Zou je ook wel moeten halen jaquote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:23 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Tussen 2300 en 2600 zou ik ook moeten kunnen halen. Misschien toch eens een keer proberen. Kilometertje inlopen en dan 12 minuten knallen.
Dat is vast nauwkeuriger dan het parcours hierquote:
Ja dat is op zo'n baan wel verneukeratief denk ik. Je moet eigenlijk gewoon goed je tempo in de gaten houden en zeg maar 10% tot 20% boven je 5KM pace gaan zitten ofzo.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:28 schreef GotC het volgende:
[..]
Zou je ook wel moeten halen jaGewoon keertje proberen!
Grappige is dat heel veel mensen zich vergissenHet 1e rondje (=tussen 1:30 en 1:50) gaat iedereen standaard te hard
Het irritante van op de baan is dat er niet veel op de baan wordt getraind. Dus als je dan ineens een 'wedstrijd' erop moet lopen..dasnierelaxed! Wat betreft hoe snel..echt geen idee. Denk dat het een kwestie van trial en error is?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:31 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja dat is op zo'n baan wel verneukeratief denk ik. Je moet eigenlijk gewoon goed je tempo in de gaten houden en zeg maar 10% tot 20% boven je 5KM pace gaan zitten ofzo.
Huh? De 10k in 31 en dan 3200 op de Cooper? Dan heeft hij heel erg rustig aan gedaan. Die moet dan eigenlijk wel 'makkelijk' 4000m kunnen rennen.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:34 schreef GotC het volgende:
[..]
Het irritante van op de baan is dat er niet veel op de baan wordt getraind. Dus als je dan ineens een 'wedstrijd' erop moet lopen..dasnierelaxed! Wat betreft hoe snel..echt geen idee. Denk dat het een kwestie van trial en error is?
De winnaar loopt normaal gesproken 10km in 31 minuten en liep nu elke ronde (400 meter) in 1:21, behalve de laatste (1:15). Dus hij had, denk ik, nog wel sneller kunnen lopen? Hmm..
Je zou het denken ja. Zit het nu pas in m'n hoofd na te rekenenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:38 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Huh? De 10k in 31 en dan 3200 op de Cooper? Dan heeft hij heel erg rustig aan gedaan. Die moet dan eigenlijk wel 'makkelijk' 4000m kunnen rennen.
10k in 31 is 3'06/km. 4k in 12 is 3'/km. Dat zou toch best moeten kunnen.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:41 schreef GotC het volgende:
[..]
Je zou het denken ja. Zit het nu pas in m'n hoofd na te rekenen![]()
Opzich.. rustig aan? Tijdens een 10km van 31 minuten loop je per 400 meter 1:14. Nu was het 1:21 en de laatste ronde in 1:15, op een natte atletiekbaanValt nog wel mee!
Ja, maar een wegwedstrijd is wat anders dan op een natte atletiekbaanquote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:44 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
10k in 31 is 3'06/km. 4k in 12 is 3'/km. Dat zou toch best moeten kunnen.
Aah dat verklaart wel een hoop inderdaadquote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:46 schreef GotC het volgende:
[..]
Ja, maar een wegwedstrijd is wat anders dan op een natte atletiekbaan
Ik zie trouwens dat ik een fout heb gemaakt, de winnaar liep 3600 meter. 9 rondjes. (waarom zei ik 3200??)
Mijn feiten zijn niet te vertrouwen tegenwoordigquote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:48 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Aah dat verklaart wel een hoop inderdaadmijn pr was al 3300 dus vond het vooral daarom al zo raar. Maar dat is inderdaad wel netjes ja!
Nice! Steeds stukjes van 1,5km? Hoe lange rust heeft ie daar tussendoor dan? Kan die ook nog een beetje slapen in de bus enzo? Straks in de nacht dan..quote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:50 schreef GotC het volgende:
[..]
Mijn feiten zijn niet te vertrouwen tegenwoordig![]()
3300 is ook netjes! 5k wedstrijdjes zijn daar leuk voor.
Speaking of feiten: MD's team gaat over 20 minuten van start! En YUR heeft zojuist zijn 2e loopstukje al achter de rug
Om de hoeveel kilometer wisselen ze? Ik ben dat hier volgens mij nog niet tegengekomenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:50 schreef GotC het volgende:
[..]
Mijn feiten zijn niet te vertrouwen tegenwoordig![]()
3300 is ook netjes! 5k wedstrijdjes zijn daar leuk voor.
Speaking of feiten: MD's team gaat over 20 minuten van start! En YUR heeft zojuist zijn 2e loopstukje al achter de rug
Hehe bedankt voor de uitleg, dat is best lastig als je de eerste 10 km ook nog eens elke keer op en af de fiets moet stappen en ook nog moet fietsen tussendoor, dubbele training!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:00 schreef GotC het volgende:
Ok, even kijken of ik het snap en kan uitleggen
Ze hebben 2 teams. Elk team heeft 4 lopers, 2 of 3 fietsers (veiligheid+navigatie) en een busje. (Daarbij hebben ze nog koks, masseurs, fysio's, chauffeurs..)
De teams gaan 5 uur op, 5 uur af (en wisselen elkaar dus op deze manier af).
Yur z'n team loopt van 17:00 tot 22:00. Tussen 22:00 en 3:00 zijn zij op de bivak. In die tijd worden ze gemasseerd, moeten ze eten en moeten ze rusten.
Tijdens de loopstukken fietsen de fietsers constant maar wisselen de lopers elkaar elke 1,5km af. Dus, als Yur 1,5 km heeft gelopen heeft hij 3x 1,5 km 'rust' in het personenbusje. In die tijd..tsja, wat doe je in 23 minuten? Warm blijven, eten en drinken.
Maarrrrrrrr de 1e 10km mochten er geen busjes nog bij de lopers. Dus moesten alle lopers op de fiets meefietsen en op die manier switchen
En maar nr.2: Elk team deelt het anders in. De meeste lopen 2km per stuk.
/duidelijk
Lijkt me ook!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:02 schreef Trebweb het volgende:
[..]
Hehe bedankt voor de uitleg, dat is best lastig als je de eerste 10 km ook nog eens elke keer op en af de fiets moet stappen en ook nog moet fietsen tussendoor, dubbele training!
Dus geen enkel team loopt de hele route?quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:00 schreef GotC het volgende:
Ok, even kijken of ik het snap en kan uitleggen
Ze hebben 2 teams. Elk team heeft 4 lopers, 2 of 3 fietsers (veiligheid+navigatie) en een busje. (Daarbij hebben ze nog koks, masseurs, fysio's, chauffeurs..)
De teams gaan 5 uur op, 5 uur af (en wisselen elkaar dus op deze manier af).
Yur z'n team loopt van 17:00 tot 22:00. Tussen 22:00 en 3:00 zijn zij op de bivak. In die tijd worden ze gemasseerd, moeten ze eten en moeten ze rusten.
Tijdens de loopstukken fietsen de fietsers constant maar wisselen de lopers elkaar elke 1,5km af. Dus, als Yur 1,5 km heeft gelopen heeft hij 3x 1,5 km 'rust' in het personenbusje. In die tijd..tsja, wat doe je in 23 minuten? Warm blijven, eten en drinken.
Maarrrrrrrr de 1e 10km mochten er geen busjes nog bij de lopers. Dus moesten alle lopers op de fiets meefietsen en op die manier switchen
En maar nr.2: Elk team deelt het anders in. De meeste lopen 2km per stuk.
/duidelijk
Nope, dat zou fysiek onmogelijk zijn in de gegeven tijdquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:06 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Dus geen enkel team loopt de hele route?
Ik geloof je meteen, ik weet er helemaal niets vanafquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:07 schreef GotC het volgende:
[..]
Nope, dat zou fysiek onmogelijk zijn in de gegeven tijdDan zou je geen tijd hebben om te rusten (dit schijnt al mentaal+fysiek zwaar te zijn). Ik zou instorten op 5 uur slaap, zelfs zonder het lopen
Haha pfff.. Beste bak huiswerk als je dat een beetje door wilt lezen ja. Je uitleg is wel duidelijk trouwens! Lekker dat je dan 5 uur rust hebt in ieder geval. Niet heel veel slapen, maar 5 uur later gelukkig dan weer. Hij zal wel helemaal gesloopt zijn aan de finishquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:04 schreef GotC het volgende:
[..]
Lijkt me ook!
Oh en mocht ik iets fout hebben: Ik geef het draaiboek de schuld. Een draaiboek van 116 pagina's!Stelletje ambtenaren.
Dat verschilt dus per teamquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:06 schreef Levitas het volgende:
Wat ingewikkeld, maar oh zo vet! Welke afstand lopen ze nou per deelnemer dan? En over welk tijdsbestek?
Een van de redenen dat ik twijfel om volgend jaar mee te doen. En ik kan ook absoluut alleen in een bed slapen in een huis (ok, en in een hut op boot of stille trein). In bewegende units op stoelen (bus/vliegtuig/auto) of in een bed in een rijdende en hobbelende camper doe ik gewoon geen oog dicht, plus ik moet ook nog eens (veeleisendquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:07 schreef GotC het volgende:
[..]
Nope, dat zou fysiek onmogelijk zijn in de gegeven tijdDan zou je geen tijd hebben om te rusten (dit schijnt al mentaal+fysiek zwaar te zijn). Ik zou instorten op 5 uur slaap, zelfs zonder het lopen
Yur z'n team is DMO (Defensie Materieel Organisatie). Het is idd 1 groot team, maar gesplitst in 2 teams (ehm..quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:07 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Ik geloof je meteen, ik weet er helemaal niets vanafMaar die 2 teams die elkaar afwisselen horen bij elkaar? Of zijn dat twee random teams?
Dat lijkt me ook enorm klote. Nu is de bivak stilstaand, maar als je met 6 mensen in 1 kleine ruimte ligt..dasniestilnie!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:09 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Een van de redenen dat ik twijfel om volgend jaar mee te doen. En ik kan ook absoluut alleen in een bed slapen in een huis (ok, en in een hut op boot of stille trein). In bewegende units op stoelen (bus/vliegtuig/auto) of in een bed in een rijdende en hobbelende camper doe ik gewoon geen oog dicht, plus ik moet ook nog eens (veeleisendik weet het) echt stilte om me heen hebben om te kunnen slapen, en tijdens de ROPA is het nooit écht stil...
Wat een gekkie is die YUR toch hé!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:09 schreef GotC het volgende:
Edit: En wat betreft afstand loopt Yur dit weekend ongeveer 70km, dus eigenlijk elke dag een HM
Nee, treinenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:30 schreef GotC het volgende:
[..]
Zo gek als een deur.. Ben benieuwd naar de HM volgend weekend
@Gup..wat irritantFile?
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 15:04 schreef Guppyfriend het volgende:
I haz a happy
[ afbeelding ]
Het was lekkerrr!!
Het mooiste op zo'n atletiek baan denk ik, maar als je een rustig vlakke weg kan vinden met niet al te veel bochten moet het makkelijk lukken voor jou 2500 meter.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 17:40 schreef Swetsenegger het volgende:
Volgens mij is zo'n coopertest inderdaad nog best wel lastig. Het is denk verdomd moeilijk inschatten hoe hard je kan zonder kapot te gaan.
Ik heb al maanden het idee hem eens te lopen. Ik denk dat ik het maandag gewoon doe. Morgen LDL, dan maandag einde dag coopertestje. Even een mooi stuk weg uitzoeken van 2.5KM zonder kruisingen en het liefst zonder veel hoogteverschil... Hmz dat valt nog niet mee
Das 12.5KM uur gedurende 2KM... das nog best ambitieus denk ik. Ik heb nog nooit sneller dan 11KM/u gelopen over meerdere kilometers.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:51 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Het mooiste op zo'n atletiek baan denk ik, maar als je een rustig vlakke weg kan vinden met niet al te veel bochten moet het makkelijk lukken voor jou 2500 meter.
De 610 heeft als zwaktepunt het bandje (die van Yur liet elke keer los), maar je kan een andere kopen en erom laten zettenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:49 schreef Muis84 het volgende:
GotC: duidelijke uitleg.Diep respect voor beide heren, wat zwaar is dat!
Verder: welkom in de wondere wereld van de hersenen van een zwangere vrouw.Hier is het 4 jaar later nog niet over...
![]()
Gup:Lang leve de NS....
Serinde: Mijn polsen hebben een omtrek van 14,5-15cm, maar lees vaak dat het bandje afbreekt als je het bandje te strak doet?
Boeien, je bent in Edinburgh!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:30 schreef GotC het volgende:
[..]
Zo gek als een deur.. Ben benieuwd naar de HM volgend weekend
@Gup..wat irritantFile?
Ga voor een korte loop, je hoeft niet verder dan 5K. Snelheid maken na 2, ik denk wel te doen hoor, ik loop al bijna 2 zonder bewust mee bezig te zijn.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Das 12.5KM uur gedurende 2KM... das nog best ambitieus denk ik. Ik heb nog nooit sneller dan 11KM/u gelopen over meerdere kilometers.
Opzich is de 11km/h wat je team gemiddeld minstens moet lopen he? Dus stel je zou 10 km/h lopen, dan mag dat, maar dat moet je team opvangen. Dus het kan welquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:01 schreef Swetsenegger het volgende:
Zo Roparun lijkt me eigenlijk best tof... alleen 11KM/u is een tikkie boven mijn macht gedurende zoveel kilometers.
Qua slaap zou het geen probleem zijn. Ik kan prima functioneren met maar een paar uurtjes slaap.
Zoiets zag ik al, ja.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:55 schreef GotC het volgende:
[..]
De 610 heeft als zwaktepunt het bandje (die van Yur liet elke keer los), maar je kan een andere kopen en erom laten zettenZelfs met klitteband volgens mij.
Eigenlijk moet je op minuten lopen tijdens een Coopertest, niet op afstandquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:02 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Ga voor een korte loop, je hoeft niet verder dan 5K. Snelheid maken na 2, ik denk wel te doen hoor, ik loop al bijna 2 zonder bewust mee bezig te zijn.
Ik heb even alle loopjes met gps glitches in endomondo uitgezet en mijn cooper resultaat lijkt zo rond de 2.35KM te liggen. En dat is dus binnen langere loopjes van 5KM of meer.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:02 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Ga voor een korte loop, je hoeft niet verder dan 5K. Snelheid maken na 2, ik denk wel te doen hoor, ik loop al bijna 2 zonder bewust mee bezig te zijn.
Dat laatste weet ik niet, want de laatste 2 jaar niet echt nachten doorgehaaldquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:06 schreef GotC het volgende:
[..]
Opzich is de 11km/h wat je team gemiddeld minstens moet lopen he? Dus stel je zou 10 km/h lopen, dan mag dat, maar dat moet je team opvangen. Dus het kan wel
Enige wat schijnbaar lastig is, is om in zo'n team te komen. Natuurlijk, connecties, maar het team waar Yur in loopt is al 8 jaar hetzelfde en neemt dus geen nieuwe aan
Maar bij dat team moet je ook nog eens met gemak een HM binnen 1:45:00 lopen.
Bij mijn werk moet je een HM in gemiddeld 11km/h lopen, dan mag je je al aanmelden.
Respect dat je kunt functioneren met zo weinig slaapOok icm zo veel beweging?
Dan gaat het idd goedquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:15 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat laatste weet ik niet, want de laatste 2 jaar niet echt nachten doorgehaald
Maar ik kan in het algemeen goed met weinig slaap omgaan. Ik heb ooit een maand of 9 gefunctioneerd op max 4 uur slaap per nacht. En toen werkte ik al en ik werd niet ontslagen dus het ging goed
Balen!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:28 schreef Quoi het volgende:
Heb je een pijnloos duurloopje gedaan 's ochtends. Zit je 's middags in de kroeg op de WC, sta je op en schiet het weer in die spierGek! Het valt mee, maar is toch vervelend en onvoorspelbaar.
Ook een wijze les: géén 3 IPA'tjes drinken voor 18:00![]()
![]()
Fijn dat de mannen op weg zijn met de Roparun! Whoei!
O, dan heb je best tijd voor les 1 van Evy!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:33 schreef sararaats het volgende:
de Pride was super. 1 minpuntje: Wel Jong Niet Hetero had dit jaar geen wagen dus ik heb niet meegelopen. ik ben allang thuis maar zit nu pas hier.
Oftewel, voortaan staand plassenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:28 schreef Quoi het volgende:
Heb je een pijnloos duurloopje gedaan 's ochtends. Zit je 's middags in de kroeg op de WC, sta je op en schiet het weer in die spierGek! Het valt mee, maar is toch vervelend en onvoorspelbaar.
Ook een wijze les: géén 3 IPA'tjes drinken voor 18:00![]()
![]()
Fijn dat de mannen op weg zijn met de Roparun! Whoei!
Haha ja ik zag het staan. Ik dacht dat het afgebroken was en dat er nog wat achter de M moest staan... tot ik zag dat de andere sms ook met M werd afgeslotenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:38 schreef GotC het volgende:
SMS van Yur z'n team:
[..][ afbeelding ]
Daarhebbiewatan!
Bandje schijnt wel een zwakke plek te zijn maar heb hem pas net. Hij zou bij mij een gaatje strakker kunnen maar ik vind dat niet lekker zitten. Hij zal in ieder geval goed om je pols passen, gaatjes genoeg!!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:49 schreef Muis84 het volgende:
Serinde: Mijn polsen hebben een omtrek van 14,5-15cm, maar lees vaak dat het bandje afbreekt als je het bandje te strak doet?![]()
ik was al om 11u30 in Brussel en ben best moe. maandag weer, serieus!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:35 schreef Muis84 het volgende:
[..]
O, dan heb je best tijd voor les 1 van Evy!
Bedankt!!!!quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:10 schreef Guppyfriend het volgende:
Muis84, mijn pols is 15cm, ik heb het even gemetenm'n Garmin zit op het vijfde gaatje (onder de gesp zit nog een gaatje
) en dat gaat prima. Ik heb m nu bijna een jaar en het bandje is nog als nieuw. Maar eenvoudig te vervangen mocht het nodig zijn.
Moet bij jou dus prima passen.
Morgen wordt het mooi weer...quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:02 schreef sararaats het volgende:
[..]
ik was al om 11u30 in Brussel en ben best moe. maandag weer, serieus!
lekker duidelijk.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 19:38 schreef GotC het volgende:
SMS van Yur z'n team:
[..][ afbeelding ]
Daarhebbiewatan!
Dat hoop ik tochquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:43 schreef GotC het volgende:
[..]
Iddze zullen wel betere dingen te doen hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
Heb ik nog nooit gedaan.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:57 schreef SpaceInvaders het volgende:
Moet je hardloopshoenen eigenlijk inspuiten net zoals normale schoenen of mag dat juist niet? Helemaal vergeten te vragen toen ik ze kocht
Nergens voor nodig, ze worden toch wel viesquote:Op zaterdag 18 mei 2013 20:57 schreef SpaceInvaders het volgende:
Moet je hardloopshoenen eigenlijk inspuiten net zoals normale schoenen of mag dat juist niet? Helemaal vergeten te vragen toen ik ze kocht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar we zaten er zo lekker en de kleine man was zo fijn aan het spelen..
Dus net na thuiskomst kopje thee bij de buren gedaan en toen het eten gezakt was gaan lopen. Vrouw en kind liepen mee het eerste stuk, dus ik heb een loop (rondje) gemaakt
Geen warming up gedaan, gewoon even 30 seconden dribbelen, spiertjes losschudden en gaan: had gewoon zin in lopen en ff niet gymnastieken
En wat heerlijk, die zon, fietsende / wandelende mensen, mensen die gewoon lekker op een bankje van de zon genieten en je vriendelijk toelachenik heb nog niet eerder zo lekker gelopen
onderweg, al lopend, korte babbeltjes gemaakt over het heerlijke weer en zie hier het resultaat:
http://www.endomondo.com/workouts/191545549/8270328
Ik ben een tevreden vrouw![]()
Niet zo goed? Bij mij zijn de intervallen beter in de app dan op de website. Lekker gerend lees ikquote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:16 schreef Nirak het volgende:
Toevoeging, het intervalschema van de app, want dat ziet er toch niet zo goed uit op de webzijde:
[ afbeelding ]
* Nirak is trots op zichzelf en heeft vertrouwen in de 3 km achter elkaar van zaterdag
Misschien is die richttijd van 30 minuten wel te langzaam voor 3 km?
Dat doe ik nooit. Zelfs het dribbelen en losschudden doe ik niet.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:11 schreef Nirak het volgende:
Geen warming up gedaan, gewoon even 30 seconden dribbelen, spiertjes losschudden en gaan: had gewoon zin in lopen en ff niet gymnastieken
kom op GotC, dit zijn goed getrainde dames en heren van Neerlands' krijgsmachtquote:Op zaterdag 18 mei 2013 18:07 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik zou instorten op 5 uur slaap, zelfs zonder het lopen
* GotC mompelt iets over het feit dat er maar 1 soldaat meelooptquote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:33 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
kom op GotC, dit zijn goed getrainde dames en heren van Neerlands' krijgsmacht
Een goed getrainde frontsoldaat kan met 4 uur slaap toe...
quote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:10 schreef Mascleta het volgende:
Ik kwam zojuist de ongelukkigste hardloopfoto tegen die ik ooit gezien heb. Totaal uitgeput kijkend naar HSM die aangeeft dat ik in 38.59 een loop van 7,5km heb afgelegd.
Ik hoop maar dat dit gewoon een ongelukkig moment is voor een foto.Een foto is altijd een moment opnameSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze is wel heel ongelukkig, maar ook heel grappig
![]()
Als ie voorop loopt is het zomaar wel inene een frontsoldaat voor heel eventjesquote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:39 schreef GotC het volgende:
[..]
* GotC mompelt iets over het feit dat er maar 1 soldaat meeloopt
Dat bedoel ik eigenlijk ook te zeggenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:24 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Niet zo goed? Bij mij zijn de intervallen beter in de app dan op de website.
ik zou het ook niet doen, lijkt me ook niet goed voor het ventilerende effect van je schoenenquote:Op zaterdag 18 mei 2013 21:11 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Nergens voor nodig, ze worden toch wel vies
grass roots runningquote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:06 schreef Guppyfriend het volgende:
Vond ik ook welgeen zwerfvuil en die Halt-mensjes hebben hun plicht ook weer gedaan. Ik vond het ook een leuke loop, behoorlijk kleinschalig, maar prima geregeld. En kleinschalig soms een beetje op het kneuterige af, zie bijvoorbeeld het doodsimpele roodwitte lintje waar de winnares van de HM doorheen loopt
Ik bedoelde het ook absoluut positief hoor!! Gewoon, een lintje. Niets meer, niet minderquote:
ik ben niet anders gewend en zou ook niet anders willen, vaak niet eens een lint, startnummer weer inleveren, als enige glorie een eeuwige vermelding op de internetz..... grootschalige evenementen (en dan met name de waterkoeler-joggers) geven we overal jeukquote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:08 schreef Guppyfriend het volgende:
Ja heach, ik trein best vaak, en dit valt op zich nog wel mee. Ik kwam in ieder geval nog thuis
[..]
Ik bedoelde het ook absoluut positief hoor!! Gewoon, een lintje. Niets meer, niet minder
Gisteren zei je anders nog iets over dat je maar 2 medailles hadquote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:11 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik ben niet anders gewend en zou ook niet anders willen, vaak niet eens een lint, startnummer weer inleveren, als enige glorie een eeuwige vermelding op de internetz..... grootschalige evenementen (en dan met name de waterkoeler-joggers) geven we overal jeuk
ja, 2 uit weet ik veel loopjes, schrale oogstquote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:12 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Gisteren zei je anders nog iets over dat je maar 2 medailles had
Oh ja, die met dat flesje whiskey!! Die was wel epischquote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:15 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja, 2 uit weet ik veel loopjes, schrale oogst.. een van de Luxmore Grunt en een met het flesje Whiskey er aan.
Die vond ik het meest toffe die ik hier gezien heb.quote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:15 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja, 2 uit weet ik veel loopjes, schrale oogst.. een van de Luxmore Grunt en een met het flesje Whiskey er aan.
Als leuker als die met de klompen. Die was ook heel leuk, maar met een flesje Whiskey erbij is natuurlijk nog veel tofferquote:Op zaterdag 18 mei 2013 22:16 schreef streamnl het volgende:
[..]
Die vond ik het meest toffe die ik hier gezien heb.
Zelfs leuker dan die met de koeien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |