SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2013 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Ik wil eigenlijk best even een rondje gaan doen, maar het is zó ontzettend koud en de wind helpt daar ook niet echt bij.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Goed aankleden en wat harder lopenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 09:53 schreef Jor_Dii het volgende:
Ik wil eigenlijk best even een rondje gaan doen, maar het is zó ontzettend koud en de wind helpt daar ook niet echt bij.
F means you're fucked![]()
Verwachte aankomsttijd pakketje.
wo 13 mrt 2013
13:30-15:30 2013-03-13 13:30
NOES!
Maar ach, genoeg tijd om hem op te laden want donderdag loopdag
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Vast niet zoveel plek. Anders zinkt het.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:13 schreef YUR het volgende:
Ik lees net dat de Texel Halve Marathon binnen een kwartier vol zat dit jaarJa doei.![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:13 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vast niet zoveel plek. Anders zinkt het.![]()
![]()
Of de boot waar ze vanaf startenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:13 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vast niet zoveel plek. Anders zinkt het.
Samen 1600 startbewijzen voor 10 en 21kmF means you're fucked![]()
Volgend jaar denk ik maar eens dit proberen: www.mudmasters.nl“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ghehehe...quote:
Gisteravond weer een paar hoofdstukjes gelezen uit: Het duurloopmisverstand, van Lok. Interessante kost, eens kijken of ik die Souplessemethode echt kan gaan toepassen in mijn trainingen
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
![]()
gisteren de eerste stap gezet richting hardlopen. Maar liefst twee minuten gelopen op 11km/u
Conditioneel kan ik het allemaal vrij eenvoudig aan, maar zit nog altijd met mijn scheenbeen. Heb er niet echt last van, maar ik heb het gevoel alsof het in mijn hoofd zit. Net voordat ik wilde gaan rennen op de sportschool kreeg ik er wat irritaties in die heel snel wegtrokken. Voor de rest heb ik er geen last van.
Kijken hoe het de volgende dagen voelt en dan vrijdag 3 minuten proberen. (opbouwen tot de vijf minuten achter elkaar en daarna beginnen met Start to Run 0-5km)Feyenoord Rotterdam![]()
Stapje rustiger lopen zal al een heel stuk helpen!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:02 schreef Fuszy het volgende:
gisteren de eerste stap gezet richting hardlopen. Maar liefst twee minuten gelopen op 11km/u
Conditioneel kan ik het allemaal vrij eenvoudig aan, maar zit nog altijd met mijn scheenbeen. Heb er niet echt last van, maar ik heb het gevoel alsof het in mijn hoofd zit. Net voordat ik wilde gaan rennen op de sportschool kreeg ik er wat irritaties in die heel snel wegtrokken. Voor de rest heb ik er geen last van.
Kijken hoe het de volgende dagen voelt en dan vrijdag 3 minuten proberen. (opbouwen tot de vijf minuten achter elkaar en daarna beginnen met Start to Run 0-5km)![]()
Ik moest doorlopen van de fysio, dus dat deed ik. Normaal ren ik gemiddeld 10 km/u. Ben ook niet van plan om 11km/u te blijven rennen want als ik straks wat langer kan rennen dan houd ik het denk ik niet vol. Volgende keer gaat ie gewoon weer terugquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:08 schreef GotC het volgende:
[..]
Stapje rustiger lopen zal al een heel stuk helpen!
Alleen die 'irritatie' mocht het uberhaupt iets zijn heeft nog niks te maken gehad met het rennen opzich. Dat gebeurd in de aanloop terwijl ik voor de rest weken niets voel. Vond het vrij apart dat je dan net voordat je wil gaan je iets voelt.Feyenoord Rotterdam![]()
Aparte actie van je fysioquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:11 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik moest doorlopen van de fysio, dus dat deed ik. Normaal ren ik gemiddeld 10 km/u. Ben ook niet van plan om 11km/u te blijven rennen want als ik straks wat langer kan rennen dan houd ik het denk ik niet vol. Volgende keer gaat ie gewoon weer terug
Alleen die 'irritatie' mocht het uberhaupt iets zijn heeft nog niks te maken gehad met het rennen opzich. Dat gebeurd in de aanloop terwijl ik voor de rest weken niets voel. Vond het vrij apart dat je dan net voordat je wil gaan je iets voelt.
Succes met het herstel iig!![]()
Misschien moet je je fysio inruilen voor een psycholoogquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:11 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik moest doorlopen van de fysio, dus dat deed ik. Normaal ren ik gemiddeld 10 km/u. Ben ook niet van plan om 11km/u te blijven rennen want als ik straks wat langer kan rennen dan houd ik het denk ik niet vol. Volgende keer gaat ie gewoon weer terug
Alleen die 'irritatie' mocht het uberhaupt iets zijn heeft nog niks te maken gehad met het rennen opzich. Dat gebeurd in de aanloop terwijl ik voor de rest weken niets voel. Vond het vrij apart dat je dan net voordat je wil gaan je iets voelt.
F means you're fucked![]()
Het werd ongeveer zo uitgelegd: wanneer je heel rustig loopt dus net iets meer dan wat je normaal loopt dan zou je het meer belasten dan wanneer je doorliep. Niet dat ik met 14km/u moest gaan lopen, maar 10km/u of 11km/u was ruim voldoende.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:16 schreef GotC het volgende:
[..]
Aparte actie van je fysio
Succes met het herstel iig!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:17 schreef YUR het volgende:
[..]
Misschien moet je je fysio inruilen voor een psycholoogHeb ruim een jaar aan de kant gestaan
. Ben gewoon bang dat ik dadelijk weer niet kan lopen en in 1 jaar tijd 2 paar schoenen weg mag gooien
+ dat ik er weer een lange tijd naast sta
Feyenoord Rotterdam![]()
Blijf het een bijzondere actie vinden, klinkt niet als iets waarmee je lekker kan gaan opbouwen de komende tijdquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:19 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Het werd ongeveer zo uitgelegd: wanneer je heel rustig loopt dus net iets meer dan wat je normaal loopt dan zou je het meer belasten dan wanneer je doorliep. Niet dat ik met 14km/u moest gaan lopen, maar 10km/u of 11km/u was ruim voldoende.
[..]Heb ruim een jaar aan de kant gestaan
. Ben gewoon bang dat ik dadelijk weer niet kan lopen en in 1 jaar tijd 2 paar schoenen weg mag gooien
+ dat ik er weer een lange tijd naast sta
![]()
![]()
Ik ben als kind een paar keer naar Centerparcs geweest maar daar kan ik me weinig meer van herinneren. Het is voor mij eigenlijk een compleet nieuwe er aring GotC. Maar Yur neemt je vast snel eens mee
Het is hier helemaal wit en schijnt vanavond code oranje te worden met veel sneeuw. Ach het ziet er wel sfeervol uit met lopen.
Ik liep met vriendin en die loopt veel harder. Heb toch mijn eigen tempo aangehouden. Dribbelen zegt Renate.7x2 min gelopen. En alles volgehouden. Watme douche gehad en nu op naar het zwembad!!
Succes met lopen allemaal vandaag!!
Het is koud, maar als je eenmaal aan het lopen bent wordt het snel warm.![]()
Ik sta open voor suggesties hoor, dus wat zou jij denken dan? Je bent waarschijnlijk geen fysio o.i.d., maar zie je hier al heel lang posten dus ik denk dat je wel wat dingen hebt gelezen over andere blessures.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:35 schreef GotC het volgende:
[..]
Blijf het een bijzondere actie vinden, klinkt niet als iets waarmee je lekker kan gaan opbouwen de komende tijd
Het is gewoon dat ik nu 2, volgende 3 (als het goed gaat met 2), daarna 4 en daarna 5 ga lopen. Vanuit daar als alles goed gaat wil ik beginnen met les 1 start to run 0-5km. Dit kon ik nu ook al doen, maar ik vond die 18 minuten die de eerste les voorschreef te lang.Feyenoord Rotterdam![]()
Fuszy wat hard om op te bouwen. Langzaam lopen schijnt beter te zijn om conditie op te bouwen. Maar zoveel versyand heb ik er niet van.
Bij runkeeper kan ik avg min/km zien en current pace.![]()
Leuk die foto's van de CPC, alleen mis mezelf elke keer erop... ben misschien toch niet zo fotogeniek als ik aan het lopen benSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:40 schreef MaleDuck het volgende:
Leuk die foto's van de CPC, alleen mis mezelf elke keer erop... ben misschien toch niet zo fotogeniek als ik aan het lopen benHee, da's zo'n beetje de huisfotograaf van HAAG. Ik ga ook eens ff zoeken...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked![]()
Ik denk dat je niet zoveel moet nadenken, maar gewoon moet gaan starten met Evy of start to run, met in je achterhoofd dat je die minuten rennen niet volle bak hoeft te gaan, gewoon een tempo zoeken waarin je lekker ontspannen kan lopen... en als je merkt dat een les te hoog gegrepen is, gewoon over blijven doen tot hij wel lukt...quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:37 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik sta open voor suggesties hoor, dus wat zou jij denken dan? Je bent waarschijnlijk geen fysio o.i.d., maar zie je hier al heel lang posten dus ik denk dat je wel wat dingen hebt gelezen over andere blessures.
Het is gewoon dat ik nu 2, volgende 3 (als het goed gaat met 2), daarna 4 en daarna 5 ga lopen. Vanuit daar als alles goed gaat wil ik beginnen met les 1 start to run 0-5km. Dit kon ik nu ook al doen, maar ik vond die 18 minuten die de eerste les voorschreef te lang.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Ja, dit dusquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:45 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ik denk dat je niet zoveel moet nadenken, maar gewoon moet gaan starten met Evy of start to run, met in je achterhoofd dat je die minuten rennen niet volle bak hoeft te gaan, gewoon een tempo zoeken waarin je lekker ontspannen kan lopen... en als je merkt dat een les te hoog gegrepen is, gewoon over blijven doen tot hij wel lukt...En Evy les 1 is niet 18 min lopen, maar 1 min lopen, 2 min wandelen etc..
![]()
Qua conditie moet het allemaal lukken. Overigens is 11 km/u geen volle bakquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:45 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ik denk dat je niet zoveel moet nadenken, maar gewoon moet gaan starten met Evy of start to run, met in je achterhoofd dat je die minuten rennen niet volle bak hoeft te gaan, gewoon een tempo zoeken waarin je lekker ontspannen kan lopen... en als je merkt dat een les te hoog gegrepen is, gewoon over blijven doen tot hij wel lukt.... Dat nadenken is sowieso klote als je er zo lang uit lag. Dat wanneer het niet lukte je het de volgende keer weer probeerde weet ik ook.
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:40 schreef Beau87 het volgende:
Fuszy wat hard om op te bouwen. Langzaam lopen schijnt beter te zijn om conditie op te bouwen. Maar zoveel versyand heb ik er niet van.
Bij runkeeper kan ik avg min/km zien en current pace.Conditie maakt me niets uit, want die heb ik. Als ik een half uur zou kunnen rennen qua spieren/benen dan zou ik dat zo kunnen doen. Heb daar totaal geen moeite mee. Het gaat me meer om die revalidatie en het opbouwen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:42 schreef Beau87 het volgende:
Maar bij les 1 hoef je niet 18 min achter elkaar hard te lopen hoor.
Ik weet ook dat het geen 18 minuten rennen is, maar 9 op 9 lopen en rennen. Of iets in die buurt. Vond ik voor die eerste keer toch net iets teveel. Dus vandaar die opbouw naar 5 minuten en daarna die les.Feyenoord Rotterdam![]()
Nja, het gaat niet om conditie maar om je spieren/pezen. Die moeten eraan wennen, anders had je ook geen scheenbeenproblemen gehad. Dus je kan beter rustig opbouwen.![]()
Maar dan loop je 5 minuten achter elkaarquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:50 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Qua conditie moet het allemaal lukken. Overigens is 11 km/u geen volle bak. Dat nadenken is sowieso klote als je er zo lang uit lag. Dat wanneer het niet lukte je het de volgende keer weer probeerde weet ik ook.
[..]
[..]
Conditie maakt me niets uit, want die heb ik. Als ik een half uur zou kunnen rennen qua spieren/benen dan zou ik dat zo kunnen doen. Heb daar totaal geen moeite mee. Het gaat me meer om die revalidatie en het opbouwen.
Ik weet ook dat het geen 18 minuten rennen is, maar 9 op 9 lopen en rennen. Of iets in die buurt. Vond ik voor die eerste keer toch net iets teveel. Dus vandaar die opbouw naar 5 minuten en daarna die les.Dat lijkt me juist niet beter ivm 1 min rennen 2 min wandelen.
![]()
Ik snap het wel hoor, zeker als je al een paar keer snel de lappenmand in gelopen bent, dan is het lastig om te beginnen, maar het schema van Evy begint volgens mij niet met gelijk 9 minuten, maar met 1 of 2, zo bouw je het langzaam op. En hou je ook aan de rustdagen, dan moet het helemaal goedkomenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:50 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Qua conditie moet het allemaal lukken. Overigens is 11 km/u geen volle bak. Dat nadenken is sowieso klote als je er zo lang uit lag. Dat wanneer het niet lukte je het de volgende keer weer probeerde weet ik ook.
[..]
[..]
Conditie maakt me niets uit, want die heb ik. Als ik een half uur zou kunnen rennen qua spieren/benen dan zou ik dat zo kunnen doen. Heb daar totaal geen moeite mee. Het gaat me meer om die revalidatie en het opbouwen.
Ik weet ook dat het geen 18 minuten rennen is, maar 9 op 9 lopen en rennen. Of iets in die buurt. Vond ik voor die eerste keer toch net iets teveel. Dus vandaar die opbouw naar 5 minuten en daarna die les.
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Juist zo heerlijk aan zo'n opbouwschema: je hoeft zelf niet na te denken. Voor je het weet boek je vooruitgang![]()
![]()
Daar zit helaas wel wat meer achter. Voetafwikkeling die niet helemaal 100 was blijkbaar en ik nu wel op let. Onstabiele enkel en als kers op de taart nog verkeerde schoenen gekregen hoorquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:53 schreef GotC het volgende:
Nja, het gaat niet om conditie maar om je spieren/pezen. Die moeten eraan wennen, anders had je ook geen scheenbeenproblemen gehad. Dus je kan beter rustig opbouwen.. Dus dan loop je jezelf wel de afgrond in.
Ik weet niet wat er beter is en volg alleen het advies van mijn fysio op. Ik was er zelf niet gerust op dat ik die 9 minuten moest rennen(niet achter elkaar, dat snap ikquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:53 schreef GotC het volgende:
[..]
Maar dan loop je 5 minuten achter elkaarDat lijkt me juist niet beter ivm 1 min rennen 2 min wandelen.
).
Rustdagen houd ik sowieso aan.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:54 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ik snap het wel hoor, zeker als je al een paar keer snel de lappenmand in gelopen bent, dan is het lastig om te beginnen, maar het schema van Evy begint volgens mij niet met gelijk 9 minuten, maar met 1 of 2, zo bouw je het langzaam op. En hou je ook aan de rustdagen, dan moet het helemaal goedkomen. Ik snap ook hoe dat evy schema in elkaar zit en die heb ik al een keer gebruikt
.
Feyenoord Rotterdam![]()
En bijna iedereen hier die je HM's, 10 km's, 5 km's ziet lopen zijn begonnen met een schema zoals start to run of EvyEn de meesten hebben ook al blessures overwonnen
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Je bedoelt dat je nu eerst 2 x 1 minuut hebt gerend, de volgende keer 3 x 1, de keer daarna 4 x 1 etc gaat rennen, en dan eventueel met een keer 2 minuten, totdat je in totaal 5 minuten heb gerend? Dat lijkt me prima namelijk, als je extra voorzichtig wilt zijn.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:58 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Daar zit helaas wel wat meer achter. Voetafwikkeling die niet helemaal 100 was blijkbaar en ik nu wel op let. Onstabiele enkel en als kers op de taart nog verkeerde schoenen gekregen hoor. Dus dan loop je jezelf wel de afgrond in.
[..]
Ik weet niet wat er beter is en volg alleen het advies van mijn fysio op. Ik was er zelf niet gerust op dat ik die 9 minuten moest rennen(niet achter elkaar, dat snap ik).
[..]
Rustdagen houd ik sowieso aan.. Ik snap ook hoe dat evy schema in elkaar zit en die heb ik al een keer gebruikt
.
Ik ben met start to run begonnen, in combinatie met Evy. Tijdens die opbouw geen blessures gehad![]()
![]()
Ditquote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:57 schreef Quoi het volgende:
Juist zo heerlijk aan zo'n opbouwschema: je hoeft zelf niet na te denken. Voor je het weet boek je vooruitgang
Ja doei.![]()
Nee, 2 minuten rennen -> 3 minuten -> 4 minuten -> 5 minuten achter elkaar. (dan sta ik ook maar max 5 mins op de loopband/buiten.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:10 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je nu eerst 2 x 1 minuut hebt gerend, de volgende keer 3 x 1, de keer daarna 4 x 1 etc gaat rennen, en dan eventueel met een keer 2 minuten, totdat je in totaal 5 minuten heb gerend? Dat lijkt me prima namelijk, als je extra voorzichtig wilt zijn.
Ik ben met start to run begonnen, in combinatie met Evy. Tijdens die opbouw geen blessures gehad
Die laatste twee stappen ben ik niet zeker op hoor, omdat bijna elk schema in het begin met 1 minuut achter elkaar begint of max 2. Ik weet dat ik het conditioneel kan lopen, maar wil het ook niet forceren.Feyenoord Rotterdam![]()
Week 1, op de zesde interval van een minuut "Fuck dit, hardlopen zuigt, ik krijg geen lucht, mijn benen doen pijn."quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:57 schreef Quoi het volgende:
Juist zo heerlijk aan zo'n opbouwschema: je hoeft zelf niet na te denken. Voor je het weet boek je vooruitgang
Week 4, op de derde interval van 5 minuten in de stromende regen "Hey dat gaat gemakkelijker dan verwacht, de regen is best lekker eigenlijk, hey verrek de 5 minuten zijn al voorbij."
Was echt verrast over hoe snel je uithoudingsvermogen opbouwt. Dan ook nog wat kilo's ernaast verliezen en je gaat je zoveel beter voelen.The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
He? Maar waarom wil je dan dit lopen voordat je met een schema begint? Het start-to-run schema uit de OP heeft in week 3 pas 5 minuten achter elkaar lopen. 2 x 1 is minder belastend dan 1 x 2.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:13 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Nee, 2 minuten rennen -> 3 minuten -> 4 minuten -> 5 minuten achter elkaar. (dan sta ik ook maar max 5 mins op de loopband/buiten.
Die laatste twee stappen ben ik niet zeker op hoor, omdat bijna elk schema in het begin met 1 minuut achter elkaar begint of max 2. Ik weet dat ik het conditioneel kan lopen, maar wil het ook niet forceren.![]()
En stop eens met jezelf 'verdedigen' of 'bewijzen'. Je hoeft hier niet te roepen dat je 'dingen conditioneel wel uit kunt houden' en blablablablabla.
Nagenoeg iedereen is hier met nul begonnen. De een liep al snel 13km/uur, een ander loopt het fijnst op 9.5km/uur. De een bouwt sneller op naar een 10K, de ander loopt graag wat langer 5K's en weer een ander loopt of traint voor marathons. Je wordt er niet minder of meer om gevonden als je iets conditioneel niet of wel aan kunt. Jezelf verbeteren zonder naar anderen te kijken en jezelf gelukkig houden met jouw eigen manier van hardlopen is wat telt hier, en daar kunnen we dan weer samen om jompelen.
Ja doei.![]()
Dat is nog eens goeie pasta!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:21 schreef Quoi het volgende:
Ik doe hier een private-pasta-party achter mijn pjuutertje. Pasta van Julia's![]()
Vanavond lopen![]()
![]()
Zo is het maar net!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:21 schreef motorbloempje het volgende:
En stop eens met jezelf 'verdedigen' of 'bewijzen'. Je hoeft hier niet te roepen dat je 'dingen conditioneel wel uit kunt houden' en blablablablabla.
Nagenoeg iedereen is hier met nul begonnen. De een liep al snel 13km/uur, een ander loopt het fijnst op 9.5km/uur. De een bouwt sneller op naar een 10K, de ander loopt graag wat langer 5K's en weer een ander loopt of traint voor marathons. Je wordt er niet minder of meer om gevonden als je iets conditioneel niet of wel aan kunt. Jezelf verbeteren zonder naar anderen te kijken en jezelf gelukkig houden met jouw eigen manier van hardlopen is wat telt hier, en daar kunnen we dan weer samen om jompelen.
Spiegelen doe je toch wel, kijken hoever je zelf staat ten opzichte van andere lopers maar het is niet het programma om de snelste en de beste te worden.
Zelf loop ik niet hard, voor de 1 is het te langzaam om te kunnen lopen en voor de ander loop ik harder dan iemand bij kan houden. Als ik dat spiegel aan de posters hier loop ik ergens achteraan, en dat is prima, ik loop tenminste.
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ik bewijs of verdedig mezelf niet, maar ik wijs alleen aan dat ik dit niet kies omdat ik het conditioneel moet opbouwen. Je conditie verbetert sowieso een stuk sneller dan je spieren, daar waarschuwt iedereen je voor. Ik ben overigens ook op nul begonnen dus dat weet ik ook wel.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:21 schreef motorbloempje het volgende:
En stop eens met jezelf 'verdedigen' of 'bewijzen'. Je hoeft hier niet te roepen dat je 'dingen conditioneel wel uit kunt houden' en blablablablabla.
Nagenoeg iedereen is hier met nul begonnen. De een liep al snel 13km/uur, een ander loopt het fijnst op 9.5km/uur. De een bouwt sneller op naar een 10K, de ander loopt graag wat langer 5K's en weer een ander loopt of traint voor marathons. Je wordt er niet minder of meer om gevonden als je iets conditioneel niet of wel aan kunt. Jezelf verbeteren zonder naar anderen te kijken en jezelf gelukkig houden met jouw eigen manier van hardlopen is wat telt hier, en daar kunnen we dan weer samen om jompelen.
Mij lijkt 5 minuten rennen minder belastend dan dat je 18 minuten bezig bent met lopen en rennen. Ik vond die tijd te lang, omdat ook wanneer je wandelt je een belasting hebt. Wel minder, maar je hebt hem wel.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:17 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
He? Maar waarom wil je dan dit lopen voordat je met een schema begint? Het start-to-run schema uit de OP heeft in week 3 pas 5 minuten achter elkaar lopen. 2 x 1 is minder belastend dan 1 x 2.
Ik vroeg het aan mijn fysio omdat ik geen vertrouwen had om ineens een workout van 18 minuten te doen. Die raadde me dit dus aan.Feyenoord Rotterdam![]()
Nou, als ik in het begin gelijk 5 minuten achter elkaar had moeten rennen, waren m'n benen eraf gevallen denk ik![]()
![]()
![]()
Ach ja, Fysio's zijn ook geen raketgeleerden. Heb niet altijd evenveel vertrouwen in die figuren, de een zegt dit, de ander dat.![]()
Is it? Ik loop er steeds dapper voorbij, maar nu moet ik toch maar eens proberenquote:
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik vind het zeker de moeite waard! Penne met bolognese saus en parmezaanse kaas: Nom. En enorm veel!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:39 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Is it? Ik loop er steeds dapper voorbij, maar nu moet ik toch maar eens proberen![]()
De pure pastapolitie zal het wel nix vinden....maar voor ons pastaplebs is het prima te doenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:39 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Is it? Ik loop er steeds dapper voorbij, maar nu moet ik toch maar eens proberen
F means you're fucked![]()
Dan nog zou ik kiezen om toch een minuutje extra belasting te hebben en tussendoor te wandelen. Dus in plaats van 3 aan een stuk, 1 minuut lopen - 1 minuut wandelen - 2 minuten lopen. Maar dat ben ik.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:36 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik bewijs of verdedig mezelf niet, maar ik wijs alleen aan dat ik dit niet kies omdat ik het conditioneel moet opbouwen. Je conditie verbetert sowieso een stuk sneller dan je spieren, daar waarschuwt iedereen je voor. Ik ben overigens ook op nul begonnen dus dat weet ik ook wel.
[..]
Mij lijkt 5 minuten rennen minder belastend dan dat je 18 minuten bezig bent met lopen en rennen. Ik vond die tijd te lang, omdat ook wanneer je wandelt je een belasting hebt. Wel minder, maar je hebt hem wel.
Ik vroeg het aan mijn fysio omdat ik geen vertrouwen had om ineens een workout van 18 minuten te doen. Die raadde me dit dus aan.Veel? Ik heb altijd nog honger als ik dat eetquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:40 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik vind het zeker de moeite waard! Penne met bolognese saus en parmezaanse kaas: Nom. En enorm veel!![]()
![]()
Die heb ik net opquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:40 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik vind het zeker de moeite waard! Penne met bolognese saus en parmezaanse kaas: Nom. En enorm veel!Penne Primavera met parmezaanse kaas en rucola toppings.... Heerlijk zo'n Leiden CS naast de deur. Aan te raden Gup!
![]()
Ik denk dat dit wel voor heel veel beginners zou geldenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:37 schreef GotC het volgende:
Nou, als ik in het begin gelijk 5 minuten achter elkaar had moeten rennen, waren m'n benen eraf gevallen denk ik![]()
. Als het mijn eerste keer hardlopen was of voor het eerst sporten in een lange tijd dan had ik dat sowieso niet gered.
Feyenoord Rotterdam![]()
Oké, daarvoor moet ik m'n snacken op het station maar weer eens hervattenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:40 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik vind het zeker de moeite waard! Penne met bolognese saus en parmezaanse kaas: Nom. En enorm veel!is ook gezond he, dus dan mag het
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik zal het eens proberen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:42 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Dan nog zou ik kiezen om toch een minuutje extra belasting te hebben en tussendoor te wandelen. Dus in plaats van 3 aan een stuk, 1 minuut lopen - 1 minuut wandelen - 2 minuten lopen. Maar dat ben ik.
[..]
Veel? Ik heb altijd nog honger als ik dat eet
Feyenoord Rotterdam![]()
Ik ben elke dag op Utrecht CS en Arnhem CS. Toch eens proberen dan, soonquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:42 schreef Quoi het volgende:
[..]
Die heb ik net opPenne Primavera met parmezaanse kaas en rucola toppings.... Heerlijk zo'n Leiden CS naast de deur. Aan te raden Gup!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Stelletje autisten zijn we ook he..... OH NOES, IEMAND DOET HET ANDERS!! DUIK ER BOVENOP!!
Maar geinig is het wel
F means you're fucked![]()
Gelukkig is het goedbedoeldquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:51 schreef YUR het volgende:
Stelletje autisten zijn we ook he..... OH NOES, IEMAND DOET HET ANDERS!! DUIK ER BOVENOP!!
Maar geinig is het wel
The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Ooh wat ik trouwens nog niet had verteld in m'n verslag van gisteren is dat ik die mevrouw met dat Kanjer-spandoek gezien heb. Twee keerik herkende haar en heb even extra gezwaaid
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Klopt ja, die heb ik ook 2 keer gezienquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:54 schreef Guppyfriend het volgende:
Ooh wat ik trouwens nog niet had verteld in m'n verslag van gisteren is dat ik die mevrouw met dat Kanjer-spandoek gezien heb. Twee keerik herkende haar en heb even extra gezwaaid
F means you're fucked![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:51 schreef YUR het volgende:
Stelletje autisten zijn we ook he..... OH NOES, IEMAND DOET HET ANDERS!! DUIK ER BOVENOP!!
Maar geinig is het wel. Beetje vermaak op de dinsdagmiddag!
@Gup, wat leuk dat ze er weer was!![]()
![]()
Vond ik liefquote:die heeft daar toch ook de hele dag gestaan!
Ja en vooral ook omdat ze hier nog besproken is en allesquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:57 schreef GotC het volgende:
[..]. Beetje vermaak op de dinsdagmiddag!
@Gup, wat leuk dat ze er weer was!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
http://annelooptlangzaamhard.wordpress.com/quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:58 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Vond ik liefdie heeft daar toch ook de hele dag gestaan!
[..]
Ja en vooral ook omdat ze hier nog besproken is en alles
Heldin
F means you're fucked![]()
Ik heb haar ook gezien! En zei: JIJ bent een kanjerquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:54 schreef Guppyfriend het volgende:
Ooh wat ik trouwens nog niet had verteld in m'n verslag van gisteren is dat ik die mevrouw met dat Kanjer-spandoek gezien heb. Twee keerik herkende haar en heb even extra gezwaaid
![]()
![]()
Wat je zegt ben je zellufquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:04 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ik heb haar ook gezien! En zei: JIJ bent een kanjer
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Heus welquote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:40 schreef electronique het volgende:
met al die sneeuw kan ik helemaal niet hardlopenbalen
![]()
Straks moeten we het weer een maand of 9 a 10 zonder sneeuw doen, dus geniet er nog even van.![]()
Is het misschien voor jou ook niet beter om juist je hele looptechniek om te gooien en meer richting pose-running of natural-running te gaan? Dan land je meer op je mid- of voorvoet en heb je ook geen last met afwikkelen. Ook krijgt je enkel dan minder harde klappen. Voor mij heeft het in ieder geval geholpen om van mn shin-splints af te komen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:13 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Nee, 2 minuten rennen -> 3 minuten -> 4 minuten -> 5 minuten achter elkaar. (dan sta ik ook maar max 5 mins op de loopband/buiten.
Die laatste twee stappen ben ik niet zeker op hoor, omdat bijna elk schema in het begin met 1 minuut achter elkaar begint of max 2. Ik weet dat ik het conditioneel kan lopen, maar wil het ook niet forceren.
Moet je maar eens zoeken op YouTube. Dan loop je met snellere passen en land je vanzelf wat meer onder je lichaam en daardoor ook op mid- voorvoet.![]()
Deze post zat er ook al aan te komen ja...quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:21 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Is het misschien voor jou ook niet beter om juist je hele looptechniek om te gooien en meer richting pose-running of natural-running te gaan? Dan land je meer op je mid- of voorvoet en heb je ook geen last met afwikkelen. Ook krijgt je enkel dan minder harde klappen. Voor mij heeft het in ieder geval geholpen om van mn shin-splints af te komen.
Moet je maar eens zoeken op YouTube. Dan loop je met snellere passen en land je vanzelf wat meer onder je lichaam en daardoor ook op mid- voorvoet.F means you're fucked![]()
Haha sorry.. Beetje voorspelbaar inderdaad, het is ook niet dat ik iedereen hier wil brainwashen ofzo, maar het zou kunnen helpen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:22 schreef YUR het volgende:
[..]
Deze post zat er ook al aan te komen ja...
Ik zal iets minder de profeet uithangen..![]()
![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:22 schreef YUR het volgende:
[..]
Deze post zat er ook al aan te komen ja...![]()
![]()
Ik denk dat ik liever helemaal stop als het zo niet gaat, dan dat ik zo ga hardlopen zoals jij aangeeft.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:21 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Is het misschien voor jou ook niet beter om juist je hele looptechniek om te gooien en meer richting pose-running of natural-running te gaan? Dan land je meer op je mid- of voorvoet en heb je ook geen last met afwikkelen. Ook krijgt je enkel dan minder harde klappen. Voor mij heeft het in ieder geval geholpen om van mn shin-splints af te komen.
Moet je maar eens zoeken op YouTube. Dan loop je met snellere passen en land je vanzelf wat meer onder je lichaam en daardoor ook op mid- voorvoet.
Lijkt me echt helemaal niks
Feyenoord Rotterdam![]()
Nieuw hardloop shirtje, bye bye hoodie!![]()
http://img191.imageshack.us/img191/9277/fotoro.jpg (copy/paste deze link)
En waarom doet 'ie het nou weer niet?![]()
![]()
Imageshack doet het niet op FOK!. Als je de link kopieert dan wel.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:30 schreef kwaitnait het volgende:
Nieuw hardloop shirtje, bye bye hoodie!![]()
[ http://img191.imageshack.us/img191/9277/fotoro.jpg (copy/paste deze link) ]
En waarom doet 'ie het nou weer niet?![]()
Ziet er tof uit
Feyenoord Rotterdam![]()
Zo, had je niet even kunnen waarschuwen dat ik m'n zonnebril moest opzetten?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:30 schreef kwaitnait het volgende:
Nieuw hardloop shirtje, bye bye hoodie!![]()
[ http://img191.imageshack.us/img191/9277/fotoro.jpg (copy/paste deze link) ]
En waarom doet 'ie het nou weer niet?![]()
Mooi shirtje met een toffe kleur
![]()
![]()
Ah, thanks!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:32 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Imageshack doet het niet op FOK!. Als je de link kopieert dan wel.
Ziet er tof uit![]()
![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:32 schreef GotC het volgende:
[..]
Zo, had je niet even kunnen waarschuwen dat ik m'n zonnebril moest opzetten?Mooi shirtje met een toffe kleur
![]()
![]()
Under Armour! Mooi dingquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:30 schreef kwaitnait het volgende:
Nieuw hardloop shirtje, bye bye hoodie!![]()
[ http://img191.imageshack.us/img191/9277/fotoro.jpg (copy/paste deze link) ]
En waarom doet 'ie het nou weer niet?![]()
F means you're fucked![]()
Dat betekent niet automatisch dat je op je blote voeten of Vibrams ofzo moet gaan hardlopen he....quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:30 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik denk dat ik liever helemaal stop als het zo niet gaat, dan dat ik zo ga hardlopen zoals jij aangeeft.
Lijkt me echt helemaal niksF means you're fucked![]()
Ik heb het ook gelezen hoor en het lijkt me serieus niets. Ik ben al een denker, iets wat ik vaak beter niet kan doen. Door een andere pose aan te moeten nemen bij het hardlopen word ik denk ik helemaal gekquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:35 schreef YUR het volgende:
[..]
Dat betekent niet automatisch dat je op je blote voeten of Vibrams ofzo moet gaan hardlopen he..... Natuurlijk kan je ook op blote voeten en Vibrams, maar daar ligt mijn interesse al helemaal niet.
Feyenoord Rotterdam![]()
Nu snap ik officieel niets meer van jequote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:40 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik heb het ook gelezen hoor en het lijkt me serieus niets. Ik ben al een denker, iets wat ik vaak beter niet kan doen. Door een andere pose aan te moeten nemen bij het hardlopen word ik denk ik helemaal gek. Natuurlijk kan je ook op blote voeten en Vibrams, maar daar ligt mijn interesse al helemaal niet.
Wat je ook doet, en hoe je het ook doet: Ik hoop dat je snel lekker kunt lopen zonder pijn
F means you're fucked![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:41 schreef YUR het volgende:
[..]
Nu snap ik officieel niets meer van je
Wat je ook doet, en hoe je het ook doet: Ik hoop dat je snel lekker kunt lopen zonder pijnZo moeilijk ben ik niet, toch?
Feyenoord Rotterdam![]()
Als je als excuus voor het niet aan kunnen/willen passen van hardlooptechniek opvoert dat je een denker bent, kun je misschien beter maar echt een psycholoog raadplegen ipv een fysioquote:F means you're fucked![]()
Je wilt lopen zonder pijn, maar wilt er niet echt veel moeite voor doen behalve 'gewoon lopen'. Dan kun je inderdaad wellicht gewoon beter niet lopen.Ja doei.![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:46 schreef motorbloempje het volgende:
Je wilt lopen zonder pijn, maar wilt er niet echt veel moeite voor doen behalve 'gewoon lopen'. Dan kun je inderdaad wellicht gewoon beter niet lopen.Jullie maken het helemaal mooiquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:44 schreef YUR het volgende:
[..]
Als je als excuus voor het niet aan kunnen/willen passen van hardlooptechniek opvoert dat je een denker bent, kun je misschien beter maar echt een psycholoog raadplegen ipv een fysio. Het is geen excuus.
Overigens kom ik net terug uit een blessure die ik heb opgelopen omdat ik niet normaal liep. Samen met verkeerde schoenen. Als je gelezen had dan wist je dat.
Nu heb ik nieuwe schoenen die wel voldoen als ik het winkelpersoneel mag geloven en dat doe ik. Daarnaast let ik op hoe ik loop en hardloop. Gisteren heb ik heel even gelopen zonder pijn en wil ik opbouwen. En of ik er moeite voor heb gedaan om er vanaf te komen.Feyenoord Rotterdam![]()
Overigens heb ik uitgelegd wat mijn fysio zei en wat mijn gevoel was over direct beginnen met een schema van evy/start to run. Heb ik tips aangenomen die hier aan mij gegeven zijn.
Het enige wat ik zeg is dat het pose running mij niets lijkt en direct hoor je dat ik wellicht beter niet kan rennen. Net zoals een directe aanval op conditie, terwijl anderen er wel op in gingen.Feyenoord Rotterdam![]()
Volgens mij zei je zelf dat je liever zou stoppen met lopen als het op een gewone manier niet zou gaanquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:55 schreef Fuszy het volgende:
Overigens heb ik uitgelegd wat mijn fysio zei en wat mijn gevoel was over direct beginnen met een schema van evy/start to run. Heb ik tips aangenomen die hier aan mij gegeven zijn.
Het enige wat ik zeg is dat het pose running mij niets lijkt en direct hoor je dat ik wellicht beter niet kan rennen. Net zoals een directe aanval op conditie, terwijl anderen er wel op in gingen.
F means you're fucked![]()
Klopt, ik heb toch ook aangegeven dat ik nooit normaal heb gerend. Dus dat mijn voet afwikkeling niet zo ging als zou moeten. Dat ik daar voortaan op let tijdens het rennen het lopen. Nu probeer ik het op de normale manier, omdat ik voorheen niet wist wat ik fout deed.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:58 schreef YUR het volgende:
[..]
Volgens mij zei je zelf dat je liever zou stoppen met lopen als het op een gewone manier niet zou gaanFeyenoord Rotterdam![]()
Ziet er leuk uit. Ik zou gezien de temp buiten toch nog even de hoody aanhouden, ik in ieder geval welquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:30 schreef kwaitnait het volgende:
Nieuw hardloop shirtje, bye bye hoodie!![]()
[ http://img191.imageshack.us/img191/9277/fotoro.jpg (copy/paste deze link) ]
En waarom doet 'ie het nou weer niet?![]()
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Maar wat is dan normaal rennen? Ik loop heel veel met andere mensen, en bijna iedereen loopt anders...quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:02 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Klopt, ik heb toch ook aangegeven dat ik nooit normaal heb gerend. Dus dat mijn voet afwikkeling niet zo ging als zou moeten. Dat ik daar voortaan op let tijdens het rennen het lopen. Nu probeer ik het op de normale manier, omdat ik voorheen niet wist wat ik fout deed.F means you're fucked![]()
Ja, dat vond ik wel gaaf om te zien bij de finish van de HM afgelopen zondag, dat je echt zoveel verschillende loopstijlen zagquote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:04 schreef YUR het volgende:
[..]
Maar wat is dan normaal rennen? Ik loop heel veel met andere mensen, en bijna iedereen loopt anders...
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Zeker als de mensen er al 21km op hebben zittenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:08 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik wel gaaf om te zien bij de finish van de HM afgelopen zondag, dat je echt zoveel verschillende loopstijlen zag
F means you're fucked![]()
Lijkt mij de afwikkeling van je hak naar de voorvoet. Daar je schoen op aangepast omdat ik overproneer (of hoe dat ook mag heten). Ik heb schoenen die anti proneren zijn en zooltjes in mijn schoenen die daar ook bij helpen. Dat had ik voorheen niet.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:04 schreef YUR het volgende:
[..]
Maar wat is dan normaal rennen? Ik loop heel veel met andere mensen, en bijna iedereen loopt anders...Feyenoord Rotterdam![]()
Leuk was het he?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:08 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik wel gaaf om te zien bij de finish van de HM afgelopen zondag, dat je echt zoveel verschillende loopstijlen zag
Je zag bij de toppers nauwelijks haklanding, logisch ook aangezien dat zwaarder is voor je spieren/gewrichten. De toppers leken wel te zweven![]()
![]()
Ik riep altijd "Hardlopen is de meest onzinnige manier van voortbewegen op kruipen na dan" maar toch week of wat geleden dan toch maar de stap gezet.. ook begonnen met Start2Run olv Evy, aangezien het wielrennen ook behoorlijk stil lag vanwege kou/gladheid ed en ik naast het kickboxen toch wel wat meer aan de conditie wilde gaan doen.
Moet zeggen het is echt verslavend, 1x een aflv dubbel gedaan omdat er iets te veel tijd tussen zat, maar vanavond gaan we wk 3 afsluiten.
Tot nu toe allemaal erg goed te doen, en maak mij niet uit wat voor weer het is eigenlijk. Al met dikke kou, regen ed gelopen. Juiste kleding is de key in deze. Kijk nu al weer uit naar vanavond.
[ Bericht 0% gewijzigd door RedScorpion op 12-03-2013 14:28:52 ]= What else do you have to do on a saterdaynight =![]()
Zo lopen heel veel mensen niet hequote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:10 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Lijkt mij de afwikkeling van je hak naar de voorvoet. Daar je schoen op aangepast omdat ik overproneer (of hoe dat ook mag heten). Ik heb schoenen die anti proneren zijn en zooltjes in mijn schoenen die daar ook bij helpen. Dat had ik voorheen niet.Hier in het topic zijn er al een paar te vinden, waaronder ikzelf
F means you're fucked![]()
Ik herken bijna alles...quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:18 schreef RedScorpion het volgende:
Ik riep altijd "Hardlopen is de meest onzinnige manier van voortbewegen op kruipen na dan" maar toch week of wat dan toch maar de stap gezet.. ook begonnen met Start2Run olv Evy, aangezien het wielrennen ook behoorlijk stil lag vanwege kou/gladheid ed en ik naast het kickboxen toch wel wat meer aan de conditie wilde gaan doen.
Moet zeggen het is echt verslavend, 1x een aflv dubbel gedaan omdat er iets te veel tijd tussen zat, maar vanavond gaan we wk 3 afsluiten.
Tot nu toe allemaal erg goed te doen, en maak mij niet uit wat voor weer het is eigenlijk. Al met dikke kou, regen ed gelopen. Juiste kleding is de key in deze. Kijk nu al weer uit naar vanavond.
F means you're fucked![]()
Ja, maar jij bent ook niet normaal!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:26 schreef YUR het volgende:
[..]
Zo lopen heel veel mensen niet heHier in het topic zijn er al een paar te vinden, waaronder ikzelf
Ja doei.![]()
Hoe moet ik het dan verwoorden?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:26 schreef YUR het volgende:
[..]
Zo lopen heel veel mensen niet heHier in het topic zijn er al een paar te vinden, waaronder ikzelf
Nu snap ik er zelf niks meer van. Ik weet dat ik fout liep en ook met verkeerde schoenen. Door een speciale zool en schoen moet ik nu iig niet meer overproneren. Dat met die voetafwikkeling weet ik dan ook niet meer
Feyenoord Rotterdam![]()
Ach, voorlopig waren er alleen bij de CPC al 1800 mensen sneller dan ik op de HMquote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:29 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent ook niet normaal!
F means you're fucked![]()
Maakt toch niet uit? Zolang jij er plezier in hebt dan is het prima toch?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:31 schreef YUR het volgende:
[..]
Ach, voorlopig waren er alleen bij de CPC al 1800 mensen sneller dan ik op de HMFeyenoord Rotterdam![]()
Dat ben ik helemaal met je eensquote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:31 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Maakt toch niet uit? Zolang jij er plezier in hebt dan is het prima toch?
Zolang het goed gaat en ik mezelf kan verbeteren, heb ik het prima naar mijn zinF means you're fucked![]()
Is dat dan gemiddeld of...?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:31 schreef YUR het volgende:
[..]
Ach, voorlopig waren er alleen bij de CPC al 1800 mensen sneller dan ik op de HM
Ja doei.![]()
hij is coolquote:Op dinsdag 12 maart 2013 13:30 schreef kwaitnait het volgende:
Nieuw hardloop shirtje, bye bye hoodie!![]()
[ http://img191.imageshack.us/img191/9277/fotoro.jpg (copy/paste deze link) ]
En waarom doet 'ie het nou weer niet?![]()
![]()
![]()
weet ik johquote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:42 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik zei toch niet voor niets een paar dagen?gewoon nieuwsgierig
![]()
Pffff wat ging dat slecht zeg vandaag! Weer was ongelooflijk wisselvallig, in de wind was het ongelooflijk koud, in de zon kreeg ik lente in mijn kop. Gemiddelde op ongeveer 7 min/km wat ook al stuk minder is. Ergste vind ik nog wel dat er totaal geen regelmaat in zat, mijn tempolijn op Endomondo is zo onregelmatig dat ik niet eens herken waar ik mijn loopintervallen heb gedaan.
Maargoed, je kunt niet iedere dag op wedstrijdtempo lopen en als het iedere keer makkelijk was zou je ook geen vooruitgang boeken. De wedstrijd tegen het stemmetje in mijn hoofd dat zei dat ik niet moest gaan heb ik mooi weer gewonnen, en dat is voor mij al heel wat!
Donderdag eens kijken of dezelfde intervallen dan beter gaan.
En Maleduck super bedankt voor de peptalk op Endomondo, zat er helemaal doorheen maar het maakte de laatste minuten een heel stuk dragelijker!Het wordt gewaardeerd.
The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Graag gedaan Onama, maak graag gebruik van die functie, omdat het inderdaad echt kan helpen om die peptalks te horen, moet gelijk denken aan de schreeuw van YUR afgelopen zondag, 250 m voor de finish
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Ook logisch omdat ze harder gaan bedoel je, dan gaat iedereen van nature al meer richting een voorvoetlandingquote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:12 schreef GotC het volgende:
Je zag bij de toppers nauwelijks haklanding, logisch ook aangezien dat zwaarder is voor je spieren/gewrichten. De toppers leken wel te zweven![]()
![]()
Haklanding = afremmen, weet ik.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:05 schreef Saysem het volgende:
[..]
Ook logisch omdat ze harder gaan bedoel je, dan gaat iedereen van nature al meer richting een voorvoetlanding![]()
Andersom dus.quote:
Je landt meer op je voorvoet omdat je harder gaat, je gaat niet harder omdat je meer op je voorvoet landt (nou ja, misschien een beetje).![]()
Fuszy als je niet die volledige Evy wil doen, is het dan niet wat om die lessen te halveren?
Dus ipv 9 minuten lopen en 9 minuten rennen dat 5 om 5 doen? En geen 11km/h.
Ik had ook de conditie wel om een half uur te gaan, maar mijn benen waren het daar niet mee eens.
Dus gewoon Evy afgewerkten daardoor ook de snelheid er wel in gekregen. Ik liep soms best snel maar dan kreeg ik ook last van de schenen.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Nou... Ik land op mijn voor/middenvoet en ik ga niet harder. Sorry. Bewust van haklanding naar voor/middenvoetslanding gegaan.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:11 schreef Saysem het volgende:
[..]
Andersom dus.
Je landt meer op je voorvoet omdat je harder gaat, je gaat niet harder omdat je meer op je voorvoet landt (nou ja, misschien een beetje).![]()
Ik wil die hele evy les wel volgenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:13 schreef Daywalk3r het volgende:
Fuszy als je niet die volledige Evy wil doen, is het dan niet wat om die lessen te halveren?
Dus ipv 9 minuten lopen en 9 minuten rennen dat 5 om 5 doen? En geen 11km/h.
Ik had ook de conditie wel om een half uur te gaan, maar mijn benen waren het daar niet mee eens.
Dus gewoon Evy afgewerkten daardoor ook de snelheid er wel in gekregen. Ik liep soms best snel maar dan kreeg ik ook last van de schenen.
. Durfde het alleen niet aan om daar direct mee te beginnen
. Ik ga het nu gewoon proberen zoals andere zeiden. Dus niet vijf minuten achter elkaar maar bijvoorbeeld 2 minuten rennen, 1 wandelen, 2 rennen. Of 1 rennen, 1 wandelen, 2 rennen. Dat je er een pauze in hebt zitten. Als ik er geen 'last' van heb dan schakel ik naar het evy programma
Feyenoord Rotterdam![]()
Wat jij wiltquote:
Jij zegt: Je landt meer op je voorvoet omdat je harder gaat.
Ik zeg: Ik land op mijn voorvoet, maar ik ga niet harder.![]()
Je gaat dus eerst een soort van Evy ritme lopen en dan beginnen met Evy?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:15 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik wil die hele evy les wel volgen. Durfde het alleen niet aan om daar direct mee te beginnen
. Ik ga het nu gewoon proberen zoals andere zeiden. Dus niet vijf minuten achter elkaar maar bijvoorbeeld 2 minuten rennen, 1 wandelen, 2 rennen. Of 1 rennen, 1 wandelen, 2 rennen. Dat je er een pauze in hebt zitten. Als ik er geen 'last' van heb dan schakel ik naar het evy programma
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:18 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Je gaat dus eerst een soort van Evy ritme lopen en dan beginnen met Evy?
[ afbeelding ]correct
Feyenoord Rotterdam![]()
Is het niet een beetje van allebij? Je kunt best hard gaan met een haklanding, maar het is vragen om blessures. Daarnaast is het lastiger om op je hak te landen als je (heel) snel gaat. Het is niet zo dat je automatisch sneller gaat als je van hak naar middenvoet switcht.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:17 schreef GotC het volgende:
[..]
Wat jij wilt
Jij zegt: Je landt meer op je voorvoet omdat je harder gaat.
Ik zeg: Ik land op mijn voorvoet, maar ik ga niet harder.The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Zeker nooit propositielogica gehad?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:17 schreef GotC het volgende:
[..]
Wat jij wilt
Jij zegt: Je landt meer op je voorvoet omdat je harder gaat.
Ik zeg: Ik land op mijn voorvoet, maar ik ga niet harder.
Ik zeg: Sneller -> Voorvoetlanding
Ik zeg niet: Sneller <-> VoorvoetlandingDat dus.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:20 schreef Onama het volgende:
[..]
Is het niet een beetje van allebij? Je kunt best hard gaan met een haklanding, maar het is vragen om blessures. Daarnaast is het lastiger om op je hak te landen als je (heel) snel gaat. Het is niet zo dat je automatisch sneller gaat als je van hak naar middenvoet switcht.![]()
Ik denk anders niet dat die toppers tijdens hun langzame trainingsloopjes weer op hun hak gaan landen hoor.
Midden/voorvoetlanding is volgens mij gewoon efficiënter.know'm sayin?
×
word? word.![]()
Ach de tering ook johquote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:22 schreef Saysem het volgende:
[..]
Zeker nooit propositielogica gehad?
Ik zeg: Sneller -> Voorvoetlanding
Ik zeg niet: Sneller <-> Voorvoetlanding
[..]
Dat dus.Weet je wat, vent, je hebt HELEMAAL gelijk. Top
Held!
![]()
Ik vind het trouwens nog wel best lastig om bewust heel rustig te lopen en dan nog voorvoetlanding te doen. Het lukt wel, maar dan moet ik er wel goed op letten.
Als het goed is heb je met voorvoetlanding ook geen last van (over)pronatie toch? Is dat met midvoet ook zo?![]()
Mijn collega zit al maanden te verkondigen dat hij een HM gaat lopen in Zandvoort op 24 Maart.
Maar als ik zoek kom ik uit bij http://www.rwcircuitrun.nl/ en daar lopen ze heul geen HM.
Ben ik gek of is hij gek?Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
* YUR gaat straks zonder na te denken over allemaal randzaken lekker een stukje hardlopenF means you're fucked![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:36 schreef YUR het volgende:
* YUR gaat straks zonder na te denken over allemaal randzaken lekker een stukje hardlopenZoals het hoort!
The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Hij is gek, je hebt daar alleen 5 of 12kmquote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:36 schreef Daywalk3r het volgende:
Mijn collega zit al maanden te verkondigen dat hij een HM gaat lopen in Zandvoort op 24 Maart.
Maar als ik zoek kom ik uit bij http://www.rwcircuitrun.nl/ en daar lopen ze heul geen HM.
Ben ik gek of is hij gek?![]()
Als ik langzamer ga, ga ik meer richting middenvoet maar sowieso nooit op mijn hak. Dat kan ik gewoon niet.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:35 schreef Jero_nimo het volgende:
Ik vind het trouwens nog wel best lastig om bewust heel rustig te lopen en dan nog voorvoetlanding te doen. Het lukt wel, maar dan moet ik er wel goed op letten.
Als het goed is heb je met voorvoetlanding ook geen last van (over)pronatie toch? Is dat met midvoet ook zo?know'm sayin?
×
word? word.![]()
ach 12, 21 wat is het verschil?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:39 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Hij is gek, je hebt daar alleen 5 of 12kmknow'm sayin?
×
word? word.![]()
* Daywalk3r ookquote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:36 schreef YUR het volgende:
* YUR gaat straks zonder na te denken over allemaal randzaken lekker een stukje hardlopen
De volgorde in de rijquote:
Maar nee ik zei ook al klopt niet. Hij bleef volhouden.
Maar hij heeft nog maar 4km kunnen lopen dus ben benieuwd hoe of wat..
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Aan het oefenen voor de ekiden mossel?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:44 schreef mosselmossel het volgende:
Zodra mijn vriendinnetje terug is van haar rondje hollen, ga ik ook.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Jij liep daar toch ook mee?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:36 schreef Daywalk3r het volgende:
Mijn collega zit al maanden te verkondigen dat hij een HM gaat lopen in Zandvoort op 24 Maart.
Maar als ik zoek kom ik uit bij http://www.rwcircuitrun.nl/ en daar lopen ze heul geen HM.
Ben ik gek of is hij gek?Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Gewoon lekker lopen is inderdaad het best, zolang je niet geblesseerd raakt. Het ziet er nu buiten wel erg lekker uit, maar het zal wel weer behoorlijk koud wezen. Vanavond nog een rust avondje, morgen weer lekker lopen!![]()
![]()
Om in te haken in de voorvoetlanding discussie.
Afgelopen week heb ik er expres op gelet. (de leegte van de polder doet dat met je) ik ben vlgs mij een haklander en rol af naar voren.
Wanneer ik op voorvoetlanding overstap dan krijg ik het idee dat ik op mijn tenen ga lopen = snellere verzuring in kuiten, klopt dat? Ik ging er wel automatisch sneller van lopen leek het.
Middenvoetslanding probeer ik te ontwijken, ik ga dan stampen en dat geeft meteen meer belasting op mijn knieen.
Was in ieder geval mijn korte indruk van die techniek verschillen.
Overigens heb ik het idee dat de geleerden er nog niet over uit zijn hoor.. de ene site heeft het over haklanding aanhouden, de ander weer de voorvoet.. wat het prettigste is denk ik.
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Haha, nee, niet op die manierquote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:45 schreef MaleDuck het volgende:
[..])
Aan het oefenen voor de ekiden mossel?Maar zij was een laagje aan kleding vergeten mee te nemen. Ze heeft nu een jasje van mij aan, maar dat wil ik dus zo ook aan. Konden niet tegelijk weg dus
Het is niet zo dat ik haar niet wil zien, ook. Hehe.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Klopt wel dat je zeker als je overstapt naar voorvoetlanding je wat last kan krijgen van je kuiten. Die worden namelijk wat meer belast dan.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:50 schreef De_kluizenaar het volgende:
Om in te haken in de voorvoetlanding discussie.
Afgelopen week heb ik er expres op gelet. (de leegte van de polder doet dat met je) ik ben vlgs mij een haklander en rol af naar voren.
Wanneer ik op voorvoetlanding overstap dan krijg ik het idee dat ik op mijn tenen ga lopen = snellere verzuring in kuiten, klopt dat? Ik ging er wel automatisch sneller van lopen leek het.
Middenvoetslanding probeer ik te ontwijken, ik ga dan stampen en dat geeft meteen meer belasting op mijn knieen.
Was in ieder geval mijn korte indruk van die techniek verschillen.
Overigens heb ik het idee dat de geleerden er nog niet over uit zijn hoor.. de ene site heeft het over haklanding aanhouden, de ander weer de voorvoet.. wat het prettigste is denk ik.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Maar ligt het per persoon er dan aan wat er beter is? Voorvoet, midden of hak landing? Ik stampte volgens mij eerst op de grond en nu let ik op een haklanding. Alleen dan hoor je hier dat dit je spieren meer belast dan een voorvoetlanding?
Feyenoord Rotterdam![]()
Ik landde eerste extreem op de hak, dat kan in mijn ogen gewoon niet goed zijn, zelfs als je dat prefereert. Toen op aanraden van Jero_nimo mijn staptempo verhoogt. Dan ga je automatisch op je middenvoet landen. In het begin is dat even iets zwaarder, maar het went vrij snel. Al ben ik geen expert en is dit alleen gebaseerd op wat voor mij werkte.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:50 schreef De_kluizenaar het volgende:
Om in te haken in de voorvoetlanding discussie.
Afgelopen week heb ik er expres op gelet. (de leegte van de polder doet dat met je) ik ben vlgs mij een haklander en rol af naar voren.
Wanneer ik op voorvoetlanding overstap dan krijg ik het idee dat ik op mijn tenen ga lopen = snellere verzuring in kuiten, klopt dat? Ik ging er wel automatisch sneller van lopen leek het.
Middenvoetslanding probeer ik te ontwijken, ik ga dan stampen en dat geeft meteen meer belasting op mijn knieen.
Was in ieder geval mijn korte indruk van die techniek verschillen.
Overigens heb ik het idee dat de geleerden er nog niet over uit zijn hoor.. de ene site heeft het over haklanding aanhouden, de ander weer de voorvoet.. wat het prettigste is denk ik.The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Maar zijn daar ook weer op gemaakt denk ik dan, meer dan dat je het gewicht op je hak opvangt ipv met een spier.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:51 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Klopt wel dat je zeker als je overstapt naar voorvoetlanding je wat last kan krijgen van je kuiten. Die worden namelijk wat meer belast dan.Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Succes, ook aan de anderen die vandaag nog gaan!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 15:36 schreef YUR het volgende:
* YUR gaat straks zonder na te denken over allemaal randzaken lekker een stukje hardlopen
Ik ben net terug en oh, wat ben ik blij en trots! Ik heb mijn eerste doel bereikt en de 5 kilometer gelopen!![]()
De laatste keer dat ik dat deed was april 2010, en ben pas 2 weken geleden weer begonnen met lopen.
Ontzettend tevreden met mijn tijd ook: 28:59. Een hele minuut onder mijn doel!
http://runkeeper.com/user/Levitas/activity/156565930
//Edit
BAH! Runkeeper zegt 4,8 kilometer. Het is verdomme gewoon 5! (op afstandmeten.nl in ieder geval)![]()
![]()
Ja dat denk ik dus ook, spieren kun je trainen om klappen op te vangen, gewrichten niet. Maar ieder zijn ding. Toen ik net begon las ik dus ook op runinfo dat haklanding het beste was en dacht ik dat ik mezelf moest aanleren om dat te doen. Maar toen las ik ook weer dingen over een voorvoetlanding, en de meneer van run2day vond dat ik hartstikke mooi liep van mezelf (op voorvoet dus). De meningen lopen blijkbaar uiteen, maar ik heb hier het beste gevoel bijquote:Op dinsdag 12 maart 2013 16:10 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Maar zijn daar ook weer op gemaakt denk ik dan, meer dan dat je het gewicht op je hak opvangt ipv met een spier.
know'm sayin?
×
word? word.![]()
Nette tijd hoor! De afstand kun je toch wel handmatig aanpassen?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 16:51 schreef Levitas het volgende:
[..]
Succes, ook aan de anderen die vandaag nog gaan!
Ik ben net terug en oh, wat ben ik blij en trots! Ik heb mijn eerste doel bereikt en de 5 kilometer gelopen!![]()
De laatste keer dat ik dat deed was april 2010, en ben pas 2 weken geleden weer begonnen met lopen.
Ontzettend tevreden met mijn tijd ook: 28:59. Een hele minuut onder mijn doel!
http://runkeeper.com/user/Levitas/activity/156565930
//Edit
BAH! Runkeeper zegt 4,8 kilometer. Het is verdomme gewoon 5! (op afstandmeten.nl in ieder geval)
know'm sayin?
×
word? word.![]()
Geen idee, zal ik zo eens naar kijkenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 16:58 schreef alors het volgende:
[..]
Nette tijd hoor! De afstand kun je toch wel handmatig aanpassen?M`n persoonlijk record op de 5km dateert van mei 2010 en is 27:47 (dat is exact dezelfde route).
M`n huidige doel is om de 25 minuten te halen. En ik ga me als "beloning", maar ook als motivatie om door te gaan, inschrijven voor de vestingloop in Den Bosch eind mei
Hoe nu verder? De afstand, zoals ik nu doe, elke week proberen te verhogen; of dezelfde afstand blijven lopen en die steeds sneller proberen te lopen, tot ik mijn doel bereikt heb? Wat is hier de beste optie?
[ Bericht 10% gewijzigd door Levitas op 12-03-2013 17:10:50 ]![]()
Gezellig! Ik ga sowieso daar ook meerennen, het is immers mijn woonplaats.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:04 schreef Levitas het volgende:
[..]
Geen idee, zal ik zo eens naar kijkenM`n persoonlijk record op de 5km dateert van mei 2010 en is 27:47 (dat is exact dezelfde route).
M`n huidige doel is om de 25 minuten te halen. En ik ga me als "beloning", maar ook als motivatie om door te gaan, inschrijven voor de vestingloop in Den Bosch eind meiThe sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Leuk! Ik woon ook in Den Bosch!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:07 schreef Onama het volgende:
[..]
Gezellig! Ik ga sowieso daar ook meerennen, het is immers mijn woonplaats.Ga je de 5 of 10 kilometer lopen?
![]()
Cool, als je ooit een rondleiding Moerputten wilt hebben dan meld je je maarquote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:11 schreef Levitas het volgende:
[..]
Leuk! Ik woon ook in Den Bosch!Ga je de 5 of 10 kilometer lopen?
Durf ik nog niet te zeggen. Ik zou tegen die tijd makkelijk 10 moeten halen, maar heb eind april al twee andere 10 wedstrijden, dus misschien heb ik dan meer zin om een snelle 5 te gaan doen. Even kijken hoe het gaat tegen die tijd en waar ik dan zin in heb.The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Oei. Het schema van de trainer zegt dat we vanavond 10x500 gaan lopen in ongeveer 4,25/km met steeds 300 meter rust. Dat is best wel veel en best wel snel! En ik zet toch maar eens m'n Garmin aan tijdens warmlopen, ik ben eigenlijk wel benieuwd hoeveel/snel dat is.![]()
Runkeeper heeft zo op het kaartje te zien wat bochten afgesneden. Dat kun je zelf nog aanpassen (Edit knop).quote:Op dinsdag 12 maart 2013 16:51 schreef Levitas het volgende:
//Edit
BAH! Runkeeper zegt 4,8 kilometer. Het is verdomme gewoon 5! (op afstandmeten.nl in ieder geval)![]()
![]()
![]()
Zo, het was gezellig vanmiddag in het topicbijna net zo gezellig als op m'n werk, zo te lezen * popcorn pakt
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Gelukkig is het overgewaaid!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:44 schreef Guppyfriend het volgende:
Zo, het was gezellig vanmiddag in het topicbijna net zo gezellig als op m'n werk, zo te lezen * popcorn pakt
Kent iemand nederlandstalige websites/blogs met luchtig hardloopnieuws/artikelen? Kom met Google vooral uit op websites die vooral focussen op pro's die zo en zo hard gerend hebben, maar ben op zoek naar wat luchtigere info. Wat zijn jullie bookmarks betreft hardlopen, naast dit suppergezellige topic uiteraard
The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Dit forum vooral, eigenlijk...en ik volg RunnersWorld (het tijdschrift) op Facebook
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
De wolken zijn weg!
Maar een muts is denk ik toch niet overbodig tijdens het lopen vanavond
die zijn er overigens genoeg in mijn loopgroep![]()
![]()
9.3km met 6.34min/km (volgens m'n Garmin, Endomondo zegt 100 meter minder ver)
En dat was niet zo langzaam omdat het niet lekker ging, maar omdat m'n rondje één grote blubberbende wasBen ook nog een keer terug moeten gaan omdat het écht gewoon niet te doen was.
Heb ook m'n eerste kleine val gehad, omhoog een stijle heuvel op, maar gelukkig kon ik me met m'n linkerarm/hand opvangen, dus alleen die werd vies![]()
Was lekker!Ja doei.![]()
Hier is de hele dag geen wolk geweest, het is de hele dag al super zonnigquote:Op dinsdag 12 maart 2013 18:01 schreef Quoi het volgende:
De wolken zijn weg!
Maar een muts is denk ik toch niet overbodig tijdens het lopen vanavond
die zijn er overigens genoeg in mijn loopgroep![]()
![]()
hear hear, what about Pommy land?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:13 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Vast niet zoveel plek. Anders zinkt het.
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Dat is al lang aan het zinken geloof ikquote:Op dinsdag 12 maart 2013 18:27 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
hear hear, what about Pommy land?![]()
Ja doei.![]()
thanks...nu zit ik hier 's morgens om half 7 op kantoor met dit nummer in mijn hoofd...quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:21 schreef Quoi het volgende:
Ik doe hier een private-pasta-party achter mijn pjuutertje. Pasta van Julia's![]()
Vanavond lopen
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
http://www.lidl.co.uk/cps(...)on=showDetail&id=298
Zit te twijfelen tussen de paarse en de gele.
De paarse vind ik mooier, de gele valt meer op, maar als ik écht op wil vallen dan doe ik wel een hes extra aan... wat zouden jullie doen? Mr.Mo neemt er als het meezit straks een voor me mee bij de Lidl
Ja doei.![]()
dit dus, tjidens de track training van afgelopen maandag liep ik achter een jongetje van een jaar of 8, en die liep, zoals diverse kinderen tijdens de training op blote voeten en ik heb er eens goed op gelet hoe hij nu liep (er vanuit gaande dat kinderen de "oervorm" van het lopen nog niet verleert zijn)quote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:26 schreef YUR het volgende:
[..]
Zo lopen heel veel mensen niet heHier in het topic zijn er al een paar te vinden, waaronder ikzelf
Ik liep de hele oval achter hem en zijn hakken raakten de grond nagenoeg niet...
[ Bericht 0% gewijzigd door rechtsedirecte op 12-03-2013 19:16:03 ]'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Paars IMOquote:Op dinsdag 12 maart 2013 18:33 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.lidl.co.uk/cps(...)on=showDetail&id=298
Zit te twijfelen tussen de paarse en de gele.
De paarse vind ik mooier, de gele valt meer op, maar als ik écht op wil vallen dan doe ik wel een hes extra aan... wat zouden jullie doen? Mr.Mo neemt er als het meezit straks een voor me mee bij de LidlThe sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Paarsquote:Op dinsdag 12 maart 2013 18:33 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.lidl.co.uk/cps(...)on=showDetail&id=298
Zit te twijfelen tussen de paarse en de gele.
De paarse vind ik mooier, de gele valt meer op, maar als ik écht op wil vallen dan doe ik wel een hes extra aan... wat zouden jullie doen? Mr.Mo neemt er als het meezit straks een voor me mee bij de Lidlis leuker
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Dat is best veel en best heel snel! Succes!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:30 schreef hatsaflats het volgende:
Oei. Het schema van de trainer zegt dat we vanavond 10x500 gaan lopen in ongeveer 4,25/km met steeds 300 meter rust. Dat is best wel veel en best wel snel! En ik zet toch maar eens m'n Garmin aan tijdens warmlopen, ik ben eigenlijk wel benieuwd hoeveel/snel dat is.![]()
Valt mee hoor, het is goed stationsvoer, dat dan weer wel.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 12:39 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Is it? Ik loop er steeds dapper voorbij, maar nu moet ik toch maar eens proberenIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Volg prorun op facebook, die hebben vaak leuke artikelen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:47 schreef Onama het volgende:
[..]
Gelukkig is het overgewaaid!
Kent iemand nederlandstalige websites/blogs met luchtig hardloopnieuws/artikelen? Kom met Google vooral uit op websites die vooral focussen op pro's die zo en zo hard gerend hebben, maar ben op zoek naar wat luchtigere info. Wat zijn jullie bookmarks betreft hardlopen, naast dit suppergezellige topic uiteraardIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Wat je mooi vind moet je doenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 18:33 schreef motorbloempje het volgende:
http://www.lidl.co.uk/cps(...)on=showDetail&id=298
Zit te twijfelen tussen de paarse en de gele.
De paarse vind ik mooier, de gele valt meer op, maar als ik écht op wil vallen dan doe ik wel een hes extra aan... wat zouden jullie doen? Mr.Mo neemt er als het meezit straks een voor me mee bij de Lidl
Dus paars, er zitten toch reflecterende details op.![]()
Ik laat me nooit per se leiden door wat 'mooi' ishet moet vooral functioneel zijn, ookal kan ik een voorkeur hebben voor iets wat mijn persoonlijke ogen (iets) meer kunnen waarderen, dan nog kan ik uit functie-overwegingen nog steeds voor de aesthetic inferior option gaan
maar hier maakt 't niet zoveel uit dan, denk ik, dus dan liever voor de aesthetische voorkeur.
Ja doei.![]()
Ben benieuwd wat jouw ervaringen zijn. Ik probeer nu een aantal maanden volgens de souplessemethode te trainen. Ik ervaar de trainingen als bijzonder prettig, je blijft lekker "stuiteren" ipv sjokken en legt toch een behoorlijke afstand af. 10x400 is door de 10x400 rust en ff inlopen al snel 10 km.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:43 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Ghehehe...
Gisteravond weer een paar hoofdstukjes gelezen uit: Het duurloopmisverstand, van Lok. Interessante kost, eens kijken of ik die Souplessemethode echt kan gaan toepassen in mijn trainingen
Ik vind het nog wel lastig om me aan de snelheid van de tabel te houden, ik loop al snel te hard. Verder vind ik het ook moeilijk om me echt een trainingsschema te volgen. Ik loop een dag op de club en op zondag meestal een trailrun, dan blijft er weinig tijd over voor het schema. Maar ja, dat heb je met elk trainingsschema.
Al met al vind ik het lekker lopen al volg ik het boek niet precies. Ik ben ook nog aan het opbouwen op minimalische schoenen, dus ik weet ook niet zeker wat het effect hiervan is en wat het effect is van de methode van Lok. Elke wedstrijd is in ieder geval nog een nieuw PR![]()
![]()
Maar het is hetzelfde shirt, de kleur heeft geen functie behalve voor het mooiequote:Op dinsdag 12 maart 2013 19:02 schreef motorbloempje het volgende:
Ik laat me nooit per se leiden door wat 'mooi' ishet moet vooral functioneel zijn, ookal kan ik een voorkeur hebben voor iets wat mijn persoonlijke ogen (iets) meer kunnen waarderen, dan nog kan ik uit functie-overwegingen nog steeds voor de aesthetic inferior option gaan
maar hier maakt 't niet zoveel uit dan, denk ik, dus dan liever voor de aesthetische voorkeur.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik heb nog mijn thermo ondergoed. Het loopt wel lekker opzich een hoodie, alleen jammer dat het zoveel vocht opneemt. Vooral met de regen en sneeuw van afgelopen tijd is dat geen pretjequote:Op dinsdag 12 maart 2013 14:02 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit. Ik zou gezien de temp buiten toch nog even de hoody aanhouden, ik in ieder geval wel![]()
![]()
Felgeel valt toch net wat meer op dan paars, zeker in de schemerquote:Op dinsdag 12 maart 2013 19:40 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Maar het is hetzelfde shirt, de kleur heeft geen functie behalve voor het mooie
Ja doei.![]()
Mwa, het ziet er ook niet echt uit als fluoriserend, maar in het donker maakt het helemaal niks meer uit en heb je alleen nog maar wat aan reflectie en lampjes.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 19:42 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Felgeel valt toch net wat meer op dan paars, zeker in de schemer[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
In het donker niet nee, maar zal komende weken veel in de schemer gaan lopen, en felgeel is hier een veel gekozen kleur om op te vallen, dus automobilisten zijn er wel aan gewend dat 'felgeel' een langzaam voertuig of langzame persoon ismeer nog dan in NL. Maargoed, dan kan ik ook gewoon een extra geel hesje dragen als ik écht écht;echt op wil vallen.
Ja doei.![]()
Thanks, voor het eerst in maanden maar weer eens iets "geliked" op Facebook.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 18:54 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Volg prorun op facebook, die hebben vaak leuke artikelen.
The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Bedankt, net even een reminder in m'n agenda aangemaakt, ik wil 'm niet missen! Vertrekken vanaf zo'n boot lijkt me echt helemaal het einde!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:13 schreef YUR het volgende:
Ik lees net dat de Texel Halve Marathon binnen een kwartier vol zat dit jaarIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Over kleuren gesproken,las hoorde gister dat UN blauw beter zichbaar is dan bijv.fel oranje'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Het laatste natuurlijk!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 20:15 schreef Tourniquet het volgende:
Ik had vandaag een (voor mijn doen) bizar lage gemiddelde hartslag van 150. Door de kou, of is m'n conditie toch echt aan het verbeteren?
[ afbeelding ]
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Ik kwam in een gesprek met m'n fysio en later met Gup op een heeeeeeel mooi alternatief voor core stability die iedereen in dit topic vanaf nu moet gaan gebruiken. Tis Nederlands, heel erg correct Nederlands zelfs en het is: bekkenstabiliteit. Dus als je een gesprek met iemand hebt je je hoort jezelf denken co... bekkenstabiliteit zeggen.
Einde dienstbericht.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Godver Slack, m'n cola
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Is slecht voor jequote:(leuke smiley is dat he!)
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Ik loop een vergelijkbare tijd. Probeer zelf steeds iets sneller te lopen. Ik haal daar meer motivatie uit dan het verlengen van de afstand.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:04 schreef Levitas het volgende:
[..]
Geen idee, zal ik zo eens naar kijkenM`n persoonlijk record op de 5km dateert van mei 2010 en is 27:47 (dat is exact dezelfde route).
M`n huidige doel is om de 25 minuten te halen. En ik ga me als "beloning", maar ook als motivatie om door te gaan, inschrijven voor de vestingloop in Den Bosch eind mei
Hoe nu verder? De afstand, zoals ik nu doe, elke week proberen te verhogen; of dezelfde afstand blijven lopen en die steeds sneller proberen te lopen, tot ik mijn doel bereikt heb? Wat is hier de beste optie?
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_![]()
Ik heb vandaag wat een paar hardloopschoenen en wat kleding gekocht en wil deze week beginnen met hardlopen. Ik zag in de OP al een paar mooie schema's om in eerste instantie bij 5 km te eindigen.
Heeft iemand nog tips?
Ik gebruik trouwens al een tijdje Endomondo voor het mountainbiken, echter wel enkel om de afstand en snelheid te tracken. Is die audiocoach aan te raden? Ik ben best bereid om wat voor de premium app te betalen, wanneer je in dat geval zelf trainingen kan inprogrammeren.![]()
![]()
Tip: ga er vooral van genieten en focus je op niks anders dan gewoon lekker op je eigen tempo je schemaatje elke keer netjes uit te lopen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:07 schreef GuitarJJ het volgende:
Ik heb vandaag wat een paar hardloopschoenen en wat kleding gekocht en wil deze week beginnen met hardlopen. Ik zag in de OP al een paar mooie schema's om in eerste instantie bij 5 km te eindigen.
Heeft iemand nog tips?
Ik gebruik trouwens al een tijdje Endomondo voor het mountainbiken, echter wel enkel om de afstand en snelheid te tracken. Is die audiocoach aan te raden? Ik ben best bereid om wat voor de premium app te betalen, wanneer je in dat geval zelf trainingen kan inprogrammeren.Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Hoe vaak loop je per week? Je kan natuurlijk ook wat gaan combineren. Doe je 1 training met intervallen, 10xminuut, 6x2minuut of 3x4 minuut met minuutje rust ofzo en dan hoe kleiner de interval hoe sneller. Maar niet helemaal kapot lopen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 17:04 schreef Levitas het volgende:
[..]
Geen idee, zal ik zo eens naar kijkenM`n persoonlijk record op de 5km dateert van mei 2010 en is 27:47 (dat is exact dezelfde route).
M`n huidige doel is om de 25 minuten te halen. En ik ga me als "beloning", maar ook als motivatie om door te gaan, inschrijven voor de vestingloop in Den Bosch eind mei
Hoe nu verder? De afstand, zoals ik nu doe, elke week proberen te verhogen; of dezelfde afstand blijven lopen en die steeds sneller proberen te lopen, tot ik mijn doel bereikt heb? Wat is hier de beste optie?
Dan dezelfde week een 5km op eigen tempo en dan nog een training misschien iets rustiger waarbij je uitbouwt met afstand, misschien nog 2 of 3 versnellingen erin bijvoorbeeld. Dat houdt het afwisselend, wat naar mijn idee leuker is en je lichaam wordt erdoor geprikkeld.![]()
Goed bezig! Die gaan bijna in 4'/km!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:09 schreef hatsaflats het volgende:
Brrrr koud.
Jeej intervalletjes:
http://www.endomondo.com/workouts/166488896/6360987Hoe ging het? Was het een beetje goed vol te houden?
![]()
Bedankt! Hou je de tijd bij met een horloge?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:08 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Tip: ga er vooral van genieten en focus je op niks anders dan gewoon lekker op je eigen tempo je schemaatje elke keer netjes uit te lopen.![]()
Bij runkeeper kun je gratis een schematje inprogrammeren. En je kunt ze naast elkaar gebruiken. Dus endomodo voor de stats en runkeeper voor de intervallen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:07 schreef GuitarJJ het volgende:
Ik heb vandaag wat een paar hardloopschoenen en wat kleding gekocht en wil deze week beginnen met hardlopen. Ik zag in de OP al een paar mooie schema's om in eerste instantie bij 5 km te eindigen.
Heeft iemand nog tips?
Ik gebruik trouwens al een tijdje Endomondo voor het mountainbiken, echter wel enkel om de afstand en snelheid te tracken. Is die audiocoach aan te raden? Ik ben best bereid om wat voor de premium app te betalen, wanneer je in dat geval zelf trainingen kan inprogrammeren.![]()
Interessant. Je kan er volgens mij eindeloos over discussiëren wat nou het beste is. Mijn huidige insteek: zolang het geen pijntjes oplevert, loop dan gewoon zoals je dat van nature doet.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 19:40 schreef motorbloempje het volgende:
Deze kwam voorbij in m'n youtubelijst, best leuk om te zien.![]()
Ik wel, maar het kan ook gewoon met je telefoon. Met Runkeeper of Endomondo kan je gewoon intervallen instellen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:29 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Bedankt! Hou je de tijd bij met een horloge?Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Op je blote voeten dus?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:34 schreef Saysem het volgende:
[..]
Interessant. Je kan er volgens mij eindeloos over discussiëren wat nou het beste is. Mijn huidige insteek: zolang het geen pijntjes oplevert, loop dan gewoon zoals je dat van nature doet.![]()
![]()
Zó lekker gelopen vanavond!! Fartlek![]()
Kreeg vanavond allemaal complimentjes, leuk. Er werd "gescout" voor een nieuwe groep boven deze loopgroep door een hele leuke trainert, die continu zei: "ja, jij loopt zo goed". En ook kreeg ik na afloop de complimenten van een medelopert, dat ik zo fijn was om achter te lopen vanwege soepele tred, rechte rug: "jij loopt makkelijk".
Toch weleens leuk om te horen hoe je loopt door anderen. Als het positief is hé?![]()
zijn er al foto's?![]()
Nope[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ja ging goed! Ik kon nog redelijk praten tijdens de intervalletjes en herstelde steeds wel weer goed. Later kreeg ik wel behoefte aan een wat rustiger tempo tijdens de rust. Degene met wie ik liep liep tijdens de rust nog best wel snel door en dat vond ik toch wat te gortig worden, dus uiteindelijk maar een tandje terug. Nu lekker met de beentjes omhoogquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:16 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Goed bezig! Die gaan bijna in 4'/km!Hoe ging het? Was het een beetje goed vol te houden?
![]()
![]()
Hebben jullie trouwens de nieuwe footer van Fok gezien
quote:DEZE PAGINA VAN DIT TOPIC WERD NEERGEPOOT DOOR GUITARJJ, NIRAK, SAYSEM, MOSSELMOSSEL, JERO_NIMO, QUOI, GUPPYFRIEND, HATSAFLATS.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Lol, wat is dat?quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:49 schreef Guppyfriend het volgende:
Hebben jullie trouwens de nieuwe footer van Fok gezien
[..]![]()
Zit nu op mobiel, dus zie niks.. Wel grappig!![]()
Dat is hetquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:54 schreef Quoi het volgende:
Zou dat "getailored" zijn? Dus: afhankelijk van het topic waar je inzit zie je wat anders?
Ja doei.![]()
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 12-03-2013 21:58:04 ]![]()
Net eerste post gedaan op de facebookpagina van DE hardloopclub, in een thread over de 'Barnsley Boundary', een 73mile relay opgedeeld in 11 stukken. Leukleukleuk!
Ja doei.![]()
O MY wat creepy!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
![]()
![]()
![]()
Ja doei.![]()
ZOMBIES!!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
wahahahaquote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
dat is eng
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
![]()
![]()
Ik zie het ook voor me: overdreven je arm optillenNog even en je achtervolger dacht misschien dat ie de koppositie moest gaan overnemen
![]()
![]()
Whaha mooi verhaal!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
wel een beetje creepy inderdaad, nu een runningfriend for life?
![]()
![]()
Dat laatste denk ik niet, ondanks dat we in hetzelfde tempo en in hetzelfde 7HL shirt liepen. Maar we hebben nog wel even samen opgelopen en geouwehoerd over hardlopen.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:12 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Whaha mooi verhaal!wel een beetje creepy inderdaad, nu een runningfriend for life?
![]()
Zo ontmoet je nog wel eens mensen, altijd leuk! Ik wil hier in de buurt eigenlijk ook nog wel een hardloopmaat, een vriend van me ging nog wel eens mee, maar die is nu verhuisd naar Friesland..quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:22 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat laatste denk ik niet, ondanks dat we in hetzelfde tempo en in hetzelfde 7HL shirt liepen. Maar we hebben nog wel even samen opgelopen en geouwehoerd over hardlopen.![]()
![]()
Ik kan het topic even niet bijhouden![]()
Heb nog wel een tof verslag van Gup gelezen![]()
Zondag kon ik mijn brood niet binnenhouden en heb ik de hele dag op bed gelegen. Geen koorts dus gisteren wel gewoon aan het werk. Gisteravond met fitness merkte ik wel dat ik vermoeid was en vanavond tijdens loopgroep (eenmaal lopend viel de kou mee, wind was al wat gaan liggen, op de fiets heen en terug was 5x erger!) voor het eerst het schema niet volgehoudenbaal er gewoon van, dingen moeten bij mij gewoon lukken
ben best perfectionistisch dus misschien is dit alleen maar goed... Leermoment en gewoon doorgaan!
Tot zover mijn dagboek-post![]()
![]()
De garmin werkt. Morgen verder uitvogelen. 5km in 26 min met hartslag van 165 ofzo geloof ik.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Dat Parkrun is wel een erg leuk idee! Gewoon elke week een gratis 5k run om je conditie te testen of gewoon lekker met een aantal andere mensen een loopje te doen. Ik hoop dat het nog een keer overwaait, maar in NL ken ik het verder niet. Goeie tip, ik ga het een beetje in de gaten houden!![]()
![]()
Ik heb zojuist m'n barcode aangevraagd. Binnenkort maar eens meedoen! Wel vroeg, 9 uur.. dat is dan om 8 uur opstaan op een zaterdagochtend... maargoed.. die 5km kan er zo eens in de zoveel tijd wel bij, gewoon om te testen waar je staat inderdaad!
Ja doei.![]()
Maak het je zelf niet moeiljker dan het is. Volgende keer beter hoor!quote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:41 schreef Serinde het volgende:
Ik kan het topic even niet bijhouden![]()
Heb nog wel een tof verslag van Gup gelezen![]()
Zondag kon ik mijn brood niet binnenhouden en heb ik de hele dag op bed gelegen. Geen koorts dus gisteren wel gewoon aan het werk. Gisteravond met fitness merkte ik wel dat ik vermoeid was en vanavond tijdens loopgroep (eenmaal lopend viel de kou mee, wind was al wat gaan liggen, op de fiets heen en terug was 5x erger!) voor het eerst het schema niet volgehoudenbaal er gewoon van, dingen moeten bij mij gewoon lukken
ben best perfectionistisch dus misschien is dit alleen maar goed... Leermoment en gewoon doorgaan!
Tot zover mijn dagboek-post![]()
Er zijn ook zoveel mensen daar!!
Bij mij een stuk minder
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:57 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Vanavond 16km gedaan. Halverwege viel het me op dat mijn schaduw net niet in hetzelfde ritme liep als ik zelf. Meteen gecheckt of ik wazig zag en nog wist welke dag het was. De antwoorden waren nee en ja. Daarna heb ik mijn rechterarm overdreven hoog opgetild en mijn schaduw deed niet meeEr bleek al anderhalve kilometer iemand vlak achter me te lopen die vond dat ik een prettig tempo liep.
Edit: hee leuk! De foto's van jullie komen er aan !!!![]()
Ja klopt. Vanaf ik denk 8km kwam ik mensen uit de eerste startgolf tegen, dus dan krijg je de snelle uit vak C + mensen uit vak C die veel te snel begonnen zijn en nu aftaaien + de minder snelle uit vak B = veel. Bij jou is het wel lekker rustig!quote:Op woensdag 13 maart 2013 07:12 schreef Guppyfriend het volgende:
Er zijn ook zoveel mensen daar!!
Bij mij een stuk minder
[ afbeelding ]![]()
Ja, in die footer staan gewoon de users die gepost hebben in het topic.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 21:54 schreef Quoi het volgende:
Zou dat "getailored" zijn? Dus: afhankelijk van het topic waar je inzit zie je wat anders?
Dit is echt weer typisch Danny, zo overdreven, maar goed, ik kan er de humor wel van inzien. Dat gezeik wat door GM is ontstaan.. jammerlijk.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Dit zijn volgens mij het 20km-punt en vlak na de finishSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.F means you're fucked![]()
Mijn foto's staan er ook op
Zelfs een poseer foto met medailleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De filmpjes zijn raar om te zien![]()
Volgens mij valt er nog wel wat in mijn looptechniek te verbeteren
En ik mag ook wel wat aan mijn eindsprint gaan doen
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
quote:Op woensdag 13 maart 2013 07:40 schreef YUR het volgende:
Dit zijn volgens mij het 20km-punt en vlak na de finishAlsof je nog geen HM gelopen hebt, goed man!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En je hebt iets weg van Steve-O
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Had ik ook met mijn filmpje, meteen kijken hoe mijn voetjes terecht kwamen...quote:Op woensdag 13 maart 2013 07:53 schreef MaleDuck het volgende:
Mijn foto's staan er ook op
Zelfs een poseer foto met medaille
De filmpjes zijn raar om te zien![]()
Volgens mij valt er nog wel wat in mijn looptechniek te verbeteren
En ik mag ook wel wat aan mijn eindsprint gaan doenThe sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Er zijn toch 4 filmpjes? Dan moet het toch vast wel lukken om je er in 1 ervan te vinden?quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:04 schreef hatsaflats het volgende:
Ik kan mezelf niet vinden in mn filmpje<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Haha op die filmpjes zie je hem keihard tussen de rest heen zigzaggen in zijn eindsprint.quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:17 schreef GotC het volgende:
Mooie foto's allemaal! Toch netjes op de foto gezet dus
Yur z'n eindsprint met die andere gozer
Hoort eigenlijk dit deuntje onder:The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Vanavond ook even filmpjes kijken, leuk!goeie foto's ook! Jullie zien er allemaal best fris uit moet ik zeggen, niemand die foto's heeft met tong uit de bek en snot uit de neus?
![]()
![]()
Ja inderdaad, alsof de rest in slowmo loopt!quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:17 schreef GotC het volgende:
Mooie foto's allemaal! Toch netjes op de foto gezet dus
Yur z'n eindsprint met die andere gozer
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ben jij nou als 92e binnengekomen op de 10km?quote:Op woensdag 13 maart 2013 07:53 schreef MaleDuck het volgende:
Mijn foto's staan er ook op
Zelfs een poseer foto met medaille
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Where's Wally!quote:Op woensdag 13 maart 2013 07:10 schreef hatsaflats het volgende:
Leuk!
Ik kreeg zoekplaatjes:
[ afbeelding ]
Ja doei.![]()
Hoe kan je die filmpjes bekijken trouwens, of kan dat niet via de mobiele site? Heb hier nu wel wifi. Ben wel benieuwd!![]()
![]()
Moet je flash player voor hebben. Wat mijn Android niet heeft en zover ik weet IOS ook niet.quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:37 schreef Jero_nimo het volgende:
Hoe kan je die filmpjes bekijken trouwens, of kan dat niet via de mobiele site? Heb hier nu wel wifi. Ben wel benieuwd!The sun in your Eyes
Made some of the lies worth believing![]()
Normaal ben ik altijd een kwartier te vroeg bij college en had ik best nog even rustig kunnen kijken, maar nu moest ik een heuse sneeuwstorm trotseren en miste ik de trein en moet ik tot de pauze wachten met beter kijken. Drama!![]()
Voor de snelle beslisser:
Ik heb een startnummer over voor de Antwerpen Urban Trail van komende zondagochtend. 12 km huppelen langs en dwars door beroemde plekken in Antwerpen. Door het station, over de 1e verdieping van het stadhuis, over kaaien en door parken en steegjes. Voor ¤25 is ie van jou, inclusief t-shirt (maatje M/L heren).
En als je een beetje in de Randstad woont heb ik mogelijk ook nog een plekje in de auto in de aanbieding.
Een vriend van mij die mee zou gaan heeft last van zijn knie en mag niet lopen van de fysio.Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Wat vetquote:Op woensdag 13 maart 2013 08:40 schreef Frsh het volgende:
Voor de snelle beslisser:
Ik heb een startnummer over voor de Antwerpen Urban Trail van komende zondagochtend. 12 km huppelen langs en dwars door beroemde plekken in Antwerpen. Door het station, over de 1e verdieping van het stadhuis, over kaaien en door parken en steegjes. Voor ¤25 is ie van jou, inclusief t-shirt (maatje M/L heren).
En als je een beetje in de Randstad woont heb ik mogelijk ook nog een plekje in de auto in de aanbieding.
Een vriend van mij die mee zou gaan heeft last van zijn knie en mag niet lopen van de fysio.Jammer voor die vriend wel..
![]()
quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:33 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Ben jij nou als 92e binnengekomen op de 10km?Ja, maar als ik mijn finish filmpje zag, had het ook 90ste kunnen zijn
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Nee heb het al gevonden, ff snel maleduck en yur bekeken, gaaf idd!quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:38 schreef Onama het volgende:
[..]
Moet je flash player voor hebben. Wat mijn Android niet heeft en zover ik weet IOS ook niet.
Op mobiel had ik desktop site opvragen gedaan, maar dat deed het niet. Tot ik de link 'full site' zag staan. Daar deed hij het wel. Mijn Android, 4.2 doet het wel in ieder geval. Nu pauze weer klaar. Straks de rest kijken:D![]()
Toen ik vanmorgen keek stond mijn finishfilmpje er nog niet![]()
Ik ga eens kijken of ik het hier kan zien...
edit - ohja, het lijkt wel alsof ik met een slalom bezig ben
F means you're fucked![]()
Ik ben al voor heel wat uitgemaakt....maar Steve-O had ik nog niet eerde gehoordquote:Op woensdag 13 maart 2013 07:55 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Alsof je nog geen HM gelopen hebt, goed man!
En je hebt iets weg van Steve-O
F means you're fucked![]()
Niet?quote:Op woensdag 13 maart 2013 08:59 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik ben al voor heel wat uitgemaakt....maar Steve-O had ik nog niet eerde gehoordNiet verkeerd bedoeld hoor
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Vooruit dan maarquote:Op woensdag 13 maart 2013 09:01 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Niet?Niet verkeerd bedoeld hoor
F means you're fucked![]()
Ergste spierpijn is overOp naar de volgende... Ik zie dat ze in Barneveld (het dorp waar ik 21 jaar gewoon heb) ook een kwart en halve marathon heb. Enige probleem is dat dit een dag voor de 10 km in Rotterdam is. Keuzes....
![]()
Dan zou ik Barneveld lekker volgend jaar in de planning vastzetten als ik jou wasquote:Op woensdag 13 maart 2013 09:47 schreef linebear het volgende:
Ergste spierpijn is overOp naar de volgende... Ik zie dat ze in Barneveld (het dorp waar ik 21 jaar gewoon heb) ook een kwart en halve marathon heb. Enige probleem is dat dit een dag voor de 10 km in Rotterdam is. Keuzes....
F means you're fucked![]()
Filmpje is bij mij ook van een hoog "Waar is Wally?"-gehalte. Heb ook nog wat juichende finishfoto's, maar vind deze wel de meest acceptabele:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 13 maart 2013 09:52 schreef Quoi het volgende:
Filmpje is bij mij ook van een hoog "Waar is Wally?"-gehalte. Heb ook nog wat juichende finishfoto's, maar vind deze wel de meest acceptabele:Queen QuoiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
F means you're fucked![]()
Jij wil gewoon meer supporters in Rotterdamquote:Op woensdag 13 maart 2013 09:50 schreef YUR het volgende:
[..]
Dan zou ik Barneveld lekker volgend jaar in de planning vastzetten als ik jou was
Ik heb je gespot QuoiDie haarband is echt tof!
![]()
Yay, heb gisteren goed nieuws gehad van fysio: ik kan weer beginnen met hardlopen![]()
Langzaam aan weer opbouwen, dus ik zal Evy weer eens te voorschijn trekken
Moet nu voorlopig 2 weken een schema bij gaan houden met wat ik doe qua (hard)lopen en dan hoeveel pijn ik heb. Plus flink doorgaan met oefeningen om beenspieren te versterken.
Eindelijk![]()
![]()
Jaaaaaaaaaaaquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:17 schreef Arquero het volgende:
Yay, heb gisteren goed nieuws gehad van fysio: ik kan weer beginnen met hardlopen![]()
Langzaam aan weer opbouwen, dus ik zal Evy weer eens te voorschijn trekken
Moet nu voorlopig 2 weken een schema bij gaan houden met wat ik doe qua (hard)lopen en dan hoeveel pijn ik heb. Plus flink doorgaan met oefeningen om beenspieren te versterken.
Eindelijk
F means you're fucked![]()
Goed nieuws man! Die stijgende lijn goed vastpakken
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:23 schreef motorbloempje het volgende:
Oh nee, zie GotC in OUD posten. Pas op, dat forum is net drijfzand!
Lastig hardlopen in drijfzand!
Arquero!![]()
![]()
![]()
Whehe net wezen hardlopen. Kwam een andere loper tegen en gaf mij een high five
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_![]()
Nou, pas maar op. Straks is er ineens een kek moeder-met-kinderwagen-hardlooptopic daar en zien we je nooit meer terugquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:25 schreef GotC het volgende:
[..]
Lastig hardlopen in drijfzand!
Arquero!![]()
![]()
Ja doei.![]()
DOE HET NIET.
Heb mensen naar OUD zien vertrekken en nooit meer ergens anders zien postenJE BENT MEER DAN ALLEEN JE KIND!! HEUS!!!!!
Ja doei.![]()
Ik denk dat je nergens bang voor hoeft te zijn hoorquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
DOE HET NIET.
Heb mensen naar OUD zien vertrekken en nooit meer ergens anders zien postenJE BENT MEER DAN ALLEEN JE KIND!! HEUS!!!!!
F means you're fucked![]()
Ik ga toch zeker niet tussen allemaal tuuterdetuut-huismoedertjes zitten posten? Waar zie je me voor aan?quote:
F means you're fucked![]()
Even quoten (bewijsmateriaal veiligstellen)quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:43 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik ga toch zeker niet tussen allemaal tuuterdetuut-huismoedertjes zitten posten? Waar zie je me voor aan?![]()
En even voor Yur en GotC, het is te doen hoor om daar even te posten en niet vast te zitten hoorquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:40 schreef motorbloempje het volgende:
DOE HET NIET.
Heb mensen naar OUD zien vertrekken en nooit meer ergens anders zien postenJE BENT MEER DAN ALLEEN JE KIND!! HEUS!!!!!
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Heb je al gedaanquote:Op woensdag 13 maart 2013 10:43 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik ga toch zeker niet tussen allemaal tuuterdetuut-huismoedertjes zitten posten? Waar zie je me voor aan?![]()
![]()
Oh enne, in my defenseHeb daar al gezegd dat ik hardloop etc, en nu willen een aantal adviezen enzo voor hardlopen
Dus mogelijk nieuwe aanwas hier.
![]()
![]()
Ohnee! Dat is net zoiets als de duitsers hier achter de linie binnenlaten!quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:55 schreef GotC het volgende:
Oh enne, in my defenseHeb daar al gezegd dat ik hardloop etc, en nu willen een aantal adviezen enzo voor hardlopen
Dus mogelijk nieuwe aanwas hier.
F means you're fucked![]()
quote:Op woensdag 13 maart 2013 10:56 schreef YUR het volgende:
[..]
Ohnee! Dat is net zoiets als de duitsers hier achter de linie binnenlaten!![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: