Kom je gewoon naast mij zitten. Dan is iedereen slankquote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 af te vallen om een goede eerste indruk te maken.![]()
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 af te vallen om een goede eerste indruk te maken.![]()
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 af te vallen om een goede eerste indruk te maken.![]()
Oh, dat kunnen we misschien wel regelen?!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:30 schreef Gulara het volgende:
Ja nu ben ik supernieuwsgierig!Ik sta open voor Skype om jullie te bespioneren.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 20 af te vallen, naar de kapper en naar de schoonheidsspecialist om een goede eerste indruk te maken.![]()
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:24 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik ben diegene die nog zwanger lijkt
Twee dames van de Hunkemuller vroegen me hoe lang ik nog moest, toen ik voedingsbh's aan het passen wasNouja, mijn positiebroekband viel dan ook handig over mijn striae-slagveld
Jaquote:
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:31 schreef Tante_Soesa het volgende:
OMG! Ik word steeds nieuwsgieriger naar jullie! En ik zit uit alle macht te bedenken waar je ons aan kunt herkennen maar we zijn te standaard![]()
* Proest *quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
Jou herken ik wel van je 'ik moet nu op zich wel een keizersnede, maar dat weerhoudt me niet om iedereen te high fiven' foto!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:39 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik zie er geloof ik ook niet zo speciaal uit. Klein, bleek, en donker haar. Kilootje of tien teveel. Met een awesome baby. Dat dan weer wel.
Ik zal oefenen om daarop te reageren. Ben erg benieuwd naar je twins!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 15:00 schreef Kyara het volgende:
Dat denk ik wel. Ik denk alleen ook dat ik je wel de hele meeting spees ga noemen
Oh, en dan gaan jullie zien dat mijn meisjes eigenlijk helemaal zo niet op elkaar lijken
Blond, 1.68, met cool kind met zonder haar dat heel vaak tata roept.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:47 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]hier ook hoor. Blond, 1.71m (mocht iemand willen meten), fantastisch kind met haar dat recht omhoog groeit. Facebookmatties zullen me wel herkennen (hoop ik
)
Ah, wij hebben dezelfde kenmerken, inclusief kind met coupe windhoosquote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:47 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]hier ook hoor. Blond, 1.71m (mocht iemand willen meten), fantastisch kind met haar dat recht omhoog groeit. Facebookmatties zullen me wel herkennen (hoop ik
)
ik lees nog steeds geen reden om niet te komen hoorquote:Op zaterdag 6 juli 2013 16:12 schreef Loj het volgende:
Het lijkt me wel erg leuk, om jullie en babys irl te zien! En ik heb nog geen plannen...
Maar vind t wel beetje spannend om te komen en ik ken helemaal niemand en misschien vinden jullie Ow stom, en ik moet er dan alleen heen en ik weet niet waar ik kan parkeren en straks is Ow aan t huilen en ik reageer niet zo vaak en ......
86 fokkersquote:Op zaterdag 6 juli 2013 19:23 schreef Suikertante het volgende:
Ik heb sinds twee weken ineens 86 fokkers op FB maar ik heb alleen belle ontmoet. Daarom lijkt die meet me juist zo leuk natuurlijk, om jullie eens in het echt te zien!
Ik had je niet genoemd omdat je op misschien staatquote:Op zaterdag 6 juli 2013 19:58 schreef danic het volgende:
Ik sluit me aan bij de omschrijving van Coco.
Niet zozeer klein (1.74), maar wel bleek en donker haar, hoewel het nu een koperglans heeft (uit een potje, was hard nodig zeg maar). +10 kg teveel idd. Wordt lastig dus![]()
Verder ken ik een paar van jullie, As (ondanks dat zij mij volgens haar lijstje niet kent), Sonnetje, Becky en Tico heb ik wel eens gezien op een meet.
En FB iddik zal eens kijken hoeveel het er zijn.
Als het goed is weet ik maandag definitief of we kunnen of niet.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:02 schreef danic het volgende:
Whahaha ik zit mobiel op fb en ben aan het zoeken of ik het aantal fokkers kan terugvinden.
Zie ik een heel guitig bekkie voorbij komen! Dus Spees is +1
ik jou welquote:Op zaterdag 6 juli 2013 21:44 schreef Spees_Eend het volgende:
Dan rust op jou de verantwoordelijkheid om het allermooiste plekje van het park te kiezen!
Ik heb jou wel al gesherlocked, denk ik.
Frea-kayyyyquote:Op zaterdag 6 juli 2013 21:51 schreef becky27 het volgende:
als ik mezelf zoek op fb kom ik een heel ander persoon tegen..... die is getrouwd met iemand die precies hetzelfde heet als mijn vader en uit hetzelfde dorp komt
ik ben gesherlocked?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 22:17 schreef Gulara het volgende:
Slechte dubbelganger. Jij bent veul knapper!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik had jou gevonden n.a.v. een reactie van jou op iemand anders. Niet alleen vanwege F, meende jou ook wel te herkennen van je buikfoto's! Daar hebben we nog even samen gepost.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 23:04 schreef Suikertante het volgende:
Zo dat is inderdaad best wel vergezocht!
Ik vermoed dat mijn gespam van foto's met F me makkelijk via via vindbaar maakt, want ik geloof dat ik zelf misschien 2 meiden heb opgezocht van de 19 (!) 0-1jaartopicdames in mijn vriendenlijst. So far voor mijn Fok en FB gescheiden houden
Wel heel gezellig zo, een tijdlijn vol zomerbaby's
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 23:14 schreef Suikertante het volgende:
De ene die iedereen eerder had dan iedereen hem had, net als ik.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ik jou niet denk ik Sonnetje,
Maar ik zie wel heel veel jonge moeders en ik Sherlock eigenlijk niet..
Een live meet is ook veel leuker toch? FB zegt ook niet alles. Ben heel benieuwd, ook naar de ukken!
[ Bericht 30% gewijzigd door Suikertante op 06-07-2013 23:27:48 ]
Dit ookquote:Op zondag 7 juli 2013 10:05 schreef bellelena het volgende:
Ik heb ook FB, maar ik weet nooit wie nou bij welke nick hoort
Oja jou heb ik natuurlijk ook op FB!quote:Op zondag 7 juli 2013 10:46 schreef LadyBlack het volgende:
Ik weet t denk ik wel van heel veel mensen, maar van dit clubje ook een heleboel niet!
Ik denk dat jullie mij wel weten. Ook gezien mijn profielfoto...quote:Op zondag 7 juli 2013 10:05 schreef bellelena het volgende:
Ik heb ook FB, maar ik weet nooit wie nou bij welke nick hoort
Zo, dat zijn er een hoop!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 23:04 schreef Suikertante het volgende:
want ik geloof dat ik zelf misschien 2 meiden heb opgezocht van de 19 (!) 0-1jaartopicdames in mijn vriendenlijst. So far voor mijn Fok en FB gescheiden houden
Wel heel gezellig zo, een tijdlijn vol zomerbaby's
Beetje off topic dit, maar weet jij of er een manier is om hier in je eigen lijst een soort groep van te maken zonder dat iedereen dat ziet?quote:Op zondag 7 juli 2013 11:23 schreef becky27 het volgende:
Ik heb iets van 65/70 OUD ers op fb. En dan gooi ik er ook nog eens in de zoveel tijd mensen af.
Ben jou volgens mij nog niet tegengekomen (of ik herken je gewoon nietquote:Op zondag 7 juli 2013 12:26 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Zo, dat zijn er een hoop!Ik heb er denk ik tegen de 10? En dat is niet helemaal eerlijk, want er zitten erbij die ik al veel langer in mijn lijstje had staan.
Ik zou ook niet onherkenbaar moeten zijn, want plaats ook wel vaker foto's. Denk gewoon dat niemand spontaan vriendjes met mij wil worden.![]()
![]()
![]()
Hihi, ja jij bent een makkie!quote:Op zondag 7 juli 2013 11:27 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik denk dat jullie mij wel weten. Ook gezien mijn profielfoto...
quote:Op zondag 7 juli 2013 10:05 schreef bellelena het volgende:
Ik heb ook FB, maar ik weet nooit wie nou bij welke nick hoort
Hoorde ik daarbij? Want dan weet ik ook wie jij bentquote:Op zondag 7 juli 2013 15:58 schreef .Sparkling. het volgende:
Ik heb er maar 4 op Facebook, allemaal zelf gezocht. Meer heb ik nog niet kunnen vinden.3 Ervan komen op de meet geloof ik!
Mijn man heeft het goed gekeurd om te gaan hoor! Nu hopen dat madame een goede dag heeft![]()
Haha, ja! Gisteren voegde ik je toe, wou nog wat sturen maar kom net pas van een verjaardag!quote:Op zondag 7 juli 2013 18:40 schreef Kyara het volgende:
[..]
Hoorde ik daarbij? Want dan weet ik ook wie jij bent
quote:Op zondag 7 juli 2013 17:52 schreef danic het volgende:
[..]![]()
Ik ben degene die je gisteren hebt toegevoegd![]()
LB en Coco, jullie geb ik volgens mij ook niet. Maar idd ik ga ook niet sherlocken. Ik kwam Suiker bij toeval tegen in een bericht van Lamb.
Ik heb jou ook volgens mijquote:Op zondag 7 juli 2013 18:47 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Haha, ja! Gisteren voegde ik je toe, wou nog wat sturen maar kom net pas van een verjaardag!
Jaquote:
Nee, je bent niet de enige hoor! Ik voel me ook een beetje een buitenstaanderquote:Op zondag 7 juli 2013 21:00 schreef Mineola het volgende:
Ehm, ben ik de enige die dit ge-Facebook-chit chat nogal clubjesachtig vindt...?
Leuk dat iedereen elkaar al van FB kent hoor, maar ik kan me voorstellen dat dat mensen wel tegenhoudt om naar een meet te komen. Krijg een beetje een 'buitengesloten'-gevoel ervan.
Volgens mij geven de meeste mensen juist aan dat ze maar een paar mensen van facebook kennenquote:Op zondag 7 juli 2013 21:00 schreef Mineola het volgende:
Ehm, ben ik de enige die dit ge-Facebook-chit chat nogal clubjesachtig vindt...?
Leuk dat iedereen elkaar al van FB kent hoor, maar ik kan me voorstellen dat dat mensen wel tegenhoudt om naar een meet te komen. Krijg een beetje een 'buitengesloten'-gevoel ervan.
Die conclusie was op pagina 1 of 2 wel duidelijk, maar ondertussen gaat het al vier pagina's over wie er mensen op FB heeft en zo ja hoeveel en wie er dan wie moet zoeken en we of niet gevonden heeft. Heel interessant...quote:Op zondag 7 juli 2013 21:03 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Volgens mij geven de meeste mensen juist aan dat ze maar een paar mensen van facebook kennen
Althans, dat is het idee dat ik heb.
Dus de meeste mensen kennen juist niet veel mensen van de meet
Dat idd. We hebben sinds kort een stationwagonquote:
Ik kende niemand van fb vandaar mijn schaamteloze hint. Ik ben namelijk ook supernieuwsgierig naar iedereen maar aangezien ik behalve Kyara voorlopig niemand echt ga meeten is fb een leuk alternatief.quote:Op zondag 7 juli 2013 21:00 schreef Mineola het volgende:
Ehm, ben ik de enige die dit ge-Facebook-chit chat nogal clubjesachtig vindt...?
Leuk dat iedereen elkaar al van FB kent hoor, maar ik kan me voorstellen dat dat mensen wel tegenhoudt om naar een meet te komen. Krijg een beetje een 'buitengesloten'-gevoel ervan.
En dan moet je er ook nog uitquote:Op zondag 7 juli 2013 21:23 schreef Suikertante het volgende:
Oh die mis ik juist, daar was het raam tenminste ook het eind van de auto.
Heb zelf niet echt problemen met fileparkeren, maar in Utrecht (zeker in het centrum) moet je ook wel.. het kan ook nog zijn dat op de fileparkeerplekken meerdere plekken achter elkaar zijn waar je dan zo vooruit in kunt piepen
Moeten we ook maar even een lijstje voor in de OP maken denk ik.quote:Op zondag 7 juli 2013 23:39 schreef Kyara het volgende:
En hoe en wat doen we met eten en drinken? Ik kan niet heel veel meeslepen maar cola en koekjes oid zou moeten lukken. Zelf iets maken is hier geen optie iig, niet qua tijd maar ook niet ivm uur n de auto.
Yay! Gevulde eierenquote:Op maandag 8 juli 2013 09:00 schreef As1981 het volgende:
Vul maar aan
Wie neemt wat mee:
Mineola: iets eetbaars, zelf gemaakt
SupremeEvil: broodjes kaas/ham
As1981: gevulde eieren / flesjes water
Suikertante: hartig hapje (weet nog even niet of ik 't zelf maak), pakjes drinken
Is goedquote:Op maandag 8 juli 2013 10:33 schreef Suikertante het volgende:
Lekker!
Mineola: iets eetbaars, zelf gemaakt
SupremeEvil: broodjes kaas/ham
As1981: gevulde eieren / flesjes water
Suikertante: hartig hapje (weet nog even niet of ik 't zelf maak), pakjes drinken
Tante Soesa: fruit?
Moeten we het daadwerkelijk opetenquote:Op maandag 8 juli 2013 10:20 schreef Suikertante het volgende:
Ik ga ze niet de hele tijd in mijn handen houden hoor !
jammer, ik was echt super serieus!quote:Op maandag 8 juli 2013 11:57 schreef Shandaly het volgende:
Meesten moeten nog rijden, of geven borstvoeding, of allebei... 0.0 is altijd goed
Sttttttt... Ik heb de afgelopen anderhalf jaar een poging gedaan te vergeten dat dat bestond, en het was bijna gelukt!quote:Op maandag 8 juli 2013 12:16 schreef Mangostine het volgende:
Ik drink alleen maar Corona, en daar is helaasch geen 0.0 van
Is dat dan niet gewoon Spa Appel met een sjieke naam?quote:Op maandag 8 juli 2013 12:34 schreef Kyara het volgende:
Ik vond Jillz 0,0 in niet zwangere toestand echt heel vies.
Of dubbelfris met bubbelsquote:Op maandag 8 juli 2013 13:42 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Is dat dan niet gewoon Spa Appel met een sjieke naam?
nee, viezer.quote:Op maandag 8 juli 2013 13:42 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Is dat dan niet gewoon Spa Appel met een sjieke naam?
Doe je je baby in een drager en de wandelwagen vol met booze...... ik gebruik de wagen nauwelijks meer maar daar zou ie wel handig voor zijn :pquote:Op maandag 8 juli 2013 14:04 schreef Mangostine het volgende:
Zat ik ook al te denken, maar ik vind slepen met drank zo onhandig![]()
Al kan ik natuurlijk baby even bij jullie parkeren en dan dat hele stuk teruglopen naar de auto.
en ik ga ze nog flashen ook!quote:Op maandag 8 juli 2013 14:53 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik vind het gewaagd, je tieten meenemen.
Ik? Koud water uit de kraan en dan in de magnetron. En ik ben nog nooit zo lang weg geweest dat ik ergens anders een fles moest geven waar geen magnetron in de buurt is.quote:
Volgens mij thermoskannen genoeg dus kun je daar ook wel wat van krijgen. Althans ik vind dat geen probleem.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:25 schreef Mangostine het volgende:
ik dacht eigenlijk wat water te bietsen bij dat paviljoen?
Oh ik dacht al dat ik een mogelijkheid over het hoofd zag!quote:Op maandag 8 juli 2013 15:20 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Ik? Koud water uit de kraan en dan in de magnetron. En ik ben nog nooit zo lang weg geweest dat ik ergens anders een fles moest geven waar geen magnetron in de buurt is.
Herkenbaar. Als ik E. wakker maak dan doet ze haar ogen open, rekt zich uit en begint meteen keihard te krijsen alsof ze al uuuuuuuuuren geen eten heeft gehad.quote:Op maandag 8 juli 2013 15:42 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Ik wil liever niet afhankelijk zijn daarin, want als F honger heeft heeft hij automatisch geen geduld
Offtopic maar: doe jij 50% gekookt water en 50% koud? Drinkt F. z'n fles zo heet?quote:Op maandag 8 juli 2013 15:42 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Mijn thermosfles houdt het de hele nacht of dag vol. Als het nog bloedheet is 1:1 met koud water en als het iets minder heet is in verhouding wat meer warm.
Zoals beloofd, foto geplaatst!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 11:25 schreef LadyBlack het volgende:
Als ik er aan denk om een foto te maken zet ik mn blote buik wel eens in het fototopic. Kan iedereen weer opgelucht ademhalen
Wij doen 120 koud en 60 heet (6 schepjes dan wel), 2/3 koud. In het begin deden wij ook een keer half om half maar dat was toen echt zó heet. Ach, F. leeft nog dus het zal goed zijnquote:Op maandag 8 juli 2013 15:54 schreef Suikertante het volgende:
75 koud en 75 thermos en dan 5 schepjes poeder. Maar daarna doe ik dan zijn luier voor ik hem geef.
Op onze polsen voelen we het dan niet. Hoe doe jij 't dan Tante?
Je bent in elk geval niet de enigequote:Op maandag 8 juli 2013 21:29 schreef bellelena het volgende:
Ik ga dan misschien wel voor het eerst in het openbaar voeden
Ja, dus roept maar mensen; Kaasfondue en een marmeren tafel?quote:Op maandag 8 juli 2013 21:30 schreef Kyara het volgende:
[..]
Jullie zijn met zijn tweeën, jullie kunnen tassen vol meenemen
Ik heb nu gegoogled of uierzalf echt van uiers is gemaaktquote:Op maandag 8 juli 2013 21:42 schreef Suikertante het volgende:
Het was een beetje een grap van de camera. Maar ik neem hem wel mee natuurlijk!
Spees![]()
Mijn vriend zegt nu "Is dat voor je eigen uiers? Ik dacht dat het van uiers was gemaakt" En nu is ie boos dat ik het hier post
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 8 juli 2013 21:42 schreef Suikertante het volgende:
Het was een beetje een grap van de camera. Maar ik neem hem wel mee natuurlijk!
Spees![]()
Mijn vriend zegt nu "Is dat voor je eigen uiers? Ik dacht dat het van uiers was gemaakt" En nu is ie boos dat ik het hier post
quote:Op maandag 8 juli 2013 21:46 schreef Kyara het volgende:
ik dacht altijd dat het uienzalf was
Ik neem geen camera mee maar hoop dat iemand met een goede camera en fotoskills misschien wat foto's van mij met de meisjes wil makenAls ik 'm meeneem en naar jouw oordeel voldoende skills hebSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wil ik dat zeker doen! Want ik ken je probleem...
Zal ik dan ook een paar foto's van jou maken?quote:Op maandag 8 juli 2013 21:53 schreef Mineola het volgende:
[..]
Als ik 'm meeneem en naar jouw oordeel voldoende skills hebwil ik dat zeker doen! Want ik ken je probleem...
Ik neem mn camera denk ik ook wel mee. Tis alleen zo'n bakbeest (EOS 5d).quote:Op maandag 8 juli 2013 21:34 schreef Spees_Eend het volgende:
Leg ikS E ook nog ff aan voor de vorm, kijken of ie ze nog hapt.
Ik maak er wel 2quote:Op maandag 8 juli 2013 23:19 schreef danic het volgende:
Komen er mannen mee![]()
![]()
Hier sinds kort ook een eos 5d Sonnetje, maar die vind ik idd wel erg groot. Hij is ook van mijn vriend. Ik neem de mijne wel mee. Een eos 350d als ik het goed heb.
En kwarktaart
Was jij dat nou die vorig jaar die chocoladeballen had gemaakt op de draagmeet?quote:Op dinsdag 9 juli 2013 03:24 schreef Kersjes het volgende:
En ik neem ook wel wat vreetwerk mee. Ook iets lekkers voor de kleintjes die al vast voedsel mogen!
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 18:39 schreef bellelena het volgende:
Ik neem ook (een selectie uit) mijn camera(s) mee + goede fotoskills, dus ik wil wel mooie foto's maken van mama's met hun baby's(zonder onderkinnen en zulks!)
Ohh, dat is leuk zegquote:Op dinsdag 9 juli 2013 18:39 schreef bellelena het volgende:
Ik neem ook (een selectie uit) mijn camera(s) mee + goede fotoskills, dus ik wil wel mooie foto's maken van mama's met hun baby's(zonder onderkinnen en zulks!)
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 18:39 schreef bellelena het volgende:
Ik neem ook (een selectie uit) mijn camera(s) mee + goede fotoskills, dus ik wil wel mooie foto's maken van mama's met hun baby's(zonder onderkinnen en zulks!)
Die waren lekker ja!!!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 09:06 schreef Kyara het volgende:
[..]
Was jij dat nou die vorig jaar die chocoladeballen had gemaakt op de draagmeet?
(die dingen hebben diepe indruk gemaakt.....)
quote:Op dinsdag 9 juli 2013 18:39 schreef bellelena het volgende:
Ik neem ook (een selectie uit) mijn camera(s) mee + goede fotoskills, dus ik wil wel mooie foto's maken van mama's met hun baby's(zonder onderkinnen en zulks!)
Jaaaa, ik ben gek op jouw foto's!quote:Op dinsdag 9 juli 2013 18:39 schreef bellelena het volgende:
Ik neem ook (een selectie uit) mijn camera(s) mee + goede fotoskills, dus ik wil wel mooie foto's maken van mama's met hun baby's(zonder onderkinnen en zulks!)
Ik ook niet! Mijn eigen kleren zijn veel te wijd en ik loop nog in positiekledingquote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:00 schreef Mangostine het volgende:
Ik heb niks fatsoenlijks om aan te trekken!
Haha ja snap ikquote:Op dinsdag 9 juli 2013 16:14 schreef Mangostine het volgende:
Dat zou ik leuk vinden enf, als jullie erbij zijn!
is zó overrated.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 22:02 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Haha ja snap ikGa ook mn best doen maja je snapt 4 generaties weer even bij elkaar is ook leuk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |