Dat blonde staat haar beter als dat zwarte wat ze nu heeftquote:Op zondag 18 augustus 2013 13:26 schreef Tuinfluitert het volgende:
Twitter:
'Laat de gekte beginnen'
'Ik en Bobbi Eden, de enige vrouw die ik tegenkwam op Adult Con #dutchgirls'.
[ afbeelding ]
Bruin, blonde , mahonie, rood en roze haren Christina heeft het allemaal gehad.quote:Op zondag 18 augustus 2013 14:25 schreef sherezade het volgende:
[..]
Dat blonde staat haar beter als dat zwarte wat ze nu heeft
en ook niet altijd even een succes aan de foto;s te zienquote:Op zondag 18 augustus 2013 15:52 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Bruin, blonde , mahonie, rood en roze haren Christina heeft het allemaal gehad.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Daar vind ik haar wel het leukst op. Lekker fris en wat natuurlijks, maar dat is niet de look waar zij voor gaat, denk ik zo.quote:Op zondag 18 augustus 2013 19:28 schreef computergirl het volgende:
Op de 3e foto lijkt ze echt enorm op haar vader
Nog steeds samen. Leukquote:
Wat een vieze familie zijn die Paays en Curries toch. En die nieuwe vlam van oma lijkt wel simpeltje, net alsof ie niet helemaal bij is in zijn bovenkamerquote:
Christina was vroeger geen onverdienstelijke zangeres?quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:14 schreef Iwanius het volgende:
Ach...Christina heeft duidelijk de "vrijheid/blijheid"houding van haar vader en haar moeder..tja..die kan maar moeilijk afscheid nemen van het Hilversumse "reality"wereldje terwijl ze vroeger echt geen onverdienstelijke zangeres was.
Raar dat ze dat nooit verder heeft uitgebouwd al of niet met haar zuster die ook kon zingen.
klok/klepelquote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:43 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Christina was vroeger geen onverdienstelijke zangeres?
Ik weet wie The Star Sisters zijn,quote:Op dinsdag 20 augustus 2013 13:46 schreef computergirl het volgende:
[..]
klok/klepel
http://nl.wikipedia.org/wiki/The_Star_Sisters
Zeg me dat Elle Bandita het bij Christina niet op zijn Grieks doet.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 18:24 schreef Kim-Holland het volgende:
Zeg me dat de foto van Patries fake is!
Zeg me dat ze deze fotos niet zelf op twitter gezet hebbenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 19:27 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Zeg me dat Elle Bandita het bij Christina niet op zijn Grieks doet.
Ik vind elle, christina, patricia en nicky vies ( en ook het hondje)quote:Op woensdag 21 augustus 2013 20:15 schreef Deisyy het volgende:
Ik vind Elle een vies wijf.
[ afbeelding ]
Je hebt gelijk, Adam en Mickey ook, maar Elle het allerviestquote:Op woensdag 21 augustus 2013 20:29 schreef utrecht1970 het volgende:
[..]
Ik vind elle, christina, patricia en nicky vies ( en ook het hondje)
Hier heeft ze in ieder geval haarokselhaar geschoren. Vorig jaar heb ik op Fok! nog een foto van Elle gepost waarop ze haar bezwete en tevens behaarde oksel kuste.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 21:07 schreef DjinN het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe kan je hier in godsnaam geil van worden
Die mag hier niet ontbrekenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 21:36 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hier heeft ze in ieder geval haarokselhaar geschoren. Vorig jaar heb ik op Fok! nog een foto van Elle gepost waarop ze haar bezwete en tevens behaarde oksel kuste.
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 21:41 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Die mag hier niet ontbreken
[ afbeelding ]
Ik vind dat altijd zo raar als mensen hun geliefde met hun artiestennaam aansprekenquote:Op woensdag 21 augustus 2013 00:39 schreef Tuinfluitert het volgende:
[ afbeelding ]
Christina: Elle Bandita heeft mij aan het zingen gekregen. Vroeger viel ik bij de gedachte alleen al flauw. Samen met Elle heb ik een cover opgenomen. Thuis in de vertrouwde omgeving van de huiskamer. Mijn moeder vindt het schitterend, meent dat ik het moet uitbrengen. Voorlopig ben ik dat nog niet van plan.'
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:03 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik vind dat altijd zo raar als mensen hun geliefde met hun artiestennaam aansprekenNet als die shagstem die continu vertelde wat "Dj Afrojack" allemaal vond en deed en dacht...
vadsig wijfquote:Op woensdag 21 augustus 2013 21:07 schreef DjinN het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe kan je hier in godsnaam geil van worden
De overgrootvader van Patricia?? wel erg ver hequote:Op woensdag 21 augustus 2013 19:24 schreef Tuinfluitert het volgende:
Patricia Anglaia Paay heeft een Griekse overgrootvader.
[ afbeelding ]
Christina Cury heeft dus ook Grieks bloed.
quote:Op woensdag 21 augustus 2013 19:24 schreef Tuinfluitert het volgende:
Patricia Anglaia Paay heeft een Griekse overgrootvader.
Christina Curry heeft dus ook Grieks bloed.
Ja ik dook er ver in.quote:Op woensdag 21 augustus 2013 22:12 schreef sherezade het volgende:
[..]
De overgrootvader van Patricia?? wel erg ver he
Kijk es goed lieve schat...dat is echt een ongeschoren oksel hoorquote:Op woensdag 21 augustus 2013 21:36 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hier heeft ze in ieder geval haarokselhaar geschoren. Vorig jaar heb ik op Fok! nog een foto van Elle gepost waarop ze haar bezwete en tevens behaarde oksel kuste.
Ik zie het mop, leesbril maakt het verschilquote:Op woensdag 21 augustus 2013 23:03 schreef DjinN het volgende:
[..]
Kijk es goed lieve schat...dat is echt een ongeschoren oksel hoor
Links lijkt net een walrus in ruste.quote:
Ja SBS tilt soms stenen op waarvan je zou willen dat ze waren blijven liggen.quote:Op vrijdag 23 augustus 2013 13:01 schreef utrecht1970 het volgende:
ik vind het altijd zo grappig dat sbs alleen maar c of d artiesten kan krijgen voor hun programmas. Bij het programma sabotage zaten ook alleen artiesten die al lang uitgerangeerd zijn en weer in de picture willen komen
http://www.telegraaf.nl/quote:"Als ik hem tegenkom sla ik zijn licht uit, hij is een eikel"
Adam Curry woest over tv-grap rond dochter
Adam Curry is boos omdat zijn dochter flink in de maling is genomen in het nieuwe SBS 6-programma Welkom bij de Kamara's.
Negen bekende Nederlanders, onder wie Adams dochter Christina, waren bijna drie weken te gast bij een Afrikaanse stam.
Nu blijkt dat zes 'inboorlingen' Nederlandse acteurs zijn en dat de rituelen die de BN'ers in Namibië ondergaan stuk voor stuk zijn verzonnen. SBS 6 belooft 'bijzonder komische situaties' en spreekt van de 'grootste open camera-grap' op de Nederlandse televisie.
Adam Curry is echter razend. In zijn podcastshow No Agenda vertelt hij hoe verdrietig Christina (die in het programma onder meer haar borsten laat verven) was toen zij de ware aard van Welkom bij de Kamara's ontdekte. De serie wordt gemaakt door Eyeworks van Reinout Oerlemans. Over Reinout zegt Adam: ,Als ik hem tegenkom sla ik zijn licht uit, hij is een eikel."
Remko van Westerloo, programmadirecteur van SBS, reageert: ,,De BN'ers hebben gelogeerd bij een authentieke Afrikaanse stam en de grap dat we er zes acteur aan hebben toegevoegd is goed gelukt. Wij gaan ervan uit het een leuk en sympathiek programma wordt." Volgens SBS reageerden de overige deelnemers wel enthousiast op de verrassende ontknoping.
De bekende Nederlanders keerden vanochtend terug op Schiphol en waren pas tegen het einde van hun reis op de hoogte van de grap. De Kamara's bestaan overigens niet, de stam heet eigenlijk Damara. De leden leven niet meer helemaal op traditionele wijze. De meesten hebben een rol in een museum, waar toeristen kunnen zien hoe de Damara's vroeger leefden.
Naast Christina Curry nemen Irene van der Laar, Johannes Rypma, Dave Roelvink, Mariska van Kolck, Dick Jol, Semmy Schilt, Janice en Sylvia Geersen deel aan het programma. Welkom bij de Kamara's is te zien vanaf zaterdag 26 oktober.
quote:Op vrijdag 6 september 2013 17:51 schreef Tuinfluitert het volgende:
Patricia Paay heeft een 4-kamerhuis gekocht in het dorp Lijnden, gemeente Haarlemmermeer, 918 inwoners. Het is gelegen aan de Lijnderdijk en heeft ook een eigen aanlegsteiger.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
mijn hemel wat een wanstaltig en suf huis.quote:Op vrijdag 6 september 2013 17:51 schreef Tuinfluitert het volgende:
Patricia Paay heeft een 4-kamerhuis gekocht in het dorp Lijnden, gemeente Haarlemmermeer, 918 inwoners. Het is gelegen aan de Lijnderdijk en heeft ook een eigen aanlegsteiger.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik verwachtte hem eigenlijk al sinds de hook upquote:Op dinsdag 6 januari 2015 07:22 schreef Pisces29 het volgende:
Toch weer de zoveelste keer dat roddels waar zijn.
Jammer wel, had echt geen scheiding verwacht.
Ik weet niet meer wat ik in het begin verwachtte, maar na 5 jaar dacht ik dat ze samen oud zouden worden.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 07:32 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik verwachtte hem eigenlijk al sinds de hook up
Zo begon de relatie van Patricia en Adam toch ook?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 07:32 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ik verwachtte hem eigenlijk al sinds de hook up
Stiekem hoop ik, karmatechnisch, dat er overspel in het spel is geweest.
Ja, daarom!quote:Op dinsdag 6 januari 2015 09:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Zo begon de relatie van Patricia en Adam toch ook?
Mickey en Nicky, nice.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 21:16 schreef utrecht1970 het volgende:
Zou ze stiekum op een hereniging hopen? Mag mickey haar 26 jarige toyboy hebben
Ja, inderdaad. Ik snap alleen het gebruik van aanhalingstekens dan niet helemaal.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 10:19 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat het gros van de "interviews" uit het topic sowieso weinig meer zijn dan een paar zinnen die door "journalisten" tot een heel verhaal zijn gemaakt.
quote:Adam Curry is zaterdag de grote afwezige bij de opening van de foto-expositie van zijn vrouw Micky Hoogendijk. Momenteel viert Adam’s dochter Christina vakantie bij haar vader in Amerika. Hiermee lijkt het erop dat hij de gezelschap van zijn dochter verkiest boven dat van Micky. En dat zou juist één van de redenen zijn dat het huwelijk van Adam en Micky in zwaar weer zou zitten…
Micky Hoogendijk laat afgelopen donderdag in het AD weten dat zij en Adam absoluut niet gaan scheiden. Ze voegt er wel aan toe dat er in ieder huwelijk wel eens wat speelt.
Eerder gingen al geruchten dat dochter Christina Curry de reden van de breuk is. Micky zou jaloers zijn op Christina omdat Adam teveel tijd aan zijn dochter zou besteden.
Er blijkt trouwens een naaktfoto van Christina in de woonkamer van Adam te hangen…
Adams flirtpogingen hebben tot op heden trouwens nog niets opgeleverd. Maar dat het rommelt binnen het huwelijk is wel duidelijk.
Expositie
De werken van fotografe Micky Hoogendijk hangen op de juiste plek. Zaterdag opent in de Eduard Planting Gallery in Amsterdam haar tentoonstelling The Other Side of Fear is Freedom, met een grote verzameling van haar werk.
Hoogendijk kreeg bij het grote publiek vooral bekendheid als actrice, onder meer in GTST, en model. De laatste jaren concentreert zij zich vooral op haar carrière als fotograaf en kunstenaar.
Zij exposeerde de afgelopen jaren onder meer in Los Angeles, Washington, Tokyo en Istanbul. Hoogendijk is tien dagen in Nederland.
In The Other Side of Freedom is Fear toont Hoogendijk met een serie portretten de kwetsbaarheid en de verborgen schoonheid van de mens. De expositie is te zien tot en met 7 maart.
(Redactie/ANP)
quote:"Ik zat ernaast toen Christina en Adam recent contact hadden over de scheiding", vertelt de presentatrice in Party. "We zijn allebei in shock."
Ja, daar braakte ik ook een beetje van in m'n mond zeg!quote:Op zaterdag 10 januari 2015 11:21 schreef Copycat het volgende:
Adams flirtpogingen hebben tot op heden trouwens nog niets opgeleverd.
Suggereren ze nu dat hij met zijn eigen dochter flirt?
Nee, die is lekker origineelquote:Op vrijdag 9 januari 2015 17:25 schreef Pisces29 het volgende:
Lijkt me wel een interessante en sterke vrouw, zou ik best een bakkie leut mee kunnen doen, alleen om haar kijk op kunst.
T'zullen best mooie foto's kunnen zijn, maar hallo, dat is toch ook al duizend keer gedaanquote:In The Other Side of Freedom is Fear toont Hoogendijk met een serie portretten de kwetsbaarheid en de verborgen schoonheid van de mens.
Wat is eigenlijk de bron van dit suggestieve stukje?quote:
Ze houdt zich bezig met fotografie en kunst, daar ging het om.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 11:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee, die is lekker origineel
[..]
T'zullen best mooie foto's kunnen zijn, maar hallo, dat is toch ook al duizend keer gedaan
quote:
Aanvulling post Ole,quote:Op zaterdag 10 januari 2015 11:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk de bron van dit suggestieve stukje?
Mij ook.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 07:11 schreef DancingPhoebe het volgende:
Brrr, zij lijkt me gewoon zo naar. Dat gevoel voert altijd de boventoon als ik iets van haar lees...
tnxquote:Op zaterdag 10 januari 2015 12:18 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
[..]
Aanvulling post Ole,
Bron:
http://www.show.nl/showfl(...)a-boven-vrouw-micky/
Vergeet ook de naaktfoto van Christina niet!quote:Op zaterdag 10 januari 2015 11:21 schreef Copycat het volgende:
Adams flirtpogingen hebben tot op heden trouwens nog niets opgeleverd.
Suggereren ze nu dat hij met zijn eigen dochter flirt?
Das kunstquote:Op zaterdag 10 januari 2015 13:17 schreef Ole het volgende:
[..]
Vergeet ook de naaktfoto van Christina niet!
StinkPaayquote:Op woensdag 14 januari 2015 08:29 schreef Kim-Holland het volgende:
http://www.nu.nl/achterkl(...)ding-adam-curry.html
Patricia Paay weet zeker dat haar ex Adam Curry en zijn echtgenote Micky Hoogendijk gaan scheiden. Hoewel Hoogendijk ontkent, zegt Paay dat zij niet degene is die liegt.
In een interview met Story zegt de presentatrice de uitspraken van Hoogendijk gezien te hebben. Hoogendijk beweert dat Paay liegt en dat er geen sprake is van een scheiding.
"Ik ben niet degene die liegt! Ik begrijp wel dat Micky het ontkent, niet iedereen vindt het nodig om de vuile was buiten te hangen.Zelf ben ik een heel openhartige vrouw en ik vertel nooit een leugen. Dat zit niet in mij. Het scheidingsverhaal klopt", aldus Paay.
Skype
De presentatrice zegt zelf te hebben gezien hoe Curry hun dochter Christina via Skype liet zien hoe zijn nieuwe vrijgezellenwoning er uitziet. "Dat zegt toch genoeg? Micky mag het ontkennen, maar ik weet wat ik weet. En ik weet meer dan wie dan ook." [...........]
Dat somt het wel een beetje op jaquote:Op woensdag 14 januari 2015 08:40 schreef Grunge. het volgende:
Mensen die denken dat eerlijkheid is dat je alles maar zegt. Mensen die denken dat je liegt als je iets niet zegt
. Mensen die nog steeds rancuneus zijn na al die jaren
.
En jezelf dan "openhartig" noemen... Weten we gelijk dat Adam daar nog zit.quote:Op woensdag 14 januari 2015 08:40 schreef Grunge. het volgende:
[..]
StinkPaay.
Mensen die denken dat eerlijkheid is dat je alles maar zegt. Mensen die denken dat je liegt als je iets niet zegt
. Mensen die nog steeds rancuneus zijn na al die jaren
.
Micky ontkent overigens niet, zie mijn citaat van haar hierboven. Wat ze ontkent is dat ze al officieel gescheiden zijn.
Ja!quote:Op woensdag 14 januari 2015 09:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
En jezelf dan "openhartig" noemen... Weten we gelijk dat Adam daar nog zit.
Scherp! Die neemt ze stante pede terug. Hij een Micky, zij een Nicky maar nu mag Adam meteen terug de armen van die warme, openhartige vrouw in. Schaamteloos en smakeloos dit.quote:Op woensdag 14 januari 2015 09:53 schreef Leandra het volgende:
[..]
En jezelf dan "openhartig" noemen... Weten we gelijk dat Adam daar nog zit.
Die wil haar moeder natuurlijk niet afvallen, vooral niet in dit verhaal, dus die houdt haar mond wel. Althans voor nu. Ik kan me zomaar voorstellen dat Chrissiequote:Op woensdag 14 januari 2015 12:35 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik vraag mij af wat dochter christina van de actie van haar moeder vind. Was toch prive gesprek vader-dochter???
quote:Op donderdag 15 januari 2015 07:07 schreef DancingPhoebe het volgende:
team Pwtish
![]()
Anytime over die kille bonestaak
Inderdaad, het begint al promising!quote:Op woensdag 14 januari 2015 09:50 schreef Duderinnetje het volgende:
Oh jongens, Ptwish op rancuneus oorlogspad, Bonnie die wil scheiden en weer contact heeft met José (dus komt er binnenkort ook weer ruzie van)... Dit kon zo maar eens een heerlijk SHO-jaar worden.
Ikal die viswijven.
quote:Patricia Paay date met getrouwde man
Patricia Paay date met getrouwde manPatricia Paay date momenteel met een getrouwde man, ze kan er echter niet te veel over vertellen want ‘zijn vrouw mag het niet weten’ aldus de diva zondag in Life4you van Carlo en Irene.
Hoewel Patricia Paay dus weer langzaam maar zeker gelukkig in de liefde aan het worden is, gaat het met haar ex man Adam Curry steeds slechter. Patricia vertelt aan Carlo en Irene dat ze hem recent nog heeft gesproken:”Nou ja gesproken, het was wel kort. Hij is verdrietig, hij zit niet lekker in zijn vel nu.” Volgens Patricia is zijn huwelijk met Micky Hoogendijk voorbij, ondanks dat Micky dit zelf ontkent.
Op de vraag waarom Patricia het nieuws over de breuk tussen haar ex-man en zijn nieuwe vrouw naar buiten brengt terwijl ze zelf hun mond houden is ze duidelijk: “ja maar d’r is me ook niet gezegd dat ik het niet mag zeggen. Ja het is toch te leuk”. “Ja maar ja het gaat mij natuurlijk ook wel aan. Ik heb een dochter met die man.” Volgens Patricia is het klip en klaar: “Je blijft natuurlijk altijd in verband met deze man wordt je gebracht dus sowieso dus waarom zou ik iets weet of wat dan ook ik heb dat ook gehoord”
Toevallig het gisteren gezien en volgens mij heeft ze het ook echt zo gezegdquote:Op maandag 19 januari 2015 12:57 schreef Copycat het volgende:
Ja het is toch te leuk
Wat een flutstukje verder. Op het eind kreeg de schrijver een beroerte?
Ja, dat is behoorlijk hypocriet, dat je je eigen "openhartigheid" alleen maar op laat spelen als het over iemand gaat die je niet meer leuk vindt.quote:Op maandag 19 januari 2015 13:12 schreef Kim-Holland het volgende:
Netjes hoor, aanpappen met een getrouwde kerel.
Daar zit je dan, met je zogenaamde eerlijkheid. Als ze ballen had had ze wel een tipje van de sluier kunnen geven, weet de vrouw van haar neukertje ook waar ze aan toe is.
Vals secreet, die Patries, maar dat vind Irene Moors eigenlijk ook. Zij zei dat ze zich nooit zo zou uitlaten, maar Patries lulde zich daar snel uit door te zeggen dat haar niet is gezegd haar mond te houden. En een lol dat ze had..pff.
Nee, dan de panty's. Doen alsof ze ze zelf ontworpen heeft terwijl ze alleen haar naam plus foto eraan heeft weten te binden.
Volgens mij is het MIJN manquote:Op maandag 19 januari 2015 13:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, dat is behoorlijk hypocriet, dat je je eigen "openhartigheid" alleen maar op laat spelen als het over iemand gaat die je niet meer leuk vindt.
Maar als blijkt dat Adam die getrouwde man is waar ze wat mee heeft dan verbaast het me ook al niet meer.....
Kennelijk is hij z'n goede smaak kwijtgeraakt, anders zou hij niet met Patries aanpappen, dus waarschijnlijk beter kwijt dan rijk?quote:
Volgens mij worden de panty's ook nu al Botox-panty's genoemd.quote:Op maandag 19 januari 2015 13:12 schreef Kim-Holland het volgende:
Netjes hoor, aanpappen met een getrouwde kerel.
Daar zit je dan, met je zogenaamde eerlijkheid. Als ze ballen had had ze wel een tipje van de sluier kunnen geven, weet de vrouw van haar neukertje ook waar ze aan toe is.
Vals secreet, die Patries, maar dat vind Irene Moors eigenlijk ook. Zij zei dat ze zich nooit zo zou uitlaten, maar Patries lulde zich daar snel uit door te zeggen dat haar niet is gezegd haar mond te houden. En een lol dat ze had..pff.
Nee, dan de panty's. Doen alsof ze ze zelf ontworpen heeft terwijl ze alleen haar naam plus foto eraan heeft weten te binden.
Take him to the cleaners en schrijf er een vernietigend boek over!quote:
Omg, zou Ptwish daarom zo zeker van haar zaak zijn dat het huwelijk over is?!?!quote:Op maandag 19 januari 2015 13:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar als blijkt dat Adam die getrouwde man is waar ze wat mee heeft dan verbaast het me ook al niet meer.....
Yup.quote:Op maandag 19 januari 2015 14:22 schreef Pisces29 het volgende:
En als het niet Adam is... was zij niet nog met Adam getrouwd toen hij naar Mick ging?
quote:Patricia Paay heeft geen spijt van uitspraken
Patricia Paay heeft er geen spijt van dat ze in de roddelbladen heeft ‘bevestigd’ dat haar ex Adam Curry en Micky Hoogendijk gaan scheiden. Dat vertelde de diva zondagavond in Life 4 You. Hoogendijk heeft de breuk op televisie ontkend, waarna beide dames elkaar als leugenaar bestempelden. “Ik ben een open boek, dus als ze aan mij wat vragen, dan geef ik altijd maar gewoon eerlijk antwoord. Ik sta erom bekend dat ik de waarheid spreek“, aldus de societyster op RTL 4.
Paay wist geen weerstand te bieden tegen de roddelbladen. “Het is natuurlijk niet aan mij om dat te zeggen, maar ze bleven maar zeuren. Natuurlijk weet je dan ‘wat’. En als je dan ‘wat’ zegt, dan trekken ze het natuurlijk meteen helemaal uit elkaar en weet ik alles.”
Volgens Paay heeft ze de huwelijksperikelen van haar ex al lang voor zich gehouden. “Ik heb gehoord dat het al een hele tijd niet goed ging. Dat wist ik al en heb ik aan niemand verteld. Nu heb ik gehoord en verteld dat ze uit elkaar gaan en ik heb er bij gezegd dat ik dat heel triest vind.”
Dat Hoogendijk op televisie heeft ontkend, zegt volgens Paay niet veel. “Ze vroegen aan haar of ze al gescheiden waren. Dat duurt even natuurlijk. Maar het gaat niet goed en dat is jammer, want er is een hoop verdriet en ellende geweest en dat is zonde.”
De kritiek dat het niet Paay’s zaak is, slaat ze in de wind. “Het gaat mij natuurlijk ook wel aan, want ik heb een dochter met die man. Hij was de liefde van mijn leven. Je blijft altijd in verband gebracht worden met die man. Dus waarom zou ik het niet zeggen als ik het weet?“
quote:Patricia Paay liegt in interviews
Patricia Paay spreekt niet altijd de waar- heid in interviews. Het gaat haar vooral om de amusementswaarde. Dat vertelt de RTL 4-presentatrice in Glossy. Paay onthult onder meer dat haar uitspraak dat haar ex Adam Curry op ‘chick with dicks’ valt, onwaar is. Ze wilde slechts een schok veroorzaken. “Toen ik de op- merking maakte over chicks with dicks wist ik heel goed wat ik zei. Waarom ik het deed? Omdat ik anderen daarmee entertain. Als je op tv bent, moet je er iets leuks van maken.”
De tv-persoonlijkheid staat graag in de aandacht. “Het is soms nog niet eens waar wat ik zeg, het is pure entertainment. Als je op tv bent, moet je er iets leuks van maken. Dat het daarna wordt opgepikt en volledig uit zijn verband wordt gerukt, vind ik alleen maar leuk.“
En dan zo gefrustreerd zijn toen hij naar Mick gingquote:Op maandag 19 januari 2015 15:09 schreef Ole het volgende:
[..]
Yup.
En toen ze met Adam ging was ze ook nog getrouwd.
Botox-panty's?quote:Op maandag 19 januari 2015 14:11 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Volgens mij worden de panty's ook nu al Botox-panty's genoemd.
Nog nooit gehoord dat er speciaal voor de Bazaar producten worden geproduceerd. Hoeveel zou zij ervoor krijgen?
In 2009 had ze dezelfde bloes aan zag ik in de korte stukjes over Paay bij Life and Cooking.quote:Op maandag 19 januari 2015 17:02 schreef Tuinfluitert het volgende:
Patricia Paay in life4you, 18 januari 2015.
http://www.rtl.nl/compone(...)21/Patricia_Paay.xml
[ afbeelding ]
Eerlijk is eerlijk, voor een vrouw die richting de 70 gaat ziet ze er goed uit.quote:Op maandag 19 januari 2015 17:25 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
In 2009 had ze dezelfde bloes aan zag ik in de korte stukjes over Paay bij Life and Cooking.
Absoluut!quote:Op maandag 19 januari 2015 18:30 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, voor een vrouw die richting de 70 gaat ziet ze er goed uit.
Vraag me wel af hoe anders zij eruit ziet zonder al dat plamuursel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |