Kom je gewoon naast mij zitten. Dan is iedereen slankquote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 af te vallen om een goede eerste indruk te maken.![]()
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 af te vallen om een goede eerste indruk te maken.![]()
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 af te vallen om een goede eerste indruk te maken.![]()
Oh, dat kunnen we misschien wel regelen?!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:30 schreef Gulara het volgende:
Ja nu ben ik supernieuwsgierig!Ik sta open voor Skype om jullie te bespioneren.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:07 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mental note to self: nog twee weken om een kleine kilo of 10 20 af te vallen, naar de kapper en naar de schoonheidsspecialist om een goede eerste indruk te maken.![]()
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 10:24 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik ben diegene die nog zwanger lijkt
Twee dames van de Hunkemuller vroegen me hoe lang ik nog moest, toen ik voedingsbh's aan het passen wasNouja, mijn positiebroekband viel dan ook handig over mijn striae-slagveld
Jaquote:
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:31 schreef Tante_Soesa het volgende:
OMG! Ik word steeds nieuwsgieriger naar jullie! En ik zit uit alle macht te bedenken waar je ons aan kunt herkennen maar we zijn te standaard![]()
* Proest *quote:Op zaterdag 6 juli 2013 13:44 schreef Mangostine het volgende:
Ik ben degene waarbij iedereen denkt "even mijn tas uit de buurt van die Marokkaan houden"
Jou herken ik wel van je 'ik moet nu op zich wel een keizersnede, maar dat weerhoudt me niet om iedereen te high fiven' foto!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:39 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik zie er geloof ik ook niet zo speciaal uit. Klein, bleek, en donker haar. Kilootje of tien teveel. Met een awesome baby. Dat dan weer wel.
Ik zal oefenen om daarop te reageren. Ben erg benieuwd naar je twins!quote:Op zaterdag 6 juli 2013 15:00 schreef Kyara het volgende:
Dat denk ik wel. Ik denk alleen ook dat ik je wel de hele meeting spees ga noemen
Oh, en dan gaan jullie zien dat mijn meisjes eigenlijk helemaal zo niet op elkaar lijken
Blond, 1.68, met cool kind met zonder haar dat heel vaak tata roept.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:47 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]hier ook hoor. Blond, 1.71m (mocht iemand willen meten), fantastisch kind met haar dat recht omhoog groeit. Facebookmatties zullen me wel herkennen (hoop ik
)
Ah, wij hebben dezelfde kenmerken, inclusief kind met coupe windhoosquote:Op zaterdag 6 juli 2013 14:47 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]hier ook hoor. Blond, 1.71m (mocht iemand willen meten), fantastisch kind met haar dat recht omhoog groeit. Facebookmatties zullen me wel herkennen (hoop ik
)
ik lees nog steeds geen reden om niet te komen hoorquote:Op zaterdag 6 juli 2013 16:12 schreef Loj het volgende:
Het lijkt me wel erg leuk, om jullie en babys irl te zien! En ik heb nog geen plannen...
Maar vind t wel beetje spannend om te komen en ik ken helemaal niemand en misschien vinden jullie Ow stom, en ik moet er dan alleen heen en ik weet niet waar ik kan parkeren en straks is Ow aan t huilen en ik reageer niet zo vaak en ......
86 fokkersquote:Op zaterdag 6 juli 2013 19:23 schreef Suikertante het volgende:
Ik heb sinds twee weken ineens 86 fokkers op FB maar ik heb alleen belle ontmoet. Daarom lijkt die meet me juist zo leuk natuurlijk, om jullie eens in het echt te zien!
Ik had je niet genoemd omdat je op misschien staatquote:Op zaterdag 6 juli 2013 19:58 schreef danic het volgende:
Ik sluit me aan bij de omschrijving van Coco.
Niet zozeer klein (1.74), maar wel bleek en donker haar, hoewel het nu een koperglans heeft (uit een potje, was hard nodig zeg maar). +10 kg teveel idd. Wordt lastig dus![]()
Verder ken ik een paar van jullie, As (ondanks dat zij mij volgens haar lijstje niet kent), Sonnetje, Becky en Tico heb ik wel eens gezien op een meet.
En FB iddik zal eens kijken hoeveel het er zijn.
Als het goed is weet ik maandag definitief of we kunnen of niet.
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 20:02 schreef danic het volgende:
Whahaha ik zit mobiel op fb en ben aan het zoeken of ik het aantal fokkers kan terugvinden.
Zie ik een heel guitig bekkie voorbij komen! Dus Spees is +1
ik jou welquote:Op zaterdag 6 juli 2013 21:44 schreef Spees_Eend het volgende:
Dan rust op jou de verantwoordelijkheid om het allermooiste plekje van het park te kiezen!
Ik heb jou wel al gesherlocked, denk ik.
Frea-kayyyyquote:Op zaterdag 6 juli 2013 21:51 schreef becky27 het volgende:
als ik mezelf zoek op fb kom ik een heel ander persoon tegen..... die is getrouwd met iemand die precies hetzelfde heet als mijn vader en uit hetzelfde dorp komt
ik ben gesherlocked?quote:Op zaterdag 6 juli 2013 22:17 schreef Gulara het volgende:
Slechte dubbelganger. Jij bent veul knapper!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik had jou gevonden n.a.v. een reactie van jou op iemand anders. Niet alleen vanwege F, meende jou ook wel te herkennen van je buikfoto's! Daar hebben we nog even samen gepost.quote:Op zaterdag 6 juli 2013 23:04 schreef Suikertante het volgende:
Zo dat is inderdaad best wel vergezocht!
Ik vermoed dat mijn gespam van foto's met F me makkelijk via via vindbaar maakt, want ik geloof dat ik zelf misschien 2 meiden heb opgezocht van de 19 (!) 0-1jaartopicdames in mijn vriendenlijst. So far voor mijn Fok en FB gescheiden houden
Wel heel gezellig zo, een tijdlijn vol zomerbaby's
quote:Op zaterdag 6 juli 2013 23:14 schreef Suikertante het volgende:
De ene die iedereen eerder had dan iedereen hem had, net als ik.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ik jou niet denk ik Sonnetje,
Maar ik zie wel heel veel jonge moeders en ik Sherlock eigenlijk niet..
Een live meet is ook veel leuker toch? FB zegt ook niet alles. Ben heel benieuwd, ook naar de ukken!
[ Bericht 30% gewijzigd door Suikertante op 06-07-2013 23:27:48 ]
Dit ookquote:Op zondag 7 juli 2013 10:05 schreef bellelena het volgende:
Ik heb ook FB, maar ik weet nooit wie nou bij welke nick hoort
Oja jou heb ik natuurlijk ook op FB!quote:Op zondag 7 juli 2013 10:46 schreef LadyBlack het volgende:
Ik weet t denk ik wel van heel veel mensen, maar van dit clubje ook een heleboel niet!
Ik denk dat jullie mij wel weten. Ook gezien mijn profielfoto...quote:Op zondag 7 juli 2013 10:05 schreef bellelena het volgende:
Ik heb ook FB, maar ik weet nooit wie nou bij welke nick hoort
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |