Merk wel dat als ikzelf (nog) niet heel enthousiast ben over iemand en andersom is dat wel. Dat ik diegene dan al snel opdringerig ga vinden of gewoon irritant.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 17:28 schreef eefje801 het volgende:
Vinden jullie dat ook lastig? Had gister wel een leuke speeddate, gewoon heel gezellig gepraat. Maar hij was (denk ik) enthousiaster dan ik en begon al vrij snel over whatsappen en een date. Ik ben er nog niet helemaal uit eigenlijk, irritant als dat niet gelijk opgaat. Misschien heb ik wel datevrees opgelopen
Ja... maar dan andersquote:Op woensdag 30 oktober 2013 17:28 schreef eefje801 het volgende:
Vinden jullie dat ook lastig? Had gister wel een leuke speeddate, gewoon heel gezellig gepraat. Maar hij was (denk ik) enthousiaster dan ik en begon al vrij snel over whatsappen en een date. Ik ben er nog niet helemaal uit eigenlijk, irritant als dat niet gelijk opgaat. Misschien heb ik wel datevrees opgelopen
Ha ha, ja dat vind ik eigenlijk best herkenbaar. En dat terwijl als ik enthousiaster ben het me wat dat betreft best sneller mag gaan. Als het nou gewoon een zak hooi was ofzo, dan vond ik dat niet zo irritant dan was het gewoon "delete".quote:Op woensdag 30 oktober 2013 17:40 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Merk wel dat als ikzelf (nog) niet heel enthousiast ben over iemand en andersom is dat wel. Dat ik diegene dan al snel opdringerig ga vinden of gewoon irritant.
Slaat eigenlijk nergens op, maarja.
Ah.. dat doen ze handig danquote:Op woensdag 30 oktober 2013 17:43 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Ja... maar dan anders
Ben dat Into my life ding aan het proberen. Wel grappig (al zou ik er foto's voor moeten maken... dat soort foto's heb ik helemaal niet). maar dus.. aan de hand van een foto van mij (wat hangt er aan je muur) binnen 15 berichtjes heen en weer gaat het over seks... dus...
Maar gewoon eerlijk zeggen dat je misschien datevreeshebt?
En appen kan misschien toch wel?
ja... is gewoon chatten via je telefoonquote:Op woensdag 30 oktober 2013 18:01 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Ha ha, ja dat vind ik eigenlijk best herkenbaar. En dat terwijl als ik enthousiaster ben het me wat dat betreft best sneller mag gaan. Als het nou gewoon een zak hooi was ofzo, dan vond ik dat niet zo irritant dan was het gewoon "delete".
[..]
Ah.. dat doen ze handig danIrritant.. Je moet dan dus foto's van je huis maken? Het is wel een grappige gedachte. De eerste keer bij iemand thuis kan soms best verrassend zijn
Op Paiq gaat dat ook wel zo, van die types die echt overal zo'n draai aan geven. "Spanning" als interesse hebben en Jurkjes en Eerlijkheid en dan een relatie hebben en ernaast een geile chat zoekenGa dan gewoon bungee jumpen ofzo.
Ha ha ja dat kan ik wel doen maar dat is dan wel een beetje een smoesje![]()
Appen zou wel kunnen ja al is dat ook net chatten toch? Tell the noob
Het is ook ongelofelijk hoe snel die mensen alweer op dat soort apps te vinden zijn..quote:Op woensdag 30 oktober 2013 17:43 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Ja... maar dan anders
Ben dat Into my life ding aan het proberen. Wel grappig (al zou ik er foto's voor moeten maken... dat soort foto's heb ik helemaal niet). maar dus.. aan de hand van een foto van mij (wat hangt er aan je muur) binnen 15 berichtjes heen en weer gaat het over seks... dus...
Maar gewoon eerlijk zeggen dat je misschien datevreeshebt?
En appen kan misschien toch wel?
da's fijn, want dat je geen leeftijd kunt aangeven is best irritantquote:Op woensdag 30 oktober 2013 18:28 schreef Kekaa het volgende:
Ow... en ze zijn bezig met een leeftijdsdingetje.. heb ik even gevraagdWant al die jonge broekies is leuk... maar nee. (of ik even zn scriptie wil schrijven...)
Wat noem jij jong?quote:Op woensdag 30 oktober 2013 18:28 schreef Kekaa het volgende:
Ow... en ze zijn bezig met een leeftijdsdingetje.. heb ik even gevraagdWant al die jonge broekies is leuk... maar nee. (of ik even zn scriptie wil schrijven...)
Klopt, gisterenavond gezellig zitten chatten over bbq'enquote:Op woensdag 30 oktober 2013 18:27 schreef Phyxcius het volgende:
[..]
Het is ook ongelofelijk hoe snel die mensen alweer op dat soort apps te vinden zijn..
Wat into my life zelf betreft; Een hele leuke app waarmee je best snel een aantal leuke gesprekken hebt lopen. Vooral mijn hond wekt heel veel gespreksstof op.
quote:Op woensdag 30 oktober 2013 18:16 schreef Kekaa het volgende:
[..]
ja... is gewoon chatten via je telefoon
Een goede reden om nog meer te reizen dus. Kun je daar ook gelijkw eer tinderen natuurlijkquote:Op woensdag 30 oktober 2013 20:46 schreef DaMart het volgende:
[..]
Klopt, gisterenavond gezellig zitten chatten over bbq'en.
En ik merk dat de interesse in reizen die ik sinds vorig jaar ineens heb, ook erg nuttig is om gesprekken in dit soort settings gaande te houden. Blijkbaar ben ik ineens wat interessanter geworden nu ik wat meer van de wereld heb gezien![]()
.
Je hebt gewoon meer gespreksstof die aansluit. En waarschijnlijk meer levens ervaring omdat je ook wat anders hebt gezien dan je eigen wijk.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 20:46 schreef DaMart het volgende:
Blijkbaar ben ik ineens wat interessanter geworden nu ik wat meer van de wereld heb gezien .
Dat ook ja. Hoeft niet zozeer met reizen te maken te hebben maar als iemand er leuk over kan vertellen is dat altijd een dikke plus.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:17 schreef SilentChaos het volgende:
Inderdaar. Een brede maatschappelijke interesse bijvoorbeeld helpt sowieso altijd wel omdat je tenminste overal over mee kan praten
Ik vraag (ook op Paiq) ook heel vaak of ze een drukke dag gehad hebben. Ik ga eens proberen om van druk leuk te maken.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 10:21 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Je zegt niet "Druk weekend", je zegt "Leuk weekend". Dat scheelt al een hele hoop.
Dat lijkt me niet moeilijk. Gewoon backspacen als je 'druk' hebt ingevoerd en daar 'leuk' neerzettenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:21 schreef benzin het volgende:
Ik ga eens proberen om van druk leuk te maken.
Precies. Maar ik had dat effect wat onderschat in het verleden. Maar het bewijst weer dat ik goed in mezelf en mijn eigen ontwikkeling investeer momenteelquote:Op donderdag 31 oktober 2013 08:17 schreef SilentChaos het volgende:
Inderdaar. Een brede maatschappelijke interesse bijvoorbeeld helpt sowieso altijd wel omdat je tenminste overal over mee kan praten
Dit klopt ja. mensen spenderen al zoveeel uren op hun werk, als je het daar dan ook nog eens over moet hebben.. dat kan altijd wel met vrienden als je een keer wat kwijt wilt erover, zeg maar.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:25 schreef Silenus het volgende:
Met alleen zo'n nuanceverschilletje ga je niet ineens de oorlog winnen, dus staar je er aub niet al teveel blind op.
Het lastige is, benzin, dat eigenlijk zelfs een huis- tuin- en keukengesprek over hoe je dag was voor veel vrouwen al veel te saai is. Daar begint elke sukkel al over, en daar moet je juist bovenuit steken. Vrouwen hebben geen zin om voor de vierde keer te vertellen dat ze 'gewoon gewerkt hebben'.
Ik heb zelf persoonlijk ook nooit zin om over m'n dag te praten tegen iedereen op paiq, ik zit er voor m'n ontspanning dus maak liever een grapje of zwam een eind weg over niks. Dat werkt beter dan maar de standaard onderwerpen afstrepen: werk, vakantie, hobby, naar welke kroeg ga je, blablbalbla. (En ik snap dat dat erg lastig is als je zelfs een standaard gesprek al moeilijk op gang kan houden)
Haha, dan zeg ik ook iets als Ik Ben Heel Erg Leuk of Rot Op Met Die Vraag.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:42 schreef eefje801 het volgende:
retecliché vragen afwerken: "Omschrijf jezelf in vijf woorden" Echt![]()
In de Into My Life-app maak ik vaak gewoon een loze opmerking over een foto. Zag bijvoorbeeld een foto van een boek en een doos tissues op een nachtkastje en vroeg gewoon of het zo'n ontroerend verhaal is dat ze tissues nodig heeft tijdens het lezen. Dat soort berichten leiden vaak wel tot een leuk gesprek.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:42 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Dit klopt ja. mensen spenderen al zoveeel uren op hun werk, als je het daar dan ook nog eens over moet hebben.. dat kan altijd wel met vrienden als je een keer wat kwijt wilt erover, zeg maar.
Wat ik zelf probeer is als ik een speeddate aangeboden krijg gewoon gelijk van start gaan met een gesprek dus niet dat *wacht even met tikken* *stuurt een antwoord* *vraagt een wedervraag* - gedoe.
Dat doe ik echt zelden want dat is doodsaai, vind ik. Het kan zijn dat ik iets over de naam van iemand vraag of een opmerking maak wanneer iemand hey eef! zegt of op een vraag al wat informatie loslaat zodat hopelijk het gesprek van mijn werk naar een ander onderwerp gaat. Of ik pik er bij de ander wat uit, is maar net waar ik zin in heb.
Ik hou zelf niet van iemand helemaal uithoren of van die vragen die rechtstreeks van een datingtipswebsite zijn gehaald en ik moet zeggen dat ik momenteel vaak mannen tref op Paiq die echt een lijst standaard en retecliché vragen afwerken: "Omschrijf jezelf in vijf woorden" EchtIk geef op zo'n vraag dan ook geen serieus antwoord. Als iemand daarom kan lachen of het zelf ook cliché vindt dan is het vaak een leuke chat, zo niet dan moet ik daar ook helemaal niet mee verder chatten
Het meest dodelijke is eigenlijk wel als je een vast stramien afwerkt.
Het probleem met mensen die falen is vaak dat men allerlei 'manieren' probeert. Als je niet oprecht gewoon bent wat de dame aan de andere kant leuk vindt komt er altijd weer een reden waarom het mislukt.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:21 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik vraag (ook op Paiq) ook heel vaak of ze een drukke dag gehad hebben. Ik ga eens proberen om van druk leuk te maken.
Als er aan jou gevraagd hoe je dag was, wat zou je dan antwoorden?
Sorry hoor, maar dat zijn toch niet hele rare dingen om te willen weten?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:48 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haha, dan zeg ik ook iets als Ik Ben Heel Erg Leuk of Rot Op Met Die Vraag.
Wat mij betreft zou ik een block willen instellen op de volgende vragen:
- Wat doe je zoal in het dagelijks leven?
- Wat doe je als je niet aan het werk bent?
- Wat zijn nou echt je passies?
- Heb je nog broers/zussen?
Of echt de horror-categorie als 'Als jij een dier zou zijn, wat voor dier zou je dan zijn?'. Zout gvd op zeg, zelfs mijn oudtante durft zulke cliche kutvragen al niet meer te stellen.
Die komen vanzelf wel naar boven in een gesprek. Dat je het bespreekt is iets anders dan dat je er rechtstreeks naar vraagt.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:15 schreef Rickario het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dat zijn toch niet hele rare dingen om te willen weten?
Ah zo. Ach, ik vind het geen probleem om het er over te hebben. Zeker aangezien ik nogal kan afknappen op bepaalde studiesquote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:25 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Die komen vanzelf wel naar boven in een gesprek. Dat je het bespreekt is iets anders dan dat je er rechtstreeks naar vraagt.
Dat wordt volgens mij vooral bedoelt met het commentaar.
Kloptquote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:25 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Die komen vanzelf wel naar boven in een gesprek. Dat je het bespreekt is iets anders dan dat je er rechtstreeks naar vraagt.
Dat wordt volgens mij vooral bedoelt met het commentaar.
Culturele Antropologie?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:29 schreef Rickario het volgende:
[..]
Ah zo. Ach, ik vind het geen probleem om het er over te hebben. Zeker aangezien ik nogal kan afknappen op bepaalde studies
Zelfs de opmerking "staat je goed" over een jurk levert regelmatig al een leuk gesprek op bij into my life.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:52 schreef DaMart het volgende:
[..]
In de Into My Life-app maak ik vaak gewoon een loze opmerking over een foto. Zag bijvoorbeeld een foto van een boek en een doos tissues op een nachtkastje en vroeg gewoon of het zo'n ontroerend verhaal is dat ze tissues nodig heeft tijdens het lezen. Dat soort berichten leiden vaak wel tot een leuk gesprek.
Compliment is nooit verkeerd idd.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:49 schreef Clicks_nl het volgende:
[..]
Zelfs de opmerking "staat je goed" over een jurk levert regelmatig al een leuk gesprek op bij into my life.
Terwijl dat nou niet bepaald een hoogstaande opener is volgens mij.
Deze verwijzen we idd naar:quote:Op donderdag 31 oktober 2013 12:23 schreef BeamofLight het volgende:
===============DIT IS HET DATINGERVARINGEN TOPIC===============
het lijkt op het: hoe stel ik een vraag aan een wezen; genaamd vrouw en wtf moet ik doen als dat ding per ongeluk een keer reageert-topic
Ik niet, ben er toevallig net weer eentje aan het invullenquote:Op donderdag 31 oktober 2013 13:43 schreef Phyxcius het volgende:
Ik krijg bij Into my Life sinds vandaag geen fotosquares meer. Zijn er nog meer mensen die hier last van hebben?
Ik had juist echt een pokke hekel als iemand 'weer eens' over reizen begon. Altijd maar dezelfde verhalen. Wel leuk dat het bij jou wat openzet qua gesprekken!quote:Op woensdag 30 oktober 2013 20:46 schreef DaMart het volgende:
[..]
Klopt, gisterenavond gezellig zitten chatten over bbq'en.
En ik merk dat de interesse in reizen die ik sinds vorig jaar ineens heb, ook erg nuttig is om gesprekken in dit soort settings gaande te houden. Blijkbaar ben ik ineens wat interessanter geworden nu ik wat meer van de wereld heb gezien![]()
.
Irritant he als mannen/vrouwen gelijk alleen maar aan sex met je kunnen denken. Er is zoveel meer aan mij dan alleen sex en dat lekkere lichaam!quote:Op woensdag 30 oktober 2013 17:43 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Ja... maar dan anders
Ben dat Into my life ding aan het proberen. Wel grappig (al zou ik er foto's voor moeten maken... dat soort foto's heb ik helemaal niet). maar dus.. aan de hand van een foto van mij (wat hangt er aan je muur) binnen 15 berichtjes heen en weer gaat het over seks... dus...
Maar gewoon eerlijk zeggen dat je misschien datevreeshebt?
En appen kan misschien toch wel?
Heb je geen hobbies dan?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:57 schreef Sannne het volgende:
Ik vind de hobby vraag het meest afschuwelijk, Meestal eindigen mijn gesprekken daar
Dit verklaart waarom mijn gesprekken op Paiq zo vaak stuklopen denk ikquote:Op donderdag 31 oktober 2013 10:48 schreef Silenus het volgende:
Wat mij betreft zou ik een block willen instellen op de volgende vragen:
- Wat doe je zoal in het dagelijks leven?
- Wat doe je als je niet aan het werk bent?
- Wat zijn nou echt je passies?
- Heb je nog broers/zussen?
Of echt de horror-categorie als 'Als jij een dier zou zijn, wat voor dier zou je dan zijn?'. Zout gvd op zeg, zelfs mijn oudtante durft zulke cliche kutvragen al niet meer te stellen.
lijstje: "verboden om zo op die manier te vragen"quote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:56 schreef benzin het volgende:
Ze gaan op mijn lijstje verboden onderwerpen.
quote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:25 schreef Cue_ het volgende:
Die komen vanzelf wel naar boven in een gesprek. Dat je het bespreekt is iets anders dan dat je er rechtstreeks naar vraagt.
quote:Op donderdag 31 oktober 2013 11:34 schreef eefje801 het volgende:
KloptHet is niet zo zwart wit natuurlijk, meer als voorbeeld
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's always funny until someone gets hurt...and then it's just hilarious!
Disneyland? Fuck, man, this is better than Disneyland!
quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:05 schreef Hungry_Joe het volgende:
Precies, gewoon lekker slap ouwehoeren en dat dat soort dingen niet eens aan bod komen. Als de ander al saai is in zo'n gesprek gaat het er echt ineens niet beter op worden tijdens een date.
Ik reageer eigenlijk al nooit meer op standaard ''hey, hoe is het?'' geblaat op bijvoorbeeld een Tinder.Want alleen vrouwen met minder goede foto's zijn relatiemateriaal? LolSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die 100 vragen jaquote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:12 schreef SilentChaos het volgende:
Ik zie het probleem niet met vragen naar opleiding, werk, vrijetijdsbestedingen etc etc...
Zolang ik niet het idee heb dat ik een vragenlijst aan het invullen ben van CU2 (ja zo oud ben ik ja) interesseert dat me echt niet...
Nou, inderdaad ja!quote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:07 schreef -Splash- het volgende:
[..]
Irritant he als mannen/vrouwen gelijk alleen maar aan sex met je kunnen denken. Er is zoveel meer aan mij dan alleen sex en dat lekkere lichaam!
Dat dus. Gewoon flink ouwehoeren en de onderwerpen die er toe doen komen vanzelf wel ter sprake.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:20 schreef SilentChaos het volgende:
Ach verder dan een gesprek beginnen met "hey" "leuk weekend (gehad)" oid kom ik ook niet. Daarna gaat het vaak toch wel anzelf lopen.
Soms reageer ik wel inhoudelijk op een foto ofzo, maar ook niet vaak.
Heb zelden doodlopende of saaie gesprekken...
Eheh, nee. Je leest me verkeerd.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 18:09 schreef Sannne het volgende:
[..]
Want alleen vrouwen met minder goede foto's zijn relatiemateriaal? Lol
Johquote:Op donderdag 31 oktober 2013 19:09 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Eheh, nee. Je leest me verkeerd.
Onzin, ik stel deze ook weleens, maar dan met name als het gesprek niet lekker loopt. Ik krijg er iig altijd antwoord op.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 16:56 schreef benzin het volgende:
[..]
Dit verklaart waarom mijn gesprekken op Paiq zo vaak stuklopen denk ik![]()
Pijnlijk om te horen, maar leerzaam.
Het verklaart alleen nog niet mijn geringe succes met het openen van die TInder-gesprekken, maar ik heb in elk geval weer iets om mee aan de slag te gaan. Ze gaan op mijn lijstje verboden onderwerpen.
Bedoel je daarmee nog nooit een succesvolle date omgezet in een relatie of een date die langer duurde dan 1 keer?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:45 schreef ChocolateJesus. het volgende:
Ik heb morgen een date en ik heb tot nu toe nog nooit een succesvolle date gehad. Hnnnng
Dat eerstequote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:49 schreef MisterClockOnTwelve het volgende:
[..]
Bedoel je daarmee nog nooit een succesvolle date omgezet in een relatie of een date die langer duurde dan 1 keer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bacon pancakes, makin' bacon pancakes. Take some bacon and I'll put it in a pancake.
Zeg me dat dit een grap isquote:ben een vrolijke vrouw
weet goed wad ik wil en sta stevig in me schoenen en tempament vol en eigen wil
hou van lolletje op zijn tijd maar kan oook erg sireus zijn
ben ook gek op jaren 50/60 muziek en spullen
mijn leves moto is dag niet gelachen is dag niet geleefd
quote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:51 schreef ChocolateJesus. het volgende:
[..]
Dat eerste
Wat betreft dat eerste kunnen we elkaar de hand schudden. (Wat internetdates betreft dan). Wat betreft dat laatste, heb je al veel dates gehad?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee dat niet, nog maar twee. Zo ver komt het meestal niet.quote:Op vrijdag 1 november 2013 00:50 schreef MisterClockOnTwelve het volgende:
[..]
Wat betreft dat eerste kunnen we elkaar de hand schudden. (Wat internetdates betreft dan). Wat betreft dat laatste, heb je al veel dates gehad?
Lekker belangrijk toch? Of moet ze er soms rekening mee houden dat ze anders te enthousiaste jongens kan teleurstellen?quote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:41 schreef MisterClockOnTwelve het volgende:
Lekker handigNet een match op tinder. In werkelijkheid woont ze aan de andere kant van nederland, maar toevallig was ze vandaag bij mij in de buurt. Daarom kwam ze in mijn < 50km filter waardoor ik haar heb geliked. Waarom ga je in godsnaam foto's liken als je aan de andere kant van nederland zit dan waar je woont
Dus? Zat me vorige week op station Breda ook te vervelen en heb Tinder opgestart.quote:Op donderdag 31 oktober 2013 21:41 schreef MisterClockOnTwelve het volgende:
Lekker handigNet een match op tinder. In werkelijkheid woont ze aan de andere kant van nederland, maar toevallig was ze vandaag bij mij in de buurt. Daarom kwam ze in mijn < 50km filter waardoor ik haar heb geliked. Waarom ga je in godsnaam foto's liken als je aan de andere kant van nederland zit dan waar je woont
Jouw reacties soms.quote:Op vrijdag 1 november 2013 09:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Lekker belangrijk toch? Of moet ze er soms rekening mee houden dat ze anders te enthousiaste jongens kan teleurstellen?
Inderdaad zegquote:Op vrijdag 1 november 2013 09:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Lekker belangrijk toch? Of moet ze er soms rekening mee houden dat ze anders te enthousiaste jongens kan teleurstellen?
Dan is er niks aan de hand joh. Ik heb er al een stuk meer gehad, maar daar zaten ook genoeg "eenmalige" dates tussen hoor. En dan zowel door mij of door de ander afgekapt.quote:Op vrijdag 1 november 2013 00:54 schreef ChocolateJesus. het volgende:
[..]
Nee dat niet, nog maar twee. Zo ver komt het meestal niet.
Wie weet komt het bij de derde goed.
Kan mij inderdaad weinig schelen, maar ik heb gisteren behoorlijk lang met haar zitten chatten en ze zag me wel zitten. Of ik dit weekend haar kant op wilde komen, maar heb geen zin om 2 uur in de auto te moeten zitten voor een date. Dan weet ik toch al dat het niks gaat worden.quote:Op vrijdag 1 november 2013 09:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Lekker belangrijk toch? Of moet ze er soms rekening mee houden dat ze anders te enthousiaste jongens kan teleurstellen?
Ja dat besef ik me eigenlijk ook wel. Was gewoon een beetje onzeker denk ik.quote:Op vrijdag 1 november 2013 17:22 schreef MisterClockOnTwelve het volgende:
[..]
Dan is er niks aan de hand joh. Ik heb er al een stuk meer gehad, maar daar zaten ook genoeg "eenmalige" dates tussen hoor. En dan zowel door mij of door de ander afgekapt.
Dude.. we waren alleen in die ruimte.... ik was op bezoek en jij zat te dagdromen en ijlde iets van 'oh wat zit je haar leuk Perzephone'. Daarop heb ik het verplegend personeel gevraagd of ze je weer naar je kamer konden brengen.quote:Op vrijdag 1 november 2013 17:44 schreef Hungry_Joe het volgende:
Weird. Ik heb vannacht over Perzephone en Splash gedroomd. We eh, hadden met zijn drieen om een of ander onduidelijke reden een huisje gehuurd in een soort vakantieoord. Perzephone en ik vonden elkaar wel erg hot geloof ik en zochten afzondering om elkaar up close and personal te leren kennen. Wat niet ging omdat Splash steeds als het derde wiel aan de wagen erbij hing. En tot overmaat van ramp had hij al zijn vrienden uitgenodigd in dat huisje, waardoor het definitief gedaan was met de rust.
Er was meer, maar verdere details ben ik vergeten. Wat wil dit zeggen? Dat ik hier te vaak kom?
Je weet dat je daar maar één goed antwoord op kan geven, hè? *pssst*quote:
Sinds het schaatsen ga ik niet meer over Halim dromen hoor.quote:Op vrijdag 1 november 2013 18:04 schreef Pinkdwarf het volgende:
[..]
Je weet dat je daar maar één goed antwoord op kan geven, hè? *pssst*
Maar denk dat hij niet in dit topic zit...
Omdat die chicks gewoon prosituees zijn (in de letterlijke zin van het woord).quote:Op vrijdag 1 november 2013 20:10 schreef Schnorr het volgende:
iemand ervaring met victoria milan of second love, schijnt dat er daar toch wel redelijk serieus gedate wordt voornamelijk voor sex natuurlijk.
is bedoelt voor mensen met een relatie, maar waarom niet voor singles...
Gewoon ongegeneerd de pot tot de rand toe volschijten daar en dan ben je weer helemaal het mannetje.quote:Op vrijdag 1 november 2013 20:25 schreef tammepiet het volgende:
uiteindelijk kreeg ik vet buikpijn en nodigde ze me uit om bij haar te blijven slapen.
quote:Op vrijdag 1 november 2013 22:18 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Gewoon ongegeneerd de pot tot de rand toe volschijten daar en dan ben je weer helemaal het mannetje.
Inderdaad. Even laten merken wie de nieuwe man in het huis isquote:Op vrijdag 1 november 2013 22:18 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Gewoon ongegeneerd de pot tot de rand toe volschijten daar en dan ben je weer helemaal het mannetje.
Zo ben ik ook wel eens als een gek even naar huis gefietst om een "flesje wijn" op te halenquote:Op vrijdag 1 november 2013 23:38 schreef Hungry_Joe het volgende:
Ik heb dat ook weleens gehad, bij een date blijven slapen en de volgende morgen aan de koffie en een sigaret, even rustig wakker worden. Zij haar best doen in de keuken om je een ontbijt voor te schotelen. ''Nee, blijf maar zitten hoor! Ik vind dit leuk om te doen!''
En dan ineens ongelofelijk moeten schijten.Op één of andere manier voel ik me dan toch niet helemaal in mijn element. En dan tel je je zegeningen dat ze ook nog een wc boven heeft, zodat je nog ''enigszins'' op je gemak die neger eens rustig kunt wurgen. De wastafelkraan open op standje max in de ijdele hoop om de daarmee gepaard gaande geluiden te overstemmen, mocht ze toevallig ook naar boven komen. Als een gek een halve bus deo leegsprayen om één en ander te maskeren, want ja, ze zou er maar achter komen dat je ook maar een mens met een darm vol poep bent in plaats van een soort gebronste superheld die zich niet druk maakt om dat soort aardse zaken.
Daarna gaat het meestal wel beter gelukkig. Het lucht toch op, nietwaar?
Dank voor de tip, meteen ingesteldquote:Op zaterdag 2 november 2013 10:57 schreef Kekaa het volgende:
Leuk gesprek op into my life
En je kunt nu leeftijd en afstand aangeven!
quote:Op vrijdag 1 november 2013 23:38 schreef Hungry_Joe het volgende:
Ik heb dat ook weleens gehad, bij een date blijven slapen en de volgende morgen aan de koffie en een sigaret, even rustig wakker worden. Zij haar best doen in de keuken om je een ontbijt voor te schotelen. ''Nee, blijf maar zitten hoor! Ik vind dit leuk om te doen!''
En dan ineens ongelofelijk moeten schijten.Op één of andere manier voel ik me dan toch niet helemaal in mijn element. En dan tel je je zegeningen dat ze ook nog een wc boven heeft, zodat je nog ''enigszins'' op je gemak die neger eens rustig kunt wurgen. De wastafelkraan open op standje max in de ijdele hoop om de daarmee gepaard gaande geluiden te overstemmen, mocht ze toevallig ook naar boven komen. Als een gek een halve bus deo leegsprayen om één en ander te maskeren, want ja, ze zou er maar achter komen dat je ook maar een mens met een darm vol poep bent in plaats van een soort gebronste superheld die zich niet druk maakt om dat soort aardse zaken.
Daarna gaat het meestal wel beter gelukkig. Het lucht toch op, nietwaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |