Door spoilertags te gebruiken kun je het wel bespreken, maar ook negeren. De keuze is dan aan de lezer van de post. Gelukkig kun je in een spoilertag ook aangeven om wat voor spoiler het gaat.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:21 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Ja als je zo te werk gaat moet je gewoon een thread 8 maanden op slot gooien want anders is er gewoon echt niks om te bespreken...
SPOILER: 'preview/trailer'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 'achtergrondinfo'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 'casting'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat vind ik op zich een kleine moeite. Zolang me maar niet word verboden om daarover te praten.Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Casting vind ik ook wat anders dan de previews. Spoilertags voor de previews dus en nadat de serie is afgelopen, lijkt casting bespreken me geen probleem.In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.![]()
Ik zoek geen ruzie ofzo hoor timmmmm, ik wil enkel effe de grenzen afgebakend zien. Dat we met zijn allen antiboekspoiler zijn dat mag voor zich spreken, maar over welke normen er gelden omtrent info geleverd door HBO, daar had ik nog nooit iemand over gehoord.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:24 schreef timmmmm het volgende:
Zo'n ramp is het ook niet, en ik vind je nog steeds lief khaleesi, ik vind het alleen zonde niet fris het de aflevering in te kunnen. Ik weet al ongeveer wat er gaat gebeuren door de boeken, ik vind het gewoon vervelend dan ook nog precies te weten wat ik dan ga zien, ik laat me liever verrassen
En kudo's dat je hem meteen weghaalde na mn opmerking
Maar als de normen die je opnoemde gelden voor heel FOK! dan moeten we daar in mee natuurlijk.
Enne, ben ook niet boos, als ik echt beef met je had had ik je wel uitgedaagd voor een trial by combat.![]()
"Kill the Braavosi, bring the girl!"![]()
fight watjes!Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Those are brave men knocking at our door, let's go kill them!quote:![]()
"Kill the Braavosi, bring the girl!"![]()
that's the spirit
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Deze postquote:Op dinsdag 30 april 2013 10:16 schreef HiZ het volgende:
[..]
Standaard fare toch; onzekere jochies die effe moeten laten horen dat ze niks anders dan weerzin kunnen voelen als twee mannen wat anders doen dan een zwaard in elkaar proberen te steken.![]()
![]()
Voor mij is casting wel een probleem. Maar ik kom dan ook niet in deze reeks buiten het seizoen. Als er echter nu dingen daaromtrent besproken worden verpest dat wel m'n kijkplezier...quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:27 schreef Mike het volgende:
Casting vind ik ook wat anders dan de previews. Spoilertags voor de previews dus en nadat de serie is afgelopen, lijkt casting bespreken me geen probleem.![]()
Nee, maar het verschil is dat zoveel hetero-mannen hun bek erover moeten opentrekken. Als homo's dat andersom zouden doen zouden deze topics nergens anders meer over gaan dan dat er weer eens weerzinwekkende seks inzit. Als hetero's hun mening op dit punt voor zichzelf kunnen houden kunnen we het weer hebben over wat er echt gebeurt in de serie.quote:Op dinsdag 30 april 2013 11:44 schreef Jivis het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom het zo moeilijk te begrijpen is dat je als hetero persoon geen zin hebt om gays in adamskostuum intiem te zien doen? Dat is toch vrij logisch?
Overigens was deze seks scene een van de meest functionele in GoT; het maakte het bruggetje van de plannen van de Tyrells naar de sabotage daarvan door de Lannisters.![]()
quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:34 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Those are brave men knocking at our door, let's go kill them!![]()
Laffe huichelaar![]()
En er zit ook nog een groot verschil tussen de reactie:quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:48 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee, maar het verschil is dat zoveel hetero-mannen hun bek erover moeten opentrekken. Als homo's dat andersom zouden doen zouden deze topics nergens anders meer over gaan dan dat er weer eens weerzinwekkende seks inzit. Als hetero's hun mening op dit punt voor zichzelf kunnen houden kunnen we het weer hebben over wat er echt gebeurt in de serie.
Overigens was deze seks scene een van de meest functionele in GoT; het maakte het bruggetje van de plannen van de Tyrells naar de sabotage daarvan door de Lannisters.
"Hier heb ik geen zin in"
en
"Bah waarom die ranzige gayseks"Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Wisten jullie dat spoilers juist het plezier van het kijken vergroten?![]()
http://www.psychologicals(...)iled-byspoilers.html...as always![]()
Jezus, dat gezeik over een lullige scene van 'n paar blote mannen... Komop, zeg.
Get over it."Now which way do we go?" - Dorothy Gale![]()
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Hè bah.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:57 schreef Ugjerke het volgende:
[ afbeelding ]
Hier nog zo'n smerige gayscene trouwens. Bah.
Vies.
Ben zo terug.
-fapfapfap-Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:57 schreef Ugjerke het volgende:
[ afbeelding ]
Hier nog zo'n smerige gayscene trouwens. Bah.
Vies.
Ben zo terug.
-fapfapfap-![]()
![]()
![]()
Can't even jack with a halfhand.. Geniaal!quote:![]()
![]()
Doe eens weg aubquote:Op dinsdag 30 april 2013 19:57 schreef Ugjerke het volgende:
[ afbeelding ]
Hier nog zo'n smerige gayscene trouwens. Bah.
Vies.
Ben zo terug.
-fapfapfap-.
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
TWD is dan ook de enige thread waar ik heb gezien dat casting een probleem was, volgens mij ook maar door 1 persoon. Previews zijn altijd in spoilertags.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:19 schreef Ugjerke het volgende:
Ik dacht dat bij The Walking Dead castinginfo en previews wel besproken werden, maar vooral in spoilertags.
Zelf zou ik liever achtergrond informatie over zaken die al in de serie behandeld zijn ook in spoiler tags zien, ipv dat het verbannen is naar een andere thread. Kunt er natuurlijk gewoon niet op klikken namelijk.quote:Op dinsdag 30 april 2013 19:25 schreef Ugjerke het volgende:
[..]
Door spoilertags te gebruiken kun je het wel bespreken, maar ook negeren. De keuze is dan aan de lezer van de post. Gelukkig kun je in een spoilertag ook aangeven om wat voor spoiler het gaat.SPOILER: 'preview/trailer'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 'achtergrondinfo'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Uh ja, zoals dit.SPOILER: 'casting'Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat vind ik op zich een kleine moeite. Zolang me maar niet word verboden om daarover te praten.![]()
Oh man, dit topic is echt de kanker van Fok aan het worden.
Short sighted and closed minded people all around.
[ Bericht 0% gewijzigd door The_Groove op 01-05-2013 02:12:40 ]So confused when you're lost in the groove![]()
Gelukkig maar dat jij daar niet aan meedoet.quote:Op woensdag 1 mei 2013 01:54 schreef The_Groove het volgende:
Oh man, dit topic is echt de kanker van Fok aan het worden.
Short sighted and closed minded people all around.and then...![]()
Waarom wil Tywin, Sana en Tyrion laten trouwen? Ze zijn toch in oorlog met de Starks dus denk niet dat ze dan extra soldaten of steun van de Starks krijgenIf I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story![]()
Gaat over opvolging. De opvolger van Robb (Zolang hij geen kinderen heeft) is Sansa.quote:Op woensdag 1 mei 2013 02:14 schreef MaxC het volgende:
Waarom wil Tywin, Sana en Tyrion laten trouwen? Ze zijn toch in oorlog met de Starks dus denk niet dat ze dan extra soldaten of steun van de Starks krijgenSo confused when you're lost in the groove![]()
Tyrion krijgt dan de macht over Winterfell en daarmee veel invloed in het noorden, mocht Robb ook sterven (Tywin denkt immers dat Bran en Rickon niet meer leven).quote:Op woensdag 1 mei 2013 02:14 schreef MaxC het volgende:
Waarom wil Tywin, Sana en Tyrion laten trouwen? Ze zijn toch in oorlog met de Starks dus denk niet dat ze dan extra soldaten of steun van de Starks krijgen
[ Bericht 1% gewijzigd door Nic1 op 01-05-2013 02:28:25 ]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: