op een gegeven moment zo enorm afzwakken, met fanta-verhaallijnen en semi-filosofisch geneuzel.
House of Cards, dát is pas een goeie serie.
Ik denk dat hieruit vooral blijkt dat smaken echt verschillen. Maar ik was al verknocht aan de originele HoC van de BBC. Boss ken ik niet, maar Caligula in Chicago klinkt 'goed'!quote:Op zondag 10 november 2013 02:06 schreef NoCigar het volgende:
Nee, dat valt erg tegen, dan vind ik OitNB nog leuker.. Aan de verhalen te horen dacht ik dat het ongeveer het niveau van Deadwood of the Wire moest zijn, maar nee dus.
En er zijn zoveel betere politieke series: ik heb me echt verveeld bij House of Cards. Maar Boss bv, met Frasier in een duivelse hoofdrol, dát is topvermaak: Caligula in Chicago.
Sommige willen niet betalen voor die service. En ik wil niet gewend zijn aan Unlocator, als die dadelijk ineens betaald moet worden. Op dit moment gebruik ik via de blu-ray speler de Nederlandse en via de pc Mediahint zodat ik de Amerikaanse kan bekijken. Ik heb de pc aan de tv gekoppeld en kan dus die films ook gewoon kijken op die manier. En dat is voor mij genoeg content.quote:Op zaterdag 9 november 2013 23:46 schreef Aventura het volgende:
[..]
hoezo twee apparaten gebruiken voor verschillende landen? Het kan gewoon met een apparaat zonder dat je aan instellingen hoeft te zitten. Ik wissel continu van land met mijn ipad en iphone en chromecast. Heb gewoon mijn routerinstellingen aangepast volgens de aanwijzingen van Unlocator. Switchen doe je dan via de website.
Bij mij wel nog steeds...quote:
quote:Monthly subscription (11/09/2013 - 12/08/2013) $4.99
------------------------------------------------------
Sub Total: $4.99
Credit: $0.00
Total: $4.99
OMG, een typo.quote:Op zondag 10 november 2013 13:20 schreef KaBuf het volgende:
Ondertiteling wordt bij oa Chuck steeds slechter...
"Mum" wordt vertaald als "man"![]()
Meer mensen last van?
Nikste typo, vertaalfout. En steeds vakerquote:
Mum » mam/mamaquote:Op zondag 10 november 2013 14:07 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Nikste typo, vertaalfout. En steeds vaker
ja, sommige series hebben dat. Zeer vervelendquote:Op zondag 10 november 2013 13:38 schreef Ori het volgende:
Ik keek gisteren iets met scrollende ondertiteling, dat was ook erg irritant. Er stonden constant 3 regels in beeld. Als er een nieuwe regel kwam, verscheen die onderaan. De bovenste regel verdween daarbij en de 2e regel ging naar de eerste plek.
Was dat op de NLse Netflix, want dat klinkt als closed captioning.quote:Op zondag 10 november 2013 13:38 schreef Ori het volgende:
Ik keek gisteren iets met scrollende ondertiteling, dat was ook erg irritant. Er stonden constant 3 regels in beeld. Als er een nieuwe regel kwam, verscheen die onderaan. De bovenste regel verdween daarbij en de 2e regel ging naar de eerste plek.
Ja maar mum wordt altijd vertaald als ma, dus helaasquote:Op zondag 10 november 2013 14:08 schreef donroyco het volgende:
[..]
Mum » mam/mama
Man » mam, zit ernaast op het toetsenbord.
US Netflix, de eerste episode van How the Universe Works.quote:Op zondag 10 november 2013 14:41 schreef Aether het volgende:
[..]
Was dat op de NLse Netflix, want dat klinkt als closed captioning.
Hier ook niet meerquote:
Hier nu ook niet meerquote:
Ik merket het. En nu ligt Netflix er blijkbaar ook uitquote:Op zondag 10 november 2013 16:49 schreef Ori het volgende:
De mediahint website werkt ook niet, ze liggen er dus echt helemaal uit
Bij mij niet. Ik zet net Dexter aanquote:Op zondag 10 november 2013 16:56 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik merket het. En nu ligt Netflix er blijkbaar ook uit
Vreemd, moest je ondertiteling apart kiezen als "English CC"?quote:Op zondag 10 november 2013 15:38 schreef Ori het volgende:
[..]
US Netflix, de eerste episode van How the Universe Works.
Maar de tweede aflevering had alweer normaal verlopende ondertiteling
Doet het weerquote:Op zondag 10 november 2013 17:01 schreef Vogeltje88 het volgende:
[..]
Bij mij niet. Ik zet net Dexter aan
Ik niet, kijk al de hele dag Parks & Rec op de PS3.quote:Op zondag 10 november 2013 18:23 schreef HuubTuub het volgende:
iemand anders hier nog problemen met Unlocator? Hier blijft die in de Nl'se Netflix hangen.
Ik moest inderdaad los de ondertiteling aanzetten.quote:Op zondag 10 november 2013 17:05 schreef Aether het volgende:
[..]
Vreemd, moest je ondertiteling apart kiezen als "English CC"?
Zoiets als dit?
het kan ook gewoon gratisquote:Op zondag 10 november 2013 11:46 schreef Copycat het volgende:
Ik kan voor een habbekrats weer een maandje probleemloos switchen via Unblock-Us:
[..]
Als ik alle haperingen bij gratis opties lees, is het toverwoord 'probleemloos'. Daar betaal ik graag wat voor.quote:
Netflix al een keer opnieuw opgestart?quote:Op maandag 11 november 2013 07:14 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik heb gisteren via unlocator de geografische beperking geprobeerd weg te halen, maar hij werkt niet bij alles. Eerste aflevering van seizoen 2 van new
Girl hebben we kunnen kijken, bij de tweede gaf hij aan dat deze niet beschikbaar was. Iemand enig idee waar dat aan kan liggen?
Zelfde probleem. Iedere aflevering een reboot.quote:Op maandag 11 november 2013 07:14 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik heb gisteren via unlocator de geografische beperking geprobeerd weg te halen, maar hij werkt niet bij alles. Eerste aflevering van seizoen 2 van new
Girl hebben we kunnen kijken, bij de tweede gaf hij aan dat deze niet beschikbaar was. Iemand enig idee waar dat aan kan liggen?
Klopt, begint irritant te worden.quote:Op dinsdag 12 november 2013 13:02 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
Zelfde probleem. Iedere aflevering een reboot.
iemand? Kan je met Tunlr ook de britse netflix krijgen?quote:Op maandag 11 november 2013 17:58 schreef planethugo het volgende:
net eens gekeken hoe tunlr werkt en mijn ip adress is meteen op de whitelist terecht gekomen
maar is het ook mogelijk om de UK versie via tunlr te bekijken? Krijg nu gewoon de amerikaanse (via de ps3)
Het is niet dat Netflix het actief blokkeert. Maar ze proberen wel om het dataverkeer zo efficient mogelijk te laten verlopen. Daardoor wordt er soms een andere verbinding opgezet die het effect van unlocator tegenwerkt.quote:Op maandag 11 november 2013 07:14 schreef Jeetjejom het volgende:
Ik heb gisteren via unlocator de geografische beperking geprobeerd weg te halen, maar hij werkt niet bij alles. Eerste aflevering van seizoen 2 van new
Girl hebben we kunnen kijken, bij de tweede gaf hij aan dat deze niet beschikbaar was. Iemand enig idee waar dat aan kan liggen?
Nee, tunlr brengt je alleen de US versie.quote:Op dinsdag 12 november 2013 16:23 schreef planethugo het volgende:
[..]
iemand? Kan je met Tunlr ook de britse netflix krijgen?
Alleen de Apple TV niet. Fuckzooi, klote-apple.quote:Netflix verandert uiterlijk op tv's en consoles
Netflix verandert het uiterlijk van de streamingdienst op smart tv's, settopboxen en consoles.
Foto: Netflix
Het traditionele uiterlijk met rijen covers van films wordt gefaseerd uitgeschakeld. In plaats daarvan krijgen de tv-apps van Netflix een uiterlijk met meer en grotere afbeeldingen.
Ook gaat de dienst tonen waarom bepaalde titels worden aangeraden. Dat kan bijvoorbeeld zijn omdat ze een prijs hebben gewonnen, maar ook omdat ze een gelijkenis vertonen met een film of serie die de gebruiker eerder heeft gekeken.
Netflix noemt de update "de grootste verandering in de geschiedenis van onze tv-ervaring ooit". Volgens het bedrijf zullen alle apps voortaan draaien op één platform, waardoor de apps voor tv's en consoles altijd tegelijk kunnen worden voorzien van verbeteringen en updates.
De app voor Apple TV krjgt geen update, omdat apps op die settopbox minder vrijheid hebben om hun uiterlijk te veranderen.
Zoekfunctie
De meerderheid van alle Netflix-video's wordt gekeken op tv's, vertelt directeur productinnovatie Chris Jaffe in een interview met NUtech.
Het bedrijf wilde daarom zijn tv-apps onder handen nemen om het uiterlijk beter aan te laten sluiten met het grotere apparaat. Voorheen leken de tv-apps nog erg op het uiterlijk van Netflix op pc's.
Naast de modus waar door films kan worden gebladerd, is ook de zoekfunctie visueler geworden. Gevonden titels worden met beeld getoond en het is ook mogelijk geworden om te zoeken op acteur of regisseur.
Daarnaast krijgt elke individuele aflevering van een serie nu zijn eigen synopsis en afbeelding. Zo moet het makkelijker worden om snel de juiste aflevering te vinden.
Ook de speciale kindermodus is overgegaan op de nieuwe stijl. Het moet bovendien makkelijker zijn voor ouders om te herkennen dat hun kind zich in de kinderstand bevindt.
Suggesties
Voor het eerst gaat Netflix direct onder films en series tonen waarom deze worden aanbevolen. "We proberen je een idee te geven hoe een titel in verband staat met andere dingen die je al kent", aldus Jaffe.
Hij kan niet bevestigen dat ook de webversie, tablet- en smartphone-apps van Netflix zullen worden veranderd. "Je kan logischerwijs aannemen dat het slim zou zijn om te beginnen met nadenken over hoe we de notie van een rijkere, aantrekkelijkere, visuelere ervaring naar het web en de apps kunnen brengen", is alles wat hij daarover kwijt wil.
In de toekomst wil Netflix zich vooral richten op het persoonlijker maken van aanbevelingen. Zelfs het uiterlijk van de hele app moet uiteindelijk op de gebruiker worden afgestemd. "Dit is het begin van nog twee jaar innovatie binnen dit uiterlijk."
Een meerderheid van alle gebruikers zal de veranderingen binnen een week zien, verwacht Netflix. Binnen twee weken moeten alle gebruikers zijn overgeschakeld.
Is ook!quote:Netflix noemt de update "de grootste verandering in de geschiedenis van onze tv-ervaring ooit".
met www.unlocator.com is dat (nu nog) gratis te doen. Plus alle andere Netflix-landen. Ik zat eerst ook te kijken via Tunlr, nu via Unlocator. Zelfde opzet als Tunlr. DNS aanpassen en via de website van Unlocator stel je het land in dat je in je Netflix wilt zien.quote:Op dinsdag 12 november 2013 16:23 schreef planethugo het volgende:
[..]
iemand? Kan je met Tunlr ook de britse netflix krijgen?
Komende 2 weken worden geleidelijk alle TV apparaten omgezet. Dus het kan even duren.quote:Op woensdag 13 november 2013 09:39 schreef Leonos het volgende:
Zijn de wijzigingen dan al doorgevoerd?
Wat een hoop gebakken lucht.quote:
thnx ga ik dat eens proberen, US dns servers vind ik overal wel, zie alleen nergens op sites of youtube een gratis UK dns server staan.quote:Op woensdag 13 november 2013 09:45 schreef HuubTuub het volgende:
[..]
met www.unlocator.com is dat (nu nog) gratis te doen. Plus alle andere Netflix-landen. Ik zat eerst ook te kijken via Tunlr, nu via Unlocator. Zelfde opzet als Tunlr. DNS aanpassen en via de website van Unlocator stel je het land in dat je in je Netflix wilt zien.
ziet er wel aardig uit maar hoop dat je nu ook zoals op de pc op een categorie kan klikken en je dan 1 hele pagina gevuld krijgt met alleen die categorie waar je sneller een overzicht krijgt ipv 1 balkje per categorie.quote:
Gewoon wachten, volgens mij gaat het in de aankomende twee weken automatisch geupdate worden.quote:Op woensdag 13 november 2013 21:12 schreef Ori het volgende:
Hoe moet je de app op PS3 updaten naar die nieuwe versie?
Rechten ligger hier ook moeilijker, FOX, RTL, SBS, HBO, NPO, Film1 en nog wat kanalen bezitten veel rechten van buitenlandse series.quote:Op woensdag 13 november 2013 15:24 schreef kawa4 het volgende:
vraagje,
waarom heeft netflix in america een groter aanbod dan hier.
( ok ze zijn eerder begonnen , maar de nieuwe films van netflix usa komen ook niet naar nederland)
je zou zeggen als netflix de rechten koopt van een film dat ze het dan wereld wijd mogen uitzenden / streamen.
of ligt dat anders? ( en hoe zit dat dan?)
Daarbij komt dat het verkrijgen van rechten in Nederland (en Europa als geheel) een veel ingewikkeldere zaak is dan in de VS, omdat je hier met veel meer kleine partijen te maken hebt dan daar (dat dacht ik tenminste)quote:Op woensdag 13 november 2013 15:31 schreef Mike het volgende:
Rechten zitten enorm ingewikkeld in elkaar en het is zeker niet zo dat als je de rechten hebt voor land A je ze ook automatisch hebt voor land B.
RTL gaat hier bv ook een dienst beginnen a la Netflix en het kan best dat die rechten opkopen van films die Netflix ook wel had willen hebben. Netflix moet dus telkens per land de rechten voor alle series en films proberen te verwerven.
Toen ik die docu gezien had (toen hij uitkwam dus) dacht ikquote:Op maandag 11 november 2013 17:52 schreef formerjellybean het volgende:
Ik trouwens de docu Being Elmo aanraden, gisteren gekeken , zo'n ontzettende lieve docu over de poppenspeler van Elmo..
Topnieuws!quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:44 schreef kawa4 het volgende:
Breaking bad nou ook in NL
kan ik me eigen ook weer een paar uurtjes mee vermaken dus![]()
quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:44 schreef kawa4 het volgende:
Breaking bad nou ook in NL
kan ik me eigen ook weer een paar uurtjes mee vermaken dus![]()
Ja, is een feest... Heb het via een ander kanaal gezien dan Netflix maar zit ook hard op het tweede seizoen te wachten. Orange is the new black pakt me eigenlijk maar moeizaam. Kom er niet lekker doorheenquote:Op vrijdag 15 november 2013 09:16 schreef Opgezwollenlever het volgende:
House of Cards afgekeken, wát een serie. Kan niet wachten to s02
Top nieuws idd. Kan ik het gaan herkijken. Wel onverwacht, had verwacht dat netflix zou had moeten wachten tot (enkele maanden na) dat BNN klaar zou zijn met uitzenden van het laatste seizoen.quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:44 schreef kawa4 het volgende:
Breaking bad nou ook in NL
kan ik me eigen ook weer een paar uurtjes mee vermaken dus![]()
heb ik nou net andersom,quote:Op vrijdag 15 november 2013 09:59 schreef jackson het volgende:
Orange is the new black pakt me eigenlijk maar moeizaam. Kom er niet lekker do
Spacey is echt een eindbaas, deze rol past hem ook ontzettend goedquote:Op vrijdag 15 november 2013 10:33 schreef kawa4 het volgende:
[..]
heb ik nou net andersom,
Orange is the new black, vond ik echt makkelijk wegkijken en ook erg leuk
alleen house of cards, vind ik moeilijker kijken, wel een zeer goede serie hoor.
(met de beste acteur ooit kevin spacey)
Alles cancelen.... En bovenstaande kijken. Deze tip is gratisquote:
Jup, geen idee wat ik er aan kan doen ook.quote:Op vrijdag 15 november 2013 10:50 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Hebben jullie ook dat ie soms de bitrate niet wil verhogen? Ik zat arrested development te kijken en normaal gesproken is het beeld na de intro bijna HD (wat Netflix HD noemt) maar laatst was ik halverwege en was het beeld nog steeds ontzettend slecht.
Seizoen is nog niet compleet, de 2de helft (b) komt nog.quote:
Ja dat zag ik inderdaad ook , het was een hele lieve documentaire maar het verhaal erachter later is veel minder inderdaadquote:Op vrijdag 15 november 2013 08:08 schreef chansadres het volgende:
[..]
Toen ik die docu gezien had (toen hij uitkwam dus) dacht ik![]()
Maar toen dit aan het licht kwam dacht ik![]()
![]()
![]()
http://www.hollywoodrepor(...)-clash-issues-578590
Let wel! Hij is alleen vrijgesproken omdat ze te laat waren met de claims! Hij is dan ook 2 jaar geleden ontslagen van Sesam Straat en heeft niets meer met Elmo te maken!
seizoen 5(16 afleveringen) is in 2 delen gemaakt en uitgezonden. De eerste 8 zijn in 2012 uitgezonden, de laatste 8 (en het einde van de serie) zijn vanaf afgelopen augustus uitgezonden en nog niet beschikbaar op netflix (wel op netflix UK). Voor mij net een maand te laat, heb de serie herkenen via de amerikaanse netflixquote:
vergeetquote:Op vrijdag 15 november 2013 10:51 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Prima update hoor
Breaking Bad seizoen 1-5a
Tudors seizoen 1-4
Drop Dead Diva seizoen 1-3
Cloudy with a Chance of Meatballs
District 9
Ze mogen wel vaker met zo'n update komen
quote:Op vrijdag 15 november 2013 15:48 schreef kawa4 het volgende:
[..]
vergeet
seven pounds
big daddy
jumanji
national security
harry brown
punisher warzone
bad boys 2
takning of pelham 123
hitch
this is it
stuart little 1 en 2
hancock
spider man 1 en 2
XXX 2
underworld rise of the licans
Helboy
angels&demons
2012
en big fish niet
https://www.facebook.com/nieuwnetflix
klein updeetje vandaag![]()
![]()
Ja, die stonden er nog niet op de site toen ik keekquote:Op vrijdag 15 november 2013 15:48 schreef kawa4 het volgende:
[..]
vergeet
seven pounds
big daddy
jumanji
national security
harry brown
punisher warzone
bad boys 2
takning of pelham 123
hitch
this is it
stuart little 1 en 2
hancock
spider man 1 en 2
XXX 2
underworld rise of the licans
Helboy
angels&demons
2012
en big fish niet
https://www.facebook.com/nieuwnetflix
klein updeetje vandaag![]()
![]()
je vergeet pineapple expressquote:Op vrijdag 15 november 2013 15:48 schreef kawa4 het volgende:
[..]
vergeet
-knip-
https://www.facebook.com/nieuwnetflix
klein updeetje vandaag![]()
![]()
Vind het ook tegenvallen jaquote:Op zaterdag 16 november 2013 01:22 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
Zijn er ook mensen die de Nederlandse netflix geen toevoeging vinden?
vind persoonlijk het aanbod nogal karig, en zal toch flink wat moeten uitbreiden wil ik er voor gaan betalen als ik eerlijk mag zijn.
Inderdaad, maar voor niks heb je connectie tot de bibliotheek van andere landen met veel meer aanbod. Je hebt dus eigenlijk een enorme DVD-verzameling. En het is vrij goedkoop. Maar met enkel de Nl ben je snel uitgekeken denk ik.quote:Op zaterdag 16 november 2013 01:22 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
Zijn er ook mensen die de Nederlandse netflix geen toevoeging vinden?
vind persoonlijk het aanbod nogal karig, en zal toch flink wat moeten uitbreiden wil ik er voor gaan betalen als ik eerlijk mag zijn.
hoe fix ik datquote:Op zaterdag 16 november 2013 03:51 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Inderdaad, maar voor niks heb je connectie tot de bibliotheek van andere landen met veel meer aanbod. Je hebt dus eigenlijk een enorme DVD-verzameling. En het is vrij goedkoop. Maar met enkel de Nl ben je snel uitgekeken denk ik.
nicequote:
het is inderdaad behoorlijk karig. Zou het leuk vinden als ze wat meer stand-up comedy toevoegen van Nederlandse cabaretiers zoals Youp van 't Hek en Herman Finkers.quote:Op zaterdag 16 november 2013 01:22 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
Zijn er ook mensen die de Nederlandse netflix geen toevoeging vinden?
vind persoonlijk het aanbod nogal karig, en zal toch flink wat moeten uitbreiden wil ik er voor gaan betalen als ik eerlijk mag zijn.
ik krijg bij unlocator steeds meer netwerkfouten en slecht beeld (max 1mbit..)quote:Op zaterdag 16 november 2013 08:31 schreef Volksrepubliek- het volgende:
Waarom staat unlocator niet in de OP, is hetzelfde als unblock US maar dan gratis?
Welke gebruik jij dan?quote:Op zaterdag 16 november 2013 10:00 schreef Copycat het volgende:
Waarom moeilijk doen als voor nog geen vier euro per maand de wereld op je scherm verschijnt?
Juist. Ideaal en voor een grijpstuiver.quote:
Werkt hier prima op m'n PS3, zelfs met m'n NL Playstation account.quote:Op zaterdag 16 november 2013 09:56 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
ik krijg bij unlocator steeds meer netwerkfouten en slecht beeld (max 1mbit..)
en net gezien ( voor de 2de keer) beetje slap verhaal maar goedquote:
Nee, wel met Apple tvquote:
Kan jij op de computer dan wel in HD streamen?quote:Op zaterdag 16 november 2013 21:00 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nee, wel met Apple tvOp de computer doet hij het perfect
Neequote:Op zaterdag 16 november 2013 21:01 schreef wonton het volgende:
[..]
Kan jij op de computer dan wel in HD streamen?
Ik vind het voornamelijk vervelend dat ik niet meer direct van de lijst dingen aan m'n queue kan toevoegen.quote:Op zondag 17 november 2013 12:56 schreef AQuila360 het volgende:
Op de Xbox360 is het menu enz veranderd, is niet echt een verbetering.
Ik kan ook niet goed de nieuwe films zien dat is echt klote.
Ook dat ja!quote:Op zondag 17 november 2013 15:17 schreef OMG het volgende:
[..]
Ik vind het voornamelijk vervelend dat ik niet meer direct van de lijst dingen aan m'n queue kan toevoegen.
idd, vind ik ook irritant. Zou zo moeten zijn zoals het ook op de pc is, een volledige scherm met één categoriequote:Op zondag 17 november 2013 17:47 schreef Ori het volgende:
Ik vind het vervelend dat je nog steeds niet een complete categorie kunt bekijken of zoeken op PS3. Bijvoorbeeld gewoon een overzicht van alle thrillers of alle komedie. Je moet het nog steeds doen met die stomme smalle horizontale balk waarin zoeken gewoon onmogelijk is.
Daar ben ik ook mee bezig nu! Vette seriequote:Op maandag 18 november 2013 10:02 schreef Kamper86 het volgende:
Ik zit helemaal in Jericho. Wat een leuke serie. Ik zocht naar iets zoals Under the dome.
Heb 17 afleveringen achter elkaar gekeken.
klopt ,quote:Op zondag 17 november 2013 17:47 schreef Ori het volgende:
Ik vind het vervelend dat je nog steeds niet een complete categorie kunt bekijken of zoeken op PS3. Bijvoorbeeld gewoon een overzicht van alle thrillers of alle komedie. Je moet het nog steeds doen met die stomme smalle horizontale balk waarin zoeken gewoon onmogelijk is.
Er is een tweede seizoen met 7 afleveringen. Wat ik heb gehoord wordt het einde een beetje chaotisch.quote:Op maandag 18 november 2013 10:10 schreef xuryah het volgende:
[..]
Daar ben ik ook mee bezig nu! Vette serie
Hoorde alleen dat hij gecancelled was.. Dus hopelijk is het einde van t eerste seizoen wel echt een beetje een eind..
Ah oke, nou ik ben benieuwd!quote:Op maandag 18 november 2013 10:22 schreef Kamper86 het volgende:
[..]
Er is een tweede seizoen met 7 afleveringen. Wat ik heb gehoord wordt het einde een beetje chaotisch.
De serie blijft mij verassen tot nu toe.
Yup! Dat kan ik bevestigenquote:Op maandag 18 november 2013 10:10 schreef xuryah het volgende:
[..]
Daar ben ik ook mee bezig nu! Vette serie
Hoorde alleen dat hij gecancelled was.. Dus hopelijk is het einde van t eerste seizoen wel echt een beetje een eind..
Werkt als een dolle die Apple TV kan ik je melden. Zelfs via WiFi de dikste kwaliteit. Ook mooi dat die Apple TV geen opstarttijd heeft.quote:Op zondag 17 november 2013 18:06 schreef Swetsenegger het volgende:
Zo, apple tv 3 besteld voor 66 euro. Hoef ik niet meer met die schijt xbox te tobben.
alleen de interface is meh. Nogal onoverzichtelijk t.o.v. Pc/ps3 etc.quote:Op maandag 18 november 2013 11:27 schreef jackson het volgende:
[..]
Werkt als een dolle die Apple TV kan ik je melden. Zelfs via WiFi de dikste kwaliteit. Ook mooi dat die Apple TV geen opstarttijd heeft.
Ik zag ook de 1e Power Rangersquote:Op maandag 18 november 2013 22:42 schreef Ori het volgende:
Zat even willekeurig te bladeren, kom ik ineens een nostalgisch goudmijntje tegen zeg.
A-Team, MacGyver, Airwolf, Knight Rider, Xena, Hercules. Echt puur jeugdsentiment!
Goed punt inderdaad.... Maar voor 100euro een prima unit om Netflix af te spelen. Desnoods in je binnenzak meenemen waar dan ook naartoe en los met die handel.quote:Op maandag 18 november 2013 23:55 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
alleen de interface is meh. Nogal onoverzichtelijk t.o.v. Pc/ps3 etc.
Ja wij hebben dat ook, best irritant inderdaad.quote:Op woensdag 20 november 2013 15:06 schreef J83 het volgende:
Moet op de PS3 regelmatig opnieuw mijn accountgegevens invoeren, zeer vervelend. Komt iemand dat bekend voor?
Breaking Badquote:Op woensdag 20 november 2013 18:24 schreef Downstar het volgende:
wat is eigenlijk een aanrader van de mensen die ook dexter hebben gezien qua serie?
netflix komt uiteraard met suggesties, maar dat zijn er dus honderden, ben wel benieuwd naar jullie suggesties?
Nee, is bij mij nog nooit voorgekomen.quote:Op woensdag 20 november 2013 15:06 schreef J83 het volgende:
Moet op de PS3 regelmatig opnieuw mijn accountgegevens invoeren, zeer vervelend. Komt iemand dat bekend voor?
Libraries uit andere landen.quote:Op woensdag 20 november 2013 18:27 schreef LelijKnap het volgende:
honderden suggesties? Er staan niet eens honderd series/films op toch? Of is dat anders voor mensen die een gratis maandje proberen?
http://netflixnetherlandscompletelist.blogspot.nl/quote:Op maandag 25 november 2013 09:28 schreef kawa4 het volgende:
nieuwe updeet
the Rookie
davey crokett en the river pirates
1408![]()
Docter Who
Hoe kom je daar dan?quote:Op woensdag 20 november 2013 20:56 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
[..]
Libraries uit andere landen.
bij mij is het vrij simpel,quote:
Zal wel met de VPN van je werk te maken hebbenquote:Op maandag 25 november 2013 11:18 schreef kawa4 het volgende:
[..]
bij mij is het vrij simpel,
als ik via het werk inlog ( wat ik ook thuis kan doen) kom ik op de amerikaanse versie van netflix uit.
heb ook nix geinstalleerd.
het rare is wel dat hij in de adres balk wel NL laat zien
[ afbeelding ]
log ik gewoon thuis ( op thuis netwerk )inlog krijg ik de NL versie
Nou ik zag voorstukje en gaat over een mafiabaas en ziet er heel erg goed uit, en daarbij zit er een goede kast bij. Ik moet trouwens wel zeggen dat de Netflixseries ook echt goed zijn, wat ik ook wel het leuke aan Netflix vindquote:Op maandag 25 november 2013 11:44 schreef LelijKnap het volgende:
Kan niet zo goed als House of Cards zijn.
Ik ga het zeker proberen. Ben alleen een beetje klaar met het maffiagenre.quote:Op maandag 25 november 2013 11:47 schreef formerjellybean het volgende:
Nou ik zag voorstukje en gaat over een mafiabaas en ziet er heel erg goed uit, en daarbij zit er een goede kast bij. Ik moet trouwens wel zeggen dat de Netflixseries ook echt goed zijn, wat ik ook wel het leuke aan Netflix vind
o ja wel hoor,quote:Op maandag 25 november 2013 11:44 schreef LelijKnap het volgende:
Kan niet zo goed als House of Cards zijn.
Is mogelijk ik heb het via Hola , en kan dus op de buitenlandse ook , hier is nog een hoop gedoe met licenties wat ze in andere landen niet hebben . De webseries zoals , Orange is the new black en house of cards is geen probleem daar en tegen.quote:Op maandag 25 november 2013 11:52 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik ga het zeker proberen. Ben alleen een beetje klaar met het maffiagenre.
En daar was ik trouwens ook erg blij verbaasd over. Waar halen ze al dat geld vandaan?
Wát ik trouwens niet snap; waarom heeft niet elk land hetzelfde aanbod? Ik snap dat het een investering is om in elk land een server vol te gooien maar ze hadden op zijn minst de Nederlandse site de optie kunnen geven om via Amerikaanse servers te streamen. (Wat toch al mogelijk is...).
Dat is hier ondertussen al vaak voorbij gekomen: het is een rechtenkwestie. In elk land liggen de rechten bij andere partijen en daarom kan Netflix er niet altijd aankomen. Soms is dat een kwestie van onderhandelen en soms van wachten tot de rechten bij de ander verloopt, maar Netflix is natuurlijk niet de enige partij die die rechten wil hebben.quote:Op maandag 25 november 2013 11:52 schreef LelijKnap het volgende:
Wát ik trouwens niet snap; waarom heeft niet elk land hetzelfde aanbod? Ik snap dat het een investering is om in elk land een server vol te gooien maar ze hadden op zijn minst de Nederlandse site de optie kunnen geven om via Amerikaanse servers te streamen. (Wat toch al mogelijk is...).
Misschien werd het saai... Wat mij het meest tegenviel was de onkunde van Kevin Spacey. In het begin verkoopt ie zichzelf als een haast alles-wetende geniaal, maar later in de serie wordt ie hard terug gepakt door zijn handelingen... waar die dan nog verbaasd over gaat zitten doen ook.quote:Op maandag 25 november 2013 11:53 schreef kawa4 het volgende:
het trekt me gewoon niet meer, waarom weet ik niet
want is opzicht wel een goede serie met een zeer goede cast
Kevin Spacey
Relaxed dat er een kast bij zit. Kan nog wel een goede kast gebruiken voor al mijn dvds/blurays.quote:Op maandag 25 november 2013 11:47 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nou ik zag voorstukje en gaat over een mafiabaas en ziet er heel erg goed uit, en daarbij zit er een goede kast bij. Ik moet trouwens wel zeggen dat de Netflixseries ook echt goed zijn, wat ik ook wel het leuke aan Netflix vind
Check de OP.quote:Op maandag 25 november 2013 12:02 schreef Adomas het volgende:
Wat is nu precies het aanbod? Hoeveel films?
quote:Op maandag 25 november 2013 12:00 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Relaxed dat er een kast bij zit. Kan nog wel een goede kast gebruiken voor al mijn dvds/blurays.
haha bedoelde cast was iets te snel met typenquote:Op maandag 25 november 2013 12:00 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Relaxed dat er een kast bij zit. Kan nog wel een goede kast gebruiken voor al mijn dvds/blurays.
ik zat net even via hola op netflix uk te kijken, klikte de pagina van lilyhammer aan, schakelde terug naar de nederlandse netflix, hola ververst dan automatisch de pagina en bleef op de Lilyhammer pagina en zowaar kon ik het kijken met nederlandse subs. Kortom, het staat er via een omweg wel al opquote:Op maandag 25 november 2013 11:35 schreef formerjellybean het volgende:
Er komt 13 december weer een nieuwe netflix serie , Lilyhammer ziet er wel heel cool uit
oh dat is beter nieuws , ik helemaal dat ik mijn Breaking bad marathon gisteren verslagen heb, gewoon eerst de nederlandse netflix en toen maar naar Uk gegaan om het einde te kijken , dus dat is weer een nieuwe om te beginnenquote:Op maandag 25 november 2013 17:47 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik zat net even via hola op netflix uk te kijken, klikte de pagina van lilyhammer aan, schakelde terug naar de nederlandse netflix, hola ververst dan automatisch de pagina en bleef op de Lilyhammer pagina en zowaar kon ik het kijken met nederlandse subs. Kortom, het staat er via een omweg wel al op
Volgens het Twitter-account van Netflix NL is Lilyhammer vandaag toegevoegd in Nederland, dus niet heel gek dat je het met NL subs kon kijkenquote:Op maandag 25 november 2013 17:47 schreef planethugo het volgende:
ik zat net even via hola op netflix uk te kijken, klikte de pagina van lilyhammer aan, schakelde terug naar de nederlandse netflix, hola ververst dan automatisch de pagina en bleef op de Lilyhammer pagina en zowaar kon ik het kijken met nederlandse subs. Kortom, het staat er via een omweg wel al op
Ik vind het heel behoorlijk eigenlijk... Valt me 100% mee allemaalquote:Op maandag 25 november 2013 18:04 schreef quirina het volgende:
Wel veel oud spul hoor op netflix.
Ga weer ff HBO nemen voor een tijdje.
quote:Op maandag 25 november 2013 20:43 schreef StefanW het volgende:
Twee dagen na de oorspronkelijke uitzending stond vandaag de nieuwste Doctor Who-aflevering al op Netflix. Epic shit
[..]
Volgens het Twitter-account van Netflix NL is Lilyhammer vandaag toegevoegd in Nederland, dus niet heel gek dat je het met NL subs kon kijken
Jawel hoor:quote:
Bij de tweede staat zeker het volledige aanbod.quote:Op zondag 3 november 2013 20:50 schreef cherrycoke het volgende:
Nieuwe films/series
De websites Flixfilms en Netflix Netherlands houden bij welke films en series recent zijn toegevoegd.
en dat is anders als het hd icoontje dat je aan kunt klikken?quote:Op donderdag 28 november 2013 10:27 schreef wonton het volgende:
Voor degene die in hd willen streamen op de pc: ctrl+alt+shift+s
heerlijke komedie maar niet echt onbekendquote:Op donderdag 28 november 2013 11:45 schreef formerjellybean het volgende:
Gisteren een goede film , die ik eigenlijk totaal niet kende gekeken Pineapple express met Seth Rogen en James Franco, die een drugsdealer was in de film.
Een beetje een alto film waar ik het bestaan niet van wist en dat maakt juist Netflix even leuker , soms kom je echt films tegen die je niet kent en juist hierdoor leert kennen
Voor mij dus wel , ik wist dus echt niet dat die bestond. Gone baby Gone is dus ook in het aanraderlijstje gegaan en dus ook naar mijn lijst , ik moet wel zeggen dat ik veel actiefilms in mijn lijstje krijg , of aparte humor, maar ik denk dat ook wel doordat ik veel Sons of Anarchy, prisonbreak, Orange is the new black enzo gekeken heb.quote:Op donderdag 28 november 2013 11:48 schreef planethugo het volgende:
[..]
heerlijke komedie maar niet echt onbekend
ken zelf de meeste films wel maar kom vooral films tegen die ik ooit nog eens wilde zien en daar nooit aan toe kwam of moeite voor wilde doen. Zoals recentelijk Gone Baby Gone (aanrader!) en Sideways (prima dramedy)
bij mij staat er altijd hd niet beschikbaarquote:Op donderdag 28 november 2013 10:46 schreef planethugo het volgende:
[..]
en dat is anders als het hd icoontje dat je aan kunt klikken?
Op de Nederlandse site van Netflix staan toch heel veel Nederlandse films?quote:Op donderdag 28 november 2013 15:20 schreef OMG het volgende:
Godver, dacht ik gisteren een Nederlandse film te hebben gevonden. Saint Nick, die Sint film van Dick Maas. Is 'ie nagesynchroniseerd en niet ondertiteld..
Klopt, alleen zit ik in de VS en weet zo snel niet hoe ik op de NL Netflix kom.quote:Op donderdag 28 november 2013 16:31 schreef Mike het volgende:
[..]
Op de Nederlandse site van Netflix staan toch heel veel Nederlandse films?
Een Chromecast is de goedkoopste oplossing denk ik, maar dat heeft zo z'n beperkingen.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Bleeeeh. Heb ik net eindelijk de moeite genomen om netflix op m'n tv/blu-ray te krijgen, wordt het op allebei niet ondersteund omdat Sony m'n twee jaar oude tv al te oud vindt. Alsof ik puur voor netflix een nieuwe tv ga kopen.
Is de enige andere optie dan Apple tv? Ik heb er geen game consoles aan hangen.
Laat maar eens weten wat je ervan vindt aub. Ik heb één aflevering gezien en die vond ik eigenlijk te flauw voor woorden. Maar goed, dat was dus één aflevering.quote:Op donderdag 28 november 2013 22:35 schreef Copycat het volgende:
Zo. Dat waren The Tudors. Begin ik nu aan Lillyhammer.Little Steven aka Silvio
.
En c_c, Apple TV is de investering absoluut waard.
Ik vond de eerste aflevering wel vermakelijk. Heb een paar keer hardop gelachen.quote:Op donderdag 28 november 2013 23:49 schreef NoCigar het volgende:
Laat maar eens weten wat je ervan vindt aub. Ik heb één aflevering gezien en die vond ik eigenlijk te flauw voor woorden. Maar goed, dat was dus één aflevering.
Ok, vermakelijk wil ik wel in meegaan. Maar Kleine Stephan liep er zo verloren rond, net te doen alsof ie Noors verstond, en, nou ja, en nog wat. Maar het is alweer een tijd geleden dat ik het zag.quote:Op donderdag 28 november 2013 23:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik vond de eerste aflevering wel vermakelijk. Heb een paar keer hardop gelachen.
Alleen viel de ondertiteling af en toe weg en mijn Noors is wat rřestig.
Wat is dat?quote:Op vrijdag 29 november 2013 08:36 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
[ afbeelding ]
Ik hoop dat ze dit nog gaan aanpassen, je mist best wel wat omdat de originele dingen niet in een serie zitten.
Nee, dit is het origineelquote:Op vrijdag 29 november 2013 09:14 schreef Maraca het volgende:
Oh wat vreemdMaar is dat laatste dan niet 'fan-made'?
wat vaag, is dat een soort overlay die later toegevoegd wordt ofzo.quote:Op vrijdag 29 november 2013 09:08 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
Veel originele teksten worden niet getoond van bijv. Himym. Dus dit is het origineel:
[ afbeelding ]
En dit de Netflix versie:
[ afbeelding ]
Op die manier mis je best wat grapjes.
Ik zag via Netflix alleen maar wat vingerbewegingen, later op internet zag ik dat er echt een hele grafiek bij hoort. Dat soort dingetjes dus
[ afbeelding ]
De Apple tv is vandaag 89 euro op apple.nl. Doe er je voordeel mee.quote:Op donderdag 28 november 2013 19:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Bleeeeh. Heb ik net eindelijk de moeite genomen om netflix op m'n tv/blu-ray te krijgen, wordt het op allebei niet ondersteund omdat Sony m'n twee jaar oude tv al te oud vindt. Alsof ik puur voor netflix een nieuwe tv ga kopen.
Is de enige andere optie dan Apple tv? Ik heb er geen game consoles aan hangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |