Onderzoek alleen onder westerse landenquote:Op vrijdag 12 april 2013 18:09 schreef PierreBetfair het volgende:
In een recent rapport van de Verenigde Naties worden westerse landen met elkaar vergeleken: hoe veel kinderen groeien op in armoede? Na Roemenië, staat Amerika op de tweede plaats. 1 op de tien kinderen groeit op in diepe armoede.
Staat vs geprivatiseerdquote:Op vrijdag 12 april 2013 18:18 schreef Sloggi het volgende:
[..]
En Cuba geeft in verhouding meer dan 2,5 keer zoveel uit aan onderwijs als de VS.
Het is dan ook scorebordjournalistiek.quote:Op vrijdag 12 april 2013 18:25 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Onderzoek alleen onder westerse landen
[..]
Staat vs geprivatiseerd
Enkele dagen geleden werd de begroting van hey hey USA bekend gemaakt.quote:Op vrijdag 12 april 2013 18:20 schreef __Saviour__ het volgende:
Die bommen hebben ze nu eenmaal al. Die kunnen ze dus beter gewoon op NK gooien, want eetbaar zijn ze niet.
Tja, Roemenie een Westers land noemen is al een lachertje. Het is daar armoed troef. Dan weet je dus hoe het met de Yanks gesteld is.quote:Op vrijdag 12 april 2013 18:25 schreef truthortruth het volgende:
Onderzoek alleen onder westerse landen
Dat zegt de beste mens die zelf het topic volplempt over persvrijheid.quote:Op vrijdag 12 april 2013 18:31 schreef truthortruth het volgende:
Snap je waar dit topic over gaat PierreBetfair of ben je daar te verstoort voor?
Wees vrij om je mening in een nieuw topic te plempen, te twitteren, door een website te starten, krantje te drukken, whatever....Je weet wel al die zaken waar je in NK de doodstraf voor krijgt als de staat het niet bevalt.quote:Op vrijdag 12 april 2013 18:38 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Dat zegt de beste mens die zelf het topic volplempt over persvrijheid.
Maar van mij mag je. Elk topic dwaalt wel eens af van het onderwerp. Welkom op Fok!
quote:Op vrijdag 12 april 2013 18:42 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Wees vrij om je mening in een nieuw topic te plempen, te twitteren, door een website te starten, krantje te drukken, whatever....Je weet wel al die zaken waar je in NK de doodstraf voor krijgt als de staat het niet bevalt.
moest noord korea/iran eens doen voor onze strandenquote:
zou niet zo heel veilig zijn, volgens mij is de SAR taak van defensie nagenoeg wegbezuinigdquote:Op vrijdag 12 april 2013 19:58 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
moest noord korea/iran eens doen voor onze stranden
quote:
quote:Op vrijdag 12 april 2013 16:16 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
prachtige inhoudsvolle argumenten! bedankt.
jawel hoor, wij krijgen ze niet verkocht aan het buitenlandquote:
Gewoon omdat het kan!quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:18 schreef donald_dick het volgende:
Nu op het NOS: Amerika laat niet toe dat Noord-Korea een kernmacht wordt
Is Kerry van lotje getikt? Waarom zou Amerika wel een kernmacht zijn en Noord-Korea niet
Bron: http://www.rtl.nl/compone(...)rea-van-steun-vs.xml
Dat zijn ze al.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:18 schreef donald_dick het volgende:
Nu op het NOS: Amerika laat niet toe dat Noord-Korea een kernmacht wordt
Nu ja, ik kan wel een paar redenen bedenken.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:18 schreef donald_dick het volgende:
Nu op het NOS: Amerika laat niet toe dat Noord-Korea een kernmacht wordt
Is Kerry van lotje getikt? Waarom zou Amerika wel een kernmacht zijn en Noord-Korea niet
Bron: http://www.rtl.nl/compone(...)rea-van-steun-vs.xml
Niemand weet of de kernreactoren al zijn aangezet of niet. Maar Amerika gaat dat wel even stoppen!quote:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Non-proliferatieverdragquote:Op vrijdag 12 april 2013 20:18 schreef donald_dick het volgende:
Nu op het NOS: Amerika laat niet toe dat Noord-Korea een kernmacht wordt
Is Kerry van lotje getikt? Waarom zou Amerika wel een kernmacht zijn en Noord-Korea niet
Bron: http://www.rtl.nl/compone(...)rea-van-steun-vs.xml
quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:18 schreef donald_dick het volgende:
Nu op het NOS: Amerika laat niet toe dat Noord-Korea een kernmacht wordt
Is Kerry van lotje getikt? Waarom zou Amerika wel een kernmacht zijn en Noord-Korea niet
Bron: http://www.rtl.nl/compone(...)rea-van-steun-vs.xml
Noord-Korea heeft zich keurig uit dat verdrag teruggetrokken.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:25 schreef truthortruth het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Non-proliferatieverdrag
Dus jij vindt dat Amerika maar bepaalt of jij een kernwapen mag hebben continu z'n buurlanden bedreigd met oorlog als je niet naar hun luistert?quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:25 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dus jij vindt het geen probleem dat een land dat structureel zijn eigen bevolking verhongerd en continu z'n buurlanden bedreigd kernwapens mag bezitten.
Kernmacht is toch een land met kernwapens. Ze hebben er al 3 laten ontploffen dus daar kan geen twijfel meer over zijn toch.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:24 schreef donald_dick het volgende:
Niemand weet of de kernreactoren al zijn aangezet of niet. Maar Amerika gaat dat wel even stoppen!
Dat is natuurlijk wel waar. Zolang ze ze niet het land uit kunnen krijgen is er weinig reden om bang te worden van de kernbom van Noord-Korea.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:24 schreef Jian het volgende:
Nou ja .... Kern"macht" is wellicht wat overdreven
lees jij je eigen bron wel eensquote:Op vrijdag 12 april 2013 20:25 schreef truthortruth het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Non-proliferatieverdrag
Ach, we hebben ook goede betrekkingen met India.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:25 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Dus jij vindt het geen probleem dat een land dat structureel zijn eigen bevolking verhongerd en continu z'n buurlanden bedreigd kernwapens mag bezitten.
Amerika heeft die macht en die gebruiken ze. Dat kun je vervelend vinden maar dat is gewoon hoe de verhoudingen zijn op de apenrots.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:29 schreef donald_dick het volgende:
Dus jij vindt dat Amerika maar bepaalt of jij een kernwapen mag hebben continu z'n buurlanden bedreigd met oorlog als je niet naar hun luistert?
quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:28 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Noord-Korea heeft zich keurig uit dat verdrag teruggetrokken.
"Op 9 oktober 2006 voerde Noord-Korea een kernproef uit. Dit bracht wereldwijd veel opschudding teweeg. De VN-Veiligheidsraad kwam nog dezelfde dag in een spoedzitting bijeen en veroordeelde de kernproef."quote:
quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:32 schreef truthortruth het volgende:
[..]
[..]
"Op 9 oktober 2006 voerde Noord-Korea een kernproef uit. Dit bracht wereldwijd veel opschudding teweeg. De VN-Veiligheidsraad kwam nog dezelfde dag in een spoedzitting bijeen en veroordeelde de kernproef."
quote:Noord-Korea heeft het verdrag ondertekend, maar zich op 10 januari 2003 teruggetrokken en bekendgemaakt over kernwapens te beschikken.
Je haat tegen Amerika is lachwekkend.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:29 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat Amerika maar bepaalt of jij een kernwapen mag hebben continu z'n buurlanden bedreigd met oorlog als je niet naar hun luistert?
True en volgens mij is een bijkomend voordeel dat het op ons deel van de apenrots al jaren redelijk rustig is.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:32 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Amerika heeft die macht en die gebruiken ze. Dat kun je vervelend vinden maar dat is gewoon hoe de verhoudingen zijn op de apenrots.
Ze zijn natuurlijk wel het enige land ter wereld wat ooit kernwapens heeft gebruikt.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:34 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Je haat tegen Amerika is lachwekkend.
Je antwoord is lachwekkendquote:Op vrijdag 12 april 2013 20:34 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Je haat tegen Amerika is lachwekkend.
Ja, de vriendjes van de grootste aap zitten goed.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:34 schreef Jian het volgende:
[..]
True en volgens mij is een bijkomend voordeel dat het op ons deel van de apenrots al jaren redelijk rustig is.
Ik moet er niet aan denken als de Japanners die mogelijkheid eerder hadden gehad ..........quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:34 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ze zijn natuurlijk wel het enige land ter wereld wat ooit kernwapens heeft gebruikt.
Dus je zegt dat je je aan een verdrag houdt, vervolgens ga je tegen dat verdrag in en als het moment daar is zeg je; "nah, ik hou me er toch maar niet aan"!quote:
Daar heb je gelijk in, de VS buitte misschien wel gewoon zijn technologische voorsprong uit. Hitler of de Japanse equivalent daarvan (kan even niet op de naam komenquote:Op vrijdag 12 april 2013 20:35 schreef Jian het volgende:
Ik moet er niet aan denken als de Japanners die mogelijkheid eerder hadden gehad ..........
Andere tijd, andere context, andere motivatie. Ze hebben daarna nog vele malen de mogelijkheid gekregen en hadden destijds al de hele wereld kunnen onderwerpen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:34 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ze zijn natuurlijk wel het enige land ter wereld wat ooit kernwapens heeft gebruikt.
Nouja, de tweede bom was alleen maar omdat ze niet genoeg data van de eerste bom konden meten.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:37 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Daar heb je gelijk in, de VS buitte misschien wel gewoon zijn technologische voorsprong uit. Hitler of de Japanse equivalent daarvan (kan even niet op de naam komen) hadden hem denk ik ook wel ingezet als ze hem gehad zouden hebben.
Volgens mij hebben ze zich teruggetrokken. Handtekening geschrapt dus. Pakistan, India, Israel en Zuid-Sudan doen ook niet mee zie ik op het Wiki-kaartje.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:36 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Dus je zegt dat je je aan een verdrag houdt, vervolgens ga je tegen dat verdrag in en als het moment daar is zeg je; "nah, ik hou me er toch maar niet aan"!
Bron?quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:42 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Nouja, de tweede bom was alleen maar omdat ze niet genoeg data van de eerste bom konden meten.
Maar voor dat ze zich terugtrokken ontwikkelde ze al wapens welke dus tegen dat verdrag ingaan.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:43 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze zich teruggetrokken. Handtekening geschrapt dus. Pakistan, India, Israel en Zuid-Sudan doen ook niet mee zie ik op het Wiki-kaartje.
Aha, klinkt logisch.quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:48 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Maar voor dat ze zich terugtrokken ontwikkelde ze al wapens welke dus tegen dat verdrag ingaan.
Mits serieus:quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:18 schreef donald_dick het volgende:
Nu op het NOS: Amerika laat niet toe dat Noord-Korea een kernmacht wordt
Is Kerry van lotje getikt? Waarom zou Amerika wel een kernmacht zijn en Noord-Korea niet
Bron: http://www.rtl.nl/compone(...)rea-van-steun-vs.xml
maakt niet uit, wie de meesten heeft die wintquote:Op vrijdag 12 april 2013 21:21 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Mits serieus:
Omdat kernmachten met achterlijke leiders zich ineens heel erg sterk gaan voelen zoals je nu bij NK ziet. Ze denken dat ze maar alles kunnen maken en iedereen bedreigen omdat ze één van 's werelds meest destructieve krachten in handen hebben. En het wordt met het verstrijken van de jaren steeds moeilijker om desgewenst een regering omver te werpen.
Open een topic erover .......quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:38 schreef PierreBetfair het volgende:
"We laten 50 miljoen burgers verhongeren."
1 op de 6 Yanks leeft onder de armoedegrens.
Vooral naar andere landen blijven wijzen, USA.
Ik ga er eens wat meer over opzoeken, ik vraag me toch af hoe het precies zit.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:09 schreef donald_dick het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Hiroshima_Peace_Memorial_Museum
Moet je wel even naar toe
quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:03 schreef donald_dick het volgende:
Hoe staat het trouwens trouwens met ons koningslied voor onze grote leider?
Er zijn vele theorieën. Het was voor Amerika natuurlijk ook de eerste keer dat een atoombom werd gebruikt en de dag dat hiroshima werd genuked was het te bewolkt om voor de amerikanen te zien wat er gebeurde. Daarom stuurde ze een tweede bom, die zwaarder was dan de eerste. De eerste was ook van uranium en de tweede van plutonium en behoorlijk wat zwaarder, wat erop kan wijzen dat ze juist wilde testen wat het verschil was. Niet dat het uitmaakte, die dingen waren zo instabiel dat ze alletwee niet volledig afgingen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:06 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik ga er eens wat meer over opzoeken, ik vraag me toch af hoe het precies zit.
“Why Did We Have to Win It Twice?”: A Physicist Remembers His Work on the First Atomic Bomb
Massaal.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:33 schreef PierreBetfair het volgende:
USA burgers leven massaal in tentenkampen.![]()
Dat moeten wel de 'sleepers' zijn van NKquote:Op vrijdag 12 april 2013 18:18 schreef Doler12 het volgende:
Damn waar komen opeens die mafkezen vandaan die Noord-Korea helemaal ophemelen.
Denken dat hij zijn land gaat verlaten...quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
Weet je wat cool zou zijn en de enige oplossing:
We nodigen ergens Kim uit in Zuik korea/Japan/USA. en tijdens het onderhandelen pleuren we de zwaarste kogel door zijn hoofd
quote:Noord-Korea lijkt te zijn gestopt met het verplaatsen van voertuigen die er uit zien als mobiele lanceerinrichtigen voor raketten. Dat meldden bronnen rond de Zuid-Koreaanse regering zaterdag, aldus het Zuid-Koreaanse persbureau Yonhap.
Eerder deze week verplaatste Noord-Korea telkens middellangeafstandsraketten en installaties in en uit een complex in de havenstad Wonsan. Dat was waarschijnlijk bedoeld om de Zuid-Koreaanse inlichtingendienst bezig te houden.
Daarmee werd de oorlogsretoriek kracht bij gezet en de verwachting gewekt dat een nieuwe testlancering op handen was. Nu het land is gestopt met het verplaatsen, is de kans op zo'n test volgens Zuid-Korea kleiner.
Reusachtige vergissing
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, John Kerry, waarschuwde Pyongyang dat de verwachte lancering van een ballistische raket 'een provocatieve daad' en 'een reusachtige vergissing' zou zijn.
De raketten, die nog niet eerder zijn beproefd, hebben een bereik van naar schatting 2500 tot 4000 kilometer. De proef zou kunnen plaatsvinden rond komende maandag. De 15de april was de verjaardag van Kim Il-sung, de stichter van Noord-Korea en grootvader van de huidige leider Kim Jong-un. Zuid-Korea en Japan hebben de veiligheidsmaatregelen opgevoerd.
Onzulgvuldig
Kerry noemde een rapport van de Amerikaanse militaire inlichtingendienst DIA, 'onzorgvuldig'. Over dat rapport ontstond donderdagavond opwinding, omdat de dienst volgens Amerikaanse media zou beweren dat Noord-Korea waarschijnlijk een kernwapen bezit dat met een ballistische raket kan worden gelanceerd. Het rapport was geheim, maar een Amerikaans parlementslid citeerde er een stuk uit zonder de hele context te kennen. Het kernwapen zou volgens DIA niet erg betrouwbaar zijn.
Het is onduidelijk waarop de conclusies zijn gebaseerd. Ook is niet bekend of bijvoorbeeld de geheime inlichtingendienst CIA de mening van DIA deelt. Kerry noemde het 'onzorgvuldig' om de suggestie te wekken dat het om 'een werkend en getest' wapen zou gaan. Ook het Amerikaanse ministerie van Defensie en Zuid-Korea namen afstand van de bewering.
Noord-Korea heeft sinds 2006 drie keer een ondergrondse kernproef gedaan. De laatste was in februari en leidde tot verscherping van de sancties tegen het bewind in Pyongyang.
Diesel is opquote:Op zaterdag 13 april 2013 10:17 schreef FredVleespet het volgende:
'Noord-Korea stopt verplaatsen raketten'
[..]
Beter idee dat bij jou te doen toch?quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
Weet je wat cool zou zijn en de enige oplossing:
We nodigen ergens Kim uit in Zuik korea/Japan/USA. en tijdens het onderhandelen pleuren we de zwaarste kogel door zijn hoofd
Zulke mensen zoals hij, Saddam of Hitler zijn niet te krijgen, die hebben tientallen dubbelgangers, zelfs zijn generaals zijn niet zeker waar of wie hij isquote:Op zaterdag 13 april 2013 01:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
Weet je wat cool zou zijn en de enige oplossing:
We nodigen ergens Kim uit in Zuik korea/Japan/USA. en tijdens het onderhandelen pleuren we de zwaarste kogel door zijn hoofd
Nog even dit BJ. Je liep op me te mopperen dat ik niet inhoudelijk op je reageerde, maar nadat ik dat (opnieuw) wel had gedaan, negeerde je me weerquote:Op zaterdag 13 april 2013 10:58 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Beter idee dat bij jou te doen toch?
quote:Toegevoegd: zaterdag 13 apr 2013, 13:49
Update: zaterdag 13 apr 2013, 14:00
Noord-Korea blijft dreigende taal uitslaan en de spanningen tussen het land en de rest van de wereld nemen steeds verder toe. Maar hoe serieus moeten we de uitspraken van de jonge leider Kim Jong-un nu eigenlijk nemen?
Correspondent Marieke de Vries sprak met Noord-Korea-deskundige en wetenschapper Yong Seok Chang van de Seoel National University. Tegelijkertijd verscheen er in het Zuid-Koreaanse tijdschrift Defense21 een uitgebreid interview met een andere Noord-Korea-kenner, de Russische hoogleraar Andrei Lankov. Beide experts laten hun licht schijnen over de positie van het communistische land.
De positie van Kim Jong-un
Wat drijft de nieuwe Noord-Koreaanse leider die nu een jaar aan het roer staat?
Chang: "Kim Jong-un was tamelijk jong toen hij aan de macht kwam, zeker vergeleken met zijn vader. Maar hij heeft nu al opmerkelijke successen geboekt. Ten eerste: het is hem gelukt om een satelliet te lanceren en dat kreeg zijn vader, ondanks vele pogingen, niet voor elkaar.
Ten tweede wist hij Noord-Korea als kernmacht definitief op de kaart te zetten door een derde kernproef te laten plaatsvinden. Mede geholpen door een beetje betere economische situatie en een goede oogst, is het hem na een jaar gelukt om de militaire- en politieke elite van Noord-Korea achter zich te krijgen. De satelliet en de kernproef hebben hem overmoedig gemaakt, en nu tart hij op agressieve manier de internationale verhoudingen."
De nucleaire dreiging
Ook voor Lankov zijn de nucleaire wapens van Noord-Korea de sleutel om te begrijpen hoe de nieuwe leider denkt: "Hij zal die nucleaire optie nooit opgeven. In de eerste plaats is die nodig om het regime in stand te houden en de veiligheid van het land te garanderen. Dankzij de nucleaire wapens hoeft Noord-Korea niet te vrezen voor aanvallen van andere landen, inclusief de VS. Ten tweede geeft het hen de mogelijkheid om te onderhandelen over hulp.
Volgens het Wereldvoedselprogramma van de Verenigde Naties is er tussen 1995 en 2011 bijna 12 miljoen ton voedsel aan Noord-Korea verstrekt. Dankzij het kernwapen kunnen ze door te beloven het nucleaire programma te vertragen, de voedselhulp uitbreiden zonder veel andere voorwaarden. Feitelijk is Noord-Korea een nucleaire staat, de rest van de wereld kan alleen door onderhandeling iets proberen te bereiken."
Zuid-Korea
En dat laat ook voor Zuid-Korea niet veel manoeuvreerruimte over, volgens Lankov: "Voor Zuid-Korea is het goedkoper om Noord-Korea te helpen, dan het te weigeren. Want als ze dat doen, moeten ze de prijs betalen voor de oplopende politieke en economische spanningen.
Zuid-Koreaanse kiezers raken vermoeid door frictie, dreiging en instabiliteit. Er ontstaat een publieke roep om betere relaties met het noorden, om te beginnen via hulp. En dat is precies waar de Noord-Koreaanse leiders op hopen. Impliciet beloven ze de boel niet verder op de spits te drijven in ruil voor hulp."
Chang neemt de dreigende taal uit het noorden bijzonder serieus: "De eisen van Kim Jong-un zijn sterker en fundamenteler van aard dan die van zijn vader Kim Jung-il. De nieuwe leider ziet Noord-Korea als een machtige speler in Zuidoost-Azië, en wil graag laten zien hoe krachtig ze zijn. We moeten hun eisen dus nog serieuzer nemen dan in het verleden."
Hoe nu verder?
De hamvraag is natuurlijk hoe zich de situatie de komende tijd gaat ontwikkelen. Komen er inderdaad nieuwe raketlanceringen of kernproeven, of komt er toch weer een dialoog op gang al dan niet ondersteund met voedselhulp?
Chang vindt niet dat er een afwachtende houding moet worden aangenomen: "Wachten? Nee! We moeten Noord-Korea laten merken dat ze er niets mee op schieten als ze dreigen met oorlog. We zullen sancties moeten opleggen om ze te laten voelen wat er gebeurt als ze provoceren. Maar we moeten ook erkennen dat we de problemen niet alleen met sancties kunnen oplossen.
We zullen ze andere uitwegen moeten tonen, een toekomstvisie ontwikkelen. We zullen duidelijk moeten maken dat een vredesakkoord of de verdere ontwikkeling van een Noord-Koreaans satellietprogramma alleen lukt als ze de nucleaire wapens inleveren".
Voor Andrei Lankov is het vooral belangrijk dat er meer directe contacten met Noord-Korea ontstaan. Voor de lange termijn is dat de enige manier waarop er iets in dat land kan veranderen. Hij is daarom ernstig bezorgd over de sluiting van Kaesong, het industrieterrein waar Noord- en Zuid-Korea tot vorige week samenwerkten.
"Ik hoop dat er een tweede en een derde Kaesong komt. Het helpt de Noord-Koreanen dat ze kennismaken met moderne productietechnieken, hoe ze hun productie beter kunnen managen en hoe moderne techniek daarbij kan helpen. Zuid-Koreaans toerisme naar het noorden was een goed begin. Hoe meer menselijke interactie, hoe beter het is."
Wat mij betreft stoppen "we" juist volledig met elke vorm van hulp voor Noord-Korea! Na de eerste kernproef kregen ze een miljoen ton olie in ruil voor het opgeven van hun nucleaire ambities. De buit is binnen, en ze gaan gewoon door, m.a.w. niet meer mee onderhandelen en hun toezeggingen niet vertrouwen. Ouderwets uithongeren dus.quote:Op zaterdag 13 april 2013 14:23 schreef donald_dick het volgende:
"Volgens het Wereldvoedselprogramma van de Verenigde Naties is er tussen 1995 en 2011 bijna 12 miljoen ton voedsel aan Noord-Korea verstrekt. Dankzij het kernwapen kunnen ze door te beloven het nucleaire programma te vertragen, de voedselhulp uitbreiden zonder veel andere voorwaarden."
Je weet dan China miljarden per jaar uitgeeft om in een beter daglicht te komen staan bij het Westen he. Zogenaamde 'soft power'. Het Westen is voor nu hun economische levenslijn, dus nee, ik denk niet dat hij dat zal zeggenquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:49 schreef PierreBetfair het volgende:
Kerry gaat met de Chinezen praten.
Kerry: "Willen jullie alsjeblieft tegen Kim zeggen dat hij stopt met ons land voor lul zetten, wij durven zelf niks te doen".
China: "Hahahahaha. Heel misschien, en nu weer opbokken, lelijke vent!".
Mooi he, je mag gewoon een tegengeluid laten horen. Kan je zelf je mening bepalen integenstelling tot...! Krijg ik nog antwoord?quote:
Maar is dat dan een filmpje van NK of westerse propaganda om ons een oorlog in te trekkenquote:Op zaterdag 13 april 2013 17:44 schreef superworm het volgende:
Gister geüpload op het YT-kanaal van NK:
Nou je krijgt bij veel van die filmpjes wel heel erg het idee dat ze naar het buitenland toe veel meer stoken, dan ze intern toe zullen geven.quote:Op zaterdag 13 april 2013 17:54 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Maar is dat dan een filmpje van NK of westerse propaganda om ons een oorlog in te trekken
quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:23 schreef superworm het volgende:
Noord-Korea, 10 april 2013; officieel YT-kanaal van de regering:
Leuk voorbeeld die PSY met z'n anti amerika rap, tegen het westen totdat het je geld oplevert. Ik vermoed dat een pierrebetfair en BJ voor minder hun excuses aanbieden.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:23 schreef superworm het volgende:
[..]
Nou je krijgt bij veel van die filmpjes wel heel erg het idee dat ze naar het buitenland toe veel meer stoken, dan ze intern toe zullen geven.
Vandaag is het onderscheid tussen Noord en Zuid weer eens pijnlijk duidelijk geworden.
Zuid-Korea, 13 april 2013; officieel YT-kanaal van Psy:
Noord-Korea, 10 april 2013; officieel YT-kanaal van de regering:
Gangnam Style en dit nummer opnieuw zijn bijzonder maatschappijkritisch. Dat is niet opgehouden met die nummers maar gaat vrolijk door. Dat driekwart van de luisteraars de ironie en kritiek niet door heeft, is een ander verhaal.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:44 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Leuk voorbeeld die PSY met z'n anti amerika rap, tegen het westen totdat het je geld oplevert. Ik vermoed dat een pierrebetfair en BJ voor minder hun excuses aanbieden.
Maatschappij kritisch is niets mis mee, dat is een goed mechanisme. Maar deze opmerking maakte hij ook in zijn excuses; "I understand the sacrifices American servicemen and women have made to protect freedom and democracy in my country and around the world"quote:Op zaterdag 13 april 2013 19:27 schreef superworm het volgende:
[..]
Gangnam Style en dit nummer opnieuw zijn bijzonder maatschappijkritisch. Dat is niet opgehouden met die nummers maar gaat vrolijk door. Dat driekwart van de luisteraars de ironie en kritiek niet door heeft, is een ander verhaal.
Ach ja, hij heeft jaren in de VS gestudeerd en je weet hoe erg die Amerikanen erop staan dat je THE TROOPS SUPPORT, anders ben je direct een verrader. Ook de érg anti-oorlog prekende Stewart en Colbert zijn consistent pro-leger gebleven, al gaat het volgende segment over Cheney of Bush, bij wijze van. Dus hypocriet, ja, maar het komt veel voor. Kijk hoe de Dixie Chicks door 't slijk zijn gehaald.quote:Op zaterdag 13 april 2013 19:35 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Maatschappij kritisch is niets mis mee, dat is een goed mechanisme. Maar deze opmerking maakte hij ook in zijn excuses; "I understand the sacrifices American servicemen and women have made to protect freedom and democracy in my country and around the world"
Een grotere knieval dan nodig als je ergens voor staat, vind ik.
Maar dat snap ik wel. Uiteindelijk is het de beslissing van het land om de 'troops' te sturen, dan kan je die in zo'n absurde situatie als een oorlog niet afvallen ('why do they always sent the poor'). Het is de beslissing om ze te sturen die je moet veroordelen.quote:Op zaterdag 13 april 2013 19:37 schreef superworm het volgende:
[..]
Ach ja, hij heeft jaren in de VS gestudeerd en je weet hoe erg die Amerikanen erop staan dat je THE TROOPS SUPPORT, anders ben je direct een verrader. Ook de érg anti-oorlog prekende Stewart en Colbert zijn consistent pro-leger gebleven, al gaat het volgende segment over Cheney of Bush, bij wijze van. Dus hypocriet, ja, maar het komt veel voor. Kijk hoe de Dixie Chicks door 't slijk zijn gehaald.
Florida ligt tegenwoordig centraal in USA?quote:Op zaterdag 13 april 2013 17:44 schreef superworm het volgende:
Gister geüpload op het YT-kanaal van NK:
Hij zegt Colorado Springs, geen Florida. Zo goed is mijn Koreaans nog wel.quote:Op zondag 14 april 2013 03:24 schreef polderturk het volgende:
Florida ligt tegenwoordig centraal in USA?
.quote:zo 14 apr 2013, 07:46
School eist dat BBC N-Korea-programma schrapt
LONDEN -
De Londen School of Economics (LSE) eist dat de Britse omroep BBC een programma over Noord-Korea maandag schrapt.
In het programma doet een journalist verslag die undercover meeging naar Noord-Korea met een groep studenten van de school.
De opleiding vindt dat de studenten door die actie in gevaar zijn gebracht.
Volgens de BBC is de studenten verteld dat de journalist, John Sweeney, undercover meeging en dat ze voor de risico's waren gewaarschuwd.
De LSE meent dat er niet voldoende informatie is gegeven om weloverwogen toestemming te kunnen geven.
De leiding van de school zou niet op de hoogte zijn geweest van de undercoverreis. De LSE vindt dat de actie van de BBC de reputatie van de school op het spel zet.
De BBC heeft volgens de school geweigerd om het programma terug te trekken. De omroep heeft ook geen excuses aangeboden.
Sweeney reisde 8 dagen met de groep mee en maakte onder andere opnames in hoofdstad Pyongyang en in de gedemilitariseerde zone in het grensgebied met Zuid-Korea.
Hij zag volgens de BBC een guur landschap met gehersenspoelde mensen en een regime dat vol geluk „richting het einde der tijden marcheert”
Ja hier ook, door die reclames gaan die allemaal naar de C1000 omdat ze denken dat het daar goedkoop is , terwijl de Appie net zo duur isquote:Op zondag 14 april 2013 10:48 schreef BaajGuardian het volgende:
Als ik in een willekeurige stad in nederland loop zie ik ook een guur landschap met gehersenspoelde mensen en een regime dat vol 'geluk' richting het einde der tijden marcheert.
Nog steeds geen antwoord, dus volgende keer niet meer zeuren over argumenten, ok?quote:Op zondag 14 april 2013 10:48 schreef BaajGuardian het volgende:
Als ik in een willekeurige stad in nederland loop zie ik ook een guur landschap met gehersenspoelde mensen en een regime dat vol 'geluk' richting het einde der tijden marcheert.
Dan zou je misschien eens wat minder moeten blowen.quote:Op zondag 14 april 2013 10:48 schreef BaajGuardian het volgende:
Als ik in een willekeurige stad in nederland loop zie ik ook een guur landschap met gehersenspoelde mensen en een regime dat vol 'geluk' richting het einde der tijden marcheert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |